Sada je: ned apr 28, 2024 12:55 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1352 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 68  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri jan 04, 2006 10:25 am 
nightboy je napisao/la:
Ja vam necu prepricavati san jer sam ga nazalost zaboravio,jer nakon par sati kad sam se probudio kao da mi ga je neko izbrisao iz glave,sjecam se samo da me je preplasio.Ukratko,zamislite da sad trenutno zivite normalno svoj zivot i najednom se probudite u drugom zivotu:?:Toliko je bio realan san-ukljucujuci sva cula,sve ostalo poput matrice:?:Tek kad sam se probudio sam shvatio da sam sanjao.Problem je bio u intenzitetu tog sna,jer sam se praaavoo sjebao kad sam se probudio-kao ono od kud sad ovdje? Obicno sanjam snove i svjestan sam da sanjam,ponekad sam u mogucnosti da sanjam nesto sto bi htio,pa i da reziram svoje snove ali ovaj je bio dosta drukciji,dosta intenzivniji.Nisam bio svjestan da sanjam kao ponekad a pored toga san je bio toliko realan da kao sto sam gore pomenuo da nisam mogao vjerovati kada sam se probudio,jer nikakve razlike nije bilo izmedju sna i jave po svjesnosti:?: :?: Jos je cudno i to da sam ga ubrzo zaboravio u potpunosti sto me je poprilicno zacudilo,jer nemogu zaboraviti veceras sto sam danas radio??to je najbolja usporedba.Potpuno sam taj dan bio izgubljen,preplasen.Volio bih znati da li se to nekome od vas desilo????



joooj supeeer :D to je paralerni svemir :D
meni se dogodilo slicno...
ja sam par dana pozivjela tamo... i bas znam na kojem "granjanju" zivota bi se dogodila ta opcija :)

bilo mi je malo cudno, jer su me svi poznavali a ja nikoga, pa sam se malo setala gradom i sl... :D

e da... kad sam se probudila nazad ovdje, nisam znala vise koji zivot mi je sam... prvih par minuta se nisam mogla sjetiti kako se zovem niti di sam :)


p.s. nemoj se bojati nicega(nista ti se nemoze dogoditi ako ti ne zelis), sve su to super iskustva ... :D


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 05, 2006 1:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jan 05, 2006 11:34 am
Postovi: 41
Lokacija: deep in your mind
ej ljudovi, evo moj prvi post...naime javljam se zbog jednog jako cudnog sna...U zivotu nikad nisam nesto tako sanjao, ajde mozda jesam ali nikad ovako stvarno...Radi se o tome da sam sa obitelji vecerao na terasi, i odjednom jedan objekt koji je jako svijetlija mislim mars...odjednom je eksplodirao...svi ostali u panici, i gledam nebo se pali i usisava se atmosfera...viruj te mi nikad onako nesto stvarno nisam sanjao...pa ako iko sta misli o ovome nek me savjetuje, jer se bojim da bi se to moglo desit...inace mi se vecina snova ostvari..pa tako... :roll:

_________________
it is nice to be important, but it is more important to be nice.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 05, 2006 3:42 pm 
rexdeus je napisao/la:
jer se bojim da bi se to moglo desit...inace mi se vecina snova ostvari..pa tako... :roll:



evo da te umirim... umrijet ces...(ionako jednog dana)... tak da se ne trebas plasit nicega :D


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 05, 2006 4:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jan 05, 2006 11:34 am
Postovi: 41
Lokacija: deep in your mind
ma ne bojim se smrti svoje...vec svih ljudova na planeti...jer ono sta sam vidija u snu sigurno nije unistilo samo mene vec cilo planetu...

_________________
it is nice to be important, but it is more important to be nice.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 05, 2006 7:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Nedavno sam imao 2 zanimljiva sna. U prvom snu se nalazim u jednoj garaži u Splitu gdje jedna grupa ljudi piše postove na ovom forumu. Svaki od njih je imao svoj kompjuter na kojem je pisao. Zanimljivo je da se po njihovim postovima uopće ne može shvatiti da se poznaju, odnosno to prikrivaju. Kad sam ušao u garažu pitali su me tko sam. Predstavio sam se i rekao im da i je pišem na tom forumu. Nitko nije baš obraćao pažnju na mene, bili su loše volje. Pitao sam ih poznaju li Galaksiju, na što su mi odgovorili da poznaju. Bilo je toga još u snu, ali se ne sjećam. Prepoznaje li se tko možda? :)

Drugi san je zanimljiv po tome što sve, što bih zamislio, bi se na kraju i ostvarilo. Naime tijekom sna krojio sam u mislima cijelu radnju i ona bi se na kraju tako i odvijala. Koja je to vrsta sna i što bi to značilo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 05, 2006 10:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
MOONLIGHT,

dobrodošao u stvarnost... :roll:

Ja ti vjerujem... pa to je sve tako lijepo...

Ne boj se ionako smo svi mi u kiti labudovoj... spasi sebe kad ne možeš već druge...

To je poanta... shit...

Zanimljivo... odjednom toliko interpretacija snova u zadnje vrijeme ...ljudi prijelaz je nebitan... mi smo već tamo...

Bitno je odhrvati se od svog tog suptilnog materijalnog sranja...

Jebem ih sve...

Pardon na riječniku... al već mi je muka od svih tih denziteta i igrarija...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 06, 2006 6:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:55 am
Postovi: 114
Lokacija: another world
rexdeus je napisao/la:
ma ne bojim se smrti svoje...vec svih ljudova na planeti...jer ono sta sam vidija u snu sigurno nije unistilo samo mene vec cilo planetu...

Sto i ne bi bila neka steta s obzirom na stanje ljudske svjesnosti. Nema smisla zamarat se s time, sto bude bit ce.

Citat:
MOONLIGHT:
Drugi san je zanimljiv po tome što sve, što bih zamislio, bi se na kraju i ostvarilo. Naime tijekom sna krojio sam u mislima cijelu radnju i ona bi se na kraju tako i odvijala. Koja je to vrsta sna i što bi to značilo?

Za drugi san, prosao si kroz druga vrata sanjanja. Vjerojatno su oba bila istu noc te si se iz prvog sna "probudio" u drugi. Specificno je upravo kreiranje sadrzaja sna.

Prva vrata sanjanja dostizemo u trenutku kada postajemo svjesni uranjanja u san, a prolazimo kroz njih kada smo u stanju zadrzati pogled u bilo koju pojedinost nasih snova, a da ovi ostanu postojani.

Druga vrata sanjanja se dostizu kada se uspijemo "probuditi" u drugi san. Rijec je o buđenju u prvom snu, sanjanju da se ide spavati, te potom buđenju u drugom snu. Druga varijanta dosezanja drugih vrata je mogucnost koristenja pojedinosti iz jednog sna kako bi se kreirao drugi.

Valja naglasiti da se nakon prelaska prvih vrata vise ne radi o obicnim snovima kontroliranima tijelom ili umom, vec energetskim tijelom koje je sada u stanju zadrzati pozornost na tijek stvarnosti koju sanjamo.
Tako da bi za tebe bilo korisno (a i za ostale kojima ide sanjanje) usavrsavat energetsko tijelo u svrhu kontrlole nad snovima.

Postoji 7 vrata sanjanja, od toga su 4 objasnjena u Castanedinoj knjizi "Umijece sanjanja", pa koga zanima kako uspostavit kontrolu nad snovima mogu to pronaci u toj knjizi.

_________________
_ NE-OPREDJELJEN _


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 06, 2006 11:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Chaos engine, hvala na objašnjenju!

Inače ova 2 sna nisam sanjao istu noć ali u vremenskom periodu od nekoliko dana no prije ovog drugog sna sam tu istu noć sanjao nešto ali se ne sjećam što.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 14, 2006 11:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Evo jednog sna koji je bio grozan i osjećala sam ga kao stvarnost, da sam ga čak i fizički osjetila.

Stojim u mojem dvorištu i pričam s nekim (neznam o kome se radi, ali nije ni bito), u jednom trenutku osjetim prisutnost greysa, razljutim se na njih i pošaljem ih u "jedno krasno mjesto". Oni u tom trenutku preuzmu kontrolu nad mojim tijelom i ja najedanput pod njihovim utjecajem počinjem udarati samu sebe divljački(ovo smiješno zvuči, ali fizički sam to osjetila u snu i nije mi baš bilo do smjeha). Najedanput se nalazim u nekom hotelu i idem po stepenicama na prvi kat i putem susrećem neke poznate cure koje su isto bile tu smještene, zatim ulazim u svoju sobu u tom hotelu. U sobi na fotelji sjedi (pazi sad ovo!) George Bush stariji u gaćama i potkošulji.
Ja se u tom trenutku sjetim da je on jedan od illuminata, te da je odvratni perverznjak između ostalog zlostavljać djece i ukočim se od straha. On me poćne gladiti po rucis odvratnim pohotnim pogledom i govoriti mi da se mi sad moramo poševiti. Da je on fantastičan u krevetu i da to meni treba. Meni postane zlo od straha, kud da pobjegnem, što da radim da ovo izbjegnem. Zašto se to meni događa!!!
Najedanput se on i ja nađemo na hodniku tog hotela, a oko nas trče njegovi agenti, neka tajna služba iliminata i love nekog jadnika koji je pokušao raskrinkati starog Busha.
Ja shvatim u tom trenutku da nemam izbora i da moram pristati.
U tom trenutku se na svu sreću budim.
Dok sam se probudila sam osjetila da su mi obadvije ruke utrnule.
Ma odvratno!

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 5:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:55 am
Postovi: 114
Lokacija: another world
Paige je napisao/la:
Evo jednog sna koji je bio grozan i osjećala sam ga kao stvarnost, da sam ga čak i fizički osjetila.


U biti me ne zanimaju obicni nekontrolirani snovi, ali san je vjerojatno za uzrok imao kronicni nedostatak sexa u zivotu povezan sa proucavanjem konspirativnih tema, pa je zato ispao dojmljiv i zanimljiv.

_________________
_ NE-OPREDJELJEN _


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 12:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
chaos engine je napisao/la:
Paige je napisao/la:
Evo jednog sna koji je bio grozan i osjećala sam ga kao stvarnost, da sam ga čak i fizički osjetila.


U biti me ne zanimaju obicni nekontrolirani snovi, ali san je vjerojatno za uzrok imao kronicni nedostatak sexa u zivotu povezan sa proucavanjem konspirativnih tema, pa je zato ispao dojmljiv i zanimljiv.


Hm, daleko od toga da je bio zanimljiv, bio je užasan.
Što se tiče nedostatka sexa, bolje rečeno nedostatak želje za istim zadnjih nekoliko mjeseci si u pravu.

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 2:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 16, 2005 4:55 am
Postovi: 114
Lokacija: another world
Paige je napisao/la:
Hm, daleko od toga da je bio zanimljiv, bio je užasan.
Što se tiče nedostatka sexa, bolje rečeno nedostatak želje za istim zadnjih nekoliko mjeseci si u pravu.


Pa dobro bio je zanimljiv na uzasan nacin a zato si ga i opisala, shvacam da je za tebe bio klasicna nocna mora. Za izbjec tako nesto treba samo minimalna kontrola u snu, pogledaj temu lucidno sanjanje, moralo bi pomoc da takvih snova vise ne bude.
http://galaksija.com/forum/viewtopic.php?t=456

_________________
_ NE-OPREDJELJEN _


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 2:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
chaos engine je napisao/la:
Paige je napisao/la:
Hm, daleko od toga da je bio zanimljiv, bio je užasan.
Što se tiče nedostatka sexa, bolje rečeno nedostatak želje za istim zadnjih nekoliko mjeseci si u pravu.


Pa dobro bio je zanimljiv na uzasan nacin a zato si ga i opisala, shvacam da je za tebe bio klasicna nocna mora. Za izbjec tako nesto treba samo minimalna kontrola u snu, pogledaj temu lucidno sanjanje, moralo bi pomoc da takvih snova vise ne bude.
http://galaksija.com/forum/viewtopic.php?t=456


E vidiš, do nedavno sam čak i radila te vježbe gledanja u dlan u budnom stanju da bi to mogla raditi u snu, ali nisam baš bila dosljedna sebi s tim i prestala sam, bolje rečeno zanemarila to.
Koliko me sjećanje služi čak sam u jednom snu uspjela pogledati u dlan, ali s obzirom da sam tek počinjala s tim vježbama, brzo me odneslo u neki drugi film.

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 23, 2006 2:15 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Zadnjih par dana sanjam jako cudne snove. Znala sam i prije tako sanjati. I jako puno sanjam. Jedino mi šta mi se novo događa da pred buđenje čujem kako mi netko govori neku riječ i ponavlja je više puta i onda se probudim s tom riječi na pameti. I tako već treći dan za redom. Svaki put neka druga riječ.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 23, 2006 3:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
zbunjena je napisao/la:
Zadnjih par dana sanjam jako cudne snove. Znala sam i prije tako sanjati. I jako puno sanjam. Jedino mi šta mi se novo događa da pred buđenje čujem kako mi netko govori neku riječ i ponavlja je više puta i onda se probudim s tom riječi na pameti. I tako već treći dan za redom. Svaki put neka druga riječ.


Počni malo bolje da slušaš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 24, 2006 10:30 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Ne razumijes...
Razmisli...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 24, 2006 6:22 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Slušaj što govore i zapiši to za daljnje razmatranje. Tko zna. Možda nekad dobrodođe. Ako ti se ne "sviđaju", nemoj im davati neku važnost i ostavi postrani negdje. Vremenom ćeš iskristalizirat jel neka manipulacija ili "znakovi kraj puta".

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 24, 2006 8:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
zbunjena je napisao/la:
Ne razumijes...
Razmisli...


Pa dobro, nisam ni mislio da razumijem 100%.

Palo mi je napamet da ti se događa neš slično meni, al da teže ti je toga biti svjestan...

Ovako je to očito neš drugo... možda stvarno da napraviš ono što Jack kaže...

Činjenica je da ti se nešto događa... sad je na tebi da skontaš što... vjeruj, može biti neka totalna banalnost a da na kraju ispadne neš full bitno... razradi mogućnosti...

U svakome slučaju bolje slušaj, s ove ili one strane...

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 25, 2006 8:36 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned dec 04, 2005 4:59 pm
Postovi: 20
Kalki mislim da su to rijeci koje Zbunjena cuje.

I ja imam intenzivne snove, hebeno realne i uzivam u njima.
Nedavno sam upoznao hanumana ;) totalno sam se odvalio tjedan dana bio sam pod dojmom...

Zna se desit u zadnje vrijeme nesto cesce, da cujem pokoju rijec koja nije moja, a niti proizvod moga uma.
Uglavnom tupave rijeci za koje ne mogu ronaci izvor niti uzrok.
Dolaze kad nisam izmoren, zato se volim totalno strgan bacit u krevet.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 25, 2006 10:59 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Nedavno sam upoznao hanumana


Iz Karlovca? Pozdravi ga kad ga budeš opet sreo... hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1352 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 68  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 110 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz