Sada je: čet mar 28, 2024 3:19 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 190 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: uto jan 21, 2014 10:22 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
prođi postove na ovoj temi i naci ces izvore koji nude informacije o tome dosta toga je vec bilo izreceno, a kad sve izvore procitas sam ces doci do zakljucaka.budi vrijedan i ne odustaj :blob:

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sri jan 29, 2014 2:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
enpapier je napisao/la:
Prvi put sam ovdje i želio bih reči da mi je Jack987 preporučio forum preko http://www.val.hr -a. Jako mi se svidja i vidim da ima puno istomišljenika.

E sad ono o ćemu sam krenuo pričati.. U zadnjih 3 tjedna, učestalo mi se na satu prikazuju iste brojke, tipa 11:11 ( što mi je prvo bilo jako često, a postoji priča da kad to vidiš na satu, netko misli na tebe, babske priče, ali tko zna..), 13:13,22:22(jako često) i sl. Neznam dali je to slučajnost kada ja pogledam na sat u to vrijeme ili je to neki znak, u 50% slučajeva je tako.

Volio bih čuti vaše mišljenje i ''iskustva'', mogu reći da sam susreo još 2,3 ljudi kojima se ovo događa.


NE MOGU DA VJERUJEM!!!!

NAJEZIO SAM SE JER SE MENI ISTO DESILO!

Slusaj moju pricu.Prije 6-7 godina smo cesto izlazili i cugali po parkovima.I jedne noci neko je sasvim slucajno upitao naseg jednog druga koliko je sati?
On je pogledao na sat i rekao: Sati je 22:22! Ne sjecam se tacno ali znam da smo od tog njegovog odgovora napravili neku zajebanciju ali to je manje bitno.

Godinama poslije nasa ekipa je otprilike ostala ista do dana danasnjeg ali ono sto nas je uvijek zaprepastavalo je kada SPONTANO pogledamo na sat i ono bude 22:22.

Zadnji put se to desilo u nedjelju (prije 4) dana na jednom koncertu kada sam druga pitao koliko je sati i on izvadi mobitel i pogleda...ali prvo mi kaze:neces vjerovati,hahah!

Odmah sam znao koliko je bilo sati!

22:22!

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: uto feb 25, 2014 2:28 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto feb 25, 2014 2:18 pm
Postovi: 11
Ovaj forum pratim odavno, mogu reci da je sjajan, a moj prvi post je u ovoj temi, sad cu reci i zasto...Sve je pocelo prije dvadesetak dana, od kada bukvalno svaki put kad pogledam na sat primjecujem broj 11. Bilo da je 1:11, 11:11, 12:11, taj broj me SVUDA PRATI. Okrenem se oko sebe primjecujem registracije sa brojem 11. Poceo sam da se zaista cudno osjecam, medjutim jedan dogadjaj od juce me zaista, zaista iznenadio. Dok sam bio na telefonu u gornjem desnom uglu primijetio sam da je sati 1:11, ali ono sto je cudno jeste da se sat nije pomjerio punih 3 sata. Telefon mi savrseno funkcionise i nista slicno se ranije nije desilo. Kazem vam nekolika sata je stajalo 1:11 bez obzira sto sam ga palio gasio itd, krajnje misteriozno! Inace, prije svega ovoga upoznao sam jednu djevojku kojoj je 11 omiljeni broj, nijesmo se nesto zblizili itd, mada je ostavila snazan utisak na mene, i te od tada je pocelo da se desava sve ovo sa brojem 11. Imate li kakav odgovor? :) Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: uto feb 25, 2014 4:44 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
u zadnje vrijeme "handri" me 5:55 zahvalim se i idem dalje u revijalnom tonu. kako kazu mudri spisi i kanalizacijski materijali :lol: radi se o sinhronicitetu C.G Jung ,Ra materijal (imas ga na ovom forumu prevedenog a i na net-u gdje mozes pretrazivati pojmove) , Kasiopejce , razgovori s entitetom Quo itd.... svakako prelistaj postove ove teme u rikverc i procitaj za sebe te ces doci do zakljucka sam ,jer mnogi clanovi su vec odgovorili na tvoje pitanje ranije,Sretno........ :evil3: :read: :blob:

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?'
PostPostano: uto feb 25, 2014 5:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
[youtube]http://youtu.be/iQ3Ryzq7sd8[/youtube]

mozda ti bude interesantno uzivaj hm... nekaj sam krivo pastal ali naci ces video samo kopiraj link



http://www.llresearch.org/transcripts/issues/2011/2011_0226.aspx. Q'uo dijalog

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: pon mar 24, 2014 11:19 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jan 21, 2014 9:39 am
Postovi: 2
Kod mene se to desava dosta intenzivno i dolaze razne kombinacije brojeva, od 11:11, 13:13, 21:21 itd.. Sve je pocelo pre par godina da se desava i cini mi se da nema nameru uopste da prestane.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: uto mar 25, 2014 11:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet maj 28, 2010 6:56 am
Postovi: 87
Bez mnogo citanja prethodnih postova na ovu temu, sem zapazaja da se radi o fenomenu "poklapanja skazaljki" u digitalnom obliku, tj. pojave istih brojki za tekuci sat i njegove minute - evo da i ja dodam svoje iskustvo.

Veoma cesto mi se desava, u zadnjih pola godine a bilo je toga i ranije samo u manjoj meri - da pogledam u sat kada je na njemu ceo broj sati, recimo 12:00 ili 15:00. Sta smatram "cestim desavanjem"? ... pa recimo 5-6 puta dnevno...

Ustvari, ne volim digitalne satove pa zato imam po kuci one sa skazaljkama - 'ocu da kazem da to nije uvek bas tacno XX:00, nego tu negde jako blizu, minut ili dva najvise u plus/minus. Velicina ostupanja od tacnog sata, od onih XX:00, imam utiasak kao da zavisi od moje trenutne nastelovanosti na ne znam sta, od neke moje sinhronizovanosti sa opet ne znam cime...

Ono sto mi se licno ne svidja je da je pocelo to isto da mi se desava i na pola sata, kada je recimo 18:30 ... zasto to ne volim? Zato sto po mojoj logici i po mom nekom osecaju pa cak i iskustvu (!) - sve sto ja na pola to ne valja, izadje na kraju na nesto lose ... jer sve sto je upolovaceno to i ne valja, ta neka logika

Znam da cu dobiti odgovor o nekom sopstveno "budjenju", ali sta konkretno to predstavlja?

_________________
saznavanje > Stvaranje > DAVANjE


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sri maj 28, 2014 8:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
handri me 21:21 i zakon jednog :read: :?:

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: čet maj 29, 2014 3:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon nov 04, 2013 5:04 pm
Postovi: 171
Lokacija: Void
Saboter je napisao/la:
handri me 21:21 i zakon jednog :read: :?:


"Handri me" :))))))))

Djes zemljak ;)

_________________
Four eyes as two in one the forward circular view that never ends

An orbital voyage throughout the endless sphere of all

Where time is lost and everything transcends


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: pet maj 30, 2014 8:01 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
Handri me sam pokupio od jednog "zemljaka" s kojim sam radio, ta se riječ nekako davnih 80 godina znala koristiti na Zg području u "šprehi" iako nisam po mjestu rođenju "zemljak" bogami sam okružen njima kao zrakom .

pripadnik sam trenutno "Čovječanstva" socijalno memorijskog kompleksa u nastajanju bez poštanskog broja i OIB-a :hello2: :hello2: :hello2:

ah da jučer me handrilo 22:22 pa 22:44 i svaki put mi misli odoše prema Zakonu jednog nekom detalju iz materijala. :occasion5:

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sri jul 09, 2014 7:10 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned apr 27, 2014 12:31 pm
Postovi: 1
Lokacija: Beograd
Pozdrav svima,da li neko mozda zna sta znaci broj 42? Prvi put kada sam poceo da ga vidjam bilo je 19:42,sada vise puta ga vidjam gde god stignem,mozda I podsvest malo vrsi ulogu tu,s obzirom da radim na sebi mnogo ,mozda je neki znak :angel4:

_________________
https://t.me/pump_upp


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sri jul 09, 2014 8:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
broj 141 je opsjedao osobu iz priče kroz razne načine : 0:41, 11:41, 1:41, 11:09, 9:48, 4:11, 10:14, 11:14, 1:14 kilometraža na autu iznosila je 119,974 čiji rođendan je 11/9/1974 a datum rođenja brata 1/31/1981.

mislim da je to neki numerološki način šifriranja datuma

1----------------------------------1\31\1981
3 + 1 = 4-----------------------------------\31\
1 + 9 + 8 + 1 = 19 (= 10 = 1) -----------------\1981

=141

probaj sa svojim datumom pa vidi jer ovo je samo jedna od mnogih kombinacija

a pročitaj i ranije postove na ovoj temi kako bi dobio širu sliku o sinhronicitetima jer su mnogi dobri odgovori tamo skriveni od tebe

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: čet jul 10, 2014 5:07 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2011 7:28 am
Postovi: 529
I kod mene ponavljanje brojki traje stalno već od 2012. i ne namjerava prestati. 12. 21, 13. 31, 22.22, 11.11 i slično, 9. 11, 11.9


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sri aug 27, 2014 11:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
Handri me opet već 2 tjedna 9:11 uh na čeki sam s trumbetačom i oprezan



Ja cijeli zivot sanjam kako odlazim uz rijeku
Starim parobrodom koji vozi sol
I da nosim jednu davnu, nikad prezaljenu ljubav
Tanku dugacku cigaru i par mamuza od zlata
Da sam Sejn

Zivot na granici je opasan i tvrd
Al moje ime od sad znaci pravda
Vec cujem pricu kako za mnom jase smrt
Dok jasem crven pored vatri na rubu grada


To je Sejn ...
To je Sejn ...

:love3:

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: čet okt 02, 2014 4:10 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon sep 08, 2014 12:59 am
Postovi: 8
Lokacija: BiH
ništa nije slučajno, osim ako nije slučajno

nikobitein.blogspot


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sri maj 20, 2015 10:08 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4200
Chief Golden Eagle Speaks Of 11:11







..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: pon maj 25, 2015 3:15 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon maj 25, 2015 2:40 pm
Postovi: 1
Nema slucajnosti prijatelju...uvek ima nekih znakova pored puta koje na zalost cesto previdimo..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sri maj 27, 2015 8:35 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Mene i dalji stalno proganja 9:11 na satu, i to toliko da je nevjerojatno

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sri okt 21, 2015 11:03 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri okt 21, 2015 10:21 am
Postovi: 2
Cao svima,
Evo jos jedan 11:11 slucaj :roll:
Pocelo je sa pojavljivanjem broja 11 i 11:11 pre oko dva - dva ipo meseca. Prvo na digitalnom satu, a posle i na raznim drugim mestima (gledam film i u nekom totalno desetom planu vidim 1111). Znajuci da sve moze biti autosugestija pokusala sam da se iskljucim i ne primecujem, ali situacije kad ipak vidim broj su totalno blesave. Kao da me nesto natera da ga vidim. Ja u jednom kraju stana, u trenutku krene promaja, zalupi vrata na sobi na drugom kraju stana. Krenem da zatvorim prozor, pogledam na sat - 11:11. Krenem na tusiranje i pomislim e nema sanse da izadjem iz kupatila za 10 min, znam sebe :wink: Izadjem, pogledam na sat 11:11. Koleginica me pita koliko je sati - 11:11. Desavalo se da se probudim iz cista mira i pogledam na tel 11:11. Necu ni pricati koliko poziva i poruka dobijam bas u ovo vreme.
Zanimljivo je da sam skoro pregledala neke mailove od pre i pojavljivao se taj broj i tada, ali ga tada nisam registrovala.
Pored ovog vidjam i ostale brojeve, takodje duple, troduple, cetveroduple, ali 1 i 2 najvise. U poslednje vreme nula je sve cesca, devetka takodje..
Pre nego sto je sve pocelo ucinilo mi se da mi se desava "nesto" ali nisam mogla da skapiram sta je u pitanju.
Ponekad me sve ovo malo iznervira, opterecuje, ali generalno osecaj mi je dobar. Imam neki cudan osecaj zastite, ali i potrebe da saznam sta je poenta i sta moram otkriti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sri okt 21, 2015 12:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Mene je isto 11:11 zesce tripovao.
Medjutim sad kad pogledam, mislim da je to broj kao i svi drugi, nista posebno.
Ono sto je tu zanimljivo je zasto ljudi obracaju paznju i daju znacaj bas tom broju,
to ne bih znao.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 190 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 6 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz