Sada je: sub apr 27, 2024 7:17 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1264 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 64  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub jan 14, 2006 10:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 14, 2006 9:33 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
Ne vjerujem baš u koincidencije, sve se dešava s nekim razlogom.

Zanimljivo, ali i ja "koincidencije" tumačim kao znakove koji mi u određenom trenutku života govore nešto. Intuitivno onda osjecam sto.
Iznenadila sam se kako dugo vremena nisam primjecivala jedan simbol koji mi je neprestano bio pred nosom svakodnevno na više mjesta. Taj simbol je povezan s jednom osobom u mom zivotu. Tih dana smo se bili grozno posvadali i nismo razgovarali neko vrijeme. Rekla sam samoj sebi kako bih voljela znati nedostajem li ja njoj kao što ona nedostaje meni. Tad sam otvorila vrata sobe i taj me simbol odjednom "lupio" s prozora...Čudila sam se kako ga nikad prije nisam primiejtila- Nasmiješila sam se i znala da joj nedostajem. Nazvala je iste večeri :-)

Slučajnosti ne postoje po meni, sve je uvijek baš onako kako bi trebalo biti. Na nama je hoćemo li se potruditi prepoznavati znakove kojima smo okruženi, tj. jesmo li za to sposobni.

_________________
Onaj tko je nešto naučio, ali to ne provodi u život, nalik je čovjeku koji je upalio lampu, a zatim pokrio svoje oči.
(Nagarjuna)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 14, 2006 10:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 14, 2006 9:33 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
Ja sam jednom nakon spavanja vidjela nešto slično. Naglo me probudio alarm na mobitelu i u fotelji isrped mene je sjedilo dijete čija se glava naglo izdužila u oblik greysa i onda je iščeznulo. Još sam neko vrijeme sjedila i buljila u fotelju, al nisam sigurna koliko je to imalo veze sa zbiljom, a koliko sa snom i naglim buđenjem jer je zbilja jako kratko trajalo.

_________________
Onaj tko je nešto naučio, ali to ne provodi u život, nalik je čovjeku koji je upalio lampu, a zatim pokrio svoje oči.
(Nagarjuna)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 14, 2006 11:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Vesela Vještica je napisao/la:
Ja sam jednom nakon spavanja vidjela nešto slično. Naglo me probudio alarm na mobitelu i u fotelji isrped mene je sjedilo dijete čija se glava naglo izdužila u oblik greysa i onda je iščeznulo. Još sam neko vrijeme sjedila i buljila u fotelju, al nisam sigurna koliko je to imalo veze sa zbiljom, a koliko sa snom i naglim buđenjem jer je zbilja jako kratko trajalo.



Oni to vole raditi, povremeno, da misliš da si lud.

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 14, 2006 11:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 14, 2006 9:33 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
Onda sva sreća što ne mislim da sam luda. :-)

_________________
Onaj tko je nešto naučio, ali to ne provodi u život, nalik je čovjeku koji je upalio lampu, a zatim pokrio svoje oči.
(Nagarjuna)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 12:16 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Ja svijetlece tockice nalik na krijesnice ( ali u svim bojama ), vidjam nekoliko godina. Sta mi god ko rece, znam da se radi o 6D OPD entitetima ( nazovimo to andjelima ).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 12:40 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Crystal Dream je napisao/la:
Ja svijetlece tockice nalik na krijesnice ( ali u svim bojama ), vidjam nekoliko godina. Sta mi god ko rece, znam da se radi o 6D OPD entitetima ( nazovimo to andjelima ).


Hej! prvi put da netko opisuje ono sto i ja vidim egzaktno tako: kao krijesnice. Vec nekoliko godina. Jednostavno se pojave u jednom kutu sobe i onda idu prema meni, onako vise kao cik-cak, da izazovu moju paznju, velicina variira od 10 do 1 cm.
I onda ja pukusavam komunicirat s "tim": npr: dodji na moj dlan, to dodje. Onda ih ja molim da barem na telepatski nacin probaju komunicirat sa mnom. A oni nece. Kao da se igraju da mnom. Daju mi do znanja da su tu i onda sute.
To najcese izgleda kao neki svjetlo-ljubicasti-ciklama dijamant koji je u drugom kobaltno-plavom dijamantu, mislim taj oblik.

Nemam pojma sto je to - mozda su kako ti kazes 6D, a mozda imam problema s ocima? :)
Ne znam, skepticna sam, pokusavam da ne preuvelicavam njihovu ulogu u mom vidnom polju.
Vidit cemo - ako se tvoji tebi jave - moras mi rec, sada me bas zanima.

:)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 1:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Tina je napisao/la:
Crystal Dream je napisao/la:
Ja svijetlece tockice nalik na krijesnice ( ali u svim bojama ), vidjam nekoliko godina. Sta mi god ko rece, znam da se radi o 6D OPD entitetima ( nazovimo to andjelima ).


Hej! prvi put da netko opisuje ono sto i ja vidim egzaktno tako: kao krijesnice. Vec nekoliko godina. Jednostavno se pojave u jednom kutu sobe i onda idu prema meni, onako vise kao cik-cak, da izazovu moju paznju, velicina variira od 10 do 1 cm.
I onda ja pukusavam komunicirat s "tim": npr: dodji na moj dlan, to dodje. Onda ih ja molim da barem na telepatski nacin probaju komunicirat sa mnom. A oni nece. Kao da se igraju da mnom. Daju mi do znanja da su tu i onda sute.
To najcese izgleda kao neki svjetlo-ljubicasti-ciklama dijamant koji je u drugom kobaltno-plavom dijamantu, mislim taj oblik.

Nemam pojma sto je to - mozda su kako ti kazes 6D, a mozda imam problema s ocima? :)
Ne znam, skepticna sam, pokusavam da ne preuvelicavam njihovu ulogu u mom vidnom polju.
Vidit cemo - ako se tvoji tebi jave - moras mi rec, sada me bas zanima.

:)


Često viđam plavkaste i bijele "krijesnice".
To se i meni događa već nekoliko godina, ponekad na otvorenom, ponekad u zatvorenom prostoru.
Primjetila sam da se isto vide i u mraku i na svjetlu. Intenzitet im je isti.
Tko zna, možda stvarno jesu anđeli (ja se bar nadam da jesu), opet možda su nešto pedeseto.
Kad ih vidim uvijek se osjećam normalno, nema nikakvog straha.
Možda je to nekakav odsjaj naših aura, a možda su u šumi.:D

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 1:33 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 14, 2006 9:33 pm
Postovi: 96
Lokacija: Zagreb
Isto tako je i sa mnom! "Krjesnice" se igraju, trčkaraju naokolo, presijavaju se u bojama, bijela, plavičasta i ljubičasta ponajviše...
I meni je jedna frendica rekla da se po njoj radi o andjelima.,Ne znam, ali kako god, predivno je i ispunjava me mirom.
Ovo s komunikacijom nisam pokušala, možda sljedeći put :-)

_________________
Onaj tko je nešto naučio, ali to ne provodi u život, nalik je čovjeku koji je upalio lampu, a zatim pokrio svoje oči.
(Nagarjuna)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 1:42 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 26, 2005 12:53 am
Postovi: 238
Paige je napisao/la:
Primjetila sam da se isto vide i u mraku i na svjetlu. Intenzitet im je isti. Kad ih vidim uvijek se osjećam normalno, nema nikakvog straha.


DA! Intenzitet je isti, ja ih vidim i kad zatvorim oci!
Znam zvuci glupo i nevjerojatno: al' ljudi, kunem se, tako je! Ne vidim kad zatvorim oci naravno nista drugo, samo to! Isti sjaj, isti intenzitet.
Eh, da, nemam ni ja strah, osjecam zapravo neku radost i izmamljuje mi osmjeh. Opet: zvuci glupo, al imam osjecaj kao da se znamo. Mislim - ja i ti svjetleci objektici. Ne znam kako bi taj osjecaj bolje opisala.

Wow, prvi put da cujem tako nesto od drugih ljudi. :)
A opet, na koncu konca, mozda su u sumi. :D
Vidjet cemo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 1:53 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto dec 06, 2005 9:33 am
Postovi: 221
Ja sam mislila vec da imam problema s ocima. Takodjer vidim svjetlece tockice. Drago mi je da postoje i drugi ljudi koji ih vide.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 2:34 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Mislim da te "krijesnice" na engleskom jeziku nazivaju - orb (ili orbs, u množini)

Dosta se govori na internetu o tome u poslednje vrijeme


Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 3:15 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
I mene ispunjavaju mirom i osjecam nekakvu poletnost kada se pojave.

Galaksija, mozes li molim te napisat nesto vise o tome ili dat neki link ?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 3:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Citat:
Tina
Vidit cemo - ako se tvoji tebi jave - moras mi rec, sada me bas zanima.

:)


Moji ljudi nazvat ce tvoje ljude :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 12:51 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 2:57 pm
Postovi: 73
Lokacija: Tu
Citat:
Često viđam plavkaste i bijele "krijesnice".
To se i meni događa već nekoliko godina, ponekad na otvorenom, ponekad u zatvorenom prostoru.
Primjetila sam da se isto vide i u mraku i na svjetlu. Intenzitet im je isti.


Možda je nešto na tome, ali za svaki slučaj razmislite o pregledu očnog pritiska i pozadine oka.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 1:15 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
slika

http://theshadowlands.net/ghost/orbs.htm


http://www.orbsbybeans.com/


http://orbstudy.com/


slika

slika


Pozdrav!


P.S. Ukucajte u Google – orbs


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 1:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri dec 21, 2005 2:57 pm
Postovi: 73
Lokacija: Tu
Posedujem digitalac Canon A60 i mnogo fotografiram. Imam mnoštvo slika, gdje se pojavljuju "orbs" i sve do jedne su kod upotrebe fleša.
Neke su zaista stravične i mnogo bolje od večine onih, koje su postane ne netu. To sve je samo svjetlo i optika.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 1:42 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Morskow

Ljudi obično ne upotrebljavaju fleš kad gledaju svojim očima

Čini mi se da Šekspir negdje reče: „Mnogo je više stvari na nebu moj Horacije nego što si ih ti u stanju sanjati“

Mada činjenica jeste da se sve može racionalizovati.

Evo jedan izvod iz teksta Matriks:

“Na jednom predavanju na temu hipnoze predavač je hipnotisao jednu osobu iz publike i onda joj dao tzv. posthipnotičku sugestiju da ustane i kukurikne kad god se on uhvati za uho. Naravno, kad ju je povratio iz hipnoze ta osoba se vratila nazad u publiku ne sječajući se ničega, predavanje se tako nastavilo, predavač se onda uhvatio za uho - a onaj iz publike ustao i kukuriknuo.

Tako se to ponovilo nekoliko puta.

Onda su pitali osobu iz publike koja kukuriče, zašto to radi. Ona je nakon kraćeg razmišljanja odgovorila - kako joj se učinilo da je atmosfera na predavanju bila nekako loša, pa je htjela da je malo popravi tim svojim gestom.

Ljudska svijest ima tendenciju da interpretira odnosno racionalizuje svaki događaj i situaciju na osnovu do tada joj poznatih elemenata. Ona istovremeno ne dozvoljava mogućnost da samoj sebi prizna - da su njene akcije rezultat kondicioniranja, odnosno programiranja.

Kad mislimo da mislimo "svojom glavom" - mi većinom, u stvari, - samo racionalizujemo na osnovu spolja nam zadatih elemenata.

Mi u stvari – cijelo vrijeme mahom “kukuričemo” a da toga nismo ni svjesni.“




Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 3:48 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo još jednog "čudnog" događaja koji si baš i ne možemo "umisliti da vidimo", a dešava se češće u zadnje vrijeme, i to mnogim ljudima.

Naime, osjećam i ja, i mnogi drugi ljudi koji uopće nemaju nikakve veze s ovim svime, kako bi ih mogli nazvati "obični" ljudi, da se zna pojaviti iznenadna bol u LIJEVOM ramenu, malo ispod... onako unutra malo ispod ključne kosti...

Bockanje, probadanje i tako... neki mi to opisuju kao trenutno jako pikanje...

I pitam se, zašto BAŠ svima u LIJEVOM ramenu!?

Možda porastom svijesti - genetskom promjenom!? Ima li još ovakvih slučaja?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 3:52 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Dobrodošla, Vesela Vještice!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 15, 2006 4:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon aug 22, 2005 1:53 pm
Postovi: 89
Lokacija: Dolphin galaxy Andromeda
Jack987 je napisao/la:
Evo još jednog "čudnog" događaja koji si baš i ne možemo "umisliti da vidimo", a dešava se češće u zadnje vrijeme, i to mnogim ljudima.

Naime, osjećam i ja, i mnogi drugi ljudi koji uopće nemaju nikakve veze s ovim svime, kako bi ih mogli nazvati "obični" ljudi, da se zna pojaviti iznenadna bol u LIJEVOM ramenu, malo ispod... onako unutra malo ispod ključne kosti...

Bockanje, probadanje i tako... neki mi to opisuju kao trenutno jako pikanje...

I pitam se, zašto BAŠ svima u LIJEVOM ramenu!?

Možda porastom svijesti - genetskom promjenom!? Ima li još ovakvih slučaja?

:wink:


Ima, naravno! :)
Osim tog bockanja ispod lijeve lopatice, ja često osjećam nešto što bi se moglo opisati kao snažni nalet energije u području čarkre trećeg oka.
Kao da mi netko snažno pritišće to područje i to zna trajati po pola sata.
Zatim, bockanje u rukama, snažno titranje jednog od kapaka (najćešće desnog), kratka oštra bol u glavi, vrućina kod lijevog stopala koja isto zna trajati po pola sata ili više, vrućina na zatiljku, probadajuća bol u području desnog plućnog krila itd...
Pojava bockanja je izrazito česta kod tehnike aktivacije DNA i to u cijelom tijelu.

_________________
Dolphins - my world, my love!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1264 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 64  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 80 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz