Sada je: sub apr 27, 2024 8:21 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1264 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 64  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: čet sep 06, 2012 11:48 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
mozda su to krugovi u ``zitu``...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: čet sep 06, 2012 12:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
trag u beskraju je napisao/la:
Nisam ovde nigde našla pa sam htela da pitam da li je neko imao prilike da se susretne sa većim krugom u dvorištu koje je bez trave?Toga najčešće po selima ima.To sam viđala još od detinjstva ,verovanje je "da vile igraju kolo i ne valja tu stati i zagaziti" naravno to nije nikakvo tačno objašnjenje ali deluje čudno.Uvek sam se pitala šta je to


Možda je objašnjenje sasvim prirodno: Iznad tartufa nema trave. Još ako se roje mušice a u blizini lešnik ili hrast...eto veselja

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: čet sep 06, 2012 3:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri aug 29, 2012 1:35 am
Postovi: 71
Lokacija: Zemlja
To je uglavnom jedan manji krug ,pravilan,na sred dvorišta,kao da je neko travu iz korena izvukao,tako izgleda. Pojavi se preko noći

_________________
‚‚We have come so far and gone nowhere
We have lived so long and hardly at all..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: čet sep 06, 2012 8:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 11:52 pm
Postovi: 102
trag u beskraju je napisao/la:
To je uglavnom jedan manji krug ,pravilan,na sred dvorišta,kao da je neko travu iz korena izvukao,tako izgleda. Pojavi se preko noći



Ne kuzim. u prethodnom postu je bilo "veci krug" sad je manji?

kakav je na kraju? Mozes stavit sliku?

_________________
"you know our words, winter is coming"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: čet sep 06, 2012 9:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri aug 29, 2012 1:35 am
Postovi: 71
Lokacija: Zemlja
krixos je napisao/la:
trag u beskraju je napisao/la:
To je uglavnom jedan manji krug ,pravilan,na sred dvorišta,kao da je neko travu iz korena izvukao,tako izgleda. Pojavi se preko noći



Ne kuzim. u prethodnom postu je bilo "veci krug" sad je manji?

kakav je na kraju? Mozes stavit sliku?


Izvini na konfuznom postu, napisala sam manji jer nisu veliki kao crop circles koji se pojavljuju ti krugovi su baš veliki pa da me ne bi pogrešno shvatili rekla sam da su manji.Nemam sliku jer se to dešavalo pre kad sam bila manja i taj fenomen nisam razumela dobro. Mogu da uporedim da je veličina kruga kao otvor jednog većeg bureta na primer,tolika je veličina. Nadam se da ću sad biti malo jasnija.

edit: Možda se još dešava samo što ne živim tamo pa ne mogu da pratim niti da potvrdim da ih ima i sad

_________________
‚‚We have come so far and gone nowhere
We have lived so long and hardly at all..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: čet sep 06, 2012 9:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 11:52 pm
Postovi: 102
trag u beskraju je napisao/la:
krixos je napisao/la:
trag u beskraju je napisao/la:
To je uglavnom jedan manji krug ,pravilan,na sred dvorišta,kao da je neko travu iz korena izvukao,tako izgleda. Pojavi se preko noći



Ne kuzim. u prethodnom postu je bilo "veci krug" sad je manji?

kakav je na kraju? Mozes stavit sliku?


Izvini na konfuznom postu, napisala sam manji jer nisu veliki kao crop circles koji se pojavljuju ti krugovi su baš veliki pa da me ne bi pogrešno shvatili rekla sam da su manji.Nemam sliku jer se to dešavalo pre kad sam bila manja i taj fenomen nisam razumela dobro. Mogu da uporedim da je veličina kruga kao otvor jednog većeg bureta na primer,tolika je veličina. Nadam se da ću sad biti malo jasnija.

edit: Možda se još dešava samo što ne živim tamo pa ne mogu da pratim niti da potvrdim da ih ima i sad



heh, e sad mi je jasnije :D

jel ovak nesto?

http://www.youtube.com/watch?v=BH0cE963VtU

_________________
"you know our words, winter is coming"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: čet sep 06, 2012 9:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri aug 29, 2012 1:35 am
Postovi: 71
Lokacija: Zemlja
krixos je napisao/la:

heh, e sad mi je jasnije :D

jel ovak nesto?

http://www.youtube.com/watch?v=BH0cE963VtU


E drago mi je da smo se razumeli.
Ja se taman ponadala da će biti isto ali nije. Ovaj krug je precizan kao da je tačno iscrtan i u unutrašnjosti kruga nema trave uopste ,samo zemlja gola. Pokušaću da prostrujim po internetu da vidim nađem li možda nešto slično pa ću postaviti

edit: nažalost nisam pronašla nisšta slično na internetu.

_________________
‚‚We have come so far and gone nowhere
We have lived so long and hardly at all..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: pon sep 10, 2012 5:53 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jul 28, 2010 10:02 pm
Postovi: 149
Ne vredi odseci samo pipke,jer ce novi porasti.Treba otkinuti glavu od koje poticu ti pipci.Treba ukloniti koren..a ne samo grancice..

Jasmina

Jel imas neki konkretan metod?


1804.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: uto sep 11, 2012 7:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet maj 12, 2006 9:18 pm
Postovi: 79
Imam jedno pitanje, nisam zeleo da postavljam emu, pa sam mislio da nije problem ukoliko je ovde postavim...

Pre nekoliko dana roditelji su isli na selo koju ne posecujemo nesto cesto.

Radili su neka spremanja i u dimnjacima u sobama su nasli kokosje jaje na jednom mestu i vise.
To je moaguce samo ako je neko postavio tu.

Da li neko moze nesto konkretnije da napise o ovome?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: uto sep 11, 2012 1:28 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 11:52 pm
Postovi: 102
1979 je napisao/la:
Imam jedno pitanje, nisam zeleo da postavljam emu, pa sam mislio da nije problem ukoliko je ovde postavim...

Pre nekoliko dana roditelji su isli na selo koju ne posecujemo nesto cesto.

Radili su neka spremanja i u dimnjacima u sobama su nasli kokosje jaje na jednom mestu i vise.
To je moaguce samo ako je neko postavio tu.

Da li neko moze nesto konkretnije da napise o ovome?



mislim da pise nesto o jajima u dimnjacima vec na forumu, ali neznam di...
:mrgreen:

evo nasel viewtopic.php?f=10&t=3876&hilit=jaja+na+tavanu

_________________
"you know our words, winter is coming"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: sub mar 02, 2013 12:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet maj 27, 2011 10:28 pm
Postovi: 41
sedim i citam
odjednom sam svesna da neko-nesto stoji na par koraka ispred mene i gleda me
ja znam da to ne postoji realno,gledajuci ocima,ali ja to vidim svojim umom i znam ko je
to je silueta coveka,muskarac ,koji je veoma pozitivno orijentisan prema meni
dosao je da me vidi
i da se pozdravi
da vidi decu
onda je pored mene i ja okrecem glavu prema tom mestu i zadovoljan je sto ja 'vidim' i osmehuje se
i posle toga vise niceg nema
uvece su mi javili da mi je otac umro


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: pet mar 29, 2013 3:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet feb 24, 2011 1:42 pm
Postovi: 59
Lokacija: 5D
karadjordje je napisao/la:
Ne vredi odseci samo pipke,jer ce novi porasti.Treba otkinuti glavu od koje poticu ti pipci.Treba ukloniti koren..a ne samo grancice..

Jasmina

Jel imas neki konkretan metod?


1804.

Tek sad videh ovo.
Mogu da preporucim Bardonove tehnike i knjigu od Zike Slavinskog "Spoljno uticaji".E sada,ne mogu da tvrdim da ce one nekom biti korisne,jer mi smo svi razliciti.Za nekog ce nesto biti korisno a za drugog nece.Moj savet je da se tehnike biraju intuitivno.

_________________
Love & Light


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: pet mar 29, 2013 3:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet feb 24, 2011 1:42 pm
Postovi: 59
Lokacija: 5D
nana3 je napisao/la:
sedim i citam
odjednom sam svesna da neko-nesto stoji na par koraka ispred mene i gleda me
ja znam da to ne postoji realno,gledajuci ocima,ali ja to vidim svojim umom i znam ko je
to je silueta coveka,muskarac ,koji je veoma pozitivno orijentisan prema meni
dosao je da me vidi
i da se pozdravi
da vidi decu
onda je pored mene i ja okrecem glavu prema tom mestu i zadovoljan je sto ja 'vidim' i osmehuje se
i posle toga vise niceg nema
uvece su mi javili da mi je otac umro


Isto se desilo jedonoj mojoj drugarici.Potpuno ista prica.

_________________
Love & Light


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: uto apr 16, 2013 12:42 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Kad pogledam prethodne postove na ovoj temi mogu primjetiti dvije osnovne grupe dešavanja: unutarnja i vanjska. Pod unutranjim mislim da opažanja pojedinca na događanja unutar sebe i i na sebi, neke promjene. A pod vanjskim smatram sve ono što je pojedinac opazio u svojoj okolini i/ili prirodi koja ga okružuje.

Moje opažanje čudnog događanja je vjerojanto po malo kombinacija obje grupe dešavanja.
Večeras kasno šetam psa kraj mora, mjesec je jako nisko na zapadu, porumenio i postepeno se gubi u tami dok ne nestane potpuno. Prekrasno nešto, rumenilo je nestalo dok nije preostala samo tama. A onda, malo više na lijevo, opazim mjesec koji je rumen i ponavlja se zalazak.
Pogledam još jednom pa ne vjerujem svojim očima. Upitam se što sam to prije vidjela, jesam li u istom trenutku ili se trenutak vratio par minuta unatrag i ako jest, kako? Ili imam vizualne halucinacije, svojevrsnu kasno-noćnu fatamoragnu? Trik mozga? Jesam li na kratko pogledala u tamni dio, a mozak, tupav i ograničen je to već zaboravio, pa duplirao sliku zalaza mjeseca? Bilo kako bilo, dok sam se čudila sebi i pogreškama na svom vizualnom aparatu, na rubu obrisa tog ponovljenog zalaza mjeseca bljesne nešto poput blica (hmm, u taj noćni sat na pučini netko snima zalaz mjeseca? Hmm...). Mogla bih sada nabrojati listu mogućih događanja, od najednostavnijih do najnevjerojatnijih, no sinkronicitetima nikad kraja.

Prisjetim se mačke u Matrixu i već doživljenog sličnog deja vu i "sidrenja" vremena pa ga načas kratko napravim, tako, za svaki slučaj. Istovremeno pošaljem snop energije svjetla na kuću u kojoj moji ukućani već odavno spavaju, skupa s nakačenjima koji na njima vise poput prljavih dronjaka. I baš zato pljusnem val svjetla na kuću da opere smeće koje se tamo nalazi. U tom trenutku se ulicom pokraj mene jako, jako brzo kreće vozilo, vozač izgubi kontrolu nad njime i razbije se, prepolovi omanje stablo u koje je udario. Točno na spajanju moje ulice s ovom kojom se krećem. Srećom, dečko nije povrijeđen.

I opet pitanja... jesam li ja? ili su oni? Da li je to posljedica nečije ljutnje na izbacivanje iz kuće, ili na sidrenje vremena ili je vozač ulovio djelić svjetlosne energije koju sam poslala i koja očito nije kompatibilna s njegovom? Što bi bilo da je ishod bio drugačiji, da je osim vozila i netko nastradao? Tko je odgovoran?

Naravno, vozač je uvijek konačno odgovoran, ali ako je pod utjecajem koječega i energija, koje mu nisu kompatibilne, rezultati mogu biti svakakvi.

U svakom slučaju, nije ni važno tko je i što napravio. Važnija je poruka, naučena lekcija. Shvaćam da ono što zračim u prostor oko sebe, pa čak i u najboljoj namjeri, ne mora biti svima dobrodošlo, ostavljam tragove i posljedice. Čovjek toga treba biti svjestan i preuzeti odgovornost. Djelovati svjestan svog utjecaja kako željenog tako i neželjenog.

S druge pak strane, sve je možda čista slučajnost. :mrgreen:

Srećom, mozak mi još nije toliko ispran, tako da u slučajnosti ne vjerujem.

Predstava. :toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: uto apr 16, 2013 6:42 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
1979 je napisao/la:
Imam jedno pitanje, nisam zeleo da postavljam emu, pa sam mislio da nije problem ukoliko je ovde postavim...

Pre nekoliko dana roditelji su isli na selo koju ne posecujemo nesto cesto.

Radili su neka spremanja i u dimnjacima u sobama su nasli kokosje jaje na jednom mestu i vise.
To je moaguce samo ako je neko postavio tu.

Da li neko moze nesto konkretnije da napise o ovome?


Prvo razmisli je li ipak moguće da se kokoš mogla provući kroz neki otvor i tu snesti jaja. Da ne paničarimo bezveze.
Davno sam o tome čitala, pa je moguće da griješim...neka vrsta crne magije se radi s kokošjim jajima. Možda da se malo detaljnije informiraš na tu temu.
Motiv zašto bi netko pravio takve obrede je uvijek otimanje, zaposijedanje neke imovine, ili partnera koji je zanimljiva lovina, tjeranje jednog da bi zasjeo drugi, ili motivi kao što su osveta, zavist, pakost...
Crna magija djeluje kao misaona forma, a osim toga povezana je s demonima koje onaj koji pravi magiju priziva da bi mu ostvarili to što traži.

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: uto apr 16, 2013 7:17 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Lampa je napisao/la:
Kad pogledam prethodne postove na ovoj temi mogu primjetiti dvije osnovne grupe dešavanja: unutarnja i vanjska. Pod unutranjim mislim da opažanja pojedinca na događanja unutar sebe i i na sebi, neke promjene. A pod vanjskim smatram sve ono što je pojedinac opazio u svojoj okolini i/ili prirodi koja ga okružuje.

Moje opažanje čudnog događanja je vjerojanto po malo kombinacija obje grupe dešavanja.
Večeras kasno šetam psa kraj mora, mjesec je jako nisko na zapadu, porumenio i postepeno se gubi u tami dok ne nestane potpuno. Prekrasno nešto, rumenilo je nestalo dok nije preostala samo tama. A onda, malo više na lijevo, opazim mjesec koji je rumen i ponavlja se zalazak.
Pogledam još jednom pa ne vjerujem svojim očima. Upitam se što sam to prije vidjela, jesam li u istom trenutku ili se trenutak vratio par minuta unatrag i ako jest, kako? Ili imam vizualne halucinacije, svojevrsnu kasno-noćnu fatamoragnu? Trik mozga? Jesam li na kratko pogledala u tamni dio, a mozak, tupav i ograničen je to već zaboravio, pa duplirao sliku zalaza mjeseca? Bilo kako bilo, dok sam se čudila sebi i pogreškama na svom vizualnom aparatu, na rubu obrisa tog ponovljenog zalaza mjeseca bljesne nešto poput blica (hmm, u taj noćni sat na pučini netko snima zalaz mjeseca? Hmm...). Mogla bih sada nabrojati listu mogućih događanja, od najednostavnijih do najnevjerojatnijih, no sinkronicitetima nikad kraja.

Prisjetim se mačke u Matrixu i već doživljenog sličnog deja vu i "sidrenja" vremena pa ga načas kratko napravim, tako, za svaki slučaj. Istovremeno pošaljem snop energije svjetla na kuću u kojoj moji ukućani već odavno spavaju, skupa s nakačenjima koji na njima vise poput prljavih dronjaka. I baš zato pljusnem val svjetla na kuću da opere smeće koje se tamo nalazi. U tom trenutku se ulicom pokraj mene jako, jako brzo kreće vozilo, vozač izgubi kontrolu nad njime i razbije se, prepolovi omanje stablo u koje je udario. Točno na spajanju moje ulice s ovom kojom se krećem. Srećom, dečko nije povrijeđen.

I opet pitanja... jesam li ja? ili su oni? Da li je to posljedica nečije ljutnje na izbacivanje iz kuće, ili na sidrenje vremena ili je vozač ulovio djelić svjetlosne energije koju sam poslala i koja očito nije kompatibilna s njegovom? Što bi bilo da je ishod bio drugačiji, da je osim vozila i netko nastradao? Tko je odgovoran?

Naravno, vozač je uvijek konačno odgovoran, ali ako je pod utjecajem koječega i energija, koje mu nisu kompatibilne, rezultati mogu biti svakakvi.

U svakom slučaju, nije ni važno tko je i što napravio. Važnija je poruka, naučena lekcija. Shvaćam da ono što zračim u prostor oko sebe, pa čak i u najboljoj namjeri, ne mora biti svima dobrodošlo, ostavljam tragove i posljedice. Čovjek toga treba biti svjestan i preuzeti odgovornost. Djelovati svjestan svog utjecaja kako željenog tako i neželjenog.

S druge pak strane, sve je možda čista slučajnost. :mrgreen:

Srećom, mozak mi još nije toliko ispran, tako da u slučajnosti ne vjerujem.

Predstava. :toothy2:


Da to je važno pitanje, da li je korištenje "oružja" (u tvom slučaju energije svijetla) u slučaju kada mislimo (nije važno sada da li opravdano) da ćemo time nekome pomoći - poželjno.

Jer, pod jedan, da bi to uopće činio s "dobrom namjerom" čovjek bi trebao biti siguran da je to svijetlo zaista svijetlo - a ne lažno svijetlo - što je uopće svijetlo???

Pod dva, na žalost, čovjek može mijenjati samo sebe - a ne druge - to je osnovno pravilo u ovim "vodama".

Pod tri, pitanje je odakle poticaj da to učiniš, jer moguće je da si bila potaknuta emocijom ljubavi prema bližnjima, koja opet nije baš mudra za aktivaciju onog svijetla koje je upitno. Jer čije je svijetlo i tko je radio?

Pod četiri, ta igra s mjesecom - moguće nije igra s mjesecom - već njihov brod, pa eto, možda sve zajedno i nije misterija, misterija uvijek na koncu ostanemo mi sami sebi.
Jer, samoodgovornost koju spominješ, trebala bi u sebi sadržavati znanje da ne pomažeš drugome, kao i oprez da oružje ne treba imati. Oružje nas uvijek stavlja u situaciju da postanemo poput njih - točnije da oni kroz nas čine stvari.

Drugačija je stvar kada čovjek s svijetlom/laserom radi u hipnozi ili nekoj drugoj tehnici na čišćenju implantiranja i nakačenja, tada čovjek radi samo u sebi, za sebe i sa sobom.

Potreba da pomažemo, uvijek je dvosjekli mač! I zato je u ovom svijetu u kojem živimo kontrola emocija nužna - a opet vrlo teška, jer konačno temeljno implantiranje i ima svrhu održavanja emocije upravo na način da je pravo stanje nas sakriveno u onome što prepoznajemo kao istinu, a u biti je riječ o lažnoj ljubavi i pažnji. To je i podloga ove tvoje priče - bar tako izgleda - emocija iskazana prvo kao ljutnja jer to rade tvojim ukućanima, drugo potreba da ih ti toga oslobodiš.

I treće najvažnije, potreba da imaš "oružje" kojim radiš izvan i oko sebe! To je borba, a borba te zadržava stalno među njima, to je začarani krug. Nama ne treba oružje, mi smo svojim koliko toliko probuđenim stanjem "njima" najveća prijetnja....

Naravno, ovo je samo moje viđenje događanja!

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: uto apr 16, 2013 8:43 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
pitanja su na mjestu, a odgovori... hmmm


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: uto apr 16, 2013 4:59 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
alf je napisao/la:

...jer konačno temeljno implantiranje i ima svrhu održavanja emocije upravo na način da je pravo stanje nas sakriveno u onome što prepoznajemo kao istinu, a u biti je riječ o lažnoj ljubavi i pažnji. To je i podloga ove tvoje priče - bar tako izgleda - emocija iskazana prvo kao ljutnja jer to rade tvojim ukućanima, drugo potreba da ih ti toga oslobodiš.
Alf :blob:

Ponovo sam pročitala tvoj post i upitala se što je to što me u njemu toliko zasmetalo. Odnosno, koji dio tvog tumačenja izaziva u meni revolt.
Površnost. Površnost koja vrijeđa. Površno si pročitala post, a pozivaš se na istinu. Podloga priče nisu lažna ljubav niti privlačenje bilo čije pažnje. Možda tako doživljavaš moje postove, razmisli o tome.
Promakla ti je cijela bit priče, pogrešno si pročitala i protumačila činjenice, vidjela si ono što želiš vidjeti pa iz te pozicije dijeliš savjete. Na krivim temeljima i kuća je kriva.
Predlažem ti da ponekad izađeš iz okvira i pogledaš što je stvarno netko htio reći svojim pisanjem umjesto da se uhvatiš za dio koji ti je donekle poznat pa po njemu drviš iako nije toliko značajan za cijelu priču.

Premda u postu kojeg sam napisala to nije slučaj, smatram da postoje uvjeti i prilike kada svatko tko sebe smatra čovjekom može i treba pomoći drugom ljudskom biću. Koristio svjetlo ili nešto drugo. I za to ne treba nikome polagati račune. Empatija je karakteristika čovjeka. Ignoriranje takvih slučajeva predstavlja umišljaj vlastite pravednosti i ispravnosti.

Osuđuješ i diskriminiraš.

I, konačno, zanima me odakle ti pravo da dijeliš lekcije?

Ako ti je što nejasno ponovo pročitaj svoj post.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: sri apr 17, 2013 7:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 11, 2008 11:36 am
Postovi: 738
Lokacija: Caerbannog
Ajd ne pjeni se bezveze :mrgreen:

Nego nisam vidio da si pitala ukucane dali upce zele da im posaljes taj snop energije svjetla!? Ako nisi, e onda se zapitaj o svojim postupcima i daljnjim dogadjanjima koja su uslijedila!

lp

_________________
(\___/)
(='. '=
(")_(") RUN AWAY! RUN AWAY!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: sri apr 17, 2013 7:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Lampa - objavila si post i ja sam objavila post u kojem sam na kraju rekla da je riječ o mojem mišljenju! Nisam ti djelila savjete - dala sam svoje viđenje događanja, zar to ne činimo na forumu? Zar nisu prve "postavke" pisanja i odgovaranja na forumima spremnost da "čuješ" u nečijim riječima i ono što ti se neće svidjeti?

Ako na to nisi spremna - pa te to emocionalno uznemiri ( o ovome bih mogla i detaljnije od površine - jer o tome sam i pisala površinski) - ili te "površnost" vrijeđa - dobro je sjetiti se i one da je čitanje tuđeg teksta u razumijevanju uvijek odgovornost onoga koji čita - a ne samo onoga koji piše. I to vrijedi kako za mene, tako i za tebe. pa je moguće da nešto krucijalno nisam u tvome postu razumijela. I zato i je na kraju ona rečenica:

Naravno, ovo je samo moje viđenje događanja!


Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1264 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62 ... 64  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: Google [Bot] i 79 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz