Sada je: sub apr 27, 2024 10:41 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 82 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sub jul 29, 2006 1:35 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
thank you, jack..
da pojasnimo

Kod:
We entered by many adjustments, called dimensional doors, until we were able to enter a human-body. What we call taking birth, is a long prepared-for procedure. We finally enter and accept the body, when we take birth. But then as babies we are in a period of time where we leave and enter easily, as our vehicle is new for us and we aren't yet so identified and addicted to it.


u tom periodu se može dogoditi da se duša ne "uglavi" u svoje sjedište, ili da se plaši ući u fizički svijet, ili nisi traumu iz prošlog života. Zbog problema iz tog perioda(kojih se teže prisjećamo, pa su potrebne posebne tehnike da bi to uspjeli) dolazi do problema kasnije, kroz život. Rješavanjem problema kojima je uzrok u traumi rađanja ili perioda kad duša luta između dva denziteta, bavi se tehnika Preporađanje iliti Rebirth.
Ne prakticiram tu tehniku, poznajem samo djelomično teoriju, pa ako ima nekog, nek se javi :)


Kod:
Some of you maybe heard of or even experienced what is known as Shape-Shifting or Mirror Gazing, looking at aspects of yourself. This is one step of the usage of the


Yesss..čuli smo...Ali, ovdje smo razgovarali o drugim stvarima, o tome da u projekcijama objektivne stvarnosti izvan sebe, prepoznamo sebe same, tj., kako da dijelove ili aspekte svoje osobnosti, pozitivne ili negativne, prepoznajemo u drugim ljudima koji zrcale nas i naše osobine (mane i vrline).

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reset civilizacije
PostPostano: pet maj 02, 2014 7:13 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet maj 01, 2014 9:08 am
Postovi: 2
Lokacija: Zagreb
ncc je napisao/la:
.....
-) Sada kada sam malo pročitao neke stvari na glavnoj stranici i neke teorije na ovom forumu, uvjeren sam u to više nego ikad. :love3:
-) Da li je moguće da ne postoji ništa više od poso-kuća-birtija. [-X

Nadalje, astralne projekcije i duhovna stanja... kako znate da netko priča sa nekim iz druge dimenzije ili da napušta tijelo i odlazi na čudesna putovanja drugim dimenzijama. Da li je netko od vas to vlastoručno iskusio bez uzimanja halucinogena ili se samo prepričava tuđa iskustva koja su možda jedan vid propagandne kontrole maštovitih?
-) Može li netko deracionalizirati moju racionalnost? :evil3:


U TOME JE ČAR, ONO ŠTO TE TJERA, POKREĆE DA TRAŽIŠ ZNANJE
MORAŠ SAM SPOZNATI DA LI JE TO ISTINA ILI NE = SAMO ZNANJE


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 82 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 56 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz