Sada je: sub apr 27, 2024 11:15 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 282 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Područje između života
PostPostano: sub feb 03, 2007 11:52 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Područje između života

Područje između života – naziv koji označava vremenski period između dvaju života.

Rođenje i smrt možemo promatrati kao početak i kraj našeg krutog materijalnog prisustva u opipljivom materijalnom svemiru.

Brojna svjedočanstva ljudi koji su doživjeli iskustvo nakon smrti i onih koji su iskusili na svojoj koži izlazak iz tijela, pokazuje na činjenicu da svijest može postojati i biti i bez materijalnog tijela.

Očito je da, između smrti i rođenja, postoji jedan vremenski period u kojem se nešto zbiva a da nam je potpuno izvan dosega svih spoznaja o sebi.

Komadić slagalice koji fali, a koji bi mogao dati odgovore na pitanja tipa; zašto se ponovo vračamo da uzmemo, po tko zna koji puta, još jednom tijelo(ajme ne opet…) i da odvrtimo po ko zna koji put ovu radnju između rođenja i smrti. Jest da je uloga u filmu svaki put nešto drukčija i da je scenarij i scenografija potpuno nov, ali sve šta se puno puta ponavlja jednom mora dopi*dit. Zamor materijala… ha-ha-ha. :lol:

Ako neko zna ili misli da zna nešto o ovoj temi neka kaže ili neka zauvijek zašuti… šala mala.:D

-(Ako ništa drugo, usporedit ćemo podatke!!!)-

-Unaprijed molim one koji će mi ovo objašnjavat preko x religije, da mi se unaprijed skinu s k__*a. :evil:

Hvala.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 04, 2007 12:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 06, 2006 9:45 pm
Postovi: 51
Lokacija: Barrayar
Pročitaj knjigu "Avanture izvan tijela", objasnit će ti se puno toga.

_________________
Znam da ništa ne znam


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 04, 2007 12:27 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Naslov : Avanture izvan tijela
Naslov izvornika :Adventures beyond the body
Autor :William Buhlman ( Pisac )
Marin Domitrović ( Prevoditelj )
Područja u koja je knjiga svrstana : Ezoterija
Cijena knjige : 110 kn
Vrijeme izlaska : 2002
Opis knjige :
Neistražen ocean energije čeka da ga osvoje pojedinci, dovoljno dalekovidni i odvažni koji će prekoračiti granice svojih vlastitih fizičkih obzorja. Njih pokreče jedno jedino - potreba da otkriju sami za sebe, jer prihvatiti bilo što manje od iskustva iz prve ruke značilo bi popustiti vjerovanjima i pretpostvakama onih ukopanih u sigurnost tla.
Broj stranica : 310.

Hvala na informaciji. Baš ću potražit po knjižarama ovu knjigu jer me tema jako zanima. Sve me zanima na ovu temu. Hvala još jednom.


:D :thumbup: :D

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Područje između života
PostPostano: ned feb 04, 2007 3:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
spyro je napisao/la:
Područje između života

Područje između života – naziv koji označava vremenski period između dvaju života.

Rođenje i smrt možemo promatrati kao početak i kraj našeg krutog materijalnog prisustva u opipljivom materijalnom svemiru.

Brojna svjedočanstva ljudi koji su doživjeli iskustvo nakon smrti i onih koji su iskusili na svojoj koži izlazak iz tijela, pokazuje na činjenicu da svijest može postojati i biti i bez materijalnog tijela.

Očito je da, između smrti i rođenja, postoji jedan vremenski period u kojem se nešto zbiva a da nam je potpuno izvan dosega svih spoznaja o sebi.


Pa, po nekim izvorima mesto na kome dusa boravi izmedju dva "zivota" u materijalnom telu bi u stvari bio 5. denzitet, odnosno tzv kontemplacijski nivo, prvi koji je totalno nematerijalan, a iz koga se dusa reinkarnira ponovo u neki od nizih materijalnih denziteta tj. nivoa "svesnosti", po nova iskustva, odnosno lekcije.

Vise o tome:
http://www.galaksija.info/forum/viewtop ... 09&start=0

Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 04, 2007 2:37 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto dec 05, 2006 8:39 pm
Postovi: 3
pozdrav.g.aragorne,ako je prema vama prva nematerijalna stvarnost-5.denzitet pojasnite mi što je onda astralna stvarnost.

_________________
volim znati a ne vjerovati


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 04, 2007 2:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
www.galaksija.info/forum
» Metafizika

Denziteti i sve o njima:

Denziteti nisu dimenzije. Denziteti su nivoi svjesnosti entiteta koji se tamo nalaze, odnosno bića na tom nivou svijesti. /(Jack987-post broj 2)/

Entitet (lat ; iz latinskoga, latinski) ; u filozofiji = ono što jest, što je posebno u stvarnosti ili u svijesti, što tvori vlastitu, odijeljenu cjelinu; biće.

Dakle, pojednostavljeno ; pod entitetom ovdje ne podrazumijevamo nešto što je odvojeno od nas samih kao zasebna cjelina ( neku energiju ili predodžbu o sebi ili o nečemu drugome, koju smo mi sami kreirali pa sad visi negdje u zraku), nego podrazumijevamo sebe kao biće; ono što jest, što je posebno u stvarnosti ili u svijesti, što tvori vlastitu, odijeljenu cjelinu; biće.

Svijest = spoznaja vlastitog bića i svijeta oko sebe, sposobnost rasuđivanja, razmišljanja, zaključivanja, odlučivanja.


Denziteti nisu dimenzije.

Denziteti su nivoi svjesnosti entiteta koji se tamo nalaze, odnosno bića na tom nivou svijesti.





Šta jest jest... =D> :thumbup:

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 04, 2007 3:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Citat:
pozdrav.g.aragorne,ako je prema vama prva nematerijalna stvarnost-5.denzitet pojasnite mi što je onda astralna stvarnost.


Nisam bas Aragorn, al evo probacu ja.

Da bi se shvatio sistem treba dosta citati i dosta se ineteresovati, na tom linku koji je Aragorn dao ima dosta toga lepo objasnjenog, ako imate strpljenja da citate.

Elem, astralna stvarnost bi bila takozvani nizi cetvrti (4.) denzitet svesti. odnosno prvi nivo gde svest upravlja materijom a ne obrnuto i gde je fizikalnost tela promenljiva i nestalna.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 04, 2007 3:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
5. Denzitet - duše koje trenutno ne okupiraju tijela, neutralni denzitet, kontemplacijska zona gdje idemo kad izađemo iz fizičkog tijela ( umremo u 3. ili 4. denzitetu ) i tu sagledavamo sve lekcije koje smo naučili. Tada biramo tijelo u koje ćemo se reinkarnirati da bi učili dalje. Izgleda da ne možemo izabrati viši denzitet sve dok nismo naučili sve iz nižega. Tu su isključivo svjesne energije, duše.

kontemplacija (lat) = misaono poniranje u bit predmeta; razmišljanje, umovanje.


Ovo isto stoji, samo ima jedan mali zaheb: "Kako da naučimo neku lekciju ako svaki put moram ispočetka... !!!". To je ono šta mene bode. Izgleda da je nekome očito jako stalo da nam pomogne da stalno ponavljamo jedan te isti razred... !!!

:love6: :?: :-k :?:

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 04, 2007 4:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
alloallo je napisao/la:
pozdrav.g.aragorne,ako je prema vama prva nematerijalna stvarnost-5.denzitet pojasnite mi što je onda astralna stvarnost.


Ako predpostavimo da je astralna "stvarnost" nematerijalna, onda bi to mozda bio realitet 5. denziteta. S tim sto bi jedna "dusa", nakon zivota u nekom od nizih materijalnih denziteta, provela odredjen period u nekom realitetu 5.denz, i to verovatno u nekom "slicnom" realitetu koji je ta "dusa" percipirala za vreme predhodnog zivota u fizickom telu.

Na primer ako je jedna "dusa" u ovom nasem trecem denzitetu, prozivela zivot samo grabeci za sebe, gazeci preko drugih da bi dosla do svog cilja, znaci jedna sustinska orjentisanost ka "usisavanju energije", takva dusa se, kao i ostale, posle fizicke smrti seli na 5. denzitet ali u realitet koji je sama sebi svojom percepcijom stvorila za zivota ovde, koji odgovara "frekvenciji" te duse kao i trecem denz. svesnosti. S tim sto ta dusa verovatno tamo ima mogucnost da sagleda zivot koji je prozivela, kuda je to vodi i da li odgovara njenoj sustini, pa shodno tome nastavlja sa svojim lekcijama u nekom od nizih materijalnih denziteta.

Isto tako i bica odnosno "duse" sa 4. denziteta svesnosti, posle smrti svog "fizickog" tela odlaze na 5. denzitet i to u realitet koji odgovara njihovoj percepciji "realnosti" odnosno njihovom nivou svesnosti. A mozda i gresim.


Citat:
Elem, astralna stvarnost bi bila takozvani nizi cetvrti (4.) denzitet svesti. odnosno prvi nivo gde svest upravlja materijom a ne obrnuto i gde je fizikalnost tela promenljiva i nestalna.


Ako govorimo o astralu koji posecuju ljudi koji upraznjavaju razne "astralne" tehnike, po meni to moze biti ili neki realitet 5. denz ili mozda tzv nizi 4. denzitet. Ako je ovo drugo u pitanju, treba imati na umu da taj denz nije totalno nematerijalan i da ga nastanjuju bica koja imaju svesnost o svojoj materiji/energiji i da svojom "svescu" mogu oblikovati svoju materiju, dok bi jedan "astralni putnik" iz naseg treceg denz. tamo bio totalno nematerijalan, pa je njegov uticaj na tu "ravan" prilicno upitan, tim pre sto se nalazi u okruzenju bica koja su za njega nedokuciva a koja ga "citaju" kao otvorenu knjigu, jer ipak funkcionisu na frekvencijama 4. nivoa svesnosti, ili drugim recima percipiraju siru "realnost", za razliku od nas koji smo na trecem.

Sa druge strane, mozda je sustina u necem drugom.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 04, 2007 11:50 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Područje između života – naziv koji označava vremenski period između dvaju života.


Vremenski period ( linearna percepcija vremena ) je promašeni koncept u 5. denzitetu ( svojstven je izgleda samo za 3. denzitet )... pa nebi trebali to promatrati kao neki vremenski period, već "boravak" u jednom realitetu gdje se odvija sagledavanje, tj. kontemplacija prethodne ( ili prethodnih i/ili budućih ) života u materijalnim nižim denzitetima.

Npr. ako netko danas umre, možda će NJEGOV budući život biti neki u npr. u 12. stoljeću... MOŽDA to ne mora biti, prema ovoj našoj vremenskoj liniji, uvijek budućnost, dakle idući život POSLIJE prethodnog ( kako mi trenutno vidimo i brojimo vrijeme ).

Uglavnom, realitet u kojem se odvija ODLUKA ( te duše ili nekog možda moćnijeg entiteta ) kako, gdje i kada će se ta duša opet materijalizirati, kao svijest nekog novorođenčeta...

Što se tiče pitanja "ponavljanja"... možda ne ponavljamo ISTE lekcije... ima neke logike ako ponavljamo one koje nismo savladali i koje bi trebali savladati da idemo dalje... prema većoj svijesti i "prijemnom ispitu" za boravak u idućem višem denzitetu.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 05, 2007 12:56 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
U svakom slučaju; oni koji su na 5 denzitetu se ne nalaze unutar nikakvog tijela, niti okupiraju(zauzimaju, posjeduju, zaposjedaju); ni energetsko(sastavljeno od energije) ni fizičko(sastavljeno od materije) tijelo.

Osnovna razlika između materije i energije je ta što materija i nije ništa drugo nego energija zauvijek blokirana u sadašnjosti.

Oni koji su na 4. denzitetu imaju energetsko tijelo, dok oni koji su na 3. denzitetu posjeduju fizičko tijelo.

Ako osoba izađe iz svog fizičkog tijela, onda ona izlazi ujedno i iz trečeg denziteta te ulazi automatski u četvrti denzitet. Pošto samu sebe doživljava kao nešto što ima oblik,masu i volumen, a u nemogućnosti da ima fizičko(materijalno) tijelo; poprimit će energetski oblik.

Budući da je fizika 4. denziteta puno fleksibilnija od ove u 3. denzitetu, taj oblik je promjenjiv.

Onog trena kad napusti i taj energetski oblik doživljavanja same sebe, prelazi u 5 denzitet.


Ono šta se ja pitam je; postoje li bića na 4 denzitetu koja su tu zaglavila pa ne mogu ni naprijed ni nazad, a u toj njihovoj zamci u kojoj se sami nalaze, jedini smisao postojanja koji ih ujedno i drži da budu tu di jesu i to što jesu i ujedno održava na životu je; da nas pr*aju u glavu i da upravljaju nama kad već ne mogu upravljati samima sobom.

Očito je da netko ili nešto u tom stilu mora postojati; jer inače mi ne bi ponavljali stalno "uglavnom jako sličan onom prije i onom prije i onom prije onoga koji je opet jako sličan onome prije ovoga i tako dalje i tako dalje..." razred… !!!


A ako postoje… …tko ili što su oni !!!


Ako netko misli da zna nešto vezano uz ovu tematiku neka to i ispljune.
-(bilo bi mi drago :D )-

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Zadnja izmjena: spyro; pon feb 05, 2007 2:42 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 05, 2007 2:16 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Hay Jack :D :wink:

Tek kad sam poslao post sam vidia da si i ti nešto posla na ovu temu. Hvala.

Eto ispravia sam malo ono -isti- (baš sam se mislia hoću li u svom prijašnjem postu to stavi pod navodnike kako ne bi netko doslovno shvatia to -isti-).

"Ljudski um" razmišla i vidi linearno jer se nalazi u 3. denzitetu i treba s te strane prilazit tematici ako je želimo shvatiti(pojmiti,obuhvatit,razumijeti kako stvari "stoje"). Naravno da je u 5. denzitetu poimanje stvarnosti drukčije. Samim time što se radi o jednom "proširenom" pogledu na svijet oko sebe i u kojem se nalazimo, normalno je i očekivati da su "stvari" tamo malo drukčije. Budući da je pojam 5. denziteta, "ljudskom umu" apstraktan, ne treba ga niti pokušati "izmjeriti" s nekog matematičkog ili čisto fizičkog stajališta. Bitno je biti svijestan da viša stanja svijesti: postoje.

Tema "paralelnih materijalnih svijetova"(ako to mogu tako nazvati, jer ne znam kako bi drukčije) sama po sebi i za ovu temu(-područje između života-); je nebitna, jer ona ne obuhvača ništa više nego samo područje između rođenja i smrti; postojanje u fizičkom obliku, u 3. denzitetu a on je izvan granica ovog područja koje ja želim pobliže istražit.

"Paralelni svijetovi" nisu ništa drugo nego x na kvadrat ili na trilijon (gdje je x realnost... !!! )- i po meni su oni samo nečija manipulacija kako bi nam se pokazalo koliko još kombinacija "filmova" ima a kojih kao već nismo gledali i kako nisu svi "filmovi" "isti". Nije to ni loše; mi očito volimo da se s nama manipulira. :mrgreen: :twisted: :lol: :wink:
"Paralelni svijetovi" se spajaju na skroz jednom drugom "križanju". I mislim da bi uopče itko došao do tog "križanja" da mora prvo ugaziti barem na 5. denzitet i više. To je po meni još jako daleko od naše linearne stvarnosti koja još uvijek je i ostati će linearna. A možda i neće.:mrgreen: :wink:

Mislim da ni jedno ljudsko biće ne želi da pati niti želi da netko drugi pati.

A stvari na terenu su ... kakve jesu.

Dakle tu nešto očito nešto ne štima... i to već jakoooo... dugoooo...

-pozdrav :D
(-da se ne bi krivo razumili, drago mi je šta si napisa to šta si napisa - ima smisla-) :D :wink:

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 05, 2007 2:44 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Nešto malo na tu temu, u smislu 5-tog denziteta, može se naći i ovdje:


http://www.galaksija.com/metafizika/denziteti.htm


Čini mi se da je u knjizi Deseti Uvid (nastavak Celestinskog Proročanstva), J. Redfield prilično dobro opisao neke aspekte te "zone".


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 05, 2007 3:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
Galaksija... hvala. :D

-(Baš sam i tražia di mogu nać crno na bilo, ukratko i jednostavno, objašnjenja denziteta i njihove karakteristike.)-

:D :read: :thumbup:

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 05, 2007 10:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
G a l a k s i j a. c o m
Denziteti - nivoi egzistencije

Napomena: Ukoliko uzmemo u obzir da mi nismo u stanju da objektivno vidimo, odnosno, interpretiramo ni ono što se zbiva na ovom našem denzitetu/nivou postojanja, nego da u većini slučajeva smatramo svoje lične iluzije objektivnom realnošću, onda možemo bar pokušati zamisliti koliko je nezahvalno pokušavati opisati druge nivoe postojanja, pogotovo one koji su viši od ovog našeg.

-Mislim da bi se, kad se uhvatimo jedne teme trebali nje i držat. Odlaženje previše u širinu može dovesti do konfuzije i napuštanja materijala koji se želi proučit.

:mrgreen: :wink:

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 05, 2007 10:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Kad sam se sjećao ranijih života traumatičan mi je bio prelazak od jednog do drugog života. Čak i kad sam htio otići u budući život smrt u ovom životu mi je bila traumatična. Kasnije sam se navikao. I mnogo kasnije sam postao svjestan da se onoga između ne sjećam. Kasnije sam shvatio zašto. Tad se nalazimo u tako različitom stanju (dali je to D5 ne znam) da ovj um ne može ništa shvatiti niti zapamtiti. Čak i kad se umre mora proći neko vrijeme dok se duša ne prilagodi i ne pripremi za odlazak tamo đe se ide. Kažu da to traje 40 dana odatle "četrdesnica". A "treće jutro" je potpuno odvajanje od materijalnog svijeta. U tim narodnim običajima ima dosta istine. A ono đe se ide, bio sam i tamo, je toliko različito da jedino što mogu reći je svjetlost.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 06, 2007 12:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
FORMICA, hvala na post-u. :D

/-A ono đe se ide, bio sam i tamo, je toliko različito da jedino što mogu reći je svjetlost.-/

-Možeš li se vratiti u trenutak dok si bio tamo?-

----------------------------------------------------------------------------------------

(Ako ne ide... ne ide ... i u tom slućaju i ne treba forsirat.)

Hvala na postu još jednom. :D

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 06, 2007 9:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1198
spyro je napisao/la:

Ono šta se ja pitam je; postoje li bića na 4 denzitetu koja su tu zaglavila pa ne mogu ni naprijed ni nazad, a u toj njihovoj zamci u kojoj se sami nalaze, jedini smisao postojanja koji ih ujedno i drži da budu tu di jesu i to što jesu i ujedno održava na životu je; da nas pr*aju u glavu i da upravljaju nama kad već ne mogu upravljati samima sobom.

Očito je da netko ili nešto u tom stilu mora postojati; jer inače mi ne bi ponavljali stalno "uglavnom jako sličan onom prije i onom prije i onom prije onoga koji je opet jako sličan onome prije ovoga i tako dalje i tako dalje..." razred… !!!


A ako postoje… …tko ili što su oni !!!


Pozdrav svima!
Spyro, ako tražiš neki drugi odgovor osim onog o sps Orionaca i ostalih vanzemaljaca iz 4d, mogu ti ponuditi (isto tako zanimljivu) varijantu, koja bi mogla biti alternativni odgovor i na tvoje uvodno pitanje u topiku:
Kad čovjek umre htio-ne htio završava u astralu. Tamo može ostati samo jedno određeno vrijeme koje je "ograničeno" ili određeno vitalnošću njegovog astralnog tijela. Ako ima sreće, uspije se vratiti tj. inkarnirati ponovno ovdje na Zemlji u (ajmo reći 3. denzitetu)
:|

Ako nema "sreće" ili da bolje kažemo znanja - tamo biva naprostro proždran - njegovu vitalnost apsorbiraju tzv. Teokrati. Teokrati su duše/misaoni obrasci/emocionalni obrasci... koji su "uzurpirali" astral, spriječavajući ili tek onemogućavajući tako izlazak ljudskih duša DALJE OD ASTRALA.
:twisted:
Po nekakvoj prirodi stvari astral generira "materijal" za nove duše, međutim nakon što se ovdje rode i umru, te duše bivaju pojedene od strane tih Teokrata čim poslije smrti ovdje primirišu tamo gore - jednostavno stoga što su preslabe i nemaju pojma ni o čemu /poput naših organskih portalića i ostalih sličnih/.

Nadam se da ovo ne zvuči previše konfuzno.

Ako želiš čitati više, evo i link:

http://www.bibliotecapleyades.net/vida_ ... arinheaven

Inače, za bilo kakvo istraživanje izvantjelesnih iskustava, preporučujem tri knjige Roberta Monroe-a.
Na žalost, niti jedna nije prevedena (bar ja ne nađoh prijevode).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 06, 2007 10:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
spyro je napisao/la:
FORMICA, hvala na post-u. :D

/-A ono đe se ide, bio sam i tamo, je toliko različito da jedino što mogu reći je svjetlost.-/

-Možeš li se vratiti u trenutak dok si bio tamo?-

----------------------------------------------------------------------------------------

(Ako ne ide... ne ide ... i u tom slućaju i ne treba forsirat.)

Hvala na postu još jednom. :D


Tamo ne možeš svojom voljom. Samo kad si pozvan.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 06, 2007 10:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Citat:
Ako nema "sreće" ili da bolje kažemo znanja - tamo biva naprostro proždran - njegovu vitalnost apsorbiraju tzv. Teokrati. Teokrati su duše/misaoni obrasci/emocionalni obrasci... koji su "uzurpirali" astral, spriječavajući ili tek onemogućavajući tako izlazak ljudskih duša DALJE OD ASTRALA.





Aaahaaa.... :mrgreen: ....

Pretpostavljam da se to znanje stice meditacijom, TM-om (h)astralnim izletima te duzim boravcima u ljubicastim balonima?

A verovatno se moze i dosta saznati na forumu "Superzona sumraka i srece" ako imas srece pa dodjes do nekog zadovoljavajuceg levela.

Naravno, najpozeljnija je upotreba raznih sredstava kako bi svoj um doveo do stanja bozanskog svetla.........te tako sacuvao svoju "vitalnost"

=D>


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 282 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 93 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz