Sada je: uto apr 16, 2024 11:32 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1352 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 64, 65, 66, 67, 68
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Snovi
PostPostano: uto mar 27, 2018 7:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto sep 04, 2012 9:19 pm
Postovi: 279
zoka je napisao/la:
Cago je napisao/la:
"Za početak, promeni forumsko ime"

Tako je Rajko.


Zašto?

Illuminates je prošlo vreme glagola izvedenog iz latinske reči iluminare, a znači osvetliti, obasjati... :love3:
U njenom slučaju, nik koji je odabrala znači prosvetljen, što svakako ima veze sa metafizčkim temama ovog foruma.

Zato što je Illuminates očigledno bila pod astralnim programiranjem. Kaže da je ne zanima magija a stavi ime kao Illuminates. I to u prošlom vremenu!? I zbog toga je najbolje da počne da raskida vezu sa tim.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Snovi
PostPostano: sub mar 31, 2018 5:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 27, 2015 12:22 am
Postovi: 106
Illuminates, ovdje ima dosta ljudi koji su dozivjeli svakakve zastrasujuce stvari u stvarnosti. Tako da nisi jedina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Snovi
PostPostano: pon apr 02, 2018 12:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 04, 2014 3:02 am
Postovi: 39
Eh, kad bih ja počeo pričati zastrašujuće stvari išlo bi u nedogled. Neki puta je bolje i određene stvari zaboraviti, recimo kao brojne snove, odijeliti bitne od nebitnih. Kada pričaš određenim ljudima o snovima automatski misle da nisi normalan, ali to su kako bi se reklo ljudi-roboti koji sve odrađuju pukim automatizmom, zato jer tako nalaže sustav, život, jelte.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Snovi
PostPostano: uto apr 03, 2018 3:52 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto apr 03, 2018 3:23 am
Postovi: 1
Zdravo svima, jako dugo pratim forum galaksija i vase diskusije na razne teme, ali sam se sada odlucio registrovati jer ranije nisam znao sta pametno reci na sve vase razgovore, ovoga puta bih se ukljucio u sve ovo. Usput ovo je moja prva replika stoga se izvinjavam ako sam prekrsio kakvo pravilo.
Ja bih vam ispricao nesto sto sam jednom dozivio i molim boga svaki put kad legnem u krevet da se nikada ne ponovi. Pre otprilike 5 godina sam sasvim uobicajeno otisao na spavanje, moram reci da nisam strasiv, nisam ni slabic ni dijete, imam svoju djecu i do tog trenutka sam se zamisljao kao neko ko ne vjeruje u nikakva cuda ni gluposti niti je postojalo nesto cega bi se uplasio, dakle sasvim opusten dan je bio radio sam isli smo na slavu neku, nije tog dana bilo ama bas nista sto bi mi pa makar u podsvijest ukazalo na strah. Zaspao sam i kako me hvata san ja tako vidim sebe, dakle u apsolutno istoj situaciji kakva jeste i gledam sebe kao da je moj duh izasao iz mene stao na metar ispred i gleda. svjetlo u hodniku je bilo upaljeno a vrata otvorena i tako i vidim, ja sam svjestan obije perspektive, svjestan sam i sebe dok spavam a svjestan sam i sebe kako se gledam dok spavam kao da sam to ja u stvarnosti a ne u snu, odjednom se pojavljuje osoba na vratima koja me gleda, gledam ga ali u drugom polozaju u kome spavam ga ne vidim jer sam okrenut ledjima i pokusavam da se okrenem ali sam paralizovan totalno, odjednom nastaje panika, moji pokusaji da se pomaknem trzaji krikovi u sebi jer nemogu ni usta otvoriti su neopisivi, tako da kazem psihicko opterecenje nemogu da uporedim nisacim, Ta osoba je sva tamna ne vidim nista osim oblika osobe, osjecaj straha je nenormalan cijelog me obuzelo. U drugoj sobi mi je sestra i cujem kako pali svjetlo hoda po sobi, a zapravo je to i radila, u dnevnoj se djeca igraju i njih cujem dok lupaju i sve je potpuno stvarno. Nemogu samo da odredim koliko je taj san otprilike trajao ali sam se nakon nekog vremena uspio trznuti, i mumljao kroz nos i dalje nemogu usta otvoriti, i vidim majku iza te osobe kako prolazi kraj vrata, Iz sve snage sam mumljao i dalje ne pomican, ona je prosla rekla mi je posle da sam ja normalno spavao i da se nisam ni trzao ni mumljao. Zatvorio sam oci u snu i poceo se moliti i dalje sam se plasio jako, Onda otvorim oci i budan, probudio sam se skocio na vtatima nista, sve ostalo je kako sam i vidio u snu i sestra u sobi i svjetla i djeca, apsolutno sve, nisam mogao doci sebi dosta vremena, tu noc nisam ni spavao, dugo vremena sam se plasio uopste pomisli da idem da spavam. Pricali su mi moji posle za Nocnicu citao sam i na internetu i za to i nocni teror i tako dalje, mogu to da povezem sa svim tim pojavama. Ali kakva su to cuda od snova, kako je moguce tako realno doziviti tako nesto. Kako se rjesiti straha od takvog sna uopste, nakon toga i dan danas imam nesanicu i takve probleme. Nista mi od toga nije jasno, eto to vam je moje negativno iskustvo i daj boze da se nikad ne ponovi, sta mi vi mozete o tome reci, ono sto se najvise pitam je sta mi je prouzrokovalo takav san ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Snovi
PostPostano: pet okt 05, 2018 9:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
evo jedan zanimljiv isječak iz jedne priče, kad smo već kod snova.
zamislite šta bi mala Matilda imala reći o snovima i sanjanju/spavanju :)

u toj priči , ova je poslije postala '' Matilda II '' , unutar tog jednog sestrinstva.
danas je otprilike doba '' Matilde četvrte ''


I PRAVI SE DA SPAVAŠ , MATILDA ,
ONAKO KAKO SAMO TI NAJBOLJE ZNAŠ.

PRAVI SE DA SPAVAŠ , KAD BUDU
DOLAZILI DA PROVJERE SPAVAŠ LI ,

NA DRUGI SPRAT , ĆELIJU BROJ TRI ,
OVE USTANOVE KOJU MOŽDA JESI
A MOŽDA NISI ZAVOLJELA TOKOM
SVOG PRODUŽENOG BORAVKA U NJOJ .

ZADNJA TI JE NOĆ , I ZADNJE JUTRO OVDJE.
SUTRA OKO PODNEVA IZLAZIŠ , SUTRA OKO
PODNEVA NAS NAPUŠTAŠ. I UPRAVO ZATO ,
NOĆ KOJA SLIJEDI JE MOŽDA NAJRIZIČNIJA ZA
TVOJU SPOSOBNOST , JER NE ZNAMO HOĆEŠ LI
MOŽDA UPRAVO ZBOG TOGA I MOĆI ZASPATI ,
MISLEĆI O SVOM ZADNJEM DANU OVDJE.
DA LI SI UOPŠTE SRETNA ZBOG TOGA ILI NE , NE ZNAMO.
I DA LI ĆEŠ BUDNA ČEKATI JUTRO , JER ONO TEBE SVAKAKO
ČEKA , A MI TI I DALJE NE ZNAMO KOLIKO SI ZAPRAVO
NOĆI BILA BUDNA DOK SI BILA OVDJE , I OD KOJIH TO MĪSLI
NISI MOGLA ILI HTJELA SPAVATI , JER OČITO TAJ TVOJ DAR SI
I NAD NAMA UPOTRIJEBILA NEMALO PUTA , PREVARILA SI
NAS DA SPAVAŠ. TAD SHVATILI SMO ŠTA SVE PONEKAD ČULA SI ,
PA SI MORALA BITI DODATNO ZADRŽANA . OPROSTI NAM TO ,
A SHVATILA JESI ZAŠTO TAKO MORA BITI. ALI JE DALJNJA TVOJA
OBUKA ZA MOGUĆE BUDUĆE POTREBE JEDINICI , BILA BAZIRANA NA
DODATNOJ RAZRADI I TESTU TE TVOJE SPOSOBNOSTI . IZLAZIŠ JAČA , I TI TO ZNAŠ .
TVOJ ZADNJI TEST , NOĆAS JE , JER ''KOMISIJA'' , KAKO IH I SAMA ZOVEŠ ,ĆE TE IPAK ZA KRAJ
POSJETITI JOŠ JEDNOM , ŠTO TI ULAZI U NEKU VRSTU ZAKLJUČNE OCJENE .
MI NE ZNAMO KADA ĆE ONI DOĆI , ALI ZNAMO DA ĆE . NEMAMO DRUGOG NAČINA
DA TI IH DOJAVIMO , JER JE CIJELI DRUGI SPRAT ZATVOREN JOŠ OD RANOG POPODNEVA .
ZBOG TEBE MATILDA , SAMO ZBOG TEBE . ZATVOREN CIJELI , PO JOŠ JEDAN PUT .
TAČNO KAO ONDA KAD SMO SE ZAPRAVO UPOZNALE , KAO ONDA KAD SI SE PREPALA I KAD SI PITALA
ŠTA ZNAČI ''KARANTIN'' , STANJE U KOJEM JE TAJ DAN BIO TVOJ DRUGI SPRAT .
ALI EVO USPJELI SMO I ZNAMO DA JE ''NAŠIM KANALIMA'' OVO PISMO DO TEBE IPAK DOŠLO.
KLADILE SMO SE NA TEBE SA ''KOMISIJOM'' , A ZNAŠ DA NAŠA STRUJA U JEDINICI
SLABIJE TRENUTNO STOJI , TREBA NAM TVOJA POBJEDA. KOD NJIH SU KAO ŠTO
SHVATAŠ KLJUČEVI VRATA DRUGOG SPRATA , A MOGLI BI OD SUTRA OKO PODNEVA ,
PREĆI U NAŠE RUKE. TIME MALA , KAO DA SU I U TVOJIMA , KAO DA IH U ŠACI DRŽIŠ ,
KAO DA ZNAŠ TIME ŠTA I KOJA VRATA OTVARAJU , KOJE TAJNE ČUVAJU .
I TI KLJUČEVI , I TE UŠI KOJE SPAVAJU I KOJE ČULE NIŠTA NISU .

I PRAVI SE DA SPAVAŠ , MALA MATILDA , KAD BUDU DOŠLI DA PROVJERE SPAVAŠ LI .
PRAVI SE DA SPAVAŠ , ONAKO KAKO SAMO TI NAJBOLJE ZNAŠ.

I POBIJEDI IH .
I BUDI NAJBOLJA , U ONOME U ČEMU JESI .
I U POBJEDAMA , I U PRAVLJENJU DA SPAVAŠ .


- TVOJ IZOLAR -

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Snovi
PostPostano: pet okt 26, 2018 7:03 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet okt 26, 2018 6:26 pm
Postovi: 9
Pozdrav svima :hello2: Evo vec malo duze vrijeme pratim ovaj forum i procitala sam vecinu vasih postova na ovu temu. Odlucila sam napisati svoj san od sinoc jer je bio poprilicno upecatljiv za mene.

Sanjam da sam u spavacoj sobi,a moj decko da je u dnevnom i gleda tv. Odjednom kao da u glavi cujem neciji tudi razgovor.Jedan glas pita drugog, da li bi bila ona ljubomorna kad bi ju decko prevario u snu?Drugi kaze ajde da vidimo. Na to meni prvo padne na pamet,pa ako je samo san naravno da ne bi bila ljubomorna. Nakon par trenutaka cujem svog decka sa drugom zenom u dnevnom i odem do tamo. Nisam osjetila nikakvu ljubomoru i odjednom kazem sama sebi,pa ovo je stvarno samo san! Na to se ovo dvoje okrecu prema meni,lica su im se skroz izoblicila i gledaju me ljuto.Tu se odjednom budim.

San mi je bio malo blesav ali me zaintrigirao. Pocela sam nedavno voditi dnevnik snova,i ovo nije prvi put da sam shvatila da sanjam usred sna,ali je prvi koji me se nekako najvise dojmio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Snovi
PostPostano: sub okt 27, 2018 10:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
Cao
Svako najbolje u sebi moze protumaciti znacenje nekog sna, jer ne vjerujem u sanovnike i univerzalna znacenja.
sve sto ti kazem, naravno uzmi sa rezervom, jer ne mora da znaci da sam u pravu.
ono sto se meni namece je jednostavno da se u podsvijesti sama preispitujes u vezi svojih osjecaja prema decku...to je onaj razgovor kojeg si cula. a, tvoja konstatacija kako je to ipak samo san je "razoblicavanje" bilo kakve sumnje u svoju sigurnost...tako da si time i njih razoblicila u snu. mislim da je to odlicno kada toliko mozes bti svjesna sebe, da iako je san, ti si toga svjesna.
:hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Snovi
PostPostano: sub okt 27, 2018 12:19 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet okt 26, 2018 6:26 pm
Postovi: 9
levia je napisao/la:
Cao
Svako najbolje u sebi moze protumaciti znacenje nekog sna, jer ne vjerujem u sanovnike i univerzalna znacenja.
sve sto ti kazem, naravno uzmi sa rezervom, jer ne mora da znaci da sam u pravu.
ono sto se meni namece je jednostavno da se u podsvijesti sama preispitujes u vezi svojih osjecaja prema decku...to je onaj razgovor kojeg si cula. a, tvoja konstatacija kako je to ipak samo san je "razoblicavanje" bilo kakve sumnje u svoju sigurnost...tako da si time i njih razoblicila u snu. mislim da je to odlicno kada toliko mozes bti svjesna sebe, da iako je san, ti si toga svjesna.
:hello2:


Pozdrav levia.
Ima puno smisla to sto si napisala. Zadnji mjesec dana imam cesto snove u kojima shvatim da sanjam,posebno kad me netko ili nesto "napada" u snu,vise ne bjezim od toga nego se odlucno suprotstavim tome. Cak sam i kroz takve snove uspjela rijesiti svoj strah od visina.

Hvala ti na odgovoru :hello2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Snovi
PostPostano: pet aug 30, 2019 12:22 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet aug 29, 2019 11:48 pm
Postovi: 2
Vecer dobri ljudi! Novi sam na forumu pa vas molim sve za razumijevanje jer ne znam pravila... Uglavnom, posto je rijec o snovima htio bih vam ispricati par snova...
Znaci zivjeli smo na Marsu, sve je vrvilo zivotom, energiju smo dobivali iz nekakvog ogromnog kristala koji je lebdio u zraku i bio spojen na neki obruc, nakon nekog vremena kristal se poceo cudno ponasati, poceo je treperiti, okretati se u svim smjerovima ali je i dalje bio na mjestu, zatim se zacuo alarm, kao da ce kristal eksplodirati i unistiti sav zivot na marsu, morali smo brzo reagirati i svemirskim brodom odnijeti kristal u svemir da tamo eksplodira, nitko nije htio ugroziti svoj zivot pa sam ja prihvatio taj teret, sjeo sam u brod, zahvatio kristal s nekakvim uredajem na brodu i odletio u vis, na zalost nisam uspio stici dovoljno daleko, kristal je eksplodirao i sve nas pobio, a kad se desila eksplozija vidio sam takve boje koje ovdije ne mogu ni zamisliti...


Bio sam u snovima i na Mjesecu, Uranu i nekom planetu izvan suncevog sustava, cak sam i googlao ime planeta kad sam se probudio ali bezuspjesno, pa ako netko zna nesto o tome planetu neka mi javi (ime planeta je Gideon)

A zadnjih godinu dvije sanjam samo strasne stvari. Demone, duhove, vanzemaljce i zombije...najcesci su mi ti snovi demonskog tipa, zele me silovati, muciti... Nekad nemaju ni oci, tamnozelena ljuskava koža, usta poput onih ogromnih crvi u filmovima punih zubi, budio bih se mokar od glave do pete, (mislio sam da je paraliza strasna ali u odnosu na ovo paraliza je za bebice) i sjecam se jednog sna u kojem me progonila zmija koja je mogla zauzeti ljudski oblik, cak sam i pricao s njom, nisam joj otvarao vrata od kuce u snu ali se i dalje sjecam imena
Zvala se Rahu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Snovi
PostPostano: pet aug 30, 2019 10:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 23, 2014 3:14 am
Postovi: 183
Nay je napisao/la:
pa ako netko zna nesto o tome planetu neka mi javi

https://memory-alpha.fandom.com/wiki/Gideon_(planet)
http://drumtidam.info/vijesti/zanimljivosti/9256-jyotish-ketu-i-rahu


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Snovi
PostPostano: sub aug 31, 2019 12:32 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: čet aug 29, 2019 11:48 pm
Postovi: 2
gavranius je napisao/la:


Nisam baš pratio zvjezdane staze pa nisam siguran da mi se zbog toga ime Gideon urezalo u pamćenje, ali kako nam "oni" znaju nekada baciti komadiće istine i svoje planove ne bi me čudilo da stvarno postoji... Uglavnom u tom snu sam završio na nekakvom svemirskom brodu, zapravo više je izgledao kao nekakva bijela platforma s nekim bijelim metalnim pločama i bez ikakvog krova, skroz otvorena sa gornje strane i kockastog oblika, sječam se da smo prošli pluton i skrenuli nekamo u desni, planet se skrivao u nekoj gustoj maglici, a kad smo stigli na njega vidjelo se da ima života i da postoji civilizacija, samo što su se svi skrivali pa nisam bio u mogućnosti vidjeti kakva rasa tamo živi, bilo je lijepo u svakom slučaju... A na povratku natrag platforma se sparkirala na Mjesec, i tako ja siđem sa nje i gledam okolo i ugledam jednog jedinog bijelog jelena, gledao me ravno u oči, osjećao sam neki mir radi njega, nakon toga u daljini sam vidio Zemlju i poželio se vratiti natrag i počeo razmišljati o tome da samo skočim s Mjeseca prema Zemlji ali nisam se usudio jer me bilo strah da me ne proguta duboki svemir... Nakon toga sam se probudio :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Snovi
PostPostano: uto sep 03, 2019 4:18 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto sep 03, 2019 3:07 pm
Postovi: 1
Zdravo ekipa! Na ovaj forum me uputio prijatelj koji na ovom forumu pise pod imenom "Nay", a takoder je novi clan foruma.

Razgovarajuci s njim, odlucila sam i ja podijeliti svoja iskustva vezana uz snove. Iako nemam volje pisati "biblijsku" kolicinu teksta, ovaj ce morati biti takav iz razloga sto cu opisati nekoliko svojih snova koji su vrlo slicni, a neki cak gotovo identicni snovima nekih od korisnika ovog foruma. Takoder, neki zavrsavaju komicno, a u nekim snovima sam dozivjela stvaran sok. Valja napomenuti i da su se ti snovi izdogadali u nazad dvije i pol godine.

--- SAN 1. ---

Dakle, u snu je bilo ljeto, cetiri sata ujutro. Vracam se sa psom iz setnje, ali cijelo vrijeme imam osjecaj da ne smijem doci doma jer me doma ceka opasnost. Nakon odredenog vremena dolazim blizu svoje kuce, a u dvoristu ugledam nepoznatu musku osobu, procelavu, srednjih godina kako sece lijevo-desno. U tom trenutku odlucujem sa psom otici do prijatelja i njegovog bratica. Ulazim u haustor, ali nelagodan osjecaj je i dalje prisutan te pogled usmjeravam prema vratima haustora koja sam ostavila otvorena te ponovo vidim covjeka koji je nekoliko trenutaka ranije bio u mojem dvoristu. Pozurujem u prijateljev stan, zelim zatvoriti vrata, ali u tom trenutku ih isti covjek odgurne, ulazi u stan i sjeda na mjesto na kojemu obicno sjedim ja. Pogledao me jezivim plavim ocima, izvadio spricu s nekim bijelim serumom i rekao: "Prvo cu te paralizirati, pa silovati, a zatim ubiti. Ako necu tebe, onda cu tvoju mamu." na sto mu ja odgovaram: "Vracam se za pet minuta. Idem odvesti psa doma, zedan je.". U tom sam se trenutku probudila, otisla u kuhinju i popila vode, ali kad sam se vratila u sobu, legla i zaspala, vratila sam se u isti san. San se nastavio tako da sam se vratila u stan, ali tog covjeka vise nije bilo. Prijatelj i njegov rodak su mi objasnili da su ga pretukli i da je u bolnici, ali je mene i dalje pratio nelagodan osjecaj te gledam kroz prozor i uocim kola hitne koja su dovezla toga covjeka koji je ovog puta imao staku. Pogledala sam prijatelja i objasnila: "Alen, ali on sad ima staku, a mi nemamo. Kaj smo sad?" U tom se trenutku stvorila staka u prostoriji, a ja sam se probudila.

--- SAN 2. ---

(Ovog se sna nesto slabije sjecam, stoga nece biti detaljan kao prvi opisani san)

Sanjam i sanjam da spavam. Odjednom se budim u tom snu i imam nelagodan osjecaj. Ustajem, krecem se hodnikom i vidim kako se otvaraju vrata od kuce i ulazi nepoznata muska osoba. U tom trenutku nisam mogla otvorit usta, ispustit bilo koji glas, zvuk kako bih dozvala pomoc i dozivjela sam neku vrstu soka. Tad se budim sva u znoju.

--- SAN 3. ---

(U ovom sam snu dozivjela najveci sok iz razloga sto sam paralelno bila u snu i stvarnosti.)

Kako zivim i radim u Ceskoj, tako se i radnja odvija u Ceskoj, u Mladi boleslav.
Dakle, zivim u jednoj od dvadesetak zgrada u tom kvartu. Sanjala sam da prijatelj i ja sjedimo u parkicu kod zgrade koja je nasuprot zgrade u kojoj zivimo. Bila je vec duboka noc i odlucujemo se vratiti u stan. Medutim, opet osjecam strah i nelagodu. Opet imam dojam da me netko prati. Ovog puta, srela sam dvije nepoznate muske osobe koje nista nisu govorile, samo su nas pratile. Ulazimo u haustor i tamo nas cekaju dvije nepoznate, takoder nijeme i jezive zenske osobe koje ulaze sa mnom u lift dok prijatelj ostaje s ovom dvojicom dolje. Te zenske osobe su takoder usle sa mnom u stan, nista nisu govorile, a ja pokusavam pocinjem panicariti i lupati po vratima od sobe od cimera. Ulazim u njihovu sobu, ove dvije me samo jezivo gledaju i stoje na pragu od sobe, a ja opet ne mogu ispustiti ijedan glas kako bih dala do znanja da trebam pomoc. Tu sam se probudila sva u znoju. Valja napomenuti kako sam u snu znala da sanjam i znala sam kaj se desava oko mene iz razloga sto sam cula prijateljev glas, cula sam kako me pokusava probuditi. Kasnije mi je rekao da sam se u snu tolko borila da je to bilo nesto strasno.

--- SAN 4. ---

Tu smo mali brat i ja putovali po planetima.
Bili smo na Marsu i zadatak nam je bio pronaci vodu, ali nismo imali dosta vremena iz razloga sto smo imali zadatke i na ostalim planetima. Ne sjecam se bas puno, ali znam da smo na Jupiteru, koji u snu nije bio plinovit, imali zadatak sagradit kucu. Bilo je struje, a u jednom su trenutku poceli prolaziti i auti pored kuce. San je zavrsio tako sto sam pokusala stopirati jer me zanimalo kakvi su to ljudi obzirom da smo brat i ja cijelo vrijeme bili sami, ali mi nitko nije zelio stati.


Eto, to bi bilo to za sad

Poslano sa mog SM-G950F koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1352 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 64, 65, 66, 67, 68

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 3 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz