Sada je: čet mar 28, 2024 12:27 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 892 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 45  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: pon dec 29, 2014 4:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
pppetarpppan990 je napisao/la:
Ma da, i u okviru ranijih iskustava sam se retko kome obraćao, pogotovu nakaradnim bićima, užasavaju me... Ali, kako da ih se otresem, i što uopšte?? Jel' to kao ono u filmu Insidiuos, da neko hoće da se zakači za mene i vrati se ovde preko mene?? Sinoć se opet dogodilo nešto, ali mislim da je to ipak plod mašte, jer sam se sad par dana zanimao za ovu temu, pa da sam verovatno malo sebi sam sugestirao ovaj događaj... Naime, bio sam onako baš umoran, i pospan, i onako ležeći, čitajući nešto, samo mi se lagano sklopiše oči... ma nije prošlo ja mislim ni par sekundi, kad sam jasno video da je neko prošao nasred sobe pored mene... Uz krik sam se trznuo iz sna, a srce lupa kao da imam aritmiju... Odmah sam se okrenuo na leđa, i malo odlagao da zaspem... Posle nije ništa bilo, hvala Bogu...


U fizički svijet se ne može niko vratiti ukoliko nema tijelo da se u njega vrati. govorio sam o tim stvorenjima koja nse nalaze vrlo blizu našega ali su stvorenja astralnog svijeta. Ona se hrane energijom koju mi isisjavamo i to strahom i mržnjom. Sva stvorenja te gkledaju drugačije kada se sjetiš i niko višer ne može da manipuliše tobom da izaziva strah i druga osjećanja, a valjda i sam drugačije zračiš. naravno i sam promjeniš ponašanje.

Sjećam se jednom da me je jedan čovjek molio da uđe u moje tijelo. Meni je to bilo odvratno i oćerao sam ga. To je jedini od ljudi kojega sam sreo da poslije smrti nije otišao đe svi idu, nego je ostao između svjetova.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: pon dec 29, 2014 4:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
A Formice, gde se ide nakon smrti i sta se tu zapravo desava sa svescu?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: pon dec 29, 2014 4:47 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet dec 26, 2014 1:40 pm
Postovi: 7
FORMICA je napisao/la:

U fizički svijet se ne može niko vratiti ukoliko nema tijelo da se u njega vrati. govorio sam o tim stvorenjima koja nse nalaze vrlo blizu našega ali su stvorenja astralnog svijeta. Ona se hrane energijom koju mi isisjavamo i to strahom i mržnjom. Sva stvorenja te gkledaju drugačije kada se sjetiš i niko višer ne može da manipuliše tobom da izaziva strah i druga osjećanja, a valjda i sam drugačije zračiš. naravno i sam promjeniš ponašanje.

Sjećam se jednom da me je jedan čovjek molio da uđe u moje tijelo. Meni je to bilo odvratno i oćerao sam ga. To je jedini od ljudi kojega sam sreo da poslije smrti nije otišao đe svi idu, nego je ostao između svjetova.


Poenta je da savladam strah, od tih stvorova, da oni u meni ne bi izazivali strah i mržnju??


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: pon dec 29, 2014 5:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
pppetarpppan990 je napisao/la:
FORMICA je napisao/la:

U fizički svijet se ne može niko vratiti ukoliko nema tijelo da se u njega vrati. govorio sam o tim stvorenjima koja nse nalaze vrlo blizu našega ali su stvorenja astralnog svijeta. Ona se hrane energijom koju mi isisjavamo i to strahom i mržnjom. Sva stvorenja te gkledaju drugačije kada se sjetiš i niko višer ne može da manipuliše tobom da izaziva strah i druga osjećanja, a valjda i sam drugačije zračiš. naravno i sam promjeniš ponašanje.

Sjećam se jednom da me je jedan čovjek molio da uđe u moje tijelo. Meni je to bilo odvratno i oćerao sam ga. To je jedini od ljudi kojega sam sreo da poslije smrti nije otišao đe svi idu, nego je ostao između svjetova.


Poenta je da savladam strah, od tih stvorova, da oni u meni ne bi izazivali strah i mržnju??


Mislim da je poenta da savladas strah i mrznju da bi im bio teze dostupan...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: pon dec 29, 2014 10:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
pppetarpppan990 je napisao/la:
FORMICA je napisao/la:

U fizički svijet se ne može niko vratiti ukoliko nema tijelo da se u njega vrati. govorio sam o tim stvorenjima koja nse nalaze vrlo blizu našega ali su stvorenja astralnog svijeta. Ona se hrane energijom koju mi isisjavamo i to strahom i mržnjom. Sva stvorenja te gkledaju drugačije kada se sjetiš i niko višer ne može da manipuliše tobom da izaziva strah i druga osjećanja, a valjda i sam drugačije zračiš. naravno i sam promjeniš ponašanje.

Sjećam se jednom da me je jedan čovjek molio da uđe u moje tijelo. Meni je to bilo odvratno i oćerao sam ga. To je jedini od ljudi kojega sam sreo da poslije smrti nije otišao đe svi idu, nego je ostao između svjetova.


Poenta je da savladam strah, od tih stvorova, da oni u meni ne bi izazivali strah i mržnju??


da svodi se na to. Zapravo postaješ svjestan sebe, svoje prirode. I to je dovoljno. Sraha više nema jer shvataš da je nepotreban. Ti si dio Boga, neuništiv i vječit, što ti još treba?

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: pon dec 29, 2014 10:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
pppetarpppan990 je napisao/la:
arwen dor je napisao/la:
Citat:

..pa..ustvari je normalno da to vidiš----
prije bi se moglo reći a nije normalno da se to ne vidi, da to ne osjete svi, i da ne osjete odmah čim se dogodi. jer da osjete mogli bi se obraniti. Ovako, nemaju pojma, ne vide, ne znaju, pa ta rabota ide dalje ..



slijevanje sline..da si išao redovnim putem , prvo idu neke predvježb i predradnje, onda bi se to čišćenje odvijalo odvojeno...to se zove čišćenje..
opuštanje, boje pred očima, svjtlsot, znakovi su da nadolazi energija..također, to bi na radioici doživio jedno po jedno s tumačenjem pa te ne bi iznenadilo..( .efekt iznenađenja, šoka, ometa daljni proces)
trnci u nogama, trnci po tijelu, unutarnje vibriranje, osjećaj peckanja ili bockanja, valovi hladnog zraka, ljepljivost u dlanovima, toplotne zrake koje griju kao da se sunčaš, valovi topline iznitra ili izvana, vibriranje, zatim zvučni efekti u koje čuješ iznutra, razni okusi u ustima, razni mirisi...sve su to efekti koji pokazuju da energija prolazi, dolazi, nailazi na blokadu, puni tkivo, odbija se ...
svaki taj osjet ima svoje značenje...

dakle, bilo bi bolje da si to radio u prisustvu nekog tko bi ti tumačio što ti se događa....


Da, slivanje pljuvačke, sline, to, samo sam malo upakovao... :D Pa da, više i ne pokušavam sam, ne želim to, hteo bih sa nekim ko ima iskustva da to probam, možda bih tako i lakše došao do odgovora koje me zanimaju... I interesuju me dve stvari, koje si ti pomenula, odbrana od čega, prvo?? A drugo, to čišćenje, ako te mrzi da opišeš, a ti bar reci u kojoj sekciji to da nađem, da se i o tome malo informišem... :)


puno me pitaš....voljela bih ti odgovoriti na ta pitanja, međutim, odgovor je jako dugačak i širok.
astralna putoanja su nešto do čega se dođe kad izučiš maltene do kraja neku tehniku. Svatko ima neki svoj drugačiji način i put izučavanja. netko prvo čita, netko prvo ide na raionicu meditacije...
ja sam krenula od tretmana reikija jer sam imala nekih zdravstvenih problema, pa kad sam vidjea da djeluje onda sam išla na tečaj reikija, i od toga tečaja sam išla dalje na druge tečajeve, s napomenom da sam s reikijem došla do kraja, do stupnja majstora-učitelja.
u svim tim tehnikama oje sam ja isprobala na sebi ili čitala o njima zajedničko je to što se radi na sebi, na svojim potisnutim emocijama i neriješenim traumama. emocije koje smo imali prilikom neke opasne ili traumatične situacije im morali smo ih potisnuti da bi mogli djelovati, su potisnute u podsvijest i utisnute u tijelo . meditativnim tehnikama i fizičkim vježbama te tehnikama disanja se čiste blokade i naročit potisnute emicije straha i ljutnje s krajnjim ciljem da se postigne čisto srce koje može provoditi čistu ljubav, a dok se to obavlja usporedno tome se širi naša svijest, a to bi bilo zapravo nešto slično kao buđenje šestog čula i dobijanje ekstrasenzornih sposobnosti viđenja, nešto slično kao vidovitost ... taj se proces zove samo-isceljenje, što znači cijeljenje, bukvalno - od dijelova koji su razbacani napraviti cjelinu, pokupiti se, spojiti se sam sa sobom ...
kad se dostigne jedan određeni stupanj cijelovitosti onda se puno lakše i sugirnije može "šetati" po astralu...
zapravo se ni ne preporučuje takve izlete dok se nije postiglo ono što se smatra da je preduvjet za sigurne izlete u astral.

za svoju informaciju naći ćeš puno toga na ovoj stranici..možda da kreneš od predavanja Rudolfa Steinera, koja imaju posebnu temu. putovanje duše , duhovni rast...nešto u tom smislu..

ali čitanje nije dovoljno, treba to što sam gore navela odraditi u praksi. metode rada se mogu prenijeti na radionica,a gotovo je nemoguće to opisati u tekstu. to ti mora netko fizički napraviti i pokazati da ti to doživiš iz prve ruke, ne može se objasniti.

:love3:

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Zadnja izmjena: arwen dor; pon dec 29, 2014 11:12 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: pon dec 29, 2014 11:11 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 05, 2005 9:01 pm
Postovi: 1014
Citat:
U fizički svijet se ne može niko vratiti ukoliko nema tijelo da se u njega vrati. govorio sam o tim stvorenjima koja nse nalaze vrlo blizu našega ali su stvorenja astralnog svijeta. Ona se hrane energijom koju mi isisjavamo i to strahom i mržnjom. Sva stvorenja te gkledaju drugačije kada se sjetiš i niko višer ne može da manipuliše tobom da izaziva strah i druga osjećanja, a valjda i sam drugačije zračiš. naravno i sam promjeniš ponašanje.

Sjećam se jednom da me je jedan čovjek molio da uđe u moje tijelo. Meni je to bilo odvratno i oćerao sam ga. To je jedini od ljudi kojega sam sreo da poslije smrti nije otišao đe svi idu, nego je ostao između svjetova.


Ne može se vratiti ako nije otišao, ali se može doseliti netko tko tu nije ranije bio, može se priljepiti kao krpelj, može kao dječja glista ili kao virus. Neki budu privučeni određenom frekvencijom, određenon energijom, a neke pokupiš samo zato jer si im se našao na putu, a neki nisu jako izbirljivi.
Točno je, možeš svojom voljom otjerati veććinu takvih bića ali sama svjesnost nekad nije dovoljna . Točno je da zračiš drugačije kad si očišćen od negativnih emocija i da neke likove više ne privlačiš nego im postaneš odbojan, ali zato privlačiš neke druge ...
svi ljudi nakon smrti ostanu u nižem sloju astrala tjedan dana, neki nisu svjesni što im se dogodilo, a neki tu zaglave i ostanu .
Ima o tome u knjigama ....Leadhbether, Astralna razina..knnjige i predavanja Rudolfa Steinera, ima ovdje tema...
:love3:

_________________
Bitno je očima nevidljivo


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: uto dec 30, 2014 11:55 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet dec 26, 2014 1:40 pm
Postovi: 7
arwen dor je napisao/la:

puno me pitaš....voljela bih ti odgovoriti na ta pitanja, međutim, odgovor je jako dugačak i širok.
astralna putoanja su nešto do čega se dođe kad izučiš maltene do kraja neku tehniku. Svatko ima neki svoj drugačiji način i put izučavanja. netko prvo čita, netko prvo ide na raionicu meditacije...
ja sam krenula od tretmana reikija jer sam imala nekih zdravstvenih problema, pa kad sam vidjea da djeluje onda sam išla na tečaj reikija, i od toga tečaja sam išla dalje na druge tečajeve, s napomenom da sam s reikijem došla do kraja, do stupnja majstora-učitelja.
u svim tim tehnikama oje sam ja isprobala na sebi ili čitala o njima zajedničko je to što se radi na sebi, na svojim potisnutim emocijama i neriješenim traumama. emocije koje smo imali prilikom neke opasne ili traumatične situacije im morali smo ih potisnuti da bi mogli djelovati, su potisnute u podsvijest i utisnute u tijelo . meditativnim tehnikama i fizičkim vježbama te tehnikama disanja se čiste blokade i naročit potisnute emicije straha i ljutnje s krajnjim ciljem da se postigne čisto srce koje može provoditi čistu ljubav, a dok se to obavlja usporedno tome se širi naša svijest, a to bi bilo zapravo nešto slično kao buđenje šestog čula i dobijanje ekstrasenzornih sposobnosti viđenja, nešto slično kao vidovitost ... taj se proces zove samo-isceljenje, što znači cijeljenje, bukvalno - od dijelova koji su razbacani napraviti cjelinu, pokupiti se, spojiti se sam sa sobom ...
kad se dostigne jedan određeni stupanj cijelovitosti onda se puno lakše i sugirnije može "šetati" po astralu...
zapravo se ni ne preporučuje takve izlete dok se nije postiglo ono što se smatra da je preduvjet za sigurne izlete u astral.

za svoju informaciju naći ćeš puno toga na ovoj stranici..možda da kreneš od predavanja Rudolfa Steinera, koja imaju posebnu temu. putovanje duše , duhovni rast...nešto u tom smislu..

ali čitanje nije dovoljno, treba to što sam gore navela odraditi u praksi. metode rada se mogu prenijeti na radionica,a gotovo je nemoguće to opisati u tekstu. to ti mora netko fizički napraviti i pokazati da ti to doživiš iz prve ruke, ne može se objasniti.

:love3:

Hvala na ovim informacijama... Svesna si da kao neko ko nikada nije ni bio u svim ovim pričama, i ne znam baš ko je kompetentan ovde u Beogradu, gde trenutno živim, za takve stvari... A ja stvarno nemam poverenja da tek tako svoju psihu i mentalni sklop poverim nekome... :) Najgore mi je što su meni sva ova iskustva koja sam doživeo, došla da kažem nevoljno... Nisam ih privlačio, i sad hoću da nađem odgovor zašto sam ih doživeo, to je u biti ono za čime ja tragam... :) još jednom, hvala na predusretljivosti, sve najbolje... :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sri dec 31, 2014 6:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
arwen dor je napisao/la:
Citat:
Ne može se vratiti ako nije otišao, ali se može doseliti netko tko tu nije ranije bio, može se priljepiti kao krpelj, može kao dječja glista ili kao virus. Neki budu privučeni određenom frekvencijom, određenon energijom, a neke pokupiš samo zato jer si im se našao na putu, a neki nisu jako izbirljivi.
Točno je, možeš svojom voljom otjerati veććinu takvih bića ali sama svjesnost nekad nije dovoljna . Točno je da zračiš drugačije kad si očišćen od negativnih emocija i da neke likove više ne privlačiš nego im postaneš odbojan, ali zato privlačiš neke druge ...
svi ljudi nakon smrti ostanu u nižem sloju astrala tjedan dana, neki nisu svjesni što im se dogodilo, a neki tu zaglave i ostanu .
Ima o tome u knjigama ....Leadhbether, Astralna razina..knnjige i predavanja Rudolfa Steinera, ima ovdje tema...
:love3:


Da to je tačno zuaista tih gamadi ima cijela gomila, mada se nikad nijesam bavio njima. U samom početku sam nalećeo na ta stvorenja što stvaraju strah i tjeskobu a prvo stvorenje na koje sam nalećeo tokom svjesnih izlazaka iz tijela je bio najveći ološ na Zemlji. Strašnih muka sam se namučio dok sam se svih njih oslobodio. Kasnije mi je bilo jsano da sam zapravo ja svojim ponašanjem njih privukao. Zapravo su svi oni neka niža stvorenja. Postoji mnoštvo njih viših, da li su oni stalno u astralnomk svijetu ili dolaze u njega iz viših svjetova ne znam. Ja sam ih sretao u astralnom svijetu i to u glavnom kad bih našpravio neku glupost, pa ih zbog toga i nazivam kotrolorima i čuvarima. Oni paze da se sve odvija po predviđenim planovima jer je sve u svemiru, i pored fantastičnne složenosti povezano među sobom. tako da naše akcije na Zemlji utiču na cijeli univerzum jednako kao na bilo kom mjestu u univerzumu, i ne može se baš činiti što ti volja. Ta stvorenja su strašno moćna, imaju nevjerovatnu snagu i fantastično znanje i kad se pojave ukočiš se od poštovanja. Mada sam se i sa njima svađao oni su uvijek bili zapanjujuće blagonakloni i strpljivi, a ako se zainatiš i dozvole ti da uradiš što si naumio, mada to sve na kraju ispane besmisleno teško. No kako ja nikom ništo ne vjerujem morao sam se na svojoj koži uvjeriti da su mi govorili istinu. Zapravo sam vidio da postioje složene službe koje se bave tim poslovima i da ih vode vrlo ozbiljna stvorenja koja svakako ne valja izazivati i ispitivati im stropljenje, ali svaki put kad bih se sreo sa nekim od njih bio sam bogatiji za ogromno iskustvo. I zemaljski svijet ima nekoliko tih sloveva stvorenja a i mi kaso ljudi imamo svoja tijela u tim slojevima ili zapravo svjetovima.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sri maj 20, 2015 7:17 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon maj 19, 2014 7:20 pm
Postovi: 89
Lokacija: pao naglavu
ja sam odustao od AP, taman kad sam savladao ulazak u AP i kad mi je trebalo za ulazak oko 10 sec (verovali ili ne, nasao sam tacku izmedju jave i sna u kojoj se prebacim u AP za nekoliko sekundi tako sto samo zamislim svoj izlazak i malo se skoncentrisem i proces pocinje, ne kazem da to tako uspeva kod svakog ali kod mene uspeva a inace od ranije sam imao cesto spontane AP). Medjutim uvek sam imao negativna iskustva i susrete, razna bica, ogromni paukovi koji mi setaju po plafonu, zadnji put kad sam hteo da izadjem iz sobe na ulaznim vratima je stajala moja majka , mislim bar nesto sto je licilo na nju i drzala je u ruci neko oruzije koje je meni bilo nepoznato i upereno u mene, ne znam sta je to ali sam osecao da je oruzije i preteci je stajala na vratima i nije mi dozvoljavala da izadjem napolje iz neznam kojeg razloga, odmah sam se vratio u telo i posle toga nisam vise nista radio, shvatio sam to kao poruku nekog ko me stiti da se ne igram. Moja majka me poznaje i zna da me sa recima nece zaaustaviti i zato se pojavljuje oruzije. Ako neko ima slicno oskustvo ili mozda moze ovo da protumaci bio bi zahvalan da podeli sa nama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: pon maj 25, 2015 10:53 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 22, 2014 4:03 pm
Postovi: 48
Ja samo nesvesne projekcije primenjujem, znači, ako se desi desilo se, baš zbog svega što se dršava.

Zadnja projekcija: nešto kao mumija, neam pojma, humanoidnog oblika, zavijen u bele trake i samo mu oko jedno slobodno (desno) i trepće i gleda me konstantno, potom mi dozvoljava da se pokrenem i odvede me do neke kancelarije, Amerika je u pitanju i pokaže prstom.
Dva muškarca u odelima i razgovaraju (prepoznao sam tipičan Američki akcent)

-Vladin najskuplji projekat jeste Motmen, moramo ga ugasiti.
-Ne, nikako.

To je sve što sam čuo, potom su postali svesni prisustva i nešto je počelo da me vuče strašno, nisam video ko nit šta, ali sam osetio jako veliki strah. Bio sam prestravljen.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sri maj 27, 2015 10:07 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
snoopy je napisao/la:
A Formice, gde se ide nakon smrti i sta se tu zapravo desava sa svescu?

Tek sad viđeh ovu poruku :shock: na kojuizgleda nijesam odgovorio.
Ja sam vidio da se poslije smrti ide na prijemno odjeljenje odakle te upućuju na mjesto đe moraš odbolovati protekli život. To je zaštićeno mjesto kojem nema pristup niko u svemiru, osim ljudi i to samo onih koji su tu poslom. Poslije preboljevanja prošlog života ideš u svijetlo đe se vraćaš u svoje odjeljenje i đe skupljaš snagu. Kad si spreman i kad se pojavi potreba, ponude ti se mogući sljedeći životi, ti izabereš koji ćeš odživjeti i sve iz početka.
E da svijest ti je jasna i poptpuno očuvana, tad dobijaš mnogo širi uvid u sve. Možda bi se lakše sjetili tih stvari kad bi imali misaone matrice i riječi koje se odnose na to.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: pet maj 29, 2015 3:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
FORMICA je napisao/la:
Ja sam vidio da se poslije smrti ide na prijemno odjeljenje odakle te upućuju na mjesto đe moraš odbolovati protekli život. To je zaštićeno mjesto kojem nema pristup niko u svemiru, osim ljudi i to samo onih koji su tu poslom.


Hm... zvuči kao "Park" Roberta Monroea...
Bi li rekao da je to otprilike to?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: pet jun 12, 2015 6:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned aug 24, 2014 1:43 pm
Postovi: 48
http://pulse.rs/tumacenja-egipatske-doktrine-smrti/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: ned jun 14, 2015 7:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%9C%D0 ... 0%B5%D0%BD


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: ned jun 14, 2015 9:28 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
sen-sei je napisao/la:
Hm... zvuči kao "Park" Roberta Monroea...
Bi li rekao da je to otprilike to?


Ne znam što je "Park" Roberta Monroea. Ja sam to vidio, čak sam bio i na ono mjesto đe zaista niko obično ne ide, to je mjesto posebno zaštićeno, tuda me je vodio put do nekog posebnog svijeta. To je kao neka kaverna u zemlji i u njoj su bile neke kupole i čuo sam jauke i kuknjavu ljudi. mislio sam da bi bilo lijerpo da im pomognem, pa sam polomio te kupole i rekao im da slobodno odu. Ali su se ljudi tek tada pomamili. Vikali su vidi ove budale, sad porwed sve muke moramo da popravljamo i kupole. Mnogi su čak i nasrnuli na mene pa sam se spremio da ih sve počistim odatle, nego se neki momak pojavi i smiri situaciju. Poslije nekoliko godina sam ga sreo u tijelu kad sam šetao po Parizu (kao projekcija). Ja ih više nijesam dirao nego bih samo prošao pored njih kad sam išao u svjetlost a onaj momak mi je pričao da se se plašili da mi opetne pane na um da im srušim kupolu pa su imali straže koje su upozoravale da nailazim. Mene oni više nijesu interesovali, mada njima nije bilo nimalo prijatno da jurcam kroz tunele kao vatrena lopta.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: ned jun 28, 2015 5:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jan 21, 2007 5:43 pm
Postovi: 1190
a, definitvno nije Park.
po opisu zvuči više kao jedan od "Labirinata".
tnx na odgovoru.

Park je mjesto koje nalikuje na nekakav rehabilitacijski centar od svega ovoga ovdje, uključuje i knjižnice i koješta sličnoga. nema tamo pomame, kuknjave i naricanja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: uto sep 01, 2015 2:40 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Imam jedno licno pitanje u nadi da neko moze da pomogne.

Radi se o astralnoj projekciji.
Znam 2 osobe koje je upraznjavaju svakodnevno.

Ono sto se kod mene desava je da projekcija jako zavisi od spoljasnjih faktora.
Bukvalno imam osecaj da bi trebao ceo svet da dezinfikujem i da se zatvorim u svoju pecinu da bi mogao da je upraznjavam na redovnoj bazi.

Jel ima nekog od iskusnijih koji bi dali savet? Sta da preduzmem kako bi moja astralna iskustva bila nezavisna jedinka koja je otporna na spoljasne uslove.
U fazonu da sta god radio, kad legnem, da lagano nastavim sa svojim astralima?
Jeli privremena izolacija od sveta neophodna u pocetku kako bi stekao integritet?

Sto se tice mog iskustva, imao sam svesne snove 100tine + puta ali ta iskustva se mere sekundama.
Svejedno, ja to vidim kao pocetak, Najveci deo sam presao, trenutno ucim kako da mrdam pogled jer sam izvalio da je potpuno drugacije nego pomeranje pogleda na javi.

Mozda je ovo sto se meni desava sasvim prirodno za pocetnicki stadijum, ili nije?

Jel imas ti FORMICE neki savet?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sub sep 12, 2015 7:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Ne vjerujem da ti fizičko izolovanje može iako pomoći. Prije nego sam se naučio da izlazim iz tijela, morao sam naučiti da isključujem tijelo. To je zapravo da zaustavim osjećaje iz pojedinih djelova tijela i da zaustavim svoj uticaj na njih. Kao da ih isključiš. Krenuo bih od glave preko tijela i ruku do nogu. U početku nije lako jer trebaš naučiti o čemu se radi, a svaki čas te nešto zasvrbi ili te nešto žulja ili ti se trzne noga ili prst. Sve to se treba isključiti. Meni su terebali mjeseci i mjeseci dok nijesam postigao što sam želio. Kad to postigneš odjednom se nađeš u gužvi misli. Misli dolaze odsvakud, ulaze i izlaze iz rvoje svijesti kao da si asutobuska stanica. Najprije sam izdvojio svoje misli od tuđih misli, što i ne izgleda toliko komplikovano. Onda isklućiš sve tuđe misli, drugih ljudi, raznih stvorenja, vanzemaljaca, i ko zna čega sve tu nema. Za to mi je bilo potrebno dvostruko duže vremena. Na kraju mi je bilo najteže da isključim sopstvene misli, za to mi je bilo potrebno najviše vremena. I to je to. Sljedećih godinu danma sdam uvježbavao da sve to postignem što prije, pa sam uspio postići izlazak za trenutak, samop prizivanjem u sjećanje tog doživljaja. Kad se to postigne moraš znati đe ćeš i što ćeš i to će se i desiti. Zapravo već kod isklučenja tijela tebi se snažno uveća inteligencija i znanje, tako da odgovore na sljedeće postupke najčešće možeš sam naći istražujući sebe ili zahtijavajući odgovore od odgovaračkih fioka. Te fioke su beskrajni nizovi zidova, kojima nikad nijesam uspio vidjeti ni kraj ni početak sa milijardama fioka. na svakoj od njih se nazi naslov a do nje dolaziš automatski kad počeliš odgovor na neko pitanje. Tad ti se u rukama pojavi papirić na koji našpišeš sto te interesuje i ostaviš ga u fioku. Kasnije zavisno od složenosti pitanja, ranije ili kasnije, dobiješ signal i nađeš se ispred fioke. Kad je otvoriš u njoj nalziš papirić sa ispisanim odgovorom. ja sam tako dobijao odgovore na svako pitanje. naravno te odgovore ne možeš prenijeti u fizički svijet jer ti se sjećanje izgubi čim uđeš u tijelo. Strašno me je nervirao taj gubitak sjećanja i umnih moći. Puno mi je trebalo da shvatim da to tako mora.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Vantjelesna iskustva i astralne projekcije
PostPostano: sub okt 17, 2015 12:29 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 18, 2010 2:07 pm
Postovi: 810
Ljudi, 2 dana mi se desava nesto cudno.
Kao da sam shvatio da ako hocu da se svesno projektujem moram samo da ostavim misli iza sebe kad legnem da spavam, tj. da jednostvano budem u tisini, bez misli.

I tako ova 2 dana, potpuno prazne glave, svaki put me probudi ostar udisaj koji prati momentalno otvaranje ociju. Taj udisaj kao da ne kontrolisem ja u potpunosti.
Kao da sam se trgao iz necega.
Cim otvorim oci, imam jako cudan osecaj po celom telu, kao da je ceo nervni sistem prepun energije. Osecaj nije niti prijatan a nije ni neprijatan.

Znam da mi se to ranije desavalo ali obicno kad to osetim samo upadnem u svesni san.

Ali ovih danas, imam osecaj da se to desava pre vremena jer nemam vizije niti prizor ispred sebe. Malkice me to i zabrinjava.

Mozda sam samo previse napet ?

Sta se ovde desava jel zna neko? Jel imao neko taj osecaj ?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 892 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43 ... 45  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 14 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz