Sada je: sub apr 27, 2024 8:24 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 
Autor/ica Poruka
 Naslov: Komunikacija sa osobom u snu koja svjetli intezivno
PostPostano: ned feb 13, 2011 12:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 7:33 pm
Postovi: 30
Potreban mi je mala pomoc ako je itko imao slicno iskustvo.U 40ak dana sam sanja 4 puta razgovor sa nekakavom svjetlecom osobom koja ima ljudski oblik ali se ne vidi od svjetla.San bi se razvija da bi ga pita pitnja a on bi mi odgovara,san je pozitivan a na pitanja bih dobio suvisle odgovore koji su se pokazali ispravnim,barem oni koje sam uspio provjerit.Da li je netko imao slicna iskustva?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Komunikacija sa osobom u snu koja svjetli intezivno
PostPostano: ned feb 13, 2011 5:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Jos da si napisao koja si pitanja postavio i koje si odgovore dobio, ono Q: pa A: !? :D


edit: eto ti sinhroniciteta ovdje viewtopic.php?f=7&t=1678&p=105495#p105495
(...nije stvar u tome, dobiti odgovore na pitanja nego postavljati prava pitanja.)

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Komunikacija sa osobom u snu koja svjetli intezivno
PostPostano: pon feb 14, 2011 7:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
chriz je napisao/la:
Potreban mi je mala pomoc ako je itko imao slicno iskustvo.U 40ak dana sam sanja 4 puta razgovor sa nekakavom svjetlecom osobom koja ima ljudski oblik ali se ne vidi od svjetla.San bi se razvija da bi ga pita pitnja a on bi mi odgovara,san je pozitivan a na pitanja bih dobio suvisle odgovore koji su se pokazali ispravnim,barem oni koje sam uspio provjerit.Da li je netko imao slicna iskustva?


Obzirom da se radi o ponavljajućem snu, da se meni ovo događa bila bih oprezna.

Kad sam bila mala, znala sam da nije baš dobro pričati s nepoznatim ljudima, čak niti ako mi nude šarene bombone!

Ako se san ponovi, detektiraj s kim to misliš razgovarati prije nego postaviš pitanja. Promatraj oči tog bića, vrlo ćeš brzo znati tko je pred tobom.

Dosta toga nisi napisao o snu, nisi naveo koja su to pitanja, nisi rekao da li si možda slučajno koristio neke tehnike koje su te mogle slučajno navesti da dozoveš to biće....

Nije isključeno da je biće dobrih namjera, sam kažeš da je san pozitivan, ali upavo to navodi me da ti kažem da budeš oprezan.

To što dobivaš odgovore na pitanja, ne znači nužno da je sve s dobrom namjerom. Nekako, iz nepoznatih nam razloga, dobra svijetlosna bića baš ne dolaze samo tako da bi zadovoljili našu znatiželju, češće to čine ona druga bića.

Pa, ako budeš u prilici, prije nego progovoriš s stričekom koji te zavađa šarenim bombonima ili točnim odgovorima, pokušaj saznati tko je! Ne razgovaraj s nepoznatima!

Dakako, ovo bih ja učinila da sam na tvome mjestu!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Komunikacija sa osobom u snu koja svjetli intezivno
PostPostano: čet feb 17, 2011 4:19 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 7:33 pm
Postovi: 30
[quote="Gordan"]Jos da si napisao koja si pitanja postavio i koje si odgovore dobio, ono Q: pa A: !? :D


edit: eto ti sinhroniciteta ovdje viewtopic.php?f=7&t=1678&p=105495#p105495
(...nije stvar u tome, dobiti odgovore na pitanja nego postavljati prava pitanja.)

prilikom jednog putovanja zena ija smo vidili vijugave crne "zmije" (takvo im je bilo kretanje po nebu) iznad kornata prilokom postavljanja pitanja sto je to dobia sam odgovor da su negativne sile u kretanju tj.njihov prijelaz iz naseg u njihov svjet,

prilokom postavljanja pitanja o osobnom puta dobia sam neke upute u smislu moje zaludjenosti s ufo fenomenima te sam upozeren da ih uzimam s velikom rezervom jer 90% su namjestaljke od inih ljudi,

pitao sam za svoj smer radi posla u inozemstvu te sam upozoren da ce m se dogodit negativno iskustvo ukoliko odem tim smjerom,


jos par pitanja u svezi supruge i djeteta i par stvari koje se ponavljaju nama kao obitelji (ufo vidjenja supreuge, te 3 puta smo vidili vijugave zmije kako se penju prema nebu) dobio sam odgovor da moj osobni izbor u odredjenom trenutku u vremenu ispred nas ce donit nama zivotni mir jer je bice sigurno da sam na ispravnom putu,koje se manifestira kroz dobrotu i nenasilje

bice nisam vido oci jer nisam mogao od kolicine svjetlosti ispred sebe samo sam vidia obris ljudskog bica

u njemu nista nije bilo zastrasujuce, nista prijetece vej jednostavno umirujuce,svki put nakon sna bih se probudio odmoran ispunjen i radostan ,

c


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Komunikacija sa osobom u snu koja svjetli intezivno
PostPostano: čet feb 17, 2011 4:22 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 7:33 pm
Postovi: 30
nikad nisam koristija tehnike prizivanja nit razmislja o koristenju jer smatram da ne triba bas previse forsirat paralelne dimenzije radi naseg ljudskog neiskustva i neznanja,btw mojoj obitelji ja sam 3 generacija koja imama nekakve snove ili vizije koji se ostvaruju kroz odredjeno vrime


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Komunikacija sa osobom u snu koja svjetli intezivno
PostPostano: ned feb 20, 2011 11:51 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
chriz je napisao/la:
Potreban mi je mala pomoc ako je itko imao slicno iskustvo.U 40ak dana sam sanja 4 puta razgovor sa nekakavom svjetlecom osobom koja ima ljudski oblik ali se ne vidi od svjetla.San bi se razvija da bi ga pita pitnja a on bi mi odgovara,san je pozitivan a na pitanja bih dobio suvisle odgovore koji su se pokazali ispravnim,barem oni koje sam uspio provjerit.Da li je netko imao slicna iskustva?


To su stvorenja iz svijetla. Ja ih tako nazivam. Oni se inače vrlo rijetko sreću. Mora biti da te o nečemu obavještavaju. Ti ne moraš biti svjestan te poruke ali sigurno susret nije bio za džabe. Ne pitah te koje boje je bila svjetlost. Trebala bi biti bijela ili možda da vuče na zlatastu, nije problem i ako je plavičasta. U svakom slučaju neko moćno stvorenje, možda i pratilac ili anđeo čuvar kako se još naziva. Sve su to vrlo rijetki i vrlo srećni događaji.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Komunikacija sa osobom u snu koja svjetli intezivno
PostPostano: pon feb 28, 2011 3:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 01, 2010 7:33 pm
Postovi: 30
FORMICA je napisao/la:
To su stvorenja iz svijetla. Ja ih tako nazivam. Oni se inače vrlo rijetko sreću. Mora biti da te o nečemu obavještavaju. Ti ne moraš biti svjestan te poruke ali sigurno susret nije bio za džabe. Ne pitah te koje boje je bila svjetlost. Trebala bi biti bijela ili možda da vuče na zlatastu, nije problem i ako je plavičasta. U svakom slučaju neko moćno stvorenje, možda i pratilac ili anđeo čuvar kako se još naziva. Sve su to vrlo rijetki i vrlo srećni događaji.


svjetla su bila bijelo zuta...zuti sjaj oko bijelog obrisa rekao bi,i od tih susreta mi zivot ide malo na bolje malim koracima ali vidljivo za mene i bliznje


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Komunikacija sa osobom u snu koja svjetli intezivno
PostPostano: pon maj 09, 2011 5:04 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet sep 17, 2010 6:26 pm
Postovi: 10
chriz je napisao/la:

svjetla su bila bijelo zuta...zuti sjaj oko bijelog obrisa rekao bi,i od tih susreta mi zivot ide malo na bolje malim koracima ali vidljivo za mene i bliznje


I meni se to dogodilo prosle godine... barem slicno...
sve je pocelo nakon prometne u kojoj sam na vise nego sretan nacin sacuvao glavu, bez ijedne ogrebotine... s vremenom sam sam od sebe pojacao vjeru, i nisam se mogao oteti dojmu da je neka sila ili bice bilo kraj mene dok sam letio s autom po kanalu... (kao andjel)
nedugo poslije, imao sam cesto spontane pocetke astralne projekcije... i prilikom jedne, u polubudnom snu, sjecam se da se nekako bice koje je isijavalo svijetlost kristalno bijele boje priblozavalo meni, sjecam se da je boja bila ne prekrasna nego savrsena, ali od sjaja nisam vidio obrise tog bica... i sjecam se da sam se jako ugodno osjecao, uplaseno ali i sigurno u istom trenutku... i kako mi se problizavalo, na sekundu mi se pokazao neki bijeli papir sa nekakvim simbolima... sto je to bilo, ne znam :(
ali siguran sam da cu do kraja zivota tvrditi da to nije bio san, jer je bio prerealan, i kad sam vidio taj papir naglo sam se trgnio i znam da sam dugo lezao tu vecer budan misleci na to, ali me drzalo i nekoliko dana (bio sam zamisljen)

nakon toga sam se jedno vrijeme intenzivno molio andjelu cuvaru da se opet pojavi u nadi da je to bio on, ali jedino sto sam dobio je jos jedan spontani pokusaj astrala gdje me nekako ljudskoliko bice lijepe plave boje vuklo k sebi, bez razgovora samo telepatski u snu... i kad sam shvatio da me vuce k sebi poceli su oni simptomi astralne proj. (ljuljanje trnjenje, osjecaj odvajanja od sebe)... ali nisam uspio, ocito mi nije sudjeno :(

sad sam malo otisao od teme, ali tog sna se sjecam u svakom treutku kao da ga prozivljavam opet...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Komunikacija sa osobom u snu koja svjetli intezivno
PostPostano: uto maj 10, 2011 10:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
ne radi se o snovima i maštarijama. radi se o stvarnim događajima u nekoj drugoj stvarnosti. Sve je to prilično rijetko. Ako se dogori onda se radi o vrlo srećnom događaju. Nije ni važno koliko je od razgovora ostalo u svijesti fizičkog tijela jer njemu nijesu ni namijenjana. Radi se o uputstvima za više tijelo. Primiču se promjene.Možda su već i počele. :occasion5: :)

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 9 post(ov)a ] 

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 87 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz