Sada je: ned apr 28, 2024 12:50 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1352 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 68  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet jan 26, 2006 6:26 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned dec 04, 2005 4:59 pm
Postovi: 20
Racunaj na to Jack, ako ga opet vidim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 05, 2006 8:03 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Imao sam jedan fora san. Na momente jeziv, ali uspio sam pobjeći. Jezivo i ružno je bilo susret sa samim "bićem", a zgodno je bilo što sam onda skakao i levitirao visoko, plivao po zraku i to je bio super osjećaj :). Bila je neka zelena, ne znam baš da li reptilka, ali ružna zelena pripadnica ženskog spola, neke čudne vrste, mješavina reptilske i insektoidne, tako bi ju najbolje opisao. No imala je u sebi nešto očaravajuće. I onda je odjednom iz normalnog razgovora samo prešla u nešto hostilno, nešto s lošim namjerama, gotovo sam mogao osjetiti njezine loše namjere i u navali adrenalina odlepršao doslovce. I osjetio sam osmijeh na licu kako po svom vlastitom kvartu skačem, lepršam i plivam po zraku u smjeru osnovne škole koje sam nekad pohađao. Fora san, zar ne? :)

Naravnoi ne smatram to ničim "više", ali ne znam. Nekad je lijepo vjerovati da sam zaista letio. Hmmm. Što vi mislite o takvim snovima dok se levitira, da li je to sve isključivo samo u glavi (ja više vjerujem da je recimo) ili sam fakat bio tamo u tom astralnom tijelu samo se slabije sjećam. No zašto jedno nužno isključuje drugo? :?

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 05, 2006 10:55 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Hej ! Zanimljivo...

I ja sam jučer sanjao da sam "letio" kroz SVOJ kvart!!! I mnogi ljudi su me čudno gledali, kako ja to mogu... I kako sam samo uspjevao "ići visoko", čak iznad nekih žica od struje, čudio sam se koliko energije imam da toliko mogu letjeti...

Nije bilo nikakvih "zelenih", a i san je bio onako "opušten".

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon feb 06, 2006 12:21 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
San letenja nije san već astralno iskustvo.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 07, 2006 6:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
GameDeveloper je napisao/la:
San letenja nije san već astralno iskustvo.


Ali ja nisam letio, nego trčao i skakao i kako sam skakao, zadržavao sam se kako sam htio i u velikim skokovima prelazio velike udaljenosti. Dogodi mi se to često i to mi budu lijepi snovi, gotovo kao da "stvarno" to radim, kao da mogu plivati kroz zrak kako god hoću. E sad da li su to snovi ili stvarno astralna iskustva mislim da je diskutabilno. Nikad dosad (a da bih znao) nisam imao baš astralno iskustvo u smislu da sam vidio svoje "astralno tijelo" i slične stvari koje sam čitao u raznim knjigama, pa i onima koje opisuju NDE (near death experience). Tako da je teško odrediti granicu. Možda su to ona "astralna iskustva" koja nisu tako svijesna i tako intenzivna. No opet, pošto o tome premalo znam, a ipak znam dovoljno da mi pobudi znatiželju, hoću čuti i druge strane i načine razmišljanja ljudi koji možda znaju više.

Kad uspoređujem neke svoje takve snove koji su izuzetno personalni (kao i uglavnom svaki snovi), i neka iskustva koje je imao jedan čovjek kojeg znam, njegova su nešto sasvim deseto. Čovjek je doslovce otišao sa zemlje i putovao kao klinac, cijela obitelj mu je već spremala sprovod i slično. Znao se "probuditi" sav u svečanom odijelu naslonjen u kauč u dnevnoj sobi a svi bi plakali. Drugi puta kad se to dogodilo, već su bili malo oprezniji ali opet su spremali sprovod. Treći puta su ga pustili da samo leži jer su već debelo pretpostavljali da će opet biti ista stvar. Kasnije su ga samo puštali :lol:... Ovo zvuči stvarno čudno, ja to ne bih recimo samo tako vjerovao da čujem ili čitam od bilo koga, ali pošto se radi o stvarno iznimnom čovjeku kojeg i poznajem osobno, onda mi nije čudno.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 07, 2006 7:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
@ Pantagruel

slažem se sa Game Developerom da si imao astralnu projekciju.
Nema veze što nisi letio, ali si imao te skokove koji su kako kažeš bili izrazito dugog trajanja.
Ne moraš ti nužno vidjeti svoje astralno tijelo da bi to bila astralna projekcija.

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 07, 2006 8:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
A što je kada letim po prostorima koji su čisti plod moje imaginacije? Npr. u nekim dvoranama gdje prolaze vlakovi obućeni u spavaćice ( :shock: ) koji svaki dan u određeno vrijeme prolaze kroz tu prostoriju, kroz neke tunele, a ljudi se onda skupljaju i idu gledati i slično... Moć uma i podsvijesti je jaka, toliko jaka da je ne valja podcijeniti a kamoli svoditi na neka jednostavna objašnjenja... Iako ništa ne isključujem. Može bit i ta projekcija pa da se okolina stvori iz nekih elemenata iz uma itd. itd., tko zna...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 07, 2006 8:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Možda neka druga realnost u kojoj stvari nisu kao u ovoj, jer ne mora baš sve biti samo proizvod uma.
A onda opet, možda su u šumi.:)

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Nocne more - vezano za aliene?
PostPostano: sri feb 08, 2006 5:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
Htio sam reci da ima nekoliko godina da imam nocne more, ali nisu vezane za aliene (barem tematski).
Naime to je vrlo cudno, ne znam ni sam kako bih to protumacio...
Nocne more su vezane za gubitak voljene osobe, konkretno mog oca, koji mi je stvarno najvaznija osoba u zivotu, kojeg volim vise od sebe. Najveci horor kao djetetu mi je bio upravo to - da cu jednog dana izgubit oca. Trudio sam se ne razmisljat o tome no nekako bih svaku malo ipak promislio o tome, kao da sam znao da ce obolit i da bih ga mogao izgubit uskoro.

Evo sada ima 2.5 godine da mi otac ima rak prostate (sada vec i mjehura i mokracovoda, te je zbog toga spojen cjevčicama na kesice za mokraću jer mu ne moze izić normalnim putem) i stalno se borimo protiv toga.
Stvar je u tome sto sam ja puno prije (cca. 5-6 godina prije, a o tome sam razmisljao jos i ranije, dok sam bio dijete od nekih 9-10 godina) nego je on dobio rak dobio osjecaj da ga gubim... Zbog toga bih se znao rasplakat u krevetu prije spavanja, iako je otac tada jos bio u redu. Jednostavno, kao da sam znao da ce se nesto desit uskoro i to mi nije davalo mira.

Zadnjih par godina, prije nego sam doznao, a pogotovo kad sam doznao da ima rak, su me pocele pratit nocne more. Ne mogu vam opisat taj osjecaj tjeskobe, dusevne boli, grcenja srca, PLAKANJA u snu dok sanjam... i cak kad bih se probudio srce bi mi i dalje lupalo jako i suze bi mi navrle na oci. Kao da sam shvatio "evo, ovo je to cega si se cijelo vrijeme bojao".

Uglavnom, svi snovi su bili vrlo teski i traumaticni, te su se u njima pojavljivali elementi gubitka identiteta (ja u masi ljudi, nikog ne znam, izgubljen,...), konflikta (novi "prijatelji", fizicki konflikti, ubojstva - jednom sam sanjao kako je mene ubilo. Bilo je vrlo realno, osjecao sam metak kako prolazi kroz mene, padam na pod, mater i sestra dolaze do mene plačući, budim se...), osjecaj napustenosti (kao - jel vam se kad desilo da ste isli kao dijete sa roditeljima u supermarket, drzite ih za ruku, onda vidite nesto sta vas zanima i na tren ih pustite, oni nestanu, vi se okrenete, trazite ih, ne mozete ih naci, hvata vas panika...?), itd.

No nije mi jasno, zasto sam ja to puno prije poceo osjecat? Inace smo u zivotu otac i ja dosta vezani, on me takorekuc naucio svemu u zivotu, uvijek sam bio samo s njim dok sam bio dijete... mozda to ima veze, mozda smo povezani nekako pa osjecam za njega? Da li je moguce da je to zbog toga sta me Netko ili Nesto jednostavno samo pripremalo na neminovno, da mi ne padne tesko kad odjednom doznam? Mozda neka vrsta "osobnog andjela cuvara iz x-denziteta" koji pazi upravo na te neke stvari, da ublazi stetu kod neceg neminovnog (ili planiranog, sudjenog, sta vec)?

Te, da li je moguce da su alieni umjesani u sve ovo, i ako da, kako?
Tako da znam kome cu se naj.... majke kad ga vidim sto mi je priredio sva ova sranja u zivotu: prvo sta sam kao dijete izgubio djeda radi glupih doktora koji ga nisu pazili nakon operacije pa je umro u 60-ima, onda dijabetes nakon kojeg mi je zivot otisa nizbrdo, onda sam nedavno izgubio i baku koja je jos od djedove smrti (dakle nekih 15ak godina) totalno bila skrhana psihicki, bezvoljna ("najradje bih umrla sinko, ne zivi mi se vise otkad ti je djeda umra"), onda sad mogu izgubit jedinu osobu u zivotu do koje mi je istinski stalo, i ko jos zna sta ce se naslagat na to kao posljedica toga ako se to nedajboze desi, onda sam jos i nesretan u ljubavi, s prijateljima sam u konfliktu jer oni ne razume moja razmisljanja tako da bih i njih moga izgubit uskoro...
sta da vam kazem? "pusim, pijem, drogiram se... cini mi se, popravljam se..."

I kako da ostanem normalan nakon ovog, a kamoli jos da okolo širim ljubav, pozitivno ozračje, optimizam...??

Eto sorry na duzem postu, ali malo su me emocije zanijele, kasno je (tj.r ano), a i od 1am sam za kompjuterom i proucavam forum u potrazi za rjesenjima kako da izlijecim oca sad za tjedan dana kada dodje iz bolnice, jer mu nisu uspili operirat rak... :cry:
mislim da cu probat od svega po malo, makrobioticku dijetu, koloidno srebro, dobro duhovno ozracje oko njega, bioenergiju (cura ima poznanika koji se bavi time), svjez zrak, suncanje...
majko mila trta me :cry:

Hvala sta ste me citali...
laku noc


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 08, 2006 7:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
J.G nažalost znam kako ti je. Ja sam izgubila oca prije 4 godine a prije toga sam često sanjala da je umro. S tim da mi tata stvarno nikad nije bio bolestan a i umro je na jedan jako čudan način i to iznenada. Naša podsvijest očito bolje kuži neke stvari pa nas upozorava. Želim i tebi i tvom ocu puno snage i ljubavi da prebrodite sve šta vas čeka i da dobijete bitku.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 08, 2006 8:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
J.G. moram ti reći prije nego što ti bilo šta drugo kažem: pod hitno se "uhvati" materijala sa ovog sajta i počni da čitaš i proučavaš, TU SU TI SVI ODGOVORI. Znam da ti je strašno teško, ali vjeruj mi, što god više budeš osjećao strah, ljutnju, bijes i dr. to će ti biti sve gore i gore, a životne situacije će se "same od sebe" postavljati tako da se od tebe izvlači sve više negativne energije.

Što se tiče topica i snova, mogu reći iskreno da nikada (bar se ne sjećam) nisam sanjao nikakve vanzemaljce ili njima slične entitete, ali da sam imao more (i sada PONEKAD) jesam. Mene su grozni snovi strašno mučili kroz cijelo djetinjstvo i pubertet i tu negdje, otprilike, sam im nekako doskočio. Toliko su me noćne more spopadale da sam dolazio u situaciju da se bojim ići na spavanje i onda sam, jednom prilikom, nešto učinio što mi je pomoglo da ih se riješim.
Naime, malo mi je teško to objasniti, ali svako veče, prije spavanja, ja bih uspio postići neku specifičnu vrstu koncentracije ili nešto slično, predstavio bih sebi sliku u glavi nekih strašnih noćnih mora koje bih mogao to veče sanjati i koje bi me mogle uznemiriti, i onda bih legao.
Nikad mi se više nije desilo da, nakon što odradim taj svoj mali ritual, se noćne more vrate.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 08, 2006 3:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Ali opet to je prilično aboridžinska percepcija snova i svega toga... Čemu mistificirati stvari koje se barem temeljno dobro znaju što su? Druga je stvar dok imaš dokaze, jer ako ćemo razgovarati na razini "možda" vrtit ćemo se u krug a na kraju nećemo ništa postići... Ja mogu tu iznijeti najmanje stotinu "možda", ali svaki od tih "možda" vrijedi manje od makova zrna, eto :).

Opet kažem, daleko od toga da snovi nisu moćna i donekle značajna stvar. Pogotovo ako se čovjek sam može analizirati dobro. Analogno s time, sve su sanjarice teška glupost, u rangu sa žutom štampom i u najmanju ruku mogu poslužiti kao dobar ogrijev. Ko se ne slaže, ne mora. :)

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 08, 2006 4:31 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Tako da znam kome cu se naj.... majke kad ga vidim sto mi je priredio sva ova sranja u zivotu


Kad saznaš da si si sam izabrao ovaj život... hehe... odlučio si se inkarnirati u ovo tijelo i doživjeti sve ove događaje...

Ti ( duša ) napreduješ kroz te lekcije. Morao si ih proći kad-tad, pa si se odlučio u ovom životu. I onda si se rodio kao mala beba... dalje znaš... hehe!

Fingolfin ti je dao jako dobar savjet. Čitaj i uči. Lakše ćeš sve kasnije shvatiti.

I još bih ovom prilikom zamolio SVE - čitaj: SVE - članove da ne otvaraju nove topice ako tema već postoji. Da se izbjegne konfuzija na forumu. Sad ću zato zaključati temu ( J.G. - ništa osobno ) i nastavljamo u temi SNOVI...
http://www.galaksija.com/forum/viewtopic.php?t=161

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: polu-OT
PostPostano: sri feb 08, 2006 4:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
Posto je moderator zatvorio moj post "nocne more - vezano za aliene?" u forumu Vanzemaljci i NLO, onda bih htio ovdje zahvalit svim ljudima na podrsci, pcelici, fingolfinu, jacku i svima drugima koji su citali moje probleme.
Hvala, to ipak znaci u zivotu.

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 08, 2006 5:17 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Posto je moderator zatvorio moj post "nocne more - vezano za aliene?" u forumu Vanzemaljci i NLO


Da. Tu ćemo o "običnim" i "neobičnim" snovima, a tamo ćemo o snovima vezanim uz vanzemaljce. Tako je lakše.

Da izbjegnemo dupliranje tema ( novi članovi se ne mogu onda snaći, a ima zanimljivosti koje smo već spominjali u određenoj temi ).

Hvala svima na razumijevanju.

J.G. Hvala što si iznio svoj primjer. Možeš ga copy-pastati ovdje. Ili ću ga ja sad, pa ti ne moraš... evo :

J.G. napisa:
Citat:
Htio sam reci da ima nekoliko godina da imam nocne more, ali nisu vezane za aliene (barem tematski).
Naime to je vrlo cudno, ne znam ni sam kako bih to protumacio...
Nocne more su vezane za gubitak voljene osobe, konkretno mog oca, koji mi je stvarno najvaznija osoba u zivotu, kojeg volim vise od sebe. Najveci horor kao djetetu mi je bio upravo to - da cu jednog dana izgubit oca. Trudio sam se ne razmisljat o tome no nekako bih svaku malo ipak promislio o tome, kao da sam znao da ce obolit i da bih ga mogao izgubit uskoro.

Evo sada ima 2.5 godine da mi otac ima rak prostate (sada vec i mjehura i mokracovoda, te je zbog toga spojen cjevčicama na kesice za mokraću jer mu ne moze izić normalnim putem) i stalno se borimo protiv toga.
Stvar je u tome sto sam ja puno prije (cca. 5-6 godina prije, a o tome sam razmisljao jos i ranije, dok sam bio dijete od nekih 9-10 godina) nego je on dobio rak dobio osjecaj da ga gubim... Zbog toga bih se znao rasplakat u krevetu prije spavanja, iako je otac tada jos bio u redu. Jednostavno, kao da sam znao da ce se nesto desit uskoro i to mi nije davalo mira.

Zadnjih par godina, prije nego sam doznao, a pogotovo kad sam doznao da ima rak, su me pocele pratit nocne more. Ne mogu vam opisat taj osjecaj tjeskobe, dusevne boli, grcenja srca, PLAKANJA u snu dok sanjam... i cak kad bih se probudio srce bi mi i dalje lupalo jako i suze bi mi navrle na oci. Kao da sam shvatio "evo, ovo je to cega si se cijelo vrijeme bojao".

Uglavnom, svi snovi su bili vrlo teski i traumaticni, te su se u njima pojavljivali elementi gubitka identiteta (ja u masi ljudi, nikog ne znam, izgubljen,...), konflikta (novi "prijatelji", fizicki konflikti, ubojstva - jednom sam sanjao kako je mene ubilo. Bilo je vrlo realno, osjecao sam metak kako prolazi kroz mene, padam na pod, mater i sestra dolaze do mene plačući, budim se...), osjecaj napustenosti (kao - jel vam se kad desilo da ste isli kao dijete sa roditeljima u supermarket, drzite ih za ruku, onda vidite nesto sta vas zanima i na tren ih pustite, oni nestanu, vi se okrenete, trazite ih, ne mozete ih naci, hvata vas panika...?), itd.

No nije mi jasno, zasto sam ja to puno prije poceo osjecat? Inace smo u zivotu otac i ja dosta vezani, on me takorekuc naucio svemu u zivotu, uvijek sam bio samo s njim dok sam bio dijete... mozda to ima veze, mozda smo povezani nekako pa osjecam za njega? Da li je moguce da je to zbog toga sta me Netko ili Nesto jednostavno samo pripremalo na neminovno, da mi ne padne tesko kad odjednom doznam? Mozda neka vrsta "osobnog andjela cuvara iz x-denziteta" koji pazi upravo na te neke stvari, da ublazi stetu kod neceg neminovnog (ili planiranog, sudjenog, sta vec)?

Te, da li je moguce da su alieni umjesani u sve ovo, i ako da, kako?
Tako da znam kome cu se naj.... majke kad ga vidim sto mi je priredio sva ova sranja u zivotu: prvo sta sam kao dijete izgubio djeda radi glupih doktora koji ga nisu pazili nakon operacije pa je umro u 60-ima, onda dijabetes nakon kojeg mi je zivot otisa nizbrdo, onda sam nedavno izgubio i baku koja je jos od djedove smrti (dakle nekih 15ak godina) totalno bila skrhana psihicki, bezvoljna ("najradje bih umrla sinko, ne zivi mi se vise otkad ti je djeda umra"), onda sad mogu izgubit jedinu osobu u zivotu do koje mi je istinski stalo, i ko jos zna sta ce se naslagat na to kao posljedica toga ako se to nedajboze desi, onda sam jos i nesretan u ljubavi, s prijateljima sam u konfliktu jer oni ne razume moja razmisljanja tako da bih i njih moga izgubit uskoro...
sta da vam kazem? "pusim, pijem, drogiram se... cini mi se, popravljam se..."

I kako da ostanem normalan nakon ovog, a kamoli jos da okolo širim ljubav, pozitivno ozračje, optimizam...??

Eto sorry na duzem postu, ali malo su me emocije zanijele, kasno je (tj.r ano), a i od 1am sam za kompjuterom i proucavam forum u potrazi za rjesenjima kako da izlijecim oca sad za tjedan dana kada dodje iz bolnice, jer mu nisu uspili operirat rak...
mislim da cu probat od svega po malo, makrobioticku dijetu, koloidno srebro, dobro duhovno ozracje oko njega, bioenergiju (cura ima poznanika koji se bavi time), svjez zrak, suncanje...
majko mila trta me
Hvala sta ste me citali...
laku noc


:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 08, 2006 5:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
J.G., bolesti se događaju kada se energetski centri u tijelu poremete.
Moraš razumjeti sebe i svijet oko sebe da bi shvatio zašto se to dešava.
Sve što postoji jest frekfrencija i titraj, tvoje tijelo titra na određenoj frekfrenciji koja je prilagođena frekfrenciji zemlje i zato možemo opstati na ovoj planeti.
No tijelo ima 7 glavnih čakri i mnoštvo manjih energetskih centri koji tvore naše tijelo.
U slučaju da se energije poremete....dogode se bolesti, i sve što treba jest vratiti te energetske centre u balans.
Tvoja tjeskoba i tuga je te centre još više poremetila.

Za izlječenje bi možda trebao svratiti do reiki majstora, ili sam se potruditi da naučiš neke stvari i pokušaš sam da ispraviš poremećaje, ali za to treba dosta vremena.
Želiš li da se ispravi situacija, više nesmiješ dopustiti sebi da si depresivan, što manje negativno razmišljati.
Onako kako razmišljaš, tako ti se i odvija život, negativna energija privlači negativne energije, pozitivna pozitivne.
Promjeni svoja razmišljanja i ponašanje, to je prvi korak u poboljšavanju života.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 08, 2006 9:08 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto feb 07, 2006 8:32 pm
Postovi: 12
Lokacija: Zg
JG, nađi nekog riekista da te prvo malo postavi na noge, vrati ti energiju, a onda se dalje možeš i sam vraćati u život. Iskreno ne znam što bih rekla - možda si od prošlih života osjećao teret karme da izgubiš nekog bliskog. Možda si osjećao neki entitet koji je moguće bio vezan za tvog oca i na kraju prouzrokovao bolest. Rješenja su mnoga, ali jedna je univerzalna istina, a to je da ono što nas ne ubije, ojača nas. Tebi je dana ova situacija da dobiješ neku strukturu i nešto naučiš. A ako si toliko povezan s ocem, sigurna sam da ćete se sresti u njegovom neposrednom idućem životu - možda ti dođe kao dijete? :)
U svakom slučaju, puno sreće!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 09, 2006 2:25 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 30, 2006 1:39 pm
Postovi: 138
Lokacija: Split
Suryanamaskarah je napisao/la:
JG, nađi nekog riekista da te prvo malo postavi na noge


a gdje cu ga nac u Splitu? Kako cu uopce pocet trazit.
Nazovem 988 i pitam broj reikista?

Citat:
Jack987: Probaj malo pročačkat po internetu... ili tu na forumu imaš temu o Reikiju, pa tko zna... :idea:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 09, 2006 5:39 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto feb 07, 2006 8:32 pm
Postovi: 12
Lokacija: Zg
Reiki drugog stupnja se može raditi i na daljinu. Ja bi ti mogla pomoć, ali ja ću tek za par tjedana na prvi stupanj, pa ako možeš čekati...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 09, 2006 7:13 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri feb 08, 2006 2:45 pm
Postovi: 3
Lokacija: neka druga ljuska luka
Pozdrav! Evo bas sam nedavno naletio na ovaj forum, malo prosvrljo i iznenadio se koliko se ljudima dogadaju fascinantne stvari.

Mene uglavnom zanimaju snovi, jel sam kroz njih odkad znam za sebe dozivljavao fakat cudna iskustva. Uglavnom, oduvijek sanjam i ujutro se uvijek sjecam svih snova cak do te mjere da imam priblizno isto sjecanja iz "sanjackog" zivota ko iz stvarnog. Recimo da bi mogao složiti mapu cijelih svjetova i mjesta na koja "putujem" po noci :? .
Prije nekih 6 mjeseci sam poceo intenzivno citat razne knjige (proguto Castanedu :wink: ) i zapanjujuce je kolko stvari pocinju dobijat nekog smisla kad ih se pocne stavljat u odredeni kontekst..

Nedavno sam imao ful intenzivan lucidan san

..vracam se doma vjerojatno iz nocnog izlaska istim putem kojim se uvijek vracam. Hodam uz svoju zgradu i prolazim uz izlog inace napustene prostorije (nekad bili uredski prostori). Zamjecujem da su iznutra na staklo zalijepljeni nekakvi posteri od onog smedeg papira, sa crnim abstraktnim simbolima. Sve mi je to ful zanimljivo i odlucim uci unutra.
Skuzim da sam se naso u nekoj antiknoj knjizari i vidim zenu kako sjedi za stolom. Zena je malo starija, crne kose i prodornih ociju s ugodnim al opet grubim crtama lica. Malo pogledam po policama i prvo pitanje kaj mi padne na pamet je "jel imate kaj od Castanede :D ?" Ona nes napise na papiric, dize se, dolazi do mene i pita me da procitam kaj pise na papiricu. Skuzim nes na njemackom i odgovaram da (kolko god ga ucio) ne znam njemacki. Tu smo jos vodili neki cudni razgovor, ja sam jos malo pogledo knjige i na odlasku velim “tu ste mi u zgradi, dodem opet..”

Na par se trenutaka probudim i sav pod dojmom nevjerovatno stvarnog iskustva sjetim se cijelog dozivljaja.

Ubrzo opet utonem u san I odjednom ju vidim kak stoji pored mog kreveta. “Našla sam neke knjige koje bi te mogle zanimati”. Nagne se i stavi par knjiga na policu iznad moje glave. Uzmem prvu i na korici piše “Sanskrit..nesto”. Skuzim da pocinjem gubit fokus i u jednom trenutku se ona legne na mene (nikakav osjecaj tezine (i nista seksualno :D )) cudno mi uskladujuci disanje.

Inace u svojoj "potrazi za znanjem” nisam jos imao nikakvog kontakta s hinduizmom a za sanskrit sam mozda cuo dvaput u zivotu.

Otvaram knjigu pisanu cudnim pismom (sljedeci dan sam na internetu skuzio da stvarno je sanskrit) i kak buljim u to pocinju mi se stvarati slike u glavi. Vijuge nepoznatog pisma pocnu poprimat oblike i kak gledam stranicu tak se cijela stapa u slike. “Slova” postaju ptice kaj lete i vidim obris lika kak meditira u lotus poziciji na vrhu nekog brda s predivnim pogledom na kisnu prasumu u zoru. Osjetim mirise, cujem ptice i sve skupa dozivim ko da sam tamo. Usmjerim pozornost ponovo na pismo i skuzim da pri dnu stranice citam pjesmicu: nemrem je se sjetit bas, ali uglavnom;”....kad putujes...nesto....Raji ce ti doci u snove”

U tom trenu sam se probudio.. Sad ko je taj Raji, vrag ce ga znat?!

Imao sam jos puno stvarno cudnih snova od kojih bi se neki mogli opisati kao "otmice" (makar sam ja to dozivio svojevoljno i kao pozitivno iskustvo), itd... Sad u zadnje vrijeme vjezbam svjesne izlaske iz tijela al me jos uvijek sputava strah, tak da me odmah povuce natrag. Ak ima ko kakav savjet bio bi veoma zahvalan.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1352 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 68  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 106 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz