Sada je: sub apr 27, 2024 1:05 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 233 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: čet sep 07, 2006 12:10 pm 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 8:12 pm
Postovi: 1517
Citat:
Kakogod, mislim da su sjećanja na prošle živote neusklađene frekvencije s današnjim frekvencijama , odnosno da duša nije u potpunosti odbacila frekvenciju na kojoj je živjela u nekom od života, dal' zbog nekog duga (savjest ili nešto) ili izbacivanja energije iz ravnoteže, ne znam, ali to mi se nekako dulje vrijeme mota po glavi.


Dobrodosla, Cordelia!
Nija mi to palo na pamet, a zvuci izuzetno dobro. Tacno, frekvencijski smo neuskladjeni, ima “tamnih mesta” sa nizim frekvencijama, svetlijih sa visom. “Osvetljavanje” tamnijih mesta oslobadja energiju, odnosno time se resavamo ovih energetskih crnih rupa.
Kada odmotas ideju, podeli je sa “nama”. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 07, 2006 1:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Arbitrium Liberum je napisao/la:
Churo je odlucio da malo bere bobice,lovi bizone,slika po zidovima... :mrgreen:


Mislis kao pecinski covek u pustari na hladnoci? :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 07, 2006 1:41 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 04, 2006 12:18 am
Postovi: 30
Lokacija: Zagreb,Croatia
nece,churo ce provest zivot ovako zavrsit faklutet,nac dobar posao ozenit ce,dobit djecicu...sretan umrijet...to je moj cilj. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 07, 2006 2:09 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: uto mar 07, 2006 5:11 pm
Postovi: 1310
Pa lep cilj, onako...."univerzalan". :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 07, 2006 2:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 02, 2006 4:10 pm
Postovi: 220
Lokacija: Croatia
.....onako univerzalan....
....kao s jumbo plakata, sretna obitelj, svi nasmiješeni i žele da budemo kao oni jer je to za nas dobro :shock:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 07, 2006 2:54 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Ovako nesto? :lol:


slika

_________________
I knew it. I knew it was coming. But this is not the future my mother warned me about. And in this future, I don't know if we can win this war.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 07, 2006 3:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 17, 2006 1:04 am
Postovi: 185
Lokacija: kroejša
Churo je napisao/la:
zakaj 2012???ti bi mene tad stjero gore ha?ma ja gore ne namjeravam prije 2060


Pročitaj
http://www.val.hr/znanje/2012.html i
http://www.diagnosis2012.co.uk/1.htm
možda ti bude jasnije ;)

_________________
"Man is the measure of all things: of things which are, that they are so, and of things which are not, that they are not."
Protagoras
http://www.999.bloger.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet sep 07, 2006 9:26 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet mar 30, 2006 11:32 pm
Postovi: 702
Lokacija: Forbidden Island
svi chat postovi su izbrisani
svi ste mi simpa ali chat uvjek upropasti dobar topic

imate cijeli subforum na dnu foruma za neobaveznu razmjenu molim vas da se na ovom ozbiljno dijelu foruma uozbiljite i suzdrzite od postanja ako nemate sto reci vezano uz temu

hvala na razumjevanju

_________________
" Vrlo cesto Vitez je porazen jer je sluzio Djavolu svim svojim srcem dok je iskreno ali pogresno vjerovao da sluzi Kristu."
(Mouravijeff- Gnosis)


http://knightofthestorms.blogspot.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Prosli zivoti, buduci zivoti, kuda idemo?
PostPostano: pet sep 08, 2006 4:19 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pon aug 01, 2005 9:25 pm
Postovi: 5
Lokacija: Pula
lijep pozdrav svima.
vec duze vrijeme pratim ovaj forum i procitao sam vecinu tekstva sa stranice. moram priznati kako su neki tekstovi na mene ostavili snazan utisak i promijenili mnoge moje stavove.
ne zelim dalje duljiti o sebi, nesto konkretno interesira, tice se proslih zivota.
naime u vecini slucajeva prosli se zivot odigravao vremnski "prije" ovoga "sada" sto me navodi na zakljucak o linearnosti vremena. kao dokaz tome u nekim se slucajevima mogu pronaci pismeni i drugi dokazi kako je ta osoba zaista postojala. ako je vrijeme iluzija zasto je onda prosli zivot uvijek vremenski prije ovoga sada. konkretno, nitko ne govori o dusama koje su zivijele unaprijed 200-300 godina a obrnutih slucajeva je bezbroj #-o
koliko sam primijetio, sjecanja proslih zivota takodjer se poklapaju sa nama poznatom i zapisanom prosloscu. npr. netko se sjeca da je bio pripadnik nekog odredjenog plemena u sjevernoj americi i kada se provjeri to je pleme zaista tamo tada i postojalo. tu su izuzetak sjecanja na npr. atlantidu. mogu li se takva sjecanja uzeti "kao dokaz" o postojanju te civilizacije
:?:
sada dolazim do pitanja o buducim zivotima. citao sam o tome (na galaksiji) kako je neki poznati americki prorok prorekao kako ce se roditi neke odredjene godine u buducnosti, takodjer sjecao se i svojih zivota iz "proslosti", dakle isto...
e sad, kada bi recimo jedan od nasih proslih zivota bio smjesten u "buducnosti" bi li to bio uvid u ono sto nas ceka kao civilizaciju:?:
u kasiopejskim transkriptima (nisam siguran) citao sam o zeni koja je egzistirala kao neko mravoliko bice na nekom drugom planetu i prozdirala ljude valjda...
nismo li nase duse vezane za zemlju???
takodjer, ljudi je iz dana u dan sve vise, planet je nekoliko puta napuceniji nego 300-400 godina u nazad. odakle su isplivale sve te duse, gdije su bile prije...
kao da se svi zure na neko veliko finale
:idea:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 08, 2006 11:48 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Perando, dobrodošao!

Drago mi je da su stranice i forum bar malo pomogle pri dizanju tvoje svijesti.

Citat:
odakle su isplivale sve te duse, gdije su bile prije...


"Velik" je svemir, gledajući prostorno očima našim iz 3. denziteta. Ima ljudi i drugdje, osim na Zemlji. Možda su neke duše vezane uz nju, ali sigurno ima duša koje "šaraju", tj. ne vežu se striktno za određeni planet.

Izgleda da su bitnije lekcije, nego sam "smještaj".

Mislim da je netko govorio na forumu i o sjećanjima iz budućeg života... možda funkcija Search pomogne... zbilja je forum postao ogroman!

Duše u "pripravnosti" egzistiraju u 5. denzitetu, gdje vrijeme nije linearno, pa se to "tamo" mnogo lakše shvaća, nego ovdje u našem 3 D. Svejedno je jesi li živio "prije" ili "poslije" sadašnjeg života, jer ionako prirodno zaboraviš sve kad se inkarniraš, tj. počinješ od početka trenutnog života. Jes da ti je sve zapisamo u duši, podsvjesti, i to tek možeš otkodirati nekom regresijom ili slično. Možda baš i neke nepoznanice koje se jave kao rezultati - mogu biti iz budućeg života, kojeg si već ionako proživio... ne gledajući stvar linearno.

Evo primjer: trenutno živiš sad. I u prošlosti i u budućnosti, samo u drugim realitetima ( točkama vrijeme/prostor ). Recimo da pomakneš apsolutno svijest u svoj neki prijašnji život ( prošlost ) i tamo obaviš regresiju i vidiš ove stvari koje ti se sada dešavaju. tada bi one bile - jako čudne, druga nova tehnologija... itd, nebi razumio mnoge stvari. Ali iskustva iz tog života su - možda - nastavak na ovaj!!! Recimo redoslijed inkarnacija ( gledajući iz naše točke vremena/prostora ): 2100.g.pne., 400 g, 563., 1027., 1943., pa opet 1546., 1719., pa opet malo nazad u 976. i možda posljednja u ovom velikom ciklusu, 1985. ( neznam kad si rođen, recimo ovako, otprilike ).

Citat:
kao da se svi zure na neko veliko finale


Pa najkasnije do 21.12.2012.g. ćemo saznati zašto smo baš "sad" kupili kartu za veliko finale!!!

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet sep 08, 2006 11:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri jun 08, 2005 3:56 pm
Postovi: 320
Pozdrav Perando!
Vrijeme nije linearno nego se sve nalazi u jednoj točki i tako ga je najbolje promatrati sa najvišeg nivoa ali iz ove neše 3D perspektive je ono linearno i teško ga možemo drugačije percipirati. Kod fenomena reinkarnacije je ista stvar: postoji sadašnji život i prošli životi u koje detaljnije možemo ući putem regresije ili sl. ali i budući životi koje mi iz ove 3D perspektive ne možemo tako lako otkriti. Čuo sam za primjere da su neki ljudi uspjeli vidjeti svoje buduće živote i vjerujem da je to moguće no njihovo otkrivanje je sigurno teže. Mi trenutno živimo u svim tim životima no u toj nas spoznaji ograničava 3D percepcija.
Vjerujem da je broj duša uvijek isti jer vrijeme na najvišem stupnju odakle sve potječe i ne postoji a sve veći broj ljudi na Zemlji ne znači da se stvaraju nove duše nego to mogu biti duše koje su u nekom prošlom životu živjele na nekoj drugoj planeti u 3D realitetu ili nekom drugom ili su živjele na Zemlji u 2D ili nekom drugom.
Kad bolje razmislite shvatite da postoji samo jedan život koji se sastoji od više sekvenci ili samo jedne.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 1:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 04, 2006 12:18 am
Postovi: 30
Lokacija: Zagreb,Croatia
Pa najkasnije do 21.12.2012.g. ćemo saznati zašto smo baš "sad" kupili kartu za veliko finale!!!

daj nemojte pusit ovo...koliko puta je vec taj kraj trebao doc...pa nikad...sjetite se 1.1.2000 i jos mali milijun takvih primjera...ma nista od tog nece bit...jos jedno lupanje prazne slame i odvracanje pozornosti ljudima sa pravih problema...

_________________
Nordici su zakon,ja bi na njihovu planetu..pa tamo je carstvo plavookih plavusa!!!!TAKE ME THERE!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 1:36 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 02, 2006 4:10 pm
Postovi: 220
Lokacija: Croatia
Churo je napisao/la:
Pa najkasnije do 21.12.2012.g. ćemo saznati zašto smo baš "sad" kupili kartu za veliko finale!!!

daj nemojte pusit ovo...koliko puta je vec taj kraj trebao doc...pa nikad...sjetite se 1.1.2000 i jos mali milijun takvih primjera...ma nista od tog nece bit...jos jedno lupanje prazne slame i odvracanje pozornosti ljudima sa pravih problema...


Churo, slobodna volja........Pregršt svakakvih informacija dostupan nam je gdje god se okrenemo, a na nama je što ćemo s njima. Nitko nema pravo reći: "Vjeruj to i to jer to je ispravno". Svi smo drukčiji, i svatko vidi istinu na svoj način. :love3:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 1:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 02, 2006 4:10 pm
Postovi: 220
Lokacija: Croatia
Ako sam ja stalno ovdje i sada, onda mi se samo čini da je prošli život prošli, a budući budući. Zapravo, ako je sada sada, onda sam ja SAMO živjela više života u različitim okolnostima koje sam sama odabrala s namjerom da naučim nešto putem iskustva. A ako opet gledam linearno, i budući je život jedan od prošlih života. Jer ako se opet rodim 1011, onda će ovo biti moj budući život, ali opet jedan od prošlih. Ali, ako sam ja iz perspektive života kojeg sada živim u mogućnosti "vidjeti" ili znati život koji ću živjeti nakon ovog, a da prije toga nisam ostavila fizičko tijelo, znači li to da tako nešto zahtjeva pomak od 3. nivoa svijesti?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 1:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto feb 28, 2006 10:03 pm
Postovi: 169
Lokacija: Vallis Aurea
sve to znaci da uzivas u ovom zivotu ovdje i sada. :mrgreen:

_________________
Vidjeti Svijet u Zrncu pijeska,
Nebo u divljem Cvatu,
držati Beskraj na dlanu ruke
i Vječnost u jednome Satu...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 2:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 02, 2006 4:10 pm
Postovi: 220
Lokacija: Croatia
Ma, 2804, uživam ja ovdje i sada :D
Nego, zanima me uživa li netko još više, netko tko, recimo, ima prošireniju svijest od nas koja mu omogućuje da vidi svoj budući život prije nego fizički umre i ode u 5. denzitet gdje odlučuje što će dalje, a da naravno živi kao čovjek u 3. denzitetu :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 2:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 17, 2006 1:04 am
Postovi: 185
Lokacija: kroejša
Churo je napisao/la:
Pa najkasnije do 21.12.2012.g. æemo saznati zašto smo baš "sad" kupili kartu za veliko finale!!!

daj nemojte pusit ovo...koliko puta je vec taj kraj trebao doc...pa nikad...sjetite se 1.1.2000 i jos mali milijun takvih primjera...ma nista od tog nece bit...jos jedno lupanje prazne slame i odvracanje pozornosti ljudima sa pravih problema...


A jesi li možda razmišljao o tome kao novom početku?

_________________
"Man is the measure of all things: of things which are, that they are so, and of things which are not, that they are not."
Protagoras
http://www.999.bloger.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 3:45 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon sep 04, 2006 12:18 am
Postovi: 30
Lokacija: Zagreb,Croatia
novi pocetak cinimo mi,ti i ja sada.i napravit ces ga ukoliko zelis i ukoliko je potreban,nikakvi toboznji datumi ili tome slicno.

_________________
Nordici su zakon,ja bi na njihovu planetu..pa tamo je carstvo plavookih plavusa!!!!TAKE ME THERE!!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 5:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 17, 2006 1:04 am
Postovi: 185
Lokacija: kroejša
Churo je napisao/la:
novi pocetak cinimo mi,ti i ja sada.i napravit ces ga ukoliko zelis i ukoliko je potreban,nikakvi toboznji datumi ili tome slicno.


Ti i ja sada? Sorry al nisi moj tip :mrgreen:

_________________
"Man is the measure of all things: of things which are, that they are so, and of things which are not, that they are not."
Protagoras
http://www.999.bloger.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub sep 09, 2006 5:26 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Churo, informiraj se o najtočnijem kalendaru koji je ikada postojao na Zemlji. Radi se o kalendaru - Maya!

Vidi se koliko se razumiješ u svemirske događaje i mjerenju vremena...

Citat:
sjetite se 1.1.2000 i jos mali milijun takvih primjera


Ovo nije nikakav poseban vremenski događaj, samo umjetno stvorene brojke koje "mjere", tj. označavaju vrijeme... naravno - krivo ( iz poznatih nam razloga ). Tog datuma nije bio nikakav "svemirski" događaj, u smislu poravnavanja planeta, eklipsa, sunca i slično. Samo ljudska brija na okruglu brojku. Inače, prirodno bi bilo da imamo 13 mjeseci ( a ne 12 kao sad ), bolje bi se sinhronizirali sa svemirskim događajima vezanih uz Zemlju, Mjesec i Sunce.

Kraj 2012. g. nije kraj - to je početak novog ciklusa. Sve ti se odvija u ciklusima. Jedan kraj je ujedno i početak nečeg drugog. I to novo ne mora biti isto kao staro.

Churo, ako hoćeš zbilja naučiti - prouči Majansku civilizaciju i njihovo obilježavanje vremena. A ako ne, trk u parkić, neku curicu za ruku i na klupicu cmok-cmok... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 233 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 94 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz