Sada je: čet maj 23, 2024 7:16 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 139 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon feb 20, 2006 12:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Možda ORBs.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 21, 2006 10:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 21, 2006 2:55 am
Postovi: 37
To "paralelno gledanje" je za mene sasvim normalna stvar. U stanju sam da tako "progledam", u sekundi, od kako znam za sebe. Nesto kao kad se zamislis i "zablenes" se u jednu tacku, ali ovo nije jedna tacka, uopste nije ni tacka. Jednostavno su ti oci otvorene a nista konkretno ne gledas.

E da... te "bakterije" i ja vidjam, obicno kad gledam u nebo ili neku svetlu povrsinu, ali ne mora da bude. Samo... mislila sam da je to neki problem sa vidom ili neka "opticka varka".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 21, 2006 10:19 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
U Kasiopejskim transkriptama to opisuju kao proširivanje vidnog spektra k višim frekvencijama. Dakle, plava boja neće uskoro biti "najviša" boja koju vidimo, radi promjene u našoj DNA. Ponekad se te više frekvencije vide kao svijetle točkice ili bljeskanja. Tako naše oči i mozak trenutno interpretiraju te više frekvencije.

Inače, postoji mnogo indikacija da da prije cca. 1500 godina ljudi nisu vidjeli frekvencije plave boje. Probajte proučiti sve grbove i znakove iz srednjeg vijeka i ranije... nigdje nema plave boje. A i Mediteransko more je stanoviti entitet iz Grčke opisao kao "more boje crnog vina"??!?!? Kad ga gledamo, nema "plavijeg" mora od tog... hehe!

Dakle, možda su to naznake proširenja percepcija prema višim frekvencijama kojim širimo svoj spektar vida.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 14, 2006 8:50 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet mar 09, 2006 9:10 pm
Postovi: 9
O "letecim" bakterijama i tockicama B.A.BRENNAN (fizicarka, iscjelitelj itd.) lijepo je napisala Vjezbu za "vidjenje" univerzalnog zivotnog energetskog polja.
Citat:
Najlaksi nacin za pocetak promatranja UEP jest da se lijepog suncanog dana jednostavno opustite lezeci na ledjima u travi i zagledate se u plavo nebo. Nakon nekog vremena moci cete vidjeti sicusne kuglice orgona koje cine isprepletene crteze na pozadini plavog neba. Izgledaju poput bijelih kuglica, ponekad sa crnom tockicom koja se pojavi sekundu-dvije, ostavi za sobom trag u obliku pruge i ponovno nestane. Ako nastavite s promatranjem i prosirite viziju, pocet cete zapazati da citavo polje pulsira u uskladjenome ritmu.

Ima i vjezbe za gledanje ljudske aure. Citam dalje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto mar 14, 2006 9:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
ja to vidim konstantno i bez koncentracije i truda, ponekad toliko da mi i smeta, ali nije to sve, i neke druge stvari se mogu vidit.
Jack, DNA je samo djelomičan odgovor, mislim da tu ima nečeg jačeg.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 15, 2006 1:35 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Marinshe je napisao/la:
Tina je napisao/la:
Marinshe je napisao/la:
Vidim bakterije i mikroogranizmom kao kad čovjek gleda oko sebe. Eto tako ih vidim, samo po normalnom "zraku" kao lelujaju okolo oko svega.


mislis mozda: jako su male, mozda miilmetar, i jaaako brzo i kaoticno se gibaju, i kao da su u nekoj grupi?, i ja ih vidim, s vremena na vrijeme, ja mislim da to nisu mikroorganizmi, mislim da sam negdje citala da ljudi upravo te zovu "orgonske cestice" .

Ali, tko zna mozda ti vidis nesto drugo? :)


Neke se ludo i brzo gibaju, neke se gibaju sporo, neke kao da plutaju ima ih u najrazličitijim oblicima, duguljaste, okrugle, male sičušne, velike a neke izgledaju kao mali kukci.

Da, to što si ti opisala također vidim ali nisam mislila na njih kad sam opisivala bakterije. Izgledaju kao male krijesnice, svijetle i kreću se jako brzo, gotovo kaotično i uvijek ih je puno! :wink:


Citat:
O "letecim" bakterijama i tockicama B.A.BRENNAN (fizicarka, iscjelitelj itd.) lijepo je napisala Vjezbu za "vidjenje" univerzalnog zivotnog energetskog polja.
Citat:
Najlaksi nacin za pocetak promatranja UEP jest da se lijepog suncanog dana jednostavno opustite lezeci na ledjima u travi i zagledate se u plavo nebo. Nakon nekog vremena moci cete vidjeti sicusne kuglice orgona koje cine isprepletene crteze na pozadini plavog neba. Izgledaju poput bijelih kuglica, ponekad sa crnom tockicom koja se pojavi sekundu-dvije, ostavi za sobom trag u obliku pruge i ponovno nestane. Ako nastavite s promatranjem i prosirite viziju, pocet cete zapazati da citavo polje pulsira u uskladjenome ritmu.

Ima i vjezbe za gledanje ljudske aure. Citam dalje.


Znaci nikakve letece bakterije i tockice, nista od toga, to su globuli ili prana, chi... Ali nisam siguran sto je tocno orgon i da li je to povezano.

Najlakse se vide na svijetlom plavom nebu i na svjetloj podlozi uopce, iako ne znam zasto kada i sami sjaje.

Ako malo bolje pogleda, shvatit ce se, da te tockice i nisu bas udaljene. Stovise, izgleda kao da su bas pred tvojim okom.

To je energija sunca. Globuli su te nekakve cestice koje na sebe kupe energiju sunca i oni citavo vrijeme ulaze u nas, i zatim se ta ista energija se predaje nama. Otprilike to znaci svijest.

I ja ih zapravo i ne volim bas... Nekad mi previse odvajaju paznju, bezveze... Postoje ljepsa iskustva i druge stvari su bitnije, ovo skrece paznju... Koliko samo izazova, na putu do budjenja? ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 15, 2006 6:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 23, 2005 7:55 pm
Postovi: 48
#-o


Zadnja izmjena: Marinshe; ned nov 02, 2008 8:04 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 15, 2006 9:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Ovo sto sam ja opisao ne izgleda tako. Sjajne tockice, bijele boje. Kada se brzo krecu, znaju ostavljati trag, ali isto tako mogu se vidjeti i bez traga. Trag je isto sjajan (sve skupa kao izvor svjetlosti). Ako je to, ne treba obracat paznju na to i nisu bakterije ni nista slicno, bakterije uostalom i ne idu brzo kraz zrak i ne gibaju se kaoticno i brzo mijenjaju smjer, pogotovo ako zrak miruje...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri mar 15, 2006 11:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 23, 2005 7:55 pm
Postovi: 48
#-o


Zadnja izmjena: Marinshe; ned nov 02, 2008 8:02 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 16, 2006 7:53 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri mar 15, 2006 2:42 pm
Postovi: 5
Pozdrav ekipi evo čitajući ovo vezano uz orgonske čestice ili kako god ih nazivali podsjetilo me na srednju školu i sat tjelesnog kada smo morali raditi vježbe na prečki ili kako se več to zove zaboravio sam da bi nakon što bi se vrtio na toj "štangi" uvijek poslije vidio te sićušne male točkice u nekom kaotičnom gibanju neznam da li se to meni samo događalo i dali ima veze sa ovim što vi pričate ali eto na to me podsjetilo.Pozdrav velik svima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet mar 16, 2006 11:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 14, 2006 9:33 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
ASTRALONAUT je napisao/la:
Pozdrav ekipi evo čitajući ovo vezano uz orgonske čestice ili kako god ih nazivali podsjetilo me na srednju školu i sat tjelesnog kada smo morali raditi vježbe na prečki ili kako se več to zove zaboravio sam da bi nakon što bi se vrtio na toj "štangi" uvijek poslije vidio te sićušne male točkice u nekom kaotičnom gibanju neznam da li se to meni samo događalo i dali ima veze sa ovim što vi pričate ali eto na to me podsjetilo.Pozdrav velik svima.


Mislim da to ipak nije isto. :-)

Osim točkica kakve opisuje i dreamback, nedavno sam počela viđati i nešto što bih mogla opisati kao spiralni oblačak sivog dima i to u svom lijevom oku, tj. imam osjećaj kao da se to nešto doista nalazi i kreće u mom oku, a ne da gledam u isto.
Čudan osjećaj. Inače imam savršen vid i nije da se bojim da mi nešto s očima nije u redu.

_________________
Onaj tko je nešto naučio, ali to ne provodi u život, nalik je čovjeku koji je upalio lampu, a zatim pokrio svoje oči.
(Nagarjuna)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 17, 2006 2:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 26, 2005 12:54 pm
Postovi: 117
Lokacija: OSIJEK
Osim 4D koji vidite postoji nešto što se zove "nakupine bjelančevina" i "slabosni svjetlaci".Ovo prvo izgleda kao bakterije koje polako putuju a ovo drugo kao nakupine iskri u dijelovima vidnog polja a naročito se pojavljuje kod slabokrvne djece poslije napora.
Ako vidite u raznim bojama onda nije ni jedno ni drugo.

_________________
Išto tako jedan čojek, išo i išo kad odjedanput niđe ga.E sad dal je on ošo u havu il su ga ale odnijele nezna se.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 31, 2006 6:31 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ljudi, mnogima od onih koji podižu svoju svijest, znanje, šire percepcije - mijenja im se vidni spektar frekvencija koje vide. Dakle, interval koji vidimo se povećava prema višim frekvencijama!!!

Hehe... što ćemo još "vidjeti"... niste još ni svjesni.

Generalno, ljudima se širi percepcija!

Odlično! =D>

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 31, 2006 7:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Jack i jest i nije odlično, ako ćemo gledati realno, ako se percepcija počne naglo širiti i naglo ljudi počnu viditi oko sebe reptile.....mislim da bi mogla nastati jedna vrsta tihe panike

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 31, 2006 9:58 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pa dobro. Zažmirimo onda, pokrimo uši, i sve nam je HAJ !!!

Evo, 8)

:wink:

Svaka velika spoznaja nas čini donekle zaprepaštenima... zar ne?

Hehe... bit će zbilja ZANIMLJIVO !!! Juuuupiiiiiiiii !!!

:shock:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet mar 31, 2006 10:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 9:22 pm
Postovi: 30
hmm...ja nemam jednog oka!

_________________
Bolje bit pametan nego glup!...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 01, 2006 1:40 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 21, 2006 2:55 am
Postovi: 37
hmmm... ne zelim da budem skeptik ali nesto mi govori da za to postoji naucno objasnjenje. Neke osobe za koje znam da nemaju m od mozga, a jos manje s od svesti, to isto vide, ali uopste ne obracaju paznju. I sta to govori?


Zadnja izmjena: ElEcTrA(ex Saska987); pon apr 03, 2006 1:20 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 01, 2006 9:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 9:22 pm
Postovi: 30
hmmm...da mogu i ja gledat! :lol:
i da, mogu se puno lakše fokusirat...

_________________
Bolje bit pametan nego glup!...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub apr 01, 2006 11:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 9:22 pm
Postovi: 30
probao sam, i sad me toliko oko boli da se bojim da ću ga izgubit!.. :lol:
i vidim samo obrise nečeg žutog možda i bijelog...

_________________
Bolje bit pametan nego glup!...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned apr 02, 2006 1:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
ElEcTrA(ex Saska987) je napisao/la:
U coveceee... a ja sam mislila da ja to tripujem. Bas sam skoro razgovarala sa majkom i opsisala joj sta vidim i ona mi je rekla da je i moja baka imala taj trip i da to mozda ima veze sa zivcima. Znaci ja nisam luda niti me vid izdaje!!! :D :D :D Prema tome moja aura je zelena, drecavo zelena.


Jel ti leži matematika dobro tj. pokazuješ li afinitete prema matematici? Samo ako ih imaš, ne znači nužno i da si ih razvila, pa zato pitam... Obično "zelenkosi" imaju te afinitete. Zgodne su mi te stvari sa aurama ;).

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 139 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz