Sada je: sub apr 27, 2024 2:25 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned jun 07, 2009 10:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Kako to ide sa novim vrstama. Svako ko se odluči da krene u novu životnu avanturu bira život koji će odživjeti. U trenutku začeća ulazi u jajnu ćeliju i uz pomoć drugara a najviše budućeg pratioca pregleda cijeli život koji predstoji i kontroliše kako će tijelo izgledati. Valjda pregleda genetski kod. Meni je izgledalo kao pregledanje ogromnih knjiga sa tehničkim karakteristikama. Svako može unijeti promjene koje želi. Međutim kad neka vrsta dostigne vrhunac u korišćenu sklopa tijela onda se duše koje trebaju da se usele u ta tijela dgovore da od tad unose promjene u tehničke uslove tijela. I od tad počinju da se rađaju mladunci nove vrste koji će sa sticanjem zrelosti nastaviti da se razmnožavaju i rađaju novu vrstu. Nema tu ništa slučajno nego je sve dobro planirano i promišljeno. Kakve osobine treba imati nova vrsta koja bi se trebala razviti od čovjeka ne znam mada sam bio u tom svijetu. Meni su izgledali obično kao i mi ali bio je tamo jedan čovjek koga su slučajno pokupili kad su nešto eksperimentisali sa vremenom (ne metereološkim). Taj čovjek je bio izbezumljen i ništa nije shvatao ni ko su oni ni ko sam ja ni đe je on. Malo sam ga umirio ali on i dalje nije mogao njih da gleda a da se ne uznemiri. Ja sam ih uvijek vidio kao ljude i bili su OK. E sad mislim da su oni uglavnom napredovali u pogledu korišćenja uma i i njegove snage pa su možda fizički slični nama ali jesu zaista nekako svijetlili.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 21 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 86 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz