Sada je: sub apr 27, 2024 2:57 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 190 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: čet mar 24, 2011 6:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 25, 2011 5:23 pm
Postovi: 69
..


Zadnja izmjena: shaki iz parka; sri mar 13, 2019 11:21 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: čet mar 31, 2011 7:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
To sa fibonacijevim nizov sto kazes ima nesto u tome ,stvarno jeste zanimljivo,priroda postuje ovaj princip u kreacijama tj proporcije 1:1 i 1:1.618...zanimljivo za istrazivanje

A ovo sa brojkama to mi je cista glupost ,prejaki napad besmislene vrte razuma i ako covek krene da se udubljuje u to i trazi neki skriveni smisao na mestu gde ga nema moze da poludi


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sub apr 02, 2011 2:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 25, 2011 5:23 pm
Postovi: 69
..


Zadnja izmjena: shaki iz parka; sri mar 13, 2019 11:22 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: ned apr 03, 2011 11:15 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned apr 03, 2011 9:45 pm
Postovi: 3
Lokacija: Vaterland
shaki iz parka je napisao/la:
i meni sve to deluje cudno, al ne mislim da je besmisleno. i uopste, ne verujem u postojanje ikakvog besmisla, ako je sve matematika.. a moze da jeste :wink:
a sto se tice ludila, ja sam imun, prelezao sam to :-" :mrgreen:
ma, sve ovo oko brojeva je doslo spontano.. doslo i otislo, tako da je sve kul :)

Nije bas sve slucajnost,mene vec godinama prati broj 404,cak i moj gradjanski broj ima 404.Neki dan promijenio unutrasnju gumu na zeninom biciklu i na zracnici je bio otisnut br.404.Cak i na registarskim tablama imam 404.Nije to bez vraga...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: ned apr 10, 2011 6:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
jeremija je napisao/la:
Pozdrav svima, godinama sam ovde, ali sada prvi put nesto zelim reci :)

Vase materijalno telo radi ono sto mu nalaze vase duhovno telo, u sustini su to dva ista tela, stim da materijalno telo samo misli da je materijalno jer je tako transkodirano da na nacin koji drugima odgovara percipira odredjene stvari.

Sve to sto se desava, u ovom slucaju cudna poklapanja brojeva, je pokusaj vaseg duhovnog tela da vas priseti ili nauci necemu sto vam je jako bitno, kako bi ste napravili pomak :) Razmislite malo kada su poklapanja krenula, da li vam je tada bilo lepo, da li ste bili uljuljkani, da li sta bili smireni? Naravno da NE :) Vasa svest se borila da razume zasto vas nesto muci i trazila resenje koga nije bilo, matrice su vas lomile, jer je postojao problem u vasoj percepciji stvarnosti :)

Zapitate li se sta je to sto trebate shvatiti? odgovor ce se jako brzo pojaviti :) Da li ste spremni da saznete ono sto negirate? Zasto mucite svoju dusu, negiranjem onoga sto ona odavno zna?

Niko nemoze reci sta tebi licno ti brojevi znace, jer je to kanal tvoje duse, i ona zeli da ti nesto saznas i prihvatis :) Opusti se i prepusti, nek ti dusa pokaze raj u kome zivis a vidis ga kao pakao :(

A sada sta je mene navelo da danas po prvi put postam :)

Vec par dana devojka se budi u odredjeno vreme 4:17 i pocela je da se plasi, medjutim ja sam poceo da se smejem :) Za sve postoje faze, nista neide preko noci osim ukoliko dusa ne proceni da smo ugrozeni i onda nam nezali fizicko telo nebi li spasila sebe:)

Ko prodje donosioce svitanja, upozna vise meseci spavanja, sto sve ima svoju svrhu, mada ima cilj da nas pripremi za sledeci korak, mnogi se vec tu uplase da su bolesni i upropaste sve, naravno devojku sam pustio da nam prespava dobar deo veze nebi li dosla na sledeci stadijum :)

DOBRODOSLI U SAZVEZDJE PLEJADA :) :) :)

Mislite da mozete negde drugde otici? :)
Svet koji trenutno poznajemo su oblikovali Tesla i Anstajn, prvi je bio u pravu drugi u krivu.
Druzimo se ovde zahvaljujuci Tesli a mucimo se u zivotu zahvaljujuci Anstajnu, no teorije zavera smo odavno prerasli, necemo ih hraniti, pa kad umru od gladi nas vise nece doticati :)

Kako se dolazi na plejade, sve pocne u noci kada pokusavate da zaspite, u jednom trenutku pocnete osecati kako neki cudan osecas pocinje da vam prozima telo od stopala navise, a isti taj osecaj na vasem celu stvara fontanu, sledeceg trenutka ste iskljuceni :) Dusa je otisla, nesecate se da ste ista sanjali, ali se budite trzajem, ko da ste ponovo uskocili u svoje telo.

Dusa je primila znanje, vreme je da natera vasu svest da se svega setite :)

I tako zahvaljujuci devojci, dodjoh odjutros na galaksiju, bacih pogled na ovu temu i ponovo dobih potvrdu da nisam izgubio zadnjih nekoliko godina zivota u verovanju u nesto sto nasi gospodari tvrde da nepostoji :)
Ja rodjen 23, devojska 9 meseci kasnije 23, naletese jos par stvari 2323, pa 1111, pa neko pomenuo 11 poglavlje 11 red u otkrivenju, rekoh ajde da bacim pogled i poceh da se valjam od smeha :)

U jedanaestom poglavlju grad pogibije 2 proroka sada se duhovno zove Sodomi i Misir, a odlicno znam da se zvao Sodomi i Egipat (Beli Grad), hm pa ja sam li to skocio u drugi realitet............... :)



ajd pobratime definisi mi ovu dobrodoslicu,nesto mi tu nije jasno,leba ti... #-o


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sub jun 04, 2011 8:48 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 1:56 am
Postovi: 26
Lokacija: Earth hibernation!
Jedan od njihovih najpopularnijih kalendara zove se Tzolkin. Tzolkin se sastoji od osamnaest mjeseci 20 dana (Uinals), gdje svaki od dvadeset dana je odobren simboličko značenje (složeniji verzija moderne astrologije). osamnaest mjeseci iznosi do 360 dana, što se naziva Tun godine. iznos od dvadeset ovih Tuns je 19 godina, osam mjeseci i 15 dana, ili Katun. baktun međuvremenu, jednaka dvadeset katuna, ili 394 godina i četiri mjeseca. Sada, trinaest baktuna dobiva jedan veliki ciklus, ili 1.872.000 dana, što je otprilike 5.125 godina, ekvivalent jednog Maya Veliki ciklus.

Budući da je Maya folklor propisano je da je svemir stvoren na 11 kolovoz, 3114BC, ona stoji na razlog da je kraj ciklusa će se dogoditi točno 1.872.000 dana kasnije, koji pada na 11:11 GMT, 21. prosinca 2012. (Elenin - Zemlja - Sun)


povrh tih jedinica koje skoje ''skupljam'' od kad znam za sebe,prate ih 2 u svim mogućim oblicima. I eto,čitam ja tako kad gle zanimljivosti..... eo i linka od kud sam prevela :shock:

http://www.ufo-blogger.com/2011/05/come ... O+Truth%29

_________________
Et in arcadia ego!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: 93!
PostPostano: pet aug 19, 2011 12:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
LJUBAWOLJA je napisao/la:
Inače, broj 11 se odnosi na bilo koji oblik "promjene" i potiče istu.

33+11 - 44


Zanimljivo, može li netko ponuditi konkretniji izvor odakle potiče?

Noćas sanjam, na više različitih načina izraženo, brojeve 22 i 88, u snu ih zbrojim i dobivam 110, što znači 11x 10. Ne sjećam se točno poruke iz sna, ali se odnosi na situaciju kojoj smo izloženi, otprilike kao tek je 22, a još treba 88 intenziteta snage (nevolja ili kako god hoćete -predstavlja nešto poput 1/5 odn. 20 % ukupnog intenziteta).

Kako su značenja u snovima (barem kod mene) uvijek zapetljana, ne dobivam sve ne gotovo nego me tjera na istraživanje i zaključivanje, vas sada tražim za pomoć u rješavanju enigme. Što brojevi 22 i 88 mogu značiti , u kakvoj su vezi sa 110 (osim kao zbroj)? Da li 110 ima neko značenja (osim kao 10struki umnožak broja 11)? U svakom slučaju 22 i 88 sadrže zajednički višekratnik (11), kao i njihov zbroj 110.

:?:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: pet aug 26, 2011 2:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon aug 22, 2011 4:57 pm
Postovi: 32
rođen 01.11.1985. u 23:30
broj u imeniku u osnovnjaku 11
kućni broj adrese 1/1,trenutno pišem ovaj post sa broja 38,ako ćemo se igrati i zbrajati 3 i 8
jednom na kilometraži imao same jedinice 111111
stariji od svoje djevojke 11 mjeseci
da sad ne nabrajam previše a i ne bih se još nekih sjetio ima još jedna zanimljiva prvi put u svom životu svoj prvi post sam ostavio na hrvatskom forumu o tom pitanju taj post je bio po redu 33. na tu temu to sam kasnije skužio,pitao sam o toj temi i na kasiopejskom forumu i da mi jedan lik nije ukazao ne bih ni skužio da mi je pitanje o tome bio moj 11 post na tom kasiopejskom forumu
jel moram pričati o tome kolko na satu često vidim 11:11?
uglavnom oko 2006 sam intenzivno uočavao da često pogledom na sat vidim 11:11 AM PM i to me zainteresiralo i tako sam skužio da mi se ti brojevi vrte još od rođenja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: pet nov 11, 2011 6:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jul 22, 2010 8:12 am
Postovi: 52
11.11.2011.
Da nam slucajno ne promakne ovako znacajan datum/dan. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: pet nov 11, 2011 6:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Jutros mi iz autimata za naplatu parkitanja izađe listica na kojoj je stajalo da je sa 40 centi plaćeno parkiranje od 10.11 do 11.11 11.11.11.Ove zadnje tri 11 su datum. Rkoh ženi da potrgujemo što mislimo, odemo doma i ne izlazimo do ponoća e mi se ova grupa 11-estica ne sviđa. Složila se ali smo večeras izašli u šetnju i bilo je izvanredno osim što je počeo śever da duva pa je zahladilo.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sub nov 26, 2011 11:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 25, 2011 5:23 pm
Postovi: 69
..


Zadnja izmjena: shaki iz parka; sri mar 13, 2019 11:24 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jul 10, 2012 1:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Termalni Bata je napisao/la:
Sjenac, ako me pamcenje dobro sluzi...tri jedinice je programiranje dvije osobe za neku radnju (vjerojatno i vise)...Tu bi po meni isao i tzv. "fenomen" twin flameova ili "srodnih dusa", koje postoje na visim razinama, ali definitivno ne rade to sto rade programirani tandemi ili timovi :) Referenca takodjer i na "Amorove strijele" koje je objanjavala Karla Turner. Tri dvojke je cisto programiranje da se osobu osujeti od necaga. Tri trojke je prekid programa (u sto ne vjerujem jer me bezobrazno podjeca na gematrijsku vrijednost demona kolektivnog nesvjesnog Koronzona...pojasnjenje nepotrebno). Tri cetvorke je navodno zesce programiranje i sa osujecivanjem pojedinca ali i sa programiranjem na neki tezi zatakad sabotiranja sebe i svoje okoline...). Ako se ne varam, to su Swerdlowove teorije. Iako se sa njim ne slazem u masu stvari, ovo mi zvoni...

Hvala ti.

Jedna meni bliska osoba često viđa jedinice, pogotovo tri. Zanimljivo je što ta osoba ima i sinesteziju te joj svaki broj, pojam, druga osoba, radnja itd. ima okus, dok joj jedinica ima najgori i najintenzivniji okus.

Neku večer joj se desilo da joj je "nešto" reklo da pogleda desno, vidjela je na digitalnom satu tri jedinice te je krenuo napad neobjašnjivog straha. No to nije bio entitet, klasična paranoja ili prisilne misli, to je bio sam strah radi straha ili možda strah od straha. Svijet, sfera napravljena od straha. Pozvao sam crnu stražu da se pozabavi strahom, no to je samo trenutačno riješenje, pošto se kasnije taj strah pretopio u nešto drugo.

Inače je ta osoba jako čisti kanal no bez imalo "pročitanog znanja".


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jul 10, 2012 1:21 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pet jun 15, 2012 1:59 pm
Postovi: 28
Lokacija: Astral
Da li neko zna šta su tri sedmice?

_________________
When you have ruled out the impossible, whatever remains, no matter how improbable, must be the truth.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jul 10, 2012 8:21 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
Layla je napisao/la:
Da li neko zna šta su tri sedmice?


Layla mozes li malo pobliže opisati u kojem smislu i kontekstu pitaš o ''tri sedmice'' , i za šta je vezan taj pojam , i na koji način. i koji je izvor tvog pitanja, tj odakle ti to , ili gdje si čula za to ? O pojmu ''tri sedmice'' (777) sam jednom čuo , samo ne znam da li se tvoje pitanje odnosi na istu stvar. To je termin i stvar koja je na dijelovima istih onih puteva sa kojih je došao i na kojima je nastao i pojam ''tri šestice'' (666)

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jul 10, 2012 10:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Layla je napisao/la:
Da li neko zna šta su tri sedmice?


Ovo sam iskopao iz neke knjižice. Čudim se da sam i našao. To sam iskopao na internetu kad su me lupale 111, on (ili ona, više ne znam) su povezali vrijeme pojave primjećivanja 111 za januar prošle godine i tad sam to i našao.Ako je od koristi

777 ‐
Calm any fears you may have about what you just thought. The angels are here to guide you and help
you. Ask them for their strength and courage. You seem to be too concerned with the physical world at
this moment. Let go and let your angels guide you. You are trying too hard to control things in your life.
Allow your inner guidance system to alleviate the fears you have, take a deep breath and know that you
are surrounded with love from your Spirit Guides and Angels. Release your fears to the Universe and
then say thank you.
The energy of 777 is like a big hug from the Universe. It is there to reassure you that we understand your
fears and concerns. Your guides are sending you a message that it is okay to let the fear go and release it
to your guides and Angels for healing.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Pojacana kradja energije
PostPostano: uto jul 10, 2012 11:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
ghost je napisao/la:
Layla je napisao/la:
Da li neko zna šta su tri sedmice?


Ovo sam iskopao iz neke knjižice. Čudim se da sam i našao. To sam iskopao na internetu kad su me lupale 111, on (ili ona, više ne znam) su povezali vrijeme pojave primjećivanja 111 za januar prošle godine i tad sam to i našao.Ako je od koristi

777 ‐
Calm any fears you may have about what you just thought. The angels are here to guide you and help
you. Ask them for their strength and courage. You seem to be too concerned with the physical world at
this moment. Let go and let your angels guide you. You are trying too hard to control things in your life.
Allow your inner guidance system to alleviate the fears you have, take a deep breath and know that you
are surrounded with love from your Spirit Guides and Angels. Release your fears to the Universe and
then say thank you.
The energy of 777 is like a big hug from the Universe. It is there to reassure you that we understand your
fears and concerns. Your guides are sending you a message that it is okay to let the fear go and release it
to your guides and Angels for healing.


And then a snowhite kissed a frog and frog becomes a prince :angel4:

http://www.biblewheel.com/gr/gr_777.asp

http://en.wikipedia.org/wiki/777_and_Ot ... er_Crowley

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: uto jul 10, 2012 11:30 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Mene odavno četvorke vrebaju, znači da sam opako sjeban. :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: uto jul 10, 2012 11:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Snowhite? Fuc...? \:D/ \:D/

Gdje si ove linkove iskopao?

Vidi PM

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: uto jul 10, 2012 11:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
promatrač je napisao/la:
Mene odavno četvorke vrebaju, znači da sam opako sjeban. :mrgreen:



A ne ne. To su moćni brojovi

444
The spiritual meaning of 444 is one of many repeating numbers designed to get your attention and serve
as a wake‐up call from your spiritual guides.
444 is a very powerful number. It means that your angels are by your side and want the very best for
you. They are asking that you pay attention very carefully to the signs that you see around you.
This may come in the form of a music song on the radio, an Earth angel saying a specific phrase to you at
just the right moment, or seeing certain numbers or words on a license plate or road sign.
The angels will use whatever way you prefer to get your attention. They ask that you just tell them
which manner of communication works better for you. It may also be seeing certain animals such as a
rabbit or a bird repeatedly, such as a cardinal to acknowledge that you are indeed heard by the angels
and they are giving you guidance in your everyday life through your thoughts and daydreams.
The number 444 itself refers to an angelic presence surrounding you and taking comfort in the
protection afforded you from the angels. Your angels are always near you, all you have to do is reach out
to them with a thought, a thank you, or a wish or a prayer. No message goes unheard. You just may not
get the answer in the form you expect.
Each number has its own frequency, and as you understand more about the main numbers, your guides
and angels will start to show you other repeating number patterns that have more specific meanings to
your day to day activities and immediate thoughts.
To me personally when I see 444, it feels like the angels have my back and are there, present, protecting
you, either from danger or from your own fearful thoughts. It is quite comforting.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iste brojke - slučajnost ili neki znak?
PostPostano: sri jul 11, 2012 12:29 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 29, 2011 11:24 pm
Postovi: 92
Ajde da se i ja "utrpam" malo . :angel4: Da imam neke brojeve koji mi se bas cesto ponavljaju bas i ne,ali mogu reci da sam zamjetio u narednih nekoliko mjeseci da mi se cesto,cak svaki dan zamjecujem iste brojke(kod gledanja na sat mi se to javlja,npr.22.22 ,09:09 i tak,sat ima 24h pa nek se raspodjeli). Kaze se nista nije slucajno,al sta ces brate kad trenutno nekuzim ocito "poruku". :mrgreen:
Uzivajmo u burnim vremenima. pozz svima.. :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 190 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 85 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz