Sada je: pet apr 26, 2024 2:37 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1352 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 68  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri nov 30, 2005 11:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
Nekako mrzim kad svesno sanjam.Onda je nekako dosadno jer znam da to nije stvarno...(lol sad izgleda ko da volim ovaj matrix...ne brinite mrzim stvarni...)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 08, 2005 2:36 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
Sanjala sam kako sam sa majkom u dnevnoj sobi,i posmatramo napolje nebo,i tamo se dogadja pomracenje meseca (ne znam da li je meseca ili sunca,ali znam da je noc. logicno bi bilo da je meseca,ali ja prosto nisam u to sigurna). Mi gledamo to pomracenje,i ja kazem majci kako je to momenat kada je energija jaka (ili tako nesto),uglavnom da je to poseban trenutak. U dnevnoj sobi sa lustera visi sismis,i mi u prvom momentu nismo obracali paznju na njega,a onda se on spustio na pod i kao da "spava",sklupcao se. Odjednom van kuce,gomila sismisa,i jedna iguana(nesto sto lici na iguanu),prozdire te sismise,i mi i ovog iz dnevne sobe bacamo njemu.

Ovo je bio jako upecatljiv san,zanima me da li neko moze da mi protumaci simoliku. Deluje kao da se "reptili" hrane nasim "problemima". Jedino ne znam sta pomracenje simbolizuje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 08, 2005 11:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 28, 2005 9:00 am
Postovi: 178
Cao Bubastra,

postoji jedna britanska legenda koja se zavrsava recenicom:

,, I ONDA CE VUK SKOL PROGUTATI SINCE...

rec je o propasti naseg sveta. Sismisi koje sanjala, s jedne strane mogu da buu cisto produkt tvoje maste a sa druge mogu da budu i neka veza prema necemu.

Hajd reci mi ovako,

Kad si ugledala pomracenje, secas li se sta si u tom trenutku osecala?
Kad si videla sismisa da visi na lusteru kako si se osecala tada i kako kad je on pao dole na pod i lezao sklupcan dok spava?
Opisi mi tacno kako si se osecala kad si videla da je sklupcan na podu i kad si mislila da spava?
Kako si se osecala kad si videla iguanu?
Kako si se osecala kada si videla da prozdire sismise?
I zasto si joj ti iz kuce dobacivala jos sismisa?

Ako te ne mrzi odgovori mi na ta pitanja potpuno iskreno jer mozda imam objasnjenje za tebe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 08, 2005 11:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Bubastra je napisao/la:

Ovo je bio jako upecatljiv san,zanima me da li neko moze da mi protumaci simoliku. Deluje kao da se "reptili" hrane nasim "problemima". Jedino ne znam sta pomracenje simbolizuje.


Ja ti mogu rec sta bih ja pomislio.

Sunce je svijest i dusa. Mjesec su nase zelje i um.
Kada se Zemlja nade izmedu njih ona pomraci Mjesec (ljudski um).

Dakle moze biti svasta. Dal si mozda donijela odluke u zadnje vrijeme koje nisi trebala i sl.
Mozda dolazi vrijeme kadf ces morat nesto odluciti a sama se predomisljas.
Eto tako bih ja razmisljao..

Sta se tice reptila i hranjenja energijom jedan covjek je rekao da su ljudi hana za Mjesec pa gledaj na to i u tom kontekstu.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 08, 2005 11:29 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Dode mi jedna prijateljica koju vidim svake prijestupne (nema veze sa ovim forumom i temama) i na moje zaprepastenje kaze mi da je sanjala da je u toku vanzemaljska invazija i da sam joj pomogao da pobjegne!!!

Wow!

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 08, 2005 11:38 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 28, 2005 9:00 am
Postovi: 178
ORGANSKI PORTAL OSOBNO

ti si sad nas mesija? Izbavitelj? hehe

salim se :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 08, 2005 3:33 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
OPO, nisi li ti već ispričao ovaj san da si sanjao??? Nešto o spašavanju... da...da... vidi... vidi... hehe!

Hej, imaš li ti LICENCU za svoj avatar??? Hahaha, šalim se!!! Super...

:mrgreen:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 08, 2005 4:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
Alien,

Hm,tesko je opisati kako sam se osecala,ali pokusacu.

Secam se da nisam htela da propustim to pomracenje( i dalje nisam sigurna da li je u pitanju pomracenje sunca ili meseca,ali sam sigurna da jedno drugo pomracuje),i secam se da je to bilo u neku ruku zanimljivo i uzbudljivo. Uhvatila sam momenat potpunog pomracenja,tako da sam videla krug svetlosti okolo. Ono sto mi se nije dopalo je da sam osecala prisustvo neke negativne sile,vrlo mocne. I secam se da sam bila sigurna da se nesto posebno desava prilikom tog pomracenja,i osecala sam da je "nekakva energija u vazduhu".

Sismis koji visi sa lustera mi je smetao,ali se nisam narocito uzbudjivala. Kada je pao dole,pomislila sam da je to sjajna prilika da da se resim. Htela sam da ga se resim,i da se resim svih onis sismisa koji su napolju.

Dok sam ih bacala iguani,nekako sam se i bojala nje,i pazila sam da me ne ugrize.Cim sam se probudila,nije mi se svidelo sto je bice koje jede sismise,iguana(reptil),ali nisam osecala neku narocitu opasnost u snu. Sismisi su me vise uznemiravali.




OPO,

Jako je zanimljivo to sto kazes da li sam donela neku odluku sto nisam trebala. Molim te razjasni mi to malo,jer sam zaista donela neku odluku. Medjutim,ta odluka nije bila nimalo prijatna,ali sam je ja dozivela kao oslobodjenje,jer sam pre toga bila u iluzijama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 08, 2005 4:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
Alien,

Nisam ja iz kuce dobacivala jos sismisa. Ostali sismisi su bili napolju,i kao da su bile jos neke zene koje su ih donele. Neki sismisi su bili osteceni,bez krila,i prosto,delovali su bas kao hrana za iguanu.

Izgledalo je kao da sam se resila sismisa iz kuce,a ovi napolju kao da nisu imali veze sa mnom. I to sto sam ga se resila bio je dobar osecaj.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 08, 2005 5:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 13, 2004 10:24 pm
Postovi: 698
Lokacija: Hmrgh
Slavisa je napisao/la:
ORGANSKI PORTAL OSOBNO

ti si sad nas mesija? Izbavitelj? hehe

salim se :wink:


Daleko sam prezgodan za izbavitelja....:)

Jack je napisao/la:
OPO, nisi li ti već ispričao ovaj san da si sanjao??? Nešto o spašavanju... da...da... vidi... vidi... hehe!

Hej, imaš li ti LICENCU za svoj avatar??? Hahaha, šalim se!!! Super...


Pa ovo nisam ja sanjao nego prijateljica...
A da fakat, avatar je na tvom serveru heheh. Nisam obracao paznju, ma skinut cu ga skoro da ti ne unistim bandwidth:).

Inace stalno sam sanjao da bjezim od tog ogromnog plimnog vala. Sad prije mjesec dva sam sanjao val ali nisam pobjegao ali nije se desilo nista posebno. Bar u snu.

Citat:
ako je zanimljivo to sto kazes da li sam donela neku odluku sto nisam trebala. Molim te razjasni mi to malo,jer sam zaista donela neku odluku. Medjutim,ta odluka nije bila nimalo prijatna,ali sam je ja dozivela kao oslobodjenje,jer sam pre toga bila u iluzijama.


Pa ja ne mogu znat dal je odluka za tebe dobra ili ne. Ti si sanjala pa ti znas kakav je bio osjecaj.
Samo sam rekao da je pomracina (nisi napisala cini mi Sunce ili Mjesec jer postoji razlika) vrijeme kad se u ljudske zelje i ljudski um nalaze pod povecalom vise no inace.
Dakle ili se mora postupiti protiv zelja jer covjek shvaca da je ensto drugo bolje za njega ili covjek jednostavno ide za zeljama bez da vidi siru sliku.
Mozda je san bio samo odraz tjeskobe zbog te odluke.

_________________
Your God is KROM, and KROM, he lives in the Earth....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 09, 2005 1:48 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 28, 2005 9:00 am
Postovi: 178
Bubastra,

u psihi coveka je da sve sto mu je nedostiznoi nesvakidasnje to mu je i primamljivo. Sto se sismisa i iguane tice, moguce je da imas problema sa prijateljima (ili onim koji mislis da su ti prijatelji) i ljudima koji te opterecuju i pritiskaju do te mere da se gusis u svemu.
Rekao bih da ti tek sledi jedno resavanje problema ali na jako surov nacin.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 10, 2005 7:58 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
e mislim da je ovo zasluzilo da se isprica

recimo da se desava negde u engleskoj, mozda bas u londonu.
nalazim se u nekoj labaratoriji sa nekim vrlo mladim naucnicima i neka starija zena je vodja tog projekta.razvijaju se razne hgh-tech stvari anti-gravitacioni motor i mnoge jos fantasticnije.
onda jazelim da im pokazem na netu motor na orgon ali ne uspevam da ga pronadjem. oni su kao zainteresovani ali kao da su to mozda radili kao deca kao eksperiment, kao da su daleko ispred...

onda ta zena povede nas (nisam bio sam,mozda jos jedna-dve osobe sa mnom ali se ne secam) u neki drugi deo kompleksa i pokaze nam neke stare naucnike.
i mi pitamo o cemu se radi.
ona kaze: ovi matorci da bi ostali u zivotu imaju zadatak da svaki dan smisle po neki fundamentalni pronalazak inace ode glava... mi se zgrozimo i slusamo dalje.
onda se ti projekti daju na realizaciju mladim naucnicima koji to bez problema naprave.

i mi pitamo ok, sta je sve to, kako funkcionise.

i zena nam kaze ovako:

evo ovako, pravili smo neku vrstu iq testa citavog stanovnistva.
najbolji tj. najpametniji medju nama su oni naucnici i njima je objasnjeno da moraju da rade za napredak drzave.
znacajno ispod njih su oni mladi naucnici koji su takodje briljantni i sve projekte onih matoraca uspesno izvedu. naravno matorci o tome pojma nemaju.
i ja se onda pravim pametan pa pitam: ok a vlada, parlament, poslanici, politicka elita?

a ona kaze:

e, to su oni koj isu "otpali" sa ovih testova.
to ti je politicka elita, oni su otpali sa ovih testva ali su ipak iznad obicnih ljudi.
svejedno, nadjena im je uloga u sistemu. eno ih sede po dauning street-u ;) i po parlamentu ;) :twisted:

oni sad tamo kao sede i rade nesto a ustvari slusaju sta im se kaze od nekih "neimenovanih"


jebem mu mater da li je ovo uopste bio san... :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 10, 2005 5:00 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
jebem mu mater da li je ovo uopste bio san...


Pa ima čak i jako sličnih iskustava kod otmica. Jedino što ta žena isisava neku energiju, a pokazuje neke slike zarobljenima ( naučnicima ).

A imam i jednu jako zgodnu priču o naučnicima - robovima. Zgodno za pročitati, na HR jeziku je, zanimljivo... mogu ti je poslati na mail...

Sturgeon Theodore - Mikrokozmicki bog

Zgodna priča koja reflektira ovaj san.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 10, 2005 5:23 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
Ovo sto si sanjo moguce je da nas ocekuje,ako nismo vec docekali


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 10, 2005 10:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
Slavisa je napisao/la:
Bubastra,

u psihi coveka je da sve sto mu je nedostiznoi nesvakidasnje to mu je i primamljivo. Sto se sismisa i iguane tice, moguce je da imas problema sa prijateljima (ili onim koji mislis da su ti prijatelji) i ljudima koji te opterecuju i pritiskaju do te mere da se gusis u svemu.
Rekao bih da ti tek sledi jedno resavanje problema ali na jako surov nacin.


Po cemu znas da se radi bas o prijateljima?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub dec 10, 2005 10:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 28, 2005 9:00 am
Postovi: 178
Bubastra,

postoje neki koncepti, bla bla bla, uglavnom budu tacni ako posmatras i analiziras. Sto ne znaci da je tacno to sto sam rekao za prijatelje. Samo sam to spomenuo kao nesto sto iz moje tacke gledista i analize ima najvise potencijala da utice na taj tvoj san.

Kakav je tvoj odnos sa roditeljima? Ako mislis da ima tacnosti u tome sto sam ti napisao napisi mi privatnu poruku. Mislim da nije bas ok da analiziram nekoga ovako javno. ok?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 22, 2005 12:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Sinoć sam imao zanimljiv san. Naime sanjao sam nekog guštera (Lizzarda) za kojeg sam bio uvjeren da je poprilično intelektualno razvijen (pretpostavljam iz 4D). Odjednom su na tog guštera počeli padati balvani, i koliko sam shvatio u snu, svaki je taj balvan predstavljao jednu od tematika koja se obrađuje na ovom forumu ( jedan je balvan bio METAFIZIKA, drugi VANZEMALJCI I NLO itd.) Mislim da je na balvanima to čak i pisalo. Uglavnom, kad su pali na guštera, od njihove velike težine gušter se nije mogao pomaknuti te je ostao ispod balvana zarobljen. Gušter je inače bio sivkast sa velikim repom te je stajao na dvije stražnje noge. Eto, to je cijeli san. Mislim da je njegovo značenje svima jasno, ali pošto se u njemu spominje ovaj forum, bio je red da ga objavim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet dec 22, 2005 12:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
Hej,sjajno!

Koliko god da se san doslovno moze tumaciti,rekla bih da se on odnosi najvise na tvoje otkrivanje istine. Dakle,gustera,tj. onog ko te koci,pokopace znanje \:D/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet dec 23, 2005 4:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
ZNANJE JE NAJJACE ORUZJE!!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 04, 2006 1:04 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri dec 28, 2005 4:44 am
Postovi: 18
Lokacija: Sarajevo
Ja vam necu prepricavati san jer sam ga nazalost zaboravio,jer nakon par sati kad sam se probudio kao da mi ga je neko izbrisao iz glave,sjecam se samo da me je preplasio.Ukratko,zamislite da sad trenutno zivite normalno svoj zivot i najednom se probudite u drugom zivotu:?:Toliko je bio realan san-ukljucujuci sva cula,sve ostalo poput matrice:?:Tek kad sam se probudio sam shvatio da sam sanjao.Problem je bio u intenzitetu tog sna,jer sam se praaavoo sjebao kad sam se probudio-kao ono od kud sad ovdje? Obicno sanjam snove i svjestan sam da sanjam,ponekad sam u mogucnosti da sanjam nesto sto bi htio,pa i da reziram svoje snove ali ovaj je bio dosta drukciji,dosta intenzivniji.Nisam bio svjestan da sanjam kao ponekad a pored toga san je bio toliko realan da kao sto sam gore pomenuo da nisam mogao vjerovati kada sam se probudio,jer nikakve razlike nije bilo izmedju sna i jave po svjesnosti:?: :?: Jos je cudno i to da sam ga ubrzo zaboravio u potpunosti sto me je poprilicno zacudilo,jer nemogu zaboraviti veceras sto sam danas radio??to je najbolja usporedba.Potpuno sam taj dan bio izgubljen,preplasen.Volio bih znati da li se to nekome od vas desilo????

_________________
nightboy


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1352 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 68  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 28 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz