Sada je: sub apr 27, 2024 5:43 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 60 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Zujanje - da li postoji objasnjenje za to?
PostPostano: ned feb 16, 2014 9:51 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Za atlas sam dobio preporuku jedne "prave" doktorice koja to namješta sa nekim el. instrumentom, ne rukama i odoka-cijena 1200 kuna

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zujanje - da li postoji objasnjenje za to?
PostPostano: ned feb 16, 2014 11:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 12, 2011 8:38 pm
Postovi: 182
Ovo sam procitao na jednom stranom forumu da deluje. Kopirao sam link odatle. Pa sad, sta kako, vidite svaki za sebe.

http://tinyurl.com/pra36y4

_________________
Malo humora nije na odmetu . http://www.signsfunny.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zujanje - da li postoji objasnjenje za to?
PostPostano: ned feb 16, 2014 4:43 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
susuru je napisao/la:
Ovo sam procitao na jednom stranom forumu da deluje. Kopirao sam link odatle. Pa sad, sta kako, vidite svaki za sebe.

http://tinyurl.com/pra36y4


Ovo ne djeluje sigurno-na linku te uvjerava da kupiš famoznu knjigu od 70 dolara

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zujanje - da li postoji objasnjenje za to?
PostPostano: ned feb 16, 2014 4:57 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
:)

Ja sam nedavno primjetio da ti razni zvukovi vole stati nakon tuširanja.
Ne radim nikakve temperaturne toplo/hladno ekstreme prilikom tuširanja ali svejedno može biti do cirkulacije jer općenito je kontakt sa vodom uvijek neki makar mali šok za krvožilni sustav.

Negdje sam tu (vjerovatno u kasiopejskim transkriptima) davno pročitao da jak mlaz tušem po glavi može poremetiti eteričke implante na glavi ako ih ima??
Može biti i to ili oboje ili obatroje...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zujanje - da li postoji objasnjenje za to?
PostPostano: ned feb 16, 2014 5:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
evidentan primjer kako starješine primjećuju implantat i po kratkom postupku ga eliminiraju

slika

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zujanje - da li postoji objasnjenje za to?
PostPostano: pet feb 21, 2014 4:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 27, 2007 3:57 pm
Postovi: 54
Lokacija: Sarajevo
Zujanje cujem samo kad mi se mjenja funkcioniusanje hemisfere mozga, znaci kad prelazim iz lijeve u desnu ili obrnuto.

Ako disete na lijevu nozdrvu ukljucena je desna strana mozga, a ako disete na desnu nozdrvu ukljucena je lijeva strana mozga.

Postoji slucaj kad se dise na obje nozdrve to je kad su obje hemisfere u savrsenom balansu.
Uvijek mozete provjeriti kolko koja je strana dominantnija i kolko vam treba do postizanja balansa.

Prica se o nekim cipovima a ja kolko vidim to je zvuk promjene stanja funkcionisanja mozga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zujanje - da li postoji objasnjenje za to?
PostPostano: sub feb 22, 2014 9:34 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri okt 14, 2009 2:53 pm
Postovi: 512
Dosta davno je još otkriven uzrok zujanja u glavi pa je to pokazano nesubliminarno u ovom videu, spominje se da je biološkog porijekla, al ne veli da li je ovo zemaljski :D

http://www.youtube.com/watch?v=PSLmqg5fLdc

_________________
Long live and prosper!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zujanje - da li postoji objasnjenje za to?
PostPostano: sub feb 22, 2014 12:56 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
LiriX je napisao/la:
Prica se o nekim cipovima a ja kolko vidim to je zvuk promjene stanja funkcionisanja mozga.

Misliš li da tamo neki čipovi ne mogu mijenjati stanja funkcioniranja mozga i da ne služe baš tome? Isto kao i okolina sa frekvencijama i zračenjima raznih vrsta, to takođe mijenja stanja funkcioniranja mozga, ne može se sve svesti na otvorene i zatvorene nosnice jer mislim da ne živimo u okolini koja je čista od namjernih manipulacija putem svega i svačeg.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zujanje - da li postoji objasnjenje za to?
PostPostano: sub feb 22, 2014 3:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 27, 2007 3:57 pm
Postovi: 54
Lokacija: Sarajevo
promatrač je napisao/la:
LiriX je napisao/la:
Prica se o nekim cipovima a ja kolko vidim to je zvuk promjene stanja funkcionisanja mozga.

Misliš li da tamo neki čipovi ne mogu mijenjati stanja funkcioniranja mozga i da ne služe baš tome? Isto kao i okolina sa frekvencijama i zračenjima raznih vrsta, to takođe mijenja stanja funkcioniranja mozga, ne može se sve svesti na otvorene i zatvorene nosnice jer mislim da ne živimo u okolini koja je čista od namjernih manipulacija putem svega i svačeg.


Ne znam , to je zona pretpostavki, mogu ja iznijeti neko misljenje o tome ali to je opet samo misljenje, nije znanje
Svijesnost razbija manipulaciju, promatranje unutarnjih procesa i koristenje razuma nas izvode iz manipulacija i vode ka slobodi.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zujanje - da li postoji objasnjenje za to?
PostPostano: sub feb 22, 2014 3:57 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ako svjesnost razbija manipulaciju (ne vjerujem da je tako u potpunosti jer možda treba nešto i poduzeti, ne samo biti svjestan, pitanje je i može li se poduzeti) i ako smo uz zoni prepostavki, to bi značilo da nismo svjesni jer pretpostavljamo?
Ili smo svjesni da smo u pretpostavkama pa to kao svjesnost ne vrijedi puno za razbijanje manipulacije, nego samo za otvorenost prema daljnjim istraživanjima i možda da idemo istraživati oko osinjeg gnijezda a da tog nismo svjesni? :) Pa počne zujati.

Možda bi Znanje bilo poražavajuće pa je bolje biti pijanac na rok dokle se vidi? Toga su ljudi vjerovatno podsvjesno svjesni pa idem dalje ovako?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zujanje - da li postoji objasnjenje za to?
PostPostano: pon jun 09, 2014 8:27 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1198
Vidi npr. još je Paramhansa Swami Mahešvarananda u knjizi Skrivene snage u čovjeku bio spomenuo javljanje glasnog zujanja, te da čovjek tada "osjeća kao da se koncentrirana snaga cijelog tijela kreće k mozgu i čini mu se da će sve eksplodirati". Izokola je stvar i on povezao s astralnim projekcijama (posjetama drugim lokama).

Može i ne mora se desiti AP (najčešće niti ne dođe do AP), ali zujanje u ušima različitih intenziteta, različitih tonaža, od običnog šištanja do pištajućeg ujednačenog visokotonca koji se zna pojaviti i trajati par sekundi... a, ljudi mogu čuti i "glasove", mogu čuti i hučanje, i svašta nešta, i ništa.

Nekim ljudima se zujanje pojavi tj. postanu ga svjesni i čuju ga tek nakon što počnu meditirati ili raditi neke slične tehnike. Također neki smatraju da je zujanje od unutarnjeg (energetskog) tijela jer životna energija nikad ne miruje, ona uvijek struji i u pokretu je, pa to zujanje bi onda bio nekakav prvi svjestan doticaj s tim aspektom. Isti ti čak preporučuju i meditiranje s koncentracijom na taj zvuk.

Npr. možeš probati pronaći knjigu Jurgena Fischera - Wie man den Verstand verliert ili u nešto skraćenom prijevodu How to lose the mind koja baš govori o gornjoj opciji.
Baš prije nekih desetak dana sam naletjela na nju na netu, međutim dva dana poslije - link je maknut i više je nema...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zujanje - da li postoji objasnjenje za to?
PostPostano: pon jun 09, 2014 4:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Kod mene se to zujanje primecuje,kad legnem i kad mi telo zaspi,ali sam u stvari jos budan..tako ostanem paralisan i onda cujem to zujanje,neke signale poput radio stanice ili satelita.Rece mi prijatelj za to sta je,ali sam zaboravio strucan naziv.Uglanom,kad ti se desi da ti se telo paralise i cujes to,fora je prepustiti se avanturi,je l` bi trebalo biti tako nesto,samo sto kod mene je naravno problem strah od nepoznatog,hocu,ali se licnost ne usudjuje i tako sam negde izmedju,odna pritisak na glavi kao da je neko gnjeci...

Pozdrav svima!Takodje nov ovde.Dopada mi se sajt veoma.

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zujanje - da li postoji objasnjenje za to?
PostPostano: čet jun 12, 2014 12:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
http://montalk.net/eartone.mp3

umjetno proizveden signal identičan onom koji čujemo kada se pojavi

jeli to takav signal i kod vas ljudi?

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zujanje - da li postoji objasnjenje za to?
PostPostano: čet jun 12, 2014 10:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Tako nesto Saboter...barem kod mene.Samo kad uspem da se opustim,signali se menjaju...postaje nesto dublje..ili poput nekih drugih zvukovnih valova,kao sporo vibriranje.Neki put odma prodje,pa bude nesto,sto me mrzi sad da opisujem.

Kako kod tebe to?

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zujanje - da li postoji objasnjenje za to?
PostPostano: čet jun 12, 2014 11:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
identičan je zvuk u 90% slučajeva se radi o lijevoj strani tijela uglavnom kada misli krenu o temama koje ovdje na forumu rastežemo ponekad znači metafizika,nekoliko puta sam testirao zvuk jer je znao trajati i po 3 min odlaskom u druge prostorije,aktivirajuci radio ali bi zvuk sve opstrukcije nadjačao i nisam pronašao način da ga utišam ili uklonim,kad ode sam ode po svojoj volji .Moram priznat da ga nisam već dobra 2 mj okusio izgleda da je izgubljen interes za mene ili nisam vise atraktivan,kako god bilo ne nedostaje mi to pištanje.

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zujanje - da li postoji objasnjenje za to?
PostPostano: čet jun 12, 2014 11:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Haha,izvini am da napomene,na momenat sam te zamislio kao ludok naucnika,u pozitivnom smislu naravno :D

Hm...tebi se to dogadja u 'normalno budnom stanju' znaci??

Kod mene kad legnem i kao sto napisah vec gore,telo se paralise,ali sam i dalje budan....neki put to uspem snamerom i kada se donekle opustim,(ne bas nesto duboko/ne uspem zbog straha se prepustiti vrv) imam kao neke vizije ako tako mogu da ih nazovem...nesto simbolicno...Nije da vidim slike kao sto gledamo sa ovim fizickim ocima,nego sam samo svestan ilustracije u glavi....

Nisam siguran,ali ako je to ono sto predpostavljam samo da je?? ..to varaira od osobe kakva sposobnost je za njega specificna,posto je svaki Um poseban,je l'?

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zujanje - da li postoji objasnjenje za to?
PostPostano: čet jun 12, 2014 11:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
PS-Naravno svi mi imamo 'SVE' posto smo svi iz jedne iste fabrike,samo to tako pisem jer je svaka 'jedinka' specijal vise za jednu odredjenu stvar..

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zujanje - da li postoji objasnjenje za to?
PostPostano: pet jun 13, 2014 6:47 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
da u budnom stanju isključivo ,sjećam se jednog trenutka kad sam s čitao knjige od Val Valeriana pa cijeli dan sam zvonio ko crkva i tada sam odbacio malo knjige kao neki test da vidim sta ce biti i vidi ti miceke ,kada pocnem prerađivat materijal u glavi sa nekim svojim zamislima i zaključcima evo zvonara opet ako se misli utišaju glazbenik uzme pauzu ,potom opet u glavi počnm vrtit isti materijal kad ono majstor opet pišti . mislim sam se i sam dokazao da zvuk pištanja nije nikakva fizička bolest tijela vec se strogo kontrolirano javlja u situacija a kad ajmo reci radis nasebi kroz materijale koji pruzaju neki veci uvid i razumijevanje o svijetu u kojem prdimo trenutno.Nakon toga zakljucka reko sam ti zviždačima da se napuše tvrdo kuhanog ***** i da znam da sam na monitoringu te da cu im sve kablove počupAt jednog dana kad izadem iz ovog vrtica ili cu ih tužit Strazburu. I što narod kaze od tada Mirna Bosna za mene

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zujanje - da li postoji objasnjenje za to?
PostPostano: pet jun 13, 2014 7:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet maj 29, 2014 11:26 am
Postovi: 93
Lokacija: Vrsac
Heh,odlicno...Po mom misljenju to je super,imas materijal za rad i istrazivanje.Ja mislim kod tebe to je razbijanje tih Ogranicenih zidova.

Normalno prvo se javlja tom reakcijom.BES...da bi te pokrenulo,al videces bices zahvalan,mozda zvuci malo kao crni humor,ali kad probijes zid...trazices opet nesto sto ce te gusiti da resis i taj problem jer sta mislis kad bi nam svima bilo dobro,kad ne bi bilo sta da nas testira ne bi se trudili da zaradimo Svest.

Evo kod mene je slucaj taj da 'vanzemaljci' nesto rade na meni,al ne znam sta,pa se bojim da spavam jer ne znam sta rade?! rece mi prijatelj da iih ima kod mene i da me More,al nisam shvatao ozbiljno i delovalo mi je neverovatno kako bas ovde kod mene? Mada jos uvek neverujem u to,ali se povecao posto jer sam pronasao dokaze i na sebi nesto pa cak i vezana za neka iskustva o cemu necu pisati sad.

Stim sto sam napisao,hocu da izvucem poentu da ti 'vanzemaljci' su ustvari JA?....Nesvestan Ja,oni samo imaju moc zbog moje ne svesnosti...kako pokusavam da se otarasim njih to ustvarim radim sa sobom da povecam svest.Da se izbavim iz ove niske frekvencije/matrixa...Da VIDIM.

Nervozan sam i plasljiv (Lazna nesvesna Licnost) ali sam u isto vreme njima zahvalan jer me peckaju i govore mi kako sam glup i nisam svestan nicega...Koliko sam nesvestam mogu da rade samnom sta god hoce,cega se jezim.

Mogao bih otici kod strucnjaka da mi izvadi implant koji sam nasao na sebi od njih,ali necu,hocu sam da unstim to,jer to nema veze samnom?

Mada mozda i odem,ukoliko nisam izmastao to sad.Jbt osecam se kao Krava...njihova stoka,Cija? hah

Izvaljujete igru?

_________________
Prestani da postojis samo u snu i pocni da zivis,Ti nisi ono sto vidis,Ti si onaj koji Vidi!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zujanje - da li postoji objasnjenje za to?
PostPostano: sub jun 14, 2014 9:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 20, 2011 10:04 am
Postovi: 373
evo večeras gledah film Susreti četvrte vrste o svjedočanstvu Dr.Abigail Taylor i otmici nje njenih sugrađana a na kraju i njene kčeri od entiteta koji su komunicirali na Sumeranskom jeziku i pogodite tko se nakraju filma javlja na lijevoj strani sa zujalicom ,iako je film turobAn depresivan i nisam ga ni zelio gledati nisam smogao snage prebacit na neki drugi kanal ..zujanje se vratilo s ljetom

_________________
Ekatarina Velika/Sinhro /Došao sam da te nosim u kuće mojih predaka, da ti pričam da noći nema da odustaneš da želja je glad je vatra...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 60 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 56 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz