Sada je: pet mar 29, 2024 3:46 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 704 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon dec 12, 2005 8:15 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Za mene bi to bila jedna od komplementarnih duša...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 12, 2005 8:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 28, 2005 9:00 am
Postovi: 178
Moja supruga ne zna mnogo o ovim temama koje se ticu foruma. Do duse i ja sam pocetnik ali ucim sto sta ovde. U neki stvarima se ne slazemo u nekim da. Ali ne dopustamo da bilo sta utice na nase emocije na nas brak. Za mene je sve drugo nevazno jer mi je ona najbitnija u zivotu kao i ja njoj.

Mislim da glavnu ulogu igra razumevanje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon dec 12, 2005 8:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
Slavisa je napisao/la:
Mislim da glavnu ulogu igra razumevanje.


Apsolutno se slazem. Jedan odnos,pre svega treba da se zasniva na razumevanju,toleranciji i postovanju. To sto se ona bas nije zaiteresovana za ove stvari,ne znaci da ne postoje druge stvari u kojima se nalazite.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Ljubav
PostPostano: ned jan 08, 2006 2:37 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 28, 2005 9:48 am
Postovi: 19
Znam da je ova tema slična kao tema o seksu ali ipak je stavljam kao zasebnu temu jer sam ovde dodao pojam - ljubav -


Nemojte mi zameriti što primećujem da smo ušli u eru seksa tj. u eru pro-seksualizma. Ako mi ne verujete upalite vaš TV gde možete videti razne reklame zasnovane na seksualizmu kao što je reklama za AXE dezodorans ili možda pogledajte nekoliko spotova kao što je spot od pesme ''Call On Me'' od Erica Prydz-a, spot od Shakire: ''La Tortura'', a možda nabodete na neku repersku pesmu gde je standard da se vide razgolićene devojke na haubama besnih automobila. Ni naša domaća estrada nije toga pošteđena. Samo pogledajte Zvezde Granda i njihovu paradu, ima da vam padne mrak na oči od silne garderobe koju preferiraju naši ''umetnici ''.( ovde nisam imao nameru da
dovodim njihove vokalne mogućnosti samo njihovu probagandu seksa )

Ne morate ni imati TV a da ne zapazite kuda ovaj svet ide, dovoljno je samo da se prošetate do obližnje trafike ili prodavnice i da vidite mlade devojke koje se u sred januara meseca šetaju u kratkim minicama i odeći koja je, da bi zadovoljili najnovije prohteve mode, iz dana u dan sve kraća i providnija.

Razlog mojeg otvaranja ove teme leži u tome da sam nedavno pročitao jednu sesiju od izvoda transkripti komunikacije sa Kasiopejcima u kojoj se pred kraj sesije obrađuje tema ljubavi i seksa.
Evo kako glasi deo te sesije:
07.01.1995. F., Laura, TR, JR, V, D, T
P: Pročitala sam da kad ste na višim spiritualnim nivoima da možete postići spiritualni spoj koji je bolji od orgazma. Da li je to istina?
O: Zašto trebate orgazam bilo koje vrste?
P: Pa, to izgleda da je jedan od predzadnjih doživljaja u fizikalnosti. T: To je upravo... to je fizikalnost... L: Ako je tako, nije li sve što postoji u fizičkom svijetu, 3. denzitetu, na neki način refleksija doživljaja ili stanju bića na višim realitetima?
O: 3. denzitet, kao što ga vi iskušavate, je iluzija kojom ste hranjeni da bi se nastavilo vaše zatvaranje unutar njega.
P: Dakle drugim rječima, nema kosmičkog orgazma koji drži svjetove u egzistenciji kao tumačen pomoću vječnog parenja Vishnu i Shiva?
O: To je sranje! ( smijeh )
P: Pa, oni uče te stvari u istočnim religijama i imaju idole i skulpture u tim položajima...
O: To je racionalizacija da se nastavi iluzija.
P: Drugim rječima, doživljaji orgazma je prilično literarno mamac da nas drži... D: Kontrolirane... T: I na 3. nivou... L: Da li je to istina?
O: Da.
P: Vratimo se natrag na pitanje koje sam pitala u sesiji slične teme: što se dogodi s našom energijom za vrijeme orgazma? Gdje odlazi ta energija?
O: Odvedena OPS-u 4. nivoa.
P: T: Da li je to manifestacija kako se Lizzardi nama hrane?
O: Tamo ju OPS-i nađu.
P: Dakle, orgazam je manifestacija 3. denziteta od konzumacije sa 4. denziteta energije iz 3.?
O: Jedna od njihovih metoda.
P: D: U "Bringers of the Dawn" govori se o seksu i kaže se da je to izražavanje ljubavi itd., i da vi nebi trebali imati seks s nekime tko vas uistinu ne voli.
O: Ljubav je sve što je potrebno.
P: L: Ako dvije individue, kao izražaj istinske ljubavi na višim nivoima, požele izraziti tu ljubav na fizički način, da li je moguće kanalizirati pozitivan način bez da se hrani OPS momke iz 4. denziteta?
O: Nope ( ne ).
P: Drugim rječima, bez obzira što radili, kako mislili ili štogod, tamo to ide?
O: Seks je fizička žudnja.

Na osnovu priloženog ( gore ) dela sesije otvorio sam ovu temu. Voleo bi da razvijemo dijalog na osnovu ove teme. Neki od vaz možda ni ne čitaju transkripte sa Kasiopejcima ali ipak bi voleo da čujem vaš stav po pitanju: Da li je ljubav dovoljna i ako nije zašto.
( Samo mi nemojte reći da je ljubav proizvod jedne zavere cvećara! / smeh / )

Komentari, sugestije i kritike su poželjni.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 08, 2006 4:28 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ljubav i seks su dvije sasvim različite stvari.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 08, 2006 9:52 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 28, 2005 9:48 am
Postovi: 19
Stvar koja me kopka je ta da kad su pitali Kasiopejce da li je za nas koji želimo da se nađemo na spratu iznat, dobro da svoju ljubav izražavamo kako emocionalno tako i fizički. Da li je moguće za nas da prevaziđemo tu formu fizičkog izražavanja, ako razumete šta hoću da kažem, jer kako oni kažu to je OPS. Mada i tu informaciju treba uzeti u obzir sa pozamašnom dozom rezerve.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 08, 2006 10:31 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 15, 2005 7:40 pm
Postovi: 147
Pročitah gore navedeno i imam osjećaj da je točno kako sex je gubitak fizičke energije to se zna, a orgazam je vjerovatno gubitak životne energije koja sigurno nekamo ide to se točno osjeti kad ga dozivljavas kako struji. Definitivno mislim da je ljubav sve što nam treba, a sa tim i dobrota koja i proizlazi iz ljubavi. Medjutim problem je kako se odreci takvih materijalnih užitaka poput orgzama ili kako voljeti bez fizickog kontakta. E to je ono zapravo sto moramo nauciti, a kako znamo to je vec i 100 x receno od razno raznih ucitelja. Jednostavno, netko je to dobro napravio a kako bi se okoristio našom energijom. Sve više i više mi je jasnije.

_________________
Jedino je Bog svemoguć


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 08, 2006 10:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 19, 2005 12:53 pm
Postovi: 217
Lokacija: zagreb
Dakle, ovo je tema nakoju bi moglo biti dosta komentara, pogotovo na ovo što ću sad napisati. Mislim da mi Kasiopejci za to nisu potrebni!

Po naučenoj povijesti čovjeka, dok je on bio primitivan, pojam seksa nije poznavao, već samo nagonski upražnjavao u smislu produljenja vrste!

Kako je napredovao razvoj svijesti, uporedo s razvojem osjetila, a time i emocija, razvila se potreba za ponavljanjem ugodnih emocija, jer je zaključak i razmišljanje nadišlo nagon!
U tom smislu, kroz povijest, čovjek se dovijao kojekakvim načinima kako bi ponovio ugodu koja se javlja prilikom parenja. Nauka i tehnologija mu omogućuju da izvodi radnje nesmetano, i bez posljedica(trudnoće), tako da s tim "alatima" ohrabren, prekšuje sve moralno-prirodne zakone u korist užitka, a sve dalje od ljubavi! Na tragu toga, i mi danas taj sex smatramo sasvim normalnim i poželjnim u odnosu muškarca i žene, a devijacija bude veća, i između spolova istih predznaka!

Sve se događa pod "okriljem ljubavi" do te mjere da ljubav nije ljubav ako taj sex nije po mjeri! Drugim rječima, minimalizira se ili gotovo anulira sva ostala ljudska vrijednost, a ponajviše sposobnost ljubavi!

Ljubav kao pojam, gotovo je nepoznata, ako nije uključen sex!
S druge strane, a ko bi ga se odrekao :D


E pa sad ti vidi.....................


Ps: ovo je malo nabacano, no mislim da se promišljatom daju "otvoriti oči"!

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 09, 2006 1:22 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
E to je ono zapravo sto moramo nauciti,


Neko već je... a mnogi još nisu...

:P

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 10, 2006 5:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Zoky je napisao/la:
Pročitah gore navedeno i imam osjećaj da je točno kako sex je gubitak fizičke energije to se zna, a orgazam je vjerovatno gubitak životne energije koja sigurno nekamo ide to se točno osjeti kad ga dozivljavas kako struji.


Naravno.
To sam pokusao rec na topicu o SEX-u.
Medutim tada je doslo do price kako sex puni energijom pa sam odustao. Niej imalo smisla.

U tantri postoje 10 razina tjelesnih tekucina sa obzirom na energetski potencijal. Sperma recimo tu drzi prvo mjesto i ejakluacija kod muskaraca je jedan od procesa najveceg energetskog gubitka.

Uzmimo recimo tantru jos malo. Cijela poanta prosvjetljenja tamo je da energiju koju sexom izbacvujes van sebe usmjeris prema unutra prema visim energetskim centrima.

Bitno je da ljudi znaju zasto nesto rade i koje su posljedice.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 10, 2006 8:36 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 25, 2005 9:29 am
Postovi: 84
jako zanimljiva tema

znamo svi da covijek akumulirajuci tu vrstu energije ne moze da izdrzi dugo jer tijelo samo pocima da izbacuje(polucija)
medjutim takodje znamo da ako zna kako da usmjeri da moze postici na taj nacin mnogo
e sad zanima me da li dvoje ljudi u interakciji mogu da ocuvaju energiju
naravno da postoje tehnike i vjezbe..medjutim ajmo malo o efikasnosti i konkretnim primjerima


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 10, 2006 10:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
Meni su ti Kasiopejci jako sumnjivi. Ne želim umanjiti Jackov trud oko prijevoda tog materijala no oni meni nikako ne "leže" niti ih smatram za neki autoritet za bilo koji dio života.

Postoji ljubav bez seksa, i seks bez ljubavi no kada se to dvoje spoji onda je to savršeno ;)

Zašto to ne bi gledali na drugačiji način kao što je prije napisano, kao energija koju zadržavamo za sebe a ne da je dajemo.

Činjenicu da je to nešto što nas veže na 4. denzitet možemo iskoristiti da preko te veze napravimo i nešto štete predatorima u tom denzitetu. Npr. ne šaljeći im energiju orgazma koja zasnivana na strasti već energiju orgazma zasnivanu na ljubavi. Čisto sumnjam da bi nešto tako pojeli. ;)

Recimo da energiju stravstvenog orgazma zadržimo za sebe kako ne bi gubili energiju a energiju ljubavnog orgazma šaljemo poput plutajućih mina predatorima u višem denzitetu.

Moguće je energiju zadržati za sebe. Kada meni uspije taj naum ja se nakon orgazma osjećam pun energije i nije mi moguće zaspati narednih par sati dok u suprotnom slučaju imam potrebu odmah leći i zaspati.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 10, 2006 11:13 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 25, 2005 9:29 am
Postovi: 84
tehnika kako ti uspije taj naum?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 10, 2006 11:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned nov 14, 2004 1:05 pm
Postovi: 149
Lokacija: Pula
kwizac je napisao/la:
tehnika kako ti uspije taj naum?

Teško pošto nisam imao nikakvog učitelja. Možda bi za kvalitetnim učiteljem i partnerom koji je u "tim vodama" to učenje trajalo kraće.

Nije teško opisati stvar jer je stvar jednostavna već je teško to ispravno napraviti.

Ukratko, u trenutku orgazma je bitno izbaciti sve iz uma što nas je dovelo do tog orgazma, početi zamišljati kako upijamo energiju umjesto da je dajemo i kako se ona kreće od korjenske čakre do trećeg oka. Taj se protok energije mora fizički osjetiti, ne smije ostati samo na vizualizaciji. Bitna je stvar da sjedimo na čvrstoj podlozi, da nam je kičma uspravna i malo nagnuta prema naprijed i da najmanje 20 minuta (po mojem iskustvu nekih 45 minuta bi bilo idealno) prije toga "surfamo" na granici orgazma.

_________________
"The Knower of Truth should go about the world outwardly stupid like a child, a madman or a devil"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 10, 2006 1:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto jan 25, 2005 9:29 am
Postovi: 84
hvala ljepa na odgovoru
to u principu tako i funkcionira.
ima li jos tko kakav prijedlog
molim vas bez nadobudno pubertetskih upadica.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 10, 2006 2:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 19, 2005 12:53 pm
Postovi: 217
Lokacija: zagreb
Ovo što je Baphomet napisao kao tehniku, pridodao bih da se takav tok energije događa kad je podloga sexu, ljubav! Sasvim je sigurno da će dvoje u ljubavi ostati u određenim položajima zagrljeni još izvjesno vrijeme, za razliku od odnosa "sex radi sexa", gdje se odmah prelazi na pljuge , novine, TV ili plačanje usluge!
Htio sam zapravo povezati ljubav i čin fizičkog odnosa partnera u tom emotivnom stanju! dakle ljubav zapravo diktira prirodni proces, a na nama je da ga možda malo više osvjestimo i poboljšamo, ako za to upoće ima potrebe!
Stavljati neke vremenske ili striktno "položajne" parametre u vezu s rezultatom, može biti predmet nečijeg eksperimentiranja (pogotovo u odnosu sex radi sexa) no za krajnji cilj je to gotovo nebitno, uz preduvjet da se prvenstveno radi o ljubavi između dvoje zaljubljenih! 8)

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 10, 2006 3:55 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Činjenicu da je to nešto što nas veže na 4. denzitet možemo iskoristiti da preko te veze napravimo i nešto štete predatorima u tom denzitetu. Npr. ne šaljeći im energiju orgazma koja zasnivana na strasti već energiju orgazma zasnivanu na ljubavi. Čisto sumnjam da bi nešto tako pojeli.


Haha! "Suckeri" sve "progutaju" !!! Samo se ti nadaj da neće...

U biti - oni to ne gutaju. Izgleda da se ta energija njima "pojavi" u njihovom realitetu kao neka vrsta svjetlosti ili topline ( gledajući iz naše perspektive ) i oni to onda lako tehnologijom sakupljaju. Baš kao mi orahe ispod drveta s kojeg su pali.

Citat:
Meni su ti Kasiopejci jako sumnjivi. Ne želim umanjiti Jackov trud oko prijevoda tog materijala no oni meni nikako ne "leže" niti ih smatram za neki autoritet za bilo koji dio života.


Ni meni nisu autoritet. Niti je itko. Ni u 3D, niti u 4, 5 ili 6D. Autoritet je OPS ideja. Meni su svi sumnjivi. Nikome ne vjerujem. Samo slušam što kaže/kažu, zabilježim za kasniju "upotrebu" i proučavanja. U početku čitanja Kasiopejaca sam imao neku takvu ideju o nekim superfacama, ekstrapametnih i ekstramoćnih spodoba iz nekog dijela svemira - ali danas se tome samo smijem jer sam naučio mnoge stvari odtad i pogled na sve ovo je mnogo drugačiji. Shvatiš neke stvari vremenom.

Naravno, ako to želiš i ako želiš mijenjati opredjeljenje u OPD. Za druge to ne važi. Ako želiš ostati OPS, to su ti većinom gluposti i laži ( neslaganja ).

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 10, 2006 4:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 2:57 pm
Postovi: 73
Lokacija: Tu
Baš me briga kamo ide moja energija kod seksa. Koliko ja seksam tamo ni mačka neče preživjeti od toga a kamoli reptili


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 10, 2006 4:16 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Baš me briga kamo ide moja energija kod seksa. Koliko ja seksam tamo ni mačka neče preživjeti od toga a kamoli reptili


Hahahaaaa!

Da, tebe Reptili imaju na svim slikama u svojim knjigama o dijeti... ti si na njihovoj "Galaksiji-forumu" o Alternativnoj prehrani i DIJETI !!! Imaju tvoj avatar...

HAhahahaahaha!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 10, 2006 10:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 15, 2005 7:40 pm
Postovi: 147
Hm, da kao sto rekoh, teško je to za shvatiti, recim ja sam malo komentirao sa jednim frendom u vezi toga, kaze on ma zaboli me pa to mi je jedino radi cega valja zivjeti. Sto reci tipicno 3D razmisljanje ili OPS. Uglavnom svi ljudi koji su se prosvjetlili ili pronasli istinu, su se jednostavno odrekli sex-a. Navodno kada napredujes svjesno da ti orgazam i sex postaju smjesni i gledas to onako odozgora svoje tjelo kako se muči. Ima dosta filmova na tu varijaciju, a po istinitom događaju.
Vecinim su te osobe poslje svih tih iskustava presle ajmo reci u 6. dezintet, naravno samovoljno jer ono nemaju sto tu raditi.

_________________
Jedino je Bog svemoguć


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 704 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 20 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz