Sada je: ned apr 28, 2024 4:24 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 1264 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 64  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: uto jan 31, 2012 10:32 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Catandy,
mislim da je vrijeme da uzmeš zraka i pročitaš samokritički sve što si dosad napisao na forumu.
Evo jedna mala smjernica što tražiti.

Kako bi ti doživio nekoga tko napiše ovako nešto;

Taman sam krenuo pojasniti Lampi vezano za taj pogled na postojanje i tih ''opd napadačkih'' bića, ali to ću sutra ako stignem, kasno mi sad kuckati,...

I onda nakuca još pet-šest puta toliko?!

...I kad već nemaš vremena, jel možeš onda samo ukratko pojasniti ovu rečenicu, obzirom si, u različitim formama, s njom već toliko puta "izletio" pa mi je to postalo Čudno dešavanje (da ostanemo :ontopic: )

... da komuniciram sa određenim nefizičkim bićima kroz snove , tj oni sa mnom ponekad,

Šta kažu?
Jesu li i oni "napadački opd"?

Poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: uto jan 31, 2012 11:03 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 16, 2006 7:09 pm
Postovi: 233
Lokacija: mljaze
a sta je bilo u prosloj epizodi? ljudi, vi tripujete tvrdo, pa nije ovo fantasy forum. dajte ljudi, citam par postova i ne znam kako sami mozete vjerovat u to sto napisete. shvatam da je svakodnevnica tmurna, al izmisljanjem kojekakvih opd ops superbica je malo nerealno. pravite pricice u fazonu "ja protiv svih" , ego je cudna stvar. kad smo kod cudnih desavanja




mozda haarp?

_________________
Beam me up, Scotty !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: uto jan 31, 2012 11:34 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Imamo to već tu: viewtopic.php?p=122162#p122162
zajedno sa lokacijama.

Ima po webu i smiješnih fejkova, otprilike ko da počinje novi love parade.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: uto jan 31, 2012 1:03 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
Catandy: Razmisli malo o ovome.Sve negativne manipulacije poticu od OPS-a.Hronologija opisanih dogadjaja po mom misljenju je iskljucivo rezultat djelovanja istih.Vidim da ti ovo sve tumacis sa malo vise emocija(mislim da su te uvukli u njihovu igru).Nista cudno(ja sam vise godina na ovom forumu nego sto sam clan) pa sam primjecivao kada u dijalogu izmedju forumasa "oni" ubace "kost" da bi dobili svoje "mlijeko".E sad moj stav je sljedeci:Ja hodam kroz zivot kao kroz minsko polje(oprezno i polako(nekada nije bilo tako),jedna od mina se zove(blaga paranoja-ovo je licno iskustvo).Da parafraziram jedan vic "Kuliraj covjece gori nam kuca".Tvoje izlaganje u vezi "OPD snajperista" me podsjeca na nesto sto se zove Teslino ogledalo sto bi mozda moglo objasniti snajperiste a i nemora.Bilo kako bilo u ovoj smo kozi(trazili smo pa smo dobili).

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: uto jan 31, 2012 2:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Nicaze je napisao/la:

Nisam isao u detalje ali kompletna prica ide ovako.Veoma mlad doticni je ostao bez majke(preminula je).Napadi koje je dozivio u snu i javi bili su od strane neke zene u bijelom po opisu koji je dao.Ono sto je prethodilo svemu ovome je jedna djevojka koja mu se svidjela pa je otisao kod "gatare" da mu "sredi" tu djevojku.Iako je zazirao od gatara ipak je otisao.Nakon nekog vremena su mu se pocele desavati opisani dogadjaji.Imao je nocna budjenja,desavali su se razni "shumovi",nisam siguran da li je bilo pomjeranja predmeta ili je bilo prividjanja raznih stvari.


Po mojem shvaćanju žena u bijelom nije OPD snajper kako Catandy kaže. Kad god netko prčka sa gatarama, preko gatara koje djeluju kao medij, slaže pakt sa nekakvim bićem, najvjerojatnije demonskim pošto oni rade usluge. Kad tad taj demon dođe na napalatu, koja uvijek ide s kamatama, koliko god samim OPS silama bio važan (ili nevažan) pojedinac kojeg se kamatari.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: uto jan 31, 2012 3:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 01, 2009 4:15 pm
Postovi: 96
Tara je napisao/la:
. Nakon tusiranja me je zadesio sok kada sam se pogledala u ogledalo. Imala sam sveze rane, tacnije ogrebotine na ledjima, ravne i duboke, kao da me je neko nozem ili sestarom ogrebao i to dobro. U pitanju su tri linije, od kojih su dve paralelne, a treca kosa, i iznad njih je jos jedna kraca ogrebotina. Pomislila sam da sam se verovatno u snu ogrebala, ali mi je bilo neverovatno da se ogrebem tako duboko jednim potezom (posto se vidi da su ogrebotine iz jednog poteza, a ne kada se neko ceska, pa bude i sijaset malih ograbotina), a narocti sto su mi nokti kratki. Takodje, valjda bih se probudila u snu zbog bola. Pokusala sam rukama da dohvatim ogrebotine, ali ni jednom rukom ne mogu napraviti ogrebotine u tom smeru. Najezila sam se...


Sličan doživljaj je imala Dion Fočun prilikom astralne projekcije kad je susrela svoju protivnicu. Doduše, nije bilo orgazma ali su joj leđa bila izgrebana...o tome ona piše u knjizi Psihička samoodbrana. Možeš tu knjigu naći na sajtu baneprevoz ako si zainteresovana

_________________
k8št8


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: sri feb 01, 2012 1:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet nov 12, 2010 10:50 am
Postovi: 228
Sjenko je napisao/la:
Nicaze je napisao/la:

Nisam isao u detalje ali kompletna prica ide ovako.Veoma mlad doticni je ostao bez majke(preminula je).Napadi koje je dozivio u snu i javi bili su od strane neke zene u bijelom po opisu koji je dao.Ono sto je prethodilo svemu ovome je jedna djevojka koja mu se svidjela pa je otisao kod "gatare" da mu "sredi" tu djevojku.Iako je zazirao od gatara ipak je otisao.Nakon nekog vremena su mu se pocele desavati opisani dogadjaji.Imao je nocna budjenja,desavali su se razni "shumovi",nisam siguran da li je bilo pomjeranja predmeta ili je bilo prividjanja raznih stvari.


Po mojem shvaćanju žena u bijelom nije OPD snajper kako Catandy kaže. Kad god netko prčka sa gatarama, preko gatara koje djeluju kao medij, slaže pakt sa nekakvim bićem, najvjerojatnije demonskim pošto oni rade usluge. Kad tad taj demon dođe na napalatu, koja uvijek ide s kamatama, koliko god samim OPS silama bio važan (ili nevažan) pojedinac kojeg se kamatari.



Da (I "djavo" se pretvara u svijetla andjela) ali nije mu problem obmanuti i "svoga" da bi postigao svoj cilj.

_________________
Tragam za istinom-istraga je u toku!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: sri feb 01, 2012 2:14 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
polako, biće svakome neka pojašnjenja koja su upitana, razdvojit ću ih, stanite malo ekipa koja je malo osula po meni vezano za napisano, a upravo sam u prvom postu na Nicaze-inu priču rekao da mi nisu neznana čuđenja koja nerijetko i brzo prerastu u ismijavanja ili osude otprilike,jer vidim da neki ove stvari čak smatraju pod ''fantasy''. cartman, to se inače ovako zovu paranormalne stvari i fenomeni, s tim da postoje ljudi kojima je to sve bliže bez tog prefiksa ''para'' , a sad gdje ćeš ti u to sve uklopiti šta je ''fantasy'' a šta ne , ovisi o tvom ličnom poimanju i shvatanju tih stvari.

Sjenko je napisao/la:
Po mojem shvaćanju žena u bijelom nije OPD snajper kako Catandy kaže. Kad god netko prčka sa gatarama, preko gatara koje djeluju kao medij, slaže pakt sa nekakvim bićem, najvjerojatnije demonskim pošto oni rade usluge. Kad tad taj demon dođe na naplatu, koja uvijek ide s kamatama, koliko god samim OPS silama bio važan (ili nevažan) pojedinac kojeg se kamatari.


Ali evo Sjenko je također dotakao to da je tom liku moguće došlo bilo na naplatu prčkanje sa demonskim uticajima , naravno , njemu za neku ličnu korist , i da se za to plaćaju i neke ''kamate'' . ja samo znam kolika je ''kamatna stopa'' kod koje od strana, i kod kojih je bolje uzimati kredit ako se već mora , ili bolje ne uzimati nikakav. ja sam uzimao kredit kod obiju strana , i otplatio kamate. uzimati kredit ne znači službovati i pokoriti se banci , već zatražiti pomoć da ti lično neko od tih nefizičkih bića pojasni šta se dešava. I sa jednima i sa drugima sam se manje više razdužio po pravilima ugovora , no problem je nastao u vezi ''utjerivača dugova'' jedne od strana, koji na stranu sam ''kredit'' , nego su smatrali da su oni sami ''gazda banke'' , a ne tek ''podsjetnici na dug'' ,takva im je napuhana narav kod te grupacije. I nakon toga sam imao prilike saznati kako izgleda kad njih same neko podsjeti zapravo ko su i šta su i koji su im kapaciteti, a taj dio priče prepoznajem u tom Nicazinom ops portalnom poznaniku, koji s druge strane ne zna ni šta ga je snašlo , nakon što je htio da ''iz sjene'' tj preko ''gatare'' valjda potpuno ako je moguće manipulira i kontroliše drugo biće (tu djevojku neku). Ja sam svoj kredit iskoristio za ''školovanje i učenje'' kako bi se to reklo, a ne za takve stvari. S tim da taj lik sam nije imao nikakav ''kredit'' , niti je u mogućnosti da ga zatraži po opisu koji je dao Nicaze, već lik koji je u toj priči u kontaktu sa višim nam spratom , je ta ''gatara'' , a može biti i ta djevojka, pa su zapravo njoj u pomoć doletili njeni , naravno poenta je bila da joj odmaknu tog lika koji bi još da ju i nekakvom ''prljavom magijom'' kontrolira za svoje prohtjeve. zanimljivo.

A žena u bijelom je već viša klasa igrača, jer očito je da ta ne pita za dozvole hoće li se i gdje umiješati , niti ju ta ''gatara'' može otjerati. A ta je iz te jedne manje exponirane ekipe koja je nerijetko tako ''poučno-duhovita'' u svojim napadima i hologramima , tako da pošto je dotični htio očito da na takav prljav način manipulira tu djevojku, da bi mu bila pokorna ''mlada u bijelom'' , i dobio je onda hologramski lik ''žene u bijelom'' , koji mu također nije izlazio iz glave i snova , jako poučno i konkretno su mu odgovorili zapravo. ali dobio je ženu u bijelom u skroz drugačijoj varijanti i kroz drugačija djelovanja. I logično, onda je po ustaljenoj org.portalskoj praksi ''potražio svoje puteve u vjeri'' kako kaže Nicaze , i vjerovatno ''upoznao boga'' , tj svakako je upoznao i shvatio da ''ima tu nešto oko svega toga'' , i da postoji strana koja ne preferira gatare i male zlobne organske portale koji bi da ''prljavom magijom'' manipuliraju druga bića.

Nicaze je napisao/la:
Catandy: Razmisli malo o ovome.Sve negativne manipulacije poticu od OPS-a.Hronologija opisanih dogadjaja po mom misljenju je iskljucivo rezultat djelovanja istih.Vidim da ti ovo sve tumacis sa malo vise emocija(mislim da su te uvukli u njihovu igru)


O emocijama i ''uvlačenju u njihovu igru'' ću posebno ,pošto sam prije par godina upravo izašao iz ''njihove igre'' i otplatio taj kredit, i pošto je vidim *vjetar* izdvojio baš ono ''...... da komuniciram sa određenim nefizičkim bićima kroz snove , tj oni sa mnom ponekad..... ,što sam tek usput spomenuo u kontekstu koje su reakcije na takve priče kad ih se eventualno spomene u prosječnoj nam ljudskoj okolini , porodice, škole, faksa ili posla, ili svega toga zajedno, kako vremenom prolaziš kroz te ''zvanične institucije'' , a Lampa se buni da joj nisam odgovorio , pa ću to morat ukomponovat nekako u jedan paketić. A za Lampu i vjetra samo za veceras kratko, vezano za to da nisam joj argumentovao , i vjetar sto je izdvojio da ''krenuo sam napisati, ali nisam stigao'' .

Ja sam tamo konkretno napisao misljenje samo za Nicazinu priču , a Lampa je pitala nešto uopćeno , tj nije joj jasan taj eventualni slučaj i spoznaja da kako ona kaže ''OPD tim'' i sam ima jednu manju grupaciju koja je malo drugačija i manje nježna da tako kažem, ili kako sam ih nazvao ''opd napadači'' , moram ih nekako nazvati , termini su improvizovani jer svakako o ovim stvarima nemamo baš neki jasno definisani i široko uvaženi rječnik. Lampa , u međuvremenu je Nicaze sinoć stavio dodatni dio priče , i to baš taj najbitniji , o gatari i o zlobnim manipulativnim namjerama tog mu poznanika , a vezano za to konkretno sam i pisao , pa sam ostao na tome, a pošto je bilo oko 01:30 iza ponoći i spavalo mi se već jako , nisam dalje ništa odgovorio tebi na pitanje koje je tako malo široko i uopćeno i to još vezano za stvar koja ti se čini nevjerovatna kako sam shvatio, pa bi mi neka argumentacija oko toga uzela sinoć još vremena a bilo mi je već kasno. Krenuo sam, ali Nicaze je u međuvremenu dodao najbitniji dio same priče oko koje sam i pisao. A spavalo mi se i kasno je bilo. Shvatljivi razlozi ?
Da bih pojasnio to što uopćeno pitaš Lampa, radi se o mojim nekim ličnim iskustvima od prije nekoliko godina, a evo i vjetar je pitao slično , pa ću vam to opisati i presabrat ćeš po svom dojmu ima li toga ili nema, ali upravo u ovoj priči o ''magičaru'' koji bi da naručeno preko gatara kontrolira druge ti se i krije dio odgovora , nije nepovezano ne brini. Nije sinoć bio kraj svijeta, napisat ću otkud takav ugao pogleda na tu stvar i taj slučaj.
A evo ti tamo na je na prošloj strani i *sigma* navela slučaj da je neko unio malo straha osobi koja je kako kaže ''imala ulogu sitnog mučitelja/psihopate'' :

Citat:
sigma >>> ne salim se ni najmanje, samo sam se setila iste situacije, i u tom slucaju je, telefon zvonio osobi 'ajmo je nazvati osoba "koja je predano i sa uzivanjem igrala ulogu sitnog mucitelja" sto bi rek'o K. ili jos blize, psihopate kojem bi svaki psihopata pozavideo.Proizvelo je tako divan, ali nazalost, predvidljivo kratkotrajan efekat,


to ti je od iste te ''opd napadačke'' ekipe jedan ''gumeni metak'' tom dotičnom psihopati, kao vjerovatno i ono što je navela ptica-dodo.

Nego Nicaze, vezano samo za ovo što ti kažeš, meni ta tvoja priča, kad se hronološki sastavi kazuje da je upravo to OPS biće u priči taj tvoj poznanik, i to malo jači org.portal ,kako si ga i sam počeo doživljavati , i to vidiš sklon takvim manipulacijama drugih ''iz sjene'' ili ''preko gatare'' , i sam nimalo nježno dotaknut i posjećivan od strane ''nekoga''. E sad ja zaista ne znam zašto bi se na njega upravo okomila OPS bića onda. Oni imaju međusobne sukobe to svakako, nego ovo je baš hronološki zasebna priča, uzročno-posljedičnu vezu si pojasnio , i meni je očito da su ti napadi bili odgovor baš na to šta je on pokušao petljati upravo oko eventualnih manipulacija nad tom djevojkom.

Moje viđenje sam ukratko opisao, nego stani, volio bih ja čuti onda , po tebi recimo,ili po Lampi pošto i ona insistira da samo ''ops'' se bave napadima , kako konkretno izgleda ta priča o tom tvom poznaniku u tom slučaju da iza te žene u bijelom i napada na njega stoje OPS bića , ako na to misliš u ovome što si naveo ?
pričamo malo o tom konkretnom slučaju, i eto elementi i uzročno-posljedične veze događaja su tu, šta se po tebi desilo i kako je sve išlo u toj opciji da su njega napadala OPS bića, i ko je u tom slučaju on ? Ko je uzeo čiji hologram, ko je tu izmanipulisan, čiji je tu napad stvaran , čiji umišljen, i najbitnije , kako recimo ti gledaš na taj njegov potez da mu gatara ''sredi'' drugo ljudsko biće , i je li to i u kojoj mjeri napadno i ''prljavo'' uplitanje u kompletan život drugog bića ,koje tog poteza nije bilo ni svjesno, a o ''slobodnoj volji'' da ne govorim. Koja je tu ''slobodna volja'' te djevojke, koja njegova, koja od te gatare ? Ne ide sve tek tako da se termin ''slobodna volja'' raspusti , pa kome se šta prohtije.
Upravo zbog tog je i došlo do ovog svega na Zemlji.

A to da OPS-i manipulišu , ''bacaju kosti'' i predstavljaju se često za nešto što nisu , to ja dobro znam. To znaš i ti vjerovatno , a eto posebno i preko cijelog slučaja tog poznanika.
nemoj se sad i ti hvatati toliko za sam termin ''opd snajperisti'' , rekao sam gore , moram nekako nazvati i opisati riječima to, nego eto zanima me recimo neka druga varijanta sklopljene priče o tom tvom poznaniku, bez uplitanja eventualnih ''opd snajperista'' eto, šta se tu i oko toga svega onda desavalo , neko drugo misljenje i sastavljena priča ?.
Sjenko također koliko vidim navodi opciju koja je bliskija opciji koju i ja spominjem, pa bih volio čuti ako ima neka druga opcija koja bi se logično uklapala u hronoligiju tih dešavanja.

poz.

ps: lampa i vjetar, oko Nicazinog poznanika,gatare,djevojke i žene u bijelom mislim da neće iskočiti neki novi detalj , otprilike mi je jasno sta me je zanimalo, pa tako cu sutra vama napisati sta ste pitali . kratko sam navece samo ovih dana na netu i pospan.
a ako imate neku drugu opciju te price , sto sam pitao i Nicaze-a , napisite.

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: sri feb 01, 2012 3:32 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Catandy je napisao/la:
polako, biće svakome neka pojašnjenja koja su upitana, razdvojit ću ih, stanite malo ekipa koja je malo osula po meni vezano za napisano, a upravo sam u prvom postu na Nicaze-inu priču rekao da mi nisu neznana čuđenja koja nerijetko i brzo prerastu u ismijavanja ili osude otprilike,jer vidim da neki ove stvari čak smatraju pod ''fantasy''. cartman, to se inače ovako zovu paranormalne stvari i fenomeni, s tim da postoje ljudi kojima je to sve bliže bez tog prefiksa ''para'' , a sad gdje ćeš ti u to sve uklopiti šta je ''fantasy'' a šta ne , ovisi o tvom ličnom poimanju i shvatanju tih stvari.

Sjenko je napisao/la:
Po mojem shvaćanju žena u bijelom nije OPD snajper kako Catandy kaže. Kad god netko prčka sa gatarama, preko gatara koje djeluju kao medij, slaže pakt sa nekakvim bićem, najvjerojatnije demonskim pošto oni rade usluge. Kad tad taj demon dođe na naplatu, koja uvijek ide s kamatama, koliko god samim OPS silama bio važan (ili nevažan) pojedinac kojeg se kamatari.


Ali evo Sjenko je također dotakao to da je tom liku moguće došlo bilo na naplatu prčkanje sa demonskim uticajima , naravno , njemu za neku ličnu korist , i da se za to plaćaju i neke ''kamate'' . ja samo znam kolika je ''kamatna stopa'' kod koje od strana, i kod kojih je bolje uzimati kredit ako se već mora , ili bolje ne uzimati nikakav. ja sam uzimao kredit kod obiju strana , i otplatio kamate. uzimati kredit ne znači službovati i pokoriti se banci , već zatražiti pomoć da ti lično neko od tih nefizičkih bića pojasni šta se dešava. I sa jednima i sa drugima sam se manje više razdužio po pravilima ugovora , no problem je nastao u vezi ''utjerivača dugova'' jedne od strana, koji na stranu sam ''kredit'' , nego su smatrali da su oni sami ''gazda banke'' , a ne tek ''podsjetnici na dug'' ,takva im je napuhana narav kod te grupacije. I nakon toga sam imao prilike saznati kako izgleda kad njih same neko podsjeti zapravo ko su i šta su i koji su im kapaciteti, a taj dio priče prepoznajem u tom Nicazinom ops portalnom poznaniku, koji s druge strane ne zna ni šta ga je snašlo , nakon što je htio da ''iz sjene'' tj preko ''gatare'' valjda potpuno ako je moguće manipulira i kontroliše drugo biće (tu djevojku neku). Ja sam svoj kredit iskoristio za ''školovanje i učenje'' kako bi se to reklo, a ne za takve stvari. S tim da taj lik sam nije imao nikakav ''kredit'' , niti je u mogućnosti da ga zatraži po opisu koji je dao Nicaze, već lik koji je u toj priči u kontaktu sa višim nam spratom , je ta ''gatara'' , a može biti i ta djevojka, pa su zapravo njoj u pomoć doletili njeni , naravno poenta je bila da joj odmaknu tog lika koji bi još da ju i nekakvom ''prljavom magijom'' kontrolira za svoje prohtjeve. zanimljivo.

A žena u bijelom je već viša klasa igrača, jer očito je da ta ne pita za dozvole hoće li se i gdje umiješati , niti ju ta ''gatara'' može otjerati. A ta je iz te jedne manje exponirane ekipe koja je nerijetko tako ''poučno-duhovita'' u svojim napadima i hologramima , tako da pošto je dotični htio očito da na takav prljav način manipulira tu djevojku, da bi mu bila pokorna ''mlada u bijelom'' , i dobio je onda hologramski lik ''žene u bijelom'' , koji mu također nije izlazio iz glave i snova , jako poučno i konkretno su mu odgovorili zapravo. ali dobio je ženu u bijelom u skroz drugačijoj varijanti i kroz drugačija djelovanja. I logično, onda je po ustaljenoj org.portalskoj praksi ''potražio svoje puteve u vjeri'' kako kaže Nicaze , i vjerovatno ''upoznao boga'' , tj svakako je upoznao i shvatio da ''ima tu nešto oko svega toga'' , i da postoji strana koja ne preferira gatare i male zlobne organske portale koji bi da ''prljavom magijom'' manipuliraju druga bića.

Nicaze je napisao/la:
Catandy: Razmisli malo o ovome.Sve negativne manipulacije poticu od OPS-a.Hronologija opisanih dogadjaja po mom misljenju je iskljucivo rezultat djelovanja istih.Vidim da ti ovo sve tumacis sa malo vise emocija(mislim da su te uvukli u njihovu igru)


O emocijama i ''uvlačenju u njihovu igru'' ću posebno ,pošto sam prije par godina upravo izašao iz ''njihove igre'' i otplatio taj kredit, i pošto je vidim *vjetar* izdvojio baš ono ''...... da komuniciram sa određenim nefizičkim bićima kroz snove , tj oni sa mnom ponekad..... ,što sam tek usput spomenuo u kontekstu koje su reakcije na takve priče kad ih se eventualno spomene u prosječnoj nam ljudskoj okolini , porodice, škole, faksa ili posla, ili svega toga zajedno, kako vremenom prolaziš kroz te ''zvanične institucije'' , a Lampa se buni da joj nisam odgovorio , pa ću to morat ukomponovat nekako u jedan paketić. A za Lampu i vjetra samo za veceras kratko, vezano za to da nisam joj argumentovao , i vjetar sto je izdvojio da ''krenuo sam napisati, ali nisam stigao'' .

Ja sam tamo konkretno napisao misljenje samo za Nicazinu priču , a Lampa je pitala nešto uopćeno , tj nije joj jasan taj eventualni slučaj i spoznaja da kako ona kaže ''OPD tim'' i sam ima jednu manju grupaciju koja je malo drugačija i manje nježna da tako kažem, ili kako sam ih nazvao ''opd napadači'' , moram ih nekako nazvati , termini su improvizovani jer svakako o ovim stvarima nemamo baš neki jasno definisani i široko uvaženi rječnik. Lampa , u međuvremenu je Nicaze sinoć stavio dodatni dio priče , i to baš taj najbitniji , o gatari i o zlobnim manipulativnim namjerama tog mu poznanika , a vezano za to konkretno sam i pisao , pa sam ostao na tome, a pošto je bilo oko 01:30 iza ponoći i spavalo mi se već jako , nisam dalje ništa odgovorio tebi na pitanje koje je tako malo široko i uopćeno i to još vezano za stvar koja ti se čini nevjerovatna kako sam shvatio, pa bi mi neka argumentacija oko toga uzela sinoć još vremena a bilo mi je već kasno. Krenuo sam, ali Nicaze je u međuvremenu dodao najbitniji dio same priče oko koje sam i pisao. A spavalo mi se i kasno je bilo. Shvatljivi razlozi ?
Da bih pojasnio to što uopćeno pitaš Lampa, radi se o mojim nekim ličnim iskustvima od prije nekoliko godina, a evo i vjetar je pitao slično , pa ću vam to opisati i presabrat ćeš po svom dojmu ima li toga ili nema, ali upravo u ovoj priči o ''magičaru'' koji bi da naručeno preko gatara kontrolira druge ti se i krije dio odgovora , nije nepovezano ne brini. Nije sinoć bio kraj svijeta, napisat ću otkud takav ugao pogleda na tu stvar i taj slučaj.
A evo ti tamo na je na prošloj strani i *sigma* navela slučaj da je neko unio malo straha osobi koja je kako kaže ''imala ulogu sitnog mučitelja/psihopate'' :

Citat:
sigma >>> ne salim se ni najmanje, samo sam se setila iste situacije, i u tom slucaju je, telefon zvonio osobi 'ajmo je nazvati osoba "koja je predano i sa uzivanjem igrala ulogu sitnog mucitelja" sto bi rek'o K. ili jos blize, psihopate kojem bi svaki psihopata pozavideo.Proizvelo je tako divan, ali nazalost, predvidljivo kratkotrajan efekat,


to ti je od iste te ''opd napadačke'' ekipe jedan ''gumeni metak'' tom dotičnom psihopati, kao vjerovatno i ono što je navela ptica-dodo.

Nego Nicaze, vezano samo za ovo što ti kažeš, meni ta tvoja priča, kad se hronološki sastavi kazuje da je upravo to OPS biće u priči taj tvoj poznanik, i to malo jači org.portal ,kako si ga i sam počeo doživljavati , i to vidiš sklon takvim manipulacijama drugih ''iz sjene'' ili ''preko gatare'' , i sam nimalo nježno dotaknut i posjećivan od strane ''nekoga''. E sad ja zaista ne znam zašto bi se na njega upravo okomila OPS bića onda. Oni imaju međusobne sukobe to svakako, nego ovo je baš hronološki zasebna priča, uzročno-posljedičnu vezu si pojasnio , i meni je očito da su ti napadi bili odgovor baš na to šta je on pokušao petljati upravo oko eventualnih manipulacija nad tom djevojkom.

Moje viđenje sam ukratko opisao, nego stani, volio bih ja čuti onda , po tebi recimo,ili po Lampi pošto i ona insistira da samo ''ops'' se bave napadima , kako konkretno izgleda ta priča o tom tvom poznaniku u tom slučaju da iza te žene u bijelom i napada na njega stoje OPS bića , ako na to misliš u ovome što si naveo ?
pričamo malo o tom konkretnom slučaju, i eto elementi i uzročno-posljedične veze događaja su tu, šta se po tebi desilo i kako je sve išlo u toj opciji da su njega napadala OPS bića, i ko je u tom slučaju on ? Ko je uzeo čiji hologram, ko je tu izmanipulisan, čiji je tu napad stvaran , čiji umišljen, i najbitnije , kako recimo ti gledaš na taj njegov potez da mu gatara ''sredi'' drugo ljudsko biće , i je li to i u kojoj mjeri napadno i ''prljavo'' uplitanje u kompletan život drugog bića ,koje tog poteza nije bilo ni svjesno, a o ''slobodnoj volji'' da ne govorim. Koja je tu ''slobodna volja'' te djevojke, koja njegova, koja od te gatare ? Ne ide sve tek tako da se termin ''slobodna volja'' raspusti , pa kome se šta prohtije.
Upravo zbog tog je i došlo do ovog svega na Zemlji.

A to da OPS-i manipulišu , ''bacaju kosti'' i predstavljaju se često za nešto što nisu , to ja dobro znam. To znaš i ti vjerovatno , a eto posebno i preko cijelog slučaja tog poznanika.
nemoj se sad i ti hvatati toliko za sam termin ''opd snajperisti'' , rekao sam gore , moram nekako nazvati i opisati riječima to, nego eto zanima me recimo neka druga varijanta sklopljene priče o tom tvom poznaniku, bez uplitanja eventualnih ''opd snajperista'' eto, šta se tu i oko toga svega onda desavalo , neko drugo misljenje i sastavljena priča ?.
Sjenko također koliko vidim navodi opciju koja je bliskija opciji koju i ja spominjem, pa bih volio čuti ako ima neka druga opcija koja bi se logično uklapala u hronoligiju tih dešavanja.

poz.

ps: lampa i vjetar, oko Nicazinog poznanika,gatare,djevojke i žene u bijelom mislim da neće iskočiti neki novi detalj , otprilike mi je jasno sta me je zanimalo, pa tako cu sutra vama napisati sta ste pitali . kratko sam navece samo ovih dana na netu i pospan.
a ako imate neku drugu opciju te price , sto sam pitao i Nicaze-a , napisite.


Hvala ti catandy, što se mene tiče daljnja pojašnjenja nisu potrebna.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: sri feb 01, 2012 1:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Ovo što kažeš Catandy, za dio OPD sila koje su malo grublje. Ljudi obično zamišljaju OPD sile kao nekakvo ultimativno dobro. Po mom viđenju stvari, one su uglavnom ovdje radi ostvarivanja ravnoteže. Nisu fiksne po formi izražavanja i načinu djelovanja, nego po potrebi pokazuju zube. Nekad će pokazati zube i nekome tko je OPD kandidat ako mu je to kao lekcija tada potrebno. Primjer za to su recimo Crni Siriani koje sam već prije spominjao.

Što se Nicazeovog primjera tiče, meni se čini da je jednostavno demon došao na naplatu, da tu nisu OPD sile u igri, no nemogu to sa sigurnošću tvrditi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: uto feb 07, 2012 10:16 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 27, 2011 6:15 am
Postovi: 46
Lokacija: Innerspace
Kada se vec pominju demoni i ostalo da li je neko cuo za "armije pakla 666", koje pozivaju na duhovni rat?

Naisao sam na ovaj tekst na mnogim sajtevima koji mi deluju veoma opasno i ozbiljno (link necu ostaviti iz sigurnosnih razloga)

Kod:
Vekovima, hrišćani su nas neumorno napadali a to se nastavlja i dan danas. Progonjeni smo tamo gde ne možemo otvoreno da imamo svoja mesta za Satanističko obožavanje u javnosti. Često moramo da krijemo svoja uverenja i vežbe od drugih u nameri da zadržimo nas rad, izbegnemo velike sukobe sa našim porodicama i da izbegnemo proganjanje i zlostavljanje. Mesta gde možemo da nabavimo crne sveće i ostale Satanističke predmete postaju sve redja i pristup Satanističkim knjigama molitvi i inspiracija je nemoguće nabaviti u običnim radnjama koja su preplavljena hrišćanskom nečisti. Predugo smo okretali obraz. Krajnje je vreme da počnemo da uzvraćamo udarac snažno i sa osvetom. Burni dani su gotovi a mi posedujemo psihičku moć.

Fundamentalni hrišćani stalno brbljaju o "vezivanju Satane" "vezivanju i proklinjanju Demona" i tako dalje. To su sve prazne priče. Vreme je da im mi pokažemo šta je *pravo* vezivanje i proklinjanje. Sa burnim danima je gotovo i nema zakona protiv duhovnog proklinjanja i ostalih radnji duhovne osvete. Ono što radiš koristeći moći uma u privatnosti unutar svoje ritualne odaje ili van je legalno i slobodno.

Satana hoće potpuno iscrpljen vrtlog psihičke energije svojih neprijatelja i uništene.

Satana je tražio od svakog posvećenog Sataniste da učestvuje u duhovnom ratu. Moramo raditi zajedno kao tim i kao borbeni ovan, neumorno napadajući psihički naše neprijatelje. Svako može uraditi barem jedan ritual ili stvoriti energetsku liniju i/ili usmeriti destruktivnu energiju ka naprijatelju. Mnogi od vas koji ste istinski posvećeni i sposobni će te možda želeti da izvedete ritual za Satanu gde se posvećujete kao ratnici i angažujete se da izvodite redovno radove psihičkog uništavanja protiv neprijatelja. Koveni takodje mogu ovo raditi i što više ljudi učestvuje- to je veća moć.

Ovde je bitno da se radi u tišini i tajnovistosti. Osnaži svoje srce i um. Kao što nam slike Egipatskih Bogova pokazuju sa rukama prekrštenim preko grudi- srce i ljudske emocije su ranjive pri manipulisanju. Neprijatelj ovo iskorištava. To je razlog zbog kojeg je nazarećanin obično prikazivan sa raširenim rukama. To je za iskorištavanje ljudskih emocija. Ne smemo nikada zaboraviti inkviziciju i šta je učinjeno milionina nedužnih ljudi pod hrišćanskom vladavinom.

Ni jedno ljudsko biće nije od tolike važnosti Satani koliko je to ratnik. Satana će te nagraditi raskošno kao što je učinio i samnom. Sada je vreme i Satana traži od svakog od nas da se pridruži u borbi i baci neprijatelja na kolena i potpuno uništi psihičkim putem. Meditacija moći je poklon od Satane. Promenilo je mnoge od naših života na bolje. Vreme je da svako od nas da nešto zauzvrat u znak zahvalnosti. Sto više učiniš za Satanu, više će Satana učiniti za tebe. Svaki ratnik će primiti posebno priznanje i istaknut čin u Paklu.

Sto se tiče onih koji su zadovoljni "živi i pusti druge da žive" stavom i koji radije ignorišu stalno napredujući hrišcanski problem koji proklinje i huli našeg Boga, koji čine da donose zakone koji zauvek oduzimaju naša prava i neprestano bore protiv nas- ti ljudi ne zaslužuju da se nazivaju Satanistima. Potrebno je samo da se ukuca "spiritual warfare" i "Satan" zajedno u bilo kom pretrazivaču da bi se pronašlo na hiljade ratobornih hrišćanskih web sajtova koji tvrde kako nas neumorno napadaju. Do sada, mnogi Satanisti su okretali drugi obraz. Ovo se mora ispraviti.

Verujem da tekst nije zanemarljiva besmislica i da je rat stvaran i da treba obratiti paznju.

_________________
Nismo in svesni svoga dana ako nismo svesni cesto nevidljivih sitnica u njemu koji nas cine velikim - OSECANJA


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: sri feb 08, 2012 2:31 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
Sjenko je napisao/la:
Primjer za to su recimo Crni Siriani koje sam već prije spominjao.


Sjenko , jeste , jedni od tih su ti , to su oni dobermani *Anubisi*, spominjali smo ih , s tim da ih ja ne znam toliko po porijeklu solarnih sistema (ti poznaješ da je ta jedna ''grublja'' podgrupa sa Siriusa) , nego ih više poznam po naravi i ''načinu komunikacije'' , samo jedino znam da i takvih podgrupa ima više , ne tek jedna , i da su i sami u nekim sukobima i netrpeljivostima, ali to su već ''gore njihove'' stvari i to tek nije lako pohvatati nama na koje se ta njihova djelovanja ne odnose baš toliko direktno, osim kad ''intervenišu po ovlastima'' , ili kako kažeš ''pokažu zube'' .

vjetar je napisao/la:
..I kad već nemaš vremena, jel možeš onda samo ukratko pojasniti ovu rečenicu, obzirom si, u različitim formama, s njom već toliko puta "izletio" pa mi je to postalo Čudno dešavanje........ da komuniciram sa određenim nefizičkim bićima kroz snove , tj oni sa mnom ponekad,


@ vjetar , poz

vjetre možeš li samo precizirati ima li nešto konkretno da ti je nejasno ili čudno , jer ne razumijem baš pitanje. pa nisam ja jedini koji je imao doticaja sa nefizičkim bićima. astralnih, kroz snove, kroz tzv. ''budne snove'' itd. mnogo ljudi to ovdje spominje. ili je to lično tebi ne toliko blisko , pa ti je čudno.


vjetar je napisao/la:
Taman sam krenuo pojasniti Lampi vezano za taj pogled na postojanje i tih ''opd napadačkih'' bića, ali to ću sutra ako stignem, kasno mi sad kuckati,...I onda nakuca još pet-šest puta toliko?!


A to napisao sam eno već, ja sam se javio i pisao konkretno vezano za Nicazinu priču , u kojem slučaju sam upravo prepoznao uticaj tih bića s kojima sam ranije imao neke doticaje , a Lampa je izletila sa uopćenim pitanjem. U međuvremenu je Nicaze dodao taj najzanimljiviji i ključni dio priče , to oko gatare i naručivanja klasične ops-ovske ''prljave magije'' u cilju kontrole drugog bića (te djevojke koju je taj lik kao ''pikirao'') , a koja toga nije ni svjesna, pa je njega zatim nešto ''pikiralo''. pa sam ostao na tome , jer specifično o tome sam i pisao. Uletio mi je taj ''priorotetniji'' dio da tako nazovem, koji je Nicaze u međuvremenu dodao. A bilo je oko pola 2 naveče , i mislio sam i Lampi malo obrazložiti , ali spavalo mi se već. A ''nakucano još toliko'' ako te buni, brzo kucam pa zato. I nije ništa sad ''toliko'' , već upravo onoliko koliko sam imao reći i dodati na to.

O takvim paranormalnim dešavanjima svakako nije uopće lako pisati riječima , a kamoli sad u dvije riječi . Ne znam koliko si ti toga osjetio na svojoj koži , ali od tih stvari nerijetko ljudima krene cijeli život u skroz drugom pravcu, dešavaju se ti razni stresovi, prepadi, napadi , traume, obolijevanja , a nekad je to sve svakako povezano i sa ''čudnim okolnostima nečije smrti'' . Tako da to sve se baš ne može opisati kratkim i mudrim ''narodnim izrekama'' , da može , onda se stavi : Kako je taj ''magijaš'' krenuo da sije , tako je i pobrao . i to je to. Eto može i tako , to bi bilo puno kraće, ali tu nema baš nekog obrazloženja. Ovo je ipak forum o tim stvarima, gdje se upravo o tome iznose mišljenja, iskustva, pitanja ili stavovi. Forum je posložen tako da ide post iza posta, i uletila je u međuvremenu kompletirana priča koja me zanimala, i to je to. To pitanje ti je čisto literarnog karaktera , i time ne toliko bitno po meni, upravo ne baš na ovoj pod-temi.

Ali pošto si to spomenuo u kontekstu i ''ostalog što sam pisao na forumu'' , ako ti je sad nešto samo po sebi postalo ''čudno'' kako kažeš , dobit ćeš svakako dio odgovora na ovoj temi, jer gdje god sam šta napisao, vezano je za pojedinu i zasebnu podtemu , razumiješ , i nije neka globalna cjelina, pa ti se možda nešto čini nepovezano , ako te se lično ne dotiče. Za neke snove recimo, oni kojih se ticalo ili neko ko se nadovezao , nisu smatrali da je nepovezano, i upravo je malo pojasnilo i pomoglo ''sanjaču'' . većinom se javim na stvarima gdje se spominju ti direktni kontakti , ne toliko na temama gdje se primjerice raspravlja o literaturama. Ima šta me više zanima , šta ne , i šta mi je i samome bilo blisko, prije u većoj mjeri , danas u manjoj. Tako da ako imaš malo preciziraj na šta recimo konkretnije bi se trebao ''samokritički vratiti'', ako imaš nešto da izdvojiš . A nečiji lični kontakti/snovi/doživljaji , i shvatljivo je da neko kog se direktno priča ne dotiče , ili mu je ne toliko bliska , i to sa strane vidi kao ''tuđi film'' , ne vidi možda neku povezanost niti doživljava to. A kad je već ovdje ispala priča malo o toj grupi koju improvizovano zovem ''napadački opd'' , napisat ću ovdje i moja (para)normalna dešavanja i doživljaje s njima, i upravo kad si već izdvojio ''ostalo pisano'' , malo i kontekstualno povezati sa tim ''ostalim'' , a i hronološki spojiti, pa će biti možda jasnije.

vjetar je napisao/la:
Šta kažu?
Jesu li i oni "napadački opd"?



a ovo, evo ti zasad baš ukratko kako si tražio.

P: Šta kažu?
O: Sad više ne kažu ništa . S njima sam se baš prepirao prije 4 , pa opet prije 2 godine, a ne baš ''kontaktirao/komunicirao u astralnom doticajnom kontaktu'' . i otad ne mogu sam sa svoje strane inicirati kontakt s njima.

P: Jesu li i oni "napadački opd"?
O: Jesu. Između ostalih i oni. Drugi s kojima sam dolazio u doticaj su ti malo i ostalima poznatiji o kojima se više priča i zna, ''napadački OPS'' , Orion.

Ako šta imaš još pitati vezano za temu,ili nadovezano na nešto drugo ako te nešto posebno zanima ili ti je ''čudno'' od tog ''ostalog'' kad već spominješ , odgovorit ću ti što bliže mogu, jer vidim da si od ovih narančastih koji vode sajt , i cijenim taj trud, (opd trud valjda :D ) ,a pošto sam upravo ovdje našao neke stvari koje su mi trebale kao orjentiri i bile mi korisne, potrudit ću se da ti što bolje odgovorim na pitanje. ali nema baš ''ukratko'' odgovora o paranormalnim stvarima ,posebno što je sve to jako teško uopće opisivo riječima. Osim ako to nije pitano u zajebanciji , kao ono ''i šta ti kažu'' i ''koji su''. Kad ''šta kažu'' vjetre ? Kad ? prije 8 godina, prije 6 , prije 4 , prije 2 . Vrijeme je prolazilo i stvari su bile drugačije, isto kako i ti i ja nismo isto sa roditeljima pričali kad smo imali 4 godine , pa kad smo imali 12 , pa 20 , pa 25 godina... svijet u kojem ćivimo nije baš toliko statičan i kruto definisan.

Ti isti su recimo povezani i sa obustavom Cass info-kanala prošle godine, na šta sam isto bio bacio komentar ,ako ti je i tu možda nešto bilo nejasno, pa ako je pitanje bilo zajebantsko i duhovito, onda ja tebi recimo predlažem da na Laurinim & Co sajtovima recimo pitaš ''šta vam novo kažu'', i koji su oni po tim opredjeljenjima i polaritetima, jesu li oni fini opd, grublji opd, napadački ops ili oni neki ''ops koji ipak nisu toliko zlobni, znate , ima i dobronamjernih....'', kako je navedeno ponegdje. Mora da nisu dobro zavrtili ploču, do toga je vjerovatno. :-s

Za takve kontakte ima prirodni način, bez ikakvih pomagala, hipnoze , transa, alfa , beta , gama stanja svijesti ... samo što se to ne može ''naučiti'' i prenijeti nekome, nego se tako rodiš ili ne . S tim da je moja priča vezana za blokadu te moje ''antene'' , tj punog opsega ljudske intuicije i ''šestočulnosti'' s kojom sam originalno rođen , jer sam bio prekršio dogovor/ugovor. Poslije mi je to donekle sanirano , ali od druge strane (uz naplatu ''kamate'' koju spominje Sjenko), pa su upravo zbog toga doletili opet ti ''interventni'' ,a ne toliko lično radi mene, nego jer su inače u sukobu te njihove grublje pogdrupe, i gdje se pojave jedni, vrlo brzo se pojave i drugi, i tako, to je uostalom moja lična priča oko tih čudnih i (para)normalnih dešavanja i susreta/odnosa sa njima , koja ima svoju hronologiju. to mi je sve bilo prejako, tad kad se dešavalo, a upravo tad sam bio u osjetljivom razdoblju radi nekih životnih stvari , pa mi je trebao upravo mir i malo ''tišine'' , pa i nisam baš ni želio puno inicirati neke susrete/kontakte s njima.

takve podgrupe su manje exponirane , tj oni i ne dolaze puno u doticaj sa ''kandidatima za 4D opd'' , nego im je zadatak odmaganje ops-ima i najzadrtijim ''organskim portalima'' , dvonogim hodajućim ulazno/izlaznim punktovima tih ''ops sila'' . Otprilike po onoj : ''neprijatelj moga neprijatelja = moj prijatelj'' , ili ''ko odmaže mom neprijatelju = moj prijatelj/saveznik'' , takav im je otprilike status , iz perspektive nekoga ko bi se smatrao ''kandidatom za 4D opd'' .

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: sri feb 08, 2012 2:55 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jul 26, 2011 10:19 am
Postovi: 120
Lokacija: black hawk down-black hawk up...all the same,just like grain of sand in sand-glass
PS: e, vjerujem vjetre da bi pitao i koji su ''neki od tih'' , a spomenuo sam ih na jednoj drugoj temi , pa ako ti je možda i tu nešto od tog ''čudnog'' što navodiš , evo ti možda nešto malo pobliže. Po nekim drugim opisima koje sam našao upravo ovdje na forumu (od tih njihovih ''mirnijih'' bića je vjerovatno došao taj kanal/poruka) , jedna od grupa koja ima i jednu takvu ''interventnu jedinicu'' , i dovukli su ih ovdje, i s kojima sam jednom bio u doticaju nakratko, su oni koji se spominju kao nefizička bića iz matičnog im sistema ''Arkturus'' . Oni koji su upleteni ovdje većinom su level 5 .

Ja ih znam kao Taurene , ili Tauruse. A ime koje se koristi , tom zviježđu su dali stari Grci (kao i imena i nazive većini ostalih nama vidljivih solara/zvijezda), a to ime je od Ark-Taurus. Drugo zviježđe koje nosi naziv po biku je sam ''Bik'' , samo ''Taurus''. Bez ''Ark'' . Ovi im rođaci su dodali ''Ark'' jer su na vrijeme uspjeli napraviti ''arku'' kad je njima naletio veliki Val :P :P . Oni mi nisu ostali previše dragi pa se moram našaliti malo na njihov račun, ali to baš i nije potpuna šala. Kad bude , napisat ću možda nešto o njima tamo gdje je neka tema za ''aliene/vanzemaljce'', da ne dužim posebno o njima ovdje, iako su oni baš i bili nakratko u mojim ''čudnim dešavanjima'' .

Oni su ovdje radi određenog ''problema'' koji su također stari Grci opisivali , i zvali su ga Taurus-Minor , ili Minor-Taurus. Mali bik , minotaur. No po njihovoj mitologiji ako ti je poznato, ''mali'' minor-taurus je navodno imao nestašno ponašanje ,i nije bio toliko mali , sakrio se kažu u neki labirint i jeo/napadao ljude koji zalutaju u taj labirint. Taj minor-taurus , tj možda i neka grupa takvih bića su bili otprilike oni koji su imali slična ponašanja kao ''sivi'' i reptilska bića ops orjentacije u svojima napadima i ''otmicama''. S tim da su oni izvukli i maknuli odavde većinu tog tipa bića koja su se malo bila otela kontroli. To su bila nefizička bića, ali ne prirodna, nego rezultat nekih experimenata te cijele svite i bića sa nama viših nivoa, iz nefizičkog aspekta postojanja.

_________________
Gdje smo stali, tu smo pali. Gdje smo pali, tu smo ostali.
Gdje smo ostali, tu smo nestali, malo uzeli, a malo dali.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: sub feb 18, 2012 3:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 27, 2011 6:15 am
Postovi: 46
Lokacija: Innerspace
Bilo ko? Ne verujem da"armije pakla 666" smatrate budalastinom, pa bih voleo neki odgovor ako moze?! :-k
Hvala

_________________
Nismo in svesni svoga dana ako nismo svesni cesto nevidljivih sitnica u njemu koji nas cine velikim - OSECANJA


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: sri apr 11, 2012 2:36 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: uto mar 06, 2012 5:35 pm
Postovi: 27
Kad sam bila mala baka me plašila babarogom . Ove "armije pakla 666" iz moje perspektive 40-godišnjakinje koja je prošla svoj osobni pakao djeluju na mene isto ko i babaroga. Općenito mi se kosa diže na glavi od pompoznih pokreta i religijskih skupina. Sve što ima za cilj da izazove zastrašivanje ja isključujem i ignoriram. Osobno me više brine onaj skriveni rat koji vode iluminati- i posljedice koje na nama ostavlja zaprašivanje chemtrailsima, hrana, voda i cjepiva i ini načini kojima kojima nas dovode u stanje kokošje hipnoze i zatupljenosti. Ne bojim se ja vrađbina i bacanja uroka - da je do toga ne bi me već bilo, jer kraj u kojem sam odrasla i do nedavno živjela pun je "coprnica". Mislim da samo strah otvara vrata takvom djelovanju. Sve dok se ne bojiš ne mogu ti ništa. To je ili skupina napuhanih fanatika ili instrument koji skreće borbu na krivo bojište, jer pravi rat se vodi na nekim drugim nivoima. I za sad mi se čini da ga gubimo. Nadam se da sam u krivu i da iz mene govori samo trenutni pesimizam i da ima netko argumente da me uvjeri da imamo šanse dobit ga. Ali meni ona Orwellovska proročanstva postaju prerealistična i to me više brine od šake idiota koji se klanjaju sotoni ili kome li već.

_________________
„Razum me ničemu nije naučio, sve što znam otkrilo mi je srce.” (Lav N. Tolstoj)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: sub apr 14, 2012 9:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub apr 14, 2012 9:18 pm
Postovi: 80
Da, definitivno se desava nesto neobico..iz svega sto mi se u poslednje vreme dogadja jedino mogu da zakljucm da pojacano osecam aktivnosti sunca, a to sam i potvrdila kad sam zapisivala vreme tih pojacanih senzacija po telu (a i unutar njega) i kasnije na jednom sajtu koji prati solarne aktivnosti uporedila sa *aktivnostima* ili erupcijama na suncu, pracene elektromagnetnim talasom ili cime vec, podudara se sa vremenom tih pojacanih senzacija..dali nam je krenulo *budjenje*?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: sub apr 14, 2012 9:56 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Da, hvala na tom siteu, nisam vidio bolji od toga, spremio sam ga u bookmarks-e i uspoređujem svoja stanja.
U zadnje vrijeme (oko godinu dana) sam znao imati mučna razdoblja nekakvog prženja po cijelom tijelu ko da hoću iskočiti van iz svoje kože, osjećaj pečenja po svim opnama unutar tijela, uvijek se poklapalo sa solarnim bakljama koje su prolazile kroz zemlju.

Imao sam i "osobnih" zemljotresa, gdje je sve totalno isto ko da je pravi zemljotres ali se ne ruše stvari po stanu, tad je bila velika erupcija i suncotres na suncu...
možda se slučajno poklopilo ili je u pitanju nešto drugo, ali vrijedi uspoređivati.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: sub apr 14, 2012 10:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub apr 14, 2012 9:18 pm
Postovi: 80
Ha, drago mi je ..ne znam, ali stvarno se nesto dogadja..trebamo sto vise deliti (makar takva) iskustva.. jer danas sam se videla sa prijateljem koji mi je rekao da postoje i neke stvari sto se tice elemenata a uticu isto na nasu energiju..a ja sam ovih dana imala dozivljaj kao da sam prolazila kroz neku inicijaciju elemenata, tako su se poklopile situacije da sam imala dozivljaj kao da padam u neki trans~odsutnost sa jasnim dozivljajem da osecam vibraciju (u tom slucaju) zemlje..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: pon maj 28, 2012 1:31 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub apr 16, 2011 5:36 pm
Postovi: 131
..fraktal.. je napisao/la:
Da, definitivno se desava nesto neobico..iz svega sto mi se u poslednje vreme dogadja jedino mogu da zakljucm da pojacano osecam aktivnosti sunca, a to sam i potvrdila kad sam zapisivala vreme tih pojacanih senzacija po telu (a i unutar njega) i kasnije na jednom sajtu koji prati solarne aktivnosti uporedila sa *aktivnostima* ili erupcijama na suncu, pracene elektromagnetnim talasom ili cime vec, podudara se sa vremenom tih pojacanih senzacija..dali nam je krenulo *budjenje*?


Ne znam za vas prijatelji moji dragi ali ja vise nisam "waax" od prije 6 mjeseci. Uzet cu ovaj puta u obzir i reci, "Boze" kakve promjene. Ako ovo sto se meni desava nije budjenje onda ne znam sta je to. Doduse, od mog brata zena mi je bila kljuc jer izgleda da sam do tada sve stvari koje sam usvojio drzao podalje od svoje realnosti i sad sve to dolazi nekako u moju realnost i mjenja me onako iz osnova ka gore. Koliko god da je isto u najmanju ruku zanimljivo iskustvo toliko u drugu ruku jedva cekam da se stabilizira jer vec mi je dosta lagano :rofl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Čudna dešavanja
PostPostano: sri maj 30, 2012 7:33 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: sub jan 07, 2012 7:46 pm
Postovi: 2
nisam baš previše u toku ali ako ti je kao meni ...to traje i više od godinu dana...
ovaj blog koji hvalite..može link?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 1264 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60 ... 64  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 93 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz