Sada je: čet mar 28, 2024 7:47 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2319 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 116  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon nov 12, 2007 1:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 28, 2007 9:41 am
Postovi: 89
Lokacija: Skopje
Postovani prijatelji,

Postovani Believe – Bitce sve u redu druze. Bitcemo spremni na vreme.

Jedino je bitno da svaki pomogne u onome sto mu lezi i u cime je veoma dobar.

Inicijative, nove ideje, kako i sklapanje starih podataka u razlicnim varijantima moze nam otkriti nesto novog sto smo ranije propustili ili jednostavno nismo otkrili.

Postovani Johnny – Well done!

Pokraj mnogo drugih ovi podatci bi mogli biti veoma bitni:

Svaka elipsa ima 2 točke koje su najudaljenije od svog centra i 2 točke koje su najbliže centru.

Poglavito zbog orbite i nagiba osi Zemljine rotacije prema ekliptici Sunca imamo pojavu godišnjih doba na Zemlji. Proljeće i jesen ( 21.3. i 23.9. - ravnodnevnica ili ekvinocij) su točke kada je Zemlja u svojoj orbiti najudaljenija od centra - Sunca.

Naprotiv, ljeto i zima (21.6. i 21.12. - suncostaj ili solsticij) su točke kada je Zemlja najbliža Suncu.

Ali, od te dvije točke, 21.12. - kada je na našoj polutci početak zime, a na južnoj početak ljeta, to je točka kada je Zemlja fizički najbliža Suncu. 21.12. svake godine, Sunce svojom gravitacijom djeluje na Zemlju najvećom silom, većom od one 21.6 ., a pogotovo od svih drugih točaka Zemljine orbite oko Sunca.

Dakle, 21.12. svake godine je posebna točka na Zemljinoj orbiti, točka za koju možemo reći da je početak i kraj naše elipse, ili početak i kraj Zemaljskog ciklusa na svom putu oko Sunca.

Drugi podatak koji mislim da moze biti isto veoma koristan je:

Novelty Theory ili Teorija noviteta kaže kako vrijeme zapravo akcelerira, tj. da se sve više novih stvari simultano odvija na svijetu kako vrijeme protječe. Također je pretpostavio (Terrence McKenna) ciklično kretanje vremena, tj. da je vrijeme zapravo kružnog karaktera automatski pretpostavljajući da svaki ciklus ima točku početka i točku kraja. Kako bi otkrio te točke, pozabacio se I Chingom. I Ching je najstarije kinesko pismo, a prema nekim podacima i najstarije pismo na zemlji uopće. Pismo se sastoji od 64 simbola. Međutim zanimljivo je da je samo pismo građeno na binarnoj osnovi, tj. računalnog je karaktera.

Koliko je ova teroija vjerodostojna, nitko ne može sa sigurnošću tvrditi, međutim prva spominje famoznu godinu 2012. I da stvar bude još zanimljivija, kraj ciklusa koji McKenna navodi ima i točan datum, 21.12.2012, ponovo dobijen upotrebom I Ching.

>> Nema sumlje da sve vode (nezavisne) teku prema 21Dec2012.

Posto uistinu nemogu dici glavu od posla i sve nesto je uvek hitno, ukratko cu izneti neke moje misli. Epa ovako:

Ocigledno vec je pozamasno dokaza da sve ovo zastaje 21Dec2012. Koliko covek duble kopa toliko shvata da ovaj datum nije kao svi ostali. Moje misljenje je da je ovaj put – prava stvar.

Mozebiti da kraj vremena znaci i polako usporavanje rotacije planete sve dok se konacno Zemlja ne zaustavi, polovi se promene i ne krene rotacija u obrnuti smer. Mozda i zato i kraj vremena (nigde se ne nalazi na podatak kraj sveta vec samo kraj vremena), koji se odnosi na kraj vremena.

Vrlo je verovatno da ce anomalije u klimi i ostalim aspektima ubrzo da se povecaju na svim planetima a ne samo na Zemlju. Ceo planetarni sistem je pod pritiskom od necega sto bi mogli jednostavno klasificirati golim okom nevidljivi etericki gigantski oblak nabijene energije.

Ako moze da utice na Jupiter i Saturn, sta ostaje za Zemlju.

Znaci da rezimiramo – cjeli sistem trpi promene od neceg nevidlivog. Ako global warming na Zemlji predizvikuje industrisko zagadjenje i ostalo, to u nikom slucaju ne objasnjava ove nevidjene extremne pojave na svim drugim nebeskim telima u nasem suncevom sistemu.

Drugo, treba se shvatiti UFO fenomen. Puno je dokaza da oni ljudi koji sede na celu u beloj kuci nisu ljudska bica. Znam da deluje blesavo i paranoicno i primitivno i ko zna kakvo ali imajte strpljenja, jos ce stvari isplivati i stvari postati jasnije.

Neke tajne sluzbe su napravili katalog da je na Zemlji u zadnjih deset godina prisutno oko 72 stranih vrsta. Zato je veoma pamentno proceslati M12 dokumenata iako mnogi tvrde da su lazni. Dokumenti su autenticni i neko iznutra se pomucio da ih iznese van.

Mnogo od toga sto stoji u tim dokumentima smo proveravali i drzi vodu. Nacin delanja tajnih operativnih jedinica, sakupljanje podataka, bioloska istrazivanja, oblik letelica i slicno.

Neki od gostiju lice upravo kao nas pa moze se desiti da prodjete pokraj nekog od njih i ne zapazite nikakvu razliku.

Nasa fizicka tjela su klonovi. I to klonovi sa namerno osakacenim funkcijama DNA softwera. Mi smo svesna bica a ovi biokompjuteri su samo nasi hostovi. Kao sto sam ranije istakao ovaj dupli helix DNA nam omogucuje budnu svest na ovom planu i delimicnu svest astralnog plana u vremenu dok spavamo.

Iako mozda Johnny se ne bi slozio ovim ali moje je da ga iznesem pa vi odlucite dali cete prihvatiti ili ne.

Reptoidi su medju nama, kolko ludo to izgledalo. Vec je puno dokaza isplivalo u tom pravcu od David Icke, Michael Tsarion… lista nema kraja.

Poenta: Nemamo podatak gde su sve oni i u kom broju. Oni su shape-shifters a da bi odrzali kontrolu nad svojom DNA moraju piti … da bi mogli da zadrze covjecji oblik i da se ne pretvore u bica reptoidne prirode. Sve dok nas naucna osnova sprecava da prihvatimo ovaj podatak necemo doci do prave istine ili do onoga sto se stvarno zbilja.

Sivi: Genetski program nad ljudskom vrstom. Dugo vremena mi smo kao stoka u farmi. Mnogo od nas su oteti i na njih se vrse odredjene provere, promene u dna, uzimaju se primerci sperme itd.

Najlosije je to sto mnogi od nas su implantirani mikrocipom koji je napravljen od nepoznatog minerala a oblozen je (od onoga sto smo doznali kad su vadjeni od hirurskih strucnjaka) nekom sivom materijom koja vrsi nervnu stimulaciju i ne uzrokuje trulenje okolnog tkiva, odnosno sprecava infekciju koja se stvara, kad nas biokompjuter registruje da je u njemu strano telo.

Abduction scenario je veoma rasprostranjen na svim mestima globusa pa tako njihove aktivnosti su posvuda. Ne bi zasad ulazio u ove vode, mozda kasnije.

-Najveci deo njihovih vozila se krecu izmedju dimenzije – znaci prelaze iz astralne u etericke pa zatim u fizicke slojeve Univerzuma. U prevodu, sad dok sedim pred kompjuterom napolju mozda necujno prolazi cela flota letelica a niko ih nemoze registrovati jer se krecu u spektru koji je nevidljiv za nase fizicko oko i neuhvatljiv za nas opseg sluha.

Promatraju nas vec nekoliko hiljada godina. U tome nema sumlje.

Sa posebno podesenim kamerama moguce je snimiti njihove letelice kao prolaze. Cesto puta kad njihove letelice je moguce vidjeti golim okom, ili se pokrenu brzinom preko 10 maha ili jednostavno nestanu. U stvari ne nestaju vec ili se teleportiraju na drugo mjesto ili jednostavno promene frekfenciju i udju u spektar koji je nevidljiv za nase oko.

- Ima onih koji su prijateljski raspolozeni prema nama i zele da pomognu i onih koji smatraju da smo njihove sluge.

- Oni koje nas smatruju njihovim slugama, su oni iznad Illuminata, odnosno masonskih loza.

2012 je krajna destinacija na novcanici, zadji datum na Majanskom kaledaru, I Chinga, Vedske kulture isto pisu o 2012.

Oni su deo Tamne sile i na tacnim astroloskim datumima oni odrzavaju odredjene rituale i obrede.

Kad stave smoking odelo, nemozes ni posumljati da se iza odela krije drugi identitet.

Ipak to su ista ona bica koja su stvorili Svetsku Centralnu Banku, koji stvaraju podjelenost, ratove i ekonomske krize u svetu. Da ne gubim vreme dalje u ovom pravcu, znas gde ciljam.

- Ovi entiteti vladaju i medijumima i onim sto oficijalna nauka priznaje i prihvata. Znaci imamo neprijatelja (I iznutra i izvana). Neprijatelj je ustvari iluzija, mi smo samo Svest (slobodni smo) i ovo je samo voznja ali ajde tako ih klasificirati za bolje da razumemo ko je ko, sta imamo od dokaza i ko kakve aktivnosti sprovodi ovde.

- Ovim tamnim bicima je cilj apsolutna tama, to obozavaju i za to se bore. Samo jedan primer cu navesti i nista drugo: u jednoj prilici pre 40 godina je preko 250 vojnika izgubilo svest kad se iznikuda pojavio veliki srebrni disk. Kad su se probudili, svi od njih su imali minijaturni implant (oko 3 mm) na istoj lokaciji u lobanji. Mnogo je malo izaslo kao informacija od ovoga do dan danas.

- Reptoidi i Sivi znaju za ono sto u 2012 dolazi. Iluminati su pre neko vreme na Korici TIMES porucili Countdown to WAR!!!

-Drugi veoma bitan aspekt - Puno dokaza da pucaju na druge UFOe u orbiti a puno dokaza da UFO ratuju medju sobom. Posto je CNN, BBC i ostalo njihov, te informacije nikad ne stizu do nas pa nemamo pojma sta se desava. Srecom, puno ljudi istrazuju tu tematiku i arhiviraju i spajaju sve te incidente, pa tako puno toga se moze iskoristiti kao podatak.

-Pripadnici Tamne sile, su do sada sigurno pokusali da raznesu svet nuklearnim oruzjem, a za to ima ponovo puno dokaza da su UFOi dosli, i deaktivirali ih iz daljine. Tako da ima i onih koji zele da nam pomognu.

-Evo vam jos neka smernica do koje sam dosao. Dobija se dojam da ovi reptoidi nisu pravi reptoidi (barem vecina njih) vec da su neki vid reptoidnih hibrida. U zadnje vrijeme ni sam ne znam kako ali izgleda da su snage izmedju Reptoida i Sivih promenila i da sad ustvari Sivi konduju i manipuliraju ova hibridna reptoidna bica.

Sad da pocnemo malo da vezujemo stvari u jedan mozaik.

Prvo su objavili da zele da grade antiraketan stit – na pocetku 2012. Onda su odlucili da podignu preko 5000 ogledala u orbiti. Svi sateliti koji su orbiti (preko 99%) su u pravcu Meseca, Marsa, Sunca i otvorene Vasione. Dosao sam do misljenja da zele da upotrebe ogledala da bi odbili snop svetlosti koji najverovatnije ce pristici sa centra mlecnog puta u momentu poramljivanja 21dec2012.

Osim toga, i ameri i rusi i kinezi, vec godinama grade velike podzemne ustanove. Od podataka koji su isplivali sve glavne sile kako da su potpuno svesni sta pretstoji u 2012.

Moje misljenje je da ovaj pokusaj biti onemogucen sa strane i da ce ta strana sila da srusi ova ogledal i bilo sta sto ovi postave u orbitu.

Na kraju dobijenog nasinog video zapisa sa STS 80 vidimo sledece: Ljudi u space satlom zumiraju posebno ostrov San Paolo u Brazilu. Dok zumiraju vidi se da nekoliko UFOa se grupiraju oko iste lokacije. Snimak se odvija dalje i vidi se da iznikuda u moru kraj San Paolo se materijalizuje poluprovidni grabljivac sa velicine preko 40 metara i bezi prema otvorenim vodama.

Zakljucak, astronauti u spejs satlu znaju o tome i zumiraju tacnu izabranu lokaciju, UFOi isto tako znaju o tome i kruze oko iste lokacije. I ljudi iz NASA i UFOi, traze i monitorijaju isti stargate od kuda se pojavio onaj grabljivac. Ne znamo sta ovi grabljivci (po izgledu se jasno vidi da se radi u grabljivcu) rade na Zemlji, u kojim brojem su prisutni i dali su na neki nacin delovali na ljudska bica.
Jedno je sigurno – iz zapisa se jasno vidi da se stvorenje krije i bezi i od UFOa i od bilo cega drugog sa ciljem da ne bude primeceno.

Znam da sve ovo plovi na granici ludila, na granici fantastike ali sve dok se ne otvorimo za podatak da nismo sami u svemiru, da nemamo pojma sta se deselo unazad u zemljinoj istoriji i da nas redovno posecuju bica sa drugih sistema, nemozemo zakoraciti korak dalje.

Dalje: DNA se menja Svetloscu. Dovljna je nasa svesna vizualizacija velike svetlosti u nama a da vec nasa DNA pocne da reagira ovako ili onako.

Sada: Neko zeli da komunicira sa nama sa strane. Koristi pictograme u zitu kao jedan od nacina. Kao sto smo vec ranije istakli najveci deo pictograma u zitu je prevara od strane raznih pustolova ali neki od njih su poruke.

Polako voz stize do channeling stanice. Tu se mozda Johnny i nece sloziti ali ja moram izneti van taj podatak.

Prvo, sa svojih sedam godina sam otet (ne zelim vise komentirati o tome) i najverovatnije kod mene (u mom biokompjuteru) je izvrsena neki vid promena u DNA softweru.
Ubrzo zatim pocele su telepatske i astralne stvari.

Zivotni put me je odneo mnogo duboko u ovoj oblasti ali sad necu o tome. Mozda ce vam biti dovoljno ovo za pocetak:

Svaki put u pocetku kad sam isao van tjela, kad sam dolazio do visine od oko 40 km, vantjelesno iskustvo se prekidalo kao da sam udario u neki nevidlijivi zid ili plafon.

Zatim sam vremenom naucio da idem dalje. Na zalost nisam sa nikome mogao pricati o tome jer niko skoro nikad nije pricao o slicnim stvarima pa tako sam hteo da izbegnem to da neko pomisli da nesto nije u redu samnom.

Sve ono sto danas postoje video zapisi, snimljenih UFO oko Zemlje i slicno, ja sam vec video u astralu.

Prvo I osnovno. Posto sam odlazio daleko vani, mogu potvrditi da nasa SVEST nije zarobljenik ove planete. To i nije tako losa vest.

Drugo: Svaki put kad sam svesno dospeo u astral, svaki put su Sivi i drugi znali o tome. Sa vremena na vreme, oni su me gurali u neki vid komatoznog stanja dok sam spavao i kome nisam uspeo da se suprostavim. Vrsili su neka genetske provere itd.

Verovali ili ne, oni su mi pomagali da jos vise razvijem svoje astralne moci. Danas znam da nisam jedini i da u svetu postoji najmanje 500tina drugih ljudi sa slicnim zivotnim scenarijem.
Lepo je biti deo necijeg eksperimenta a?
Tjera te da se osecas kao pacov u metalnom kafezu!

Dalje: tokom godina u par navrata sam dolazio do forme da citam vezanih ociju, vidim stvari veoma jasno na daljini i dok sam u fizickom tjelu. To sam dokazao pred mnogo mnogo ljudi koji su krevali ramenima neznajuci kako da objasne to.

U cemu je “stvar”?

Epa ovako, dok sada mislimo nasi mozdani valovi pripadaju Beta Podrucju.

Koristimo djelove mozga koji obicno su analiticke prirode.

Promena se desava kad prestanemo misliti recima i blokiramo sve misli. Onda slicno kompjuterskom Windowsu ako izbrisemo neki boot file, pri restartu Windows se ne moze podici.

Ako se pravilno postupi, podize se sekundarni sistem i mozak prebacuje na rezim koji koristi sasvim druge djelove mozga koje obicno ne koristimo tokom dana.

Znaci, ako se zna pravi nacin, Masina se moze pokrenuti i sa sekundarnim sistemom koji radi na visoj frekfenciji i koji moze da uhvati transmisije koje dolaze sa te vise frekfencije.

Ako je covek obucen tome, moze svest podici i na jos visu frekfenciju i tako svesno koristiti astralni plan.

To se obicno desava kada sekudarni sistem pocinje da postaje veoma dubok i kada zatvorenih ociju na mentalnom ekranu pocinjete da gledate stvari kao da ste tamo.

Onda samo fali pravilni pritisak svesti prema vani i vec vasa svest ce se naci tamo u svom astralnom tjelu.

Jednostavnim recima, ovo je svojstveno za svakog od nas i svako moze da postigne to ako posveti odredjeno vreme i vezba pazljivo izabrane mentalne vjezbe.

Tako SVEST pocinje da menja svoju radnu frekfenciju i pocinje da radi na drugoj. Obicno ljudi su neiskusni na tom podrucju i veoma brzo se vracaju rezonovanjem u recima i slikama u svesti. To rusi novu frekfenciju i opet se podize primarni sistem.

Druga bitna stvar koja se mora razumeti.

Dok spavamo mi smo vec na astralnom planu. Sve sto fali je budnost.

Sad ajmo dalje.
San sto je to. Hologram astrala.

Tokom dana mi imamo iskustva vakvog ili onakvog karaktera. Kad legnemo da spavamo, radi neuvezbnosti, nasa svest potone u tamu. Mozdani valovi se promjene i polako dolazimo do Alfa stanja.
Sva ona iskustva tokom dana, (radosti, susreti, blamaze, strahovi, ljubav, prijatne i neprijatne situacije) pocinju da zrace od nase svesti i kreiraju HOLOGRAM realnosti u astralnom planu.
Zato prije spavanja je preporucjljivo da se izvede vezba progresivne relaksasije, za da bi se sva ova akumulirana iskustva izradila i da bi svest postala ociscena.

Dalje: ako pod bilom kojim uslovima, mi postanemo svesni da sanjamo, ovaj HOLOGRAM pocinje da se rusi.

Zasto ?

Zato sto svest se budi. Hologram nestaje i ako je svest veoma neobucena, mlitava i slaba ona ce za momenat iskusiti biolokaciju a zatim ce se probuditi u svoje tjelo.

Ukoliko se neko uvezba u tome, moze iskoristiti ovo budjenje da ostane na astralni plan potpuno svestan samog sebe. Tako moze prosiriti vrata svoje percepcije i posetiti stvari i mjesta koje fizicki je nemoguce posetiti. Dok je ovo u teku, mozak operise izmedju Theta i Delta, u zavisnosti koliko duboko smo u astralu, sa kojom brzinom se krecemo, sta osecamo tamu i slicno.

U svakom slucaju svaki od nas to moze nauciti na mnogo nacina ali zasad toliko o ovome.

Dalje: Licno idem astralno, iskusio sam Kundalini podizanje toliko puno puta da mi je to postalo dosadno.

Telepatski samo skenirao ljude, gledao vezanih ociju i opisivao sta se desava u nekom stanu udaljenom mnogo kilometara.

Rezultati do kojih sam dosao su stavaljeni u mojoj knizi “Extraordinary Powers in Humans” i kako relativno brzo do tih sposobnosti koje su svojstvene za svakog od nas.

Poenta: U zadnje vrijeme su “gosti” poceli da komuniciraju preko pictograma u zitu. U transmisijima su bili davani odredjeni grafikoni sa puno statistike oko njih. Neke sam razumeo, neke jos nemogu. Verujem da se to isto desava sa najmanje 500 drugih ljudi u svetu.

Eto sad imate i tu informaciju. Sta sa njome – to je vasa stvar. Halucinacija, prazna laz, manipulacija, obmana, prevara ili moguci put do evolucije i nacin kako da cujemo one koje nam zele pomoci pa cak i samu Zemlju. To ostavljam vama.

Ovo je cjela nauka i ja samo vam otkrio samo maleni deo toga. Jos puno toga mozemo zajedno otkriti ako se ujedinimo.

Johnny prijatelju, ti istrazujes “event 2012” dugo vreme, ja istrazujem 50tak nauka u paralelu. Kad spojim sve u jednu – uvek isti rezultat kraj 2012, je vreme kad fizicki vise ne postojimo i kad ce se svest masovno probuditi na eterickom ili astralnom nivou koji su veoma blizu ovom fizickom u kom se nalazimo sada.

Zato (samo moj zakljucak, nista vise) ne bi bilo lose da se malo vise i ozbiljnije pozabavimo unutrasnjim meditativnim radom i kako da odrzavamo nasu svest budnu i potpuno svesnu van ovog naseg biokompjutera.

Sa postovanjem
Astralwalker


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 12, 2007 2:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 23, 2007 9:20 pm
Postovi: 170
Lokacija: ZG, HR
da li onda vrijedi u ovom se zivotu truditi, zrtvovati za neke opce ovosvijetske stvari, tipa ucenje, znanost, ljubav,sport..ima li to ikakvu vaznost kasnije..jer takve stvari dosta iscrpe i traze puno nase satisfakcije!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 12, 2007 2:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Ako si ovdje da uciš o necemu onda.. .ima smisla.
Zapravo prolaženjem kroz razne situacije ... generira se razlicit spektar emocija s kojima se ucis nositi. Pa tako ucis. Širiš ljubav i pomažeš onima koji tvoju pomoc traže. Ili im ponudiš pomoc ako ocjeniš da im treba.

Osvjestiš svoj put prema božanskom! I apsolutnom!
Možeš se i natripat. Slican efekt. doduše kratkotrajan.
(ako mislis kemiju koristit... nemoj, koristi samo najbolje iz prirode [shrumez])
Inace gljive imaju prilicni znacaj u šamanskom svijetu. Iskustvo koje steknes time je izvanredno. Kakvo god ono bilo. Dobro ili loše.
Isprobaš sve što se na ovom svjetu može isprobat.

"... experience it as a place to visit and play with reality..."

Take care u buducim questovima! Let the force be with you! :)

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 12, 2007 4:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned dec 17, 2006 4:10 pm
Postovi: 106
Lokacija: Zgb
Eh Astralwalker, daleko od toga da se ne bi slozio s tobom, ali problem su dokazi. Citao sam i Ickea i raznorazne tekstove na temu reptila, citao sam Kasiopejce, Bringers of Dawn i druge kanalizirane materijale. Ali u nedostatku dokaza to postaje vjerovanje. Daleko od toga da ih odbacujem, to nikako, sve treba procitati i na temelju znanstvanih cinjenica i dokza izgraditi sliku o svijetu u kojem zivimo i o buducnosti kakva nas ocekuje. Jedino sto odbacujem je slijepo vjerovanje...

Bio sam svjedokom nekoliko neobicnih stvari, nista spektakularno, malo prividjenja, ali u uvjetima koji su dvojbeni sa stajalista cinjenica i dokaza. Da je nesto neobicno s tom 2012. u to vjerujem, a to podupirem malobrojnim cinjenicama i dokazima. To me zapravo drzi i tjera napred. 2012. nije jedna tema, do toga se dolazi proucavanjem povijesti i arheologije, 2. svjetski rat, Roswell, projekti Grudge, Bluebook, MJ12, Philadelphia Experiment, Tesla, hinduizam, budizam, krscanstvo, samanizam, Stonehendge, Easter island, piramide u svim djelovima svjeta, Mohenjo Daro, genetika, molekularna biologija, astronomija i astrofizika, matematika, asrtrologija... ma bilo me je svagdje... I na kraju mogu reci u sto ja vjerujem, posebno sto aktivno pratim svjetsku ekonomiju, a u zadjih pola godine nam bas ta svjetska ekonomija sugerira promjene, i to vrlo velike promjene. Nesto se sprema, i to uskoro, nesto sto ce promijeniti ovaj svijet zauvijek i vrlo snazno. Od 18.11. pocnje peta noc majanskog kalendara. 360 dana testiranja hipoteze o majanskom kalendaru. A 2009. mi se cini kao najbitnija prekretnica. I evandjelist Ivan je u Apokalipsi rekao da nam preostaje 3 i pol godine do Armagedona nakon zveketanja zubima velike zvijeri. To je religija, ali i simbolizam. Moramo znati i da religije imaju uporista u cinjenicama, samo im je namjena druga. Ako je 2012. ono sto najavljuju da ce biti onda je 2009. presudna po otkrivanju istine. A sad, da li ce svijet biti zavijen u jos jedan veliki rat tako da ce koncentracija nase percepcije biti otkrenuta od vaznije stvari, tj. bit cemo zauzeti borbom za vlastiti opstanak, to ostaje na vremenu da nam pokaze.

Ja osobno skupljam znanje i pripremam se na svaki moguci scenarij. Ako bude lose postoje planovi i za to, kuda, kako s kim i s cim... Kako je kolega en1di0n na jednom topicu napisao: "Better die trying then die like a coward!". Na ovim prostorima smo nedavno svjedocili jednom nadasve glupom i krvavom ratu u kojemu su profitirali pojedinci na racun malih naroda. Ali iskustvo je ostalo, a ima i materijala, samo sto ce nam slijedeci neprijatelj biti zajednicki a snage cemo ovaj put morati udruziti. No za to ima vremena, jos je prerano jer je moguce da bi svi zavrsili u Guatanamu optuzeni da smo teroristi...

Hvala svima na podrsci, toplina, inteligencija i razumijevanje clanova ovog foruma je svakako samo iskorak naprijed, potrudit cu se aktivnije sudjelovati i iznositi stvari koje znam. Takodjer sve ostale pozivam na raspravu, jer jednom je neki mudri vladar rekao; "savjetnik koji misli isto kao ja - je los savjetnik"...

Lijep pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 12, 2007 5:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 23, 2007 9:20 pm
Postovi: 170
Lokacija: ZG, HR
samo da jos jednom ponovim, sebi a i drugima po potrebi.

18.11. dakle ove godine ulazimo u petu noc, gdje se primjenjuje "znanje"
steceno u 5 danu!! sto li to moze biti..hm..

e sad jedno pitanje!! zasto 2009 je bas presudna??


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 12, 2007 5:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
u svezi McKenne, i timewave zero teorije, radi se o pravilu unutar slucajnosti, nesto kao sto "randomize" funkcija u biti ne daje prave slucajne brojeve. To takovo "pravilo" postoji u svakom intervalu s pocetnom i krajnjom tockom. Mckenna je imao problem odrediti te tocke, pa je za pocetnu unutar timewave zero funkcije odredio prvu atomsku eksploziju nad Hiroshimom te se kao zavrsna tocka pojavila 2012. Tek kasnije se ukazalo da ta 2012 je vec zabiljezena kao "obiljezena". Zanimljivo je sto je za dokazivanje i prikazivanje teorija bio primjenjen kompjutorski model, uglavnom na internetu se mogu naci kako prvi DOS program tako i novije verzije.... s danasnjim danom kao pocetnim danom i "zna se" kojim danom kao zavrsnim, u intevalu, uz trend prema dolje (povecanje dogadaja/ubrzanje) kao zanimljiviji datumi javljaju se 25.10.2009 i 18.01.2011 pa zivi bili pa vidjeli.....
Ubrzanje je cinjenica kako prema ubrzanju atomskog sata tako i prema Ev.Matej 24:"I kad se ne bi skratili dani oni, nitko se ne bi spasio. No poradi izabranih skratit će se dani oni..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 12, 2007 7:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet mar 23, 2007 9:20 pm
Postovi: 170
Lokacija: ZG, HR
sto ako se nista ne dogodi 21.12.2012...nego se samo probdimo u jutro 22. i sve je kao i prije..

:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 12, 2007 7:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
možda se probudiš ujutro , a ono taman počinje .... :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 12, 2007 8:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jul 31, 2006 1:38 am
Postovi: 506
Lokacija: -edge of reality-
Možda je to da nas odvrati od naše samo spoznaje.
No, u potrazi za jednom istinom... nabasamo na puno znakova pored puta. :)

That makez me happy! :)

_________________
-A mind without purpose will wander in dark places.-
-A small mind is easily filled with faith.-
-An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.-


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 12, 2007 9:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 28, 2007 9:41 am
Postovi: 89
Lokacija: Skopje
Pozdrav Svima,

Ljudi, moj prijatelj Gogo, mi je poslao ovaj video zapis.

Zeitgeist.DVDRip.XviD.avi

Pogledao sam ga, stvarno je dobar. Iluminati, 9/11, zagovor, 2012

Snimak boli glava. Gledajte da ga downloadirate od nekuda.


Prijatelju Believe, cim dodjem do malo vremena objasnicu ti nesto oko tvog pitanja. Tema ti je super i treba se dosta razmotriti. Molim te razumi me, stvarno nemam vremena danas.

Sve najbolje i glavu gore.

Prijatelju Johnny, slazem se. Svi smo ovde na istoj strani.

Preporucio bi svima da pogledaju ovaj zapis pa da malo napravimo diskusiju.
Pravo remek delo. Kamo da snimaju vise takvih i pustaju ih na Televiziju.

Pozdrav svima
Astralwalker


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 12, 2007 9:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
ako se nista ne dogodi 2012, prvo cu se smijati sam sebi ali mi ipak nece biti zao jer sam tragajuci procitao toliko knjiga da sam ipak doprinjeo sam sebi...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 13, 2007 12:06 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Citat:
samo da jos jednom ponovim, sebi a i drugima po potrebi.

18.11. dakle ove godine ulazimo u petu noc, gdje se primjenjuje "znanje"
steceno u 5 danu!! sto li to moze biti..hm..

e sad jedno pitanje!! zasto 2009 je bas presudna??


Nijedan poseban datum ili godina nisu presudni ili sudbonosni, nijedan odredjen momenat.
Sudbonosan je svaki trenutak i svaki sekund, evo sudbonosno je ovo sto ja pisem i to sto ga ti citas :D

Znam da cu malo da zvucim kao fanatik al EEEbiga :mrgreen:

"Zivot je religija.
Zivotna iskustva pokazuju u kakvom je odnosu pojedinac sa bogom.Oni koji spavaju neveruju u svoj odnos sa stvaranjem i svoj uticaj na stvaranje.Neki ljudi misle da svet postoji da bi ga oni pobedili, ignorisali ili ugasili.Za takve ljude svet ce prestati da postoji.Postace bas ono sto su sami pruzali u svom zivotu.Oni ce postati tek jedan san u "proslosti" Ljudi koji usmeravaju svoju paznju na objektivnu stvarnost i levo i desno; postace stvarnost "Buducnosti".


E da, da malo izbacim ove teme, ima novijih ljudi pa i to malo da vide:

http://galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=1369

http://galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=937

http://galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=689

http://galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=309


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 13, 2007 12:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
What about the upcoming geological changes? How does that relate to all of this?

The fourth density is a vibrational spectrum. The time/space continuum has put Earth and that star system into that type of vibration. This causes electromagnetic realignments within the body of the planet. The energies and collective thoughtforms of the population also disturb the energy patterns of the planet. Geological changes accompany transition between densities. At this point we are in the last 20 years at the end of a cycle which has lasted 75,000 years.


ORION TECHNOLOGY AND OTHER SECRET PROJECTS

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 13, 2007 10:42 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 26, 2007 9:50 pm
Postovi: 545
Lokacija: Split
astralwalker je napisao/la:
Zivotni put me je odneo mnogo duboko u ovoj oblasti ali sad necu o tome. Mozda ce vam biti dovoljno ovo za pocetak:

Svaki put u pocetku kad sam isao van tjela, kad sam dolazio do visine od oko 40 km, vantjelesno iskustvo se prekidalo kao da sam udario u neki nevidlijivi zid ili plafon.

Zatim sam vremenom naucio da idem dalje. Na zalost nisam sa nikome mogao pricati o tome jer niko skoro nikad nije pricao o slicnim stvarima pa tako sam hteo da izbegnem to da neko pomisli da nesto nije u redu samnom.


FORMICA je napisao/la:
Pošto on nije na Zemlji morao sam se odvojiti od nje. To sam mogao samo ako pređem mostove. E tu je bio onaj crni stražar. Prevario sam ga tako da je on propao u ambis a ja sam mogao slobodno da se odvojim od Zemlje.


Područje između života

I nešto od mene , al neću puno kazat da ne idem u neke detalje koji bi mogli otvorit 1,000 pitanja zašto ovo zašto ono.

Evo :

Citat:
The body life-support and electronic barrier field (to prevent the beings from escaping) were designed to be self-powered for at least 70 million years.

_________________
Činjenica sama za sebe nikada nije važna bez dobre procjene i jasne povezanosti s drugim činjenicama.


Zadnja izmjena: spyro; uto nov 13, 2007 10:46 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 13, 2007 10:44 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
And what about: sto je komet 17P/Holmes eksplodirao 24.10.2007. Mnogi su ga smatrali onim "sudbonosnim/doomsday" a on se razletio u djelove daleko u svemiru na sigurnoj udaljenosti.... malo cudno, nisam jos nikada cuo da se kometa razleti sam od sebe

http://www.spaceweather.com/comets/gallery_holmes.html
http://ssd.jpl.nasa.gov/sbdb.cgi?sstr=17p&orb=1


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 13, 2007 2:33 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
metuzalem je napisao/la:
And what about: sto je komet 17P/Holmes eksplodirao 24.10.2007. Mnogi su ga smatrali onim "sudbonosnim/doomsday" a on se razletio u djelove daleko u svemiru na sigurnoj udaljenosti.... malo cudno, nisam jos nikada cuo da se kometa razleti sam od sebe

http://www.spaceweather.com/comets/gallery_holmes.html
http://ssd.jpl.nasa.gov/sbdb.cgi?sstr=17p&orb=1



Izgleda da se opet "uletilo" sa strane!

Intervencija ili manifestacija sile koja nas čuva, ko će ga znat?!

:D

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 13, 2007 3:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Citat:
And what about: sto je komet 17P/Holmes eksplodirao 24.10.2007. Mnogi su ga smatrali onim "sudbonosnim/doomsday" a on se razletio u djelove daleko u svemiru na sigurnoj udaljenosti.... malo cudno, nisam jos nikada cuo da se kometa razleti sam od sebe


Pokazi gde si procitao da se "razletela" i ja bih voleo da vidim. Ako obratis paznju receno je da je tog datuma doslo do naglog povecanja sjajnosti ne do "razlecivanja".

http://galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=1598

Iako je jos interesantniji datum kada se to desilo navodno 24.10 iako ja licno tu kometu sa tim neobicnim sjajem gledam iz Beograda jos od sredine septembra, znaci bar mesec dana ranije od "zvanicnog" datuma.

Jos jedno zanimljivo pitanje je zasto ljudi veruju samo kad procitaju da je to neko drugi negde "zvanicno" potvrdio. Pa jos i zaborave da su se vec mesec dana unazad sami pitali sta je to. Mozda to ima veze sa ovakvim nacinom ne-razmisljanja:

Citat:
Izgleda da se opet "uletilo" sa strane!
Intervencija ili manifestacija sile koja nas čuva, ko će ga znat?!


Ko je uleteo? Koja nas sila "cuva" i zasto? Ako ne znas ko ce ga znati a i sam ne znas, zasto si to napisao?

E to su sve zanimljiva pitanja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 13, 2007 4:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Pa prvi link kaze "Summary: Comet 17P/Holmes shocked astronomers on Oct. 24, 2007, with a spectacular eruption".
Erupcija dolazi od latinske erumpere -prodrijeti, provaliti,izbaciti... te se moze jos upotrijebiti kao sinonim za riganje, izbijanje, prodor, izbacivanje..., uglavnom na to sam mislio pod "razleti"... Kako bilo da bilo, 17/Holmes je (ili bio je) prilicno daleko i pitanje je sto se desilo.... koliko sam ja shvatio bio je zanimljiva stronomima jer je bio (ili jos uvijek je) kometa bez repa (ili se isti nije vidio, mozda zbog toga sto je bio u dolasku ili odlasku, ne znam i molim da me s ne drzi za slovo) a sada je zanimljiv jer je "povecanje sjajnosi" prelazi ocekivani nivo .... o cemu se cjelokupno radi iskreno nemam dublji uvid i zato "And what about;..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 13, 2007 4:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Osim toga link s topica na koji smo upuceni ( tek sam sada skuzio da je 17/Holmes vec obraden forumu) http://galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=1598 i to treci po redu vodi na http://www.sott.net/signs/forum/viewtop ... d=7582&p=1 gdje se kaze "Comet 17P/Holmes, first spotted by Edwin Holmes in 1892, has exploded and increased a million times in brightness.".... S obzirom da je tema 2012 sa svim svojim apokalipticnim konotacijama mislim da je zanimljivo cuti i tuda promisljanja u svezi istoga (pa makar i tipa:Deep impacat mi je bolji film od Armagedona)....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 13, 2007 4:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Ja i dalje vidim samo "brightened" ne i "exploded".

Opet gde su podaci kojima to povezujemo sa nekakvim "sudbinskim" desavanjem i sa 2012 godinom?

I kako tumacis to sto se sa nasih prostora taj sjaj video jos mesec dana ranije nego sto su "zvanicni" astronomi potvrdili da se desilo to povecanje sjajnosti?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2319 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 ... 116  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz