Sada je: sub apr 27, 2024 4:52 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 162 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pet feb 01, 2008 1:07 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: čet maj 10, 2007 6:30 pm
Postovi: 18
to se sve može i bez avatara :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 22, 2008 10:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 10, 2007 9:10 pm
Postovi: 123
Lokacija: Beograd
roganostor je napisao/la:
Oce, oprosti mi sto sam tako dugo verovao da si bezlican, a ti si jedina istina i ti si Duh i Otac, saslusaj me i nemoj biti neoslovljiv, saslusaj me zbog ovih nesrecnika i zbog mene koji ti se obracam jezika izgrizenog od bola. Odajem ti hvalu sto si mi dopustio da upoznam neman propasti. I ja sam spavao sa njom u tamnim nocima, u zabranjenom zagrljaju, huleci, i hranio sam u sebi pustos, jer je ovo poslednje vreme kada svaka dusa mora da upozna cudoviste i poslednje iskustvo je da treba spavati zajedno sa propascu i Antihrista svako mora da isproba. Nema puta nazad u raj i nema zaobilaska i nema nade u ozdravljenje. Sto pre proci kroz te dane da bi doslo tvoje carstvo. Ne protestujem i ne bezim i ne biram ono sto je lakse i ne izbegavam nista. Preuzimam sve na sebe i zahvaljujem ti sto si me nasao dostojnim za ovako tesku sudbinu. Ali pogledaj, Oce, ove bespomocnike koji ne znaju sta se zbiva, osnazi moj glas kako bi zagrmela moja rec i da bi me culi oni koje pustos jos nije progutala kako ne bi pruzili mesta Antihristu i da mu se ne poklone i da se probude. Srecnici koji pate u ovim poslednjim danima i koje uzas potresa i koji cudovistu ne sluze i koji to znaju i podnose sto je uzas dopusten, koji se ne sablaznjavaju i ne vrse ispravke i ne zgrazavaju se i ne bune se zbog svoje patnje i nisu slepi i uvredjeni od protesta, nego znaju da se to sada sme i da je dopusteno i da smo mu izruceni. Jaoj nama sto se to sada sme i drhtimo. Ali jaoj onima sto se to sada sme i oni trijumfuju. Njima i konacno jaoj. Ne suprotstaviti se. Ne protivureciti. Ne usprotiviti se. Preklinjati za prevarene, jer su ovi nesrecnici pali kao zrtve. Dopusti, Oce moj, da se oni opamete. I oni koji su danas neistinom okaljali zemlju, sluge Antihrista i demoni, bez slicnosti sa Gospodom, bez belege zivotne svetinje licnog bica. Uprljanost zivotne svetinje. Sto smo mi nazvali grehom. Osnazi moc ovih reci i budi jos strpljiv pre pozara i daj im snage i vremena da se opamete. Ucini ih oslovljivim. Dusa nema i ne moze imati puno spasenje, ako postoji jedan, jedan jedini koji je proklet. Nema mira niti ga moze imati bilo ko dok postoji jedan jedini koji pati. Prevrsio se broj sveta. Stigli smo do poslednjih dana, ne ostavi nas u mraku i u pustinji da bismo ugledali tvoje carstvo, amin.

Bela Hamvash

_________________
Kliberko Vasiljevic


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 162 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 87 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz