Sada je: pon maj 20, 2024 12:40 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 124 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned jun 03, 2007 12:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Arja je napisao/la:
Citat:
Dobre empate su ljudi koji su usetali ovde, ne zatvorivsi vrata (energetske centre) za sobom. :P

Sve empate poseduju alatke, kako zastite, tako i alatke za koriscenje svoje otvorenosti. Toliko blesavi ipak nismo bili da se ovde nacrtamo bez odgovarajuce opreme. Samo smo zaboravili gde smo je spakovali, cak i da smo je uopste poneli.
Neka, seticemo se. :wink:




poneli,poneli, :wink:
kao Ford Perfekt,nikud bez peshkira,
cudljiv ovaj univerzum,
a i ostali
nikad ne znash kad ce da ti zatreba
sva ta HTZ oprema :mrgreen:
mozda ona ribica u uhu pomogne
da se setimo
kud se dede
sva ta oprema
:love3: :love5: :love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 03, 2007 9:27 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 01, 2005 3:43 pm
Postovi: 35
Citat:
da je lakse pomeriti teze predmete: veca sila privlacenja itd.
Yoshi, sta ti kazes na to?

na zalost u nekoj praksi, to nije realnost. Mada, kako se tokom vremena istrazivalo, na kraju smo svi dosli do istog zakljucka, sistem verovanja. Ako ti verujes u to, tako ce i da bude.

Citat:
Pokusala sam par puta da pomerim papirice, da bih posle pocetnog odusevljenja ustanovila da u stvari duvam u njih.

Ako ikada budes imala prilike da uzivo vidis nekoga ko pomera taj prokleti papiric, videces da ces moci da uradis isto sto i on, istog trenutka. Vec vidjeno.

Citat:
zasto svi pocinju od papirica i malih stvari...zar nije da se na taj način odma ograničavamo?? d'oh!

Da, to jeste tako, ali ti probaj da pomeris nesto vece. Ustanovices da i ti ne verujes zaista u to, nego verujes u princip teretane mnogo vise :D pocni sa manjim i vezbaj za vece kilaze. Probaj.


Citat:
energija se jaca iz dana u dan... ja sam je danas iskoristila za jedno svijanje zlice nakon cega sam morala ic spavat kolko me iscrpilo i do kraja dana nisam imala energije za nista takav dan valda

Eee, znaci savijas i escajg? interesantno je to. A sto se tice energije koja se trosi, na to ima nekoliko pogleda, ja licno recimo verujem da moja licna energija moze biti stavljena u bolju upotrebu, pa tako uzimam energiju iz okoline i emitujem ka zeljenom predmetu/ishodu. Probaj, nikada se nisam umorio od vezbe, niti imao one famozne glavobolje sto svi imaju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 03, 2007 3:36 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
ja licno recimo verujem da moja licna energija moze biti stavljena u bolju upotrebu, pa tako uzimam energiju iz okoline i emitujem ka zeljenom predmetu/ishodu.


Hej! Pa ovo je sličan/isti princip kao i kod Reikija!

Zanimljivo...

=D>

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jun 03, 2007 11:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 01, 2005 3:43 pm
Postovi: 35
ee pa da, imam ja 2 stepen reikija.... :D uzmi najbolje iz svega, to je super varijanta..

EDIT: a i ceo reiki sistem meni nikada nije bio potpun,nikako dovoljan da se zadrzis na njemu... pazi ovog lika, to se zove reiki, a opet covek u zivotu nije praktikovao tako nesto, nego qi gong ili chi kung...a opet, isti efekat?

http://www.youtube.com/watch?v=T6UTGkC73GE


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 05, 2007 1:07 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4220
Čini mi se da pojam ‘empatija’ ne ide baš najbolje sa ostala dva pojma. Normalan čovjek može imati sposobnost telepatije ali i ne mora. On može imati sposobnost telekineze ali i ne mora, međutim, normalan čovjek MORA imati sposobnost empatije. To je normalna ljudska osobina.

Uostalom, da vidimo šta kaže rječnik (Wikipedia):

Empathy ( Grčki εμπάθεια, "načiniti patnju") definiše se obično kao nečija sposobnost da percipira, prepozna, ili direktno osjeća emocije kod neke druge osobe. Pošto su stanja svijesti, vjerovanja i želje drugih ljudi isprepletene sa njihovim emocijama, osoba koja ima empatiju za druge, često će biti u stanju da prilično precizno odredi raspoloženje kod drugih ljudi kao i šta bi mogli da misle. Empatija se često karakteriše sposobnošću “stavljanja na mjesto drugog” (ili “uvlačenja u nečiju kožu”), ili doživljavanja u sebi načina razmišljanja ili emocija nekog drugog bića, kao neka vrsta ‘emocionalne rezonancije’.

(nešto više ovdje: http://en.wikipedia.org/wiki/Empathy)

Ili prostije rečeno – sposobnost suosjećanja s drugima. Nedostatak empatije nalazimo samo kod osoba koje pate od nekih poremećaja kao što je npr. - narcisoidni poremećaj ličnosti. S tim u vezi, onaj ko nema sposobnost empatije, ne može je ni “razviti” ili “uvježbati”, kao što je to možda moguće sa sposobnostima telepatije ili telekineze.

Nedostatak empatije kod čovjeka se ujedno koristi kod dijagnostike navedenog oboljenja (‘sub-kriminalna psihopatija’), kao i njegovo razlikovanje od klasične psihopatije jer za razliku od ‘narcisa’, psihopate mogu prilično precizno intepretirati osjećanja drugih ljudi, s tim što njih tegobe i bol drugih - ni najmanje ne pogađaju. (Često čak i uživaju u tome.).


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jun 05, 2007 11:13 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
http://www.youtube.com/watch?v=T6UTGkC73GE


Yoshi, hvala... fenomenalno! I opet... tip snim INFRACRVENOM kamerom da se "vidi" ( detektira ) protok energije... zanimljivo, imali smo pitanje snimanja tom kamerom NLO-a... ( koji se ne vide na snimci običnom kamerom, već se detektiraju u infrared spektru )... tu negdje na forumu u temi o NLO-ima... #-o

Fino se vidi što čovjek radi... a i fenomenalna kontrola gravitacije... malo levitacije... ( sjećam se da su Kasiopejci govorili nešto u vezi protoka energije kod Kelta u borbi i njihovim levitacijama... #-o )...

Zanimljivo...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 06, 2007 1:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Zanimljiv filmic to svakako :)
Sto se tice hodanja po papiru je tehnika, metoda i matematicki potpuno opisiva. Zapravo da kažem problem kojim se bavi nauka o čvrstoći i mehanika :)
Primjetio sam da je tekstura papira i način pričvršcenja prvog okvira nešto drugaciji od onih okvira po kijima majstor hoda.
I još jedna stvar. Voda ne isparava na <100°C na normalnom tlaku od 101.325 kPa. Osim ako je nadmorska visina velika. Znaći niži tlak, niža točka vrelišta vode. Trebalo bi pogledat fazni dijagram za vodu.

Što se tiće zagrijavanja onih krpica. Nije to neki problem. Primjetili ste da koristi Al foliju? I nešto kao "voda". A kako mi kao gledaoci to znamo? Pa nikako naravno!!!
Npr. djelovanjem kiseline na metal se oslobađa vodik + sol te kiseline
+ energija (toplina)
Što puzdano znam jer sam malo eksperimentiro. Mješanjem solne kiseline i modre galice dobijemo otopinu koja jako nagriza aluminij i pri tome oslobađa vrlo veliku količinu energije.

Da nastupi kemijska reakcija na Al ne trebamo koristiti jaku kiselinu. Vec to može biti i octena ili limunska :)

Tako da što se filmica tice... to moze i moja baba sa malo znanja iz kemije i fizike.

Primjecujem da se ljudi vrlo brzo zalete u metafiziku prije nego što provjere fiziku. Veoma puno ljudi nema znanje potrebno da razluci trik od magije. :)

---vjerojatno sam i malo offtopic---
i had something to say...

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 06, 2007 11:51 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Voda ne isparava na <100°C na normalnom tlaku


Ispravak netočnog navoda.

Isparava. Inače mi nebi, recimo, isparila voda koju stavim u posudu na radijator da mi ovlaži zrak u sobi jer centralno jako isušuje zrak...

Nebi isparila iz posude koju ostaviš na suncu, ili samo na sobnoj temperaturi... mislim, ne vrije, a ispari.

Fizika.

A dobro, imaš i raznih meditacija gdje vidiš kako taj koji meditira otopi snijeg oko sebe u krugu od par metara... sve je to od protoka energije, koja se u 3. denzitetu manifestira kao toplina.

"Racionalna" objašnjenja uvijek postoje, ali to su samo nagađanja. Treba probat i vidjet. Hehe... začudiš se kolko energije možeš kanalizirati ( jasno, ako znaš kako ).

Uglavnom, nije bitno, pođi na Reiki tretman, pa probaj osjetiti toplinu tuđeg usmjeravanja energije koju ćeš vjerojatno osjetiti kao toplinu. Ako te Arwen Dor uzme u svoje ruke... samo čekaj!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Možeš pitat i Denisa, on ti se isto bavi Reikijem, pa nek ti kaže iz prve ruke... a vjerojatno i još neki članovi s foruma.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jun 06, 2007 8:01 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
Čini mi se da pojam ‘empatija’ ne ide baš najbolje sa ostala dva pojma. Normalan čovjek može imati sposobnost telepatije ali i ne mora. On može imati sposobnost telekineze ali i ne mora, međutim, normalan čovjek MORA imati sposobnost empatije. To je normalna ljudska osobina.


E, sto jest’ jest’, :? ubacili smo empatiju medju psi-sposobnosti.

Izgleda da smo u medjuvremenu postali toliko ‚normalni’ da cak i u sebi samima prepoznajemo 'normalne' ljudske osobine kao promenjena stanja svesti :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jun 07, 2007 10:02 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jan 01, 2005 3:43 pm
Postovi: 35
Citat:
Čini mi se da pojam ‘empatija’ ne ide baš najbolje sa ostala dva pojma. Normalan čovjek može imati sposobnost telepatije ali i ne mora. On može imati sposobnost telekineze ali i ne mora, međutim, normalan čovjek MORA imati sposobnost empatije. To je normalna ljudska osobina.


Citat:
, sto jest’ jest’, Confused ubacili smo empatiju medju psi-sposobnosti.

Izgleda da smo u medjuvremenu postali toliko ‚normalni’ da cak i u sebi samima prepoznajemo 'normalne' ljudske osobine kao promenjena stanja svesti Wink


E ljudi, moram da ponudim drugaciju perspektivu na vase misljenje. DA bi covek krenuo da se bavi telekinezom, ima nekoliko koraka, prvi je da se napunis energijom (hiljadu naziva za hiljadu ljudi), drugi je konekcija. Konekcija te vrset je nista drugo do empatija. Pokusati da osetis kako se oseca odredjeni predmet poput papirica je u stvari kljuc za uspesnu konekciju i samim tim telekinezu.
Tako da se slazemo po jednom pitanju, SVE su to prirodne osobine, samo ih treba probuditi. A empatija takodje moze da se vezba i to je jedini trening koji ja smatram opasnim, iskreno.

A sto se tice matorca, ko veruje veruje, ko nece zaista nije frka. Potrositi reci na obaranje verodostojnosti nekog snimka je gubljenje vremena. Ali nije gubljenje vremena diskutovati o tome kako to da hiljadu razlicitih metoda dovodi do ISTIH manifestacija i sposobnosti ljudskog organizma?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto sep 25, 2007 6:53 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet maj 10, 2007 6:30 pm
Postovi: 18
hmm

Ja sam kao i vecina pocela pomicati psi wheel pomocu ruku, nije islo pa sam probala na svoj nacin samo sa desnom rukom i od tad uspjesno vrtim :D
No da uglavnom, primjetila sam da se papiric vrti i kad maknem ruku, zadnjih par dana vrtim samo snagom uma bez priblizavanja papiricu
Neka oni koji vjezbaju telekinezu probaju pa mi jave, bas me zanima dali je ruka samo psiholoska pomoc :grin:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 17, 2007 1:07 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet maj 10, 2007 6:30 pm
Postovi: 18
javljam napredak. telekineza na daljinu i dva puta levitacija olovke

cini mi se da cu se vrlo brzo zasitit ovakvih igara i morati preci na vaznije stvari :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Telepatija-blokiranje i ostalo
PostPostano: ned jul 20, 2008 10:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 04, 2007 10:59 pm
Postovi: 60
Lokacija: Novi Beograd
Hipnoza se prekida na vise nacina od kojih ja znam za samo jedan - svadjom, a zna li neko kako se prekida nezeljena telepatija bez lekova?Kako uvezbati,primenjivati i kontrolisati telepatiju?To sto pitam je sigurno velika tajna, ali vec je sigurno neko saznao sve o tome i moze da mi odgovori.Gde pise o prakticnim vezbama telepatije na nasem jeziku na net-u?Ima neka knjiga u pdf-u na nasem jeziku da se skine o tome? :?:

_________________
Bodar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jul 20, 2008 3:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned mar 04, 2007 10:59 pm
Postovi: 60
Lokacija: Novi Beograd
Ajde, zna sigurno neko kako se prekida telepatija?Sta konkretno treba da se radi?

_________________
Bodar


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 18, 2009 4:08 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jan 16, 2009 11:20 pm
Postovi: 19
Probavao sam da pomjerim predmet nije išlo samo imam jednu nedoumicu.
Da li da taj predmet zamislim kao svoj organ,npr ruku ili da zamislim da recimo imam treću ruku koja taj predmet miče?Da li moram imati fiksiran pogled(peku me oči,idu suze)?

_________________
Započni dan s osmijehom i pobijedi ga s njim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 4:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 7:58 pm
Postovi: 158
Lokacija: Zagreb
Ako ne zelis da ti se netko telepatski javi jednostavno mu reci Ne javljaj mi se!! :D vrlo jednostavno, kod mene pali.

_________________
"...svima zelim raj za sve..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 7:14 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet jan 16, 2009 11:20 pm
Postovi: 19
Hoće li meni neko odgovoriti???

_________________
Započni dan s osmijehom i pobijedi ga s njim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 24, 2009 2:58 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet nov 27, 2008 5:06 pm
Postovi: 3
imas raznih nacina...mozes par minuta(5-10) zamisljati taj objekat kako se pomera...npr psi wheel kako se okrece, nakon toga pocnes da mislis o tom tvom kako se upravo sad pomera...bice tesko, ja sam tek treci dan uspeo da ga pomerim, kasnije par dana nisam uspevao...treba vezba... a,ubedljivo najvaznije od svega je da verujes da to moze da se uradi...ako ti neko samo jednom uradi to ispred tebe, ti bi to bez problema uspeo, a ovako ni sam nisi dovoljno siguran da je moguce...prvi put kada pomeris,kazaces sebi mora da sam dunuo ili tako nesto...samo vezbaj...moguce je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 24, 2009 11:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
http://www.youtube.com/watch?v=H5NwRfMJgOQ
Veoma interesantno. :-)

Mogucnost da je fejk postoji. Ali ako je fejk, neka netko objasni kako.

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 26, 2009 5:59 pm 
en1di0n je napisao/la:
http://www.youtube.com/watch?v=H5NwRfMJgOQ
Veoma interesantno. :-)

Mogucnost da je fejk postoji. Ali ako je fejk, neka netko objasni kako.


Nije fejk. Recimo NAZALOST lol. Iz razloga sto to samo potvrdjuje jako jako puno teorija oko "nadprirodnog" pa srodno tome samo NAZALOST pretvoris u stagod jer je nebitno lol.

Takodjer da bis objasnio zasto li je isto gore fejk. Ti to moras napravit i doslovce poznavat zlicu na takav nacin, tj. na sve moguce nacine i pokusavat isto gore milijardu puta da ne uspijes ali ZNAS druge nacine kako da bis mogao reci da je fejk iz razloga sto je ovo gore nemontirani clip, osoba po kojoj se vidi da je sigurna i da zna sta prica do te granice da joj vidis na faci da ne laze i vidis u njoj jednu posebnu vrstu mira kako bi ja to nazvao. Kad covijek pocne blistat tj. kad ga pogledas a on blista, to se zove postizanje necega u zivotu ili ti ga lagani ulazak u taj takozvani 4ti Denzitet il OPD ili stagod drugo da jest. Nebitno je zapravo.

Covijeka puno toga muci zapravo, sve mu je strano i neprihvatljivo a i ako mu je isto prihvatljivo onda je cudno. Rijetko kojoj osobi nema "cudnosti" u tome vec stvarne slike. A i vjerovatno postoji jos puno slojeva iznad te tkz. stvarne slike.

Sto se tice istog filmica, to moze biti samo pocetak jer vidi se po filmu da ista koristi dosta sile za savijanje. Covijek sa malo sile moze savit zlicu ili vilicu te debljine. Mislim da je sustinska poanta ta da drzis ruke i pomalo samo da padaju, da se zlica savija, i da ju mozes izvrtit na sve nacine. Zngnjecit doslovce u lopticu i da to ne radis sa nikakvim trzajima vec da to osjecas... Da osjecas energiju oko sebe i jednostavno to napravis.

Filmic gore moze biti fejk na neki nacin ali itekako ne cini mi se da je neki fejk.

Uglavnom ontopic ( ak sam bio offtopic lol )

Aj got a theory about all of it... Volio bi da se prikljuce takodjer drugi u istu da se malo ona pokusa shvatit ako je to ikako moguce ili stagod drugo.

Da krenem od starta kako bi bilo lakse shvatljivo.

Covijek kao covijek, po nekakvoj logici, stvoren je od bezbroja atoma koji takodjer postoje u prirodi. Znaci, svemir, gravitacija, planeta, sve to skupa, iz svega toga mi jesmo nastali te malim djelicem smo upravo to.

Kako postoji gravitacija, kako postoje zidovi, zlice, pc, stol, casa, papir itd... Sve je to zapravo nastalo od istog "materijala" te bi bilo logicki da duboko u sebi mi itekako poznajemo sastav istog jer smo mi tocno to.

Teorija da u koliko shvatimo pojam gravitacije primjerice. Mi mozemo jednostavno se stopit sa njom. Ako se stopimo, moci cemo ju koristit sto znaci doslovce letit. Ako shvatimo sta je to al stvarno shvatimo, moci cemo se stopit sa istom ili proc kroz istu sto bi u ovom slucaju znacilo prolaz kroz zidove, nevidljivost. Takodjer moci cemo putovat kroz istu u bilo kojem obliku sto bi se moglo povezat sa teleportacijom recimo a i letenjem vec navedenim gore. Takodjer ako se stopimo ko nam brani skup materije u objektu zavrtit, dignu, spustit, itd...

Znaci bezbroj toga i sve one se ko sjeciste sjecu u jednoj točci "Materija".

U koliko shvatimo sta je ista, nista nam vise ne brani da iste stvari i radimo. Ne brani nam da stvaramo plamen iz svojih ruku, munje, led... Nista nam vise jednostavno nije strano jer znamo sta je ista.

Sad kad malo sagledamo drugu stranu naseg realnog zivota imamo slijedece:

Svatko od nas, jednom se parkirao na mjesto za invalide a da nije invalid ili na bilo koji drugi nacin jest prekrsio "Zakon".

Ko kaze da ljudi ne mogu "krsit zakon" materije recimo u smislu gravitacije. Dapace to nije krsenje vec jednostavno upoznavanje, stapljanje i go with the flow ali ovo pitanje jest meni puno pomoglo da shvatim neke druge stvari koje su nazalost neobjasnjive ovako.

Mislim da kako je galaksija vec rekao da je najvaznije pitanje koje prvo covijek sebi mora postavit

Zasto ja to zelim. Koji su moji razlozi za isto.

Iz razloga sto moras znat zasto i to bas znat a ne mislit. To je izuzetno tesko.

Dalje pitanja poput:

Jesam li ja ziv ili mrtav
Jesam li ja duh ili covijek
Jesam li ja uopce covijek zvan homo sapiens
Jesam li ja sa ove planete
Sta li je materija
Sta li je gravitacija
Dali je sve ovo sto ja vidim drugacije?
Kako izgleda materija...
( mozak mi blokan momentalno pa nemam vise ideja )

Mogu dovest do toga no postoji i druga strana sada... Ovo gore je totalno dvosjekli mac jer mozes itekako poludit. Sad opet se postavlja pitanje dali ti zapravo ludis ili ides u nesto novo. Tu se javlja izuzetan strah i brijem da je on kad sam shvatis itekako pitanja koja tebe otvaraju tj. tvoji kljucevi jer ovi gore mogu biti za druge osobe totalno pogresan smijer, da jednostavno pronadjes kljuceve i nacine da otkljucas neke stvari. A sa druge strane ne moras poludit no itekako postoji sansa da otupis na sve nacine i jednostavano nestanes i odonuda di bi trebao biti. Sad. Sve ima za i protiv tako da, sta li se moze desit je vise manje relativno. Ono sto znam da je jest bit pazljiv i radit stvari kad ti kao osoba smatras da je vrijeme i imat faking muda na kvadrat.

Mozes zapocet recimo sa savijanjem zlice pa kad uspijes great. Ides dalje na vecu zlicu pa na nesto vece pa itd... Uglavnom kuzite sta zelim rec.

Sve to je povezano takodjer sa DNA regeneracijom ( ali sam od sebe a ne putem nekih "ucitelja" koji su u vecni slucajeva fejk ili nedovoljno razvijeni ali pokusavaju sebe razvit kako bi samoga sebe uspijeli otvorit sto te itekako baca u OPS kako bi ja to nazvao. )

Sve u svemu, u mojoj glavi ova gore teorija stoji itekako te mislim da bi ju trebalo malo "razradit".


Vrh
  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 124 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz