Sada je: čet mar 28, 2024 7:57 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 233 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: pon apr 13, 2009 5:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned aug 24, 2008 9:47 am
Postovi: 1162
extranoize je napisao/la:
"Kendra Carter....

Jim B.Tucker, Život Prije Života

fascinantno :shock:


odakle ti owa informacija?

_________________
Sve sto jeste, ispravno je tako kako jeste, jer da nije, ne bi ni bilo.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri apr 15, 2009 10:46 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet sep 04, 2008 12:49 pm
Postovi: 408
Lokacija: extrawelt
pa iz te knjige :)
http://www.superknjizara.hr/index.php?c ... jiga=24420

_________________
Sve...i Ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 11, 2009 10:54 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 1:43 pm
Postovi: 25
Imam jedno pitanje na koje bi vjerovtno iskusniji i obrazovaniji u ovom podrucju mogli dati barem približno tačan odgovor...

ovako, obzirom da je vrijeme u biti nezaobilazna iluzija svjeta u kojem živimo i da se sve mjeri "vremenski" znači proslost, sadasnjost i buducnost.. ako je vrijeme iluzija i ako nema proslosti/sadasnjosti/buducnosti, dali je moguce da ja sad trenutno zivim( dusa) jos par zivota npr. 1945. ili 2080.ili na totalno razlicitim planetima?? meni licno to djeluje logicno jer vrijeme ne postoji #-o

mozda je neko vec ranije nesto slicno odgovorio , al mi se nije dalo sve citati od pocetka jer sam lijen po prirodi :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 13, 2009 4:11 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sri maj 06, 2009 5:11 am
Postovi: 7
jimmy je napisao/la:
Imam jedno pitanje na koje bi vjerovtno iskusniji i obrazovaniji u ovom podrucju mogli dati barem približno tačan odgovor...

ovako, obzirom da je vrijeme u biti nezaobilazna iluzija svjeta u kojem živimo i da se sve mjeri "vremenski" znači proslost, sadasnjost i buducnost.. ako je vrijeme iluzija i ako nema proslosti/sadasnjosti/buducnosti, dali je moguce da ja sad trenutno zivim( dusa) jos par zivota npr. 1945. ili 2080.ili na totalno razlicitim planetima?? meni licno to djeluje logicno jer vrijeme ne postoji #-o

mozda je neko vec ranije nesto slicno odgovorio , al mi se nije dalo sve citati od pocetka jer sam lijen po prirodi :oops:



Baš tako Jimmy,

mislim da postoje dve vrste istorije: jedna koja je prošla (to je naravno konvencionalna istorija - ta koja se od Herodota učila u školama)

i druga koja traje (to je potpuno zanemarena istorija a koja je mnogo bitnija od ove konvencionalne jer ona direktno utiče na našu realnost). Prema tome, u ovom istom trenutku, traju sve moguće godine i svi mogući dani istovremeno. Naš um se prikačio za ovo vreme, pa smo u iluziji da samo ono postoji. Da se prikačio za jučerašnji dan, mislio bi da samo to vreme postoji. Da se prikačio za stari vek, sada bi bio u starom veku...Zanimljiva tema. Mnogo sam mislio o tome u poslednje vreme...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 16, 2009 4:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 3:08 pm
Postovi: 311
jimmy je napisao/la:
... ako je vrijeme iluzija i ako nema proslosti/sadasnjosti/buducnosti, dali je moguce da ja sad trenutno zivim( dusa) jos par zivota npr. 1945. ili 2080.ili na totalno razlicitim planetima??


Ne mozda planetama ali u razlicitim realnostima, da...
Ovako sam ja tu istovremenost zivota zamislila: Umjesto uobicajene ravne crte koja prikazuje kronolosko vrijeme u kom se zivoti kao smjenjuju jedan iza drugoga, ja sam zamislila mnogo ravnih crta jedne iznad drugih, paralelnih, i na svima se odvijaju (moji) zivoti ... i ono sto je na prvom metru, uvjetno receno, na jednoj crti, slicno je onome na tom istom mjestu na crti ispod... i iznad.... i odatle slicnosti medju zivotima, jer su energije medjusobno podudarne, odnosno na jednoj crti npr umres od bodeza u vrat i ta se bol reflektira na svim crtama, pa onda kazemo da se u "iducem zivotu" pati od neobjasnjivih bolova u vratu, a zapravo je sve istovremeno, i ta bol koja kao traje kroz "vrijeme", samo je dokaz vise da je takvo linearno shvaceno vrijeme relativno...

Npr meni je vidjeno da sam u nekom proslom zivotu koji se odvijao u Americi u 17tom stoljecu kopala zlato i otkrila zlatnu zilu te se obogatila
:D - ja taj dogadjaj povezujem s necim slicnim u ovom, kada sam dobila jako dobro placen posao i osjecala se kao da sam dobila na lutriji. To se ocito preplice, kao da je dogadjaj zraka koja probija sve crte, svaku u skladu s njenim okolisom (tj "vremenom" kakvog ga mi znamo u povijesnom smislu)

Mene sada kopka sto se dogadja na drugim crtama (u drugim zivotima) ako ja promijenim nesto u ovome sada, kako se to odrazava na tok u drugima, da li postoji slicna promjena??
I zanima me ono sto stoji IZA toga, odnosno iako moje JA u svakom zivotu ocito ima slobodu volje da radi sto hoce, unutar poznatih okvira dakako, da li je ta slobodna volja ipak na neki nacin UNAPRIJED REGULIRANA tako da se zna sto je svako moje JA u stanju napraviti, i da su ta JA medjusobno slicna, jer inace bi to bio kaos na svim crtama?!?

_________________
"Sva zla civilizacije prouzročena su time što se nijedno dijete nije do mile volje naigralo" (A.S. Neill)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 16, 2009 8:17 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
jimmy: evo nešto u vezi vremena i prostora, pitanje je koliko mi uopšte možemo to shvatiti iz ovog 3D-ta. Gurđijev je to objasnio u knjizi "Novi model univerzima" Pozdrav.

http://www.joschua.biz/index.php?option ... 2&Itemid=7


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 27, 2009 11:54 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 1:43 pm
Postovi: 25
juzni krst, hvala na linku , malo sam se zapetljao, al mislim da sam ubo bit , i stvarno je pitanje koliko uopće možemo da shvatimo te stvari iz ove perspektive iz koje gledamo :(


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reinkarnacija i sjećanja iz drugih života
PostPostano: uto jun 23, 2009 8:34 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 05, 2009 8:48 pm
Postovi: 46
Lokacija: Koprivnica
Ja još nisam naišo na slučaj reinkarnacije u prošlost,ali ne smatram da nije moguće. Možda se uđe samo u nečiji život i preživi već preživljeno a željeno iskustvo,ono koje imamo potrebe iskusiti.
Znači nemožemo ništa mjenjati jel je več sve bilo ali možemo iskusiti. Ali zanimljiva je reinkarnacija, kakve posljedice moj prijašnji život ima na sadašnji život? Znači u prošlom životu možeš biti močnik koji će stvoriti siromaštvo a u sljedečem se roditi u tom siromaštvu koje si sam prouzročijo. "ŠTO SI SIJAO TO ČEŠ I ŽETI" :-k


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reinkarnacija i sjećanja iz drugih života
PostPostano: ned jun 28, 2009 1:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Upoznajte dijete koje u detalje poznaje svoj prošli život
slika
James Leininger i Anne Barron, Jamesova sestra iz prošlog života
Ako ne vjerujete u reinkarnaciju ili o tom jednostavno nemate mišljenje, ovu priču svakako pročitajte. Toliko je dojmljiva da će završiti i na velikom platnu.

James Leininger, 11-godišnji dječak iz Lafayette u Louisiani, u prošlom se životu zvao James Huston i bio je pilot američkog ratnog zrakoplovstva.

Ponajbolji je dokaz da je reinkarnacija moguća jer se sjeća gotovo svega iz prethodnog života, kako detalja iz ranog djetinjstva, tako i trenutka kada je umro u moru nakon što je japanska vojska oborila njegov zrakoplov nedaleko od Iwo Jime 3. ožujka 1945.

Evo kako glasi priča o njemu od samog početka, priča koju se dosad nitko nije usudio nazvati prevarom, jer je u njoj puno i previše teško objašnjivih detalja koji su i najveće sumnjičavce ostavljali s upitnikom iznad glave.

Tek nakon što je napustio kinderbet, James Leininger je iskazao golemu fascinaciju avionima.

Imao je tek 18 mjeseci kada je pokazao da poznaje stare ratne zrakoplove u detalje, pogotovo legendarni F4U Corsair, tip lovca u kojem je Huston i poginuo.

Kada je napunio drugu godinu, mališan je počeo patiti od stravičnih noćnih mora, te se ubrzo pokazalo da je svake noći iznova proživljavao svoju smrt!



Svojim je roditeljima tada po prvi puta objasnio da se nekoć zvao James Huston, da je služio na pomoćnom nosaču aviona Natoma, da ja japanska vojska oborila njegov avion pogotkom u motor, i da je život skončao u moru (detaljnije o tom događaju u videu).

Njegov se otac Bruce, isprva posve skeptičan prema reinkarnaciji, potom dao u istraživanje, pa je poveo sina da upozna preostale živuće vojnike koji su služili na tom brodu. Malo je reći da je ostao bez riječi.

Nakon što je maleni James ugledao svoje stare ratne drugove, one koje je znao, pozdravio ih je poimence!

No, ni tu šokantnim otkrićima nije bio kraj. Roditelji dječaka zatim su našli i Anne Barron, sestru Jamesa Hustona, te je i starica ubrzo zaključila da je mališan – njen pokojni brat!

"To dijete mi je ispričao toliko raznih detalja iz našeg djetinjstva da nisam imala što zaključiti osim da je to doista moj brat. Na primjer, prisjetio se naših portreta koje je nacrtala naša majka, a za te slike baš nitko na svijetu osim nas nije znao", kazala je između ostalog gospođa Barron.

Priča o tom dječaku je nedavno objavljena i u knjizi Sole Survivor, a kako se čini, uskoro će završiti i na filmskom platnu.


Net.hr
16.06.2009. http://www.net.hr/planet-x/page/2009/06 ... tml?pos=n2

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reinkarnacija i sjećanja iz drugih života
PostPostano: čet sep 24, 2009 3:21 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 3:08 pm
Postovi: 311
Vraćam se na ovu temu i uskrsavam je sa druge stranice jer mi se čini da sam našla odgovor na jedno svoje goruće pitanje o reinkarnaciji i karmi :D

Kao smisao reinkarnacije i karme najčešće se navode "evolucija ljudske duše", "duhovni razvoj" "učenje lekcija da bi se napredovalo na više stupnjeve svijesti" i sve u tom stilu. Je li tako? Dabome da je tako 8)
No, kod mene je riječ "učenje" još od srednje škole (osnovnu sam voljela) negativno konotirano i nikad nisam znala ZAŠTO UČITI i koji je smisao toga. Taj negativni osjećaj se još više učvrstio kada sam pročitala o manipulativnom edukativnom sistemu u našem trulom društvu, i da je svo to punjenje glave nepotrebnim i nerijetko lažnim informacijama zapravo obično programiranje, čiji je cilj da od nas jednog dana stvori aparate korisne .... nekome.
Zbog toga mi je reinkarnacija, umjesto da me razveseli jer dokazuje da smrt ne postoji, zadala glavobolju jer je njen navodni cilj opet bio nekakvo "učenje"...
Koji je sad cilj TOG Učenja? i seljakanja iz jednog tijela u drugo?!
"Da se nauče lekcije" - našla sam na više mjesta odgovor.
Kakve lekcije?
Lekcije o Životu, Sebi, Univerzumu....
I, što onda kada sve to naučim?
Onda ću se opet moći spojiti s Izvorom, za čime moja duša u stvari cijelo vrijeme i čezne.
A da... ?
Dakle, odvojila sam se od Izvora da bih kao Pojedinačna Duša lutala malo Stvorenim Univezumom i bila čas muškarac čas žena, čas žrtva čas krvnik, čas siromašna čas bogata - i vratila se sa svim tim iskustvima natrag Izvoru, noseći mu ih na Poklon kao što je Crvenkapa nosila voće i vino bolesnoj Bakici prikovanoj uz postelju?!
To mi nije dovoljan razlog. Smijem li reći Ne?
[-X

Taj usamljeni put Pojedinačne Duše od Izvora preko materijalnog svijeta do Izvora oduvijek mi se činio žalosnim.
Stoga sam prošla čitav Krug Pitanja i Odgovora na tu temu i naposljetku se vratila svojoj osnovnoj (romantičnoj) Postavci: LJUBAV JE JAČA OD SMRTI.
Razlog zbog kojega se iznova i iznova inkarniram nije nikakvo sticanje znanja koje ću odnijeti Stvoritelju, pružajući mu tu malu Kap u Moru Znanja koje Njemu treba - nego je to Ljubav... Ljubav koju osjećam jedini je Pokretač moje Duše. Nema tog znanja koje se može mjeriti s njome. Ona je PREDUVJET svakog Pravog Znanja. Znanje stečeno van ljubavi - u stanju tuge, ogorčenosti, očaja - nije znanje nego predrasuda. To je temelj negativne karme.

Jedino znanje koje nama treba i koje nas zanima jest kako da u svojim životima stvorimo radost i sreću.
To je jedino učenje koje ja mogu prihvatiti kao razlog za reinkarniranje ....
Na metodama pokušaja i pogreški, raspolažući sa sve više i više informacija i mijenjajući svoj svjetonazor - a skupa s njime i svoje tijelo - mi moramo naučiti kako za sebe stvoriti idealne uvjete i okolnosti na Zemlji koja nam je dana da na njoj živimo. Zbog pogrešnog načina života koji se i dalje pogoršava, te poremećene ravnoteže, privukli smo na sebe pažnju drugih stanovnika Svemira - kao što bi na sebe privukao pažnju prosjak u kraljevskoj palači. Poremetili smo ravnotežu čitave Galaksije. Zanimljivo je pri tom da što smo "duhovniji", to kao da smo udaljeniji od vlastite suštine... Danas je 90% planete "duhovno" - svi su više manje okrenuti nekom udaljenom Bogu ili Izvoru, već i ptice na grani pjevaju kako je Zemlja "dolina suza", Čistilište, Škola koju treba što prije završiti, mjesto Kušnje, Nisko Materijalno koje treba napustiti jer smo zapravo duh a ne tijelo - i što se više ta pjesma čuje, to je stanje sve gore i gore...
Tko je započeo tu pjesmu?
Tko nas hoće potjerati sa Zemlje? Tko nam je hoće oduzeti?
Tko je produbio u Čovjeku jaz na "duhovno" i "materijalno" i podvalio nam brojne teorije i vjerovanja koja nas samo udaljuju od sebe samih, i jedne od drugih...
Zar nestanak Ljubavi nije i naš vlastiti nestanak i istrebljenje?!
Moramo li padati sve niže i niže u svakoj idućoj inkarnaciji?
Odakle dolaze sve te nove duše koje čine da je broj stanovnika na Zemlji postao alarmantan... ?

I ako odemo u neki drugi svijet - hoćemo li to još uvijek biti MI ....
Kako ćemo preživjeti kao duhovi u duhovnom svijetu ako ne znamo (pre)živjeti kao ljudi od krvi i mesa na Zemlji?
Ako smo na Zemlji plijen duhovnih entiteta koji su moćniji od nas jer su u 4D - zbog čega mislimo da im nećemo biti JOŠ LAKŠI plijen kada dospijemo u njihovo područje? To je kao da im doletimo ravno na tanjur bez da uopće moraju ustajati da nas uzmu.
Zar nije istina da im možemo umaknuti samo ako postanemo VIŠE LJUDI - a manje izgubljeni i negativni automati kakvi jesmo, čime ih i jesmo privukli? Prirodno je da leševi privlače lešinare...

Ako se oni hrane našom negativnom energijom, nije li rješenje da je prestanemo proizvoditi?!
U tom smislu, ne bi li postajanje sretnima (a ne punima "znanja"!) bilo oružje koje bi ih otjeralo od nas na sasvim drugi kraj Sistema... ili već gdje pripadaju, što nas nije ni briga ...
Sreća, unutarnje zadovoljstvo, usklađenost s vlastitom prirodom, to su ključne stvari - sve to čini da smo iznutra jaki, čvrsti, potpuni....

Jer...
"Rekao sam da duša nije ništa drugo nego tijelo...
i da tijelo nije ništa drugo nego duša.. "
I:
"Zemlja - to je dovoljno meni
Ne želim da sazviježđa dođu išta bliže
Ja znam da ona vrlo dobro stoje gdje jesu
Znam da dostaju onima koji njima pripadaju."
(W.W)

_________________
"Sva zla civilizacije prouzročena su time što se nijedno dijete nije do mile volje naigralo" (A.S. Neill)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reinkarnacija i sjećanja iz drugih života
PostPostano: ned sep 27, 2009 11:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
charleston je napisao/la:
Ako smo na Zemlji plijen duhovnih entiteta koji su moćniji od nas jer su u 4D - zbog čega mislimo da im nećemo biti JOŠ LAKŠI plijen kada dospijemo u njihovo područje? To je kao da im doletimo ravno na tanjur bez da uopće moraju ustajati da nas uzmu.


Licno mislim da se upravo to i desava kada neko ima veliku zelju da se bavi i eksperimentise sa raznim tehnikama "astralne projekcije" a bez dovoljno strpljenja i znanja o tome sta radi. Mada, inace mislim da je jedino dobra ona AP koja je spontana a ne zeljena.

Sa druge strane, kasiopejci na primer kazu da kada covecanstvo navodno bude preslo u 4D da ce biti u malo povoljnijem polozaju u odnosu na entitete koji tamo zive a kojima smo trenutno plen. Ako u celoj prici o "tranziciji" uopste ima neke istine.

Citat:
Zar nije istina da im možemo umaknuti samo ako postanemo VIŠE LJUDI - a manje izgubljeni i negativni automati kakvi jesmo, čime ih i jesmo privukli? Prirodno je da leševi privlače lešinare...


Vrlo zanimljivo receno. :)

Citat:
Ako se oni hrane našom negativnom energijom, nije li rješenje da je prestanemo proizvoditi?!
U tom smislu, ne bi li postajanje sretnima (a ne punima "znanja"!) bilo oružje koje bi ih otjeralo od nas na sasvim drugi kraj Sistema... ili već gdje pripadaju, što nas nije ni briga ...
Sreća, unutarnje zadovoljstvo, usklađenost s vlastitom prirodom, to su ključne stvari - sve to čini da smo iznutra jaki, čvrsti, potpuni....


Slazem se, resenje bi otprilike bilo da prestanemo proizvoditi negativnu energiju, ali ipak mislim da je se to tesko moze postici bez dovoljno "znanja", odnosno, mislim da bez "znanja" ne mozemo postici neku trajnu srecu i unutrasnje zadovoljstvo a da to ne bude samo nasa iluzija i nas licni "mikrosvet" u kome smo izgradili osecaj "srece i utocista" na "wishfulthinking" osnovama, sto je inace najcesca pojava u new age filozofijama.



Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reinkarnacija i sjećanja iz drugih života
PostPostano: pon sep 28, 2009 6:34 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ljubav koju osjećam jedini je Pokretač moje Duše. Nema tog znanja koje se može mjeriti s njome.


Pa... Ljubav=Znanje !!! \:D/ \:D/ \:D/ =D>

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reinkarnacija i sjećanja iz drugih života
PostPostano: pon sep 28, 2009 7:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet nov 13, 2008 3:08 pm
Postovi: 311
Jack987 je napisao/la:
Citat:
Ljubav koju osjećam jedini je Pokretač moje Duše. Nema tog znanja koje se može mjeriti s njome.


Pa... Ljubav=Znanje !!! \:D/ \:D/ \:D/ =D>

:mrgreen: :wink:


Pa dobro!
Ali u tom slučaju, ne ono isključivo razumsko i naučno dokazivo znanje, nego također i znanje na nivou srca tj ono koje se malo teže prenosi u riječi i teorije ... :wink:

_________________
"Sva zla civilizacije prouzročena su time što se nijedno dijete nije do mile volje naigralo" (A.S. Neill)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reinkarnacija i sjećanja iz drugih života
PostPostano: uto okt 13, 2009 3:08 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Znanje=Svjesnost... =D> =D> =D>

( sva znanja... sva ljubav... cjelokupna svijest... ) :occasion5: :thumbup:

:mrgreen: :wink:

Nego, da se vratimo :ontopic: ... pročitao sam drugu knjigu od Michaela Newtona - Sudbina duša. Čak mi je bolja od prve ( Putevi duša )... fino opisuje kako je sve samo velika škola i kako duše uče :read: . Zanimljivi su i reinkarnacijski ciklusi radi određenih lekcija...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reinkarnacija i sjećanja iz drugih života
PostPostano: sri okt 14, 2009 4:09 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: sub feb 14, 2009 1:17 pm
Postovi: 27
Ima li da se downloaduje prevedena?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reinkarnacija i sjećanja iz drugih života
PostPostano: čet okt 15, 2009 6:46 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
viewtopic.php?f=9&t=5&start=1240

Zadnji post... stavio sam već to odavno... :roll:

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reinkarnacija i sjećanja iz drugih života
PostPostano: uto nov 10, 2009 3:30 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: ned nov 08, 2009 10:03 pm
Postovi: 21
imam sječanja iz prošlih života. Ono što mi je čudno neka sječanja( i ne samo sječanja nego i osječaji) su vezana za ljudski život a neka za životinjski ???? to me full zbunjuje. Dali netko od vas ima slićna iskustva?

_________________
Ne jedem one koje volim!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reinkarnacija i sjećanja iz drugih života
PostPostano: uto nov 10, 2009 6:14 pm 
Offline
isključen/a

Pridružen/a: pon dec 15, 2008 12:52 pm
Postovi: 278
addalucija:
Citat:
imam sječanja iz prošlih života. Ono što mi je čudno neka sječanja( i ne samo sječanja nego i osječaji) su vezana za ljudski život a neka za životinjski ???? to me full zbunjuje. Dali netko od vas ima slićna iskustva?

Tuđa ti iskustva ne vrede, sva su različita i svako ima svoje zašto. Tebi treba znanje (vančulno) o tome i o mnogim drugim stvarima. To dolazi strpljenjem i voljom za znanjem. Važno je ne posustati, a odgovori i na najzamršenija pitanja će doći kada im dođe vreme, kada budeš spreman da ih otkriješ - oni su već u tebi. Lijep pozdrav i ne odustaj.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reinkarnacija i sjećanja iz drugih života
PostPostano: čet nov 12, 2009 6:29 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
addalucija je napisao/la:
imam sječanja iz prošlih života. Ono što mi je čudno neka sječanja( i ne samo sječanja nego i osječaji) su vezana za ljudski život a neka za životinjski ???? to me full zbunjuje. Dali netko od vas ima slićna iskustva?


Kako bi opisala ta secanja i osecaje koja ti izgledaju kao zivotinjska?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Reinkarnacija i sjećanja iz drugih života
PostPostano: pet nov 13, 2009 1:18 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Možda "sjećanja" kad si još bila u 2. denzitetu ( svijest koju imaju životinje )? Mislim, svi smo nekad bili na tom nivou, pa nije sad bitno tko je kad bio neki stanovnik 2. denziteta...

Pričao sam s frendom o nekim ljudima koji su rekli da se sjećaju svega, pa i kad su bili voda, kamenje, itd... ( 1. denzitet ). Možda se svi toga možemo sjetiti, samo da odblokiramo i uklonimo te blokade u svijesti koje nas sprečavaju u tome. Ali, možda i nema potrebe za tim... te lekcije su naučene, a mislim da je pametnije početi razmišljati o tome kako bi se naša evolucija mogla razvijati u "budućnosti".

Hej, možda regresija pomogne... ako baš želiš saznati...

:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 233 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 12 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz