Sada je: sub apr 27, 2024 7:18 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Paranormalno iskustvo
PostPostano: pon sep 28, 2009 3:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Skoro smo renovirali sprat u kuci, Na podu smo postavili, kao neki kanal, gde smo ubacili svetla, znaci da nam svetli pod. Izmedju tih svetiljki ima prostora, i tu smo ubacili pesak, i skoljke koje smo doneli sa mora.Imali smo i jednu "zvezdu" , koju sam ja ubacio, i stavio je na jedan kamicak u tom kanalu. KAda smo sve ubacili svetla, pesak, skoljke, kamencice, kanal smo zatvorili sa staklom, debelim, koji je otporan i na koji moze da se stane, i zasrafili ga skroz.
Posle par dana, posto smo sve zavrsili primetio sam, da su kamencici skroz pomereni, da zvezda vise nije na kamicku, i da su skoljke isto pomerene ( stavio sam ih u istoj ravni) . Bilo mi je jako cudno, jer niko nije mogao da ih pomeri, jer je sve zapecaceno.Pomislio sam, da smo mozda mi to uradili kada smo zatvarali staklo, i to je zaboravljeno. Danas mi zena kaze da pogledam "kanal" . U pesku su se pojavile brazde, jako, jako pravilno izvajane,kao neki znakovi.Kao da je neko necim isao po pesku, i nesto crtao. Znaci, odsekli smo se . Probacu kasnije da fotografisem, pa da postavim. Da li je to mozda duh, da li je neko imao slicna iskustva? Inace, pre jedno 6 meseci kod nas je spavala prijateljica, koja je rekla da je cula neke zvukove na tavanu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalno iskustvo
PostPostano: pon sep 28, 2009 3:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
A da nije kuca na nekom klizistu ili tako nesto?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalno iskustvo
PostPostano: pon sep 28, 2009 3:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Ne nije, brazde su jako pravilno iscrtane, znaci da je dolazilo do pomeranja, ne bi bilo takvih pravilnih krugova i slicno. Ima delova peska, gde nema uopste skoljki niti kamencica, i u tom delu su ti znakovi iscrtani, svaka brazda je identicna, znaci jednim istim "predmetom" je sve iscrtano


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalno iskustvo
PostPostano: pon sep 28, 2009 4:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
http://www.imageshost.us/share.php?id=4B1A_4AC0D1B3

Ovo je deo tog kanala


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalno iskustvo
PostPostano: pon sep 28, 2009 4:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Od cega, koje strukture je podloga na koju ste stavili pesak?

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalno iskustvo
PostPostano: pon sep 28, 2009 4:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Kamen, ravan

Kao sto mozete da vidite na slici, zvezda je bila na kamenu, a sve te skoljke i kamencici su pomereni, znaci nista nije na svom mestu
Mozda bi se i mogao naci , ako se zeli, logican odgovor,da su brazde razlicitog oblika, ali sada smo ponovo gledali, sve brazde su ISTE, znaci bukvalno sve je isto, i na kraju tih brazdi, i krugova, ima linija ravna, kao da je neko ili nesto zapoceo novi krug brazdanja , ali je iz nekog razloga prekinuto .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalno iskustvo
PostPostano: pon sep 28, 2009 5:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Da nisu neki insekti koji prave te linije? Ili ako je pesak dovoljno fin, mozda bi u obzir mogle da dodju i vibracije od kojih se pesak "oblikuje", a to bi i oborilo zvezdu :-k

A jel ima saobracaja ili nekakvih radova u kraju gde je kuca?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalno iskustvo
PostPostano: pon sep 28, 2009 5:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Koliko je taj kamen ravan? Idealno ravan moze biti samo ako je uglacan do perfekcije, a ako je nadjen u prirodi,, onda nije idealno ravan sa obe strane. Razumes sta hocu da kazem?

Mozda postoje fine brazde u njemu, pa se pesak tako namestio. Mozda je bilo podrhtavanja tla...

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalno iskustvo
PostPostano: pon sep 28, 2009 6:27 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Zanimljivo je kako se linije nastavljaju po kamenu... ukoliko je slika autentična, onda su to nekakvi energetski "zapisi". Sad, tko je napravio te zapise i zašto... ili je samo neki prirodni tok nekih energija... tko zna.

slika

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalno iskustvo
PostPostano: pon sep 28, 2009 10:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Arbitrium Liberum,

Nema insekata, skroz je zatvoreno, da ih ima, bili bi i dalje tu. Nema saobracaja ni radova, skroz je zatvoreno, cak i da ima, ovo je sve kao neki mozaik sve je kruzno sve je jako pravo...

sigma,

Pa ne znam bas koliko je bio ravan, ali nije bilo nikakvih izbocina kada smo posipali pesak, niti slicnih pukotina, da bi se to napravilo.

Sada smo opet sve gledali, nasli smo na 3 diodi gde je svetlo, bas dosta peska. Zena mi kaze da je sigurno da je to ocistila, jer je pedantna, a i videli bi .Pesak na 3 diodi sigurno nije bio tu kada smo zatvarali staklo, vidi se iz "Aviona" , da je nabacano.Od peska, do tog dela, visina je oko 3 santimetra.

Jack987

Voleo bi da je nesto slicno u pitanju


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalno iskustvo
PostPostano: pon sep 28, 2009 10:33 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Samo da ponovim, znaci skoljke, zvezda i kamenje se pomerilo, znaci insekti otpadaju kao ideja. Nije se pomerilo, tipa,okrenulo se od udara,pomeranja kuce, skoljke ne stoje na istom mestu gde su bile. Nema tragova starog mesta, znaci sve je ravno, osim tamo gde su brazde.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalno iskustvo
PostPostano: pon sep 28, 2009 10:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Slikao sam ponovo, za one koje zanima, levo kamen je bio na sredini, znaci pomeren je nekih 4 santimetara dole,ova skoljka gore, je bila na sredini,isto je nekih 3,5 - 4 santimetara pomerena gore,kao i skoljke desno. Ovde se malo bolje vide brazde, cini mi se.

http://www.imageshost.us/share.php?id=A23E_4AC12F8E


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalno iskustvo
PostPostano: pon sep 28, 2009 11:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Stvarno zanimljivo. A jel postoji sansa da se to poravna pa da se vidi hoce li da se ponovi?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalno iskustvo
PostPostano: pon sep 28, 2009 11:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Odlicna ideja .Problem je sto, osim sto je zasrafljeno na jedno 20 mesta, tamo gde se spaja sa zidom, smo zakucali eksere, ali mislim da mogu sve srafove i eksere da izvadim, ionako diode traju oko 2 godine, tako da smo bili spremni da vadimo staklo .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalno iskustvo
PostPostano: uto sep 29, 2009 5:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri nov 28, 2007 1:08 am
Postovi: 1088
Ona linija koja ide preko kamena i peska, i malo prelazi lajsnu, meni izgleda kao dlaka s' glave. ?

_________________
sigma


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalno iskustvo
PostPostano: sri sep 30, 2009 3:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned apr 02, 2006 10:21 am
Postovi: 69
Uneo si prirodne elemente u kuću i onda si se "odsekao" što ne stoji sve i dalje kao prvog dana, mrtvo i laserski poravnato. Mi ljudi živimo u veštačkom svetu i tek treba da naučimo o prirodi i stvarnom životu, eto npr. za početak kako da uživamo u misteriji. Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Paranormalno iskustvo
PostPostano: sri sep 30, 2009 5:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 3:21 pm
Postovi: 177
Sigma, da u pravu si, i meni sada izgleda kao dlaka, isao da pogledam ponovo, sada je nema, mozda je stvarno bila na staklu tada...

Pa sto se tice prirodnih elemenata i misterije, odsekao sam se, jer sam mislio da je duh u pitanju, nekako mi nije prijatno u vezi toga, ali kao sto sam vec rekao, sve ostalo mi se svidja, i voleo bi da je nesto drugo


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 17 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 87 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz