Sada je: sub apr 27, 2024 8:00 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 162 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Konkretno - da li znamo kako i gdje cemo zavrsiti?
PostPostano: uto feb 21, 2006 9:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 27, 2005 11:53 pm
Postovi: 99
Lokacija: nemam pojma gdje sam
Ne znam kako da bolje objasnim, ali osjećam se zbunjeno. Sredinom prošle godine naišao sam na stranice od Galaksije i Jacka te počeo "gutati" materijal, tj. tekstove i knjige. Prijavio sam se i na forum, te pratio zanimljive diskusije budnih, probuđenih i zainteresiranih.
Svi tekstovi dali su mi podstrek za vlastito razmišljanje, spoznaju o stvarnosti ljudske vrste i pogled na prijeteću budućnost, a isto tako i nadu da ću, radeći na sebi, tj. svojem "ja" uspjeti biti kandidat za viši denzitet.
Usput sam gledao načine kako da i svoje prijatelje, rodbinu i poznanike potaknem na razmišljanje mimo religijskih i medijskih standarda, no nema zainteresiranih. Uglavnom, dao sam im do znanja da istražujem nešto njima nepoznato i ponekad zabavno, ali nitko me nije pitao nešto u detalje da mu objasnim pa sam ostao čudak.

Sada mi se dešava da imam osjećaj da sam stao. Nema napretka. Nema novih iskušenja, a smatram da sam samo neznatno otvorio kapke.

Ukratko, želim još znanja, želim i dalje raditi na sebi.

Ali ne znam kako dalje.

Ima li tko ideju?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 21, 2006 10:01 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 19, 2005 12:53 pm
Postovi: 217
Lokacija: zagreb
Naravno da ima prostora za vlastiti rad!

Put samorazvoja počesto je put samački, jer teško je uskladiti vrijeme, mjesto i razvojnu stepenicu s prijateljima i znancima, a pogotovo s rodbinom!

Rađamo se sami i umiremo sami, ovo između je luna-park!........rekli bi u šali, a tu ima uvijek i dosta istine!

Ova razina, osjetilna, upravo je tako sazdana da emocije igraju važnu ulogu, a u tome je sigurno društveni život! No, kako se razvijamo, i pripremamo za međuinkarnacijsku fazu, što dalje napredujemo sve smo "usamljeniji", i to je normal! Inače nebi "čuli" sebe, a ni otvorili razine kad nam percepcija pojavnog svijeta više ne treba, već ćemo koristiti neke druge načine komunikacije! U konačnici, osamljenost se osjeća do trenutka u razvoju kad počnemo koristiti druge načine opažanja, a time i komunikacije!

Stoga, nemojmo biti usamljeni i skeptični, te depresivni, već hitajmo znanjem i učenjem, a prvenstveno praksom naprijed, zato smo i ovdje!

Samo naprijed, kad staneš, i posustaneš, uvijek se otvore neka nova vrata, otvori se neki novi vidik................. 8)

_________________
slika


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 21, 2006 10:03 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Usput sam gledao načine kako da i svoje prijatelje, rodbinu i poznanike potaknem na razmišljanje mimo religijskih i medijskih standarda, no nema zainteresiranih. Uglavnom, dao sam im do znanja da istražujem nešto njima nepoznato i ponekad zabavno, ali nitko me nije pitao nešto u detalje da mu objasnim pa sam ostao čudak.


Isto je i samnom bilo... ali nisam postao "čudak". Ostao sam i dalje u društvu, samo mi se neda raspravljati o "uobičajenim" problemima, pa uglavnom šutim i gledam ih kako se prave "pametni". Ali, kad netko da neki pogled na svijet, samo prokomentiram, "piknem" u bit... hehe... da vidite kako samo zašute i pretvore se u uho. Ne svi. Ima koji sve negiraju i dalje, ali to je manjina. Počeo sam sa mnogima pričati o svemu ovome, samo ne toliko intenzivno, već sam počeo sa "omiljenim" temama: bolesti - koloidno srebro, napravio sam im par litara i kad su vidjeli da djeluje - brzo se proširilo... hehe! Dalje - kad dođu oni s automobilima, e tu sam vas čekao: gle, orgon, kako se voziti besplatno... hehe... svašta se tu pričalo. No, tako se počinje. Ne možeš odmah početi sa vanzemaljcima.

Trenutno ih informiram o mozgu, umu koji nam daje percepcije, koji stvara naše probleme... smijem se na nogomet i kladionice... komentiram dnevnik i slično. Matrica ih još jako koči - ali bit će nešto... hehe!

Bob, nemoj klonuti. Probaj si zamisliti da te baš boli briga za druge, ali im pokušaj pomoći ili skrenuti razgovor i teme da ih zainteresiraš za bilo koji dio ovoga svega. Naravno, ako baš neće - nemoj nikog tjerati niti forsirati. Probaj u svojoj okolini pronaći ljude koji slično "vibriraju", koji su možda i malo "postrani", ali možda jako kuže ove stvari, a čine se "čudnima"... hehe! Probaj razviti osjećaj prepoznavanja frekvencija ljudi, proučavaj ih, gledaj, slušaj... pa ćeš sigurno naći nekog na sličnim vibracijskim frekvencijama. Ne moraju biti tvojih godina ili iz tvojeg društva.

Uglavnom, uzmi si malo vremena, odmori, pusti da se sve slegne... nemoj forsirati upijanje materijala ako nema potrebe. Probaj malo eksperimentirati s nekim ovim stvarima. Razmišljaj. Piši tekstove, a ako ti se piše - napiši knjigu ili nešto tako. Izrazi negdje svoja razmišljanja. Odlično je što si ih dao tu na forum. Poslije kiše dolazi sunce!!!

Možda je baš sad kraj tvog "kišnog" razdoblja!?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 21, 2006 10:34 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sub jan 21, 2006 2:55 am
Postovi: 37
Heee... i ja sam pre 6 godina pocela da citam sve i svasta i u jednom trenutku pomislila da pocinjem da ludim. Sve se to na prvi pogled kosilo sa svim onim u sta ljudi oko mene veruju i u sta bi, prema tome, trebalo i ja da verujem. Medjutim sve je postajalo jasno, mozda i previse, da sam se prosto uplasila i trudila se da to prihvatim sa rezervom. Uplalilo je. Trebalo mi je 2-3 godine da se ohladim i nastavim dalje. Ni sada mi mnoge stvari ne dopiru do mozga jer sam i ja na samom pocetku. Ukapirla sam da nema vajde da punim prijateljima i rodbini glavu tim stvarima jer su ljudi koji ce to normalno prihvatiti retkost. Jednostavno nije njihovo vreme. Ponekad medju poznanicima nadjem nekog koga takve stvari zanimaju i kad pocnem da pricam moji prijatelj, koji to cuju, se slogiraju. Eto do sada nikome nisam rekla da posecujem ovaj forum :) Ne vredi zuriti, samo strpljivp. Idem polako i to savetujem i tebi i drugim pocetnicima. Jednom ce sve da dodje na svoje, to znam.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 21, 2006 10:48 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Po nekoj mojoj "glupoj" procjeni... mislim da je možda tek negdje oko 1% ljudi na svijetu uopće čulo za ovakve stvari... ali se postotak brzo povećava.

Proces teče sve brže i brže. Naravno, još velika većina "spava". Tako da se možeš naći kao "jedan od onih na početku..." hehe!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 21, 2006 11:06 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 27, 2005 11:53 pm
Postovi: 99
Lokacija: nemam pojma gdje sam
Hvala svima na odgovorima!

Izgleda da je to samo faza u kojoj moram sagledati sve što sam dosada radio i moram izabrati način kako dalje.

Mislim da ću jedno tjedan ili dva provesti u nekim drugim aktivnostima (čitaj: odoh na pivu ili da se bacim na čitanje Zagora :lol: )

Nakon relaksacije ću se opet javiti!

Hvala još jednom


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 21, 2006 11:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 11, 2006 3:13 pm
Postovi: 82
:) :) prijatelju bob, ne trebas se uznemiravati,već iz priloženih odgovora ostalih ljudi ovdje možeš vidjeti da put prema samospoznaji u našem 3d okruženju neminovno vodi prema nekoj vrsti "izolacije" ili "usamljenosti".već samim tim što percipiraš okolnosti i svijet oko sebe na potpuno različit način nego većina, jasno ti je da nećeš biti "baš normalno" shvaćen(a bogme i teško prihvaćen).moje iskustvo ti je slično--možeš mislit šokova kad sam prije oko 15 god jednostavno rekao "više nema mesa",ono o celibatu ne želim niti spomenuti(još se "svi" nadaju da samo tragam za pravom ženom---ha,ha niti ne sanjaju da takve nema i nikad je neće biti i da je to moja samosvjesna odluka sve do odlaska u 5d ili 4d ako cassiopejci ne lažu).vjerujte mi rezultata ima i zaista mi je teško sve to opisivati ali jedan dobar rezultat--želja nema--sve se može kontrolirati a "običan" život --tako mi je lagan i jednostavan a opet tako "odvojen" od rezultata,okoline ili ljudi.u principu nemam nikakvih vidovitih ili nekih drugih sposobnosti ali niti ih "želim" ali imam jedan "mir" tako da mnogi koji mogu percipirati "mir" ili "nemir" kod ljudi ,često me priupitaju kako mogu biti tako smiren? :roll: čitam dosta postova po forumu i imam osjećaj da mi je to sve tako normalno i poznato i na neki način "jednostavno" pa mi je ponekad vrlo smiješno kad neki krenu sa filozofiranjem(bilo kršćanskim,bilo islamskim,bilo vedskim), ne shvaćajući da te "umne špekulacije" i "govorne akrobacije" ionako ne mogu nikakav prozor otvoriti ako ga "sami u sebi ne otvorite" :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto feb 21, 2006 11:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 11, 2006 3:13 pm
Postovi: 82
:wink: :wink: :wink: ej bob bolujemo od iste bolesti ----čitamo zagora,uzgred rečeno čitam i ostale stripove,čak ih sakupljam i imam ih brdo--5 m 3


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 22, 2006 7:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
veliki optimista, ja se ne mogu sloziti s nicim sto si rekao... Cak ni stripovima... Negiraj sve i vidi sto ce ispast... Bolje nego da pisem i razjasnjavam... Razjasnjavat cak niti ne zelim, niti ima smisla. Nastavi se informirat i razmisljat... Kada percepcija pocne uzlazit, jednostavne stvari moraju opet postati kompleksne, jer si promijenio percepciju. Dok god trazis informacije ZA SEBE, stvari ostaju iste. Uostalom, vjerujem da cak ni za sebe ne trazis informacije, jer si zamijenio jedan zivot (koji je vjerojatno bio tanak, zakljujuci iz tvog razmisljanja) za izolaciju, a zivot se uvijek moze promijeniti, jer uvijek ima ljudi i skupina koje su dosle dalje...

I promjenom percepcije, i jednostavan zivot jednom MORA takodjer moze postati zanimljiv...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 22, 2006 8:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Mozda i ne mora "jednostavan" zivot, ali onda ne gledaj ovu zadnju recenicu...
Odredjeni stupanj izolacije je naravno potreban, jer razvitak ide kroz smirenost i ovisi za sto se sve koristi izolacija, ali ... s opcom slikom se ne mogu nikako sloziti...

Kako razvijas svoju srcanu cakru? U izolaciji, mozes ju cak i spinati, ali to te nece dovesti do nikakvih BITNIH svjetonazora... Stvar je promjene u umu, osim ako je netko bas siguran da moze na nacin izolacije... Jer, bitno je ono sto oslobadja, po mom misljenju... Kada ti zelis nesto zato sto je tvoja zelja vodjena zeljom nekog drugog, onda ta tvoja zelja ravija... A sto zelis kada spinas srcanu cakru (ako ju spinas) ? Kako planiras doci do 7. cakre, do vrhunca? Jel kuzis apsurd? ...

Uostalom, da ne spominjem da srcana cakra tezi vezanju...
A odbacis stvari, samo tako...
4. Denzitet nije svijet izolacije, nego daleko, daleko zivlji nego ovaj... Tamo ne dospijevaju oni koji odbacuju zivot...
A sto se tice svjetonazora i "jednostavnog" zivota, osjecaji se moraju mijenjati i poceti ulaziti u drugacije... Ovo nije teorija, ovo je i iskustvo (koje se izgubilo, tako je "priroda" htjela valjda).


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 22, 2006 9:01 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
U stvari, zelja vise nije zelja u klasicnom smislu, nego vise nekakva "trankvilizirana" teznja, katkad ispunjena skoro pa paranoicnoscu, odnosno osjecam da ce svijet propasti, ako ne napravis nesto pozitivno...

Da citiram nesto sto teorijski prosiruje ovo sto sam rekao...

"...Slobodan razum stvara naviku nakon čega je obvezan raditi unutar ograničenja: ali unatoč tomu, zadržava svoju slobodu i može se ograničenju suprotstaviti iznutra sve dok to djelovanje ne iznese van. Naraavno, nikada nismo slobodni na samom početku jer na ovaj svijet dolazimo opterećeni i sputani okovima naših prošlih djela. Ipak, proces prepoznavanja svake pojedine karike lanca koji nas veže stalno je u procesu okretanja; razum ga zaboravlja, nosi, i povlačeći ga za sobom ponovno ga učvršćuje.

Tvorac ili roditelj misanih formi može ih usmjeriti prema određenim osobama kojima na taj način može pomoći ili ih može povrijediti ovisno o prirodi dušom obdarenog elementala. Nije samo pjesnička uobrazilja to da su dobre želje, molitve i misli ispunjene ljubavlju vrijedne onima kojima su poslane. One stvaraju zaštitni plašt, neku vrstu štićenićke vojske oko voljene osobe te brane i odbijaju zle utjecaje i opasnost.

Nije samo čovjek taj koji stvara i odašilje svoje vlastite misaone forme. On je također i magnet koji privlači druge misaone forme s astralne razine koja ga okružuje. K njemu dolaze one vrste misaonih formi kojima pripadaju njegove dušom obdarene misaone forme. Na taj način sposoban je privući sebi veliki vanjski energetski intenzitet, a o njemu samome ovisit će jesu li dobre ili zle te sile koje je privukao u svoje vlastito biće iz vanjskoga svijeta..." [Annie Besant, "Karma - Dharma", opet]

Jack, i ovo mi je odgovor, iako je puno teze prema ljudima koji su puno drugacije nastrojeni...

Ako se potrazi na internetu, moze se puno toga nac. Opcenito, sad ne mogu nac na internetu nesto sto jednom jesam, ali otvorenost srcane cakre tocno ovisi o svijesti covjeka. Tek kod ljudi koji su dosegli vrhunac, ona je maksimalno otvorena...

Ali, citirat cu nesto sto jesam nasao na internetu:

"The Heart Chakra is located at the center of the chest and is the focus for love and understanding. Feelings that stem from this love such as forgiveness, compassion, balance and harmony radiate from this point. This Chakra also nurtures the rarified feeling of unconditional or divine love, love that goes beyond the physical."

- Po mom misljenju, ovo je samo jedan mali spektar. Cak i ako se "love", ljubav, gleda kao nesto generalizirano, sto opisuje i druge osjecaje koji su vezani uz to i uz povezanost...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 22, 2006 10:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 11, 2006 3:13 pm
Postovi: 82
dreamback je napisao/la:
veliki optimista, ja se ne mogu sloziti s nicim sto si rekao... Cak ni stripovima... Negiraj sve i vidi sto ce ispast... Bolje nego da pisem i razjasnjavam... Razjasnjavat cak niti ne zelim, niti ima smisla. Nastavi se informirat i razmisljat... Kada percepcija pocne uzlazit, jednostavne stvari moraju opet postati kompleksne, jer si promijenio percepciju. Dok god trazis informacije ZA SEBE, stvari ostaju iste. Uostalom, vjerujem da cak ni za sebe ne trazis informacije, jer si zamijenio jedan zivot (koji je vjerojatno bio tanak, zakljujuci iz tvog razmisljanja) za izolaciju, a zivot se uvijek moze promijeniti, jer uvijek ima ljudi i skupina koje su dosle dalje...

I promjenom percepcije, i jednostavan zivot jednom MORA takodjer moze postati zanimljiv...

:roll: :roll: :roll: mister dreamback,vjerovatno se nismo dobro razumjeli jer sam samo htio utješit prethodnog kolegu,govoreći par sitnica o sebi nisam spominjao "izolaciju".otkud vam spoznaja o nekoj "izolaciji"?baš se ne vidim u "narančastoj" il"crnoj" haljini ,ćelavo ošišan gdje po cijeli dan zurim u tamo "nešto".dapače cijeli moj život i posao(privatni biznis) su mi takvi da tu nema i ne može biti izolacije...e sad što ja tu ne nastupam kao što bi nastupila velika većina na mom mjestu da zgrćem pare,glumim sa skupim autima i sexam se sa cijelim selom već svjesno radim "odričući se" svega "suvišnog"...to je već nešto drugo...i što mi takav način života daje neovisnost,slobodu i duhovni mir ....ne tvrdim niti to mogu pomisliti da sam savršen,ali tko radi taj i griješi,ali na kraju i nešto napravi...nikome ne reklamiram svoj put jer svatko tko ŽELI, pronaći će svoj put,ja svoj put živim svjesno i gledajući samo već na površinske rezultate ,funkcioniram.i dakako, sa tim se ne mora nitko složiti, ali tako je to. a što se tiče vašeg podužeg filozofiranja,vjerujte mi na riječ "ježim" se od bespotrebnog filozofiranja..toliko riječi da se opiše nešto tako jednostavno?čemu?vidim to i kod nekih drugih na forumu:hrpe i hrpe izrečenih (naučenih ili prepisanih) teorija i filozofija o čakrama o meditaciji o denzitetima o bogu i vragu i reptilima a praksa?gdje je tu praksa?pa hajde probajte te svoje "visoke" i "dubokoumne" rečenice prevest nama običnim ljudima?ta valjda i mi zaslužujemo put u "raj" :twisted: :twisted: :twisted: čini mi se da je netko rekao svojevremeno "znanje nije u knjigama već u nama"


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri feb 22, 2006 11:06 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub feb 11, 2006 3:13 pm
Postovi: 82
:wink: :wink: a što se tiče stripova,nemojte da moram otvarat topić o stripu :twisted: :twisted: za mene je strip samo 9. umjetnost i ništa manje nije vrijedan od tamo nekih dubokoumnih škrabotina visokoakademskih dobro dotiranih tzv."umjetnika" koji za debele pare prodavaju svoje umotvorine klijentima koji veze nemaju o njima već samo peru novac ili prebijaju pdv.naravno da ima lošeg stripa kao što ima i dobrog..a ako ga ne cijenite ,nema veze ,stvar ukusa. :wink: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 23, 2006 12:57 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
veliki optimista je napisao/la:
:wink: :wink: a što se tiče stripova,nemojte da moram otvarat topić o stripu :twisted: :twisted: za mene je strip samo 9. umjetnost i ništa manje nije vrijedan od tamo nekih dubokoumnih škrabotina visokoakademskih dobro dotiranih tzv."umjetnika" koji za debele pare prodavaju svoje umotvorine klijentima koji veze nemaju o njima već samo peru novac ili prebijaju pdv.naravno da ima lošeg stripa kao što ima i dobrog..a ako ga ne cijenite ,nema veze ,stvar ukusa. :wink: :wink:


I stripovi i romani. Akademici su ionako programirani :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 23, 2006 1:02 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Posto dosta volim pricati, u drustvu sutim jedino kad je tema toliko dosadna i ne mogu ju promijeniti. U zadnje vrijeme Paige i ja " regrutirali " smo puno ljudi da pocnu proucavati to podrucje. Ko ne zeli, kazem mu da je OP :) Salim se. Jednostavno kako mi se stvari vise slijezu vec intuitivno znam da li sa nekim treba ili ne treba uci u odredjeni razgovor, a ako da, do koje granice.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet feb 23, 2006 1:47 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet jun 30, 2005 6:01 pm
Postovi: 169
Lokacija: Zagreb
Ali jos uvijek upijate, ne stvarate.
Zato se ne slazem s vama.
U snu ste ljudi totalnom...
Da bi mogli uopce pocet stvarat, prvo se trebate probudit i vidjet mogucnosti. Jos uvijek je 90% ja "to ne mogu" u vasem umu...



Citat:
vidim to i kod nekih drugih na forumu:hrpe i hrpe izrečenih (naučenih ili prepisanih) teorija i filozofija o čakrama o meditaciji o denzitetima o bogu i vragu i reptilima a praksa?gdje je tu praksa?


Praksa?
Vrlo dobar primjer prakse moze biti Kalki...
Mogu se samo sjetit nekih stvari... Neke stvari sam shvatio tek sada, kada sam napisao ovih par postova... I shvatio povezanost, koja je inace tu, nama, pred nosom citavo vrijeme... Gurdjieff je napisao u svojim, vec vrlo popularnim djelima ovdje, da covjek pusta mozgu samo da asocira po volji. Te asocijacije nisu cak niti pod nasim nadzorom, a kamoli kontrolom!!

Sada tek izgleda shvacam sto je receno u topicu o yogi... Ali, ta tema, to podrucje, ne moze biti jednostavno, uopce jednostavno. Kako objasniti nekome tko nije niti spreman? S obzirom da nitko nije niti shvatio sto je htio reci, probao je stvari prilagoditi nasem nivou... Ali, ni to nije islo. Vec na prvom koraku sacekao ga je ego drugih ljudi. I sto sad? Ljudi, pitajte se sto sad... Ja cu vam reci: "Pustite jadnike neka uzivaju u svom jadu.". Ako vam se netko smiluje... Stvarno imate OGROMNE I NESAGLEDIVE srece.

Po svemu sto je taj covjek napisao, moglo se vec ODAVNO SHVATITI da moze imati samo dvije uloge ovdje:
1) Sirenje dezinformacije
2) Da nam stvarno moze pomoci, cineci prilicno veliku stvar, stavljajuci se u poziciju Ucitelja

Ovo mozda i nisam trebao reci, ali tko god ovdje je u stanju da razmislja svojom glavom (pardon, svojim umom!), mogao je vidjeti da stvari stoje tocno tako. I onda, pustite covjeka da se uspije izraziti i reci ono sto misli. Ne unistite sve odmah na pocetku, samo zbog svojih niskih-izljeva i proboja niske osobnosti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Zbunjen sam, stao sam
PostPostano: pet feb 24, 2006 11:02 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri okt 13, 2004 11:54 am
Postovi: 466
Lokacija: bg
bob je napisao/la:
Ne znam kako da bolje objasnim, ali osjećam se zbunjeno.
Sada mi se dešava da imam osjećaj da sam stao. Nema napretka. Nema novih iskušenja, a smatram da sam samo neznatno otvorio kapke.


pa isto sam se osecao i ja, samo sto se nisam rokn`o hahaha
a vidi me sad :)

pravi se hhg, pravi se srebro... radim 1000 projekata i isto vreme i nista ne zavrsavam ali se ludo zabavljam :D
samo furam... ludilo, hahhahaa

samo furaj

_________________
ovde ili tamo, uglavnom na kraju Veritas vincit


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 2:20 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jun 27, 2005 11:53 pm
Postovi: 99
Lokacija: nemam pojma gdje sam
Malo sam se odmarao uz naporan rad (doba je poreznih prijava, a ja sam računovođa) i uz Zagora (frend posudio dio kolekcije) - znači, mozak mi je bio u "praznom hodu" i nestalo je ono čudno stanje u kojem sam napisao uvodni post u temi.

Plan mi je odsad ići korak po korak tj. planirati dan za danom, da se ne bih opet izgubio negdje na putu, no to ću, jednom posebno negdje napisati ako će biti zanimljivo.

P.S. Dobio sam obavijest da mi je pristigao PM, ali inbox je prazan. Ne znam jel' mi poslao netko nešto, pa ako je, neka pošalje ponovno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 4:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Citat:
Malo sam se odmarao uz naporan rad (doba je poreznih prijava


Oo pozdrav kolega, ja nisam računovođa ali radim tamo gdje vi podnosite te prijave (PDV). I ja sam juce, iako je bila subota, proveo citavo prijepodne za racunarom i pripremao neki materijal za ponedjeljak.
Nek vide ljudi da nije ni nama lako. :lol: :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned feb 26, 2006 5:18 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Hej, pa za koga se skuplja TAJ novac??? :twisted:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 162 post(ov)a ]  Stranica 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 94 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz