Sada je: pet apr 26, 2024 11:44 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 190 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sub sep 25, 2010 10:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Možda je to poziv na buđenje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: ned sep 26, 2010 11:10 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
aamon je napisao/la:
možda ovo:

" 11:11 = SJETI SE TKO SI!"

:love3:


Meni se dešava već skoro 10 godina i nikako da se sjetim ko sam!? Kulminacija je bila kad sam se prije nekih 6-7 godina zadesio u videoteci i nabasao na film 11:11. Naravno, stvar je bila obrađena na klasični holivudski način tako da je bilo krvi do koljena a od nekog "buđenja" i "sjećanja" - ništa. Nakon gledanja filma, "slučajno" mi pogled pade na kalendar (isto kao što mi "slučajno" padne na sat kad je 11:11) i onda skontam da je datum bio 11 novembar (11/11)!? Kasnije nisam više nikada nabasao na taj film u videoteci.

Mada se može reći da je početak primjećivanja tih brojeva (uz 11:22, 11:33 itd.) išao zajedno s početkom mog obraćanja pažnje na neke skrivene dijelove ove realnosti koji bi mogli biti veoma bitni ili "buđenjem". Jedini je problem što to buđenje prilično dugo traje jer nikako da se probudim u onom smislu šta se pod tim podrazumijeva u gnostici!?


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: ned sep 26, 2010 9:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 22, 2010 8:12 am
Postovi: 52
Moramo da radimo, na buđenju... očigledno. 8)

Znam samo, da me ovo baš iritira.

btw i malo pre, 22:22.

Dokleeee :shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: pon sep 27, 2010 7:24 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 21, 2009 9:27 pm
Postovi: 203
Ja sam juče uhvatio 22:22, a jutros sam dobio poruku koja mi je poslata u 23:23 :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: pon sep 27, 2010 10:12 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 22, 2010 8:12 am
Postovi: 52
Malo pre, opet 11:11.

nadam se da cu uspeti da resim ovu misteriju, jednog lepog dana.. :-"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: pon sep 27, 2010 12:53 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Čini se da broj 11 ima okultni značaj i da ga određene sile obilato koriste prilikom “programiranja demijurga” odnosno, režiranja događaja u ovoj realnosti koji bi trebali ići u njihovu korist?!

Ispod slijedi izvod iz materijala kojeg je na ovu temu objavio Rik Clay (1982-2009) na njegovom blogu (koji je nestao s interneta neposredno nakon njegove smrti):

Citat:
11: u Univerzumu

• Na dan 11. augusta 1999. godine u 11:11, prijepodne, kroz cijelu Evropu je nastupilo pomračenje sunca
• 21 decembra 2012.g. u 11:11, prijepodne, nastupa zimski solsticij poslednjeg dana majanskog kalendara
• Astrološki znak u kojem se trenutno nalazimo je Ribe a krećemo se ka Vodenjaku, koji je 11 sazviježđe zodijaka
• 21. decembar 2012 = 21/12/2012 = 2+1+1+2+2+0+1+2 = 11
• Ciklus sunčevih pijega traje 11 godina – sljedeći vrhunac sunčeve aktivnosti slijedi u 2012.g.

11: Numerologija piramide

• 11:11 x 11:11 = 1234321 (numerička sekvenca koja se podiže i spušta u obliku piramide)
• 111 x 111 = 12321 (Piramidalni broj)
• 11 x 11 = 121 (Još jedan piramidalni broj)
• 11 = 3 u binarnoj aritmetici. 3 čini ugaone blokove ‘trijunstva’ (trojstva) ili piramide

11: 9/11

• Neboderi Svjetskog trgovinskog centra su stajali jedan pored drugog i izgledali su kao broj 11.
• 9 + 1 + 1 = 11
• 11. septembar je 254 dan u godini. 2+5+4 = 11
• Od 11. septembra do kraja godine je 111 dana
• Prvi avion koji je udario u zgrade STC-a je bio ‘Let 11'
• U avionu Let 11, bilo je 11 članova posade
• New York je 11-ta država Ustava SAD.
• Od 11. septembra 2001. godine do 2012. godine proći će 11 godina (Imajmo na umu da je u Majanskom kalendaru rečeno da će biti “20 godina bez vremena”. Period nemira za vrijeme kojeg planeta prelazi iz jednog doba u drugo. 9/11 (napad na STC) se dogodio 9 godina nakon početka tog “perioda bez vremena” i 11 godina prije njegovog kraja.)
• Svjetski trgovinski centar je bio građen od 1966. do 1977. godine... što je trajalo 11 godina

11: Jedanaesti september u Istoriji

11 septembra 1990 u 9:09 naveče, George Bush stariji je održao govor u američkom Kongresu kojeg je nazvao "Prema novom svjetskom poretku”.
"Jedno novo partnersvo nacija je počelo, i danas se nalazimo u jednom posebnom i izvanrednom trenutku. Kriza u Perzijskom zaljevu, bez obzira na to koliko ona bila teška, pruža nam jednu rijetku priliku da se pokrenemo prema jednom istorijskom periodu ko-operacije. Iz ovih teških vremena može proisteći naš peti cilj – novi svjetski poredak."

11 godina nakon toga slijedi 11 septembar 2001. godine

• 11 septembra 1941. godine, 60 godina prije 11. septembra 2001. godine, položen je kamen temeljac za Pentagon u Washington DC
• U 1981, 20 godina prije napada na STC 2001. godine, bila je napisan jedna knjiga pod naslovom "Rekalkulacija Hristovog rođenja" (The Birth of Christ Recalculated"). Autor, Dr. Ernest L. Martin, tvdi da je izračunao tačan datum rođenja Isusa Hrista što je utvrdio na osnovu astronomske ("nebeske") karte tog doba. Datum Hristovog rođenja, baziran na poznatoj betlehemskoj zvijezdi, bio je 11 septembar, 3-će godine pne.
• Prema hebrejskim svetim spisima, 11 septembar 1999. godine je predstavljao šesthiljaditu godišnjicu stvaranja Adama i prvu godinu hebrejskog kalendara.

11: Važni dogadjaji

• Prva uspješna svemirska misija NASA-e prilikom koje su dva čovjeka prošetala po mjesecu, bio je Apollo 11
• Uragan Katrina je bio registrovan kao "Oluja #11". U vezi s tim na Vikipediji možemo naći sljedeće:
Dvadesetosmog augusta, 11 regiona i 11 gradova je dobilo naredbu za evakuaciju. Do sljedećeg jutra taj broj je porastao na 41 region i 61 grad. (...) counties and eleven cities issued evacuation orders, a number which
Na NASA-inoj veb stranici bilo je sljedeće:
"Oluja je nastala 23 augusta u kasno popodne i brzo se razvila u tropsku oluju do 11 sati idućeg jutra."
• Uri Geller je zaustavio Big Ben u 11:11, prijepodne, 30. aprila, 1997.g. (prevara po mom mišljenju ali bi bilo dobro istražiti to malo dublje)

11: Kraljevska loza

• Ukoliko uz pomoć ‘google’ potražimo etimologiju riječi “kruna”, naići ćemo na podatak da je ta riječ izvedena iz anglo-franscuske riječi "coroune" u 1111. godini.
"1111, iz Anglo-Fr. coroune, iz O.Fr. corone, iz L. corona "kruna""

11: Religija

• Jesus Christ = 11 slova

11: Sport

• U fudbalskom timu ima 11 igrača. Tako, fudbalska utakmica postaje 11:11.
• U kriket timu takođe ima 11 igrača. Opet, 11:11.

11: Rezime

Broj 11 je upleten u samu tkaninu egzistencije. Na osnovu njegovih opservacija kako na nebu, tako i u aktivnostima mračnih svjetskih vladara, postoje tri teorije o tome kako to može biti:

• Prva teorija govori o tome da je u tkanini materijalne egzistencije duboko utkana jedna serija ‘neminovnih događaja’. Sudbinskih, da tako kažemo, a univerzum igra svoju ulogu prema tom scenariju.

• Druga teorija špekuliše da je “elita na vlasti” saznala za važnost broja 11 još u davnoj prošlosti, a onda su to počeli primjenjivati u svoju vlastitu korist.

• Prema trećoj teoriji, pretpostavlja se da su graditelji piramida isti ljudi koji kontrolišu čovječanstvo i danas, i da su koristili broj 11 kroz cijelu pisanu istoriju. Da li je moguće da je ta ista “inteligencija” stvorila i sunčev sistem, (pa da tako možemo da objasnimo vezu između broja 11 i ovog univerzuma) ili jednostavno dejstvuje u skladu sa ovim univerzalnim numeričkim kodom?

Gorenavedene informacije su bazirane na već javno objavljenim činjenicama, bez navođenja mojih vlastitih iskustava s brojevima 11:11.

U početku, bio sam dosta rezervisan u vezi s važnošću broja 11, sve dok nisam primjetio da je on funkcionisao i u mom životu.

Većina, ako ne svo moje znanje i istraživanje za ovaj blog, pronalazilo je put u moj život kroz momente u kojima sam viđao 11:11 na digitalnim satovima, na mikrovalnim pećnicama ili na TV-u. Kasnije je sve to dobilo jedan drugi oblik, uključujući i glasne jedanestice koje sam nasumično mogao čuti iz razgovora drugih ljudi kao i slaganje na prvi pogled nepovezanih stvari koje su kasnije sklapale nešto mnogo veće, nego što bi se to moglo slučajno događati.

11:11 je došlo kako bi naglasilo promjenu u svijesti ili bar izlaganje jednoj novoj realnosti. Zagonetno, u najmanju ruku, ali uzbuđujuće - sigurno!


Ovaj gornji izvor sam izabrao najviše iz razloga što je ovaj momak imao nevjerovatne uvide u simbologiju i numerologiju a čini se da su mu oni dolazili kroz neke ‘sinhronizacije’ slične mehanizmu percepcije 11:11. S tim u vezi, mislim da se na taj fenomen može gledati kao na nešto pozitivno, mada moramo imati na umu činjenicu da sve ima najmanje dvije strane. Svaki mehanizam se može upotrijebiti za pozitivne i za negativne svrhe. (Tu često igra važnu ulogu i ona ‘treća sila’ – ‘neutralizirajuća’.)

U nekim izvorima, 11:11 je opisan i kao – “vrata percepcije”.

Čini se da u čovjekovom biću postoji neka komponenta (duh, duša…ili nešto treće?!) koja je svjesna zbivanja u njegovoj okolini (a vjerovatno i šire?!), a istovremeno je i u stanju da mu navede pažnju na digitalni sat ili neki drugi ‘displej’ u momentu kad se na njemu pojavi 11:11 (kao i neke druge specifične kombinacije brojeva)?!? Ista komponenta ga može navesti i da se nađe na specifičnom mjestu kad je određena kombinacija brojeva prikazana na nekom displeju. Na primjer, sjediš u dnevnoj sobi i gledaš TV, onda ti “spontano” padne na pamet ideja da bi trebao provjeriti mejl na kompjuteru, ustaneš ideš prema sobi, što može potrajati i par minuta, pokreneš miša, ‘screen saver’ nestane i prvo što primjetiš, to je 11:11 na satu kompjutera. Onda skontaš da je u stvari to bio razlog za “provjeru mejla” a ne sam mejl. Dakle, ni sama ta ideja nije potekla iz čovjekove ličnosti/uma, nego odnekud drugo, (iznutra ili izvana!?).

Čovjekova ličnost/ego s ovim nema ništa, može jedino da se čudi, nakon što primjeti taj fenomen. Onda će pokušati da racionalizuje stvar obično uz pomoć laganja samog sebe. (Napomena: I vanzemaljske sile mogu čovjeka navoditi na određeno ponašanje i instalirati mu određene ideje ili misli, mada ne vjerujem da bi oni posebno trošili energiju na ovo!) Prema nekim teorijama, s tačke gledišta duha, (prema “duhovnom vremenu”) sve se odvija unazad a u vječnoj sadašnjosti (izvoli pa skontaj ovo), tako da smo u slučaju provjere mejla prvo vidjeli ono 11:11 na displeju a onda gledali TV, tako da bi se ovako precizna sinhronizacija možda mogla racionalizovati na taj način od strane našeg (primitivnog) 3D uma, gdje mu 11:11 možda dođe kao neki ‘marker’!?

Kad bi se radilo o nekom programu ubačenom u "kolektivno nesvjesno" ili podsvijest čovječanstva, teško da bi funkcionisalo na ovaj način, jednostavno zato što svačiji sat ide na svoj način, tj. nije tačan a stvar nema veze s tačnošću sata, nego s momentom kad on pokazuje 11:11, bilo koliko on žurio ili kasnio. Programi ne mogu da vide zbivanja u nečijoj okolini, mada mogu čovjeka da navode na specifično ponašanje.

Na kraju, možemo si postaviti i pitanje, da li ta komponenta koja nas navodi na percipiranje 11:11, takođe navodi našu pažnju i kad su druge neke stvari u pitanju?! (Na primjer, da li mislite da ste slučajno naletjeli upravo sada na ovu poruku?)

U svakom slučaju, o mehanizmu funkcionisanja ovog fenomena možemo samo nagađati sve dok ne uspijemo da malo bolje progledamo u ovom ‘matriksu’...


...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: pon sep 27, 2010 2:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
@ Galaksija

Citat:
Prema nekim teorijama, s tačke gledišta duha, (prema “duhovnom vremenu”) sve se odvija unazad a u vječnoj sadašnjosti (izvoli pa skontaj ovo)


Naišao sam na zanimljiv odgovor jučer u jednome filmu:

"Sutra je već danas,
ali događa se sutra"


:toothy2: :blob: :thumbup:

p.s. hvala na sjajnom pojašnjenju mističnog broja 11!

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: pon sep 27, 2010 9:40 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 22, 2010 8:12 am
Postovi: 52
Galaksija, i ja se zahvaljujem, sjajan post.

U mnoštvu tekstova na internetu, pronašla sam još nešto, da je jedan okultni red mnogo pažnje pridavao pomenutom broju...


http://www.godlikeproductions.com/forum ... 596467/pg1

Edit: evo, ga opet, dan kasnije (28. 09.)
11:11 :angel4:
Ovo se više ne može izdržati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: ned okt 03, 2010 7:11 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 02, 2010 11:13 am
Postovi: 68
Zanimljiva tema. Meni se stalno ponavljao broj 26.

Ponavljao mi se bezbroj puta u zadnje 2-3 godine.

Mislim također da je to poziv da se probudimo i vidimo svijet na jedan nov način.

_________________
cijeli svijet je pozornica...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: ned okt 03, 2010 8:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 22, 2010 8:12 am
Postovi: 52
Delimo mišljenje. No, kako to sprovesti u delo...?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: ned okt 03, 2010 9:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
Moonchild je napisao/la:
Delimo mišljenje. No, kako to sprovesti u delo...?


OVAKO: :wink:



molim vas, nakon što odgledate ovo, javite jeste li shvatili....

:occasion5:

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: pon okt 04, 2010 2:35 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet sep 30, 2010 11:31 pm
Postovi: 22
Mene su i kroz djetinjstvo stalno pratile brojke 23 i 11 (inace sam rođena tog datuma), a zadnjih godina im se pridružio i broj 32...mada ni 21 nije zanemariv. ali ne znam zašto mi je to palo na pamet (godinama prije nego što sam otkrila ovaj sajt) izračunala sam zbir brojeva svog fiksnog i mob. telefona- jedan je 23,a jedan 32! a br. stana mi je 23 :-k


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: pon okt 04, 2010 4:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 06, 2010 10:32 am
Postovi: 682
@aamon :thumbup:
Tako je!

_________________
The true Self is No-Self.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: pon okt 04, 2010 4:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub okt 02, 2010 11:13 am
Postovi: 68
Mene je taj sinkronicitet brojeva naveo da počnem slušati onaj unutarnji glas u sebi.

Mislim da su kinezi rekli da svatko ima svoj "put" (mogli bi reći i sudbinu), i ako ga otkrije te ga slijedi lakše će prolazit kroz život...Kao da sve već odavno zacrtano, kao da nas nešto vodi i pokazuje smjer.

_________________
cijeli svijet je pozornica...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: pon okt 04, 2010 6:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet jun 01, 2007 4:25 pm
Postovi: 2372
Lokacija: Split
bajs je napisao/la:
@aamon :thumbup:
Tako je!


nije mi samo jasno jesi li ti prvi koji je zapravo pogledao video, ili prvi koji je shvatio poantu :?:

al u svakom slučaju, hvala za odgovor!

:occasion5:

:love3:

_________________
sve prolazi...
osim ljubavi...!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: pon okt 04, 2010 10:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Evo nećete virovat šta mi se sad dogodilo.

Sjetim se ja da sam nedavno uočio u bibliji jednu sliku koja mi je malo sumnjiva i tako se odlučim da je podijelim s vama da vidim što mislite.

I tako idem ja po bibliju u drugu sobu i uzimam bibliju kad ono nesta struje i ja se zateko u mraku. Vrijeme mirno nema vitra ne pada kiša.

Uzimam mobitel jer imam lampu na njemu, gledam u sat kad ono 22:22.
E sad se ja mislim što to sad znači.

No ajde dobro dok dođe struja ja ću uslikati tu sliku i onda staviti kad dođe struja.

Tražim stranicu gdje je slika i taman otvaram na nju kad ono ali baš točno tad dođe struja ali jako slaba.

Dvije ostale faze dobre ali ova jedva žmiri evo već 20 min.

Morao sam dovući motalicom struju iz druge sobe gdje je druga faza.

Možda slikama nije mjesto na ovoj temi ali eto nadam se da će te prići priko toga. :mrgreen:


Attachment/i:
DSCdf01656.jpg
DSCdf01656.jpg [ 164.82 KiB | Pogledano 4292 put/a. ]
DSCfd1657.jpg
DSCfd1657.jpg [ 128.42 KiB | Pogledano 4292 put/a. ]
Opaska: Neki tip s rogovima......
DSC0f1660.jpg
DSC0f1660.jpg [ 109.78 KiB | Pogledano 4292 put/a. ]
Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: uto okt 05, 2010 2:11 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet sep 30, 2010 11:31 pm
Postovi: 22
aamon pogledah video upravo, prije mi se nije mogao pokrenuti.. I podržavam! It's time for us to wake up! :love3: We are heaven! :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: uto okt 05, 2010 11:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 22, 2010 8:12 am
Postovi: 52
Aamon, hvala.
Gledala sam mnogo video klipova o ovoj tematici, čini se da je ono, što ih povezuje, reč "buđenje".

Legolas: dobro zapažanje. Volela bih da malo razviješ svoju teoriju, verovatno je imaš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sri okt 06, 2010 7:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jun 10, 2010 2:04 pm
Postovi: 387
Moonchild je napisao/la:


Legolas: dobro zapažanje. Volela bih da malo razviješ svoju teoriju, verovatno je imaš.


Neznam što da ti kažem nemam neku posebnu teoriju ali evo reći ću nešto.

Pavlova putovanja su se događala u prvom stoljeću po bibliji i poslije smrti Isusa. Otkrivenje je napisano krajem prvog stoljeća i to je zadnje što je zapisano.

S obzirom da se Biblija mijenjala kroz stoljeća i prenosila se usmeno u početku onda može biti svašta u igri.

Otkrivenje je u svakom slučaju zanimljivo jer po mnogima to se sad događa.

Na slici se vidi da je to neki lik koji nije ljudskog roda i da ima rogove.

e sad možda je to sve planski ubačeno i tada je sotona preuzela crkvu ili je to još jedna polu-subliminalna poruka.

Možda je to pravi stvoritelj biblije i svetoga pisma i religije.

Možda je to jedna vanzemaljski entitet koji promatra sve i vuče konce.

I to sam zamjetio da je ilustrirana biblija prepuna simbola.

Stari zavjet vrvi od ovaca i janjaca dok novi obiluje slikama riba i ribljom tematikom.

Navodno je tada bila prekretnica iz doba ovna u doba ribe.

Otkrivenje je u svakom slučaju zanimljivo jer se spominju tih 12 plemena izraelovih i bog izraelski kao danas 13 elitnih obitelji.

Možda te obitelji žele napraviti otkrivenje prije otkrivenja a možda je to i jedino otkrivenje.

Sve u svemu dosta stvari se događa baš po otkrivenju.
Ako su to sve izmislili ovi zlikovci koji upravljaju s nama onda ne smije biti mjesta za pogrešku, to im je tisutljetni plan.

Obzirom da je originalna biblija gore na slici nastala u Americi čini mi se u New Yorku tko zna što je tu u igri i kakav se mason igrao sa kistom. :mrgreen: :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sri okt 06, 2010 11:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 25, 2010 12:29 am
Postovi: 46
Lokacija: Hr
već sat vremena tražim nešto o Pavlu na netu, i nalazim samo po koju rečenicu, sve mi se čini da ću se opet učlaniti u knjižnicu samo da opet nađem tu knjigu. Kad bih još znala koja je !!!!!!!!!

Ukratko, radi se o tome da je Pavle prvi od "lažnih proroka" koje je Isus najavljivao, u pola knjige govori se samo o Pavlu kao o "zmiji"..........

Pavle je idejni tvorac kršćanstva kakvo danas poznajemo. Sotona je preuzeo crkvu, a ovaj križ koji ima na slici, nema li i Papa neki sličan?

samo da ti odgovorim na post, i odoh i dalje tražiti, ako uspijem štogod naći

srdačan pozdrav !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 190 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 16 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz