Sada je: sub apr 27, 2024 10:54 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub nov 15, 2008 6:00 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
kolos je napisao/la:
Želiš li reći da je pred 2000 ili 3000 godina bilo lakše?Ili pred 100 godina?
Moje je mišljenje da je sve lakše vidjeti istinu ili ako netko želi,stvarno stanje.
...
Moja je greška što želim sudjelovati u svemu.


Da, mislim da nas po onim svim teorijama zavjera "netko" svakog dana sve jaće pritišće ne bi li poludjeli i to baš zato što je sve lakše vidjeti istinu.

A za sudjelovanje u svemu nemamo baš ni izbora, no pitanje je kako ćemo u tome sudjelovati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 15, 2008 9:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Citat:
A za sudjelovanje u svemu nemamo baš ni izbora, no pitanje je kako ćemo u tome sudjelovati.

Nisam bio jasan :oops:.
Mislio sam na to kako želim sudjelovati,biti svjedokom kako se stvari odvijaju.Recimo ,energija koju sam osjetio,želim znati otkud ona kreće,prema kamo potencira i što se događa ako je preusmjerimo onamo kamo želimo.
Kad to shvatim onda ću lakše doći do praktičnog djela kojeg ti opisuješ kao "NE ŽELI NIŠTA".
Recimo u reiki-u kad si kanal ne želiš ništa,nedjeluješ svojom voljom,nego propuštaš energiju neka teče.To mogu i znam.Samo sad sam se susreo s energijom koja se nalazi u meni,u mom tijelu i ona je imala namjeru da krene prema djelu koji me potiče na to da izađem van iz auta i da opsujem ili bacim na taj auto neku ciglu ili ... neznam što.To bi bio enorman gubitak energije.
Ovom temom nisam mislio na nikakvu manipulaciju od bilo koga.Ovo bi možda više spadalo pod temu Kako prepoznati vlastite misli,ali nisam imao misli u tom trenutku nego samo energiju koju nisam htio osjetiti kao bijes.
sigma
Citat:
Mozda bi, ipak trebalo tu energiju omeksati, podici joj vibraciju, pa tek je tada preusmeriti. Negde.

O tome govorim.
Citat:
Mozda trebamo imati poverenja u samu prirodu i ne truditi se bas svaki korak da kontrolisemo, jer to sto mi u tom momentu uradimo, mozda nije ono najbolje sto bi se moglo.

Govorim o sebi.Da bih to mogao prvo moram poznavati sebe.Kako funkcioniram kad sam bijesan,kako kad sam sretan,kako kad me neko manipulira....itd.Tek tada kad propustim energiju da proteče kako to žele viša bića i ne osjetim neki od negativnih osjećaja ili simptoma.Što ako to nisu dobra viša bića? :-k
Ovo MOŽDA u tvom tekstu je to zbog čega želim ZNATI.
Ha ha ha vjerojatno sam je previše preusmjerio u grlenu čakru,kolko vidim nemogu se zaustaviti pričati. :lol:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned nov 16, 2008 12:30 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Citat:
Da bih to mogao prvo moram poznavati sebe


Joga bi bila od velike pomoci.



Citat:
Što ako to nisu dobra viša bića?


Opet joga, jer kroz samoosvescivanje, raste samopouzdanje, tako da tada sve postaje mnogo jasnije. Kad znas ko si, lako prepoznajes i ostale. I sto je najbolje u svemu tome, znas i kako da se postavis u datom trenutku.



Citat:
vjerojatno sam je previše preusmjerio u grlenu čakru,kolko vidim nemogu se zaustaviti pričati.


:tongue:

:D Meni nekako bas taman. :wink:

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 25, 2008 8:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 18, 2008 8:01 pm
Postovi: 98
Još sam negdje naišao na tvrdnje da psihijatrijske metode ubijaju:

http://www.psihijatrija-ubija.info/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto nov 25, 2008 3:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
Citat:
Još sam negdje naišao na tvrdnje da psihijatrijske metode ubijaju:

http://www.psihijatrija-ubija.info/

i te kako :evil:

Psihijatrija ubija - industrija smrti
svaka chast ekipi za sajt i infomacije u njemu =D> :thumbup:
svaka chast ekipi na iskazanoj Nameri i hrabrosti da se ISTINA :love3: chuje
imaju moju potpunu podrshku u aktivnostima koje pokrecu =D> :thumbup:
uvek sam voleo Don Kihota,chak i kad ga nisam bash razumeo :D ,
a ovaj poduhvat razotkrivanja Bele Mafije -Psihijatrije-farmakomafije, kao josh jedne poluge sveukupnog sistema manipulacije(uz onaj poshtovanog stojana nenadovica o chinjenju prvog koraka ka ukidanju potrebe za novcem i humanijem drushtvu =D> :thumbup: )
svakako spada u te Don Kihotovske poduhvate =D> :thumbup: :notworthy:
NeMan je velika :twisted:
da je borba draza
NAMERA :love5:
Sretne vam rane Junaci :love3:
Ovde i Sada
stojim na raspolaganju uvek i svuda 8)
NO PASARAN :!:

Psihijatrija je INKVIZICIJA modernog doba
:love3: :love5: :love3:

P.S. logo im je predobar,u debelom sam iskushenju da ga stavim u potpis :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
slika

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto dec 16, 2008 7:45 pm 
Coece, ja imam u svakoj bolesti po par simptoma lol. Ja sam hmm.. . kako bi se ono reklo :).... Svestran :mrgreen:


Vrh
  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 26 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 83 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz