Sada je: ned jun 16, 2024 1:07 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1264 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 64  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon feb 27, 2006 7:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Kod:
Od tada sam primjetio da u mom životu nema mjesta za laž ili nekakve
šale jer se stvari poćnu dešavati onako kako sam zamislio.Mogu vam reći
da mi se u veoma kratkom roku vrati tri puta više dobrog ili zla,zavisi što
sijem.Stoga moram stalno strogo kontrolirati svoja dijela,rijeći i misli jer
došlo je vrijeme u mom životu kada nema mjeta za pogreške.



Svijet će biti mnogo bolje mjesto kad svi ljudi dođu do ovog zaključka do kojeg si ti došao.
Nema mjesta za laži, pogotovo ne laži prema samome sebi.

Kod:
Postao sam također veoma osjetljiv na druge ljude.Nikada nisam bio za društvo ali sada osjećam prisustvo zla u nekoj osobi tako da sam se još
više povukao u sebe.
Toliko za sada.



Osjetljiv si za ono što si trenutno sposoban osjetiti. U poetku vidimo svoj strah, i njegove manifestacije u drugim ljudima. Kako se rješavamo straha, tako tim drugim ljudima postajemo čudni, neki odnjih imaju potrebu da nas napadnu, a neki odjednom shvate da smo im simpatični. Kako se budeš rješavao straha, tako ćeš biti otvoreniji za ljubav, i tako ćeš sve više primjećivati Dobro u ljidima, toliko da ćeš takve ljude privlačiti u svoj život, a s ovim drugima ćeš lako izlaziti na kraj. U početku je dobro povući se u sebe, to je u stvri normalan tijek stvari. Potrebno je neko vrijeme da se um i tijelo prihate nove vibracije, ali to ne ide samo od sebe, treba na sebi raditi. (vidi u ovom furumu "Tehnika ogledalo". Osim ove, postoje i druge, isto dobre tehnike rada na sebi. )

Sretno ti bilo na tvom putu.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 28, 2006 7:13 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet feb 16, 2006 8:24 pm
Postovi: 155
Lokacija: Rijeka
Sretno ti bilo na tvom putu.
_______________________________________________________________________

Hvala na odgovoru Arwen Dor i drago mi je što znaš da sam na "putu".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 28, 2006 4:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 21, 2006 2:55 am
Postovi: 37
Citat:
arwen dor

kad vas netko pokušava glasom probuditi iz sna, pokušajte prepoznti glas, možda vas pokušava pozdarviti netko tko vas je jako volio.
Ne zaboravite zapaliti svijeću za njegovu dušu. To je sve što trebate i možete učiniti.


A sta ako taj glas zvuci uzasno zlo i tera te da ga slusas bez obzira sto ti to ne zelis?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 28, 2006 10:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Kod:
A sta ako taj glas zvuci uzasno zlo i tera te da ga slusas bez obzira sto ti to ne zelis?



Ovdje govorimo o više stvari, entiteta, koji nisu svi istog porijekla i nemaju iste namjere. Komunikacija s entitetima (pod entitetima mislim na sve oblike i forme) iz viših razina, odvija se intuitivno, unutrašnjim uvidima, u stanju proširene svijesti. Ta komunikacija može biti ostvarena tako da "čujemo" glas i razgovaramo, ili vidmo slike, osjećamo dodire ili emotivno doživljavamo.
takva komunikacija se može namjerno uspostaviti na poziv, ali se pri tome podrazumijeva da je osoba zrela i na nekom potrebnom nivou svijesti da bi to uopće bilo moguće. To podrazumijeva da je osoba dostigla određeni stupanj duševnog razvoja i otpustila svoje ego-zapreke i blokade, u prvom redu strah, taštinu, egoizam, razriješila svoju karmu, itd. Osobno poznajem vrlo mali broj ljudi koji su doista na tom stupnju i mnogo veći broj koji za sebe tvrdi da jesu - a nisu.

Izglkeda da nam treba mali pregled stanovnika i formi viših razina. Sad nemam vremena to prepričavati, a nisam sigurna ni u efekte takve priče, jer smatram da je korisnije da svatko sam potraži odgovore na svoja pitanja, nego da mu se nameću i nude prije nego ih je spreman prihvatiti.
Ukratko, u kontaktima s tim svijetom nailazimo na razna bića, od kojih neka imaju dobre namjere, a neka nemaju (s gledišta naše osobne dobrobiti, naše cjelovitosti, slobode i slobodne volje). Moguće ih je razlikovati.
Oni glasovi koji su "dobri", nikad ne traže da nešto napravimo, poduzmemo, niti se na bilo koji način miješaju u našu slobodnu volju. Niti u našu korist niti na našu štetu.
Ako se pojavi neki unutrašnji glas koji zahtijeva da učinimo nešto što na bilo koji način može štetiti drugima ili nama samima, onda treba potražiti pomoć psihijatra.

Pitanje koje treba prvo postaviti sebi je: čime privlačimo takve "zločeste" entitete? Oni se mogu zakačiti jedino na osobu koja je puna straha i nema u sebi čvrsti oslonac. Slično privlači slično, strah privlači strah, ljubav privlači ljubav. Gdje je prisutan strah, tako snažan da može privući takve zastrašujuće "glasove", problem je u temeljima ličnosti, u sposobnosti primanja ljubavi, a s time i davanja.
Takvi problemi su vrlo duboki, teško izlaze na površinu, tj. iz podsvijesti u svijest, pa ih zato osoba ih uopće nije svjesna, te ih je teško rješavati. Da bi se mogli riješiti, problemi ličnosti moraju se osvijestiti, iz podsvijesti dovesti u svijest. Nepretni terapeut može napraviti više štete nego koristi.
Slobodna volja je pravo na vlastiti izbor. Slobodnu volju ne provode oni koji su presrašeni i koji sumnjaju u vlastitu sposobnost donošenja pravih izbora.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 28, 2006 11:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
U vezi ove teme, toplo preporučujem dvije knjige dr. Scott-Peck-a: "Put kojim se rjeđe ide" i "Ljudi-laži"

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 01, 2006 9:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Zadnjih nekoliko godina neko nešto petlja sa vremenom (ne mislim na metereološke pojave). Nešto se iskrivilo i ne ponaša se kao ranije. Ne znam je li u pitanju dolazak preobražaja. Izgleda da i ljudi nešto rade.
U vezi onih koje srećeš. Ljudi su oni koji imaju kanap koji vuku za sobom kao i ti. Obično ga ne vidiš , ako potražiš viđećeš ga. Iz 4D svijetle i one što sam vidio uvijek su u paru. Iz 5D se razlikuju jer nemaju kanap nego nešto kao lepeza. Njenim širenjem i skupljanjem se kreću. Svi oni drugi su meni sumnjivi. Obično sa njima ne stupam u vezu. Naročito izbjegavam neprijatne. Ako ti izazivaju strah prezri ih i nasmij im se a naročito trebaš biti svjestan da ti zaista ne mogu ništa. Onda oni bježe od tebe. Raj i pakao ne postoje to je sve prazna priča. Obavezno pokušaj dozvati pratioca, puno će ti pomoći. Ne znam jeste li bili u „čekaonici“. Ako jeste oni bi vam trebali sve reći (5D).

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 02, 2006 12:55 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:03 pm
Postovi: 27
Lokacija: Nowhere
Jack987 je napisao/la:
Evo noćas je bilo opet čudnih dešavanja...

Nisam do dugo mogao zaspati, razmišljao sam o nekim stvarima koje bi danas mogao napraviti.. ali to možda nije ni bitno.

Negdje oko 2 sata u noći, desi se kratkotrajan gubitak napona u mreži, čujem UPS kako klikće... no par sekundi poslije toga opet pucanje namještaja i plastika ( monitor, printer, držač zavjesa... ) a kompjuter je bio ugašen satima, pa nije bilo "hlađenja" i pucanja radi toga. U isti trenutak pojavi se neki bljesak ( ne jaki, ali dovoljan da se primjeti ) i počnu vani tuliti alarmi po kvartu, što automobila, što raznih poslovnih prostora...

Uh... nisam mogao poslije spavati još sat-dva jer se neki alarmi nisu gasili... lijep "noćašnji koncert". I to - bez karte... hehe! Uh, al sad sam pospaaaaan...

:wink:



a sta to znaci kad cujes kako namjestaj "puca" ili drugi uređaji u stanu, to najcesce cujem kad idem lec? Uvjek se malo najezim kad mi ormar odjednom u potpunoj tisini proizvede takav zvuk. ili kad sam u dnevnoj sobi za kompjuterom kasno navecer, starci vec otisli lec, pa non stop pocne nes, ili komoda...

e i sta znaci kad se u jednom trenutku streses bez razloga i usput prodju trnci, ono kao da ti je odjedanput na tren postalo hladno, a zapravo nije i kasnije sve opet po starom?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 02, 2006 2:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Citat:
e i sta znaci kad se u jednom trenutku streses bez razloga i usput prodju trnci, ono kao da ti je odjedanput na tren postalo hladno, a zapravo nije i kasnije sve opet po starom?


E ovo se meni dešava svaki dan po nekoliko puta. Skroz sam se naviknuo na to pa tome i ne pridajem neku pažnju. Ali i mene zanima šta to znači.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 02, 2006 3:59 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 25, 2006 5:03 pm
Postovi: 27
Lokacija: Nowhere
fingolfin je napisao/la:
Citat:
e i sta znaci kad se u jednom trenutku streses bez razloga i usput prodju trnci, ono kao da ti je odjedanput na tren postalo hladno, a zapravo nije i kasnije sve opet po starom?


E ovo se meni dešava svaki dan po nekoliko puta. Skroz sam se naviknuo na to pa tome i ne pridajem neku pažnju. Ali i mene zanima šta to znači.


i ja nisam nikad tome pridavala paznju misleci to je normalno, ali citajuci ovaj forum i vidjeh kako svake sitnice koje ti se događaju nesto znace,tko zna mozda i ovo nes znaci :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 02, 2006 6:36 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Definitivno je neka energija...

Eh, sad može biti tko zna što sve... najbolje je ne bojati se pucketanja i trenutnih hladnoća. Ionako ti se ništa ne desi, osim što se iznenadiš. Ali, učestalim ponavljanjem postaneš "imun" na takve "sitnice", ali ih percipiraš i bez straha nosiš s njima.

Tko zna što se sve u tim točkama prostora/vremena u kojima se dešavaju takve "izmjene" energije, dešava u drugim denzitetima i realitetima...

Kao što smo već primjetili - zavjesa denziteta, dimenzija i realiteta se jako "stanjila", pa primjećujemo i "dešavanja" iz drugih točaka vremena/prostora. A to znači i porast naše svijesti, jer nismo više samo fokusirani na jednu, linearnu, točku. Znači - kakav takav napredak!!!

Odlično!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 03, 2006 11:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Kod:
Definitivno je neka energija...

Eh, sad može biti tko zna što sve... najbolje je ne bojati se pucketanja i trenutnih hladnoća. Ionako ti se ništa ne desi, osim što se iznenadiš. Ali, učestalim ponavljanjem postaneš "imun" na takve "sitnice", ali ih percipiraš i bez straha nosiš s njima.

Tko zna što se sve u tim točkama prostora/vremena u kojima se dešavaju takve "izmjene" energije, dešava u drugim denzitetima i realitetima...

Kao što smo već primjetili - zavjesa denziteta, dimenzija i realiteta se jako "stanjila", pa primjećujemo i "dešavanja" iz drugih točaka vremena/prostora. A to znači i porast naše svijesti, jer nismo više samo fokusirani na jednu, linearnu, točku. Znači - kakav takav napredak!!!


hmmm..nisam baš uvjerena da se tu radi o nekom napretku.
To što primjećujemo takva dešavanja, ne znači da ih prije ne bismo bili primjećivali da ih nije bilo. Nisu ljudi baš toliko ćoravi ni gluhi bili do sada.

Zavjesa denziteta da se sama stanjuje, pa da zato mi imamo neke proširene percepcije..isto mi ne zvuči baš...malo mi to zvuči prejednostavno. U tom slučaju bi se proširenja svjesti događala sponatano, bez ikakvog svjesnog odabira, volje i bez truda. Onda ne bi trebalo mantrati ni vježbati, niš od toga, samo čekati da se zavjesa digne.

Ta pucketanja mogu doista biti raznog porijekla. Od naših vlastitih misaonih formi koje rasipamo okolo jer ne znamo kako s njima, do energetskih formi koje je tu netko drugi utisnuo davno prije nas s nekom određenom namjerom, od nakupljenog zračenja iz elektronskih aparata, pa do bića koja se ovuda muvaju na granici fizičke i astralne razine (ili 3. i 4. denziteta), i svaštanešto.
Intuitivno osjećamo da nešto ne valja, da se toga treba bojati. Možda i s razlogom.
Sve tradicije, doslovno sve, poznaju obrede čišćenja i zaštite prostora, od raskuživanja vapnom, kađenja tamijanom, paljenja svijeća, štapića, čišćenja pomoću soli, zvuka, zvonjave, pljeskanjem, bubnjanjem, prizivanjem kućnih duhova, sađenjem biljaka koje štite od negativnih zračenja, kristalima, simbolima (među kojima je i pentagram i zvijezda s pet ili šest ili više krakova, ovisno o namjeni) mrežama kristala, bakrom, itd...
Nije to bezveze...Mogli bi očistiti svoje prostore, ne bi bilo loše malo glanca...
Jednostavni obred čišćenja i dovođenje pozitivne energije nudi svaka knjiga Feng Shuia, i svatko ga može izvršiti bez nekog posebnog treninga.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 04, 2006 12:13 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Citat:
Zavjesa denziteta da se sama stanjuje


Denziteti ne postoje, osim ako mi ne želimo da su oni postojani.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 04, 2006 1:29 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Recimo da mi nitko ovo neće povjerovati, premda me zaboli jel hoće, al ipak je ovo mjesto za ovakve stvari...

Prije nekoliko dana me je jedno biće odvelo na 4D i dalo potpunu kontrolu realnosti oko mene...

To je čudna stvar za ljude koji ne mogu niti izaći na kraj s 3D u kojem imaju sve svoje djelotvorne zadatke i u velikoj mjeri ih ne ispunjavaju...

Ovaj put sam za razliku od većine slučajeva bio nošen, ne svojom voljom, po tom nivou, i doveden u situaciju koju nikada neću zaboraviti...

Probajte si zamisliti da vam netko 5000 svj. god. udaljen od vas, 3D gledano, kaže rečenicu koja vam ne promjeni život, već samo potvrdi ono što vi kao individue trajno sagledavate kao primarnu stvar u ispunjavanju svog "trenutnog" života?!

Netko će reći program ovaj ili onaj, ali to nije istina... tko to kaže nek poruči gospodi da dođu i nek naprave pokus s onima koji to neće da priznaju...

Cijeli problem se svodi na našu reproduktivno kreacijsko predrasudnu percepciju podjele stvarnosti na OPS i OPD... međutim za onoga tko to pređe to nije relevantno...

Kako se osloboditi svog neprijatelja koji nas je kao takav stvorio takve?

Jel shvaćate???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub mar 04, 2006 1:40 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4246
Kuronja je napisao/la:

Denziteti ne postoje, osim ako mi ne želimo da su oni postojani.



Kuronja, Kalki i ostali...

Svoje mišljenje prezentirate kao činjenično stanje. Istovremeno, na osnovu vaših postova evidentno je to da vas ima više (mada možda u jednom te istom tijelu?!), pa odatle nije lako utvrditi koji od vas šta misli, pogotovo zašto, jer svaka od tih ličnosti izbacuje tvrdnje bez ikakvih argumenata. Ovako se kontradiktornosti vide iz aviona, hoću da kažem, čovjek ne mora biti psihijatar da bi ih primjetio. Sad se obraćam Kuronji, prije sam Kalkiju, pa možda ne bi bilo loše da se svi registrujete svaki pod svojim posebnim nickom i osobnim preferencama, tako da izbjegnemo zabunu, tj. da znamo s kim pričamo?! To što možda dvije iste ruke pišu za sviju njih, nije toliko bitno. Dešava se to. Uostalom, zato je i otvorena tema „Čudna Dešavanja“. Dakle, kad neka od tvojih ličnosti preuzme komandu neka se logira pod njenim nickom.

Naravno, ponekad to nije lako jer ta ličnost nije svjesna drugih tj. tih drugih mogu biti svjesni samo oni koji s tom „osobom“ imaju posla, tako da to komplikuje situaciju. Stvar nadalje može da komplikuje i to što u takvim slučajevima svaka od tih ličnosti smatra samu sebe glavnom.

U svakom slučaju, onaj od vas koji pročita ovu poruku možda će biti u stanju da zavede nekog reda u unutrašnjosti onoga šta pod podrazumijeva pod svojim bićem?! Znam da to nije lako ali je vjerovatno moguće. Ako nije moguće, onda nastavite kao i do sada, ja vam nemam šta zamjeriti.


Puno pozdrava za sve vas!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 06, 2006 1:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet dec 29, 2005 1:26 am
Postovi: 456
Kalki, bez namjere da ismijavam ili kritikujem to sto si napisao o bicu koje te je odvelo na 4d ja bih da sam na tvom mjestu bila jako oprezna.
Postoji nesto sto se zove split reality i moj prijateljski savjet da ti dobro promislis o svemu sto ti se desava i popricas sa nekim tko bi mogao vidjeti tvoju situaciju i sa drugih kutova.
Ja nemam nista protiv tvog pisanja jedino me jako podsjecas na jednog mog poznanika ko je tvrdio da je putovao po raznim planetama dok nije zapao u jedno prilicno tesko mentalno stanje .
To ne znaci da ovo ima veze sa tobom samo kazem, oprez sa svime.
Cesto pokusavas nesto da kazes i nerviras se sto te nitko ne razumije ali vjeruj mi oni koji su postigli neko konacno zanje , oni nikoga ne ubjedjuju.
Tvoje je kako ces da uzmes ove moje rijeci, ja nemam ovdje nikakvog interesa samo mi je zao da neko ljudsko bice zaluta gdje ne treba voljno ili nevoljno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 06, 2006 1:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Večeras mi se dogodilo nešto neobično. Oko 19.50 sati zazvonio mi je telefon. Javim se i kažem "halo". Glas sa druge strane također kaže "halo". Ponovim to još jednom i taj glas također. Potom pitam "tko je" a taj glas također pita "tko je". Nakon toga prekidam vezu. Prvo što sam pomislio je da me netko zafrkava no kad sam malo bolje razmislio skužio sam da je to malo vjerojatno jer je to bio duboki muški glas a koja to zrelija osoba zafrkava ljude preko telefona. Iako ne znam kako moj glas zvuči preko telefona (jer nisam nikad telefonirao sa sobom :) ), imao sam dojam da je taj glas koji sam čuo zapravo-moj! Način na koji je taj glas zvučao je identičan mom govoru. Čudan osjećaj. Da li je netko od vas doživio nešto ovakvo ili slično? Što mislite, što bi to moglo biti?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 06, 2006 1:57 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Citat:
Cesto pokusavas nesto da kazes i nerviras se sto te nitko ne razumije ali vjeruj mi oni koji su postigli neko konacno zanje , oni nikoga ne ubjedjuju.


Niti se nerviram, nit nekoga nešto ubjeđujem, niti me briga da li me netko razumije...

Briga me je jedino, da li netko sublimirano čita poruke koje su stvarno relevantne?!

Pa ako sam ja jučer jeo grah, što me boli kurac hoće netko to prihvatiti, pod uvjetom da 99% posto je ljudi čulo za to jelo al nije okusilo...

Želim da prebacim osjetila doživljaja na druge s ciljem podjele osjetilnog iskustva jer smatram, da bi ja volio da netko to podijeli sa mnom...

E, jebi ga, dokle god mi kenjali o zatucanim islamistima i ljudima manje svijesti i paralelno šprdali ovakve poput mene, nema nam spasa...

Jebena je ta realnost... fakat se trudim da objasnim to, al eto WTF!!! :roll:

Kakve gluposti!

Ali , S, hvala na razumijevanju...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 06, 2006 2:20 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
MOONLIGHT je napisao/la:
Večeras mi se dogodilo nešto neobično. Oko 19.50 sati zazvonio mi je telefon. Javim se i kažem "halo". Glas sa druge strane također kaže "halo". Ponovim to još jednom i taj glas također. Potom pitam "tko je" a taj glas također pita "tko je". Nakon toga prekidam vezu. Prvo što sam pomislio je da me netko zafrkava no kad sam malo bolje razmislio skužio sam da je to malo vjerojatno jer je to bio duboki muški glas a koja to zrelija osoba zafrkava ljude preko telefona. Iako ne znam kako moj glas zvuči preko telefona (jer nisam nikad telefonirao sa sobom :) ), imao sam dojam da je taj glas koji sam čuo zapravo-moj! Način na koji je taj glas zvučao je identičan mom govoru. Čudan osjećaj. Da li je netko od vas doživio nešto ovakvo ili slično? Što mislite, što bi to moglo biti?


Ups, ovo nije dobro, ovo mi jako smrdi da ti je netko išao aktivirati programiranje telefonom jer se to već događalo.....ili čuješ čudnu buku u pozadini....ili nitko ne odgovara.....itd, ovisi šta je aktivator.
Ovo sad spada u teme programiranja i deprogramiranja, i ako ti se uskoro počnu dešavati čudne stvari...., javi mi se pa ću te proslijediti na SZ forum na teme o vrstama programa i deprogramiranju da usporediš neke stvari.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 06, 2006 4:38 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Možebiti neko Greenbaum "sranje"...

No, ne tvrdim da je sigurno tako.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon mar 06, 2006 10:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Hvala vam na odgovorima. Zanimljivo je to da mi se prije često događalo kako me netko zove na telefon, ja se javim a sa druge strane- šutnja na nekoliko sekundi i onda taj drugi sklopi slušalicu. Također mi se događalo da kad bi se javio na telefon veza je već bila prekinuta. I onda mi je to bilo čudno no nisam previše obraćao pozornost na to. Pitanje je jesu li ti pozivi povezani sa ovim jučerašnjim događajem.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1264 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 64  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz