Sada je: čet mar 28, 2024 9:08 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1264 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: sri mar 19, 2014 4:40 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sri mar 19, 2014 2:52 pm
Postovi: 2
Pozdrav svima! Nov sam ovde :D
Neko vreme vec citam stvari sa ovog foruma, al' nikako da se registrujem...nekako uvek zaboravim...

Mada sinoc mi se desilo nesto neobicno :-k , pa rekoh aj da podelim to sa vama ovde...

Legao sam da spavam i nisam uspeo da zaspim jedno 10+min(OK to je uobicajeno), malo sam razmisljao na temu "Bringersa", Talasa(Vala) i Kasiopejaca i cak malo o avetima(xD) iz astrala(ne znam ni ja zasto sam o njima razmisljao...) kad odjednom u meni je krenula neka navala energije u celom telu(osecao sam vibraciju i energiju celog tela...cudan osecaj...mozda nekako kao da trne celo telo...slicno...) i poceo sam sporije da disem i srce je krenulo da kuca 2x brze I sve to samo od sebe u roku od 1sec....
Telo mi se zestoko istripovalo, al psihicki nisam bio uplasen i pitao sam se: "koji kurac?"

Elem...uspem ja da primirim telo i da uravnotezim disanje,srce i energiju za 5min, al ostanem ja tako u cudu jos narednih 5min...

Posle toga, pomirim se ja sa tim sta je bilo...i odlucim da ponovo sklopim oci i da spavam...
Prodje tako mozda 5-10min(moguce da je bilo i manje...ne znam jer sam brzo utonuo u "san") i ODJEDNOM iz cista mira(naravno logicno oci su mi bile zatvorene) PROLETI, ali bukvalno PROLETI neka svetlost(boja: neki spoj JAKO bledih boja zute,bele,sive i sl.) pred mojim ocima, naravno ta svetlost me je probudila u roku od ODMA :-s i osetim vibracije tela i energiju koja prolece kroz mene kao i prvi put...

Tu sam vec zabo xD i opet bio u cudu...
Opet smirim ja telo nekako i treci put legnem da spavam...kad posle 2min od kad sam zatvorio oci cujem 3 il 4 puta neki cudan tup zvuk koji nikad pre nisam cuo...(kad sam to cuo nije me strefila vibracija i energija, jel ipak mislim da taj zvuk potice od nekog ko je spavap pa nesto slucajno mumlao ili dolazi od spolja jer mi je prozor bio otvoren(al nisam mogao da registrujem iz kog pravca deluje...i ponovio se 3-4 puta identican kratki tup zvuk sto je malo cudno...))

Tad su mi anomalije vec krenule ici na kurac...upitah tad sebe: "Jel mogu ja otici na jebeno spavanje",vec sam bio relativno umoran pre nego sto sam otisao na spavanje...

Eto cetvrti put zatvorim oci, spreman da spavam, legnem na bok i napokon zaspim...
Al naravno cetvrta nije sreca xD i tad se ponovo naglo probudim zbog toga sto sam osetio kao da me je neka sila povuka ka unutrasnjosti kreveta,kao da je sila gravitacije bila odjednom jaca (e sad malo je zagonetno to sto je ipak delovalo kao da me jenesto gurnulo od gore ali...malo paradoxalno :? )... naravno zbog (ne znam koliko je vremena proslo...al nije puno od kad sam zaspao)...

Posle ovoga odem ja do WC-a malo izbleyim po kuci i na kraju ponovo legnem i napokon zaspim...

Vrlo moguce da sam poslednja dva zbivanja sam istripovao....al prva dva su cudna i zanimljiva...

:offtopic: ALERT:
E da ljudi mozda bi mogli da ozivimo temu "Talasa" koji bi po Kasiopejcima trebao da se desi ove godine na leto :occasion5:

Nesto ove godine asteroidi sve cesce banjavaju na nasu Zemlju...Koliko znam valjda zajedno sa granicom realiteta ovog puta dolazi i skupina asteroida... :glasses7:

:blob:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: čet mar 20, 2014 9:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
To se dogaša kad čovjek umoran legne da spava ili mu uzbuđenje remeti normalno "zaspivanje" pa ostabe svjestan kad počne da izlazi iz tijela. potšpuno uobičajena pojava. Sljedeći put se zainati da vidiš što će se desiti bićeš iznenađen. :)

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: uto jun 10, 2014 11:19 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto jun 10, 2014 10:57 pm
Postovi: 1
jako dugo tražim informacije o crnoj ženi. no nitko ništa ne zna, na internetu ii knjigama nema ništa. naišla sam napokon na ovaj forum pa reko da podijelim s vama svoje iskustvo, nadam se da će mi netko moći bilo šta objasniti ili posavjetovati. od malih nogu imam lucidne snove, i jako ih volim. ali svaki treći san mi se temelji na jednom te istom. nalazim se u zgradi. bilo koja, crkva, dvorac, trgovina, zatvor, bolnica, bitno je da je zgrada. puna je hodnika i vrata. uvijek bježim. tako je bilo na početku, dok sam bila mlađa. zatim sam shvatila da se u jednim vratima nalazi nešto što nije dobro. s vremenom ulazim u ta vrata i teško pronalazim izlaz, uz to, to neko loše biće me progoni. nakon nekoliko godina spoznala sam da je crno i da je žena, također ja više nisam morala ulaziti u ta vrata kako bi došla do nje, već ona bi sama izašla. zanimljivo je što nikad ne bi uspila u njih ući ako sam s nekim, samo sama. sad me pomalo već hvata panika, čitam kako su ljudi imali iskustva s njom i u stvarnosti. ona se meni sad pojavlljuje i van zgrada, čak mi se i obratila. ne znam šta da radim da nestane, ako ništa bar me zanima tko je i šta želi od mene. :dontknow:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: pet jul 11, 2014 9:34 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto feb 25, 2014 2:18 pm
Postovi: 11
I meni se cudne stvari zbivaju u posljednje vrijeme, evo jedna npr:

Cesto vidim iste brojke svuda (npr 11:44, 11:22 itd), a 11:55 najcesce.... I pazite ovo :D Prije nesto vise od nedjelju dana, ja na netu nesto citam (neki stari tekst, od prije par godina i vise) i u clanku se izmedju ostalog pominje i neki naucnik, i u trenutku kad sam procitao njegovo ime oblije me neka energija, vrijeme izgubi smisao, u trenutku osjetih neke vibracije kroz , bas tada pogledam na sat - kad 11:55! Meni odjednom sine ideja da je taj naucnik maloprije umro... Ne znam ni sam kako dodjoh do te ideje, ali sam bio siguran skroz u to. Zatim provjerim na google, i procitam da je umro dan prije... U tom trenutku sam se zapanjio, u soku sam bio :D
Ikakvo objasnjenje?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: pon jul 14, 2014 5:42 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
tena206, možda najbolje pitati "crnu ženu" u snovima što hoće... a poslije toga svakako napraviti regresiju, pa vidjeti što je u stvari ona... imaš tu na forumu SIMBAD metodu kojom se relativno uspješno mogu saznati takve sve stvari.

Psihoza... možda dejavu? Cijeli svoj "život" u sadašnjim tijelima smo ionako "prethodno pregledali"... pa se "sjetiš" tih nekih stvari, ili "pogodiš", itd... ima i o tome tu na forumu...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: uto jul 15, 2014 12:00 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Jack987 je napisao/la:
tena206, možda najbolje pitati "crnu ženu" u snovima što hoće... a poslije toga svakako napraviti regresiju, pa vidjeti što je u stvari ona... imaš tu na forumu SIMBAD metodu kojom se relativno uspješno mogu saznati takve sve stvari.

Psihoza... možda dejavu? Cijeli svoj "život" u sadašnjim tijelima smo ionako "prethodno pregledali"... pa se "sjetiš" tih nekih stvari, ili "pogodiš", itd... ima i o tome tu na forumu...

:mrgreen: :wink:

da li je iko sa foruma probao ovu simbad metodu i djeluje li?

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: ned sep 07, 2014 9:22 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub sep 06, 2014 12:07 pm
Postovi: 3
Prije dvije ili tri godine desilo mi se da sam vidjela u vidnom polju ispred sebe cijeli prostor odnosno predmet ispred sebe kako je zatitrao, kao da je za kratki trenutak postao fluidan a slijedeći opet čvrst predmet/prostor. To mi se desilo još nekoliko puta. Uvijek sam mislima bila zaokupljena nečim, nisam svjesno gledala prostor ispred sebe. Zadnji događaj je zanimljiv jer sam sjedeći za stolom prilikom jednog okupljanja, ljude i prostor u vidnom polju za bočnim stolom za kratak trenutak vidjela kao da su se pomakli valno (dva vala)

Da li netko ima možda ideju o čemu bi se tu radilo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: ned sep 07, 2014 11:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
SIMBAD ja probala...super je. Radim svako toliko, kad god naiđe problem koji treba takvo rješenje.
Osim Simbada radim s potisnutim emocijama, to je druga tehnika, tiče se rada na podsvijesti i prošlim životima.
Te dvije tehnike su mi trenutno hit.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: ned sep 07, 2014 11:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
@fiona, to se većini nas ovdje stalno događa. U početku se dogodi slučajno i to te pomalo plaši, zbunjuje, iznenađuje, nastojiš to razumom objasniti tj. negirati, uvjeriti sebe da ti se pričinja, a kasnije naučiš kako koristiti takvu vrstu viđenja.

Mogla bi ti to uvježbati.

Ima negdje na ovom forumu opis vježbi kojima se uči gledati auru . Znam da ima jer sam to pisala prije par godina. Možda samo treba podginuti i osvježiti temu.
Te vježbe su ujedno i za gledanje "nevidljivog" svijeta. To spada u ekstrasenzornu (izvanosjetilnu) percepciju, razni nazivi: unutarnji vid, intuitivni vid, intuitivni uvidi, unutarnje oko, jasnoviđenje, astralni vid, vidovitost

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: ned sep 07, 2014 2:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 28, 2009 5:56 pm
Postovi: 530
Malo prije mi se nesto desilo o cemu mislim evo vec dva sata i razmisljala sam dal' da kazem nesto na ovu temu a tice se aure. To je moje iskustvo. Otvorim forum , kad....imam sta i procitati na temu "cudna desavanja"a vezanp upravo za ono sto sam ja dozivjela.
Idem redom.
Reikista sam i imam jake regulacije u zadnje vrijeme.Prije tacno 2 mjeseca bila sam na moru. U kampu, gotovo praznmom okruzena sumom. Ustala sam,popila kafu, doruckovala i sve je bilo ok,...odjedom iz cista mira moj vid je postao drugaciji, tj. cudan. Oko svakog objekta kojeg sam pogledala treperilo je svjetlo. Sam objekat je bio u svjetlu,mogao se vidjeti, ali okolo to sto je svjetlilo nije se moglo razaznati. Skroz umrljano, bljestavo, nije bilo u bojama. To me uplasilo. Legla sam a ledja i pocela se moliti Bogu. Iako su mi u tom treu oci bile zatvoree bljestalo je i pred zatvoreim ocima. Sjetila sam se ucitelja reikija. Rekao mi je davo jos posle godine da mi se trece oko pocelo otvarati. Nikad nisam imala niti jedan simptom otvaranja 3 oka niti sam radila neke tehnike da to ubrzam.Ostavila sam da ide po svome, nek bude kad bude, ako bude...sjetila sam da je ucitelj cesto govorio "pazite sta zelite".Moja zelja je bila da mogu vidjet aure. Tad sam samoj sebi rekla:ako je to put za vidjenje aure, da moram proc te bljeskove pred ocima, oda ne zelim....nakon 20 min vid se razbistrio i bio je normalan. Moj dragi mi je i danas a i tada rekao da je u pitanju ocni pritisak. Danas sam ustala,popila kafu, nisam doruckovala, ...dozivjela sam isto, ali uz blago povracanje. Ljudi moji, sve je treperilo, bas sve.Pokusala sam da zatvorim oci ali opet mi je bilo strasno. Plasilo me. Otvorim oci,gledam u prozore, vrata, sve bljesti na rubovima vidnog polja, hocu reci rubovi vidnog polja su mrljavi, nejasni, prejak bljesak da se moze razaznati, a sama unutrasnjost dakle centar vidnog polja je ok, samo, sve to se desavalo uz blagu muku. Pomislila sam da cu ostat bez vida....opet sam legla i pocela se molit Bogu.Nakon 15 min sve je bilo ok.

_________________
"Putujem da upoznam sebe"-Zuko Džumhur


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: ned sep 07, 2014 5:40 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub sep 06, 2014 12:07 pm
Postovi: 3
Hvala arwen, potražit ću na forumu. Dulje čitam ovaj forum, ali nisam još sve teme pročitala. Da, kako vrijeme prolazi, sjećanje događaja blijedi, um pokušava stvoriti sumnju, racionalizira. Tad vraćam tadašnji osjećaj stvarnosti percepcije . Koliko se može biti siguran, smetnje vida isključujem jer pomak nije obuhvatio cijelo područje vidnog polja ispred očiju nego predmet i ljude koji su bili na nekoj udaljenosti. U tim trenucima sam bila mirna, smirena,bez ikakvih fizičkih senzacija ili smetnji.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: ned sep 07, 2014 10:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
dodo..a da ti ipak odeš kod okulista, za svaki slučaj, bez obzira što ti se vid nirmalizira nakon molitve?
Malo su mi to prejaki simptomi...
Otvaranje trećeg oka ne bi trebalo tako izgledati. Da ti je treće oko otvoreno shvatiš kad dobiješ jasne uvide, kad počneš kužiti dublji smisao, povezuješ kao kockice i odjednom ti postane sve jasno..."aha"-efekt prati otvaranje trećeg oka a ne ovakvi bljeskovi...
Aura se lako uočava kad gledaš rubove krošanja stabala naspram plavog neba. Oko rubova krošnje nebo je svjetliije i treperi. Izgleda kao fatamrogana - to je ona pojava kad isparava asfalt a vidiš treperenje i pomaknutu sliku.. Aura sliči tome a ne vatrometu.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: ned sep 07, 2014 10:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
ove slike najbliže prikazuju što se može vidjeti...tek se kasnije uz vježbu mogu vidjeti i boje..Auru se može naučiti gledati ovako: ispružiš ruku ispred tamne podloge i pogled fiksiraš na podlogu a ne na ruku. kad gledaš u podlogu ispod ruke vidjet ćeš treperenje i promjenu u boji prostora oko ruke..to je to.. zatim, sastaviš kažiprst i palac, usmjeriš pogled iza ruke u podlogu..razmičeš prste i vidjet ćeš kao da e nešto razvlači, kao da se rasteže nevidljia žvaka..to je to
tako vježbaj gledati predmete , biljke, životnje, ljude...sve ima auru i možeš je vidjeti

Attachment:
aura (1).jpg
aura (1).jpg [ 23.88 KiB | Pogledano 5508 put/a. ]
Attachment:
Aura (2).jpg
Aura (2).jpg [ 13.98 KiB | Pogledano 5508 put/a. ]

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Zadnja izmjena: arwen dor; ned sep 07, 2014 10:56 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: ned sep 07, 2014 10:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
početnici lako nauče vidjeti čestice prane koje izgledaju kao sitne svijetleće točkice koje se kaotično gibaju...
vide se i orbovi...
kad sklopiš trepavice vidiš ovo:

Attachment:
orb.gif
orb.gif [ 23.15 KiB | Pogledano 5508 put/a. ]



Attachment:
orb3.jpg
orb3.jpg [ 76.65 KiB | Pogledano 5508 put/a. ]


orbove često uhvti fotoaparat..običnim okom možeš ih uhvatiti tako da žmiriš i gledaš kroz trepavice. a čestice prane tako da gleaš u nebo i hvataš kut po kojim se vide. ..naročito dobro se vide kad sine sunce poslije kiše, u predvečerje i u zoru

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: ned sep 07, 2014 11:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Osim gledanja, auru možeš osjetiti. Najlakše da to usporedimo s opipavanjem kojim slijepe osobe prepoznaju da se približavaju npr stolu u prostoriji i znaju gdje je iako ga nisu još dodirnuli.
Možeš vježbati snalaziti se u prostoru zatvorenih očiju.
Vježba za taktilno doživljavanje aure: prisloni dlan na dlan i razmiči i približavaj. tako možeš približavati i odmicati dlan od raznih svojih dijelova tijela, ili tijela nekog drugog, ili od predmeta, iljaka, životinja....uočit ćeš da na određenom mjestu počneš osjećati kao da je "nešto" između dlana i onog čemu taj dlan približavaš. osjeti to približavanje , vibriranje, strujanje..nekad hladno, nekad ljepljivo, bockavo, hrapavo, glatko...
aura se kože i namirisati , može se doživjati i stanovit okus u ustima, može se i čuti, ali o tome ćemo na sljedećem satu ;-)

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: pon sep 08, 2014 9:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 24, 2014 1:43 pm
Postovi: 48
Korisni postovi Arwen. Da ih prekopiras jos u temu koja je vezana za auru (ako ista ili slicna posotji vec na forumu)?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: ned okt 26, 2014 10:53 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 26, 2014 9:35 am
Postovi: 8
Pozz svima!

Nova sam ovdje ali vas već dugo čitam.. :D
Imam dosta priča koje mislim podijeliti s vama, ali za početak bi iznijela nešto što me muči već mjesecima!

Naime, jedan dan iz puke dosade odlučim se da snimam zvukove u stanu,ili ti tišinu. I tako ja upalim snimač, ostavim ga u dnevnoj sobi i nastavim s poslovima u kuhinji... Prođe 15 min od toga (skoro zaboravila na to}, i krenem preslušavati...

Prvo što mi je bilo čudno-je zvuk kao da netko čekićem non stop nabija,skoro pa u ritmu i pravilnim razmacima..ja taj zvuk nisam čula niti sam ga proizvodila jer su mi tata i sin spavali.

Eh sad ono najbitnije - na 2.min snimke se čuje muški glas, više kao šapat, i njegov uzdah na kraju! To se toliko kristalno dobro čuje da vam ja to ne mogu opisati! Zastrašujuće!

Ali ono što ostaje nerazumljivo-je jezik kojim govori.
Ukucavala sam sve i svašta u Google prevoditelj, ali ništa konkretno nisam našla, jer nzn ni kako bio točno i pravilno tu riječ napisala!

Ja ću ovdje napisati tu riječ.. Ali onako kako zvuči kod izgovora, jer pravilno nzn.... Pa bi molila ako netko može iznjeti svoje mišljenje o tome, ili možda zna o čemu se radi! Hvala.

Riječ je : SERAĐI.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: ned okt 26, 2014 11:49 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Samo si snimila ono što je oko nas, mi nismo sami ovdje, ma koliko to god nekome čudno zvučalo. Bilo bi interesantno čuti da li su ti otac i sin sanjali i što.

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: ned okt 26, 2014 12:20 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned okt 26, 2014 9:35 am
Postovi: 8
Znam da nismo sami.. Oo itekako..
Ovo sam napisala samo zato jer me zanima značenje te riječi..

Otac ništa nije govorio nakon što se probudio.. I inače je za takve stvari 0 bodova... A sin je još jako mali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: ned okt 26, 2014 9:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet nov 01, 2007 3:49 pm
Postovi: 744
Lokacija: purgerland
Sv.Google za serađi ne daje niš zanimljivo ali seradži...je prezime iz Irana.

_________________
Resident Agent provocateur & Conspiracy Theorist


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1264 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 59, 60, 61, 62, 63, 64  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 10 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz