Sada je: čet mar 28, 2024 6:19 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1264 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 60, 61, 62, 63, 64
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: uto okt 04, 2016 2:42 pm 
sve sta se meni dogada mozete vidjeti u mom postu ljudska sjena na zidu u mraku, a isto tako dobro kaze kolega sta vise znas onima losima to smeta i zele te unistii ali ako si pametan i mudar, mozda zele napravit dogovor sa tobom ali to nikako ne radi jer te mogu prevariti, oteti ili ubiti. ali amo imas jaku vjeru i trazis pomoc od Boga, Isusa ili Andela onda ce ti oni pomoci a i tebi ce rast duhovnost, samouvjerenje, imaj svoje ja i boj se samo Boga jer samo on moze unistit dusu da skroz nestane, a ovi ostali te mogu mucit i ti tako izgubis vjeru i odes za njih a to nemoj radit.
Di god da zavrsis ne gubi vjeru, jer vjera je spas i jos ako imas strpljenja i hrabrosti.
Kako ja znam reci niko ti nece pomoci ako si sam ne pomognes, primjer oteli te 5 kriminalaca i hoce te ubit, niko te nece spasit ako se sam ne potrudis, pozovi pomoc od Nebeskog Kraljevstva i radi ono sta ti savjest kaze, ako te vodi da lupis nogom onda lupi nogom.


Vrh
  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: pet jan 13, 2017 12:48 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon dec 19, 2016 1:27 pm
Postovi: 6
Pozdrav ekipa. Čitam vaše priče i nevjerovatne su. Zanimljive, intrigantne, obskurne katkad i sta ja znam..Ali nije bitno to..Bitno je da sam shvatio da ima dosta ljudi kojima se svasta nesto desava.

Čitam ovo već neko vrijeme, pratim sve forume i podforume i drago mi je sto je nesto ovako napravljeno!


Ovako, da i ja nesto kazem...Jebiga moram. Pa vi recite jel cudno ili nije.


Elem dakle.

Često u zadnjih godinu ili dvije..navečer kad dodjem kuci u neka doba (konobar sam, nema radnog vremena, ostane se do kasno)...Klasika onda, zapalim cigar, operem noge, zube i lice i spremim se za spavanje...Spavam u sobi sa zatvorenim prozorima vecinom. E ovako, kad legnem i ususkam se u jorgan...Uvijek razmisljam o necemu (kao sto pretpostavljam, vecina i vas)..no nisu teske teme nego summa summarum danasnjih dogadjaja. I puf, osjetim isto da mi je neko puhnuo za vrat. Sljedeci put isto da mi neko prodje rukom kroz kosu...Jednom sam osjetio blagi udarac u nogu, odnosno donji dio iznad stopala. Svaki put sam se sledio. Znam da nije vjetar. Samo ja i mrkli mrak u sobi. E sad, često nakon toga, osjetim nekakvu cudnu prisutnost.. Okrenut sam zidu, od prozora mozda dva metra i tu je sredina sobe, i uvijek se nekako bojim okrenuti na tu stranu, pokrijem se ko budala jorganom preko glave kao da se zastitim hehe. Ne znam, uglavnom...često mi se to dešava..i jos nisam shvatio sta je to.

Generalno, buduci da radim kao konobar, u 2,3,4 ujutro, kad ostanem sam, da pocistim sve sto je ostalo kad pogasim svu glazbu i sl, kad radim obracun, često osjetim nekakvu cudnu prisutnost. Da napomenem...Ne bavim se magijom, ritualima i sl...Ne kontaktiram mrtve, vjerujem u postojanje duhova, entiteta i sl.

Čudne stvari..bar meni...


Hvala na saslusanju ekipa!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: sub jan 14, 2017 6:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
Cega se onda bojis, ako ne vjerujes u duhove? :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: sub feb 18, 2017 9:45 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Spavaj s upaljenom noćnom lampom, pa možda vidiš više nego po mraku... ( osim ako ne instaliraš FLIR kamere )...

slika

FLIR H-Series
See Clearly in Total Darkness



:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1264 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 60, 61, 62, 63, 64

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 9 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz