Sada je: sub apr 27, 2024 4:04 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Shadowman/Shadow people
PostPostano: pet dec 03, 2010 2:40 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 1:56 am
Postovi: 26
Lokacija: Earth hibernation!
eo direktne teme,pa kako bude [-o<

.... u zadnjih nekoliko mj me prate sjene,okarakterizirane kao navedena tema. čačkala sam razne literature i zabilježene materijale,te naišla na zbilja zanimljive ispovijesti...
moe iskustvo se ne razlikuje mnogo od inih,no zanima me dal netko i sa ovijeh područja ima nešto za podijeliti!??

:ontopic: => sjene,manifestiraju se kao crne siluete,tamnije od mraka,guste esencije,i nerijetko uznemiruju na emocionalnoj osnovi! pojavljuju se iznenadnim strahom koje izazivaju u posjećenom,ali ne da je posjetitelja strah već strah sam po sebi ( oni sa iskustvom znaju o čem je govora),imaju sposobnost da prolaze kroz krute tvari ( ormar,zid i sl. ...) može ih se zamijetiti krajičkom oka,ili čudnim ''uzdasima'',i/ili povjetarca,najčešće hladnim,a najuvjerljivije je ogledalo!

borba s njima je uistinu vrlo jezovita!! zaključila sam da se ''hrane'' negativnim emocijama te izazivanjem istih... jedno iskustvo ih je otjeralo kad spomenula rieč ''bog'',drugi put je bila čista snaga volje... stvar je da napadaju svim sredstvima preko snova,lucidnog sanjanja a znaju i stvorit paralizu sna! zadnji 'napad'' sjene je bio pred 2 dana,budna i svjesna okoline,primjetila mrdanje kroz poster,( bez svijetla ne idem u san!!!!!) i tada me ta sjena telepatski pokušala izgurat van tijela,prvi put mi je na javi bila paraliza! obratila sam se riječima ,,Šta želiš od mene?'' i tada je ''progovorilo'' zvukom kakvim se koriste u horrorr filmovima,ergo niš nisam skontala!! osjećaj jeze me gonio dugo,na momente sam gubila svijest i opet se vraćala pogledom u istu crnu masu vrlo negativne energije... kada je pokušalo uvući se u mene,zadnji uzdah snage i očaja sam uprla u lupanje o zid vrlo silovito,ruka me još boli.. tada je nestalo u pod... nekako znam da će i opet doći.... razlog njihove pojave je vrlo komplicirana teza,stvarni su i tlače... nijesu vezani za guštere ni demone,imaju svoju domenu a opet mislim da u službi nečega mračnijeg od njih samih... kakogod i štagod da jesu ili nisu,vrlo su opasni a namjera im je zasada da crpe atome iz ove energije vibriranja,cilj mi je dokučiti svrhu,i sve ostalo što to prati.
huuh :tongue:

_________________
Et in arcadia ego!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: pet dec 03, 2010 12:18 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet aug 13, 2010 9:17 pm
Postovi: 13
umm.. ja sam se isto znao buditi sa jakim satrhom pa cak i kartkom paralizom jedno vrijeme al nisam primjetio nekakva sjenovita bica.. ne znam zvuci pomalo .. sjebano ..stvarno nas sve zeli jesti pa koji kurac covjece .. ne znam mislim da cu se prestati tusirati il tak nes mozda budem manje ukusan :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: pet dec 03, 2010 12:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Jel’ se ovo dešava pokretacu teme ili je prepisano odnekud?

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: pet dec 03, 2010 7:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
letači?
viewtopic.php?f=16&t=1647

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: sub dec 04, 2010 12:30 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 1:56 am
Postovi: 26
Lokacija: Earth hibernation!
pozdrav Svima i hvala na postovima!

Da,ja imam iskustva s tim sjenovitim energijama,prepisano nije ništa samo potvrđujem činjenice drugih i vlastitih iskustava... ISKRENO ovo je možda jedini forum koji ima ovu temu na ovdašnjim područjima!
Dosta sam čačkala po netu i naišla na strane forume gdje obrađuju ovaj fenomen,stoga me potaklo da se logiram i pokušam saznati dal ih ima i ovdje tj u kojem broju....
Zabrinuta sam iz nekoliko razloga,jer kako se približava doba raznoraznih čudnovatih zbivanja tako je i ovaj uzeo maha.... Vjerujem kako smo na pragu velikog preokreta za svijest i samo bivstvo naše _usudit ću se reć Galaksije,svakim danom evoluiramo u svakom pogledu,pa ako i je točno da smo uistinu bića Svjetlosti u svrsi pozitivnog i nadasve bitnog razloga našeg postojanja,nimalo me ne bi niti ne iznenađuje da nas netko želi ''iskoristit'' il' na kakavgod način oskvrnut tu bit. Zbilja se nadam da s vremenom će biti još postanih iskustava... meni osobno nije zafrkancija s temom,jer su ti događaji stvarni... koliko bi željela saznati još i više info ako ima ljudolikih s takovim iskustovm,toliko mi i velika žalosto,jer način na koji ta sila djeluje nije nimalo bezazlezna... i da,definitivno još jedna koja nas tlači! testira volju,vjeru?... ne znam...

_________________
Et in arcadia ego!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: sub dec 04, 2010 12:41 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 1:56 am
Postovi: 26
Lokacija: Earth hibernation!
mad world je napisao/la:
umm.. ja sam se isto znao buditi sa jakim satrhom pa cak i kartkom paralizom jedno vrijeme al nisam primjetio nekakva sjenovita bica.. ne znam zvuci pomalo .. sjebano ..stvarno nas sve zeli jesti pa koji kurac covjece .. ne znam mislim da cu se prestati tusirati il tak nes mozda budem manje ukusan :)




:lol: mmmda,cijelo SETI carstvo se okomilo na nas,a mi neamo pooojma ko smo ni odkud ni zarad ni koliko dugo a ni dokle.....
sjebano je,da... drago mi je da nijesi vidio IT! ali ako ikad i zamijetiš znat ćeš,CRNJI SU OD TAME!!!!??? ako u potpunosti izloženi iliti OPD ovo su im ''fizičke '' karakteristike ; vrlo izduljenog tijela kao i ruku te samih prstiju,a znaju biti i toliko u vis da ako u zatvorenom prostoru,trup im se pruža preko plafona a završava na podu.

ali iskreno,ne želim ikome taj susret jer vrlo iscrpljujuć....

_________________
Et in arcadia ego!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: sub dec 04, 2010 12:46 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 1:56 am
Postovi: 26
Lokacija: Earth hibernation!
extranoize je napisao/la:


dobar pokušaj,kad prvi put doživila pomislila sam isto,ali ne ..ovo je u potpunosti neka druga energija....

_________________
Et in arcadia ego!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: sub dec 04, 2010 1:08 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 1:56 am
Postovi: 26
Lokacija: Earth hibernation!
moja iskustva sa Sjenama su uvijek bila takova da jesu pokušala prodrijet mi u kosti,ali zanimljivo to da na neki način im moraš to sam dopustit,ali nije im to cilj,JE; ali im je igra poput mačke i miša,ulovi te pa se igra,ako odma se predaš nije im zanimljivo..ergo nema sumnje da žele ''zarobit'' tvoje emocije i tebe,da žele! ali im je zamiljivi'ii način na koji dolaze do toga,kao da uživaju u toj ''igri'' daj-drž nedam... vrrrloooo tlačno...

_________________
Et in arcadia ego!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: sub dec 04, 2010 4:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
CountessMaelice111 je napisao/la:
eo direktne teme,pa kako bude [-o<

.... u zadnjih nekoliko mj me prate sjene,okarakterizirane kao navedena tema. čačkala sam razne literature i zabilježene materijale,te naišla na zbilja zanimljive ispovijesti...
moe iskustvo se ne razlikuje mnogo od inih,no zanima me dal netko i sa ovijeh područja ima nešto za podijeliti!??

:ontopic: => sjene,manifestiraju se kao crne siluete,tamnije od mraka,guste esencije,i nerijetko uznemiruju na emocionalnoj osnovi! pojavljuju se iznenadnim strahom koje izazivaju u posjećenom,ali ne da je posjetitelja strah već strah sam po sebi ( oni sa iskustvom znaju o čem je govora),imaju sposobnost da prolaze kroz krute tvari ( ormar,zid i sl. ...) može ih se zamijetiti krajičkom oka,ili čudnim ''uzdasima'',i/ili povjetarca,najčešće hladnim,a najuvjerljivije je ogledalo!

borba s njima je uistinu vrlo jezovita!! zaključila sam da se ''hrane'' negativnim emocijama te izazivanjem istih... jedno iskustvo ih je otjeralo kad spomenula rieč ''bog'',drugi put je bila čista snaga volje... stvar je da napadaju svim sredstvima preko snova,lucidnog sanjanja a znaju i stvorit paralizu sna! zadnji 'napad'' sjene je bio pred 2 dana,budna i svjesna okoline,primjetila mrdanje kroz poster,( bez svijetla ne idem u san!!!!!) i tada me ta sjena telepatski pokušala izgurat van tijela,prvi put mi je na javi bila paraliza! obratila sam se riječima ,,Šta želiš od mene?'' i tada je ''progovorilo'' zvukom kakvim se koriste u horrorr filmovima,ergo niš nisam skontala!! osjećaj jeze me gonio dugo,na momente sam gubila svijest i opet se vraćala pogledom u istu crnu masu vrlo negativne energije... kada je pokušalo uvući se u mene,zadnji uzdah snage i očaja sam uprla u lupanje o zid vrlo silovito,ruka me još boli.. tada je nestalo u pod... nekako znam da će i opet doći.... razlog njihove pojave je vrlo komplicirana teza,stvarni su i tlače... nijesu vezani za guštere ni demone,imaju svoju domenu a opet mislim da u službi nečega mračnijeg od njih samih... kakogod i štagod da jesu ili nisu,vrlo su opasni a namjera im je zasada da crpe atome iz ove energije vibriranja,cilj mi je dokučiti svrhu,i sve ostalo što to prati.
huuh :tongue:


:D :D Ha gušterske gnjide. To su stvorenja iz astralnog svijeta. Mene su o jadu zabavili. Nije mi se mililo živjeti od njih. Strašno ih uveseljava kad prepadaju ljude. Čak ih možeš primjetiti dok si u tijelu. Ja sam ih nazivao oni koji prave mrak jer oko sebe šire mrak kako ih ne bi viđeli. Mada su stvarno odvratni liče na krokodile koji idu na zadnjim nogama. Specijalnost im je da pokažu crvene svijetlećeoči i povremeno odsjaje sa zuba kao kad se smiju. Odvratna stvorenja koja treba oćerati od sebe bez milosti. Od njih sam se spasio tako što sam se sjetio sebe. Tad su se razbježali i više se nijesu pojavljivali. Čak sam ih ćerao sasvih mjesta đe boravim. Gadna žalosna stvorenja ali se prema njima mora biti nemilosrdan i proganjati ih na svakom oraku.
E da ne zaboravim ne smije čovjek osjećati strah jer nam ne mogu ništa i taj osjećaj naše nadmoći ih vodi u očaj a kad im se nasmiješ u licevie se ne vraćaju.

_________________
zašto je što je


Zadnja izmjena: FORMICA; ned dec 05, 2010 9:46 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: ned dec 05, 2010 12:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 15, 2008 12:36 am
Postovi: 62
Lokacija: negdje
viewtopic.php?f=5&t=2192


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: pon dec 06, 2010 12:18 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Kliffothi.

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: uto dec 07, 2010 8:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 18, 2009 1:39 pm
Postovi: 127
mislim da je ovo sve vrlo slično i CC-ovi letači i ovaj zadnji link od teme korisnika sa sličnim problemima...no za ovakav, odnosno jako sličan slučaj sam već čuo, zapravo imao jednog prijatelja sa takvim problemima, isto ga je nešto noćima "napadalo" ,nekakva sjena slično kao što je i tu napisano...sjena bi se pojavljivala na zidu, odnosno počela "rasti" slično kao kad auto prolazi pa se sjena izdužuje (ako me shvaćate), potom je sjena krenula prema osobi koja se u tom trenutku nije pomaknula (na moj upit nije ni sama mogla reći da li se nije pomaknula od straha, da li je bila paralizirana ili nešto treće), sjena bi se popela na krevet i počela ga gušiti dok ju on nebi bacio s kreveta te bi sjena pala na pod i "rasprsnula" se ko balon...to se ponavljalo iz noći u noć, ista stvar, neovisno o mjestu spavanja osobe, jednom sam i sam došao k njemu i čuo cijelu noć, ali zaspao poslije 4 sata u noći, te se ta "stvar" opet pojavila...s vremenom se pojavljivala sve rijeđe i na poslijetku skroz prestala...što je to bilo nisam točno mogao reći tada, a ni dan danas ne mogu... :dontknow:

_________________
holografski svemir - svemir u kojem je vrijeme iluzija,a stvarnost ništa više od umom stvorene slike...

http://s3.ba.battle-knight.org/index.ph ... f=MTAyNTQw


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: pet feb 25, 2011 11:25 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 1:56 am
Postovi: 26
Lokacija: Earth hibernation!
\:D/ je napokon uštimala komjuter i mora svašta nadoknadit.... pozdrav svima na forumu!

....i dalje me posjećuju,rijeđe ali s vrlo snažnim napadima i sada se prekobacilo u stanje mog lucidnog sanjanja... zanimljivo mi e to da u trenutku kada se i prepustim 'agresoru'' :mrgreen: potpuno nestane! isto tako sam primjetila da im smetaju neki zvukovi,al kako ih više nema nego ima,potrajat će da otkrijem šta im to točno ne odgovara...... :-k iako se već uspostavilo da je kod takovih napada najbolja obrana snagom uma,možda ima i još nešto za manje stresno ... :?

_________________
Et in arcadia ego!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: pet feb 25, 2011 11:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
A što se baviš sa tm gnjidama. Prezri gadove poćeraj ih i nastavi svojim putem. To su niža stvorenja iz višeg svijeta, nešto kao kod nas razni krpelji i krvopije. Uglavnom gadna stvorenja nevažna trunke pažnje ali kad se navade mogu načiniti veliku štetu, jdnako kao i ova naša stvorenja.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: sub feb 26, 2011 12:16 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 1:56 am
Postovi: 26
Lokacija: Earth hibernation!
potpuno si u pravu @ Formica! al već kad i molestiraju bar da shvatim kako ih udaljit,ak ne i eliminirat za stalno! iscrpljuju me psihički pa nemam snage za meditacije i sl opuštanja,čak nekad i kada krenem osjetim ih ''u prolazu'' i ostave samo brigu :cry:

_________________
Et in arcadia ego!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: sub feb 26, 2011 2:38 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned sep 02, 2007 3:02 pm
Postovi: 104
Lokacija: Pogani vrh
Ova tema me podsjeća na priču moje tetke koja je neko vrijeme mučila muku sa "nečime" što je ona isto opisivala kao sjene ili tmore. Radi se o ženi sa 73 godine, onako malo religiozne duboko živi život u ovome materijalnome tako da sam odmah iskljućio nekakva njezina umišljanja i poistovjećivanja sa "duhovima" i onostranim.

Uglavnom prije par godina se je žalila kako ima neobične manifestacije pred san ili tokom sna iz kojeg bi se znala naglo buditi jer je osjećala određenu prisutnost.
Najčešće se je manifestiralo kao neka sila koja je bila u blizini nje, ležala na krevetu ili čak na njoj te ju često znalo početi gušiti kada bi se nakanilo na nju.
Nakon nekog vremena spavala je sa upaljenim svjetlom ali prvih par mjeseci je spavala u mraku i stalno govorila da kada bi ju to spopalo da se njezina noćma svjetiljka blizu jastuka nije htjela upaliti makar ju je dala susjedu električaru nekoliko puta da je pregleda i da je uvijek savršeno radila osim tada kad ju je to spopadalo.

Ta sjena bi se najčešće pojavila u sobi, koliko se sjećam da je spominjala osjet hladnoće i tada bi znala da nešto nije u redu a zatim bi osjetila kao npr kad vam kućni ljubimac krene hodati po krevetu ali veće. Ležala bi okrenuta sa jedne strane kreveta i kako se je to smjestilo tik iza njezinih leđa što je zaključila po teretu naslonjenom na nju. U gorim slučajevima bi se ta težina ispružila duž nje i tako je pritiskajući kao da (njezinim riječima) "netko stavi vreću cementa na mene". Ona ide rano spavati pa prije sna provede i sat dva dok ne zaspi tako da bi se to pojavljivalo prije ili bi se iz sna probudila kao kad vas netko uhvati za rame i trgne. Znala je reći da se često znala i tresti u krevetu jer se bojala "skočiti" iz kreveta i pobjeći jer je to bilo u sobi pa se samo stisnula i nepokretno čekala da nestane nakon nekog vremena..
I da skratim priču, išla je ona i do popa pitat za savjet i sve i nakraju joj neka poznanica rekla da povješa po sobi češnjaka i latice od božura (cvijet).

Prošlo je od tada nekih 7-8g i ona je prestala pričati o tome meni i sestri (mojoj majci) iako mislim da još i danas spava s upaljenom noćnom lampom.

Osobno nisam čuo za takve manifestacije do tada, tetka je jako racionalna i materijalna tako da mi je to bilo neobično čuti od nje. Morati ću je pitati o tome, sad me ova tema podsjetila.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: sub feb 26, 2011 11:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
U tome i jeste stvar kod njih. Na neki način oni izazivaju strah kod ljudi. Što se čovjek višeplaši oni su sve veseliji. Oni se hrane našim strahom. Mene su zaista teško namučili jer se uskoro skupilo cijelo društvo i sklopim li oči evo njih na gomile. Nijesam mogao ništo činjet koliko su energije iz mene izvlačili. Moj anđeo čuvar kad se najzad sažalio na mene naučio da se śetim. Nijesam imao pojma čega se trebam śetiti. Ali sam se usredsruijedio na taj zahtjev. Bilo je prilično teško jer su one gnjide navalile ne samo sa izazivanjem straha nego i grajom. Potpuno sam se isključio od njih i tad mi je blijesnula svjetlost pred oči. To svako može i mora učiniti kad se nađe u astralu. Da se pokuša śetiti samog sebe ne u smislu života koje je živio nego saznanja svoje prave prirode. Tad svako shvati da je besmrtan i neuništiv i da su svi strahovi koje čovjek ima potpuno besmisleni. Kad sam se vratio ona gamad se u užasu razbježala i više ih nijesam viđao. Zapravo sam ih poćerao iz svoje okoline tako da oni ne prilaze.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: ned feb 27, 2011 4:05 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub nov 06, 2010 6:48 pm
Postovi: 38
gospodine FORMICA bez uvrede ali ja lično smatram sva vaša pisanja običnim glupostima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: ned feb 27, 2011 5:45 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
rankovic je napisao/la:
gospodine FORMICA bez uvrede ali ja lično smatram sva vaša pisanja običnim glupostima.


Druze Rankovicu, bez uvrede ali ja lično smatram sva Vaša pisanja običnim glupostima.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Shadowman/Shadow people
PostPostano: ned feb 27, 2011 8:59 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 01, 2005 1:17 am
Postovi: 1377
Lokacija: Justinijana Prima
rankovic je napisao/la:
gospodine FORMICA bez uvrede ali ja lično smatram sva vaša pisanja običnim glupostima.

blago tebi

P.S.duboko se nadam da shvatash tezinu/lakocu kojom si blagoslovljen
a da to ipak necesh shvatiti kao lichnu uvredu il' ned'obog da ti zavidim na tome




:love3:

_________________
Теоретичар завере у мировини, технолошки вишак @ КасиЈопеја ДП инк. & стечајни управник @ ХипиШизикМетафизик анлимитид.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 31 post(ov)a ]  Stranica 1, 2  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 95 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz