Sada je: sub apr 27, 2024 1:03 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 165 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub aug 23, 2008 12:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 21, 2008 12:13 am
Postovi: 113
Sto bi znacilo da pripadas OPS strani!!! Njima ne pase da se zna sta je istina a sta ne!!! :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 23, 2008 2:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
tilt je napisao/la:
Sto bi znacilo da pripadas OPS strani!!! Njima ne pase da se zna sta je istina a sta ne!!! :lol:


Pa, svi pripadamo OPS strani i jedino mozemo biti OPD kandidati. Zivimo u OPS realitetu i svrstani smo po 'vertikali' negde pri dnu OPS piramide. S tim sto je u 3.denzitetu moguce postojanje tzv. sive zone, odnosno pored naseg difoltnog OPS programa moguci su i OPD uticaji.


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 23, 2008 2:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 21, 2008 12:13 am
Postovi: 113
Hvala na pojasnjenju!! :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub aug 23, 2008 4:17 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 25, 2008 5:56 pm
Postovi: 309
Lokacija: zagreb (na ispovijedi)
Istina je samo riječ koja ima pozitivnu vibraciju, kao i svaka druga riječ. Na kraju, kad se razvijemo neće nam trebati riječi da nam pomažu u životu, sve će biti jedno veliko razumijevanje. Što više učim, to mi manje znače neke riječi, jednostavno one ne mogu definirati ono što su definirale dok sam bila manja.

_________________
ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†∩ψ٧٨‡†
_______________________________
http://www.youtube.com/watch?v=mY22ZPV85Kw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 24, 2008 3:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 6:55 pm
Postovi: 190
Lokacija: Rijeka-istok
APSOLUTNA ili bezuvjetna istina je potpuna, ona je sveobuhvatna, ona je iscrpna, njoj se ne može ništa dodati i zato je nepromjenljiva i vječna.
Mislim da stanuje na sedmom katu.

RELATIVNA istina je uvjetna, ona je nepotpuna, ona je djelomična, ona sadrži i elemente neistine, ona se može dopunjavati, korigirati i usavršavati. Ona je subjektivno/objektivna, ( svaka sličnost sa svetim knjigama je slučajna).

Takva istina ne može biti apsolutna i bezuvjetna. Ona je ovisna o nitima/vezama koje je tvore i uvjetima u kojima nastaje. Ako je uvjetna onda je i kontekstualna. S time da tu kontekstualnost ima ulogu razumijevanja iz prijašnjih iskustava.

Primjer: predmet iz vanjskog svijeta vidimo, a kad ga pokušamo opisati onda mi zapravo riječima iskazujemo subjektivni odraz objektivnog.

Subjektivno, vrijedi samo za jednog ili nekoliko, objektivno odgovara odnosima koji podjednako vrijedi za većinu ljudi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 165 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 95 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz