Sada je: ned apr 28, 2024 4:20 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Duhovni vodiči
PostPostano: ned nov 11, 2012 9:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub nov 10, 2012 7:15 pm
Postovi: 90
Lokacija: Slovenija
Ja ću napisati vrlo iskreno:
nekada sam bio ovdije na forumu; na žalost sijećam se samo odrijedjenih ćlanova (Jack, Java, ALF, Znak, itd...), ali ne svih.
Forum mi je nedostajao, jer ovdje su zanimive teme - posebno sve to ovdije u metafiziki. :love5:
Na žalost imao sam konflikt i konflikte. Mislio sam sa svojom glavom i na osnovi svojih iskustva, jer ipak sam već odavno u prošlosti imao kontakte odn. nekvu svoje znanje o tim bićima i entitetima iz viših denziteta.
Naš konflikt bio je zbog toga, jer dosta ćlanova mi je napisalo, da je new age subjektivan, ali svu ovu kanalizirano znanje poruka iz budućnosti je objektivno, više realno od subjektivnih projekcija i zato trebam da prestanem pisati iz svog subjektivnog new-age ugla.

Sada sam proćitao, da mislite, da trebamo misliti sa svojom glavom i ne tako, kako nama oni (Kasiopejci, Pleiadianci) "vele..." (imperativ sa njihove strane)

Stvarno me zanima, kako mislite o tom problemu suoćavanja samog sebe, svojeg osobnog svijeta sa tim objektivnim, realnim, iz kanaliziranih spisa kao su Pleadiani i Kasiopejci, kakav je vaš stav (pitanje trebao bi napisati u temi Kasiopejci uopšte ...)

Meni u stvari se svi ti jako svidjaju, stvarno - zato sam se vratio na forum i dobro je, da opet nemam ban.

I nakon mojeg bana sam kontaktirao dalje sa nekvim ćlanovima i mislili su o Znanju tako, da baš sve što su napisali u svim serijama knjiga, nije 100% Istinsko Znanje; možda nekvi misle da je u % više ili manje, da ono što zaista valja trebamo sami promisliti, prokužiti.
Tako sam radio i ćitao spise i ja - možda da je to pogrešno....
Nisam proćitao svega, svih knjiga i svih serija: možda ima u njima baš sve to napisano, što još uvijek nemam pojma.

Najviše me interesuje, što su nama izprićali u posljednjem vremenu, njihove nove poruke.

Kraj moje poruke:
napisali ste puno dubokih, novih misli - svako za sebe i trebam si uzeti vrijeme, da detajlno sve proćitam o denzitetima, o svemu, jer je jako dobro napisano.

O tijelu: imate 100% prav: ja imam sada tijelo, koje se mijenja... postaje starije, bolestno, itd... ako mi sami subjektivno pomatramo svoje tijelo, vidimo, da se mijenja. Ali ono, što mi jesmo, što sam ja, to se ne menja tako blisko (možda se, možda se ne); svijest nije nužno da je tako na hard vezana na promenljivo tijelo. Barem meni subjektivno tijelo je samo "materialni omotać" koji fukncioniše u istom materialnom svijetu; ali to o meni o mom biću nije sve i nije konaćna konstanta mojeg bivanja, postojanja. Ako se mijenja tijelo, nije kavzalno potrebno niti ne opstaje razlog, da bi se mijenjala i moja svijest o meni prema tome. Tako mislim ja sa sebe i o sebi, subjektivno i valja to za mene.
Pozdrav! :love3:

_________________
harmonija svijesti je smisao postojanja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni vodiči
PostPostano: ned nov 11, 2012 10:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
Ha, ha, ha..,
Savršenstvo je jednako bezgrešnosti.
Smatram, da u principu, lekcija je životno iskustvo koje treba sagledati u miru i doneti novu odluku kroz shvatanje sopstvenog činjenja vezanog za situaciju kojoj smo bili izloženi.
Pitanje je, ko od nas očekuje da savladamo neku lekciju. Naš inventar znanja je očiti krivac što moramo vršiti predrasuđivanje. Naučeni smo moralu a predrasuda je ruka morala. Nemožemo olako odbaciti sve iz sebe kao trajno i postati prazni.
Moramo poći od svog tela jer je ono očito. Mi nismo u mogućnosti da budemo beztelesni i da pritom razumemo.

A sada pogledajte sliku... Džin a ljudski kostur. Iskopano 15.10.2012. u Pločniku kod Prokuplja. Nema mnogo detalja, osim da su naučnici iz stranih zemalja proučavajući rudna bogatstva za svoj profit naleteli na king-size kostur...
Attachment:
Opaska: Džinovska lobanja - 15.10.2012.
Lobanja.png
Lobanja.png [ 547.07 KiB | Pogledano 4039 put/a. ]

_________________
...Najbolji način da se iskoreni melanholija je da se sa njom tera šega.
[don Huan]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni vodiči
PostPostano: ned nov 11, 2012 10:54 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Mislim da sam jednom vidio link gdje je lijepo dokazano da je ta slika sa velikom lubanjom fake.

arcturian je napisao/la:
Mislio sam sa svojom glavom i na osnovi svojih iskustva, jer ipak sam već odavno u prošlosti imao kontakte odn. nekvu svoje znanje o tim bićima i entitetima iz viših denziteta. Naš konflikt bio je zbog toga, jer dosta ćlanova mi je napisalo, da je new age subjektivan, ali svu ovu kanalizirano znanje poruka iz budućnosti je objektivno, više realno od subjektivnih projekcija i zato trebam da prestanem pisati iz svog subjektivnog new-age ugla.


Užas, i to a i svakakve subjektivne projekcije. Upravo su ti članovi new age. Večinom je sve što traži znanje izvan sebe new age, tj. lažno je. I ne znam što je više gluplje, sami ti materijali ili ljudi koji ustvari vjeruju da oni imaju veze sa znanjem i da su 100% istiniti. Bez uvrede, al šta je je.

arcturian je napisao/la:
Stvarno me zanima, kako mislite o tom problemu suoćavanja samog sebe, svojeg osobnog svijeta sa tim objektivnim, realnim, iz kanaliziranih spisa kao su Pleadiani i Kasiopejci, kakav je vaš stav (pitanje trebao bi napisati u temi Kasiopejci uopšte ...)


Ja bih zamjenio mjesta i preoblikovao u:

Stvarno me zanima, kako mislite o tom problemu suoćavanja samog sebe, svojeg objektivnog svijeta sa tim subjektivnim, ne-realnim, iz kanaliziranih spisa kao su Pleadiani i Kasiopejci, kakav je vaš stav (pitanje trebao bi napisati u temi Kasiopejci uopšte ...)

... :toothy2:

Jednom kada se vrati taj kontakt duha sa višom stvarnošću, odmah se zna šta je šta. Tu nema problema, jednostavno se zna šta je istinito a šta je lažno. U mojem slučaju, apsulutno sam siguran i znam da su ti materijali dobrim djelom new age, fake, i najvjerojatnije demonski/reptilski ili vanzemaljski u svom porijeklu. A i na kraju krajeva sve su to informacije iz druge ruke. Naravno da tu tamo se nađe koja istina u njima, ali to je sve pomješano sa velikim djelom ili potpuno lažnih ili približno krivih stvari tako da je to juha svega i svačega.

Valjda? je napisao/la:
Slažem se sa rečenim :love3: :occasion5:


:occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni vodiči
PostPostano: ned nov 11, 2012 11:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub nov 10, 2012 7:15 pm
Postovi: 90
Lokacija: Slovenija
Ja se na tom mijestu neću (više) upuštati u jezgro, šta je ok i šta valja kao istina, pogotovo ne u pitanje, šta je dobro za sve i šta je istina za sve.
Niam se vratio zato na forum.

Suprotno: imam pitanja i moja je želja, da izmjenim mišljenje.
Već ova tema, stara je tek nekoliko dana, je super; uspio sam proćitati tek prvu stranicu i je ok.

Ako se vratim natrag ka topiku teme i mojom osobnom problemu, stavu iz prošlosti - jezgru zašto sam dobio "podvalu" da sam izmanipuliran .... i što se ljepo naveziva na naziv tog topika ovdje:

To je pitanje prepoznavanja pravih, iskrenih duhovnih vodiča i vezi sa prvim pitanjem autorice tog topika:
Da, osobno vjerujem u duhovne vodiče.
One prave, stvarno iznad, transcedentalne, konkatirao, upoznao sam samo jednom u mojim odredjenim posebnim snovima - sanjski viziji (putovanju.)
Zato sam odjednom dobio ideju, inspiraciju, da pronadjem netom, ako možda ima ili postoji grupa ljudi, zajednica, koja ima slićne vizije vanzemaljca, znanje o njima, itd... i našao sam 1. orig. CSS forum 2.pa poput njega i taj forum i stranicu Galaksija info (kasnije još druge, nisu više tako originalni).
Osobno (subjektivno) vjerujem, da sam imao kontakt sa tim entitetima.
Još nekoliko godina nazad ponekad sam imao kontakte sa Sirijanima, pa još više sa Nordijcima (makar jedna grana bića Sirijana je u dobokoj vezi sa Nordijcima, Nordijskom rasom potom nekvih njihovih dogadjaja u povijesti njihove porodice u povjesti), jer Nordijci su mi se više svidjali, dosta bolje su harmonizirani i blagi, good people, a i Sirijani niso ništa manje ok.
Sada se vratim ka temi topika: duhovni vodiči

Meni je Laura odmah napisala, da se stvarno igram sa ćistim zlom, sa 4D OPS vrlo opasnim bićima koja su se mi javljala sa manipulativnim lažnim oblikom kao tih harmoničnih, blagih, dobrih bića iz budućnosti, koje sam prepoznao kao Nordijce, pa Sirijane itd ...

Slićno mi se je desilo ovdije, jer ovdije sam izprićao to istu priću...

To nije važno i nije point moje poruke.

Ono što je ovdije važno, jeste: kako mi smo osobno uvijereni, da su odrijedeni entiteti, bića iz viših sfera, možda viših denziteta ono, za što su se nama prikazivali, identificirali?
Za mene je bilo to pitanje osnovno zbog etiketa, da sam pao u subjektivizam new agea, jer htio sam da vjerujem onom/e koji je to izprićao za mene (ovdije.)

Laura osobno mi to nije nikada odgovorila, samnom su prekunili sve kontakte; onda kasnije smo imali kontakt pomalu jednom u prošloj godini iz njenog uzkog kruga njenih prijatelja - administratora njenog CSS foruma, jer sam ih ponovo zamolio, ako možem ponovo doći na njihov forum (imao sam imperativ zadatak, da prije što dodjem proćitam cijelu Wave seriju knjiga, prije da možem opet na njihov forum).

Pitanje kako možem/o znati, da nam/a se javljaju taćno Pleiadiani, Kasiopejci i slićno postavio sam kasnije na jednom našem forumu (u Sloveniji)....kao prvo 95% svih mi je napisalo, da sam 100& lud pošto nema vanzemaljca. Ali jedna mlada žena je napisala, da kontakt sa Pleijadima ni pod razno nije ekskluzivna praksa, da ima s svojim mužem već nekoliko godina redovito kontakt sa njima - ali ništa više nije htijela da mi objasni o tom, karakteristike ili odrijedene poruke, ništa nije napisala.

Tako da, ako stavim u taj topik pitanja o duhovnim vodičima Pleiadiane i Kasiopejce, tema mi osobno postane misteriozna, kako je s njima konkretno, dali možemo mi normalni ljudi uopšte imati s njima kontakt i slijediti ih, ili je to stvarno vrlo opasna podvala opasnih 4D entiteta - parazita i reptila, koja se kaće na našu energiju i abduciraju nama naš genetski i drugi material, pa i naše psiho-duhovne vizije i slićno a na drugoj strani taj kontakt rezerviran je samo za onaj krug ljudi iz SAD (Lauru i njen krug prijatelja), a niko drugi na našoj planeti ne može da ima je bliski.
Osobno nemam više tih kontakta (i ne tražim ih uopšte više pošto nema potrebe), pošto ono što je bilo bitno i važno, su mi dali, smo si izprićali i slićno. Život je treba živjeti napred, dalje, ako su nama kod toga nešto dobro i pozitivno pridali, nas naućili naši duhovni vodiči - što bolje za nas, da su nama dali to šansu, to mogućnost. :D
Pozdrav! :love3:

_________________
harmonija svijesti je smisao postojanja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni vodiči
PostPostano: pon nov 12, 2012 12:13 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
@arcturian,
Zvučiš kao da si pobegao iz duševne bolnice.

@sirius,
slika lobanje nije lažna. ,,,ustvari ima ih još...bit je da je čovek bio visok nekada 25 metara, pa se vremenom smanjio iz nekog razloga.

_________________
...Najbolji način da se iskoreni melanholija je da se sa njom tera šega.
[don Huan]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni vodiči
PostPostano: pon nov 12, 2012 9:30 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 04, 2011 5:44 pm
Postovi: 28
A što bi bilo kada bi Vam rekao da svi ljudi ili Adamični ljudi imaju svoje postojenje u 6D?
Možda bi to bili fragmenti svjesti višeg entiteta ili čak više njih?
Dali su to možda oni famozni "vodiči" ili kako ih sve mi nazivamo?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni vodiči
PostPostano: pon nov 12, 2012 10:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
heretic02 je napisao/la:
A što bi bilo kada bi Vam rekao da svi ljudi ili Adamični ljudi imaju svoje postojenje u 6D?
Možda bi to bili fragmenti svjesti višeg entiteta ili čak više njih?
Dali su to možda oni famozni "vodiči" ili kako ih sve mi nazivamo?

Znanje čuva. Dali možeš prepričati šta si naučio.



Veselja :D

_________________
...Najbolji način da se iskoreni melanholija je da se sa njom tera šega.
[don Huan]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni vodiči
PostPostano: pon nov 12, 2012 10:56 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
heretic02 je napisao/la:
A što bi bilo kada bi Vam rekao da svi ljudi ili Adamični ljudi imaju svoje postojenje u 6D?
Možda bi to bili fragmenti svjesti višeg entiteta ili čak više njih?
Dali su to možda oni famozni "vodiči" ili kako ih sve mi nazivamo?


Postoji tzv. teorija simultanih postojanja. Ona kaže da je jedna nadduša, podjeljena na mnogo duša koje su inkarnirane u svakojake entitete na raznoraznim razinama. Caka god toga je što ne znaš što si ti u svemu tome, jer ti nisi svoja postojanja. Također, mnoga postojanja ne ispadnu benevolentno jedna prema drugima.

Ima tu također i ona priča da smo projekcija, što bi opet značilo da imamo sebe u višim detenzitetima. Tu je pak još manje objašnjeno što je što, kako i zašto.

Tako da, ja bi te pitao da malo bolje objasniš što hoćeš reći :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni vodiči
PostPostano: pon nov 12, 2012 11:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub nov 10, 2012 7:15 pm
Postovi: 90
Lokacija: Slovenija
To je zanimivo mišljenje i zanimiva logika.
Kasiopejci, Pleadiani uvijek prićaju, da su to mi, smo mi u budućnosti.
To je to, isto, što ste napisali (ako sam to dobro razumio).

Ako ima neko na forumu, ko ima o tome više iskustva (svojih)?

Meni su se ti entiteti identificirali (ja osobno sam ih tako prepoznao) kao moju stvarnu (istinsku) porodicu, braća i sestre i kao više duhovne vodiče, andjele ćuvare ili bilo kako ih možemo nazivati, istotako. Ja ih nazivam kao Majstori svjetla (luči), istotako oni za sebe kažu, da su bića Porodice svjetla..
Pozdrav :love3:

_________________
harmonija svijesti je smisao postojanja


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni vodiči
PostPostano: pon nov 12, 2012 11:53 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Ja sam pisao na nekoj od prethodnih stranica svoje iskustvo. Svelo se na to, da mnogi "bijeli" i "svijetli" su samo igrali good cop, bad cop, shemu samnom. Tj. bili samo jedna strana jednog te istog novčića manipulacije. U drugu ruku, neki, koji ne izgledaju nužno ni bijelo ni svjetlo, nisu pokušali manipulirati, pošto je njihov način egzistiranja bliži suštinskom od našeg, no zato su mi jasno dali do znanja da mi mogu biti nešto poput usputne stanice, tj. da među njih ne pripadam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni vodiči
PostPostano: pon nov 12, 2012 12:06 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
arcturian je napisao/la:
...Meni su se ti entiteti identificirali (ja osobno sam ih tako prepoznao) kao moju stvarnu (istinsku) porodicu, braća i sestre i kao više duhovne vodiče, andjele ćuvare ili bilo kako ih možemo nazivati, istotako. Ja ih nazivam kao Majstori svjetla (luči), istotako oni za sebe kažu, da su bića Porodice svjetla..
Pozdrav


Ovdje se lijepo može vidjeti što oni sve za sebe kažu da jesu viewtopic.php?f=2&t=4087#p125743

A ovdje tko bi moguće otac Porodice svjetla - Majstora lući - mogao biti (zovu ga još i Lux) viewtopic.php?f=2&t=2274&p=123112&hilit=Lux#p121877

Ovo je usput i djelomični odgovor na tvoje pitanje do kuda je forum za posljednje dvije i kusur godine tvog izbivanja (ah kao da je bilo jučer!) došao.

Poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni vodiči
PostPostano: pon nov 12, 2012 4:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 12, 2011 8:38 pm
Postovi: 182
Sjenko je napisao/la:
heretic02 je napisao/la:

Postoji tzv. teorija simultanih postojanja. Ona kaže da je jedna nadduša, podjeljena na mnogo duša koje su inkarnirane u svakojake entitete na raznoraznim razinama. Caka god toga je što ne znaš što si ti u svemu tome, jer ti nisi svoja postojanja. Također, mnoga postojanja ne ispadnu benevolentno jedna prema drugima.



Ovo vec lici na Stewart-a Swerdlow-a.

_________________
Malo humora nije na odmetu . http://www.signsfunny.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni vodiči
PostPostano: pon nov 12, 2012 4:24 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Čak mislim da to u originalu i je njegova teorija, ili ju je bar on prenio svijetu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni vodiči
PostPostano: uto nov 13, 2012 7:47 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: uto okt 04, 2011 5:44 pm
Postovi: 28
Kao što svi znamo adamični ljudi posjeduju fizičko,eteričko,duševno tjelo i duh sam kojeg nazivamo i Ja.
Naše više Ja kao esencija Jednoga boravi u 6Dmeđu drugim 6D entitetima koji su završili svoj ciklus ovisno o polarizaciji OPD ili OPS.
Utom jedinstvu sa drugimasami smo izabrali svoje vodiče prije nego što smo se inkarnirali u ovoj gabuli.Njih možemo nazvati svojim duhovnim vodičima jer u kombinaciji sa svojim višim Ja tvore nedjeljivu cjelinu dok smo ovdje na Zemlji.
Dolaskom Vala izvršit če se spajanje duše ,duha i višeg Ja sa fragmentima svjesti duhovnih entiteta.
Ponekad ona nadahnuča,misli koje su nam pale kao iz vedrog neba,inspirirajuči snovi,Sjenkove ulične lampe :D možda su njihovih "ruku" djelo. Što kažete?
To Vam je možda poruka- "NISTE SAMI,NIKAD NISTE NI BILI!". Jer na kraju krajeva SVI SMO MI JEDNO!
Sjekovu priču o novčiću ja bi rekao ovako: OPD i OPS su strane jednog te istog novčića samo su nam staze kojima kročimo prema jedinstvu sa Kreatorom različite. Njemu je apsolutno svejedno koju stazu odaberemo sve dok proživljava iskustva kroz nas.
Jedini problem kod OPS orjentiranih je da nema takve polarizacije u 7D.
Nemojte misliti da su sve informacije koje dobivamo od OPD sila trenutno istinite.Ponekad vas bace u takvu gabulu da bi se i najkreativniji OPS mogao zamisliti.Ima tu smeča koliko god poželite.
Rastom svjesti količina smeča pada.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni vodiči
PostPostano: uto nov 13, 2012 12:08 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
dorokusai je napisao/la:
@sirius,
slika lobanje nije lažna. ,,,ustvari ima ih još...bit je da je čovek bio visok nekada 25 metara, pa se vremenom smanjio iz nekog razloga.


Pa pogledaj malo po netu, znam da sam viđao foto analize gdje su lijepo ratotkrili fotošop manipulacije u tim slikama. I ako su istinite, zašto onda nema ništa u novinama i slično? dobro, kužim ono da oni kaotiga 'to sakrivaju' - ali tako nešto da ne podigne nikakvu uzbunu/lavinu?

http://www.youtube.com/watch?v=yrxhAg762OI u 3:30... a eto tebi i dokaz da je ta slika koju si stavio lažna. Zbog same gravitacije zemlje, evolucije i čega sve još ne malo je skoro pa ne moguće da smo mi ljudi nekada bili visoki 25 metara. Nisam ni morao vidjeti dokaze da bi znao da je slika koju si stavio lažna, logika i intuicija wtf. I sada si zamisli.. koliko je lako da ljudi u alternativnim vodama povjeruju u gluposti i laži, zamisli kolika je mogućnost da toga ima još? uff mama mija ima toga koliko hočeš. Npr icke kaže da atome čine 99..99% prazan prostor, pa oni ne mogu činiti naš čvrsti svijet pa mora da ga mi takvim stvaramo našim umovima, i to mu je temelj. A zaboravio je da se sile odbijaju u atomima i međusobnim fizičkim objektima i da se u stvarnosti ništa ne dodiruje nego uvijek malo 'lebdi' između.. kao magneti, jel. Kada prebližiš magnete oni se odbijaju i tvoja ruka ima osjećaj da kao da magnet 'stoji' na nečim što je čvrsto. Ista stvar se događa između elektronskim omotačima, ali ne.. icke je malo zaboravio čitati koje znanstvene radove. I sada si zamisli koliko ljudi guta gluposti dok povjerovaju u nekoje stvari koje on piše. Samo primjer, imaš toga koliko hočeš u ovim vodama.. nisu tzv. divoske lubanje ni prve ni zadnje.

Malo logike, intuicije i skepticizma ne škodi, probaj. ;)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni vodiči
PostPostano: uto nov 13, 2012 12:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
Obmanut sam, prevaren!
Zašto ta intuicija neradi za mene.
Dokle ću slepo verovati informacijama?!!!

No, ima nekih 0,01% vere u tu sliku. Moguće je da je to deo onog koji je imao nameru obmanuti me.

_________________
...Najbolji način da se iskoreni melanholija je da se sa njom tera šega.
[don Huan]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni vodiči
PostPostano: uto nov 13, 2012 1:05 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
dorokusai je napisao/la:
Obmanut sam, prevaren!
Zašto ta intuicija neradi za mene.
Dokle ću slepo verovati informacijama?!!!


Dobro jutro! jel si se naspavao?
Jer imaš blokade/ne koristiš ju.
Dok god ih ne prestaneš tražiti i počinješ tražiti ono pravo znanje?!!!

:angel4:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni vodiči
PostPostano: uto nov 13, 2012 1:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
Ali kako je moguće neverovati? To bi bilo dopustiti sebi da je sve oko njega laž a da sam on zna istinu. To je dovođenje sebe pred svršen čin. Ako sve znaš nema misterije.

_________________
...Najbolji način da se iskoreni melanholija je da se sa njom tera šega.
[don Huan]


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni vodiči
PostPostano: uto nov 13, 2012 1:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Ček, a o kome ti uopće govoriš? :rofl "Moguće je da je to deo onog koji je imao nameru obmanuti me."

I nije sve okolo nas laž...dobar dio je, ali nije sve. Ne možeš sada apsulutno sve znati, samo nekoje stvari možeš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Duhovni vodiči
PostPostano: uto nov 13, 2012 1:48 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto nov 06, 2012 10:21 pm
Postovi: 297
Slažem se da pričekamo.

Neko ko stvara obmanu, kreira verovanje u nameri elementa koji je predmet obmane. Obmanjivač je nadahnut poznavanjem sveta i ljudske psihe.

Uredu je da ako sam u stanu i pritom imam internet, mogu istražiti dali je neka slika lažna u zavisnosti postojenja takve objave.
Ali na ulici u datom momentu obmanjivanja mene, nemam sredstva za proveru istinitosti. Ostaju jedino predrasude o važnosti nečega.

_________________
...Najbolji način da se iskoreni melanholija je da se sa njom tera šega.
[don Huan]


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 127 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 99 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz