Sada je: sub apr 27, 2024 6:09 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Treća i četvrta dimenzija
PostPostano: uto feb 07, 2012 1:28 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet okt 22, 2010 2:14 am
Postovi: 391
Catandy, rasprava nema smisla dalje jer imam hrpu obaveza i premalo energije za forum (najcesce) a pogotovo kvotati bitne djelove nekog posta / romana od 50 kb pa onda na sve ponovno odgovarati... Jednom sam na jednom forumu potrosio 3 tjedna dragocjenog vremena oko mehanike gradjena piramida i pobijao drugog inzenjera koji je svom silinom pokusavao opravdavati "drvene bale", kamen vapnenac, sistem poluge itd. itd. Na kraju smo dosli na moje eventualne "labudove" (citaj: dvojke) na faxu i svakakve stvari koje sa temom nisu vise imale nikakve veze, a od treceg posta se vidilo da se ne kuzimo. Tako i ovdje. Vidim unaprijed vrcenje u krug a nemam fakat vremena ni volje (a bogami ni živaca ni energije :) ) za to.

Djelujes mi ko pozitivna osoba sa simpaticnim pristupom (sa kojim se ne slazem barem 99 posto, ali pustimo nijanse :mrgreen: ) i ako jednom dodjes u moj grad, pozvan si na pivu :wink: Tebi piva, meni zeleni caj i hrpa duvana (zbog onog nekog kundalinija van 2D i 3D geometrije jeb ga ne smijem piti nista sto djeluje na percepciju, odmah "zmajevi" navale :glasses7: ) pa cemo raspredati o studentskim danima :)

Mogu ti samo reci u vezi petog elementa...Mnogi tvrde da je to Mila Jovovich, ali ja sam uvjeren kako je peti element u stvari - Bruce Willis :love3: :angel4:

Stej kul :occasion5:

_________________
Kad pomislis da si zalutao, na dobrom si putu. Kad pomislis da si na dobrom putu, zalutao si

http://vrlovrlinovisvijet.blog.hr/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Treća i četvrta dimenzija
PostPostano: pon mar 05, 2012 11:44 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Neki dan sam nekako putovao kroz vrijeme u budućnost
(to ne smatram legitimnim jer ne znam da li me netko voza i što se uopće dešava, ali je po mojim osjećaju baš to - stvarno)
i kako sam išao naprijed tako sam se pretvarao u fluidnu crnu masu koja je nešto viša od mene, možda za još jednu glavu, kako odem unaprijed tako se dešava transformacija u taj crni nefizički ili polufizički oblik.
To sam radio nekoliko puta naprijed nazad držeći se jednim dijelom sebe za ovu stvarnost da se ne izgubim.
Svaki put sam tamo malo dalje vidio crnu prazninu, ništavilo, tamo nisam išao jer bi to značilo potpuno odvajanje, ispustio bi ovu realnost kao polaziše i ne znam što bi se onda desilo, mislim da bi bila lutrija s povratkom u prijašnje stanje pa me bilo strah.

Ono što je zanimljivo da sam u dva od nekoliko gibanja nazad-naprijed, tik prije ništavila naišao na žene. Jedna je bila malko oblivena krvlju i mirno gledala, a druga je urlala iz sveg glasa mješavinom straha i tjeranja mene kao nekim ratničkim pokličem.

Sad se za ovu drugu pitam, da li je to možda netko tko preko tehnologije gleda moguće budučnosti (nešto kao one famozne stolice iz palog NLO-a) ili čisto neka žena koja je i u budučnosti uspjela zadržati ovakvo normalno fizičko tijelo i nekako sam je iznenadio i preplašio svojom pojavom.

Imao sam usput još hrpu senzacija, recimo prilikom početka kretanja ko da uletim u nečiji razgovor, a dalje od toga čujem mnoštvo ubrzanih glasova ko da netko brzo premotava traku.
U tom svom transformiranom "tijelu" u koje neminovno shiftam kad idem unaprijed sam doživio još dvije stvari, u jednom od izleta sam osjetio ko da me netko liže ogromnim jezikom (ili nečim) od dolje pa sve do gore i to samo s desne strane tog tijela. Ne znam da li je i to bila posljedica transformacije ili me stvarno netko tko boravi u tom vanjskom prostoru lizao.
Nadalje desni dio tog tijela je iznutra bio prepun neke elektronike, hrpe sitnih kockica, možda i mini ekrana koji svjetlucaju i pipiču ko da zajedno tvore neki kompjutor, stvaraju mnogo eletktroničke buke koja isto tako dolazi i izvana.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 22 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 78 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz