Sada je: sub apr 27, 2024 2:17 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon jan 19, 2009 9:30 pm 
Vec sam u indigo odjelu napisao da sam se ja dio zivota ponasao hmm... prislilno kao jedan od tih "psihopata" no uvjek sam imao na dosta toga ali i izuzetno dobro znam kako ti "psihopati" funkcioniraju i kako ih se "rijesit" tj. pokusat ih popravit zasto jer eto, kao sto sam rekao, taj dio svoje proslosti prije ovog zivota nisam zaboravio. No postoji problem, ostao sam isti psihopat samo ne usmjeren prema ljudima vec prema eliti. Covjeku bi dao zadnji komadic kruha. Elitu, well... kanibalizam takvih razmjera da puno ljudi ovog foruma uopce nemoze pojmit koliki bez ikakvog srama, savijesti ili bilo cega drugog. I dapace, sto sporije ih razvalit to bolje. Taj kanibalizam nema veze sa ubijanjem istih. Puno je mucniji nego li cak i ja mogu pojmit. To se odnosi samo na onu 5-toricu na vrhu. Sve ispod, smatram ljudima i obozavam ih neke vise neke manje no ova petorica. Znas ono, bilo bi vode, nebi ju mogli pit, bilo bi hrane nebi ju mogli jesti, bilo bi slobode, nebi ju mogli imati. Znas kakva je granica kad bi taj "psihopat koji nista ne osjeca, sve mu je ravno" na kraju umro od boli i spoznaje koju je covjeku napravio bez da bi uspio sam sebe ubit vec jednostavno bi se energetski iscrpio do te granice da bi umro i to u nezamislivim bolovima.

No nisam ja krenuo tim putem sa svime ovime.

Cezar je napisao/la:
Noxten, kakav bi bio tvoj odgovor na pitanje:"A sta ako je bas tako predvidjeno da se sve izdesava, kao sto se desava, i ako si bas to odlucio da iskusis u ovom zivotu, da bi na taj nacin naucio neke stvari?"


Rekao bi ti da sam ja to vec iskusio ( prisjetio se toga prije cca 2-3 godine tj. od tada sam se poceo sjecat tih stvari ) i da imam i rijesenje ne kompletno ali rijesenje nekih segmenata. Ovu temu ja nisam startao bezveze Cezare imam ja razloge i reci cu ih na kraju kad za njih dodje vrijeme. p.s. posaljem ti jos nesto na pm. necu to javno pricat.


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 19, 2009 11:45 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Cezar je napisao/la:
Ja sam jednom procitao jednu recenicu koju nikad ne zaboravljam.
"Sve sto jeste, ispravno je onako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo"
Slicno kao ona da nema slucajnosti.


da, onda promislis da swe, pa cak i razmisljanja da se nije nesto tribalo desiti se u neku ruku tribalo desiti jer to jeste. cudno, zar ne? bas nedawno u wezi neke stwari razmisljam na owaj nacin. mislim se (kao na nekom sam kraju tog puta) a sta ako se desi nesto sta je totalno drugacije od swega i sta nikad nisam mislio da bi? pa mozda se i to triba dogoditi, odnosno jos neko nowo iskustwo za daljni napredak... :mrgreen:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 19, 2009 11:52 pm 
bad.ass je napisao/la:
Cezar je napisao/la:
Ja sam jednom procitao jednu recenicu koju nikad ne zaboravljam.
"Sve sto jeste, ispravno je onako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo"
Slicno kao ona da nema slucajnosti.


da, onda promislis da swe, pa cak i razmisljanja da se nije nesto tribalo desiti se u neku ruku tribalo desiti jer to jeste. cudno, zar ne? bas nedawno u wezi neke stwari razmisljam na owaj nacin. mislim se (kao na nekom sam kraju tog puta) a sta ako se desi nesto sta je totalno drugacije od swega i sta nikad nisam mislio da bi? pa mozda se i to triba dogoditi, odnosno jos neko nowo iskustwo za daljni napredak... :mrgreen:


Jedan topal prijedlog tebi (bez da se uvrijedis ili neznam sta. Nista lose ne mislim). To sto je on naveo jest takvo i takvo ce uvjek bit no nemoj mislit o pojmu SBBKBB tj. ( Sta bi bilo kad bi bilo. ). Makni se od proslosti i buducnosti. Ona te drzi zatvorenmom tj. pusti na miru ovaj boldani tekst. Zivi sada u ovom momentu. Sada i ovaj momenat jedino jest to sta je bitno. Kad dodje vrijeme, kockice ce se same poslagat jer se uvjek sloze. Treba samo bit strpljiv i gledat naprijed sa smijeskom i trazenjem stvari ali ne i time sta bi bilo kad bi bilo. To samo crpi tvoju energiju bezveze. Pusti to moj ti je topal savjet.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Dal vam se cini...
PostPostano: uto jan 20, 2009 12:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
noxten je napisao/la:
Mir, ne znaci otudjit se od drugih i brijat na cistu ali cistu dobrotu. To opet nije dobro jer mi momentalno zivimo 3 Denzitetu. Moral je jedna stvar no bit predobar u ovom svijetu to nije dobro. Opet moras imat dozu nedobrote da bi te ljudi uopce shvacali covjekom te da bis jednostavno stitio sebe ( svoj inner self ) kao drugo.


widis, ne slazem se sa tobom. iako nisam probudjena osoba, osjecam da probudjen/swjestan sebe cowijek netreba ego niti ima potrebe da stiti ego. bez obzira sta smo na 3 denzitetu, ego je njegowa tworewina. istinski mir ne znaci otudjiti se od drugih nego (jaooo, opet citiram de mella :mrgreen: ) plesati swoj ples. mir/ljubaw je stanje duha. u takwome stanju ti nitko nemoze nista jer ego nema tu nikakwe uloge. dakle ponawljam - nisam probudjena osoba (trudim se), ali osjecam da owim putem treba ici.

kazes biti predobar? pa sto i da jesam? ako je netko iskoristio moju dobrotu, neka je. samo je pokazao swoje prawo lice. ja se necu ljutiti, ali biti cu swjestan sto je naprawio. sebe je powrijedio, ne mene. sigurno da necu dopustiti da me fizicki napadne ili da ugrozi moj ziwot, ali da sad budem nesto sto nisam ((pre)dobar) samo zato da nebi moj ego (ili ljudski nacin razmisljanja kakaw cowjek triba biti) bio powrijedjen?!

narawno, triba biti swjestan i bilo bi pozeljno znati mnogo drugih stwari wezano za owaj ili onaj swijet. i opet, ne lebditi u nekom miru i oblacima poput owih hare krishna tipowa gdje je swe lipo, bla bla. ne, ali dostici unutarnji mir. sa tim smo wec pomogli sebi i cowjecanstwu...

:mrgreen: :blob: :love3:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 12:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
noxten je napisao/la:
Jedan topal prijedlog tebi (bez da se uvrijedis ili neznam sta. Nista lose ne mislim). To sto je on naveo jest takvo i takvo ce uvjek bit no nemoj mislit o pojmu SBBKBB tj. ( Sta bi bilo kad bi bilo. ). Makni se od proslosti i buducnosti. Ona te drzi zatvorenmom tj. pusti na miru ovaj boldani tekst. Zivi sada u ovom momentu. Sada i ovaj momenat jedino jest to sta je bitno. Kad dodje vrijeme, kockice ce se same poslagat jer se uvjek sloze. Treba samo bit strpljiv i gledat naprijed sa smijeskom i trazenjem stvari ali ne i time sta bi bilo kad bi bilo. To samo crpi tvoju energiju bezveze. Pusti to moj ti je topal savjet.


kriwo sam se izrazio. tio san reci sta kad se desi nesto totalno deseto sta nisan nikad mislio da hoce? ne da razmisljam, nego se desi - sada. i shwatim - pa neka je. jos jedan dio skole koji se izgleda morao desiti na owakaw nacin kakaw jeste... :mrgreen: :blob: :glasses7:

edit: istina, da razmisljam ponekad o tome - razmisljam. da ne razmisljam siguran sam da nebih nikada dogurao do owog trenutka kad shwacam da netrebam razmisljati o takwim stwarima? neka pice stwari swojim tokom? kuzis sta pricam/razmsiljam? :wink:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Zadnja izmjena: bad.ass; uto jan 20, 2009 12:19 am; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 12:16 am 
Samo cu ti rec da i ljubav, mrznja, dobro, lose, sve to skupa, kao i ego i materijalizam itd... Sve je to tvorevina covijeka. Treba samo biti slobodan :) Sve ostalo jest irelevantno i slaze se samo od sebe a sa time i ta dobrota :)

Problem je u tome sto taj "dio ega" koji jest tu, zapravo i nije ego vec "keeping you alive" stvar koja jest ta da je u nama od kad smo se probudili u ovom svijetu. To nema veze sa egom.

No da dobro si rekao al bash si bad.ass moras ga ti zabadirat hahaha xD ( sala mala njok njok lol )


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 12:18 am 
bad.ass je napisao/la:
noxten je napisao/la:
Jedan topal prijedlog tebi (bez da se uvrijedis ili neznam sta. Nista lose ne mislim). To sto je on naveo jest takvo i takvo ce uvjek bit no nemoj mislit o pojmu SBBKBB tj. ( Sta bi bilo kad bi bilo. ). Makni se od proslosti i buducnosti. Ona te drzi zatvorenmom tj. pusti na miru ovaj boldani tekst. Zivi sada u ovom momentu. Sada i ovaj momenat jedino jest to sta je bitno. Kad dodje vrijeme, kockice ce se same poslagat jer se uvjek sloze. Treba samo bit strpljiv i gledat naprijed sa smijeskom i trazenjem stvari ali ne i time sta bi bilo kad bi bilo. To samo crpi tvoju energiju bezveze. Pusti to moj ti je topal savjet.


kriwo sam se izrazio. tio san reci sta kad se desi nesto totalno deseto sta nisan nikad mislio da hoce? ne da razmisljam, nego se desi - sada. i shwatim - pa neka je. jos jedan dio skole koji se izgleda morao desiti na owakaw nacin kakaw jeste... :mrgreen: :blob: :glasses7:


Ma pretpostavio sam ja to ( citao sam tvoje postove vec tako da.. ) no rekao sam jer je tako ispalo pa da netko drugi znash ono boing... Aha i upali mu se zaruljica lol :D


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 12:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
noxten je napisao/la:
bad.ass je napisao/la:
noxten je napisao/la:
Jedan topal prijedlog tebi (bez da se uvrijedis ili neznam sta. Nista lose ne mislim). To sto je on naveo jest takvo i takvo ce uvjek bit no nemoj mislit o pojmu SBBKBB tj. ( Sta bi bilo kad bi bilo. ). Makni se od proslosti i buducnosti. Ona te drzi zatvorenmom tj. pusti na miru ovaj boldani tekst. Zivi sada u ovom momentu. Sada i ovaj momenat jedino jest to sta je bitno. Kad dodje vrijeme, kockice ce se same poslagat jer se uvjek sloze. Treba samo bit strpljiv i gledat naprijed sa smijeskom i trazenjem stvari ali ne i time sta bi bilo kad bi bilo. To samo crpi tvoju energiju bezveze. Pusti to moj ti je topal savjet.


kriwo sam se izrazio. tio san reci sta kad se desi nesto totalno deseto sta nisan nikad mislio da hoce? ne da razmisljam, nego se desi - sada. i shwatim - pa neka je. jos jedan dio skole koji se izgleda morao desiti na owakaw nacin kakaw jeste... :mrgreen: :blob: :glasses7:


Ma pretpostavio sam ja to ( citao sam tvoje postove vec tako da.. ) no rekao sam jer je tako ispalo pa da netko drugi znash ono boing... Aha i upali mu se zaruljica lol :D


tamam isa nadodat u swoj zadnji post tekst, kad widim ti odgoworio. al si brz :mrgreen:. dakle, ewo onda owdje moj zadnji komentar/dodatak na moj prethodni post:

istina, da razmisljam ponekad o tome - razmisljam. da ne razmisljam siguran sam da nebih nikada dogurao do owog/onog trenutka kad shwacam da netreba razmisljati o takwim stwarima? neka idu ustwari swojim tokom? kuzis sta pricam/razmisljam? :wink:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 12:25 am 
bad.ass je napisao/la:
noxten je napisao/la:
bad.ass je napisao/la:
noxten je napisao/la:
Jedan topal prijedlog tebi (bez da se uvrijedis ili neznam sta. Nista lose ne mislim). To sto je on naveo jest takvo i takvo ce uvjek bit no nemoj mislit o pojmu SBBKBB tj. ( Sta bi bilo kad bi bilo. ). Makni se od proslosti i buducnosti. Ona te drzi zatvorenmom tj. pusti na miru ovaj boldani tekst. Zivi sada u ovom momentu. Sada i ovaj momenat jedino jest to sta je bitno. Kad dodje vrijeme, kockice ce se same poslagat jer se uvjek sloze. Treba samo bit strpljiv i gledat naprijed sa smijeskom i trazenjem stvari ali ne i time sta bi bilo kad bi bilo. To samo crpi tvoju energiju bezveze. Pusti to moj ti je topal savjet.


kriwo sam se izrazio. tio san reci sta kad se desi nesto totalno deseto sta nisan nikad mislio da hoce? ne da razmisljam, nego se desi - sada. i shwatim - pa neka je. jos jedan dio skole koji se izgleda morao desiti na owakaw nacin kakaw jeste... :mrgreen: :blob: :glasses7:


Ma pretpostavio sam ja to ( citao sam tvoje postove vec tako da.. ) no rekao sam jer je tako ispalo pa da netko drugi znash ono boing... Aha i upali mu se zaruljica lol :D


tamam isa nadodat u swoj zadnji post tekst, kad widim ti odgoworio. al si brz :mrgreen:. dakle, ewo onda owdje moj zadnji komentar/dodatak na moj prethodni post:

istina, da razmisljam ponekad o tome - razmisljam. da ne razmisljam siguran sam da nebih nikada dogurao do owog trenutka kad shwacam da netrebam razmisljati o takwim stwarima? neka pice stwari swojim tokom? kuzis sta pricam/razmsiljam? :wink:


Svi mi razmisljamo, onda se desi da se nesto desi jer nisi razmisljao. Ovo ostalo, ne desi se jer razmisljas o tome. Ja sebe svaki dan jedno 722 puta opomenem i kazem kus biach, ne mislit o tome no opet mislim lol. No ni jedna stvar ne ide nabrzaka. Sve se desi kad se treba desit jer nesto takvu stvar aktivira i hebaj ga.

Da brz sam jer imam notifier od Gtalka kad mi mail dodje a bash gledam neki film ( Henry Pole is here ) pa usput da odgovorim pa grem spat.

Deka me vec pocela samarat a sef vec skice 200 na sat pa cini mi se da je vrijeme da downam myself lol.


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 12:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
noxten je napisao/la:
Samo cu ti rec da i ljubav, mrznja, dobro, lose, sve to skupa, kao i ego i materijalizam itd... Sve je to tvorevina covijeka. Treba samo biti slobodan :) Sve ostalo jest irelevantno i slaze se samo od sebe a sa time i ta dobrota :)


ako na ljubaw mislis kao na ljubaw medju dwoje ljudi, onda jeste. to jeste produkt cowjecanstwa i to nije ona prawa ljubaw - to je kacenje. ja na to nisam ni mislio, nego na onu prawu ljubaw - stanje duha/bica. takwa ljubaw nema weze sa ljubawnim/romanticnim odnosom nekog ljubawnog para.
ti kazes sloboda. jeste, pa o tome i goworim. biti slobodan, biti u stanju ljubawi (ponawljam, ne one ljudske tworewine (wec sam nekome preporucio de mella - put ljubawi, prep. i tebi)), igrati swoju igru, plesati swoj ples... :wink: :glasses7:

ih, gren spawat. wec se nocima nadam da cu upasti u lucidan san (pitam se tokom dana kod nekih stwari "da li je owo san", swe u nadi da cu se isto upitati i u snu i - probuditi, no slabo to meni gre :mrgreen: )

do sutra, LP

8) :love3:

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 2:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
Politička ponerologija, citat:
(Astenične psihopate)

Ozbiljniji slučajevi su u većoj meri anti-psihološki nastrojeni i puni prezira prema normalnim
ljudima; oni pokazuju tendenciju da budu aktivni u procesima geneze zla u široj skali.
Njihovi snovi su sačinjeni od izvesnog idealizma sličnog idejama normalnih ljudi. Oni bi želeli da
reformišu svet u skladu sa svojim željama, ali nisu sposobni da predvide mnogo dalekosežnije
implikacije i posledice. Začinjena devijacijama, njihova vizija može uticati na naivne
buntovnike ili ljude koji su pretrpeli nepravdu. Postojanje društvene nepravde može izgledati
kao opravdanje za radikalan pogled na svet i za prihvatanje takvih vizija.
Sledeći odlomak je primer misaonog obrasca osobe koja predstavlja tipičan i teži slučaj
astenične psihopatije:
„Ako bi trebalo da ponovo započnem život,
učinio bih potpuno isto: to je organska
neophodnost, ne diktat dužnosti.

(Simptom:Osećaj da je drugačiji.)
Postoji jedna stvar koja me pokreće i budi u
meni vedrinu, čak i kada su stvari veoma
tužne. To je nepokolebljiva vera u ljude.
Okolnosti će se promeniti i zlo će nestati,
čovek će čoveku biti brat, ne vuk kao što je to
danas slučaj. Moja borba ne proizilazi iz
mojih ideja, već iz jasne vizije o uzroku koji
izaziva zlo.

(Simptom:Plitka nostalgija, karakteristična za psihopatiju.Vizija novog sveta.
Različito psihološko znanje.)
Ove reči je u zatvoru napisao 15. decembra 1913. Felix Dzerzhinsky, potomak poljskog
plemstva, koji će uskoro osnovati Cherezvichayka (Čeka je prva tajna policija pod
boljševičkom vlašću. Dzerzhinsky je bio njen prvi komesar. Prim.ured.) u Sovjetskom Savezu
i postati najveći idealist medju tim slavnim ubicama. Psihopatsko naličje u svim nacijama.
(Dzerzhinsky je zanimljiv slučaj. O njemu je rečeno: „Njegov pošten i nepotkupljiv karakter,
kombinovan sa njegovom potpunom posvećenošću cilju obezbedio mu je brzo prihvatanje i
nadimak Gvozdeni Felix.


...

Ko normalan ne bi zbriso?
Ako može.
Danas sam živ ,izmedju ostalog, i zato što sam uspijevao pobjeći...

pozdrav
Dezerter Felix

P.S. Ne, ona "indigo" boja slova nije slučajna!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 2:48 pm 
Rofl ti meni zelis rec da ako osoba izricito zeli napravit dobro u ovom svijetu bez da ubije ikoga i pokusa oslobodi put tj. potrudi svoju grbacu bacit u vatru kako bi svijet kao takav shvatio neke stvari i pokusao to promijenit. Ti meni zelis rec da je to psihopatija. Ako osoba jedva zivi u ovom svijetu jer zna da ga tj. ne njega ko njega vec pristupe istom treba iz sustine mjenjat ka boljem. Na to ti meni zelis rec da je to najtezi slucaj psihopata u danasnje vrijeme. Ti meni zelis rec da osoba koja se ne boji iluminata i ima jedan i jedini cilj a to je srusit iste koliko je god vise moguce te kojeg vodi zelja za promjenama na bilo koji nacin jer zna da on sam ne moze napravit promjenu vec citav svijet mora poduzet nesto da bi se promijenilo. Osoba koja zeli maknut tajne iz svijeta i pretvorit ga sto vise moze u bolje izdanje? Ti na to isto meni zelis rec da da je to psihopat.

Okay stari, onda mene izuzetno smatraj tim Indigo bojama ili ti ga teskim ali fakat fakat fakat teskim psihopatom koji zivi i funkcionira na ovom svijetu i od svojeg rodjenja zna da je drugaciji od drugih. Znaci zamisli si najgori oblik psihopata, izbaci ubojstva ( jer nikad covjeka nebi ubio pa makar on mene ubio. Stajao bi smijao bi mu se ali nebi ga ubio. ) te dodaj jos par stvari di dobijes OPD a ne OPS i evo ti mene. Jedna masina koja je u stanju razvalit sve postojece sisteme i vjeruj, ja kad si zacrtam nesto, ja to i napravim (tesko zacrtam al kad zacrtam onda to i napravim) a na tvoje pitanje, ja sam to vec oooodavno startao samo je jos premaleno da bi se ista vidjelo. Ali kroz par godina, itekako ce se vidjet. Ja cu podbit svoja ledja i najverovatnije poginut u istom. Necu umrijet u strahu nit cu umrijet u kukavicluku al cu umrijet za promjene. Moje ideje oko promjena, vjeruj nisu male stvari i ne baziram se na 222 stvari vec samo na 1 stvari a to je postat imucan doc na vrh vrhova, i kad dodjem gore ili sto blize gore, e onda krenut generalno rusit sve sto svijet odluci srusit a ne samo ja.

Mislim felix-e ako je tebi cilj zivjet u strahu i vjeri da ce se sve samo od sebe mijenjat i promijenit, ako si ti taj put odabrao a izgleda da jesi kad si odlucivao se ubacit u ovaj ciklus, go ahead. Ja nisam. Nit sam dosao da studiram metafiziku, nit sam dosao da dizem svoju svijest jer mi je vec jako dignuta vec izuzetno znam zasto sam dosao na ovaj svijet a to je pomoc ulasku u OPD. Koliko god da sam ja tu stvar odgadjao godinama u glavi i rekao ma necu, protiv odlucenog, tesko se borit a i ne zelim jer znam neke stvari pa na koncu konca zelim te stvari koje znam i mijenjat.

Imas problem, sta se sa problemom radi? Ga se zaboravlja ili ga se rijesava pitam te ja?

No okay, ( hint: problem ovog gore citata dodje kad se upitas jel to ego prica ili OPD. :) ). Neke stvari gore su dezinformacija no neke su informacija. Te dosta stvari se moze izvuc odozgora no ovo gore je cisti
Asteniène psihopat - pun ega :)

Mislis li ti felix-e da sam ja toliko blesav? Pitam ja tebe. Kad sam spomenuo mjenjat stvari u OPD, to sam i mislio. :)

P.s. za tvoj pojam - postoje Asteniène psihopat OPS i Asteniène psihopat OPD. To sto se ljudi uhvate za jednu kosticu i to ih slijedi, ko vam kriv kad ste ko muhe bez glave. I da procitao sam ja o psihopatima svasta pa i tu knjigu koju stalno nabijas ko da je svetinja a koliko ima informacija toliko ima i TEEskih dezinformacija. To je sve sto cu rec. No kroz daljnje razglabanje objasnit cu par stvari cisto iz razloga jer bas pokusavam neke stvari objasnit svakakvim stavovima.


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 4:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
noxten sad ću ti predvidjeti budućnost....mmmmm.....mmmmmmm....mmmmmm.....mmmmmmmm..
mmmmm.. :wink:
:notworthy: :notworthy: :notworthy:
Ako i uspiješ u svojoj namjeri,što misliš koliko dugo će NOXTENOV REŽIM trajati?3,4,10....20 godina.
Prijatelju ideš u krivom smjeru.To što ti govoriš je prevaziđeno i protuotrov za takve načine postoji već duuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo.
Čitaj imperjalizam ili salvacionizam i sve ostalo.
Što misliš zašto je većina pokreta s nekim,Velikim vođom,propalo.Možda taj Veliki vođa jest bio SVJESTAN,ali nažalost *SLJEDBENICI nisu.
Kako to da neke države imaju npr. čista jezera i ktome zakonom zaštićena,a druge u svoja jezera puštaju mazut?Svjesnost ljudi je odgovor.Ako nađeš način nakoji možeš osvjestiti čim više ljudi,naprjed,to je pobjeda!Ostalo je pucanj u prazno. #-o

*Sljedbenik-osoba koja sljedi nečije učenje-tj.ne razmišlja o onome što uči ili o drugim mogućnostima(lateralno)

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 5:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 10, 2007 7:40 pm
Postovi: 78
Lokacija: Bijeljina
Nemogu vec nekoliko dana da odolim..a da vam ne napisem nesto sto je strasno povezano sa naslovom teme....


Da li vam se čini.....da nas neko dobro jebe na pučini....


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ko su ljuti....upadne mu kruti.....

Admini...DUBOKO se iyvinjavam,ali nisam mogao da odolim....spreman sam na sankcije...

_________________
Dokle vise da trpimo sve ovo...da li da ostanemo normalni po nasim nacelima ili da i dalje budemo ludi po njihovim nacelima....
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 5:10 pm 
terranet je napisao/la:
Nemogu vec nekoliko dana da odolim..a da vam ne napisem nesto sto je strasno povezano sa naslovom teme....


Da li vam se èini.....da nas neko dobro jebe na puèini....


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ko su ljuti....upadne mu kruti.....

Admini...DUBOKO se iyvinjavam,ali nisam mogao da odolim....spreman sam na sankcije...


:twisted: :mrgreen:


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 5:48 pm 
Kolos je dosao do bitnog zakljucka ovaj puta.

Sad preface pa zaplet pa rasplet a onda cu molit admine da lockaju temu :)

1.) Preface ....

Uopce nije bit toga sto je stvoren protuotrov. Uopce nije bit u tome sto ces poginut ili ne prilikom napada na njih. Napad je pogresan.

Napad se nikada ne desava u masivnosti, u vanjstini niti ce ikada uspijet.

Ovo sam startao jer sam vidio dosta ljudi da tako briju stvari pa ako jednom nalete na ovaj post tj. topic da im se trigeric upali u tom mozgu.

2.) Zaplet...

Da bis ista mogao promijenit prvo moras pocet od sebe i izbacit ovako opasan ego ca. ( P.s. onaj projekat koji sam rekao, nesto je drugo a ne ono gore sto sam naveo. Malo nasamarit ljude da vidimo kako misle i dal ima resistance to my theory sto je izuzetno dobro da ima :D )

Nista na ovom svijetu nije tu zato jer je netko rekao vec zato jer jest. Najgora stvar koju mozes napravit jest da svjestan ulazis u kolaps i pokusavas mijenjat ga. Tada definitivno znate onu americku "Neka nam se bog smiluje" jer to ljudi sada rade i nece biti nit ce zavrsit dobro. Mjesat se u prirodu nije dobro. Priroda je tako rekla, tako ce bit te tko smo mi da se sa njom zajebavamo. To te cini svjesnim ili nesvjesnim.

3.)

1.) Za one koji su se nasamarili na ovu temu, GETALIFE lol. Ne tako brijat jer to je izuzetno lose i nevaljano.

2.) Admini lockajte temu jer nema vise smisla ista govorit odao sam se lol :D

Bit nesto i netko jest da zivis tako da apsolutno nista ali nista ne shvacas doslovce te samo sebe te da svaku informaciju koju dobijes uzmes pod oprezom i kako li je vec receno pustis da odstoji malo jer inace, stvaras krivu sliku no mozda pravu. Ako vam se da riskirat go ahead al to nije bas pametan choice.

I za boga dragog NIKAKO SE NE MJESAT U PRIRODNI TOK! To rezultira kao i do sada SMRCU ne tebe, tko jebe tebe, drugih. Ne to radit.

Ako vidis da ne mozes rijesit bijes u sebi na miran nacin, tj. opustanjem, odi lupaj sakama ko manijak po zidu polomi si kosti ruku placi, umori do kraja svoj organizam jer kad dodjes do "bottom-a" toga, jedino sto ti preostaje da se dignes. ALI TAD SE DIZES! I ako nista ne shvacas doslovce vec radis sa oprezom, ubrzo ces krenut ka OPD-u ako si tako odlucio. Inace, samo chill out i there is only one life. It's really stupid to live it inside of the "harder way" when you can do it over "easier way". Ali easier way je zapravo puno tezi, zato ga ljudi ni ne prakticiraju jer jest tezi.

I za kraj jedna slatka:
http://www.youtube.com/watch?v=3hxO_RB27jk

Free your mind. Ne trosi ga uzalud, radje se posveti da svu tu energiju utrosis u nesto korisno tako da na malenom ali malenom segmentu nesto napravis sto ce usrecit druge. Tada, i samo tada zapravo mijenjas svijet jer se svijet ne mjenja tako da ga rusis od vrha vec od dna prema gore. Dno uvjek mora biti cvrsto da bi vrh opstao. Ako hoces srusit vrh, srusi dno. Dno ne zelis rusit jer for Christ sakes to su ljudi. S toga, chill it out.

Ovo nije pisano za one koji se sada smiju vec za one koji u ovom momentu govore ma koju glupost ti pricas i stoje na onoj mojoj prvobitnoj izjavi kao valjanoj.


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 6:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 27, 2007 11:07 pm
Postovi: 306
Što reče Isus : ti kažeš!

Evo i ja da dodam jednu indigo

http://www.youtube.com/watch?v=ru5d0GBXKvQ


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 6:22 pm 
felix je napisao/la:
Što reèe Isus : ti kažeš!

Evo i ja da dodam jednu indigo

http://www.youtube.com/watch?v=ru5d0GBXKvQ


Lol kakav je ovo spot premda nisam slusao sta pjesma govori ali vec vidim po spotu da me ne zanima tako da mi se neda bash za istu tratit vrijeme....

Ne nespominjem ja isusa njega sam "metaforicki" naveo bezveze i bez razmisljanja no poanta stoji ista i cisto me briga za Isusa ako cemo iskreno. On ako je i postojao, ako je i bio, bio je dio nase proslosti. To sigurno nece rezultirat time da ga ja vucaram po sadasnjosti ili buducnosti. Proslost je proslost i znam za nju al mi ne kroji niti ce mi ikada krojit moj zivot. Moze mi samo pojasnit neke stvari koje se sada u sadasnjosti desavaju ili me kompletno dezinformirat te iz istog razloga, ja to nis ne shvacam ozbiljno.

P.s. Stari ova gore nema apsolutno nikakve veze sa indigom ( ova koju sam ja dodao. ) Vec sa necim drugim.


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 7:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
noxten je napisao/la:
Uopce nije bit toga sto je stvoren protuotrov. Uopce nije bit u tome sto ces poginut ili ne prilikom napada na njih. Napad je pogresan.

Napad se nikada ne desava u masivnosti, u vanjstini niti ce ikada uspijet.

Ovo sam startao jer sam vidio dosta ljudi da tako briju stvari pa ako jednom nalete na ovaj post tj. topic da im se trigeric upali u tom mozgu.
1.) Za one koji su se nasamarili na ovu temu, GETALIFE lol.


Da budem iskren, meni licno se takvo ponasanje cini malkice neiskreno i manipulativno. Mislim da bilo kakva "provokacija" ne može biti u "OPD maniru".

Sa druge strane, kada se ovaj topic pročita od početka, meni se čini da si ipak ti onaj ko najviše "brije" na ovu pricu koju si izneo. Bar prema onome šta je ko napisao u ovom topicu. Naravno, moguće je da grešim.

Citat:
Svijetu je potrebna 1 svjetska vlada na kojoj ce biti CISTI OPD-ovci koji se nece smatrat vladom vec predstavnicima.


Meni to izgleda kao neki "romantičarski" pogled na svet, koji je sustinski ne primenljiv, s obzirom na mentalitet ljudi koje 'vlast' ili 'predstvaništvo' zanima. Mislim da je ovakav stav romantičarski i zbog toga što jednostavno nije moguće u ovakvom "realitetu", koji je po difoltu OPS, pronaći i odabrati "čist OPD". To bi u krajnjoj konsekvenci zahtevalo i nasilne metode ili genetski inžinjering, a tu nema OPD-a nego se još uvek vrtimo u granicama OPS-a. Druga stvar je što OPD ne može podrazumevati jednu vladu, uniju, unitatarno i slične koncepte. Mislim da je stvar u tome da se OPD ne može kontrolisati ili koordinisati iz jednog centra ma koliko "demokratski" ili "predstavnički" on bio. Suština OPD-a je više "mrežno povezivanje" sa puno samostalnih centara. Što bi u praksi 'političke podele' bilo puno malih centara koji su ravnopravno povezani u mreži, a ne jedna unitarna "vlada".


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 20, 2009 8:14 pm 
Aragorn je napisao/la:
noxten je napisao/la:
Uopce nije bit toga sto je stvoren protuotrov. Uopce nije bit u tome sto ces poginut ili ne prilikom napada na njih. Napad je pogresan.

Napad se nikada ne desava u masivnosti, u vanjstini niti ce ikada uspijet.

Ovo sam startao jer sam vidio dosta ljudi da tako briju stvari pa ako jednom nalete na ovaj post tj. topic da im se trigeric upali u tom mozgu.
1.) Za one koji su se nasamarili na ovu temu, GETALIFE lol.


Da budem iskren, meni licno se takvo ponasanje cini malkice neiskreno i manipulativno. Mislim da bilo kakva "provokacija" ne može biti u "OPD maniru".

Sa druge strane, kada se ovaj topic proèita od poèetka, meni se èini da si ipak ti onaj ko najviše "brije" na ovu pricu koju si izneo. Bar prema onome šta je ko napisao u ovom topicu. Naravno, moguæe je da grešim.


Da pa jest. Itekako, radi se o tome da sam naletio na netu na jedno 100 mjesta di mozes po covjeku tocno to vidjet. Dakako da sam to bio i itekako to brijao prije par godina. Rijetko koji nije bio ovo gore no zelim rec da je takvih ljudi danas mac po netu koji tako briju. Oce nesto mijenjat, tj. naletio na njih puno puta. Cisto zato sam i startao ovu temu jer da si mi rekao u proslosti ovo, ja bi te poslao u onu stvar i rekao ma o cemu ti brijes. Tu i lezi caka. Ovo gore i jest manipulativno receno jer sam tako htjeo da ispadne tj. ovaj dio oko 1.) koji izgleda kao provokacija sto i jest ( samo na rijecima, iza nije lol. )


Aragorn je napisao/la:
Citat:
Svijetu je potrebna 1 svjetska vlada na kojoj ce biti CISTI OPD-ovci koji se nece smatrat vladom vec predstavnicima.


Meni to izgleda kao neki "romantièarski" pogled na svet, koji je sustinski ne primenljiv, s obzirom na mentalitet ljudi koje 'vlast' ili 'predstvaništvo' zanima. Mislim da je ovakav stav romantièarski i zbog toga što jednostavno nije moguæe u ovakvom "realitetu", koji je po difoltu OPS, pronaæi i odabrati "èist OPD". To bi u krajnjoj konsekvenci zahtevalo i nasilne metode ili genetski inžinjering, a tu nema OPD-a nego se još uvek vrtimo u granicama OPS-a. Druga stvar je što OPD ne može podrazumevati jednu vladu, uniju, unitatarno i sliène koncepte. Mislim da je stvar u tome da se OPD ne može kontrolisati ili koordinisati iz jednog centra ma koliko "demokratski" ili "predstavnièki" on bio. Suština OPD-a je više "mrežno povezivanje" sa puno samostalnih centara. Što bi u praksi 'politièke podele' bilo puno malih centara koji su ravnopravno povezani u mreži, a ne jedna unitarna "vlada".


Aragorn gle, citav topic je bio dizajniran tako da ako ikada jedan od tih nadobudnih naleti, da kad ga sa odusevljenjem u startu procita da se na kraju spusti na zemlju. Kuis. Ovo sam trebao napravit, jer sam vidio neke stvari kod ljudi koje ne vode nigdje.

Svijetu je potrebna samo sloboda i sada. Sta li je potrebno svijetu, necu sigurno ja odlucivat niti bi itko trebao vec bi se citav svijet trebao dogovorit sta je potrebno ( znas ono da vidimo kakve prijedloge imamo, okay tko je za ovaj. Okay tko je za onaj ) do tada, pricice oko toga sta li je svijetu potrebno jest samo zivot u buducnosti tj. sa proslosti samo si se presaltao kako fixirat buducnost a to je vise nego li krivi put. Takve stvari treba pustit da se same dese od sebe.

Nadam se da kuzis sta zelim rec. Pozdrav :)


Vrh
  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 43 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 82 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz