Sada je: sub apr 27, 2024 9:24 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Paralelni svemir
PostPostano: čet sep 11, 2008 12:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
dakle, osim ovog "naseg" svemira, postoje jos paralelni svemiri sa svima nama. no tamo su neke stvari drukcije napravljene. recimo, ja sam ovdje dobio posao vrijedan 20k kuna, tamo nisam. i tako te stvari. tamo imam kucu, ovdje nemam. dakle, koliko sam skuzio tako to ide. mozda sam tamo neki kukac ili zivotinja?

ono sta mene brine/kopka/muci jeste koja je to ustvari osoba tamo. drugi "ja" ili? mislim ima li i on dusu i ako ima da li je to sve jedna dusa (moja "tu" i njegova "tamo" tvore jednu dusu?)? kakvog on utjecaja ima tu na mene i ja tamo na njega?

da li se moze ikako "doci" do te druge osobe?

i jos nesto. ako reptili imaju mogucnost putovanja kroz vrijeme i mijenjati neke stvari sta su se vec desile u ovom svemiru, sve zbog toga da buducnost ide njima u korist, kakve onda imam ja veze sta cu odluciti? izgleda da mi je sve vec isplanirano. odnosno, kako se ono sto se vec desilo moze mjenjati?

ako sam ja recimo dobio nekidan posao vrijedan 20k kuna, kako ce oni utjecati na ovo sve ako namjeste da nisam dobio taj posao? jer ako sam dobio nesto, to ZNAM da sam dobio, kako ce to oni promjeniti proslost koja je vec prosla? jedino ako ne zele mjenjati proslost koja ce utjecati na novu buducnost u nekom drugom pararelnom svemiru gdje necu dobiti posao... zbunjen sam... #-o

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 12:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
bad ass ja nemogu vjerovati ali ti postavljas sva prava pitanja :mrgreen: =D> na koje znam odgovore :mrgreen: ... odgovorim ti preko PM

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 12:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
posla san ti PM, no (opet) javilo error pa nisan siguran jesi li primila poruku...

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 12:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
jesam jesam... cujemo se :D a ti pripremi ono vino LOL :mrgreen:

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 12:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
sjemenka je napisao/la:
bad ass ja nemogu vjerovati ali ti postavljas sva prava pitanja :mrgreen: =D> na koje znam odgovore :mrgreen: ... odgovorim ti preko PM


udjeli znanje i drugima 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 12:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
da nadodam nesto. ako oni (reptili) mjenjaju proslost radi svoje buducnosti, onda tih pararelnih svemira ima beskonacno jer toliko stvari treba da se promjeni (kod svakoga od nas) njima u korist. e sad pomnozite to sa 6 milijardi ljudi?

definitivno sam zbunjen... #-o

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 12:59 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
sjemenka je napisao/la:
bad ass ja nemogu vjerovati ali ti postavljas sva prava pitanja :mrgreen: =D> na koje znam odgovore :mrgreen: ... odgovorim ti preko PM


udjeli znanje i drugima 8)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 1:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
:) nemoze to samo dobije onaj tko postavi pravo pitanje :mrgreen:

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 1:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
bad.ass je napisao/la:
da nadodam nesto. ako oni (reptili) mjenjaju proslost radi svoje buducnosti, onda tih pararelnih svemira ima beskonacno jer toliko stvari treba da se promjeni (kod svakoga od nas) njima u korist. e sad pomnozite to sa 6 milijardi ljudi?

definitivno sam zbunjen... #-o



da i mene muci to pitanje al izbaci reptile iz jednazbe ubaci ljudski faktor koji misli da je BOG. :|

uglavnom ...cujemo se

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 1:17 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
bad.ass je napisao/la:
da nadodam nesto. ako oni (reptili) mjenjaju proslost radi svoje buducnosti, onda tih pararelnih svemira ima beskonacno jer toliko stvari treba da se promjeni (kod svakoga od nas) njima u korist. e sad pomnozite to sa 6 milijardi ljudi?

definitivno sam zbunjen... #-o


Ja bih rekao da to i njih jako mući, nikad ne znaju što toćno rade kad petljaju po vremenu, to im dođe samo ko neki račun vjerovatnosti.
Vide samo prvih xx najverovatnijih alternativnih budućnosti i to samo za ogranićeno podrućje djelovanja.
A tko zna što im se šulja iza leđa kao tihi i naoko nepovezani efekt svega onoga što su/će/sad/unazad/unaprijed/nepojmljivo rade.

A tu su i frakcije, svaka sa svojim interesima, koje nesinhronizirano rade...

Mislim da si i oni čupaju "varijabilno fizikalnu" kosu! :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 1:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
sjemenka je napisao/la:
da i mene muci to pitanje al izbaci reptile iz jednazbe ubaci ljudski faktor koji misli da je BOG. :|


kako mislis da izbacim? da izbacim reptile za koje odredjeni ljudi misle da su bogovi jer su se tako predstavljali istima (religije, etc)?

ili da mislim da smo MI bogovi? #-o

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 1:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
bad.ass je napisao/la:
sjemenka je napisao/la:
da i mene muci to pitanje al izbaci reptile iz jednazbe ubaci ljudski faktor koji misli da je BOG. :|


kako mislis da izbacim? da izbacim reptile za koje odredjeni ljudi misle da su bogovi jer su se tako predstavljali istima (religije, etc)?

ili da mislim da smo MI bogovi? #-o


ma ne...

nist nemoj razmisljat o tome sad...

cekaj... 8)

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: paralelni svemir?
PostPostano: čet sep 11, 2008 2:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
bad.ass je napisao/la:
dakle, osim ovog "naseg" svemira, postoje jos paralelni svemiri sa svima nama. no tamo su neke stvari drukcije napravljene. recimo, ja sam ovdje dobio posao vrijedan 20k kuna, tamo nisam. i tako te stvari. tamo imam kucu, ovdje nemam. dakle, koliko sam skuzio tako to ide. mozda sam tamo neki kukac ili zivotinja?

ono sta mene brine/kopka/muci jeste koja je to ustvari osoba tamo. drugi "ja" ili? mislim ima li i on dusu i ako ima da li je to sve jedna dusa (moja "tu" i njegova "tamo" tvore jednu dusu?)? kakvog on utjecaja ima tu na mene i ja tamo na njega?

da li se moze ikako "doci" do te druge osobe?

i jos nesto. ako reptili imaju mogucnost putovanja kroz vrijeme i mijenjati neke stvari sta su se vec desile u ovom svemiru, sve zbog toga da buducnost ide njima u korist, kakve onda imam ja veze sta cu odluciti? izgleda da mi je sve vec isplanirano. odnosno, kako se ono sto se vec desilo moze mjenjati?

ako sam ja recimo dobio nekidan posao vrijedan 20k kuna, kako ce oni utjecati na ovo sve ako namjeste da nisam dobio taj posao? jer ako sam dobio nesto, to ZNAM da sam dobio, kako ce to oni promjeniti proslost koja je vec prosla? jedino ako ne zele mjenjati proslost koja ce utjecati na novu buducnost u nekom drugom pararelnom svemiru gdje necu dobiti posao... zbunjen sam... #-o

da, ova cheterska tema je klasichan motiv-jebe lud zbunjenog :mrgreen:
loshe dupe, bolje je na pochetku biti vishe zbunjen,bicesh kasnije manje jeban :mrgreen:
ne bi bilo loshe,da za promenu,prochitash tekstove sa sajta,teme sa foruma....,tamo bi nashao hrpu informacija o pitanjima koja nestrpljivo postavljash #-o
josh u tvom prvom postu(koji si nazalost obrisao/preinachio) si trazio da ti neko ,onako nabrzinu,kaze :shock: u chemu se radi u svih 12 Kastanedinih knjiga i sveukupnom uchenju Tolteka,onako lagano i sazvakano za instant upotrebu :mrgreen: ,
i vidim,tako nastavljash iz posta u post,otvarash teme koje su vec otvorene sa stotinjak postova u kojima je vec odgovoreno ono shto pitash :shock:
lenj si,mrzi te i teme da prochitash a hteo bi da saznash #-o
ako tako nastavish svoje traganje,do nikakve valjane Spoznaje necesh stici,ne budi kokoshka zato shto ti neko govori da jesi i zato shto si to umislio :wink:
za pochetak,u ova gore pitanja shto si postavio treba da uvazish i to da je Vreme - Iluzija,prochitaj ovu temu,ovde je chini mi se,Jack to najbolje srochio:
http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=730&start=0
sve-jedno,sve je SADA i OVDE :love3:

sjemenka,postoje chetovi,za usamljene,nesretne u ljubavi,gladne lovce za izgubljenom paznjom,da tamo probash svoju srecu,ko zna,mejbi ju get laki :mrgreen:
kako ochekujesh da neko tvoje rechi uzima za ozbiljno kad ti se ,recimo,osvrt o D.Ajku:
sjemenka je napisao/la:

bazira na tome da:
knjigu koju pljuvash nisi ni prochitala,rekla ti je prijateljica koju je knjigu prochitala ,da je to tako,i eto,to je i za tebe tako:
sjemenka je napisao/la:
metuzalem je napisao/la:
sjemenka je napisao/la:
E da... i za kraj jedna od ICKE - "beskrajna ljubav je jedina istina" - kaze naslov knjige puna mrznje =D>


nekako mi je taj dio s mržnjom promakao, da li bi mogla mozda malo elaborirati; koji citat ili sl...
jer meni je upravo suprotno doživljavam taj uradak tako njonji-njojnji, ono okreni drugi obraz, bez fajta....



nemam pojma, nisam ga ja procitala... pitaj moju frendicu :mrgreen:

:rofl :rotfl: :love12:
:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 3:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
:mrgreen: oprostite sto upadam u tako ozbiljne razgovore, ali ja sam mala i nista jos neznam :mrgreen:

i osim toga zar nije ocigledam moj sarkazam kroz postove :lol:

mislim da je to vec svima jasno ali evo ti si tek skuzio =D> :mrgreen:




e da i mislim da ti kraj nicka fali nesto mislim da je ADMINistar pa da mi kazes di da idem? tako se to pise? :mrgreen: LOL :rotfl:

nit ne zelim da me netko "ozbiljno" uzima - to je za icke-a i stewata, nisam ja nikakva bitna licnost, evo pogledaj mi signature, sta pise...

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 3:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
sjemenka je napisao/la:
:mrgreen: oprostite sto upadam u tako ozbiljne razgovore, ali ja sam mala i nista jos neznam :mrgreen:

i osim toga zar nije ocigledam moj sarkazam kroz postove :lol:

ma ne brini,ochigledan je,isto onoliko koliko je ochigledan tvoj vapaj za paznjom :cry:

sjemenka je napisao/la:
mislim da je to vec svima jasno ali evo ti si tek skuzio =D> :mrgreen:

isto kao shto je vec svima jasno ovo gore shto sam ti napisao,sad josh samo ti da to skontash/skuzish i eto veselja,ajde,mozda nam posle isprichash utiske/otiske,onako detaljno :P

sjemenka je napisao/la:
e da i mislim da ti kraj nicka fali nesto mislim da je ADMINistar pa da mi kazes di da idem? tako se to pise? :mrgreen: LOL :rotfl:

e da,ovde pogreshno mislish,uzivam u tvojim postovima :love12:
:love3: :love5: :love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: paralelni svemir?
PostPostano: čet sep 11, 2008 3:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
nat je napisao/la:
ne bi bilo loshe,da za promenu,prochitash tekstove sa sajta,teme sa foruma....,tamo bi nashao hrpu informacija o pitanjima koja nestrpljivo postavljash #-o


ne beri brigu señor nat. procitao sam ja dovoljno toga, ali jebiga - imam pitanja zbog silnih informacija. samo neznam po cemu si zakljucio da sam nestrpljiv? nije valjda da ti pritim ubojstvom u slucaju da ne odgovoris?! :mrgreen:

nat je napisao/la:
josh u tvom prvom postu(koji si nazalost obrisao/preinachio) si trazio da ti neko ,onako nabrzinu,kaze :shock: u chemu se radi u svih 12 Kastanedinih knjiga i sveukupnom uchenju Tolteka,onako lagano i sazvakano za instant upotrebu :mrgreen:


dakle señor nat, idemo dalje. govoris neistinu da sam pitao to pitanje. citam na ovom sajtu o kastanedi i vidim svugdje nesto govore o rekapitulaciji i odlucim pitati sto je to, no posli par sekundi vidim da postoji tema unutar grupe kastenada koja se zove "rekapitulacija". na kraju sam odlucio da promjenim tekst unutar teme koju sam postao koja, ponavljam, UOPCE nije imala veze sa pitanjem o tome - o cemu se to radi u kastanedinim knjigama. ako sam zbog toga kriv, jebiga. kriv sam. btw, imas admina pa me mozes prijavit njemu, ako ti se cini da izmisljam toplu vodu i otvaram nepotrebne teme :mrgreen:

nat je napisao/la:
i vidim,tako nastavljash iz posta u post,otvarash teme koje su vec otvorene sa stotinjak postova u kojima je vec odgovoreno ono shto pitash :shock:
lenj si,mrzi te i teme da prochitash a hteo bi da saznash #-o


señor nat. jesam, ponekad sam lijen. zar nismo svi? ali ja jednostavni imam pitanje o temi koja me zbunjuje (a citao sam o tome) i sta je najgore/najbolje do sada sam ih samo nekoliko postavio - dakle, teorija da otvaram teme i ne citam ti pada u vodu. sto se tice ove teme, bit cu malo zlocest. nadji mi ijednu temu koja na ovoj grupi ima rijec - PARALEN(A)(O)(I)? eto, platim ti kavu ako nadjes... 8)

nat je napisao/la:
ako tako nastavish svoje traganje,do nikakve valjane Spoznaje necesh stici,ne budi kokoshka zato shto ti neko govori da jesi i zato shto si to umislio :wink:


señor nat. vase razmisljanje mi je veoma vazno. posto ga jako cijenim, po ovome vidim da ako nastavim ovim tempom necu nikada doci do prosvjetljenja. a sad se idem baciti niz liticu jer sam lijen i mrzim da chitam. jebiga, tio bi instant prosvjetljenje :wink:

nat je napisao/la:
za pochetak,u ova gore pitanja shto si postavio treba da uvazish i to da je Vreme - Iluzija,prochitaj ovu temu,ovde je chini mi se,Jack to najbolje srochio:
http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?t=730&start=0
sve-jedno,sve je SADA i OVDE :love3:


dakle señor nat. procitah taj jackov post i zbog toga sam odlucio upitati ovo pitanje koje citas. jednostavno me jos vise zbunilo...

btw, jebiga sta sam znatizeljan i sta me buni ONDA i TAMO. TADA i ONDJE. NEKAD i IGDJE. VRIJEME i PROSTOR...

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Zadnja izmjena: bad.ass; čet sep 11, 2008 3:36 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 3:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
nat je napisao/la:
sjemenka je napisao/la:
:mrgreen: oprostite sto upadam u tako ozbiljne razgovore, ali ja sam mala i nista jos neznam :mrgreen:

i osim toga zar nije ocigledam moj sarkazam kroz postove :lol:

ma ne brini,ochigledan je,isto onoliko koliko je ochigledan tvoj vapaj za paznjom :cry:

sjemenka je napisao/la:
mislim da je to vec svima jasno ali evo ti si tek skuzio =D> :mrgreen:

isto kao shto je vec svima jasno ovo gore shto sam ti napisao,sad josh samo ti da to skontash/skuzish i eto veselja,ajde,mozda nam posle isprichash utiske/otiske,onako detaljno :P

sjemenka je napisao/la:
e da i mislim da ti kraj nicka fali nesto mislim da je ADMINistar pa da mi kazes di da idem? tako se to pise? :mrgreen: LOL :rotfl:

e da,ovde pogreshno mislish,uzivam u tvojim postovima :love12:
:love3: :love5: :love3:


ja mislim da si ti maloooooo krivo shvatio sta ja trazim i sta ne, al neka to je tvoje pravo, necu ja tu tipkat kilometarske obrane virtualnog nicka :mrgreen: :lol:
ti se misli sta hoces brkonjo jedna :mrgreen:
ak ti se ne svidjam ne gledaj mi u cice , ovaj postove... da, to sam htjela reci :mrgreen:

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 3:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
ajme bad ass (losa guzo) upade ti u klopku #-o

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 3:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
sjemenka je napisao/la:
ajme bad ass (losa guzo) upade ti u klopku #-o


jebiga, triba san sutit ali mora san kulturno odgovoriti na ovakvu podvalu. necu vise :mrgreen:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 11, 2008 3:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
slika

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 28 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 91 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz