Sada je: sub apr 27, 2024 4:15 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 68 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned sep 07, 2008 1:06 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet okt 28, 2004 10:39 pm
Postovi: 1803
Dobro, to su oni koje je mogao da otkrije i izvadi. =D>


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned sep 07, 2008 9:52 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 17, 2008 1:01 pm
Postovi: 429
il poremecaj licnosti il je pentalijeva teorija....

e sto se budjenja tice...
vjerujem da smo i u proslim zivotima imali mnoga saznanja o istinskom "svijetu" i da smo sami sebe neznam kako al uglavnom usadili duboko u podsvjest da se moramo buditi...
prije nego li sam naiso na jackov portal i galaksiju odbacio sam u potpunosti sve religijske sustave i stavove kao ispravne, napravio neku kombinaciju i teoriju koja se debelo podudara sa onom u koju sad vjerujemo, e sad neznam, odkud je to sad iskrslo ako sam se prije 3-4 g deklarirao kao vjernik, a najednom sad poceo odbacivati religiju i graditi svoja vlastita uvjerenja na analizi, logici i cinjenicama...
mislim daa donekle ta spoznaja, u neku ruku znanje iz prethodnih zivota ostavlja nam snazan pecat da i u iducem zivotu doznamo/isto i doznamo jos vise...ubiti da se podsjetimo nekako..
jeer jedan od jakih osjecaja je osjecaj pripadnosti, pogotovo vjeri i naciji, e sad kad si odgajan u tom duhum najednom se pocnes sam od sebe mjenjat, malo postaje cudno u najmanju ruku...
nekako mi se cini ko da sam si u proslom zivotu zadao zadatak i sad ga izvrsavam...naravno ucenja ostaje jos mnogo, mnogo mnogo, a vremena nadam se da je dovoljno...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 08, 2008 12:26 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet aug 21, 2008 12:13 am
Postovi: 113
To si lijepo opisao,isti takav osjecaj imam i ja!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 08, 2008 6:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
jizus koji odgovori #-o

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 08, 2008 2:26 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 13, 2007 7:00 pm
Postovi: 49
http://video.google.ca/videoplay?docid= ... rder&hl=en
fascinantan dokumentarac o poremecaju licnosti, ili cete puno naucit iz njega ili cete reci "to se ne dogadja meni". nevjerojatno je sta ove licnosti su svjesne kad dolaze ispred drugih dok inace programiranje se radi tako da pojedinac nemoze primjetiti prelazak iz jedne licnosti u drugu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 08, 2008 3:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
Judziin je napisao/la:
il poremecaj licnosti il je pentalijeva teorija....


sumnjam da je poremecaj licnosti. mislim da bi do sada vec pukao :D

@sjemenka: jako zanimljiv sig :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 08, 2008 4:04 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet sep 13, 2007 7:00 pm
Postovi: 49
Poremecaj licnosti je ista stvar o cemu Pantelija prica. Sva "puknuca" rezlutiraju stvaranjem nove licnosti i nova se nesjeca stare licnosti dok stara moze bit u pozadini i promatrati situaciju.

Lijepo si ti naveo ove licnosti sta ti drze bice, a sta mislis postoje li licnosti koje bi porezale i ubile onu drugu zbog bijesa i ostalih potisnutih emocija. Licnosti koje bi nastetile tijelu..
Pogledaj dokumentarac, glupo je da mislis ako nisi siguran.

I sve te memorije koje stare licnosti imaju mozes doseci putem tehnika pa se tako mzoes sjetiti kako si "pukao" pod cijim uticajem i zasto ti se to desilo, zasto si dopusto, sto si naucio a sad jel bio draco iluminat mama tata ili si sve njih osobno pozvao na veceru. Nije bitno uopce tko je sta ucinio tebi nego tko si ti iza svega toga.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 08, 2008 5:08 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
:) Rekapitulacija?

Ovo je izvrstan opis Castanedine rekapitulacije!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 08, 2008 7:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
ja to nazivam slabost - nemogucnost snosenja sa zivotom, odbijanje preuzimanja odgovornoscu za sebe i svoja dijela, a ne poremecaj licnosti.

Ludilo je izbor a ne bolest.

Take it from someone that knows what she is talking about :wink:
:lol:

smrc :cry: "ja sam mali jadnik koji ima objasnjenje za sve sto nemogu podnjeti..." well ispricate mi moj sarkazam. Ali nemam osjecaja samozaljenja za osobu koja sama izabere "laksi" put.


DIGNI DUPE I SREDI SE! snosi se sa zivotom!


ljudi sve je ok dok ne uzimate sve sto ovdje procitate za veci dio vase realnosti, pogotovo onaj PARANOJA DIO "sve je krivo sto ja nisam uredu". Nema nista lose igrat se pretvaranja, svi smo zato na ovom forumu, jer smo kao dijeca imali izvrsnu mastu i sposobnost vizualizacije. No kad pocmete stetiti sa ovakvim vjerovanjima sami sebi i okolilini oko vas, onda je vrijeme za alarm. To sto radite naziva se slabost karaktera! To sto se ne slazete sa nikim nije stvar u drugima nego u vama. Svi smo mi ljudi i potrebno je samo malo ljubavi za uspostavljanje komunikacije. Prema tome ne trazite NEPRIJATELJE IZVAN SEBE, nego U SEBI. Ako si neznate postavljati granice u ovoj igri stvaranja svijetova oko sebe i van sebe IZADJITE IZ IGRE.
Nezaboravite, nitko vas nece zaliti i vasu slabost, sami ste izabrali ovu igru i sami ste prihvatili pravila...
OVO sa you tube, to je ono zalosno sto ce se dogoditi svima koji prihvate sve sto stoji na forumu kao veci dio svoje realnosti.

JEDINO VI I SAMO VI MOZETE IZABRATI SVOJ ZIVOT!

nemojte izabrat da vam je zivot pakao.
budite JAKI, ili snosite posljedice.


sad moje je da vas upozorim....

znali - priznali vi to ili ne vecina ljudi je imala iskustva sa odlaskom na psihijatriju koji su na ovom forumu.

biti LUD nije COOL :lol:
osim ako ne volite da vas vezu i u paksu guze dok ste pod gro ljekova 8)


osobno mogu svjedociti neke ljude koje su na forumu da svi imaju medjljudskih problema, problem odrastanja, problem nesnosenja u zivotu sa situacijama, teske obiteljske odnose prilikom odrastanja, cista razmazenost :lol:
i WAU nevjerovatno svi misle da su "POSEBNI" i programiranje-reptile -iluminate- iako nemaju pojma nista o zbiljnoj manipulaciji svijeta posto nemogu prepoznati nit na jednostavnim medjuljudskim odnosima, kako funkcionira svijet oko nas. I naaravno sve sto sami sjebu OKRIVE demone, programiranje i neznam sto vise ne, a tko se ne slaze snjima ti su programirani. HAHHA

Ja sam za zestoke metode, das im da dodju do ruba , da se skoro ubiju - sto naravno nece, jer su to najvece kukavice, i kad shavte i prihvate svoju slabost, tad ce naci hrabrost da krenu naprijed. Kakvi ljekovi, kakvo bijezanje - nema izljecenja na taj nacin.

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 08, 2008 7:32 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Auuuuu, koja crno-bijela reakcija i "otvorenost" uma! =D>

Bit ću slobodan primjetiti da mi se čini da se više osoba svađa u tebi.
Žao mi je ako ti se kroz život pokaže da je to točno!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 08, 2008 7:50 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
promatrač je napisao/la:
Auuuuu, koja crno-bijela reakcija i "otvorenost" uma! =D>

Bit ću slobodan primjetiti da mi se čini da se više osoba svađa u tebi.
Žao mi je ako ti se kroz život pokaže da je to točno!

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:


zao je meni sto imas zenu a na forumu trazis srodnu dusu :wink:

zao mi je sto te vrijedja istina isto :mrgreen:

kao sto moj signature veli- mora da je dinosurus koji zivi u bijeloj kuci ukljucio neki trigger preko ELFa koji se nalaze u BNET anteni pokraj zgrade pa da pricam ovakve stvari i navodim vas da se "spustite na zemlju" :mrgreen: tako da mi neuzmes to za zlo :lol:


dont get me wrong - jako volim stvarati razne svjetove oko sebe, no zar ne smatras da ljudi koji su prevrsili mjeru da okrivljuju sve oko sebe za svoje nepodopstine i slabosti nisu zasluzili da im se kaze - DAJ OHLADI?
Ili si ti jedan od takvih isto? da za svaku svadju krivis svoju "ispogramiranu zenu" :wink:

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 08, 2008 8:10 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
Eh, ebiga, opet offtopic, ali samo da kažem.

"Imati" ženu znači odreći se "traženja srodnih duša" i biti privjesak supruzi?

Bit oženjen ne znači da treba otići na lobotomiju!

Suprug, supruga i djeca kroz život svak za sebe duhovno napreduju i svak je svakome oslonac, a ne lanac. Uzeti nekog za bračnog partnera, ne znači uzeti mu slobodnu volju!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 08, 2008 8:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
anaman je napisao/la:
Pogledaj dokumentarac, glupo je da mislis ako nisi siguran.


jebiga. osudjen sam na modemsku vezu. valjda ce brzo doci i dsl u ovu vukojebinu 8)

toliko informacija/videa/filmica/knjiga koje me cekaju na interenetu, a ja osudjen na modemsku vezu. sve mi se vise cini da lizzardi ne zele da dodjem do dsl-a i da neke stvari skuzim bolje. :lol:

bit ce da su u t-coma sami hibridi od draco entiteta :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 08, 2008 8:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
anaman je napisao/la:
nevjerojatno je sta ove licnosti su svjesne kad dolaze ispred drugih dok inace programiranje se radi tako da pojedinac nemoze primjetiti prelazak iz jedne licnosti u drugu.


nazalost ka sta san reka, ne mogu pogledati film radi spore veze, no da odgovorim na tvoj tekst:

ja sam PRIMJETIO prelazak iz jedne licnosti (ako je to bilo to?) u drugu. i KUZIO sam taj prelazak scilo vrijeme koje je trajalo svega nekoliko minuta, odnosno OBJE licnosti su bile svjesne svog postojanja i ta nova licnost je bila OBJEKTIVNA prema ovom svijetu, NEUTRALNA... to se desavalo par puta mjesecno. moram priznati da je prevladavala ta nova licnost...

anaman je napisao/la:
Lijepo si ti naveo ove licnosti sta ti drze bice, a sta mislis postoje li licnosti koje bi porezale i ubile onu drugu zbog bijesa i ostalih potisnutih emocija. Licnosti koje bi nastetile tijelu..


ka sta san reka:

OBJE licnosti su bile svjesne svog postojanja i ta nova licnost je bila OBJEKTIVNA prema ovom svijetu. NEUTRALNA... to se desavalo par puta mjesecno... dakle NIKAKVA agresiva nije bila u pitanju... jednostavno sam OBJEKTIVNIJE promatrao ovaj svijet, a istovremeno bio svjestan i prve licnosti koja je imala sporednu ulogu u svemu. unutar tih par minuta, naravno...

btw, nista meni ne "drzi" bice. fala bogu, jos kuzim/osjecam neke stvari... 8)


Zadnja izmjena: bad.ass; pon sep 08, 2008 8:58 pm; ukupno mijenjano 2 put/a.

Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 08, 2008 8:56 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
bad.ass pošalji adresu na mejl, ako nisi u bangladešu , mogu ti ja poslat šta oš (a mislim da nisam jedini) samo reci. još ako znaš šta oš , iss.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 08, 2008 9:02 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
atekut je napisao/la:
bad.ass pošalji adresu na mejl, ako nisi u bangladešu , mogu ti ja poslat šta oš (a mislim da nisam jedini) samo reci. još ako znaš šta oš , iss.


hvala stari na trudu, ali svejedno mi je kako ja to skidam. bilo sa maila/p2p/torrenta/ftp/IRC... opet moram koristiti ISTU modemsku vezu. :cry:

uglavnom, hvala sa nadom da ce t-com neke stvari rijesiti sta prije za moje (lipo) malo misto. btw, danasnji zalazak sunca je bio fenomenalan. lipota od trenutka. :love3:

bilo je idealno za sun gazing... :love6:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 08, 2008 9:04 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
mislim poštom , fizićki. ili će ti net stić prije poštara pa onda nema veze


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 08, 2008 9:08 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 23, 2008 8:46 pm
Postovi: 242
Lokacija: zagreb
:offtopic:
sorry

od sad pa na dalje i u buduće
personal mejl


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 08, 2008 9:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto jan 22, 2008 10:12 pm
Postovi: 290
Lokacija: zg
promatrac;

netko tko je citao Castanedu SA RAZUMLJEVANJEM, nebi trebao imati uopce problema sa pojmom "pomicati spojnu tocku" po volji... :?

call me stupid :roll:

NHF za one koji vole Ickea i njegovu chuspajz juhu koju zagovara, ali trpanje svega u jedan lonac (castaneda, icke i reptili + whatever) je cisti pokazatelj necijeg "ne-znanja". To je ono sto je razlicito od "znanja". Nije da sam ljubitelj Castanede, no svi koji su procitali ista "osijete doslovno da tu ima necega" cak i ako nisu dozivjeli ista od toga...


a sto se tice srodne duse - mozda sam cudna ali ja se sigurno nebi
ozenila za ikoga osim "srodne duse" (ako sto takvo uopce postoji :lol: ) ... no uostalom spominjanjeto je samo bila reakcija na tvoje prcanje ;) NHF kako dobijem tako i dijelim

_________________
proročanstvo Izaije glasi: Slušat ćete, a nećete ipak razumjeti, vidjet ćete, a nećete ipak vidjeti.***
Kuvajt: " ljudi seru drugima zbog vlastitih kompleksa, to je prava istina"***


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon sep 08, 2008 9:41 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
sjemenka
Citat:
call me stupid

ok :lol:

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 68 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 85 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz