Sada je: ned jun 16, 2024 10:19 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 779 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 39  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub nov 11, 2006 4:12 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Prije 4-5 godina nisam niti znao da postoje sve ove stvari...

Sve se može - kad se hoće.

Ali ima tu i drugih članova koji, možda i ne brbljaju toliko koliko ja, pa ipak pridonose kvaliteti foruma, a i prevode tekstove, stavljaju zanimljive stvari i slično... Dakle, jedna dobra ekipa koja pomaže koliko može.

Nadam se da ćeš naći ovdje ono što će ti ubrzati rast znanja, a time i svijesti.

:thumbup:

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: 2. denzitet
PostPostano: pon jan 08, 2007 3:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Dakle citiram: obratite paznju na zadnju recenicu u ovom citatu

"2. denziteta koji prebivaju u onom prvom. Npr. ribe žive u vodi i one su 2. denzitet, ali pošto su u vodi, podvrgavaju se pravilima vode prvog denziteta. Voda tada možda nije svjesna ribe u njoj, ali je riba svjesna vode u kojoj živi."

Ipak vjerujem da ovo tocno nije "Voda tada možda nije svjesna ribe u njoj"
jer citajuci tekst o vodi i nekim dosadasnjim spoznajama vode zakljucuje se bas suprotno i mozda cak vise od toga.

Citiram te spoznaje. COPY PASTE.

Ustvari teks je vrlo dugacak i kompleksan. Pricitate na ovom linku.
Jos da nadodam da se opet sve vrti oko frekvencije i rezonancije molekula atoma itd...
mogu zakljuciti s moje strane da sve oko nas prsti od frekvencija.. sto bi bil oda sve mozemo cuti vidjeti prepoznati itd...

http://www.dragoplecko.hr/voda.htm


VODA JE ZIVOT


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 04, 2007 8:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1200
Pozdrav SVIMA. Vidim neko vrijeme nije ovdje bilo ništa novo. Ovo je moj prvi post jer osjetih potrebu nešto reći:

- Nitko ne umire ako ne uspije u 4. denzitet. Prelazi u "neki novi" 3. denzitet (ponavljati lekciju). Isto će biti onih koji će IZABRATI, iako su spremni za prelazak u 4.denzitet, vratiti se pomoći onima u 3.denzitetu (ne mislim pri tom na Lutalice). "Diplomiranje" iz 3. u 4.denzitet nije zbog naučenih lekcija 3. denziteta, već shvaćanje uvodne lekcije 4. denziteta - nešto poput prijemnog ispita na fax. Prva i osnovna (a moguće i jedina) "stvar" u tome je ljubav i razumijevanje. To je ta lekcija. Ovisno o načinu/polarizaciji na koji ju shvatite - bit će i transfer u pripadajući pol 4. denziteta - ops ili opd. Da biste prešli u ops 4. denziteta morate u sebi imati 96% svijest i djelo ops polarnosti ; dok da biste prešli u opd 4.denziteta potrebno je "tek" 51% da vama prevladava ljubav i razumijevanje u opd smislu. Nije li to OK u smislu da savršeno odražava i smisao i ono što je bit svake od orijentacija? To bi bio (dio) onoga što bi se ticalo denziteta.

E sad, malo tko od nas zaista zna ili je svjestan iz kojeg je denziteta "porijeklom" došao na ovu Zemlju. Ali, došli mi iz 2., 3., ili 4., 5., ili 6. denziteta - nije toliko bitno za ono što ću reći - činjenica što smo tu znači da možemo MIJENJATI (samim načinom svoga života) gdje ćemo otići (ili ne otići) poslije ovoga života, ovisno o tome koju smo "lekciju" apsolvirali ili "načeli".

Za sada toliko.
Svaki komentar je dobrodošao! :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 04, 2007 9:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Citat:
"Diplomiranje" iz 3. u 4.denzitet nije zbog naučenih lekcija 3. denziteta, već shvaćanje uvodne lekcije 4. denziteta - nešto poput prijemnog ispita na fax.


Da, dobro si rekao "diplomiranje", ono podrazumijeva diplomiranje SVIH lekcija treceg denziteta od strane jednog ljudskog bica, a kao sto znamo svako od nas ima svoje "specificne" i jednistvene lekcije kroz koje treba da prodje da bi na kraju dosao do "diplome". S tim u vezi se ne bih slozio s tobom u citiranoj tvrdnji, jer u suprotnom koja je onda svrha lekcija iz 3D ako ne moramo da ih savladamo vec samo, kako ti kazes polozimo "prijemni" za 4D. :wink:
Moram reci da sam se licno uvjerio X puta na svojoj kozi sta znaci iznova i iznova savldavati jednu te istu lekciju koja se brutalno svaki put ponavlja sve dok ne shvatis sam smisao te pojave, dakle nakon sto sam izvukao srz iz nekog dogadjaja/lekcije ista/isti se vise ne pojavljuje.
Inace sve lekcije kroz koje prolazimo nam sluze da povecamo svoju svijest, tj. njihovim savladavanjem direktno uticemo na razvoj nase svijesti, a kao sto znamo, denziteti nisu nista drugo do "stepeni" svijesti. :)

Btw sen-sei dobrodosao na forum. :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 04, 2007 11:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1200
fingolfin, hvala na dobrodošlici! :)

I isprike ako se ponavljam, ili nekoga drugoga, ili pišem nejasno ili pišem izlišno... 8)

Potpuno razumijem što znači ponavljati jednu te istu lekciju nebrojeno puta. Kako reče Rielke: "... ja živim u kruzima koji se šire...". Znaš onu priču o čovjeku koji je svaki dan išao istim putem i upadao u istu rupu, dok mu jednog dana nije sinulo: hej, pa na tom putu je rupa, ovaj puta si neću dozvoliti da upadnem u nju, bit ću pažljiviji i vidjeti što je zapravo ta rupa; svaki put do sad sam upao u nju – ovaj put neću. Ova rupa je alegorija za te lekcije o kojima govoriš.... Rupe možda izgledaju da su u nizu, ali iz iskustva, rekla bih da su "jedna povrh/ (bolje: beyond) druge" (počnu kroz banalnost i završe kao naši najdublji stavovi i uvjerenja o onome/nečemu što jest), vjerojatno svatko od nas ima nekoliko ovakvih "rupa". To su naše naizgled "slabe točke", a zapravo su prozori koje nam je naša duša ostavila za povezivanje s njom. Ali nakon nekog vremena, kad se gornja odluka "usadi" u biću i pusti prvu klicu – prepreke više nisu prepreke, lekcije više nisu lekcije – svaka od ovih tzv. "rupa" je mogućnost izražavanja tebe (ovo može biti shvaćeno i u smislu orijentacije)... Ako si ono što nazivaju opd – tada to tebe podrazumijeva "ja" u metafizičkom smislu: Jastvo, Više ja, Duša, ... Univerzum... a ono što nazivaš "ti" je u svakom datom trenutku samo jedan djelić onog većeg (kojemu služiš). Ako si ops – tada u svemu možeš početi gledati način podilaženja svom (malom) ovozemaljskom egu, cijeli svemir je tu zbog tebe... bez imalo primisli što to može činiti drugima. Ali, mislim da to znaš. Ne želim daviti.

Svrha onoga što nazivamo "lekcije u 3D" bi bila otvaranje "pukotine", (da se zadržim na tom izrazu, iako ima brojnih varijacija), pukotine u svijesti u smislu "hej, još prije sekunde sam bio uvjeren u istinitost nekog mog viđenja, ispravnosti nekog mog stava, misli, osjećaja, djela – a danas vidim da je upravo to uvjerenje bilo cijelo vrijeme kamen spoticanja, "ispit" na kojemu sam konstantno padao - to uviđanje ja nazivam "naučenom lekcijom 3d" i istovremeno uviđanje, ako postoji, da je dojučerašnja rupa na mom dojučerašnjem putu današnja "mogućnost 4/5/višeg d", ako zahvalim na postojanju te "rupe" jer mi omogućava da prigrlim, volim i razumijem dio mene kojega sam do jučer odbacivala ili smatrala odvojenim – kroz tu "pukotinu" tada počinjemo uočavati prodiranje onoga što ovdje nazivamo 4.d (iako ne isključujem mogućnost da to bude i viši od 4d) - i u tome se krije naša unutarnja snaga... na putu ujedinjavanja (prema 7d). Ono što je interesantno, ako si opd, tada tu "stvar" koju si sada prigrlio, ujedinio sa sobom, počinješ kao takvom grliti i u svakom drugom biću...
Što se tiče lekcije, prijemna lekcija je za 4d uvijek ista: radost, ljubav i razumijevanje – nije li? Njeno dijeljenje sa drugima i svime (širenje) ili njeno usmjeravanje na sebe samoga (uvlačenje).
Ako se previše fokusiramo na vlastite pojedinačne "lekcije" 3d, ne zatvaramo li se tada previše za onu jednu lekciju kojoj očito svi ovdje prisutni teže – ljubav i razumijevanje opd 4d?

Komentar?


:D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 05, 2007 9:25 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet feb 01, 2007 9:47 pm
Postovi: 10
Lokacija: World Wide Web (alternativno Beograd)
Moram postaviti ovom auditorijumu nekoliko pitanja iz razloga što nemam toliko vremena da retroaktivno pročitam sve postove, a kraj vremena se neumitno prilbilažava, zar ne? hahaha. U ostalom zato i postoje forumi.

1. Kako to da se čovečanstvo približava trenutku prelaska u 4. denzitet, ako svi denziteti postoje istovremeno i na ovom mestu, kao paralelni svetovi? (mozda sada neki reptil prolazi kroz nas). Ako Zemlja ulazi u 4.D, u tom slucaju, dali ce i neka bica iz 2.D (zivotinje) preci u 3.D ? Ako ne, znaci da se ta globalna promena tice samo nas, sto mi je malo neprihvatljivo. Bilo bi nepravedno da samo nekolicina ljudi bude time obuhvaceno. Oni iz 2.D kao i vecina iz 3.D znaci nemaju nikavu sansu pre sledece naprednije reinkarnacije.

2. Jack je u jednom postu prilicno dobro opisao prelazak u 4.D i sta se tom prilikom desava sa covekom na astralnom planu. Mene interesuje sta se desava sa njegovim fizickim telom koje ostaje u 3.D? Dali ono umire ili nestaje iz tog denziteta?

3. Ako znamo da se bica iz visih denziteta hrane onima iz nizih, a cinjenica je i da se bica iz nizih denziteta ponekad nahrane onima iz visih, dali je moguce da se i mi ponekad nahranimo iz 4.D, duhovno ili slicno? To ne zvuci tako lose.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 05, 2007 10:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Ovo je vec mnogo zanimljivije... to se i ja pitam =D>

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 05, 2007 11:13 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
3. Ako znamo da se bica iz visih denziteta hrane onima iz nizih


Samo ona OPS opredjeljenja. OPD ne "jede" drugog, bilo ta "ishrana" bila fizičkog ili energetskog tipa.

Ako bi mi, kao ljudi 3 D, htjeli probati pojesti ( ili isisati energiju - hej, pa mi se trenutno hranimo samo fizički !!! ) neki entitet iz 4 D... kako bi se to uopće moglo izvesti?!?

Naime, da bi pojeo nekog "Sivkana", trebao bi ili:
1. Ti kao čovjek "doći" ( čitaj: prijeći ) u neki 4D realitet, i svojim 3D znanjem pokušati uloviti nekog Sivkana, znati ga "ispeći za večeru" i tko zna što još... uglavnom, mislim da bi mi na tom području prije "bili ispečeni" jer smo na "tuđem teritoriju". Kao da sad morski pas odluči doći na kopno i pojesti nekog čovjeka za ručak... haha! Pa morski pas na suhom zbilja nema šanse protiv čovjeka... Dakle, došao je na "naš teritorij", gdje se čovjek ( iako fizički slabiji ) može vrlo snaći i zatući morskog psa koji se nasukao i nema mogućnost, niti znanje kako bi tu savladao čovjeka. Da je stanje obratno ( u vodi ) - rezultat bi vjerojatno bio obrnut.

2. Sivkan dođe u naš 3D realitet, i ti ga "upucaš"... ali vjerojatno ga ne ubiješ, jer samo ubiješ fizičku sondu koja izgleda kao Sivkan. Možeš pojesti neki njegov dio ( ili cijelog ako si stvarno gladan ) i tko zna da li bi uopće ostao živ ( možda sadrži neke otrovne tvari ili slično... ). Stvarni Sivkan je još uvijek u 4. denzitetu, možda doduše i leži na nekom stolu ili aparatu i nema više svoju svijest... ali ga tamošnji medicinari ili reanimiraju, ili stvore identičnog i utisnu mu svijest koju su prethodno iskopirali u neku bazu podataka... ili štogod. Tehnologija 4D je vjerojatno puno moćnija od ove naše, 3D... Čovjek zaroni video-kameru na daljinsko upravljanje u more i snima podvodne ljepote... kad morski pas naiđe i proguta kameru. Čovjek je još uvijek na 3D, negdje na brodu, jedino je ostao bez skupe opreme i žali za kamerom. Morska psina je mislila da je to dobar ručak ( koji se rijetko viđa, pa je na specijalnom jelovniku psina ), no ubrzo će imati vjerojatno grčeve u utrobi radi nejestivih tvari ( od čega je kamera )...

Eto analogije...

Iako sam negdje čuo da je netko probao meso od Sivkana i da je imao neke "vizije" od toga... ali osobno mislim da nam to uopće nije potrebno. Možda su te informacije ionako tipa rekla-kazala...

Citat:
2. Jack je u jednom postu prilicno dobro opisao prelazak u 4.D i sta se tom prilikom desava sa covekom na astralnom planu. Mene interesuje sta se desava sa njegovim fizickim telom koje ostaje u 3.D? Dali ono umire ili nestaje iz tog denziteta?


Ako kompletno prijeđe u 4D, nestaje iz fizičkog realiteta 3D. Dakle, ne samo astralno putovanje, neka trenutna brija po astralu, već kompletna sinhronizacija s vibrirajućim frekvencijama ( spektrom ) nekog 4D realiteta.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 06, 2007 1:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
1. Kako to da se čovečanstvo približava trenutku prelaska u 4. denzitet, ako svi denziteti postoje istovremeno i na ovom mestu, kao paralelni svetovi?

Talas.

Citat:
Ako ne, znaci da se ta globalna promena tice samo nas, sto mi je malo neprihvatljivo. Bilo bi nepravedno da samo nekolicina ljudi bude time obuhvaceno. Oni iz 2.D kao i vecina iz 3.D znaci nemaju nikavu sansu pre sledece naprednije reinkarnacije.

Ako je vreme iluzija, nema nepravde. Sve u svoje "vreme". :wink:

Citat:
3. Ako znamo da se bica iz visih denziteta hrane onima iz nizih, a cinjenica je i da se bica iz nizih denziteta ponekad nahrane onima iz visih, dali je moguce da se i mi ponekad nahranimo iz 4.D, duhovno ili slicno?

Mislim da jeste moguce. Emocionalno.

Citat:
hej, pa mi se trenutno hranimo samo fizički !!!

Ne bih se slozio sa ovim. Mi se hranimo emocijama drugih ljudskih bica.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 06, 2007 6:52 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet feb 01, 2007 9:47 pm
Postovi: 10
Lokacija: World Wide Web (alternativno Beograd)
Jack987 je napisao/la:
znati ga "ispeći za večeru"

Hahaha, slazem se sa ovim. Jasno

Esperio Max je napisao/la:
Citat:
Citat:hej, pa mi se trenutno hranimo samo fizički !!!


Ne bih se slozio sa ovim. Mi se hranimo emocijama drugih ljudskih bica.

Ali i sa ovim


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 06, 2007 5:24 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Mi se hranimo emocijama drugih ljudskih bica.


Pa mislim da mi više TU energiju kanaliziramo u više denzitete i da se ipak druga bića time hrane.

Baš da vidim kad ne jedete par dana... da se recimo netko živcira kraj vas ili emitira neku drugu emociju... pa čak i da emitira istinsku ljubav, mislim da će još uvijek vaš želudac kruljiti... i da ćete ipak nešto fizički morati pojesti hoćete li ostati zdravi ili u krajnjoj liniji, živi.

Džaba sve emocije Branimiru Glavašu ( koji je gladovao u zatvoru ) koje su emitirali razni ljudi u toj političkoj igrici... čovjek se nije nahranio... vidjeli smo njegovo stanje poslije nekoliko tjedana gladovanja.

Ako ipak netko zna kako se istinski nahraniti ovim tuđim ljudskim energijama, neka posta ovdje - ima danas te energije u izobilju i rješit ćemo gladovanja mnogih ljudi !!! #-o

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 06, 2007 7:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Hajde da preformulisem:

Citat:
hej, pa mi se trenutno hranimo samo fizički !!!

Ljudskim bicima je za pravilan razvoj pored fizicke hrane potrebna i emocionalna. Deca je uglavnom dobijaju od roditelja, a odrasli ljudi od momka/devojke, supruznika, prijatelja...
Nedostatak takve hrane, pogotovo u ranom detinjstvu, ostavlja mnogo vece posledice nego dugotrajno gladovanje.

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 06, 2007 10:41 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet feb 01, 2007 9:47 pm
Postovi: 10
Lokacija: World Wide Web (alternativno Beograd)
To sam i ja hteo da kazem. Esperio je u pravu. Nemoze se ziveti samo od dusevne hrane, naravno. Niko to nije ni rekao. Moze se cak i ziveti u potpunoj apstinenciji od nje, ali onda to nije covek, vec bice 2. denziteta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 07, 2007 1:18 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ljudskim bicima je za pravilan razvoj pored fizicke hrane potrebna i emocionalna.


Da, definitivno se slažem s ovim.

Hranjenje i razvoj ovise jedno o drugom, definitivno. Ali nisu jedno te isto.

Ok. Filozofiram previše, pa da, krenimo dalje s denzitetima, :ontopic:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 08, 2007 8:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1200
Jack987 je napisao/la:

Džaba sve emocije Branimiru Glavašu ( koji je gladovao u zatvoru ) koje su emitirali razni ljudi u toj političkoj igrici... čovjek se nije nahranio... vidjeli smo njegovo stanje poslije nekoliko tjedana gladovanja.



Ne znam baš. Navodno je Glavaš bio (ne znam da li vrijedi i za sadašnje vrijeme) teško bolestan, da ne rečem - neizlječivo, te da su za to znali samo njegovi liječnici i najbliži (al eto, glas se proširio). Jedino što su liječnici smatrali da mu možda može spasiti život je - "apsolutno" gladovanje jer jedino bi ono moglo spriječiti rast bolesnog tkiva/stanica (zaključite sami koja vrsta bolesti je to) i uzrokovati uništenje istih. Ako je ta informacija točna, gladovanje u zatvoru mu je došlo ko "kec na jedanaest" (ako se tako kaže, ne kartam inače). A emocionalna energija koju su mu svi slali - očito ju je znao apsorbirati i tko može reći da ga upravo ona nije održala na životu. Jer, danas je spreman prisustvovati vlastitom suđenju. Što više reći.

Nadam se da ovo nije previše off topic. Ali pomislih, nije na odmet da ljudi saznaju.

Što se tiče onoga koji je "jevo Sivkana" - bio je to Credo Mutwa (afrički šaman koji propagira susrete s vanzemaljcima... ima zgodna štiva za čitati, neka googla koga zanima).

Pozdrav svima!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 08, 2007 9:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1200
Arja je napisao/la:
po meni izmedju 6D i 7D postoji jedan medjustepen na kome se brisu razlike izmedju polariteta, pre stapanja sa Jednim,


Pozdrav Arja! - nadam se da još uvijek čitaš
U Ra materijalu Ra navodi malu varijantu podjele denziteta, koja, po meni, donosi upravo ovo što si ti navela. 7d je to što ti nazivaš međustupnjem - Ra to naziva gateway (kapija, prolaz) u oktavu. A oktava je nešto što izmiče i tom kanaliziranom entitetu i naziva to jednostavno - misterija, tajna.

Pozdrav svima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 08, 2007 10:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
au... a sad malo narodnih:

Zaklela se zemlja raju da se sve tajne odaju... :wink:

Dok ima vode ima i zovota.

Da, znam za te dijete na cajevima ... na cudotovrne nacine tumori jenostavno isceznu...

Gada se gleda objektivno sve lose sto unosimo u sebe, preko zraka, hrane, odjece(deterdjenti) uopse se en cudim.
Na ovaj nacin jednino sve to moze izgoriti trosenjem toksina itd... istapanjem...

Prakticki svega se mozemo odreci ali "Voda" je zivot!

cekaj cekaj malo... nemogu odolit..

G kao galaskija; Galaksija kao Glavas... WTF koji je obo bull sh**
Malo vode u usta?
Ponekad je bolje mudro sutit......

Kada smo toliko"" ajmo sada malo do slucaja PRINCEZE DIJANE... cijeli svijet je slao pozitivne vibracija... ali nista sinko, nista...

toliko o tome...

p.s.
Molim kompetentne ADMINE i sve koji vode brigu o ovom forumu da se junk u bilo kojem obliku izbrise.. izjave i teme koje namaju apsolutno nikakvu tezinu...
pogotovu ova G ka glavas..... galaksija se vrti oko tog centra =D> :lol:

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 08, 2007 11:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Gdje se mogu pronaći Ra materijali? Na ovom sajtu ih nisam čitao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 09, 2007 12:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 02, 2007 3:28 pm
Postovi: 1206
Lokacija: 14° 26' I 45° 21' N - HUM
Da to bih i ja volio znati

Hvala

_________________
If the truth can be told so as to be understood it will be believed;
"Nase vjestine i navike, nasa znanja, nasi motivi, brojne emocije, razlicite osobine, pa i nasa citava LICNOST prvenstveno su rezultat ucenja."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: 7. Denzitet
PostPostano: pet feb 09, 2007 7:41 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
- 7. Denzitet -

7. Denzitet - SVE što jest, odnosno Primarna Kreacija. Neko ga zovu Bog ili tako nešto, ali mi svi smo dijelovi 7. denziteta. Činimo ga kao djelići ukupne kreacije. Zato kad govorimo o Stvoritelju nekome... mislim da je to odgovor. Dakle SVE... ukupno... ma teško je to sad i zamisliti uopće. Tu ide energija duše koja je kompletirala svoj cjelokupni ciklus i naučila sve moguće lekcije koje postoje...

Kada se svi sjedinimo sačinjavamo 7. denzitet koji se vjerojatno opet manifestira kao prvi preko nekog vjerojatno prirodnog zakona univerzuma. I tako je sve u svemiru ciklus.

-------------------------------------------------------------------------------------

- ? -

- Da li mi ( svaki za sebe, individualne duše ) prestanemo bivati kada pređemo u 7 . denzitet ( denzitet = nivo svijesti ) ili samo imamo ostvarivu potpunu i trenutnu dostupnost SVIH podataka, uključujući i SVE misli svakog od nas zasebno kroz ciklus(e) i SVE podatke iz SVIH mogučih kuteva «gledanja» na sami «materijalni svemir»?

- Ako je ovo drugo; da li to znači da čemo biti manje mi nego što smo sada?

- Da li mi možemo uopće «ikada» prestajati bivati ?

- Da li je 7. denzitet potpun za svakoga od nas ako i iti jedan od nas nije prešao u 7 . denzitet ( nivo svijesti ) ?

Da li je «malo» dosadno kad znaš SVE ?

- Da li imamo pravo «RESETIRATI» ovaj ciklus «materijalnog svemira» sve dok i posljednji od nas ne pređe u 7 . denzitet ?

- Šta je ustvari «Veliki prasak»( engleski; Big bang ) ?

... ... ...

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nitko ne zna ( za sada :mrgreen: ) SVE , ali to ne znači da ne možemo pokušati bar u grubo skužit neke osnove .

Barem za početak.

… … …

-mala napomena ; iskreno i nisam baš neki «ekspert» slika šta se tiče detalja vezanih uz ovu temu , nešto mi je leglo ali samo u osnovnim crtama, a pošto sam vidia da zaista ima onih koji se u ovu temu zasigurno više razumiju nego ja , bilo bi mi draže da oni o ovome kažu nešto više i detaljnije.

Ako je ikako moguće. Hvala :D :wink:

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 779 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 39  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz