Sada je: sub apr 27, 2024 2:24 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 56 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Iskustvo nakon abortusa-zanima me vashe mishljenje
PostPostano: sri feb 03, 2010 10:08 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 16, 2009 9:50 am
Postovi: 70
Malo mi je nejasno da li tražiš mišljenje o abortusu ili mišljenje da li je tvoja izlječenje stvarno ili plod tvoje imaginacije. Pomoć i utjeha koju si primila je stvarna. Očito. Samo pazi jer dobila si nešto, što bi se reklo, na kredit. Morat ćeš kad tad opravdati ukazanu milost. Vjerovatno ti to neće biti teško ako budeš i ostaneš u istini, poštenju i sa dobrom.
Abortus je ubojstvo ali ne klasično već kao pristanak da se ubije nekoga iako bi se to moglo spriječiti i sa olakotnom okolnošću smanjene uračunjivosti zbog hormonalnih promjena i zbog osjećaja ugroženosti vlastite egzistencije. To je to u najboljoj varijanti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iskustvo nakon abortusa-zanima me vashe mishljenje
PostPostano: sri feb 03, 2010 10:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet okt 16, 2009 9:50 am
Postovi: 70
Zašto civilizacija danas većinom abortus ne smatra ubojstvom. Kao prvi razlog je pravni zato jer žrtva nema ime niti matični broj ni OIB. Nema ga jer se nije ni rodila. Pravno gledajući nikada se nebi mogla potegnuti tužba za ubojstvo.
Kao drugi razlog je onaj u našoj prirodi po kojoj zakon jačega je ispred prava slabijega. Tako je u životinjskom svijetu, većinom. Tako je bilo i sa osvajačima Amerike.
Kao treće: abortus je unosan i koristan gledano sa medicinskog stajališta, pobačeni fetusi se ne bacaju na smetlište...
Desi se ... Budi skromna, jako skromna cijeli život...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iskustvo nakon abortusa-zanima me vashe mishljenje
PostPostano: ned feb 07, 2010 8:27 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned jul 30, 2006 6:52 am
Postovi: 366
Sve u svemu, ona je rekla da samo zeli da podijeli sa nama jedno cudno iskustvo i ako sam dobro razumjela, tu je akcent.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iskustvo nakon abortusa-zanima me vashe mishljenje
PostPostano: ned feb 07, 2010 9:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
addalucija je napisao/la:
samo je pitanje dali je u taj zametak " ušla duša" Dali je to bilo obićno tkivo koje se tek poćelo razvijati ili je već postalo biće? A ona se opet pitaš dali je duša koja je bila u tebi (ako je bila) možda već obavila svoj zadatak i ide dalje. Možda je to bio njen cilj... u tih par mjeseci da nešto promjeni u tebi?

ako tako osjećaš napraviš ab i ideš dalje, zaboraviš to i samo naprijed i pozitiva, jer kao što sam već rekla, tko kaže da ti nisi bila samo usputna stanica toj duši i ubiti joj pomogla da ode dalje i ne zadržava se tu!



da, kao tkivo (koje je živo razvija se a nije vezano za tvoju dušu?!) se razvija na neki cudni nacin bez duše (svijesti - inteligencije) na vrlo inteligentan način, neznam kome ova ideja uopce moze imati smisla. Ta teorija podupire da je Bog odvojen od čovjeka, sto podupire zapadnjačku potrošačku teoriju da je Čovjek odvojen od Prirode. [-(
Razmisli ponovno malo o ovome.

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iskustvo nakon abortusa-zanima me vashe mishljenje
PostPostano: ned feb 07, 2010 9:53 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
Indijana jel mozes reci o kojoj mantri je riječ?

I moguće je počistiti karmu sa njima, to nije iluzionarno sto se dogodilo.

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iskustvo nakon abortusa-zanima me vashe mishljenje
PostPostano: ned feb 07, 2010 11:18 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Ne postoji mantra koja ti može pročistiti karmu, to su gluposti.
Ako je ostala trudna sa svojim "duhovnim učiteljem" onda je jasno o kakvoj "duhovnosti" je reč, o čistoj palamuđevini, zato se i "pročistila" drugom palamuđevinom od "mantre" i vizije. Jednostavno je pomoću te vizije oprala samu sebe od odgovornosti i krivice što ju je guru (ili neko drugi) iskoristio na najbolji mogući način.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iskustvo nakon abortusa-zanima me vashe mishljenje
PostPostano: pon feb 08, 2010 12:18 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
čuj mene ne zanimaju tudje sapunice, totalno mi je svejedno jel netko stao trudan sa popom, guruom, konjem ili tobom. Komentirala sam što je duša i komentirala sam mantre. Imaš pravo na svoje mišljenje, iako me čudi to što pričaš za mantre, no valjda je to posljedica vanzemaljskog programiranja sirius gray tehnologije ili neznam čega ne :mrgreen: NHF šala
Mantre itekako mogu počistiti svijest, mogu ti otvoriti čakre, mogu te spojit na bilo koju frekvenciju koju poželiš, to nije neko pitanje vjere, to je činjenica. Imaš to ritmičko ponaljanje određenih slogova i u šhamanizmu, imaš i u magiji, imaš u svim "religijama"...

u biti glupo se osjecam sto takvo sta moram govorit nekome tko je napisao koju knjigu... :-k

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iskustvo nakon abortusa-zanima me vashe mishljenje
PostPostano: pon feb 08, 2010 5:00 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 08, 2010 1:53 am
Postovi: 5
Alcy1 je napisao/la:
Mantre itekako mogu počistiti svijest, mogu ti otvoriti čakre, mogu te spojit na bilo koju frekvenciju koju poželiš, to nije neko pitanje vjere, to je činjenica. Imaš to ritmičko ponaljanje određenih slogova i u šhamanizmu, imaš i u magiji, imaš u svim "religijama"...


mantre ne mogu pocistit ni karmu ni svijest, to su indijske gluposti koje se prodaju naivnim zapadnjacima.

kljuc je u preuzimanju odgovornosti za sve vlastite postupke (tj misli, rijeci, djela) a mantranja se prihvacaju osobe koje NE preuzimaju odgovornost za svoje postupke, u iluziji da ce se tako rijesit svojih sranja (tj po njihovom, "da ce si ocistit karmu").

upravo kao sto je i kod tebe slucaj, gdje nedavnu proslost ispunjenu izrazito promiskuitetnim zivotom i nebrigom za vlastitim djetetom, pokusavas ocistit hare krishna mantranjem, sekte ciji si clan i cijem je ucenju posvecena vecina tvog foruma.

zaboravila si stavit link na vlastiti forum, da te nebi opet baniralo, jer sad si neka druga osoba, jel da, pixice-sjemenka-alcyone? :rotfl:

drugim rijecima, mozes ti glumatat neku prosvijetljenost i pritom mantrat koliko god hoces, ali kao sta vidis, demoni vlastite proslosti su ti uvijek za petama :twisted:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iskustvo nakon abortusa-zanima me vashe mishljenje
PostPostano: pon feb 08, 2010 9:06 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
...

premješteno
...zbog :offtopic:

:love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iskustvo nakon abortusa-zanima me vashe mishljenje
PostPostano: pon feb 08, 2010 9:37 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
riderx uf al si me dotukao. Tako si mocan sakriven iza nicka pa mozes srati po ljudima sta hoces.

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Zadnja izmjena: Alcy1; pon feb 08, 2010 10:29 am; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iskustvo nakon abortusa-zanima me vashe mishljenje
PostPostano: pon feb 08, 2010 9:50 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
riderx neznam zasto si se uključio zapravo u raspravu o mantrama. Da te pitam nešto... jesi li ti ikada mantrao? Jeli znas sta je mantra uopce? Jeli znas zasto ljudi mantraju?
Eto ja mantramneko vrijemei vidim kako se odrazava energetski na mene... jel ti znas mozda ista o energiji ili si samo jedan od onih koji ima predrasude o svemu jer je frustriran u svojem zivotu pa jednostavno mrzi sve oko sebe?

Sto se tice odgovornosti tu se apsolutno slazem(zato te pozivam posto si tako odgovoran decko da preuzmes svoju odgovornost za svoje rijeci upucene prema meni pa si otkrijes svoj indentitet - nije valjda da nemozes da stanes iza svojih rijeci imenom i tijelom :twisted: ) . Mozda si ti to dozivio da je to nesto kao odrješenje grijeha u krscanstvu. Sto uopce nema veze sa time. Covjek skupalja svoju karmu na duši, ona ga drži, ako duša nemože sama sebi oprostiti, to ispašta iznova i iznova i iznova. To se desava sa onima koji zapravo poricu da su ista lose napravili (recimoo kao ti sto mene napadas porices svjesno sam sebi da to je uopce lose - no tvoja dusa zna razlikovat dobro ilose unatoc tvome umu - i ona ce ispastati - ispasta na nacin da nemas mira, kao nit sada, nemozes spoznati mir u sebi, trebas stalno nesto izvana da pronadjes kao zanimaciju, u tvojem slucaju da gledas druge koliko su losi po tvojim kriterijama da bi tebi bilo barem malo lakse) Ukoliko postoji zaljenje svjesno od osobe koja je pocinila neko dijelo, tu je drugaciji proces, ukoliko prizove sa mantranjem bozanske energije, moze joj se podariti milost radi njezine spoznaje da je ucinila lose i ako je sama spremna to otpustiti moze doslovno se izbrisati taj nemir u dusi.
Znam da nema vjerovatno smisla da tebi govorim ovako sto, jer si vec pokazao da jos nisi u tom stadiju da mozes otpustutit tu svoju mrznju iz sebe prema svima, no mozda jednog dana i sam spoznas taj mir kad budes sam sebi oprostio i ljudima oko sebe.

pozz :toothy2:

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iskustvo nakon abortusa-zanima me vashe mishljenje
PostPostano: pon feb 08, 2010 1:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Alcy1 je napisao/la:

Sto se tice odgovornosti tu se apsolutno slazem(zato te pozivam posto si tako odgovoran decko da preuzmes svoju odgovornost za svoje rijeci upucene prema meni pa si otkrijes svoj indentitet - nije valjda da nemozes da stanes iza svojih rijeci imenom i tijelom


Zasto bi "otkrio" svoj identitet imenom i telom, kada ni tvoj identitet nije otkriven tj. ne se zna tvoje ime i prezime?!

Jesi li ti stvarno Sjemenka? A pixica?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iskustvo nakon abortusa-zanima me vashe mishljenje
PostPostano: pon feb 08, 2010 2:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
ako cemo pricati o dugima koje nit ne poznamo i izmisljati price o njima, ajde da zapocnem...

ja sam ti zapravo debeli masni crnac sa porivom da mlati krzljave licemjere, a ti si stara baba od 50 god sa porivom da se samozadovoljava sa chili paprikom.

:mrgreen:


jel ti odgovara ovaj nacin komunikacije? Ako je tvoj odgovor ne, onda nemoj mene potkopavati samo jer ti se ne svidja moja licnost ili neko uvjerenje, ako je tvoj odgovor da, odi si lijecit psihozu skupa drzeci se za ruke sa riderxom.

Mislim da je ocigledno da od ta 2 izbora je jedan definitivno krivi.... Koji sad pitanje za milijun kn.... ajde nije tesko da shvatit. :hug:

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iskustvo nakon abortusa-zanima me vashe mishljenje
PostPostano: pon feb 08, 2010 2:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Citat:
jel ti odgovara ovaj nacin komunikacije? Ako je tvoj odgovor ne, onda nemoj mene potkopavati samo jer ti se ne svidja moja licnost ili neko uvjerenje, ako je tvoj odgovor da, odi si lijecit psihozu skupa drzeci se za ruke sa riderxom.


Stvarno mi nije jasno zasto si ti moj predhodni post dozivela kao podkopavanje?!

Alcy - Sjemenka - Pixice, mislim da ovaj forum i nije bas nesto za tebe, tim pre sto kada jednom banujemo nekog, obicno to uradimo svaki put kada se ponovo registruje.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iskustvo nakon abortusa-zanima me vashe mishljenje
PostPostano: pon feb 08, 2010 3:12 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
neznam nit ja zasto mi se ucinilo potpokavanje kada se netko samo registrira radi toga da siri klevetu (koja je btw. regulirana kaznenim zakonom RH) a prvi post je napad na mene, i na kraju ja ispadnem tu negativac?

I ja mislim da ovaj forum nije za mene, jer je kako vi kazete previse OPS opredjeljen. Nitko zdravog razuma nemoze opravdavati da je napad na bilo koga opravdan, sto sam dozivjela na ovom forumu nicim izazvanom od nekoliko ljudi. Mislim da filozofija ovog foruma je izrazito negativna, a prestavljate se kao neki pozitivci, sto djeluje zbunjujuce, jer se covjek zapita tko je tu zapravo negativac u svim ovim pricama.

Gosp. Borisu Potapovu ću poslati mail da mi pojasni i koju tu on filozofiju prestavlja sa ovim forumom; pravo na obranu od nasilja ima svaki pojedinac, a moderatori bi trebali biti ti koji bi uocili, ukoliko sam ja promasila bit ovog foruma (a dozivjela sam da je bit da se sire informacije koje mogu KORISTIT ljudima, i POMOC im u nekim sferama njihovog zivota - a ne suprotno), duboko se ispricavam i svojevoljno odlazim.

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iskustvo nakon abortusa-zanima me vashe mishljenje
PostPostano: pon feb 08, 2010 3:46 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 08, 2010 1:53 am
Postovi: 5
kao i obicno pricas gluposti. ti bi moj identititet, ma nemoj!?

medjutim sama NE MOZES stati ne iza svog imena, nego iza svojih prethodnih nickova, sjemenka i pixica. NE MOZES ni stavit link na svoj forum (ohalu), koji je prepun hindu gluposti, i na kojem pljujes po ovom i drugim forumima, jer su te sa svih visekratno banirali. i onda se kao takva, jos usudi pozivat druge na odogovornost :rotfl:

to da si sjemenka i pixica nije tesko provjerit, uostalom vidljivo je iz tvog pisanja da jesi - iste gluposti i na isti nacin pises ko i prije 4-5 godina. a to mogu potvrdit i druge osobe (za admina, ako bas hoce 100% dokaz - pitati administaciju na trancepleme forumu), kao i one cinjenice o tvom zivotu.

eto, to ti se zove NEodgovornost - mislis da si mantranjem i mijenjanjem nicka postala druga osoba, koju nitko ne moze prepoznat, pa stoga ne treba odgovarat za prijasnje stvari :roll:

mantranjem se moze osjetit energija i to je sve - karma i svijest se ne mogu ocistit na taj nacin. ti si uvjerena da je to moguce, jer ti je svojstven neodgovoran nacin zivota, kao i instant rjesenja za takav zivot kao sto su hare krishna gluposti.

Alcy1 je napisao/la:
Ukoliko postoji zaljenje svjesno od osobe koja je pocinila neko dijelo, tu je drugaciji proces, ukoliko prizove sa mantranjem bozanske energije, moze joj se podariti milost radi njezine spoznaje da je ucinila lose i ako je sama spremna to otpustiti moze doslovno se izbrisati taj nemir u dusi.


ove hindu gluposti mozes samo na svom forumu prodavat. ovdje su ljudi ipak inteligentniji, i ne obozavaju krishnu kao boga-osobu :rotfl:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iskustvo nakon abortusa-zanima me vashe mishljenje
PostPostano: pon feb 08, 2010 4:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
ako se inteligencija mjeri po tome koliko tko moze biti zloban, jesi jako inteligentan. No ako si siguran toliko u te svoje tvdnje o meni kakva sam ja osoba, onda bi vjerovatno htio to dokazati i na sudu, jelda? :mrgreen: Meni bi bas odgovaralo da mi placas neko vrijeme odstetu. Ili zapravo nemozes stati iza svojih rijeci jer su lazne? :^o [-X Ajde daj mi ime i prezime, pa te pozivam na jednu lijepu raspravu na sudu da dokazes svoje tvrdnje, ako si uopce punoljetan.
Ako nisi znao Kleveta spada u Hrvatskoj pod KAZNENI zakon, a ne prekrsajnu.
Članak 200. Kaznenog zakona RH opisuje što je kleveta:

(1) Tko za drugoga iznese ili pronese nešto neistinito što može škoditi njegovoj časti ili ugledu, kaznit će se novčanom kaznom do stopedeset dnevnih dohodaka ili kaznom zatvora do šest mjeseci.

(2) Tko za drugoga iznese ili pronese nešto neistinito što može škoditi njegovoj časti ili ugledu putem tiska, radija, televizije, pred više osoba, na javnom skupu ili na drugi način zbog čega je kleveta postala pristupačnom većem broju osoba, kaznit će se novčanom kaznom ili kaznom zatvora do jedne godine.

(3) Ako osoba protiv koje se vodi kazneni postupak zbog klevete dokaže istinitost svoje tvrdnje ili opravdani razlog zbog kojeg je povjerovala u istinitost sadržaja kojeg je iznijela ili pronijela, neće se kazniti za klevetu, ali se može kazniti za kazneno djelo uvrede (članak 199.), ili kazneno djelo predbacivanja kaznenog djela (članak 202.).

dakle inteligentni decko, jesi li spreman stati odgovorno iza svojih tvrdnji o meni? Mozes slobodno pozvati te svoje svjedoke na sud.

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iskustvo nakon abortusa-zanima me vashe mishljenje
PostPostano: pon feb 08, 2010 4:22 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon feb 08, 2010 1:53 am
Postovi: 5
jesam siguran u svoje tvrdnje, ali nemam potrebu za sudovanjem. meni je dovoljno da te razotkrijem na forumu, da neupuceni i naivni ljudi znaju s kim imaju posla.

naravno da mogu stati iza svojih rijeci, i to mnogo vise nego sta ti mozes stati iza svog novog nicka :rotfl:

vjerujem da ce ti administracija foruma pravilno presudit :glasses7: :toothy2:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iskustvo nakon abortusa-zanima me vashe mishljenje
PostPostano: pon feb 08, 2010 4:36 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet jan 14, 2010 9:23 pm
Postovi: 105
naravno da nemas potrebu za dokazivanjem :lol:

jedino koga razotkrivas je sam sebe i na sta si spao da se bavis u svom "zivotu", zapravo smjesno je sto ne vidis koliko se sramotis i razotkrivas sa svojim bijesom usmjerenom prema meni....

al ono sta ces svaka budala ima pravo na svoje veselje, ja se iskreno nadam da si sad sav zivahan i radostan u svojem razotkrivanju velike tajne crne demonice :lol: koja ti je takav trn u oku. Eto jel ti sad lakse?

_________________
"Ljudi koji mrze to su najpre glupaci, zatim kukavice, ali nikad heroji." def. Hater = a person that simply cannot be happy for another person's success. So rather than be happy they make a point of exposing a flaw in that person.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Iskustvo nakon abortusa-zanima me vashe mishljenje
PostPostano: pon feb 08, 2010 5:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Alcy1 je napisao/la:
ja se iskreno nadam da si sad sav zivahan i radostan u svojem razotkrivanju velike tajne crne demonice :lol: koja ti je takav trn u oku. Eto jel ti sad lakse?


Da li ovo mozemo da uzmemo i kao zvanicno priznanje?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 56 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 78 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz