Sada je: sub apr 27, 2024 11:12 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Asimetričnost lica - Zlatni rez (Božanski omjeri)
PostPostano: čet maj 20, 2010 12:44 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 08, 2009 3:35 am
Postovi: 31
može brate, pošalji mi tvoju sliku preko privatne poruke ili na email, i ja ću ti reći u kojoj si grupi ispao od ovih na sajtu, čisto analizirajući tvoju facu, ako ne pogodim, smatraj da lupam..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Asimetričnost lica - Zlatni rez (Božanski omjeri)
PostPostano: čet maj 20, 2010 9:41 am 
Uskost je napisao/la:
može brate, pošalji mi tvoju sliku preko privatne poruke ili na email, i ja ću ti reći u kojoj si grupi ispao od ovih na sajtu, čisto analizirajući tvoju facu, ako ne pogodim, smatraj da lupam..


Da sigurno, bi još štogod da ti pošaljem? Nego nema beda ja sam malo razmišljao vjerovatno je vaša metoda analize kazetofona korektna ali uzima u obzir napajanje klasičnim cink-ugljik baterijama, a ja izgleda da radim s baterijama novije generacije pa moguće da je zato test zakazao s mjerenjem energije. :-"


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Asimetričnost lica - Zlatni rez (Božanski omjeri)
PostPostano: čet maj 20, 2010 12:48 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Uskost je napisao/la:
ma čitao sam ja to sve odavno. kažem ti da pričam iz intuicije,...


Uskost, čitati i studirati/proučavati ono što čitaš nije jedno te isto a tek iskustveno prolaziti kroz ono što se studiralo/proučavalo, ihaaj... cijeli jedan novi univerzum.... Baci opet oko na Gurđijeva, Uspenskog i Moravljeva, možda ti pomognu u daljem radu. Proučavanje odavno pročitanog gradiva može da se shvati kao prilika za vlastiti napredak i onda se fokusira energija ka tome a može da se shvati i kao vlastito nazadovanje i nepotrebno gubljnje energije. Razlika je u pogledu :) .

Sve najbolje u daljem istraživanju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Asimetričnost lica - Zlatni rez (Božanski omjeri)
PostPostano: čet maj 20, 2010 6:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
Frenologija je ako se dobro sjećam davno prdnula u fenjer.Neeeeee?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Asimetričnost lica - Zlatni rez (Božanski omjeri)
PostPostano: pet maj 21, 2010 7:23 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto maj 19, 2009 1:43 pm
Postovi: 488
Lokacija: na putu...
Moje mišljenje je da su presudne oči - one govore puno. Ne znam da li ste vidjeli oči jako pozitivnih, milosrdnih i dobronamjernih ljudi - one su tako tople, blage a opet žive.... milina ih je gledat.
Pogledajte stranu prije - Hitler - hladan pogled, prazan, tup... ko da je u dubini močvara puna mržnje i jada (vjerojatno se u tom stanju i nalazi).
Oči pozitivnih bića su kao bistra, osunčana rijeka u koju želiš uroniti i nikad ne izaći iz nje jer ima toliko toga lijepog za istražiti.
Želim imati takve oči - kao ugodna rijeka.
Lijepo je biti pozitivan. :love3:
Lice isto ima svoju priču- karakter se također ocrtava na licu, ne znam kako da se izrazim - no svako bira kakav će biti i sa vremenom se to vidi i na licu. Dobri ljudi su zgodniji upravo zbog isijavanja/ zračenja koje se ne može sakriti. Ono privlači i prepoznaje se nadaleko.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 25 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 84 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz