Sada je: uto maj 14, 2024 2:38 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 385 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Moje iskustvo promjena
PostPostano: uto jun 26, 2012 12:32 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2011 7:28 am
Postovi: 529
Glibonja, pokušaj nekoliko dana šutjeti. Samo poneku osnovnu rečenicu izgovori. Tako smiruješ um.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo promjena
PostPostano: uto jun 26, 2012 12:41 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Baš je stislo nekako, teška su vremena, valjda će i tome doći kraj ovako ili onako.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo promjena
PostPostano: uto jun 26, 2012 6:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Potrebno je napuniti se energijom i to posebno gornji i donji dio tijela. Uvode nam blokade kako bi onemogućili kolanje energije. I tada smo čak kontraproduktivni, dovodimo energiju u jedan, najčešće gornji dio tijela, ona ne može proći dalje i to nas melje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo promjena
PostPostano: pet jul 27, 2012 10:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet maj 27, 2011 10:28 pm
Postovi: 41
ponovo osecam jednu ogromnu navalu energije,jedno ubrzano slaganje kockica..imam osecaj da se stvari preslazu u mom umu,duhu,telu..sve istovremeno
imam utisak da pravim skok uvis,a gde,kako,zasto ,kuda....nista ne znam

inace u poslednje vreme zaticem sebe da govorim neke stvari kojima se i sama cudim kako sam sve to smislila i odakle mi sve to..jer deluju vrlo mudro,zdravo i osvesteno....ucim sopstvenu decu odjednom nekim novim obrascima ponasanja,a cak i malo dete odjednom i u trenu razume i usvaja..neki ljudi su promenili sitnice kod sebe zato sto sam ja napravila neke sugestije....nisam to rekla u obliku kritike ili ljutnje..vec prosto na drugaciji nacin koji je njih dirnuo u odgovarajuce mesto

cini mi se da je to put kojima cemo svi da idemo- podizanje svesti a to ce dovesti do novih nacina razmisljanja a to ce dovesti do novih nacina ponasanja i novih ideja.....

nesto se veliko desava ,sasvim sam sigurna u to,i veoma je dobro :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo promjena
PostPostano: pet jul 27, 2012 11:15 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Puklo te.

Vidiš i shvataš jednostavnost. Rasterećenje od gluposti koje se neotrebno gomilaju i zamagljuju.

Bravo :thumbup:

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo promjena
PostPostano: pet jul 27, 2012 11:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Lampa je napisao/la:
Potrebno je napuniti se energijom i to posebno gornji i donji dio tijela. Uvode nam blokade kako bi onemogućili kolanje energije. I tada smo čak kontraproduktivni, dovodimo energiju u jedan, najčešće gornji dio tijela, ona ne može proći dalje i to nas melje.



Mislim da si ovim postom upravo doprinjela podjeli energije. Ja bi podjelu zanemario i punio sve odjednom. Singing in the rain pa di se zakači.

(tek sam danas vidio pa eto)

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo promjena
PostPostano: pet jul 27, 2012 2:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
ghost je napisao/la:
Lampa je napisao/la:
Potrebno je napuniti se energijom i to posebno gornji i donji dio tijela. Uvode nam blokade kako bi onemogućili kolanje energije. I tada smo čak kontraproduktivni, dovodimo energiju u jedan, najčešće gornji dio tijela, ona ne može proći dalje i to nas melje.



Mislim da si ovim postom upravo doprinjela podjeli energije. Ja bi podjelu zanemario i punio sve odjednom. Singing in the rain pa di se zakači.

(tek sam danas vidio pa eto)


Moje iskustvo glavobolja pokazuje da na ovaj način to mogu riješiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo promjena
PostPostano: sub jul 28, 2012 10:52 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2011 7:28 am
Postovi: 529
Kad me boli glava onda popijem nekoliko čaša vode i bol prestane. Vjerojatno sam bila dehidrirana.
Također kada osjetim bol u rukama ili nogama.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo promjena
PostPostano: sub jul 28, 2012 12:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
pepeljuga je napisao/la:
Kad me boli glava onda popijem nekoliko čaša vode i bol prestane. Vjerojatno sam bila dehidrirana.
Također kada osjetim bol u rukama ili nogama.

Naravno, voda je obavezni dio kod rješavanja glavobolja, ali meni nije dovoljna. Fali mi energije. Zato me glava i boli.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo promjena
PostPostano: sub jul 28, 2012 2:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub feb 12, 2011 8:38 pm
Postovi: 182
Kako kazu stari .... Glava boli od gresnih misli ..... :)

_________________
Malo humora nije na odmetu . http://www.signsfunny.com


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo promjena
PostPostano: uto jul 31, 2012 8:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Imam čudno iskustvo, možda ga je netko već doživio. Više puta kad radim svoj program budem okružena tamom i tamnim stvorenjima/entitetima. U zadnje vrijeme tamu usišem u čvor i progutam i oni nestanu. No, vjerovali ili ne, osjećam probadanje u želucu zadnjih dana i laganu mučninu. E sad, dopustim sebi progutati i malo svjetla, bude mi lakše. Nisam sigurna u kojem pravcu se može razvijati to gutanje tame, pogotovo kad uzmem u obzir da ću uskoro pristupiti svom redovitom godišnjem postu/gladovanju. Totalno nenormalno!

Ima li tko kakvu ideju?
:glasses7:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo promjena
PostPostano: uto jul 31, 2012 9:15 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
:toothy2:
Ne znam otkud ti uopće ideja da ih ideš gutati takve stvari pa onda dalje mi ni ne pada na pamet pretpostaviti neko rješenje za takvu situaciju.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo promjena
PostPostano: uto jul 31, 2012 10:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Ja bi napiso ali se ne usuđujem. :oops:

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo promjena
PostPostano: uto jul 31, 2012 10:38 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
promatrač je napisao/la:
:toothy2:
Ne znam otkud ti uopće ideja da ih ideš gutati takve stvari pa onda dalje mi ni ne pada na pamet pretpostaviti neko rješenje za takvu situaciju.


Ne znam odakle ideja, pojavila se sama, dok sam skužila što se događa već sam podrignula i tame više nije bilo oko mene.
Dok sam istraživala piše li negdje nešto slično naišla sam na forumu u topicu o Nag Hamadiju da će svjetlo progutati tamu. Čak i da to jest, recimo, tako, vjerojatno bi se i to trebalo raditi na neki pravilan način kako ne bi bilo posljedica.
Tama je k'o solna kiselina, buši rupe u želudcu. Dugotrajna konzumacija ove vrste "hrane" mislim da mi nije baš preporučljiva.
:?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo promjena
PostPostano: uto jul 31, 2012 11:21 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Ali ti kao organizam sa ovakvim ili onakvim probavnim traktom nisi to svjetlo koje se spominje u učenju.
Po mojim malim razmatranjima smatram da je tama zapetljano zgusnuto svijetlo zarobljeno u svojoj zapetljanosti i ako se raspetlja to se može protumačiti kao "svjetlo će progutati tamu".
Po tome si ti takođe tama i to tama koja pokušava direktno pojmiti od čega je, svjetlo u tvojoj tami ti stalno priča što si.
Ako i uspješ to direktno pojmiti caka je u tome da je tvoja primarna crta identiteta dokle god si čovjek baš od tame i nikako nema van bez (makar privremenog) prestanka postojanja primarne crte identiteta.

Tu negdje u tim riječima je pojašnjenje i šansa kako da se netko trenutno ispali u 4D, makar i privremeno - uspomoć potpunog prestanka brige o sebi, ali zasad je zbog naknadne krize identiteta i derealizacije tako nešto ravno onome "psihijatrija here I come!".
Ne možeš to već i samo zato jer se moraš o nekome brinuti, kao i ja.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo promjena
PostPostano: uto jul 31, 2012 11:48 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
promatrač je napisao/la:
Ali ti kao organizam sa ovakvim ili onakvim probavnim traktom nisi to svjetlo koje se spominje u učenju.
Po mojim malim razmatranjima smatram da je tama zapetljano zgusnuto svijetlo zarobljeno u svojoj zapetljanosti i ako se raspetlja to se može protumačiti kao "svjetlo će progutati tamu".
Po tome si ti takođe tama i to tama koja pokušava direktno pojmiti od čega je, svjetlo u tvojoj tami ti stalno priča što si.
Ako i uspješ to direktno pojmiti caka je u tome da je tvoja primarna crta identiteta dokle god si čovjek baš od tame i nikako nema van bez (makar privremenog) prestanka postojanja primarne crte identiteta.

Tu negdje u tim riječima je pojašnjenje i šansa kako da se netko trenutno ispali u 4D, makar i privremeno - uspomoć potpunog prestanka brige o sebi, ali zasad je zbog naknadne krize identiteta i derealizacije tako nešto ravno onome "psihijatrija here I come!".
Ne možeš to već i samo zato jer se moraš o nekome brinuti, kao i ja.


Sve stoji što kažeš, ali sam nejednom spontano progutala tamu. Nisam sigurna što ću s time, najčešće se uspijem kontrolirati. Kao što kažeš tama jesam, ali sam i svjetlo, pa šišaj ga sad.
Tamne entitete odbacim, samo tamnu tvar sažmem u čvor i hop. Za tren oka osjetim težinu u želucu. Netko će reći da imam žgaravicu i bujnu maštu.
Više me zabrinjava da se ne radi možda o novim napadu kojeg još nisam prokužila jer sam prošlotjedne napade uglavnom uspjela odbiti ili sanirati štetu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo promjena
PostPostano: sri aug 01, 2012 12:02 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Kuzim, tajnovito je to sve, podrzavam istrazivanje. Uzmi peptoran ako bude zbilja gadno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo promjena
PostPostano: sri aug 01, 2012 12:11 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
promatrač je napisao/la:
Kuzim, tajnovito je to sve, podrzavam istrazivanje. Uzmi peptoran ako bude zbilja gadno.


Hehe, ne trošim ništa osim velikih količina vode kojima ispirem sve to. No nije prestrašno, na rubu podnošljivosti je.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo promjena
PostPostano: sri aug 01, 2012 3:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Lampa je napisao/la:
promatrač je napisao/la:
Ali ti kao organizam sa ovakvim ili onakvim probavnim traktom nisi to svjetlo koje se spominje u učenju.
Po mojim malim razmatranjima smatram da je tama zapetljano zgusnuto svijetlo zarobljeno u svojoj zapetljanosti i ako se raspetlja to se može protumačiti kao "svjetlo će progutati tamu".
Po tome si ti takođe tama i to tama koja pokušava direktno pojmiti od čega je, svjetlo u tvojoj tami ti stalno priča što si.
Ako i uspješ to direktno pojmiti caka je u tome da je tvoja primarna crta identiteta dokle god si čovjek baš od tame i nikako nema van bez (makar privremenog) prestanka postojanja primarne crte identiteta.

Tu negdje u tim riječima je pojašnjenje i šansa kako da se netko trenutno ispali u 4D, makar i privremeno - uspomoć potpunog prestanka brige o sebi, ali zasad je zbog naknadne krize identiteta i derealizacije tako nešto ravno onome "psihijatrija here I come!".
Ne možeš to već i samo zato jer se moraš o nekome brinuti, kao i ja.


Sve stoji što kažeš, ali sam nejednom spontano progutala tamu. Nisam sigurna što ću s time, najčešće se uspijem kontrolirati. Kao što kažeš tama jesam, ali sam i svjetlo, pa šišaj ga sad.
Tamne entitete odbacim, samo tamnu tvar sažmem u čvor i hop. Za tren oka osjetim težinu u želucu. Netko će reći da imam žgaravicu i bujnu maštu.
Više me zabrinjava da se ne radi možda o novim napadu kojeg još nisam prokužila jer sam prošlotjedne napade uglavnom uspjela odbiti ili sanirati štetu.

Prije par strana sam probao na svom primjeru objasniti spremanje i čišćenje igrališta na kojem se sve odigrava pogotovo ponašanje prema crnoj paučini. Mislim da je bilo na krađi energije

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Moje iskustvo promjena
PostPostano: sri aug 01, 2012 8:37 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 22, 2012 8:36 pm
Postovi: 62
Tama se ne može progutati jer ne postoji. Tama je način na koji naš um tumači nedostatak svetlosti. Tama nastaje kad uđemo u zemljinu senku usled rotacije zemlje oko svoje ose. Pa zemlj svojim telom zakloni izvor svetlosti. Naše oči signaliziraju umu da nema svetlosti a um to nama prikazuje kao tamu . Evo ovde malo više o tome
viewtopic.php?f=7&t=20&start=700
Proveri ti da nemaš nekih zdravstvenih problema ili možda živiš u strahu zbog toga sta si uradila pa ti se to dešava.
A što se tiče toga da će svetlost proždreti tamu, to je kao kad ujutru izađemo iz zemljine senke pa svetlost pojede tamu. Tako ćemo i mi kad se okrenemo Bogu licem izaći iz sopstvene senke u kojoj živimo jer smo Bogu okrenuli leđa. Bog je svetlost.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 385 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18 ... 20  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 5 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz