Sada je: pet mar 29, 2024 11:44 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Blizanacke duse
PostPostano: pon okt 21, 2019 9:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 17, 2017 2:36 pm
Postovi: 58
Vec duzi niz godina se po internetu provlaci koncept blizanackih dusa.Gde navodno pre inkarnacije u fizicko telo dolazi do separacije na musku i zensku polovinu.Znaci jedna dusa se deli i odlazi u 2 tela.Na ovu temu su cak pisani i citavi tomovi knjiga...E sad u pledijskom materijalu jasno pise da mi unutar sebe imamo blizanacki plamen koji treba rasplamsati.Tj da unutar nas samih imamo i musku i zensku stranu koju treba aktivirati.Zanima me sta je ovde istina i kome verovati...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Blizanacke duse
PostPostano: sri okt 23, 2019 8:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet maj 28, 2010 6:56 am
Postovi: 87
Moj je slucaj mozda specifican - nas je troje muskih sa cudno slicnim sudbinama izrazenim u zivotnim detaljima. Cak sam ovog zadnjeg upoznao kod ovog prvog, a sebe smatram da sam po karakteru nesto izmedju njih dvojice: prvi je jako dominantan, a ovaj zadnji njegova susta suprotnost, dok sebe smatra nekom sredinom nasih karaktera.

Od istoriskih da kazem podataka, izrazena je slicnost da su nam ocevi bili direktori u velikim firmama, da su bili prema nama sinovima jako pazljivi i darezljivi, a da su nam majke bile dominantne. Ovaj zadnju (treci) tvrdi da je njegov otac licio na mog kada mu je video sliku. Ili taj trecu ugleda kod mene nekakav kuhinjski noz sa zelenom drskom koja se istopila na sporetu, i kaze da je i on ima isti takav noz sa istopljeno drskom...

Svo troje smo imali ili imamo isti hobi koji nas je is pojio - HiFi tehnikalije ... ili broj mojih spoljnih stepenica na kuci je jednak broju stepenica unutar kuce kod prvog... i sve tako ti neki sitni detalji...

Ficiki se inace skroz razlikujemo...

_________________
saznavanje > Stvaranje > DAVANjE


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 2 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 26 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz