Sada je: čet mar 28, 2024 12:53 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1352 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 68  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet nov 10, 2005 4:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
Sanjala sam nedavno strasno zanimljiv san. Mislim da ce vam svima biti jasno o coemu se radi.

Sanjam kao da sam u filmu,i kao da sam Sigurni Weaver u Alienu. Radnja se desava u budusnosti i ja sam u svemirskom brodu sa jos dvojicom. Nalazimo se u pilotskoj kabini. Upravo je prosla nekakva opasnost (kao da je u pitanju bila nekakva zver,poput aliena,koje smo se resili) i ova dvojica se nonsalanto sale i opusteni su,verujuci da je opasnost prosla. Ja verujem drugacije i hocu da se spasim i ustajem iz kabine i pripremam se za deportaciju koristeci nekakav modul (lici na katapult u vojnim avionima). Navodno,taj brod ide ka planeti i u orbiti smo ili se priblizavamo planeti,valjda Zemlji. No,prolazeci kroz prostorije svem. broda, nalazim da je brod ogroman i svuda su ljudi. Prolazim kroz menzu,tu svi sede i jedu i potpuno su bezbrizni.
Da bih aktivirala taj katapult, moram da ukljucim neke poluge,i dok prolazim kroz prostorije,zurim i nekako mi je otezano nakon sto sam aktivirala polugu broj 1 u jednoj od prostorija,zatim polugu broj 2 u menzi. Stolica koja je tu stajala se pokrenula zbog sile gravitacije prema ormanu i ja zakljucujem da je osa polozaja broda upravna na ravan planete. Ljudi me posmatraju i smeju se i uopste ih nije briga sto sam ja u frci. Na nekima primecujem sajber odela (tako sam zakljucila da se radnja desava u buducnosti) i jedna zena koja sedi za stolom i cita “Politikin Zabavnik” (?????) ima na sebi kozni prsluk od traka koje se kopcaju kao kais od pantalona na grudima i ja zakljcujem kako mi se bas svidja(kao bas je pankerski,haha) . Prolazim pored nje,a ona nesto pita u vezi politikinog zabavnika,ja je ignorisem i odlazim u sledecu prostoriju(izgleda kao pripremna kabina za prelaz u katapult)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet nov 10, 2005 9:13 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto nov 09, 2004 3:20 pm
Postovi: 235
Organski portal osobno je napisao/la:
Uglavnom nssao sam se jednom na rubu parka ispred moje zgrade gdje me cekao gradski autobus.

Autobus je bio simbol svega sta ne podnosim. Hrpa totalno kaoticnih i nesumjerenih ljudi. Obracas im se al oni uopce ne primjecuju nego nesto deru po svemu a nitko nikog ne slusa. Opusci i blato na podu autobusa. I velika guzva. Slican prizor kao gore na plazi sta sam opisao.

Iz nekog bog te pitaj kog razloga ja rekoh voziti cu se malo ovim autobusom pa cu vidjet sta ce se desiti.
Medutim nakon nekog vremena iziritirali su me totalno. I tako na prvoj slijedecoj stanici otvore se vrata a tamo neka pusta suma usred nicega i pljusak. Rekoh dal da riskiram. I kazem bolje i tamo nego ovdje.

I tako ostanem tamo u totalnom mraku u toj sumi. Medutim nakon kojih 20tak sekundi dolazi tisucu puta lijepsi moderniji autobus i staje tocno do mene. Zapravo on jest dosao tamo po mene. Ulazim unutra a tamo perfektno. Mir i harmonija i pun autobus osim jednog praznog mjesta.
Za mene naravno.
Primjecujem da su unutra sve prekrasni ljudi dobi od oko 25-30 godina i da im je oblicje bas prekrasno. Sjede u parovima musko zensko.

Pitam tu zensku pored koje ja sjedim odakle je ona tj. odakle vozi autobus. Ona promrlja naziv neke zvijezde i pita me a odakle ja.
Ja rekoh "A ja sam pao sa Marsa!".


Opo, ovaj tvoj san se može protumačiti i gnostički.
Autobus bi bio simbol za mikrokozmos. Ovaj prvi iritantni autobus je ovaj naš sadašnji mikrokozmos iz kojega bi iskreni tražitelj najradije utekao jer u njemu samospoznajom nalazi potpuni haos. Napustiti taj mikrokozmos, taj haos, na prvi trenutak izgleda kao potpuna ludost (totalni mrak, šuma), jer naša osobnost živi iz njega, i izvan njega za nas nema ništa do tame.
Ključna je tvoja odluka 'bolje i tamo nego ovdje' koja je rizik, jer nitko ti ni ne garantira ništa. Za tebe je došlo vrijeme, ti ne možeš više izdržati u starom autobusom i spontano izlaziš iz njega iako ne možeš znati što te čeka izvan. Ostaje ti samo vjera.
Ali ipak sve se mijenja iznenadnim dolaskom novog autobusa ('Novo Nebo i Nova Zemlja') jednog potpunog novog mikrokozmosa, u kojem vlada sklad i harmonija. On dolazi 'baš po tebe'. Rizik se isplatio.
Pljusak bi mogao označavati Snagu koja nam pomaže, jer sami, mi ne možemo učiniti ništa. Ta snaga se osobnosti često može činiti kao neugoda.

Naravno mikro, možemo promatrati i kao makro, pa susrećeš i druge oslobođene mikrokozmose s kojim činiš isto polje.

Interesantno je što neke snove pamtimo godinama, i u nama ostave dubok trag, bez obzira kako u njima možda i ne nalazili smisla, dok neke snove odmah zaboravimo, i prije nego se ustanemo iz kreveta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet nov 10, 2005 10:05 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon okt 31, 2005 8:06 am
Postovi: 12
Ispričat ću san koji često sanjam. Nije baš pretjerano zanimljiv, ali je zanimljivo ono što se uvijek dogodi poslije jednog takvog sna.

Često sanjam da se kupam u nekakvom moru, rijeci ili slično (primjetila sam da svi često sanjamo snove koji imaju veze sa vodom :roll: ).
Ili da se sa mnom kupaju moja djeca ili netko poznat.
Zanimljivo je da uvijek nakon jednog takvog sna svatko ko se kupao, u stvarnosti se razbolio. Na sreću, to su uglavnom bile samo viroze, prehlade i sl.
Tako da, uvijek kada sanjam taj san, znam točno tko će biti bolestan.


Jednom sam uspjela, autosugestijom, u jednom svom snu uvjeriti drugu osobu da je to samo san i da nema razloga za brigu... 8)

_________________
uèini od svog života jedan san...a od sna stvarnost.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 15, 2005 5:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
Da li neko zna sta simbolizira tri slova "M", to jest, "MMM"

Sanjala sam da je moj bivsi sef napravio novu fimu koja ima znak tri slova M u krugu koji je sa unutrasnje strane malo deformisan. Ovo je bilo jako upecatljivo,pa me zanima sta to MMM moze da znaci.

Probala sam da prebacim MMM u bojeve,i po abecedi se dobija 131313,jer je slovo M je na 13-tom mestu po abecedi. A opet,ako se cifre saberu dobija se 12,pa kad se i te cifre saberu,dobija se tri. Ocigledno jeste nesto jako simbolicno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 15, 2005 10:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 19, 2005 12:53 pm
Postovi: 217
Lokacija: zagreb
Bubastra je napisao/la:
Da li neko zna sta simbolizira tri slova "M", to jest, "MMM"

Sanjala sam da je moj bivsi sef napravio novu fimu koja ima znak tri slova M u krugu koji je sa unutrasnje strane malo deformisan. Ovo je bilo jako upecatljivo,pa me zanima sta to MMM moze da znaci.

Probala sam da prebacim MMM u bojeve,i po abecedi se dobija 131313,jer je slovo M je na 13-tom mestu po abecedi. A opet,ako se cifre saberu dobija se 12,pa kad se i te cifre saberu,dobija se tri. Ocigledno jeste nesto jako simbolicno.


MAlo pomoći.....
"M" je uobičajen simbol za Templ. Ako si odredila po nekom ključu 13(to je tvoja opservacija, i za tebe točna), to je simbol nadilaženja zamaljske ovisnosti o zodijačkom ciklusu! Da se komparirati s odredjenim ličnostima istog broja, no svakako je simbol više razine.
Ako uzmemo da je tijelo samo, Hram za sebe, isto tako i Duša i Duh, eto ti 3M, tri(3) elementa iznad ciklusa inkarnacije, u savršenom skladu! Moglo bi se to iskazati kao cilj svakoga ljudskog bića.

Možda ti pomogne pri nekom tvom daljnjem zaključku.........

Bivšeg šefa neznam kamo bih smjestio, vrlo je vjerojatno da je "tu" radi prepoznatljivosti situacije, ali nebitan! :wink:

Tek toliko 8)

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 18, 2005 12:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Moram ispričati ovaj jučerašnji san, jer već nekoliko sati ne mogu prestati razmišljati o tome.

Ovako: Nekolicina mojih prijatelja i ja smo prihvatili zadatak kao plaćene ubojice da skinemo jednu grupu ljudi. Naravno mi smo u tome uspjeli (taj dio sna uopće nije toliko bitan) i situacija je izgledala ko iz nekog akcijskog filma. Ono, meci lete na sve strane, pucnjava itd.. Sad se ja premještam u neku drugu stvarnost i nalazim se u nekom naselju, nekih 3 sta ujutro je i ja šećem kroz to naselje. Dolazim do neke tržnice i već je 9 sati ujutro, gledam što ima na tržnici i odem u neki stan koji je izgleda moje vlasništvo. Uđem u sobu i odjedanput shvatim da sam ja serijski ubojica, te da sam brutalno ubila tridesetak ljudi. Toliko sam šokirana tom spoznajom da skoro padam u nesvjest. Nešto mi ne štima u cjeloj toj prići jer nemam neko čisto sjećanje na te događaje, kao da je druga osoba to učinila. Pokušavam se sjetiti svga, ali ne mogu, još uvijek to ne sjeda. U tom trenutku ulazi moja majka u sobu i ja joj se povjeravam, te je molim za pomoć, a ona na moj još veći šok kaže: "Ma, dobro je, ja sam isto serijski ubojica, brojim ih oko četrdesetak. To je izgleda neka urođena deformacija." I nakon ove famozne izjave ja se budim, kako to i obično biva u takvim trenucima. Interesantni su moji osjećaji za vrijeme sna. Znam da ja nisam sposobna ubiti ni komarca, a kamoli brutalno ubiti čovjeka.

Sjećam se jučer kad sam legla u krevet, da nisam mogla zaspati i morile su me jako teške misli. Naime, već dugo vremena me opsjeda strah od smrti, ali ne na klasićan naćin. Imam paranoju od groblja i ljesova. U biti se ne bojim samog prelaska nego ustvari ni neznam čega se bojim. Uglavnom, srce mi jako lupa i koliko god se trudim da izađem van iz tog straha, ne uspjeva mi. Jučer sam zaspala s tim strahom i vjerojatno je to prouzrokovalo ovakav nebulozni san.

Možda izgleda prilično smiješno, ovo sve što sam napisala, ali morala sam to nekud izbaciti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 18, 2005 1:37 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 19, 2005 12:53 pm
Postovi: 217
Lokacija: zagreb
Kako smo mi ovdje da bi arhivirali iskustva vanjske percepcije, te kreirali neke stavove prema emocijama, koje pak odnosimo također, kao iskustvo, inkarnacijskim slijedom isprobavamo svašta!
Na bilo kojoj razini trenutnog opstojanja, dozivljavamo razne stvari koje jesmo ili trebamo osjetiti! Razlog? Vjerojatno popunjavanje frekvencijske skale. Koliko god bilo zgražavajuće, važno je proživjeti neku emociju kroz inkarnacijske cikluse.
Vrlo je vjerojatno da se ona nije izživila kad je trebalo, u nekim plemenskim ratovima pri nižoj razini svijesti( što onda i nebi bilo tako tragično) pa se sad manifestira u prilagodljivoj varijanti stanja svjesti. Velika je sreća odraditi to na razini snova, a ne u zbilji, jer posljedica situacije nema. pogotovo ako su snovi kvalitete da se može u njima upravljati i misliti, onda je važno svjesno(?) ulaziti u situacije koje se nude , a pri tom na mentalu verificirati rezultat kao odradu i tako to se bi predočiti!
Dakle, juriš u snove, tam je pravi mali linapark, a također i "čistilište"! 8)

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 18, 2005 1:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 13, 2005 11:14 am
Postovi: 130
Lokacija: Sarajevo
Sto se tice snova, zaista poslije ovakvih tema, cak i u snu nas mozak jos uvijek pokusava na neki nacin da "svari" sve te silne informacije. Mada, postoje i prorocanski snovi, kao sto je pixica navela. Meni su se cesto u zivotu obistinjavali snovi. Imam jedan malo jeziv primjer, ali sada nemam dovoljno vremena da vam ga iznesem, pa drugi put. Iz navedenog zakljucite sami da li je zaista postojala veza izmedju tog mog sna i onoga sto se poslije desilo. :shock:

_________________
'' Odbij, jer ti si presjecen nadvoje, tvoja dusa je smezurana, tvoje prokleto ime pokopano je, zaboravom, iznad nje je sutnja i ona je pala ...''


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 18, 2005 1:57 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 19, 2005 12:53 pm
Postovi: 217
Lokacija: zagreb
Naravno da postoje i takve vrte snova, no netreba se zato bojati sanjati, pogotovo ako su snovi u mogućnosti upravljanja!!!

Snova ima podosta vrsta , negdje bi to trebalo napisati, no u svakom slučaju oni su realnost s kojom se treba sučavati, naravno na različite načine! Malo je predugačka nauka o tome da bi se ovaj čas pisalo!
U svakom slučaju, strah je najgori neprijatelj, na bilo kojoj razini! 8)

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 18, 2005 2:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Mimi je napisao/la:
Opo, ovaj tvoj san se može protumačiti i gnostički.


Evo ti jos jedan gnosticki....

Sanjam da sam na nekom igralistu (Zemlja?). Uglavnom na igralistu su dvije ekipe. Oduvijek su bile tamo u istom brojcanom sastavu (dvojnost? dobro/zlo?).
Igraju nogomet (osjetila?).
Medutim ono sta primjecujem je da mnoge stvari ne primjecujem. Naime na prvi pogled ocigledno je da NISTA osim tog igralista i te vjecne utakmice NE postoji.

Dakle igraliste je opkoljeno sa svih strana nekim "zidom" koji je zapravo kao granica stvarnosti. Pokusavam vidjeti od cega je ta "granica" sastavljena. Onako kako ja to vidim to je gusti drvored (jablana ili tako neceg) kroz kojeg se nista ne vidi.

Uglavnom dok ja tako gledam okolo utakmica se nastavlja. Jedna strana zabije gol i zbog toga se raduje. Vezanost koja se stvori u tom trenu je uzrok patnje tog istog tima kad u vec slijedecem napadu dobije gol.

I tako taj vjecni ciklus "patnje" i "srece" ide u beskraj.
NA tom igralistu jednostavno nista drugo ni ne postoji.

Al najedanput se desilo nesto nevjerojatno. Naime netko je napucao loptu izgleda preko tog drvoreda i igraliste je ostalo bez lopte!

Momcadi su bile totalno zbunjene jer im je jedini fokus bila lopta. Idu okolo u ocaju i panici totalno bezglavo.
Sad kad sam i ja ostao bez tog fokusa poceo sam malo pazljivije promatrat ogradu. Prije sam bio golman pa nisam smio.:)

Uglavnom dok se ograde poblize promotri vidi se da uopce nije toliko kompaktna tj. da je prepuna rupa svako malo. Kroz jednu od njih se na koljenima i laktovima probijem kroz granje neko.

Sta vidim sa druge strane. Prizor iz tarot karte Snaga.
U pozdaini se vidi zitno polje, uzak put kroz to zito do velike plave planine. Ta ista karta simbolizira i ljubav izmedu ostaloga.

Uglavnom...probudio sam se heh.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet nov 18, 2005 3:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 19, 2005 12:53 pm
Postovi: 217
Lokacija: zagreb
Eh, eh, OPO, zgodna metafora! :!: :wink:

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Čudan san
PostPostano: sub nov 26, 2005 11:07 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub sep 17, 2005 1:35 pm
Postovi: 48
Lokacija: Beograd
Protekle noći (25/26.11.05) imao sam čudan san (tačnije iz dva dela sa istom temom) ... Naime, sanjao sam da uređujem neki mali stančić u koji se useljujem koji je u strašnom neredu.Kad sam završio sa sređivanjem, malo predahnem i izgubim nekoliko momenata i pogledam stan, a on je opet u neredu.... Ja sam ovu prvu polovinu sna protumačio kao putovanje kroz vreme (u prošlost) u snu ...
Posle nekoliko minuta opet sam zaspao, ali ovog puta sa jednom razlikom – bio sam svestan da sanjam, hteo sam videti šta će se dalje dogoditi ...
Druga polovina počela je tako što sam bio sa nekim prijateljima i ćaskao i odjednom je neki poštar izašao niodkud, tražeći jednog mog druga koji nije bio tu ... Sledeće što znam je da vidim moje prijatelje pocrnele (od sunca) i gledaju u mene ... Prvo što sam ih pitao je koja je ovo godina(prisetivši se prošlog sna), a oni mi odgovaraju da je leto 2006 i da sam nestao od onog dana kada smo bili zajedno.Naravno, prvo što uradim pokušam da pronađem svoj stan, ali pogrešim zgradu...Odjednom osetim hladnoću i probudim se sa otvorenim prozorom pored mene ...

MOŽDA OVAJ SAN NE ZNAČI NIŠTA, ALI OSEĆAO SAM SE JAKO ČUDNO KAD SAM SE PROBUDIO... PA EVO RECITE MI ŠTA MISLITE O TOME ? :?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 26, 2005 1:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 19, 2005 12:53 pm
Postovi: 217
Lokacija: zagreb
Prvi sam dio shvatio kao "pospremanje" samoga sebe, što će reći da se tu ima podosta raditi!

drugi dio je čista prešpekulacija dnevne razine, bez obzira što je godina unaprijed! Obično kad te probudi vanjski element(prozor, i sl) radi se o takvoj vrsti!
Objašnjavati kakvo je to značenje, malo je suludo, to svaki sanjalac najbolje uradi sam! :wink:

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 26, 2005 4:07 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
ik:



Novi postPostano: sub stu 26, 2005 11:07 am Naslov: ČUDAN SAN Citirajte i odgovorite Uredite post Izbrišite ovaj post Pogledajte IP
Protekle noći (25/26.11.05) imao sam čudan san (tačnije iz dva dela sa istom temom) ... Naime, sanjao sam da uređujem neki mali stančić u koji se useljujem koji je u strašnom neredu.Kad sam završio sa sređivanjem, malo predahnem i izgubim nekoliko momenata i pogledam stan, a on je opet u neredu.... Ja sam ovu prvu polovinu sna protumačio kao putovanje kroz vreme (u prošlost) u snu ...
Posle nekoliko minuta opet sam zaspao, ali ovog puta sa jednom razlikom – bio sam svestan da sanjam, hteo sam videti šta će se dalje dogoditi ...
Druga polovina počela je tako što sam bio sa nekim prijateljima i ćaskao i odjednom je neki poštar izašao niodkud, tražeći jednog mog druga koji nije bio tu ... Sledeće što znam je da vidim moje prijatelje pocrnele (od sunca) i gledaju u mene ... Prvo što sam ih pitao je koja je ovo godina(prisetivši se prošlog sna), a oni mi odgovaraju da je leto 2006 i da sam nestao od onog dana kada smo bili zajedno.Naravno, prvo što uradim pokušam da pronađem svoj stan, ali pogrešim zgradu...Odjednom osetim hladnoću i probudim se sa otvorenim prozorom pored mene ...

MOŽDA OVAJ SAN NE ZNAČI NIŠTA, ALI OSEĆAO SAM SE JAKO ČUDNO KAD SAM SE PROBUDIO... PA EVO RECITE MI ŠTA MISLITE O TOME ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 26, 2005 4:09 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
AlMyHeart


Prvi sam dio shvatio kao "pospremanje" samoga sebe, što će reći da se tu ima podosta raditi!

drugi dio je čista prešpekulacija dnevne razine, bez obzira što je godina unaprijed! Obično kad te probudi vanjski element(prozor, i sl) radi se o takvoj vrsti!
Objašnjavati kakvo je to značenje, malo je suludo, to svaki sanjalac najbolje uradi sam!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 26, 2005 4:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
Almyheart,
slazem se sa tvojim objasnjenjem prvog dela sna.

Ik,
ti si izgleda sada u nekakvom periodu kada pokusavas da resavas probleme,ali ti to nikako ne polazi za rukom,jer "ti je stan ponovo u neredu"

Sto se tice drugog dela sna,moguce je da on ukazuje i na to koliko si dugo bio "odsutan",to jest,koliko si zapostavio ljude oko sebe,ili svet oko sebe. Zato je prisutan taj deo u kome ti prijatelji govore "da si nestao". U neku ruku,taj deo je mozda i upozorenje za buduce dogadjaje. NAravno,ti najbolje znas sta bi taj san mogao da znaci.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 28, 2005 1:48 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
Jel imao neko lucidne snove i moze li mi neko reci kako se to postize?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 28, 2005 5:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Bubastra je napisao/la:
Jel imao neko lucidne snove i moze li mi neko reci kako se to postize?



:?: :?: :?:



Citat:
Posle nekoliko minuta opet sam zaspao, ali ovog puta sa jednom razlikom – bio sam svestan da sanjam, hteo sam videti šta će se dalje dogoditi ...
Druga polovina počela je tako ...


"bio sam svestan da sanjam" = lucidan san


Paaaa,mozda bi nam ti mogla reci,zar ne :?: ,ako si mogla juce da tumacis lucidni san,danas bi eeeeeeeeeee.....

Jedan frajer vozio auto i probao iz pete brzine da prebaci u rikverc :mrgreen: Steta je bila tako velika( a polovan auto,nema neku vrednost) da ga je mogao samo baciti u staro gvozdje :cry:
Pouka: 5...4....3.....2.....1....STOP...Rikverc
8)

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 28, 2005 9:38 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 28, 2005 9:00 am
Postovi: 178
Pozdrav svima. Malo bih se ukljucio u diskusiju ako nije problem.

Sto se tice sna, mislim da je u pitanju autosugestija. Imamo svest i podsvet. Podsvst je ta koja belezi informacije koje se kasnije mogu dalje reprodukovati. Znaci, nije iskljuceno da si negde slusao, na primer, nesto o stanovima, a na nekom drugom mestu slusao o neredu... sto je iz nekog razloga ostavilo jaku impresiju na tebe cime si ostavio mogucnost da se to reprodukuje bilo u snovima ili stvarno.

Ali kao sto je vec neko gore rekao, mislim da bi sam ti najbolje mogao da protumacis svoje snove. Niko te ne poznaje bolje od tebe samog.

Neko je jednom rekao da su snovi odgovori na pitanja koja ne umemo da postavimo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon nov 28, 2005 4:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
nat je napisao/la:
Paaaa,mozda bi nam ti mogla reci,zar ne :?: ,ako si mogla juce da tumacis lucidni san,danas bi eeeeeeeeeee.....





Posle nekoliko minuta opet sam zaspao, ali ovog puta sa jednom razlikom – bio sam svestan da sanjam, hteo sam videti šta će se dalje dogoditi ...
Druga polovina počela je tako ...


Nat,iskreno,nekako sam propustila taj pasus,
ja sam san tumacila kao da je u pitanju bilo koji drugi


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1352 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 68  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz