Sada je: ned apr 28, 2024 3:56 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1264 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 64  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon jan 02, 2006 4:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Jack,

slažem se, može se to i tako objasniti...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 02, 2006 5:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Da ali zbilja su cudne s ti pojavljivanjem i nestajanjem. Meni se najvise pojavljuju u podrucju solarnog pleksusa i oko njega. Prvo jedna a onda se se poslije pocele pojavljivati druge manje. Jedan dan se vise vide drugi dan manje. Ako ne nista drago mi je da nisam jedina. Elektronika mi se malo smirila. Punih tjedan dana nisam nista sprzila. Samo mi sad decka napadaju po noci neke cudne stvari. Lebdi i bori se s nekim cudnim silama ali on ne vjeruje u ovakve stvari pa mi se ne da ni objasnjavati mu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 02, 2006 5:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Vidiš to sa elektronikom recimo...

Ja kao klinac nisam imao nijedan sat duže od par tjedana ili mjesec dana... Možda sam i previše rekao, to me uvijek pogađalo, uvijek bi nešto riknulo i slično... Jedno vrijeme sam mislio da sam ja možda na neki način "kriv", imao sam neke "mutne" predodžbe da možda neko tjelesno ili mentalno zračenje možda ima veze s tim. Ne znam stvarno, nikad nisam to toliko proučavao... Onda općenito u jednoj fazi sa 386-icom koja je bila zakon komp, stalno je nešto zaštekavalo u najnormalnijim trenucima, i to ne samo na mom kompu nego i kod frendova kad god bih nešto prćkao. No tko će to znati, računala su sama po sebi jedno sasvim drugo područje hehe... Nije uzalud napisana ona neka knjiga sa "računalima i Murphyevim zakonom" hehe...

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 02, 2006 5:46 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Otprilike nekih zadnjih 7 dana moja žena je primjetila oko mene neka čudna svjetla. E sad to se dešava uglavnom noći, znači negdje iza ponoći, i najčešće kad ja već zaspim. Uspjela je nekoliko puta da vidi oko mene tu neobičnu svjetlost, kaže da je onako sivkasta i čim je ona ugleda svjetlost nestaje. Ja sam samo uspio jednom da vidim nešto slično, neka sivkasta, da kažem, "masa" nečega ili... teško mi je opisati i bilo je po danu, ali meni je na neki čudan način palo napamet da se radi o nečijoj duši, hm :) nemojte mi se smijati ali jednostavno znam da je to. A za tu svjetlost nemam za sada nikakav "osjećaj" šta bi moglo biti.
Što se tiče elektronike ja sam "doktorirao" iz toga, nema uređaja, osim računara hvala bogu, u kući koji mi nije bar jednom riknuo a uglavnom su sve relativno novi uređaji. Ali i naša struja je stvarno ni za šta, napon stalno varira.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 03, 2006 3:39 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 22, 2005 7:40 pm
Postovi: 140
[quote="zbunjena"]Da ali zbilja su cudne s ti pojavljivanjem i nestajanjem. Meni se najvise pojavljuju u podrucju solarnog pleksusa i oko njega. Prvo jedna a onda se se poslije pocele pojavljivati druge manje. Jedan dan se vise vide drugi dan manje. /quote]

Da,potpuno isto i meni,pre par godina pojavila mi se jedna u podrucju solarnog pleksusa,a onda je nestala kada sam pocrnela na moru (stvarno :)) ,da bi se kasnije pojavila jedna malo manja,malo vislje od prethodne. Zanimljivo je da sam odmah imala utisak da su te mrlje nekako povezane za necim "vise".

Sto se tice pucanja elektronike,mislim da se to desava sve dok god ne naucimo da kontrolisemo unutrasnju energiju. Meni se to desavalo u momentima veoma intenzivnih emocija,besa,strasti i sl.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 03, 2006 12:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Jack987 je napisao/la:
Oće crkavati elektrika/elektronika kod mijenjanja stupnja svijesti !!! I to relativno lako... dobro, žarulje su jeftine... meni se desilo recimo kad sam pogledao brzo na jednu bocu - rasprsnula se!


Evo da se još malo vratim na ovo, našao sam jedan jako zanimljiv odlomak u jednoj knjizi koji bi mogao vrlo lako biti povezan s ovime... Inače, vjerojatno mnogi ovo znaju što ću sada napisati, ali ima i onih koji ne znaju pa nije na odmet. Isto tako ne škodi neke stvari i više puta pročitati i vratiti se na njih jel... Odlomak:

"Prema učenjima joge, ljudske oči imaju skriveni potencijal da zrače energijom koja pojačava djelovanje izgovorene riječi, pogleda, učenja... U tom je smislu oko kreativni organ." (u Jackovom slučaju dekonstruktivni hehe ;))...

"Svaka usluga napravljena prijatelju, svaki pogled suosjećanja, svaki akt ozdravljivanja praćeni su oslobađanjem energije iz očiju."

Svojedobno je dr Oskar Brunler konstruirao instrument kojim je mjerio dio energije što je emitiraju oči. Navodno je dokazao da je ta energija vrlo velika, te se osobito pokazuje kod umjetnika za vrijeme kreativnog akta slikanja i klesanja skulptura.

To što ljudske oči emitiraju neku vrstu energije i nije osobito iznenađujuće znamo li da su one na neki način dio mozga. Oči imaju očne živce, koji su produžetak mozga, a može ih se vidjeti oftalmoskopom kao bijele diskove na pozadini oka u ravnini retine. Kad elektroencefalografom mjerimo zračenje iz mozga, nije čudno što se mjere i energije koje emitiraju oči.

Dalje se priča dosta o trećem oku, ali mislim da je to za cijelu jednu novu temu koju ću možda uskoro i otvoriti... Zanimaju me neka vaša iskustva, možda i neke stvari više ako ima ovdje ljudi koji su se bavili animisha-yogom. Pozdrav.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 03, 2006 3:39 pm 
Bubastra je napisao/la:
zbunjena je napisao/la:
Da ali zbilja su cudne s ti pojavljivanjem i nestajanjem. Meni se najvise pojavljuju u podrucju solarnog pleksusa i oko njega. Prvo jedna a onda se se poslije pocele pojavljivati druge manje. Jedan dan se vise vide drugi dan manje. /quote]

Da,potpuno isto i meni,pre par godina pojavila mi se jedna u podrucju solarnog pleksusa,a onda je nestala kada sam pocrnela na moru (stvarno :)) ,da bi se kasnije pojavila jedna malo manja,malo vislje od prethodne. Zanimljivo je da sam odmah imala utisak da su te mrlje nekako povezane za necim "vise".

Sto se tice pucanja elektronike,mislim da se to desava sve dok god ne naucimo da kontrolisemo unutrasnju energiju. Meni se to desavalo u momentima veoma intenzivnih emocija,besa,strasti i sl.



takodjer...


sto se tice elektronike.. to mi nekako ode od ruke " sve se popravi samo od sebe" :).... imala sam neke bliske susrete sa strujnim udarom i sl :D zapravo cudim se kak sam ziva kak je sve explodiralao oko mene
:twisted: :twisted:


Vrh
  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 03, 2006 6:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 2:57 pm
Postovi: 73
Lokacija: Tu
Kaže Pantagruel:
Svojedobno je dr Oskar Brunler konstruirao instrument kojim je mjerio dio energije što je emitiraju oči...

Da li bi moglo neki link ili nešto takvo, jako me zanima taj aparat.....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto jan 03, 2006 11:31 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
U Yahoo search upišeš:

Oscar Brunler

i otvori ti brdo stranica, evo ti prva:
http://www.thebalancingprogram.org/history.htm

Bla, bla... dalje se snalazi sam... hehe!


:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 04, 2006 1:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Citat:
Sto se tice pucanja elektronike,mislim da se to desava sve dok god ne naucimo da kontrolisemo unutrasnju energiju. Meni se to desavalo u momentima veoma intenzivnih emocija,besa,strasti i sl.

Pa da i meni isto, ali hoce da rikne i samo od sebe a zna se i popraviti samo od sebe. Samo skuzila sam da na mene elektronika jace reagira nego na druge u mojoj blizini. A kad sam bas jako bijesna onda pocnu i pucati stvari. Sva sreca da sam po naravi dobrocudna.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 04, 2006 3:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Jack987 je napisao/la:
U Yahoo search upišeš:


Ili u google hehe...


Jack987 je napisao/la:
Bla, bla... dalje se snalazi sam... hehe!


Google je tvoj prijatelj! ;)

(btw, ono sam iz knjige prepisivao, ne sa neta pa ono...)

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 04, 2006 3:50 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Da, to sam odgovorio Morskow-u... pitao je:

Citat:
Da li bi moglo neki link ili nešto takvo, jako me zanima taj aparat.....


:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri jan 04, 2006 7:13 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
Pa nisam ni ja odgovorio tebi, nego sam se nadovezao na tebe da kažem Morskowu... Možda je tako izgledalo pa onda sorry ak je... U svakom slučaju, neku dobru stranicu o tome je najmanji problem naći... Pozdrav.

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 05, 2006 10:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 2:57 pm
Postovi: 73
Lokacija: Tu
Ewo, morskow čitao 5 sati ko lud, preguglao pola interneta i nije našao ništa konkretno. Samo brdo slova, ko biblija, pa nek vjeruje ko 'oče.
Mene ne zanima taj genijalac, nego njegova mašina i to, kako radi i šta mjeri. Isti klinac ko joe-cell. Na guglu 25473241000 stranica, a niko nije napravio.... I ja mogu da napišem da kad prdnem imam transfrezentipialnu frekvenciju 812,122 Hz i time ti otvorim četvrto oko na vrhu nosa, daču i sliku moje mame i bake i susjede na stranicu, pa ajde- kupite moju knjigu...

Evo razjadili ste me ko magarca...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet jan 05, 2006 10:16 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ewo, morskow čitao 5 sati ko lud, preguglao pola interneta i nije našao ništa konkretno.


Hehe, bitno je da si KRENUO i ISTRAŽIVAO. Mada su rezultati očajni iz tvoje percepcije, ipak si nešto otkrio: bar imaš volju za istraživanje. A sad - ideš dalje. Nećeš prvim neuspjelim istraživanjem valjda prekinuti svoju želju za saznanjem?!?

I najbolje je napraviti SAM neku stvar, i uvjeriti se da li ona radi ili ne i pod kojim uvjetima. I onda to podijeliti s ostalima koji čine slične stvari.

Ne gubi vjeru u saznanje. Možda je ovo saznanje malo teži put, ali - strpljenje se uvijek isplati na kraju!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Pas koji zavija !!!!
PostPostano: ned jan 08, 2006 9:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 15, 2005 7:40 pm
Postovi: 147
Dakle danas mi se dogodila vrlo cudna pojava, mislim vjerovatno se to vec nekom dogodilo ali meni sad 1. put a da sam bas primjetio i zamislio.
Kako sam kod rođaka slagao wireless antenu u susjednom dvoristu pas je poceo da zavija i to oko 5 minuta onako uzasno. Kazem ja rodjaku pa sto mu je, mislim psu, kad tako zavija kaze on ma on to tako bezveze. Reko ma daj nemoze pas bezveze zavijat moglo bi se nesto gadno dogodit. I nije proslo 1 minuta zacu se hitna pomoc, a pas poslje toga prestade zavijat. I tako mi dalje to radili kad trci rodjakinja i vice dogodila se nesreca, neki covjek je sa autom udario nase rodjake. Majku i dvoje djece bilo je i na HRT o tome u dnevniku a ima i na:
http://www.index.hr/clanak.aspx?id=299845

Strasno !!!

_________________
Jedino je Bog svemoguć


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 09, 2006 12:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 08, 2005 9:11 am
Postovi: 90
da strašno i to je već drugi takav slučaj u par dana....


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon jan 09, 2006 12:28 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Što je to čudno...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 14, 2006 10:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 14, 2006 9:33 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
fingolfin je napisao/la:
Ja sam samo uspio jednom da vidim nešto slično, neka sivkasta, da kažem, "masa" nečega ili... teško mi je opisati i bilo je po danu, ali meni je na neki čudan način palo napamet da se radi o nečijoj duši, hm :) nemojte mi se smijati ali jednostavno znam da je to. A za tu svjetlost nemam za sada nikakav "osjećaj" šta bi moglo biti.


Nešto slično se dešava i meni u posljednje vrijeme. Već sam nekoliko puta, usred dana, vidjela tamnosivu amorfnu "sjenu" koja bi mi "pobjegla" pred očima. Još čudnije, dvaput sam, u razmaku od mjesec dana vidjela blještava svjetla u prostoriji koja su se sudarala i kružila po zraku, kao krjesnice, a istovremeno sam imala osjećaj da mi na stotine sitnih nožica hoda po desnoj ruci. Nisam bila sama u prostoriji, al sam jedina vidjela svjetla, a osoba koja je bila sa mnom je rekla da se čudno osjeća, kao da u prosotoriji nismo sami. Moram naglasiti da joj ja dotad još nisam bila spomenula ni svjetla ni "korake" po ruci.
Ta nazovimo ju prisutnost je bila veoma ugodna i umirujuća. Nisam osjećala nikakav strah ni prijetnju.

I inače, pozdrav svima. :-)

_________________
Onaj tko je nešto naučio, ali to ne provodi u život, nalik je čovjeku koji je upalio lampu, a zatim pokrio svoje oči.
(Nagarjuna)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 14, 2006 10:35 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Meni se tu i tamo događa da vidim greyse.
Lagani obris, onih njihovih "famoznih" očiju , ali na jako jako kratko.
Pokažu se malo i onda zbrišu. Papci!:D
To je sigurno zato jer sam ja jako opasna i strašna. :wink:

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1264 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 64  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 33 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz