Sada je: sub apr 27, 2024 2:14 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 529 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: čet jan 19, 2012 1:18 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
Catandy :
Citat:
o tom ''mehaničkom faktoru cijelog sistema'' i ''sistemu cijevi i cjevovoda'' koji poput sistema automatske farme crpe od ljudi energiju kao od krava na farmi automatske pumpe za mužu mlijeka, stavio je neko tamo na temu *kontrola iz 4D* textove da su o tome pisali ljudi (ovi drugi , sa dušom očito haha, ne OP-i svakako) Richard Sauger i John Keel (ne znam sad ko su tačno oni, pošto nisam pratio toliko sve literature oko ovih tema ,ali svakako su vjerujem dosta dobri poznavatelji svega ovoga) , pa sam i ja tamo postao ponešto što sam lično imao prlike shvatiti o tome što i oni spominju u svoji textovima, i baš se baziraju na ''TO'' , na taj opisno rečeno golemi sistem cjevovoda i automatskih dijelova koji isisava ''mlijeko'' od ljudi i da te cijevi vode negdje dalje...


Da ti cjevovodi nisu one tanke svijetlosne niti koje sam počeo vidit prije spavanja oko kreveta u mraku.Kad stavim ruku preko jedne od tih niti,prođe ravno kroz ruku.
Vidim također razne svijetlosne pojave(točke koje se odjednom pojave ili koje se kreću naokolo itd) volio bih da samo umišljam ali uvjerio sam da to nije slučaj.
O napadima za vrijeme spavanja da i ne govorim a i nije ta tema.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: čet jan 19, 2012 1:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
Gdje mogu pronaći literaturu od Richard Sauger i John Keel, hvala unaprijed :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: čet jan 19, 2012 2:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
-Nix- je napisao/la:
Gdje mogu pronaći literaturu od Richard Sauger i John Keel, hvala unaprijed


ne znam sad ni ja tačno, nemam ti neki link posebno ,ali na forumu imaš neke dijelove te priče , postavio je *galaksija* na temi http://www.galaksija.info/forum/viewtopic.php?f=5&t=235&start=300 ,pa prelistaj , tamo sam i ja naletio na to.

ne znam sad kakve tanke svjetlosne niti spominješ , ja nisam imao iskustva s tim ,niti takvih snova , niti sam to dosad registrovao ovim našim fizičkim očima ,ako možda i na to misliš.
ljudi se razklikuju , pa svako na malo drugačiji način to sve vidi , ''vidi'' , dobiva i stiče uvide i informacije o svemu ovome , a ja nisam registrovao te svjetlosne niti kako ih ti opisuješ pa ti ne znam ,ali moglo bi biti da ti se poneki dio tog ''mehaničkog'' sistema i nekako materijalizirao, tj da si uletio u neku graničnu zonu svijesti i čula vida, pa si i registrovao takvo nešto.

s tim da te niti ne moraju biti dio te ''aparature'' kojoj je cilj zapravo negativan po sve ljude ''sa dušom,empatijama i emocijama'' i koja je povezana sa (ljudskim) bićima ''ornganski portali'' kojima ta kontrolorska aparatura vjerovatno i upravlja podsvjesno, nego može biti da su to svojevrsni ''konopci'' od strane ovih drugih , tj dijelovi improvizovanog sličnog sistema koji u sistemu naše planete postavljaju i umrežavaju ti ''OPD-i'' , ili obnavljaju i oživljavaju neki stari svakako oštećeni takav sistem same Zemlje , opet sve povezano je to sa njenim magnetnim poljem , spektrom boja i svjetlosti koju registruej naše oko itd

ne znam, to ćeš najbolje povezati preko samog svog dojma i osjećaje glede tih svjetlosnih niti , jesu li ti ''prijateljske'' , blagonakloni ''konopci'' ,ili ih i doživljevaš kao neke žice kanale i cijevi u mašineriji ljudske ''farme'' u kojoj smo rođeni na Zemlji.
i ima li sama pojava tih niti veze sa tim podapinjanjim i napadima za vrijeme spavanja, tj da li te niti prethode tome ,ili te niti nisu od ''nedobronamjernih kontrolora , napadača i podapinjača'' .

ali moglo bi biti povezano sa tim da je to što opisuješ zapravo i samo ''viđenje'' dijelova takvog nekog sistema i mreže okolo planete , jer svakako te niti nisu neka posebna jedinična bića, ali mreža koju koriste i njihova neka produžene ruka (bilo koje od dvaju strana) to vjerovatno jeste. s tim da to je koliko ja mislim sama prirodna stvar sistema planete , nije isključiva ''tehnika 4 ili 5D'' , nije u stilu ''laserske zrake'' ili nešto takvo. kako god ,lični tvoj osjećaj i dojam o tim svjetlosnim nitima je najbitniji.

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: čet jan 19, 2012 2:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
Nicaze je napisao/la:
A mozda bi bilo jednostavno reci da je to sve stvar balansa u univerzumu(kako kazu Cass).Jer meni je logicno da vjecni univerzum(mislim na nematerijalni) balansira tj. reciklira OPS koji kroz reinkarnacije od 1-3 denziteta dolazi do stadijuma kada postaje OP.A potom u daljem napretku postaje individua(nije vise OP sa kolektivnom dusom).I ta tehnologija o kojoj govoris bi moglo biti upravo ovo(balansiranje univerzuma).



@ Nicaze

moglo bi se i tako gledati u neku ruku, tj mislim da hoćeš reći da su OP-i bića koja su ne tako davno bili stanovnici (ovdašnjeg) sprata 2 (svijet faune) , i da i njih priroda prebacuje i ovdje upumpava u ljudsku vrstu da bi prilikom ovog perioda oni dostigli stanje svijesti po kojem se mi sad otprilike vrtimo, a mi ćemo hvatati konopce četvrte ili pete svijesti , što će nama biti ''novi svijet shvatanja'' , tj stari pošto su očito na zemlji davni narodi prije nas znali svašta nešto što mi ne znamo , i o planeti i o samima sebi .

svakako da balans , ravnoteža i simetrija su valjda statusna stvar u univerzumu (dualitet muško-žensko, polaritret ops-opd , sva materijalna tijela i lica svih životinja i ljudi su simetrična , lijeva i desna strana su iste ali kao preko ''ogledala'' ) , ali u ovom slučaju meni se učinilo da se možda i ne radi baš o prirodnom procesu, a napomenuo sam da su i razni drugi ljudi imali slične dojmove ,i da se osim u opjevanom filmu matrix na jos mjesta moze naci prica o automatskom vjestackom komjuterskom programu koji upravlja ovime u sta su ljudi na zemlji upakovani , umno kontrolisani i vođeni kroz svoje ''živote''.

jer prije svega, otprilike je jasno da ljudski život i razvoj vrste ovdje na zemlji u svakom slučaju ne ide po ''prirodnim procesima'' hiljadama godina unazad, tj to shvati upravo svako ko dohvati stanje svijesti da recimo rečenica ''ljudi na zemlji su okupirani , učahureni ,kontrolisani i manipulisani od 4 i 5 D ops orionaca'' koji i na terenu imaju svoje sluge , te razne ''vlasti iz sjene'' i nije baš naučna fantastika.

i zašto bi i sad u ovom razdoblju u kojem je sve to očito opet malo aktuelnije sve išlo po prirodnim koracima ''balansa i ravnoteže univeruma'' .

tehnički dio te ''aparature'' svakako je ono što se otprilike često naziva ''reptilska 4D tehnologija'' , a u rangu je zapravo kao kod ljudi na terenu što su im danas produžene ruke bageri i sva ostala građevinska operativa, daljinski navođene rakete, avioni, mobiteli, automatski sistemi i aparatura svih fabrika itd. pa iako je konkretno bager nešto prokopao , neki ''semir osmagagić'' bi u buducnosti rekao : ''a ne , ovo nije prirodni kanal za navodnjavanje, ovo je ljudska ruka uradila'' , ili iako je raketa tomahawk pala negdje, kaže se ''amerikanci su zdrmali'' itd, a još kad svime time upravlja kompjuter , automatizam vođen nekim windows xp-om na nivou 4 ili 5 , onda je skup svega toga , te umrežene tehnike i pomagala svakako da kažem ''zaseban igrač'' u svemu , šta god to bilo, dakle neki prirodni sistem same naše planete koji je uz nju postavljen i programiran kad i sama planeta i život na njoj, ili bilo to djelo ili prozvod samih ljudi koji su ovdje bili prije nas , i da su to oni ovdje ''podigli i postavili'' u zonu iznad materijalnog nama vidljivog sprata , za neke svoje svrhe, potrebe, experimente i šta već.

drugim riječima , isto kako ljudi koju god tehnologiju imali uvijek im se status i mogućnost zna :
ne možeš duže od par minuta bez zraka, par dana bez vode , malo tek duže bez hrane, a prirodna brzina kretanja ti je tvoje lično ''hodanje'' , tj negdje oko 5 km/h , tako i svi ti igrači iznad nas koji kontroliraju ''farmu'' na Zemlji imaju i svoje prirodno ograničene i fiksne kapacitete i mogućnosti , samo za jedinično biće nivoa 4 , 5 ili 6. A sve ukupno ovo naše što nas čini ''modernom i multi-djelotvornom vrstom'' , od auta, struje , tehnologije za komunikaciju i svih tipova mašinerije i automatizacije, skup toga nečega imaju i oni, tj u svakom slučaju nas nekad davno sa oriona nisu poklopili ''indijanci sa kopljima i strijelama'' i nisu došli ''pješke'' pa čak ni ''na ćivotinjama konjima'' ,ako sam uspio pojasniti.

jer svakako , ljudi iz to nekog atlantidskog vremena , čiji tek raspadnuti ostaci su recimo kulture tipa stara egipatska (za koju je i danas vezano milion nejasnoća i pitanja) su svakako po meni a i po raznim spominjanjima i textovima bili svakako na četvrtoj svijesti najmanje , i sve što mi koji smo spali na čisto materijalni aspekt 3D-a poznajemo pod ''razvoj , život i napredak civilizacije'' , oni su također imali svoj život razvoj i djelovanje, a u svakom slučaju su onda znali baratati , kreirati ili postaviti takva neke razne stvari koje su danas nama apsolutna ''čudesa i naučna fantastika'' .
pa zato meni postoji i ta druga mogućnost da ''automatska aparatura'' koja je fiksno usidrena i postavljena na ovdašnji sprat 4 ( a pošto očito je upetljana i u ''kružni re-inkarnacijski proces'' , onda je zabodena i u taj nivo 5 gdje je ''hodnik/tunel'' ) ne mora biti da je donesena i da je uopće zapravo njihova (reptilska , orionska , a još manje 4D sivih ,jer su i oni sami kako se kaže tek bio-roboti upravljani nekim programom) , nego da to ovdje i stoji iz tih nekih ranijih vremena, a oni su to u kolikoj sad mjeri reprogramirali i koriste naravno taj ''reaktor'' , prirodno planetarni ili ne, svejedno.

u svakom sličaju ''to'' je povezano sa bićima ''organski portali'' , posebno sa njihovom količinom i brojnosti . taman da to i jeste bio neki prirodni sistem cijevi , ventila i rampi koji radi upravo to na šta mislim da si mislio, tj da po zadanom programu ''uvodi'' kandidate iz zivotinjskog 2D sprata u ljudski 3D. Ali u svakom slučaju su to reptili malo ''prespajali žice'' , jer ne vjerujem da je neki originalni omjer i procedura da i preko 50% ''ljudi'' na zemlji bude ta populacija.
Naseljeni u ljudsku vrstu, poklopljeni programima tipa ''religije'' i to je to ,nema zime za orionce i gazde ''farme'' ,jer sve dalje ide samo, poput biljke koju posadiš na teren i dalje ona sama raste i živi.

i da napomenem opet , da je to što umno programira i na teren ubacuje i rađa OP-e nešto što nije prirodno , jedna od najbitnij stvari je njihova ''reakcija na podražaje'' od strane ovih drugih koji imaju malo prošireniju svijest na ličnom nivou , i naravno njihovo kačenje za ''ljude sa dušom i empatijom'' u cilju isisavanja, transformiranja i slanja ''hrane'' gore vlasnicima, tako da oni itekako imaju usađeni element nastrojenosti na ''originalne ljude'' , i bez puno razmišljanja i napada i obračuna sa njima ako je takva pozicija i situacija, a to već svakako nije ''prirodno'' , jer oni bi valjda u neku ruku trebali biti ''podređeni'' ljudima za koje osjete da su po svijesti viši i emotivniji od njih ,ali upravo kako da osjete kad su im elementi ''duša-empatija-osjećaj'' amputirani i otkinuti.

a po tim ''promjenama'' i u njihovom mentalnom modusu koji su i drugi vidim primijetili , kao i u toj samoj činjenici da ih je brutalno narastao broj na terenu zemlje upravo sad u zadnjih 40-ak godina (i raste naravno i dalje) , a nije se mijenjala brojnost od možda milijardu ljudi na zemlji zadnjih nekoliko hiljada, to su svakako bitne stavke u priči kako i o valu , osvještenima , indigama/krisalima i info kanalima sa šestog tipa Ra i Cass, tako isto i priče o matrici , organskih portalima i tom elementu tehnologije i umrežene tehnike koju oni gore koriste.

Jer šta god Cass rekli (to su oni što im je kanal kako se čini ušutkan ??) , mislim da je to golema priča da stane u tako neke dvije riječi da je tek ''stvar balansa'' , jer to ti ne trebaju oni reći , po prirodi na zemlji i svim bićima shvataš jasno pojam balansa , ravnoteže i dualnosti.

jer koliko god oni spominjali da se na zemlju inkarnira miliona indiga ,putnika i wanderersa , kojima je i cilj da upravo svojim ubacivanjm ovdje zajedno sa delfinima drže tu frekvenciju i pomognu oko svega vezano za podizanje i jačanje četvte svijesti ukupne ljudske vrste , jednostavnim pogledom svoje okoline i susjedstva i tim ako će se uzet omjer od 50% zastupljenosti čistih ''organskih portala'' , i njih neko ili upumpava ili dovlači ovamo, a brojka čistih tih bioloških baterija/transformatora OP-a bi trenutno na zemlji onda bila oko 3.5 milijarde , i više zapravo. Koliko god miliona indiga 4 , 5 ili čak 6 plejade i ostali opd-i slali ka ovamo , ima ko ubacuje-šalje-prizvodi-štanca i ove druge, i to je jasna činjenica ,provjerljiva u svakom autobusu ili tramvaju , sviđalo se to nama ili ne.

ali eto , i njima izgleda neko zadirkuje odozgo po ''centralnom upravljačkom programu'' , ili taj mehanizam šta god to bilo opet neko pokušava ''spojiti na laptop'' i reprogramirati , zaustaviti , pojačati , šta već.

pročitao sam i ja da Cass pomalo naivno kažu da je ''puno ljudi se naglo rađa na zemlji u ovom periodu koji je zaista jedinstven i poseban za živod zemlje i prilika za napredak po skali svijesti'' , ali u samoj praksi i na terenu nije baš veselo ni posebno upravi tim ljudima/bićima koji bi da ''uče razvijaju se i podižu svijest'' .
tek da se guše u masi ,moraju i sami u većoj ili manjoj mjeri robovati sistemu, ili da u bespućima interneta ponegdje tek blinka ovakav sličan otočić sa SF fantastikom , da sanjanju i osjećaju ''otmice i podapinjanja'' raznih i različitih vrsta ,to da.

Jer zapravo možda ni Casiopejanima i svim tim pomagačima nije puno do te priče jer su jako dobro shvatili kako se u praksi i na samom terenu spremno dočekuju ''talasi indiga i donositelja starih zaboravljenih znanja'' . e sad ,prave bitke oko toga njih samih koji su suprotstavljeni na spratu iznad trećeg mi sa terena ne možemo u detalje ni precizno ocijeniti i registrovati, ali da je sve dosta komplikovanije od pojma ''prirodni proces balansiranja'' to ja mislim da svakako jeste.

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: čet jan 19, 2012 3:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 03, 2007 4:58 pm
Postovi: 350
otkad sam prvi put opazio te niti, vidim ih svake noći,jednostavno nemogu da ih ne vidim
neznam baš da su prijateljske,imam dojam da su umjetnog porijekla
inače sam uvijek vidio 'treperenje' u zraku/eteru, pa možda ima veze s time
sjećam se jednog takvog napada koji mi se desio nekoliko puta još prije godinu dana dok nisam vidio te linije. probudio me osjecaj da se nalazim u opasnosti i uz paralizu tijela vidio sam pauka umjetnog izgleda ,isti svaki put kad mi se to desilo, i radio je nešto na meni,kao da je pleo nešto.ono isto treperenje koje vidim u eteru sada je bilo nekoliko puta intenzivnije i pauk se nalazio na tome energetskom pokrivaču,dakle ne na mom fizičkom tijelu nego na energetskom/eteričkom ,jel.zadnji takav slučaj sam se uspio oteti paralizi i rukom pokušao dohvatiti pauka ali nikako nisam mogao da ga fizički dotaknem jer naravno on nije bio fizički.zatim je treperujuće polje oko mene izbljedilo a snjime i pauk. nedugo nakon toga sam na stranici od Tomislava Budaka pročitao da su pauci klasičan primjer astralnih bića koje se hrane nama ..
još da spomenem zadnjih par napada gdje se nije radilo o pauku nego o crnoj mački koja bi me zaskočila,prikačila se na moj stomak i crpila energiju iz stomka.kad mi se to desi instatno me obuzme jeza i shvatim da sam u snu ili čak drugom realitetu i đaba mi pokušat budit se jer se uvijek probudim u novom snu a napad je i dalje u tijeku.
nakon takvih napada uvijek je prisutan osjećaj praznine i strane energije u glavi koja uzrokuje glavobolje i bezvoljnost.
moguće da ti napadači/bili oni astralna bića, izvanzemaljci ili možda OP-i koriste te niti u tom treperućem eteričkom realitetu za kontrolu,crpljenje/spuštanja frekvencije i ko zna šta ustvari.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: sub feb 04, 2012 3:02 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Nicaze je napisao/la:
A mozda bi bilo jednostavno reci da je to sve stvar balansa u univerzumu(kako kazu Cass).Jer meni je logicno da vjecni univerzum(mislim na nematerijalni) balansira tj. reciklira OPS koji kroz reinkarnacije od 1-3 denziteta dolazi do stadijuma kada postaje OP.A potom u daljem napretku postaje individua(nije vise OP sa kolektivnom dusom).I ta tehnologija o kojoj govoris bi moglo biti upravo ovo(balansiranje univerzuma).

Još uvijek pod dojmom današnjeg/jučerašnjeg žestokog napada OPS snaga, ponovo čitam ovu temu i želim podijeliti neka od svojih razmišljanja, staviti ih na uvid svima koji će svojim komentarima doprinijeti razumijevanju stvarnog stanja u kojem jesmo.

Pitam se koliko ne poznajemo i ne razumijemo OP, usprkos stotinama napisanih i pročitanih stranica. Imamo egocentrične/adamo-centrične stavove, no, mislim da ih je potrebno redefinirati. Čini mi se da Nicaze ima pravo u razumijevanju OP i nas i balansa u univerzumu. Smatram da čovjek kao biološko (elektro-kemijsko) biće je u svojoj sadašnjoj formulaciji/genetskoj strukturi rođen kao organski portal. Ne ulazim u to što je bilo u doba prije Adama i Eve, čovjek je potpuno drugačije fizički i duhovno izgledao, današnji čovjek je mutant i blijeda/loša kopija nekadašnjeg. Podjela na pre-adamične i adamične također treba biti bolje definirana, odnosno, upotpunjena. Jer pre-adamični čovjek se razlikuje i od adamičnog i od današnjeg, koji je OP.

Tek kad se duša useli u organizam/organski portal, aktivira mu prikupljeni potencijal i daje priliku za duhovni rast i razvoj, toliko dugo koliko je potrebno. Jer duša sebi bira tijelo s kojim će biti kompatibilna, s kojim će ostvariti simbiozu. Tijela koja ne odgovaraju, ne nose dušu, jednostavno, zar ne? Duša razvija tijelo i DNK ostavljajući pri tome trajni zapis/informaciju koji se prenosi u potomstvo, a zbog kojeg se to isto potomstvo čini vjerojatnijim domaćinom za naseljavanje neke sljedeće ili možda iste duše. Zbog genetskih mješavina svih mogućih rasa ovdje u OPS svijetu zvanom Zemlja, u jednoj obitelji, recimo, braća koji su nositelji istog genetskog poola, jedan može biti OP, a drugi ne. Jedino po čemu se razlikuju je duša, odnosno, njezin nedostatak. Stoga zaključujem da Zemlja pripada OP, a duše su diverzanti, ubačena peta kolona s namjerom rušenja OPS poretka po pravu pozivanja na „staro“, u „vrijeme“ prije Pada.
Ravnoteža univerzuma između OPS i OPD opredjeljenja se treba očitovati u svim njegovim dijelovima, no, u prosjeku univerzum je u ravnoteži, što ne znači da je u njemu homogena struktura i da su svi svjetovi u jednakoj mjeri OPS i OPD. I zato zakoni ravnoteže univerzuma dopuštaju da je moguće da Zemlja bude žestoki OPS svijet jer negdje drugdje neki drugi svijet /svjetovi su više u OPDu. Na Zemlji, balans se odnosi na to da useljenih duša ne smije biti više od pola od ukupnog broja ljudi (OP i ostalih). OPS ovci povećavaju svoj broj produkcijom novih OP kako bi se ravnoteža pomakla na njihovu stranu, nisu baš zainteresirani za fair-play, a OPDovci rade isto radi balansa i eto kako nas je 7 mlrd. Utrka u naoružanju.

Kako, čini mi se, Galaksija navodi u nekom davnom postu, OPD je nekad poslan ovom svijetu organskih portala da im pomogne u duhovnom razvoju. E sad, netko kaže da su duše zarobljene ovdje u 3D OPS svijetu, međutim, nisu. Jer svaki put nakon smrti duša odlazi u 5D i odlučuje što će i kud dalj, dakle, slobodna je. Tako da jedina zarobljenost koju vidim to je zaborav duše rođenjem u OPS svijetu, a traje samo do smrti čovjeka.

Naravno, OPS svijet ima svoje gospodare kojima ne pada na pamet da dopuste nekim OPD-ovcima da im oduzimaju hranu, moć ili tko zna što sve ne. Naime, OP ne služe samo kako kanal za isisavanje energije, već je i sami proizvode. Iako nemaju razvijene energetske centre 4.-7. čakre, oni mogu "štrikati" energiju u prva tri centra. Zato smo okruženi prikazima nasilja i drugim stimulacijama, što vidljivim, što nevidljivim, kako bi se potaknula produkcija energije-hrane. E, a OPDovci su došli k'o zec na metak.

Istina je da se uspavani potencijali OPD svijeta ponašaju kao OP jer su pristali na takvu ulogu došavši ovdje, djelovati u ilegali, glumiti OP i mijenjati sustav iznutra. A zaborav duše je učinio svoje, tako da orlovi kljucaju zrnje u prašini s kokošima i sami postavši kokoši.
Zašto su OPD kandidati došli ovdje? Koga treba spašavati? Što bi se dogodilo ako bi se OPDovci probudili i počeli širiti svjetlo/znanje/informaciju u OP svijetu? Da li bi možda nekima od OP koji su nakupili dovoljno tuđe energije omogućili prve korake k stjecanju duše? Kakva bi se šteta gospodarima OPS svijeta dogodila tada?

Jedno je sigurno, OPD kandidati su daleko bolje krave muzare nego OP, zahvaljujući zaboravu daju se iskorištavati i stoga ih je bolje držati hipnotizirane da žive i umru u zaboravu. Jer ako se OPD kandidati probude, nema papice, gospodari bi se morali vratiti na ishranu s OP, a to baš i nije nešto, čini se.

Tranzicija koja se već pomalo događa dodatno komplicira stvar svima uključenima. 4D OPS treba biti preko 90% OPS da bi prešao u 4D, a OPD kandidati više od 50%.
I što se može pretpostaviti? Da će svi OP uloviti više od 90% OPS-a, individualno?
Neće sigurno, jer nisu razvili individualnu svijest do te mjere.
Da će OP uloviti više od 50% OPD-a djelovanja?
Još manje.
Dakle, u tranziciji, OP ostaju u OPS svijetu, reciklirajući se iz početka, na njih gospodari ne mogu računati u 4D, ne trebaju im. Trebaju im ovdje u 3D svijetu.

Tko im onda treba? 4D OPS kandidati. A kako do njih doći? Produkcijom OPS frekvencija? Vrlo mali broj će ih preći. I što onda preostaje? Kloniranje hibrida koji će sadržavati karakteristike OPS i OPDa, tako da mogu ostvariti tranziciju u 4D, a onda potpasti pod OPS utjecaj. OPD kandidati mijenjajući svoju svijest mijenjaju i svoje tijelo/tjelesne stanice. Proučavanjem promjena na stanicama, OPSovci će svojim hibridima inducirati takve promjene koje, međutim, neće sadržavati i promjenu svijesti-jer je ovi ne sadrže. Što znači da će „prepisati“ od OPD kandidata mutaciju stanica. I zato su učestale otmice OPD kandidata, da bi ih se seciralo i poslalo natrag uz prethodne nove modifikacije.

Planeta Zemlja također treba proći kroz tranziciju, i ona kao svijest treba postići određenu frekvenciju koja to omogućava. Budući da OP nisu opcija da pruže dovoljno odgovarajućih vibracija vjerojatno zbog velike „količine“ OPS-a koji joj ruši frekvenciju, znači da nema prijelaza. Ili jjoj e potrebna pomoć za postizanje odgovarajuće količine energije. Potrebna je pomoć koju pružaju OPD kandidati, maskirani u OP.Samoj sebi zvučim k'o hereza, no, zašto ne? Samo razmišljam i ne znam koliko je ovo daleko ili blizu istine.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: sub feb 04, 2012 6:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Lampa, slazem se sa vecinom, ali ja bi ovo ipak vise gledao iz prosireno relativnog kuta. Sve to stoji o kozmickoj ulozi, logici koja je nama poptuno strana te o visim stvarnostima gdje te sve stvari imaju savrseni smisao. problem je sto zivim ovdje u 3D, a ne u 4, 5 ili 6 D. Ako sam u video igri i ako na mene djeluju pravila te videoigre, tesko da mogu prilikom nekih po meni sranja reagirati na nacin izvan video igre i sve opravdavati nakakvim univerzalnim obrascem. Da si van igrice, bilo kakvi napadi OPS snaga ne bi djelovali na tebe niti bi ih porcipirao/la. Ovdje gdje jesmo, vrijede pravila materije i nizega astrala, a jedno i drugo su, iz nase trenutne perspektive rasta i dosezanja nekih visih sfera, nazadne sfere koje te pokusavaju zadrzati u neznanju i ropstvu. Najsmjesnije su mi spike kada me jedan "ezo" poznanik pokusa razuvjeriti u sve to patternom: "ma daj, toga nema, tko bi mogao lud ikoga energetski napadati ili ga ga na bilo kakav nacin sprecavati u bilo cemu - to se protivi ZAKONIMA KARME". Posto vidim da u trecedenzitetskoj Zemli ima na tisuce "odvjetnika" koji "savrseno razumiju ZAKONE karme", onda ocito nema smisla izrecetirati onu od Li Hongzhi-ja o tome da je "karma crna tvar koja nas drzi zarobljene u neznanju". Ili reci "karmaholicima" kako ta ista karma obuhvaca kompletan nizi astral / kolektivno nesvjesno i sferu Mjeseca, koji se hrani nasim energijama (Gurdjieff je tog najveceg vampira na nebu nakon Scorpion Konstelacije itekako dobro kuzio i opisao). Shvacam ja univerzalni balans ali to shvacanje me nece zastititi od Organskog Portala da mi krade energiju ili od nekog OPS koji se nameracio na neku OPS individuu koja tezi prema OPD-u, jer mu energije svjetlosti smetaju pri njegovom okultnom radu...

Zato se i sve te stvari izvode u tajnosti i raspredene su izmedju paravana pseuso znanosti,lazne duhovnosti kroz religije i new age te varljiv i kratkotrajan privid i osjecaj moci kroz tamne okultne sfere i magiju nizeg astrala (tehnologiju crnog omotaca).

Sta ce mi 100 procitanih knjiga ako nisam imao neposredno iskustvo. Tu se nadovezujem na tvoju misao o mnogim stranicama diskusija a jos uvijek ovom podrucju kao taboo temi. Ja shvacam osobe sa granicnim poremecajem licnosti, shvacam psihopate i organske portale (nekad gotovo da i nema distincija izmedju ovih podrucja), ali ne shvacam da mi isti iz okoline moraju bas 24/7 visiti nad glavom i na svaki moj kreativan pomak odgovarati otporom. E tu dolazimo do preuzimanja kormila nad svojom voljom, zivotom i nad odgovornoscu za stvari kojima se borimo protiv tiranije, ma koliko nas drugi pokusavali uvjeriti u to da te tiranije "postioje samo u amerikama i engleskama", ili samo u nasim glavama, te da je u svijetu (u slucaju drugog patterna): sto se babi htilo,to se babi snilo.

Ima ona stara narodna: sit gladnome ne vjeruje. I tako dugo dok se sito dupe izravno ne suoci sa nekim stvarima putem iskustva, sve je samo pusta teorija isprekidana programima, egom, neznanjem i zabludama...

Sorry na mozda malo grubom postu :wink: Danas sam u nekom agresivnom modu (hint: napadi OPs snaga) pa eto, isprika sto sam iskoristio temu ko vrecu za boks :D

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: sub feb 04, 2012 7:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Termalni Bata je napisao/la:
Lampa, slazem se sa vecinom, ali ja bi ovo ipak vise gledao iz prosireno relativnog kuta. Sve to stoji o kozmickoj ulozi, logici koja je nama poptuno strana te o visim stvarnostima gdje te sve stvari imaju savrseni smisao. problem je sto zivim ovdje u 3D, a ne u 4, 5 ili 6 D.
… Sta ce mi 100 procitanih knjiga ako nisam imao neposredno iskustvo. Tu se nadovezujem na tvoju misao o mnogim stranicama diskusija a jos uvijek ovom podrucju kao taboo temi.


Potpuno te razumijem, jer smo svi u istoj kaši, samo su neki toga nesvjesni, a neki poput nas kopaju rukama, nogama, zubima, noktima i mišlju ](*,) da se izvuku iz ovog zatvora, pri čemu autodestruktivne tehnike nisu prihvatljiva varijanta [-X .

Smatram da hermetičko načelo „kako gore-tako dolje“ sadrži dio rješenja problema. Jer ako spoznam to što mogu spoznati tada isti princip mogu primijeniti na onu oblast koja me zanima. Za izlazak iz zatvora treba puno stvari proučiti i povezati ih s osobnim iskustvima. Isto tako, osobna iskustva treba prepoznati, analizirati i iz njih izvući zaključke, jer kako i sam kažeš živimo u 3D svijetu i ne smijemo se osloniti samo na osobna iskustva. Sretan spoj teorije i prakse predstavlja znanje. Svi se loptamo izjavama koje papagajski ponavljamo da znanje štiti. Ono što štiti je primjena znanja.
Citat:
Ja shvacam osobe sa granicnim poremecajem licnosti, shvacam psihopate i organske portale (nekad gotovo da i nema distincija izmedju ovih podrucja), ali ne shvacam da mi isti iz okoline moraju bas 24/7 visiti nad glavom i na svaki moj kreativan pomak odgovarati otporom.


Pretpostavljam da si očekivao od OPS snaga da ima neku empatiju prema subjektima svog napada ili možda da imaju neko određeno radno vrijeme, tipa: radnim danom od 9-19 h, a subotom do 13h, nedjeljom ne radimo. :twisted:

Pogledaj malo National geographic TV i ponašanje predatora u lovu kao i ponašanje plijena. Pa, ako ti želudac to dopušta, primijeni to na nas. Zamaranjem plijena iscrpljuje mu se energija, a to znači da će pasti.

Obrati pažnju na izbor riječi, kažeš „otpor“, a ne napad. Meni to zvuči kao da nekome nešto namećeš i tebe druga strana doživljava kao napad pa se brani. Ili si na neki drugi način ovisan o drugoj strani pa pružaju otpor tvojim idejama, naporima i sl. Možda sam u krivu, provjeri sam.

Nemam neki naročiti recept za borbu s OP, uglavnom im ne dam energiju. Premda bude i hrpetina situacija u kojima se zaboravim, pa poslije budem k'o iscijeđeni limun. OP i psihopate, po meni, nisu ista kategorija, mislim da su psihopate viši level, premda drugi izvori tvrde drugačije. Prema mojim iskustvima, u susretu s njima funkcionira ne izražavanje straha, zatim ne prihvaćanje njihovih prijedloga uz argumente i iznošenje istine. Tada se nemaju na što nakačiti pa odu, uglavnom. Do sljedećeg napada.

Mislim da je za svakoga od nas izrađena strategija postupanja (čitaj: napadanja), kad i kako dolazi koji napad, tako da možemo i sami prepoznati te obrasce koji se ionako ponavljaju i prema tome biti „pripremljeni“. OP osim isisavanja energije nastoje izazvati situacije koje proizvode niske vibracije kod nas, tako da ako se dopustimo uvući u zamku i emocionalno reagirati na napad tada sebi rušimo frekvenciju i oslabljeni smo pogodni za napad bilo kakve vrste. Primijetila sam da u situacijama kad sam izrazito niskih vibri tada svakoj šuši pada na pamet da grize, a inače me zaobilaze u širokom luku. Ili kad imam izrazito visoku vibru, vrlo brzo će se pojaviti OPSovac u bilo kojoj formi da mi neutralizira/pokupi energiju. Obrane su nekad uspješne , nekad ne. Zamijetila sam da nakon uspješnih obrana slijedi žestoki kontra-napad. Odmora nema, osim u 5D, a tamo nam se još ne žuri, zar ne? Premda imam rijetka iskustva na kratkotrajne periode odmora nakon uspješno odbijenih napada.

Sigurno ćemo još tko zna koliko puta pasti, ali svaki put ćemo napraviti korak bliže svojoj potpunoj svjesnosti, a time i izlasku iz zatvora. \:D/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: sub feb 04, 2012 11:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Kako gore tako dolje odnosi se na odnos makro i mikrokosmosa ali u konceptu sa ostalim hermetickim nacelima (ostalih 6) i meni bi tu (znam da vec spammam lagano sa simultanoscu, ali...), simultana postojanja meni bi tu igrala puno vecu ulogu od izvedenice jednog hermetickog nacela, preciznije - sto si u razlicitim oblicima postojanja, to si i u 3D materijalnom svijetu. Mozemo mi sad secirati hermeticka nacela ili se penjati po drvu sefirota, ali ako znam prepoznati organskog portala ili tesku OPS individu-u, vjerujem da sam sebi ujedno i olaksao i otezao. Olaksao zato jer sam korak blize istini. Otezao jer se svakodnevno borim sa tom istinom. I tu si jako lijepo rekla za frekvencije. Kad sam na visoj frekvenciji i koliko toliko balansiran (kazem koliko toliko i tu i tamo, ne potpuno i stalno, da me se krivo ne shvati!), podlozan sam jedino stvarima OPS profila ali tada imam odredjen objektivan odmak. No takvi trenuci su rijetki. Stres, svakodnevni problemi, hrvanje sa vlastitim paradigmama iznova i iznova, jedan od tri centara koji uvijek u odredjenim trenucima uzima kontrolu itd. itd. Dakle, svaki dan je drugaciji (ma sto svaki dan- svaki sat). Nema tu modela. Samo borba sa vlastitim programima i alterima / laznim jastvima kroz borbu sa drugima. Plus paradoksi - prisiljen si boriti se kad ti se ne bori a mirovati kad ti se krece, pasti na zemlju kad pomislis koliko si visoko dosao i iznenaditi se sam sobom kad pomislis na energiju koju izvlacis iz sebe u pojedinim trenucima i pitas se: odakle sad to?

Spomenula si autodestruktivne tehnike. Slazem se. Koliko je nesto kontruktivno toliko je i destruktivno. Mozes preskociti 5 stepenica ili dva kata, ali praznina koja ce se stvoriti uvijek ce te pratiti poput vjerne sjene. Sto vise preskocenih katova instant praktikumima, to veca praznina i to veci otpori koji proizlaze upravo iz te praznine - e tu bi reko "AASB/ABSA" jer praznina u nama korespodentna je onoj i DAAT-ovskoj i onoj najvecoj - Pleromi.

Prva praznina nas izjeda, drugu prazninu ne mozemo doseci. Prvu prazninu koriste i portali i ops snage kao cisti kanal, a kako god da se okrene, njome se hranimo cim nam se malo spusti frekvencija. Kako postici to da ta odbojna crna tvar gotovo fluidnog porijekla (ja ju vidim i dozivljavam ko ocean "nafte" sa paranoicnom energijom / energijom straha i crnilom crnjim od najcrnjeg crnila), prestane biti ujedno i nase utociste kad nam je vec ionako zatvor, ne znam. Mislim, teoretski naslucujem, ali prakticno i iskustveno tapkam u mraku drzeci se za slamku svjetlosti (sto smatram progresivnim posto vecina nema ni to :)).

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: ned feb 05, 2012 2:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Termalni Bata je napisao/la:
Kako gore tako dolje odnosi se na odnos makro i mikrokosmosa ali u konceptu sa ostalim hermetickim nacelima (ostalih 6) i meni bi tu (znam da vec spammam lagano sa simultanoscu, ali...), simultana postojanja meni bi tu igrala puno vecu ulogu od izvedenice jednog hermetickog nacela, preciznije - sto si u razlicitim oblicima postojanja, to si i u 3D materijalnom svijetu.

Upravo to i jest princip makro/mikro, odnosno, kako gore/tako dolje. Simultanost nije upitna.
Citat:
…ali ako znam prepoznati organskog portala ili tesku OPS individu-u, vjerujem da sam sebi ujedno i olaksao i otezao. Olaksao zato jer sam korak blize istini. Otezao jer se svakodnevno borim sa tom istinom. I tu si jako lijepo rekla za frekvencije. Kad sam na visoj frekvenciji i koliko toliko balansiran (kazem koliko toliko i tu i tamo, ne potpuno i stalno, da me se krivo ne shvati!), podlozan sam jedino stvarima OPS profila ali tada imam odredjen objektivan odmak. No takvi trenuci su rijetki. Stres, svakodnevni problemi, hrvanje sa vlastitim paradigmama iznova i iznova, jedan od tri centara koji uvijek u odredjenim trenucima uzima kontrolu itd. itd. Dakle, svaki dan je drugaciji (ma sto svaki dan- svaki sat). Nema tu modela. Samo borba sa vlastitim programima i alterima / laznim jastvima kroz borbu sa drugima. Plus paradoksi - prisiljen si boriti se kad ti se ne bori a mirovati kad ti se krece, pasti na zemlju kad pomislis koliko si visoko dosao i iznenaditi se sam sobom kad pomislis na energiju koju izvlacis iz sebe u pojedinim trenucima i pitas se: odakle sad to?

Ne pišem s teoretske razine nego s iskustvene, a teorijom nastojim razumjeti iskustva koja doživljavam. Zato analiziram iskustva, a svaki post kojeg postam koliko je pućen osobi kojoj odgovaram ujedno pišem i sebi. Pa tako i kontakti s OP s tema koju nastojim savladati, a polazim od pretpostavke da su svi ljudi oko mene, ako ne OP, onda agenti ili u najboljem slučaju osobe u procesu buđenja koje su/smo još debelo pod šapom gospodara ovog 3D svijeta. Što znači svi su kanali mogućeg napada na mene, uključujući i mene samu, pa čak i kućne ljubimce. Nije paranoja nego prihvaćanje stvari kakvima jesu. Tako da je čovjek koji se budi izoliran je od sebi sličnih, odnosno, od onih s kojima može rasti. Povezivanjem s osobama koje su donekle razvile svoju duhovnost rast i razvoj se ubrzavaju, a to OPS silama nije u interesu. Povezivanje čak ni ne mora biti face-2-face, na svu sreću.

S druge strane, napade, kad su već tu, treba iskoristiti kao sredstvo za brušenje dijamanta, shvatiti ih kako kaže DH kao mučitelje, sitne ili krupne.

Napadi koji su nam upućeni će nas tehnikom iscrpljivanja oslabiti dok se ne slomimo ako pružamo otpor. Mislim da je potrebno napad uočiti, analizirati, sažvakati (razumjeti) i ispljunuti van. Takav pristup, mislim, da ne ostavlja znatnije štete kako god to izgledalo. Mislim da napad stvara prostor za bujanje ego koji se brani i suprotstavlja što vodi rušenju frekvencije. Nemoj me krivo shvatiti, ne mislim da pasivno trpljenje po sistemu vuk- ovca u redu, nego predlažem drgačiji pristup, promatranje napada iz unutrašnjosti svoje duše, distancirano kao da se nekom drugome događa. Tada je napad nevezan i mislim neučinkovit. Međutim, ako izađemo iz unutrašnjosti sebe na površinu za vrijeme napada, bit će štete. Jačanjem ega pada frekvencija. Znači, naučiti se za vrijeme napada ostati unutar sebe.

Citat:
Spomenula si autodestruktivne tehnike. Slazem se. Koliko je nesto kontruktivno toliko je i destruktivno. Mozes preskociti 5 stepenica ili dva kata, ali praznina koja ce se stvoriti uvijek ce te pratiti poput vjerne sjene. Sto vise preskocenih katova instant praktikumima, to veca praznina i to veci otpori koji proizlaze upravo iz te praznine - e tu bi reko "AASB/ABSA" jer praznina u nama korespodentna je onoj i DAAT-ovskoj i onoj najvecoj - Pleromi.
Prva praznina nas izjeda, drugu prazninu ne mozemo doseci. Prvu prazninu koriste i portali i ops snage kao cisti kanal, a kako god da se okrene, njome se hranimo cim nam se malo spusti frekvencija. Kako postici to da ta odbojna crna tvar gotovo fluidnog porijekla (ja ju vidim i dozivljavam ko ocean "nafte" sa paranoicnom energijom / energijom straha i crnilom crnjim od najcrnjeg crnila), prestane biti ujedno i nase utociste kad nam je vec ionako zatvor, ne znam.


Već sam pisala o „nafti“ i užasu kojeg sam doživjela kad sam se prvi put s time susrela. Od tada shvaćam da parovi suprotnosti koje postoje u univerzumu imaju ulogu balansiranja, svođenja na nulu. Pa tako i ja, koju vidim u svjetlu, koja sam ignorirala, zatvarala oči pred nesavršenom i tamnom, shvaćam da postojim i tamni/tamna ja. Uviđam da, kao što se hranim svjetlom, tako se hranim tamom, jer se očito nečime moramo hraniti. Ako razumijem svoju tamu razumjet ću i svoje svjetlo. Tame se ne treba bojati nego je promatrati, pretpostavljam. O tami baš ne znam previše, tek osvještavam taj dio sebe.

Citat:
Mislim, teoretski naslucujem, ali prakticno i iskustveno tapkam u mraku drzeci se za slamku svjetlosti (sto smatram progresivnim posto vecina nema ni to :)).
:thumbup:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: ned feb 05, 2012 1:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Lampa je napisao/la:
Upravo to i jest princip makro/mikro, odnosno, kako gore/tako dolje. Simultanost nije upitna.


Jest, ali ljudi cesti taj princip koriste da bi objasnili mikrokosmos a makrokosmos stavili u domenu "psihe". Zato kazem da je najbolje koristiti svih sedam nacela jer su neraskidiva u kontekstu.

Lampa je napisao/la:
Ne pišem s teoretske razine nego s iskustvene, a teorijom nastojim razumjeti iskustva koja doživljavam. Zato analiziram iskustva, a svaki post kojeg postam koliko je pućen osobi kojoj odgovaram ujedno pišem i sebi. Pa tako i kontakti s OP s tema koju nastojim savladati, a polazim od pretpostavke da su svi ljudi oko mene, ako ne OP, onda agenti ili u najboljem slučaju osobe u procesu buđenja koje su/smo još debelo pod šapom gospodara ovog 3D svijeta. Što znači svi su kanali mogućeg napada na mene, uključujući i mene samu, pa čak i kućne ljubimce. Nije paranoja nego prihvaćanje stvari kakvima jesu. Tako da je čovjek koji se budi izoliran je od sebi sličnih, odnosno, od onih s kojima može rasti. Povezivanjem s osobama koje su donekle razvile svoju duhovnost rast i razvoj se ubrzavaju, a to OPS silama nije u interesu. Povezivanje čak ni ne mora biti face-2-face, na svu sreću.


Slažem se. Svatko u bilo kojoj situaciji moze posluziti kao kanal za OPS sile. Prepoznavanje toga vec je ogroman korak.

Lampa je napisao/la:
S druge strane, napade, kad su već tu, treba iskoristiti kao sredstvo za brušenje dijamanta, shvatiti ih kako kaže DH kao mučitelje, sitne ili krupne.

Napadi koji su nam upućeni će nas tehnikom iscrpljivanja oslabiti dok se ne slomimo ako pružamo otpor. Mislim da je potrebno napad uočiti, analizirati, sažvakati (razumjeti) i ispljunuti van. Takav pristup, mislim, da ne ostavlja znatnije štete kako god to izgledalo. Mislim da napad stvara prostor za bujanje ego koji se brani i suprotstavlja što vodi rušenju frekvencije. Nemoj me krivo shvatiti, ne mislim da pasivno trpljenje po sistemu vuk- ovca u redu, nego predlažem drgačiji pristup, promatranje napada iz unutrašnjosti svoje duše, distancirano kao da se nekom drugome događa. Tada je napad nevezan i mislim neučinkovit. Međutim, ako izađemo iz unutrašnjosti sebe na površinu za vrijeme napada, bit će štete. Jačanjem ega pada frekvencija. Znači, naučiti se za vrijeme napada ostati unutar sebe.


Sa ovim se ne slazem u potpunosti. Kako god da reagirala,bit ces napadana i isisavana. Postavis li se prema tome indiferentno, obrambeno ili napadacki. Pokusas li to nadici, napadat ce te se. Pokusas li zaobici, napadat ce te se. Vjerujem da svaka situacija zahtjeva odredjeni odgovor. Ono sto sam pisao na drugoj temi da vracanje napada nije rjesenje. Nije. Covjek moze nadici te frekvencijem ako zna kako u trenu promijeniti vlastitu (podici je) no to je u 90 posto slucajeva najcesce nemoguce. Budi cijeli dan pod stresom i pod laganim napadima OP i OPS snaga na recimo donje centre, sto obicno covjek percipira kao nervozu, nemir, agresivnost itd. i zatim se nadji pod nekim jacim energetskim napadom i pokusaj "nadici to". Nou can do. Znam jednom prilikom dok sam danima bio pod ogromnim stresom (znaci, nizom napada koje nisam zelio ili nisam mogao percipirati kao napade) i dok nije dosao "The Napad" (onaj fin energetski dok iskaces iz vlastite koze)...kojeg sam prvo probao "isprocesuirati" i "ispromatrati" i pola sata pokusavao na sve nacine dok mi se stanje nije mijenjalo, a psiha postajala sve umornija. Tad sam vratio, i zamisli, u sekundi je prestalo. Kazem, treba doci do stupnja da se takve stvari ne lijepe na nas i da jednostavno skliznu s nas, ali to tada...


Lampa je napisao/la:
Već sam pisala o „nafti“ i užasu kojeg sam doživjela kad sam se prvi put s time susrela. Od tada shvaćam da parovi suprotnosti koje postoje u univerzumu imaju ulogu balansiranja, svođenja na nulu. Pa tako i ja, koju vidim u svjetlu, koja sam ignorirala, zatvarala oči pred nesavršenom i tamnom, shvaćam da postojim i tamni/tamna ja. Uviđam da, kao što se hranim svjetlom, tako se hranim tamom, jer se očito nečime moramo hraniti. Ako razumijem svoju tamu razumjet ću i svoje svjetlo. Tame se ne treba bojati nego je promatrati, pretpostavljam. O tami baš ne znam previše, tek osvještavam taj dio sebe.


Nietzscheova interpretacija kartezijanskog dualizma pociva na dionizijskom i apolonskom aspektu. Nadilazenje dionizijskog i spajanje sa apolonskim. Pitanje je koliko smo poistovjeceni sa dionizijskim, htjeli mi to ili ne. Ja priznajem da sam jako poistovjecen, te da ce mi vracanje istom mjerom cesto biti prva i jedina opcija kada se nadjem ugrozen (a vjeruj mi, zivot sa organskim portalima i najplicim i najglupljim ops degenericima naucio me tako razmisljati i tako djelovati).

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: ned feb 05, 2012 3:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Termalni Bata je napisao/la:
Lampa je napisao/la:
S druge strane, napade, kad su već tu, treba iskoristiti kao sredstvo za brušenje dijamanta, shvatiti ih kako kaže DH kao mučitelje, sitne ili krupne.

Napadi koji su nam upućeni će nas tehnikom iscrpljivanja oslabiti dok se ne slomimo ako pružamo otpor. Mislim da je potrebno napad uočiti, analizirati, sažvakati (razumjeti) i ispljunuti van. Takav pristup, mislim, da ne ostavlja znatnije štete kako god to izgledalo. Mislim da napad stvara prostor za bujanje ego koji se brani i suprotstavlja što vodi rušenju frekvencije. Nemoj me krivo shvatiti, ne mislim da pasivno trpljenje po sistemu vuk- ovca u redu, nego predlažem drgačiji pristup, promatranje napada iz unutrašnjosti svoje duše, distancirano kao da se nekom drugome događa. Tada je napad nevezan i mislim neučinkovit. Međutim, ako izađemo iz unutrašnjosti sebe na površinu za vrijeme napada, bit će štete. Jačanjem ega pada frekvencija. Znači, naučiti se za vrijeme napada ostati unutar sebe.


Sa ovim se ne slazem u potpunosti. Kako god da reagirala,bit ces napadana i isisavana. Postavis li se prema tome indiferentno, obrambeno ili napadacki. Pokusas li to nadici, napadat ce te se. Pokusas li zaobici, napadat ce te se. Vjerujem da svaka situacija zahtjeva odredjeni odgovor. Ono sto sam pisao na drugoj temi da vracanje napada nije rjesenje. Nije. Covjek moze nadici te frekvencijem ako zna kako u trenu promijeniti vlastitu (podici je) no to je u 90 posto slucajeva najcesce nemoguce. Budi cijeli dan pod stresom i pod laganim napadima OP i OPS snaga na recimo donje centre, sto obicno covjek percipira kao nervozu, nemir, agresivnost itd. i zatim se nadji pod nekim jacim energetskim napadom i pokusaj "nadici to". Nou can do. Znam jednom prilikom dok sam danima bio pod ogromnim stresom (znaci, nizom napada koje nisam zelio ili nisam mogao percipirati kao napade) i dok nije dosao "The Napad" (onaj fin energetski dok iskaces iz vlastite koze)...kojeg sam prvo probao "isprocesuirati" i "ispromatrati" i pola sata pokusavao na sve nacine dok mi se stanje nije mijenjalo, a psiha postajala sve umornija. Tad sam vratio, i zamisli, u sekundi je prestalo. Kazem, treba doci do stupnja da se takve stvari ne lijepe na nas i da jednostavno skliznu s nas, ali to tada... .

Upravo tako, treba doći do stupnja da se napadi ne lijepe za nas, na to sam i mislila kad sam rekla da se ne trebamo hvatati za napade pa neće ni oni za nas. Svatko treba naći svoj način koji djeluje za određenu vrstu napada, dok se ne nađemo do tada smo na meti. Tj. na meti smo uvijek samo ćemo drugačije doživljavati napad. Napadači ako osjete da feedback nije kakav im odgovara prestaju s napadom, okreću se lakšim metama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: ned feb 05, 2012 6:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Ovo zadnje po meni je sporno. Ukoliko postoje odredjene energetske veze, bilo kroz zivote ili kroz vise oblike postojanja, samo nadilazenje neceg ne znaci nuzno kidanje tih veza. A koliko vidim, napadaci i napadani vecinom su u tom nekom bizarnom suodnosu.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: ned feb 05, 2012 7:22 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Termalni Bata je napisao/la:
Ovo zadnje po meni je sporno. Ukoliko postoje odredjene energetske veze, bilo kroz zivote ili kroz vise oblike postojanja, samo nadilazenje neceg ne znaci nuzno kidanje tih veza. A koliko vidim, napadaci i napadani vecinom su u tom nekom bizarnom suodnosu.


:glasses7: Ne znam, vjerojatno si u pravu, nisam taj dio istraživala.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: čet mar 01, 2012 9:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 14, 2008 5:26 pm
Postovi: 67
koliko vas vjeruje u ovo ili ima iskustva s tim? jako osjetljiva tema..
istovremeno znamo iz gotovo svih izvora da su greysi stvarno kompjuterski program, dakle moguće je stvoriti biološko tijelo nenastanjeno dušom u određenu svrhu sa tko zna kakvom tehnologijom..

ali ljudi? vjerujem da je moguće, iako ne vjerujem da se radi o toliko broju, ni približno. razlozi su očiti: netko rođen prirodnim začećem ne može biti 'nenastanjen' dušom, jer tu je u pitanju cijelo tijelo kao živi organizam, od svjesnih atoma, preko molekula do cijelog organizma čije čestice proživljavaju multidimenzionalnost, kao što bi i samo tijelo trebalo. netko rođen na taj način mora imati svijest jer ona održava sve dijelove tijela i bez nje ne bi bilo prirodnih procesa u organizmu, pogotovo ne imunosti, spontanih oboljenja kao rezultata napada ne-svjesne nanotehnologije (virusi itd) i ne bi se strukture prirodnim putem mogle sakupiti i prelaziti na više oblike svijesti, sve do razine čovjeka i njegovog tijela. tijelo je u potpunosti svjesno u smislu da postoji od izvora svjesnosti, svjesno ga je i po njegovim prirodnim zakonima se razvija. sve do ne dođemo do razine čovjeka, koji se više ne razvija. da se razvija, imao bi kolektivnu svijest sa ostatkom ljudske rase i kasnije možda sa planetom, kao što grupa atoma ima kolektivnu svijest da postane struktura molekule. takve stvari se ne događaju bez svjesnosti i sumnjam da je nešto prirodnim putem organski portal, duša nije samo nešto što je uskočilo u tijelo, to je rezultat tijela i krajnje inteligencije svjesnosti. kada se (re)inkarniramo, naša duša ugrubo rečeno, nastani trodimenzionalnu razinu 'tijelo' dok ono završi svoju formaciju i dok njegovi dijelovi prijeđu na višu razinu 'tijelo'. zato fetus ima dušu tek od trenutka kada je sposoban samostalno funkcionirati izvan maternice i tek tad se uspostavlja identitet inteligencije koja se reinkarnirala. zato je nemoguće fizički se sjetiti prošlih života dok god se ne pristupi memoriji duše izravno, čiji je mali dio energije izvan tjelesnog kompleksa, budući da se nitko ne inkarnira sa sto posto dostupne energije i to nije moguće dokle god je osoba još uvijek negdje duboko povezana na izvor svjesnosti i nije u potpunosti odcijepljena od njega

organski portali mogu postojati, ali samo ako su rađeni tehnologijom izvan maternice i nisu nastali prirodnim putem. koliko je takvih ljudi uopće? prema tome bi toliki broj ljudi morao nastajati u laboratorijima, što nije slučaj. pokazalo se laganim i okupiti dovoljan broj ljudi da provode svjetsku zavjeru bez potrebe za tehnologijom. malo čuda, pokazivanja moći i ucjene je sasvim dovoljno da se ljude pretvori u robove tog sistema i to da dobrovoljno pristupe tom planu za uništenje vlastite rase. a ne znaju da je to ultimativno njihovo vlastito uništenje jer nemaju dojam o većoj slici stvari. isto vrijedi i za obične ljude. to nisu organski portali, ljude je vrlo lako navesti na zlo i bez toga. aktiviraj im krivu polovicu mozga sistemom u kojem živimo, odbaci kreativnost, dodaj nadu, ego, čast, ponos i tako dalje..dovoljno za kaos i manipulacije


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: čet mar 01, 2012 11:06 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Nije da nemaju dušu, već nemaju individualnu dušu. Ali imaju FRAGMENTIRANU dušu kolektivne ljudske duše. Dakle, jedan dio ( kopiju jednog dijela ) grupne duše.

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: uto apr 03, 2012 8:57 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 01, 2012 3:27 pm
Postovi: 120
Ma, kakvi smo mi to preadamicni, adamicni ljudi ili kakvi vec, pa o cemu se to ovde vise prica, prezvakava, vari ( :D ) pa opet iz pocetka, u nedogled :roll: kako to da niko ne pokrene temu o frekvenciji ljubavi i svetlosti i razmeni iskustava u sirenju iste na nasu okolinu. pa mi smo kreatori...a gde smo? iza naocara :glasses7:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: uto apr 03, 2012 10:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Pošto je pogled na svijet kao na ružičasto mjesto prepuno, jednoroga, vila, cvjetića, ljubavi i svjetlosti jednako iluzorno kao i matrix samo po sebi. Postoji nešto što se zove new age programiranje, a ružičaste naočale su za njega svojstvene. Uobičajna je miskoncepcija da je tama zla, a svjetlost dobra. One su samo dvije strane istog novčića, dok ljubav, koja ima mnogo pojavnosti, u svojoj srži daleko nadvisuje tu pojedlu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: uto apr 03, 2012 12:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 01, 2012 3:27 pm
Postovi: 120
Da, i tu ideju uz pomoc odredjene frekvencije i njenog opsega i realizujes :glasses7: :love5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Organski Portali
PostPostano: uto apr 03, 2012 1:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
http://en.wikipedia.org/wiki/Wishful_thinking


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 529 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 23, 24, 25, 26, 27  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 76 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz