Sada je: uto jun 04, 2024 5:37 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 139 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri feb 15, 2006 4:21 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Hvala, hvala... još...još... ja nekako križam vid tako da mi se fokus neznatno pomakne, ali isto ne trepćem i vremenom mi se fokus - podesi. I vidim stvar s obe polutke mozga... i naravno, vidim obrise oko predmeta i bića... aure.

Neznam kako bi ovo opisao, probao sam to sam... kao gledanje iz mozga, a ne iz očiju... hmmm... neznam kako bi to sad drugačije mogao opisati.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 15, 2006 6:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Marinshe je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:
Sve bi ovo bilo lepo da Marina nije ukalupljena programom zvani 'Hari Poter'.


Hehehe.. 8) Vrlo zanimljivo! Čovjek koji ni ne zna tko sam govori o mom"ukalupljenju". Molim te objasni mi što znači biti ukalupljen? I kakvi sve to "kalupi" postoje!? Da možda i ti nisi "ukalupljen"? Zahvaljujem!


'Ukalupljen' ovde znači programiran nekim programom za masovno programiranje. Ima sprecifičnih programiranja (to je kada te otmu pa ti srede mozak na neki poseban način i čipuju - oko 130 miliona ljudi je tako do sada programirano) i masovnog programiranja preko masovne (ne)kulture i medija, filmova - koji su danas presudni u opštem obrazovanju.

Nije ni potrebno da te lično znam. Ljudi koji šire programe za masovno programiranje, a ti to radiš preko tvojih sajtova i bloga, se prepoznaju izdaleka. Najverovatnije si srecifično programirana da to radiš tako da misliš da radiš 'svojom voljom'. Niko normalan to ne bi radio 'svojom voljom'.
Konkretno ovaj program 'Hari Poter' vode Vindzori. (Mnogo si naivna ako misliš da je to sve napisala ona domaćica!) Služi da sludi mlade i da postanu još veći imbecili nego što jesu. Da o čudesnim sposobnostima samo sanjaju blenući u te fimove i tako dobiju iluziju da su nešto postigli. Da se odvrate od kritičkog razmišljanja i zdravog razuma - kao i istinskih mogućnosti ljudskog razvoja i skrivenih moći.
Između ostalog, ovim se potkopavaju i tradicionalna crkvena verovanja, što je takođe cilj Iluminata kojima Vindzori pripadaju. I 'Da Vinčijev kod' su oni lansirali s tim ciljem. Sve je to njihov marketing namenjen obradi kolektivne psihe, a ti si njihov malecki instrument koji nesvesno odrađuje njihov posao.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 15, 2006 6:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Dobro pantelija mogao si biti malo mekši prema marinshe, no marinshe pantelija je u pravu, harry potter je poseban program za mase.....sorry

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 15, 2006 9:35 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto feb 07, 2006 8:32 pm
Postovi: 12
Lokacija: Zg
Jack987 je napisao/la:
Hvala, hvala... još...još... ja nekako križam vid tako da mi se fokus neznatno pomakne, ali isto ne trepćem i vremenom mi se fokus - podesi. I vidim stvar s obe polutke mozga... i naravno, vidim obrise oko predmeta i bića... aure.

Neznam kako bi ovo opisao, probao sam to sam... kao gledanje iz mozga, a ne iz očiju... hmmm... neznam kako bi to sad drugačije mogao opisati.

:wink:



gledanje iz trećeg oka možda? ;)

_________________
I'm smiling because I'm happy, I'm happy because I'm smiling.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 15, 2006 11:12 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
gledanje iz trećeg oka možda?


Neznam kako bih to mogao nazvati, ali sam tu foru pročitao u Valerian Matrix books, tamo ima neka slika sa točkama, pa se zagledaš i poklopiš dvije u jednu. Tako malo držiš vid dok se ne stabilizira, i poslije tamo ima jedna slika koju normalno vidiš 2 D i ništa skoro ne predstavlja - potpuno u 3 D!!! Dobiješ novu dimenziju u slici! Fenomenalno.

I tako u tom "položaju" vida vidiš poslije mnoge zanimljive stvari... hehe!

Vježbom do zanimljivih stvari... hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 16, 2006 12:13 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Da bi se videla aura potrebno je ispuniti dva uslova.
1. Smireni um.
2. Fokus pogleda treba da bude malo ispred tela koje se posmatra.

Um određuje šta vidimo, a ne oči. Kada se um smiri tada vidmo ono što jeste, svet kao energiju. Ali tada imamo i znanje o onome što vidimo. Možemo videti energiju i pomoću neke droge ili to mogu osobe kojima je iz nekih razloga percepcija izmenjena. One mogu da vide ali da ne znaju šta vide, već samo gledaju kao deca u cirkusu i to im je lepo i interesantno. Marinche je primer takvog viđenja.

Ja kada vidim ne mogu da razllikujem to što vidim spolja od sebe, te energetske oblike koje vidim spolja doživljavam u sebi kao svoja stanja i osećanja. Ono što vidim kao razne boje su zapravo frekvencije osećanja. Zato mogu da kažem da se energija vidi celim bićem a ne očima. Oči nas samo zavaravaju, one su navikle da gledaju preko kontrole uma i nameću nam koncepte koje nam um stvara. Zbog uma mi ne vidimo energiju već samo grube oblike. U onoj meri u kojoj se um meša u viđenje energije, mi vidimo energiju kao neki oblik, dok ona zapravo nema oblik, ona je čisto Jedno. I to Jedno sam ja takođe. Zato kažem da to spolja vidim u sebi. Za svakoga ko priča kako 'vidi aure' a nema iskustvo jedinstva i ne ponaša se u skladu s tim, znam da gleda projekcije svoga uma i da ne zna šta vidi.
Neverovatno je šta sve ljudi mogu lepo da gledaju a da uopšte ne znaju šta vide!
Uostalom, i životinje vide aure mnogo bolje od nas, pa nisu ništa pametnije zbog toga.


Zadnja izmjena: Pantelija; pet feb 17, 2006 9:43 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 16, 2006 12:41 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto jan 24, 2006 8:59 pm
Postovi: 9
Lokacija: psychodelicart-parallel reality
da..moze da se zablokira u realnostima..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 16, 2006 4:42 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Do sada sam uzimala to svoje „vidjenje energije“ zdravo za gotovo i nisam tome pridavala posebnu paznju, ali ovo sto vi pisete zadnjih dana me je toliko zaintrigiralo da sam isla trazit ima li na internetu neki “recept” kako se to postize, da vidim da li je vec neko opisao tu tehniku, pa da svi mogu probat.

I onda sam nasla jednu stranicu koja UPRAVO TOCNO TAKO opisuje zasto ja to “vidim”.

Ja sam nesvjesno radila upravo to, ali nisam znala opisati kako ja to gledam: radi se naime o stereo-pogledu ili paralelnom pogledu.

Ok. Pocnimo od pocetka:

Tu sam nasla jedno jednostavno i slikovito objasnjenje:
http://www.graviflight.de/Haende-Aura/b ... -aura.html

Ne prevodim sve, samo najbitnije sa ove stranice. Dakle: da bi vi vidjeli Auru ili energiju oko necega, vi ne smijete fixirati pogled da bi vidjeli ostro, nego nauciti kako da gledate “ne-ostro”.

Da bi naucili gledati “ne-ostro”, mozete koristiti i gledanje Stereograma:
http://images.google.de/images?svnum=10 ... am&spell=1

Kad promatrate Stereograme, vase oci gledaju PARALELNO. Stereograme mozete gledati sa pogledom “u kriz”, ali to je za “vidjenje energije” beskorisno.

Dakle, kad gledate Stereograme s PARALELNIM pogledom, oni izgledaju jako ostro, ali ako zadrzite taj pogled i pogledate negdje drugdje, svi objekti oko vas ce biti “ne-ostri”.

Vase oci nisu navikle da gledaju PARALELNO, zbog toga morate to vjezbati ispocetka. Kad budete dovoljno uvjezbani, moci cete u sekundi promjeniti sa fokusiranog na paralelni pogled.

Normalni nacin gledanja je kao na prvoj slici dolje, da se oba oka fiksiraju na neku tocku i onda mozak taj fixirani objekt interpretira.

Paralelni pogled – kao na slici ispod te = to je u principu isto kao kad gledate na primjer u daljinu ili kad gledate “kroz” taj objekt negdje iza njega. Dakle, vas OBJEKT / I je ispred VAS, vas pogled je uperen u daljinu, vas mozak interpretira te dvije slike koje dolaze od oba oka – kao jednu i stvara trecu: 3D sliku.

slika

slika

Paralelni pogled mozete vjezbati tako da gledate u ove slijedece slike:

http://www.schnehagen.de/D/Galerie/Para ... ition1.htm
http://www.aloys-engel.de/bild03re.html
http://home.fotocommunity.de/mecke/inde ... 378&g=2851

Jednostavno fokusirajte pogled na nesto IZA tih slika, nesto u daljini, jednostavno “gledajte kroz monitor u daljinu.”

KAKO najbolje paralelno gledati ove male stereo-slike?
OVAKO:
slika

Znaci svako oko mora vidjet jednu sliku.

Ok.

Sad jedna vjezba:
kao prvo, uzmite vremena za sebe, iskljucite telefon, mobilni, stavite neku finu glazbu koju volite, mozda cak i bolje pase neka ritmicna glazba, koja vas podize i opustite se, dozvolite energiji da tece kroz vase tijelo, opustite sve misice i disite duboko, osjetite svoj dijafragmu, svoje trbusne misice, dozvolite da se sve vase emocionalne blokade rastvore (barem dok ovo vjezbate, trajno rjesavanje emocionalnih blokada je sada vec druga prica, ovo je dakle samo da energija pocne jace teci kroz vas privremeno), dakle, mislite ili na nesto jako smijesno sto ste dozivjeli, sto ste procitali, sjetite se kad se zadnji put bili fantasticno opusteni, slobodni i ushiceni - mozda kada ste pogledali neki super film, kad ste bili na nekom super koncertu sa drustvom, kad ste zadnji put bili zaljubljeni – cinilo vam se da ste spojeni sa svime sto je oko vas, da energija tece kroz vas bez ogranicenja, sjetite se svih tih dozivljaja i kako su se sve vase blokade u misicima rastvorile i kako ste mogli disati punim plucima…

Ok.

Sjednite se, najbolje na pod ispred jednog bijelog zida, izvor svjetlosti moze biti najbolje iza vas. Podignite svoju ruku, svoj dlan i gledajte svoj dlan, na duzini ruke, koji je sada ispred tog bijelog zida.

Prije toga ste vjezbali paralelni pogled do perfekcije i sada jednostavno primjenite u tom super opustenom i ushicenom stanju PARALELNI POGLED.

Znaci: VI gledate u ruku, ali zapravo ste fokusirani na nesto IZA te ruke, nesto na zidu ili jos bolje receno, nesto iza tog zida. Znam, to zvuci cudno, ALI vjerujte mi: tako je.

S vremenom ce se izmedju vasih prstiju pojavit prvi obrisi te maglicaste boje – NE fokusirajte sada ni slucajno prostor izmedju prstiju, NE!, nego gledajte i dalje paralelno.

Cim se vi sve vise i cesce, zbog rada na sebi, svojoj licnosti, svojim emocionalnim blokadama i zbog rada na prosirivanju svoje percepcije i svoje duhovnosti budete nalazili u tom stanju ushicenosti, jer – znate, shvacate i osjecajte svakog dana sve vise o SEBI, o SVIJETU, o ZIVOTU, o POSTOJANJU, vi cete sve cesce i cesce vidjat energiju.
Ona ce onda biti samo dokaz onoga sto vi vec znate.

Vjezbanje ce od vas uciniti majstora, vi to jednostavno morate probati i kad jednom pocenete, vas zivot vise nikada nece biti isti!

Vidjet cete i znat cete da NISTA nije cvrsto, SVE je SAMO zgusnuta energija i sve je povezano jedno s drugim.

U biti slazem se APSOLUTNO sa onim sto je Pantelija napisao: smireni UM! + SVE JE JEDNO.
Svi smo JEDNO!
Smireni um cete postici jednim neprestanim radom na sebi, cim vam sve vise o svemu sto vas muci bude jasnije, vi cete biti opusteniji i smireniji.

Usput, ja osobno mislim da je da mom vidjenju energije pomaze nesto sto ja zovem psihicko + fizicka cistoca.
Dakle, izmedju ostalog, svjesnost o tome da kad vi znate da je sve jedno: i kad vi onda mrzite DRUGE, vi mrzite SEBE.
Kad vrijedjate druge, vi vrijedjate SEBE.
Kad nanosite BOL drugima, vi je nanosite sebi.
Kad ubijate, unistavate, iskoristavate druge, VI TO RADITE SEBI!
( ovdje ne govorim o samoobrani, nego o prostom nagonu da se drugima cini zlo iz puke zlobe, iz vlastitih strahova, osjecaja inferiornosti, iz zelje da se dokazemo, iz neznanja da smo svi povezani, jer se na nas gleda kao na odvojene individue ogranicene religijom, nacijom, rasom, spolom, manje vrijedne, vise vrijedne, dobre, lose, prave, krive) itd.

Kad znate da je sve jedno, onda cete jednog dana dobiti jedan neopisiv impuls da npr. prije neg sto pojedete salatu na tanjiru ispred vas, vi cete duboko u sebi izraziti ZAHVALNOST energiji salate koja je DOZVOLILA da se stopi sa vasom energijom. Bit cete joj na tome zahvalni.

Budite svjesni toga sto je vasa energija: sto su vase misli, vasi osjecaji, budite svjesni toga cime se hranite, sto unosite u tijelo, sto je u vasoj okolini.

SVA energija hrane se na jednom suptilnom nivou stapa sa vasom energijom.

Zelite li da se energija zivotinja koje su rodjene, odrasle i umrle u golemim stocnim fabrikama i koje su kljukane nicim nego kemikalijama, lijekovima, hormonima i ko zna kakvom hranom – da se ta energija stapa sa vasom energijom? Ja ne.
Zelite li npr. da se energija cigareta koja je prepuna otrova i ko zna cega sve ne stapa sa vasom energijom? Ja ne.

Nemojte me krivo shvatit, ja ne propovijedam sto je dobro ili lose, samo iznosim svoja iskustva i ono sto mislim da meni pomaze da “vidim”. To je moj IZBOR, moje iskustvo.

Na vama je svakom ZA SEBE, da odluci za SEBE sto ce i kako ce. VAS IZBOR, vasa slobodna volja, vasa ODGOVORNOST za SEBE!


U svakom slucaju: radujem se VASIM iskustvima s ovim vjezbama.

:-)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 16, 2006 9:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Da, suština je da fokus pogleda ne bude na samom objektu. Treba da je difuzan, ispred ili iza objekta.

Kada sve vidiš kako jeste tada si spontano ispravan. Pošto ti je um miran ne razmišljaš ni o vegetarijanstvu, jednostavno ne možeš više da jedeš leševe životinja u tanjiru, jer vidiš i u kojoj meri su raspadnuti :?
A bolje hrane ima svuda okolo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 16, 2006 10:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 23, 2005 7:55 pm
Postovi: 48
Pantelija je napisao/la:
Marinshe je napisao/la:
Pantelija je napisao/la:
Sve bi ovo bilo lepo da Marina nije ukalupljena programom zvani 'Hari Poter'.


Hehehe.. 8) Vrlo zanimljivo! Čovjek koji ni ne zna tko sam govori o mom"ukalupljenju". Molim te objasni mi što znači biti ukalupljen? I kakvi sve to "kalupi" postoje!? Da možda i ti nisi "ukalupljen"? Zahvaljujem!


'Ukalupljen' ovde znači programiran nekim programom za masovno programiranje. Ima sprecifičnih programiranja (to je kada te otmu pa ti srede mozak na neki poseban način i čipuju - oko 130 miliona ljudi je tako do sada programirano) i masovnog programiranja preko masovne (ne)kulture i medija, filmova - koji su danas presudni u opštem obrazovanju.

Nije ni potrebno da te lično znam. Ljudi koji šire programe za masovno programiranje, a ti to radiš preko tvojih sajtova i bloga, se prepoznaju izdaleka. Najverovatnije si srecifično programirana da to radiš tako da misliš da radiš 'svojom voljom'. Niko normalan to ne bi radio 'svojom voljom'.
Konkretno ovaj program 'Hari Poter' vode Vindzori. (Mnogo si naivna ako misliš da je to sve napisala ona domaćica!) Služi da sludi mlade i da postanu još veći imbecili nego što jesu. Da o čudesnim sposobnostima samo sanjaju blenući u te fimove i tako dobiju iluziju da su nešto postigli. Da se odvrate od kritičkog razmišljanja i zdravog razuma - kao i istinskih mogućnosti ljudskog razvoja i skrivenih moći.
Između ostalog, ovim se potkopavaju i tradicionalna crkvena verovanja, što je takođe cilj Iluminata kojima Vindzori pripadaju. I 'Da Vinčijev kod' su oni lansirali s tim ciljem. Sve je to njihov marketing namenjen obradi kolektivne psihe, a ti si njihov malecki instrument koji nesvesno odrađuje njihov posao.


Zanimljiva teorija priznajem (ne mislim ovo ironično) :o Ali po tom principu možda si i ti programiran za to što govoriš i za to što govoriš ti misliš da je tvoja samovolja ili još bolje samospoznaja, i da je sve to 100% upravo tako kako si rekao. Dali si ikad analizirao sebe? Prema toj teoriji i ovaj site može biti jedan program za programiranje glavica. Također tvojoj teorija tvrdi da ja očito nisam normalna ili sam imbecil kao i svi drugi ljudi/djeca koji vole harry pottera. Po tome imamo hrpu odraslih ljudi i djece koji su programirani imbecili? Hmmm? :roll:

Pošto ova rasprava ne spada u topic koji sam otvorila predlažem da više ne postamo ovdje :? Zahvaljujem na teoriji!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 16, 2006 10:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 23, 2005 7:55 pm
Postovi: 48
Zanimljive vježbe! Nisam nikad vježbala, sve je došlo spontano samo od sebe. Često vidim i mirkosvijet. Vidim bakterije i mikroogranizmom kao kad čovjek gleda oko sebe. Eto tako ih vidim, samo po normalnom "zraku" kao lelujaju okolo oko svega.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 16, 2006 11:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Marinshe je napisao/la:
Vidim bakterije i mikroogranizmom kao kad čovjek gleda oko sebe. Eto tako ih vidim, samo po normalnom "zraku" kao lelujaju okolo oko svega.


mislis mozda: jako su male, mozda miilmetar, i jaaako brzo i kaoticno se gibaju, i kao da su u nekoj grupi?, i ja ih vidim, s vremena na vrijeme, ja mislim da to nisu mikroorganizmi, mislim da sam negdje citala da ljudi upravo te zovu "orgonske cestice" .

Ali, tko zna mozda ti vidis nesto drugo? :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 17, 2006 12:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Tina je napisao/la:
Marinshe je napisao/la:
Vidim bakterije i mikroogranizmom kao kad čovjek gleda oko sebe. Eto tako ih vidim, samo po normalnom "zraku" kao lelujaju okolo oko svega.


mislis mozda: jako su male, mozda miilmetar, i jaaako brzo i kaoticno se gibaju, i kao da su u nekoj grupi?, i ja ih vidim, s vremena na vrijeme, ja mislim da to nisu mikroorganizmi, mislim da sam negdje citala da ljudi upravo te zovu "orgonske cestice" .

Ali, tko zna mozda ti vidis nesto drugo? :)


Očito ne vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet feb 17, 2006 12:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Marinshe je napisao/la:
Zanimljiva teorija priznajem (ne mislim ovo ironično) :o Ali po tom principu možda si i ti programiran za to što govoriš i za to što govoriš ti misliš da je tvoja samovolja ili još bolje samospoznaja, i da je sve to 100% upravo tako kako si rekao. Dali si ikad analizirao sebe? Prema toj teoriji i ovaj site može biti jedan program za programiranje glavica. Također tvojoj teorija tvrdi da ja očito nisam normalna ili sam imbecil kao i svi drugi ljudi/djeca koji vole harry pottera. Po tome imamo hrpu odraslih ljudi i djece koji su programirani imbecili? Hmmm? :roll: Pošto ova rasprava ne spada u topic koji sam otvorila predlažem da više ne postamo ovdje :? Zahvaljujem na teoriji!


Jeftin ti je odgovor. To o programiranju ljudi nije 'zamljiva teorija' već sam saznao od nekoga ko lično poznaje jednog bivšeg programera u USA vojsci.
Da, i ja sam bio programiran, i to dvostruko, još uvek sam po malo, ali se oslobađam od toga jer sam imao 'sreću' da je jedna strana bila ljudska vrsta. Oni su prevagnuli kod mene. Zato i znam nešto o tome. Da nisam to prepoznao na svojoj koži i ja bih sada mislio kao drugi da je to samo jedna 'teorija zavere'.
Da, da, imaš veeeeliku hrpu ljudi/deca koji vole ne samo Hari Potera već i mnogo imbecilnije stvari.
Otvori malo oči i pored bakterija i energija počni da gledaš i šta sve ljudi rade; da li bi oni sve to radili svojom voljom! Ako ne - znači da neko manipuliše njima. Stvar je vrlo jednostavna ako možeš objektivno da vidiš, a ne da sanjaš dok gledaš.
Ako ti je za utehu, ja sam bio još veći imbecil od tebe, ali sam se promenio. Zato nemoj da te to vređa: govorim ti iz svog iskustva. Ni tebi nije kasno da se iščupaš. Počni bar od ovog sajta. Očigledno nisi ništa čitala ovde kada ne znaš o čemu govorim. Idi na glavnu stranu, nađi za početak Davida Ickea pa na sajt Znanje itd.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 6:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 23, 2005 7:55 pm
Postovi: 48
#-o


Zadnja izmjena: Marinshe; ned nov 02, 2008 8:04 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 6:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 23, 2005 7:55 pm
Postovi: 48
Tina je napisao/la:
Marinshe je napisao/la:
Vidim bakterije i mikroogranizmom kao kad čovjek gleda oko sebe. Eto tako ih vidim, samo po normalnom "zraku" kao lelujaju okolo oko svega.


mislis mozda: jako su male, mozda miilmetar, i jaaako brzo i kaoticno se gibaju, i kao da su u nekoj grupi?, i ja ih vidim, s vremena na vrijeme, ja mislim da to nisu mikroorganizmi, mislim da sam negdje citala da ljudi upravo te zovu "orgonske cestice" .

Ali, tko zna mozda ti vidis nesto drugo? :)


Neke se ludo i brzo gibaju, neke se gibaju sporo, neke kao da plutaju ima ih u najrazličitijim oblicima, duguljaste, okrugle, male sičušne, velike a neke izgledaju kao mali kukci.

Da, to što si ti opisala također vidim ali nisam mislila na njih kad sam opisivala bakterije. Izgledaju kao male krijesnice, svijetle i kreću se jako brzo, gotovo kaotično i uvijek ih je puno! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 6:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Vidis ti, ovo sto ti opisujes u prvom odjeljku, njih ne vidim uopce/ jos.
Ajme, znaci na mene cekaju jos i kukci :shock: :lol:

a ovo drugo: DA! To je To! Tu vidimo to isto. :D

Marina, fino je da te ima! :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 7:00 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Eh, ekipo!!!!!

Ako se ikad svi sretnemo negdje "gore", nađemo se i kažemo: "Evo to smo mi... sjećate se foruma Galaksije?"

Ako ću imat dovoljno para - SVE VAS ČASTIM PIĆEM !!! Heheheheeeeee!

( znam da pare neće biti u opticaju... samo ovako... 3D pogled na moj trenutni happy !!! )

=D> svima!

:-({|=

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 7:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
AH, Jack!! :D
Drugu rundu JA CASTIM!!
:D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 19, 2006 9:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 8:37 pm
Postovi: 260
Lokacija: Na glogu
Citat:
Ako ću imat dovoljno para - SVE VAS ČASTIM PIĆEM !!! Heheheheeeeee!


Ja cu Bavariu :D :D

Citat:
Drugu rundu JA CASTIM!!


Onda cu ja trecu!! :wink:

Idemo pravit party \:D/ \:D/ \:D/ \:D/
Moramo nabavit :-({|= :-({|= , treba neko i svirat :D

_________________
Absense of evidence is not evidence of absence.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 139 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz