Sada je: pet maj 24, 2024 8:20 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 779 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 39  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: sri aug 16, 2006 12:23 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 02, 2006 4:10 pm
Postovi: 220
Lokacija: Croatia
Jack987 je napisao/la:

- u načelu, Matrica je nevidljivi kontrolni sistem oko nas koji manipulira našim umovima, emocijama i akcijama bez da ju mi uopće primjetimo

Sorry, Jack, ako umaram, ali kako skužiti manipulaciju?

- ona koristi razne ljudske agente da bi napravila svoj posao - onaj kome nedostaje duša ili duh, primarni su agenti Matrice

- ti agenti imaju koordinirano ponašanje jer su kontrolirani Matricom

Kako ih prepoznati?

- Matrica je povezana s osnovnim "strojnim kodom" našeg realiteta i može manipulirati određene aspekte našeg vremenskog razdoblja tako da kreira okolnosti koje "podešavaju" naše izbore

Kako spriječiti manipulaciju sviješću i kako uopće prepoznati VLASTITI slobodni izbor od onog izmanipuliranog?

Ispričavam se onima koji su već skužili te stvari, ali ja ne kužim, a stvaaaaaaaarno želim znati

:mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 16, 2006 12:29 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
http://www.galaksija.com/forum/viewtopic.php?t=139

http://www.galaksija.com/forum/viewtopic.php?t=608

http://www.galaksija.com/forum/viewtopic.php?t=4

Ali i druge teme u Manipulacija ljudskih bića...

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 16, 2006 1:55 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 02, 2006 4:10 pm
Postovi: 220
Lokacija: Croatia
gracias. jack :wink:

Evo novih pitanja:

1. Koja je razlika između dimenzije i denziteta?

2. Kada se 3. i 4. denziteti počnu preklapati neki objekti počnu nestajati i ljudi, koji ne razumiju što se događa, polude. Što se onda događa s tim ljudima?!

3. Kako bića iz 2. denziteta prelaze u 3.? Nije mi jasno na koji način postaju svjesni

4. Koliko sam shvatila, kad se denziteti počnu preklapati SVI dobivamo svijest 4. denziteta, a 3. postaje Ništavilo. Znači li to da oni koji ( iz raznoraznih razloga ) ne pređu u 4. denzitet, prije povratka u 3. svješću 4. stvaraju svijet? Kamo nestane svijest 4.?I nije mi jasno, ako svatko od nas kreira svoj svijet prije povratka u 3. denzitet i svatko na neki način ima svoj svijet, kako to da ga jednako doživljavamo? ( vidimo )

slika

slika

( uh, što se ulizujem, ne prepoznajem se više ) 8) :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 16, 2006 5:50 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Dimenzija http://glossary.cassiopaea.com/glossary ... =57&lsel=D

Denzitet http://glossary.cassiopaea.com/glossary ... =32&lsel=D
Citat:
Kada se 3. i 4. denziteti počnu preklapati neki objekti počnu nestajati i ljudi, koji ne razumiju što se događa, polude. Što se onda događa s tim ljudima?!


Polude. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Vjerojatno se ili sinhroniziraju sa vibracijama 3. denziteta i "ostanu" ili 4. pa počnu egzistirati i u realitetu 4. denziteta. Izgleda da ovisi o vibracijskim frekvencijama pojedinca... dakle, ovisi od čovjeka do čovjeka da li je spreman za "maturu".

Citat:
Kako bića iz 2. denziteta prelaze u 3.? Nije mi jasno na koji način postaju svjesni


Npr. jedna mačka ima toliku svijest da bi mogla biti "čovjek" na najnižem stupnju svog razvoja... i njena duša se idući put može inkarnirati kao neki čovjek ( mala beba koja će vjerojatno biti jako "glupa" kad odraste, ali mic po mic... ). Sad da li je ta duša - dio grupne duše mačaka, pa se ona prispaja grupnoj duši ljudi, ili to nekako drugačije ide - neznam... to treba istražiti još.

Ovo pod 4. mi i nije baš jasno... mislim da NEKI prolaze u 4. denzitet, a neki ne, ovisno o vibracijskim frekvencijama. Sad, neki tekstovi tvrde da možeš proći u 4 D, ali zbog zbunjenosti možeš pasti opet u 3. jer si zamisliš realitet u kojem si bio ( 3 D ), pa opet počneš vibrirati starim frekvencijama... mislim da je to u Matrix Books od Val Valeriana...
Realiteti 3 D fizičkog svijeta se vrlo podudaraju u mnogim svojim dijelovima, pa imamo dojam da svi isto shvaćamo ovaj svijet - a to NIJE potpuno točno, zar ne? Mnogi različito doživljavaju ISTE stvari, pa su različiti i realiteti u tim "sitnijim" dijelovima. Realitet stvaraš sam, ali u okviru ograničenja u kojem egzistiraš. Dakle - koliki ti je stupanj slobodne volje.

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 16, 2006 6:05 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
A za ovo 4. pitanje,jel bi mozda znacilo da u trenutku prelaska sa jednog denziteta u drugi,da bi u tom trenutku trebalo da prestanemo da proizvodimo svoje realitete i da vidimo stvari kakve stvarno jesu?

Bar dok traje prelazak,da ne zaglavimo opet nazad jer nismo u stanju da vidimo istinu nego opet bezimo u proizvodjenje svoje istine ( ako je nasa uopste)?

Sto bi znacilo da na tom 4. denzitetu bi trebalo da naucimo da kontrolisemo podivljalo proizvodjenje svojih realiteta?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 16, 2006 7:44 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 02, 2006 4:10 pm
Postovi: 220
Lokacija: Croatia
Arbitrium Liberum je napisao/la:
A za ovo 4. pitanje,jel bi mozda znacilo da u trenutku prelaska sa jednog denziteta u drugi,da bi u tom trenutku trebalo da prestanemo da proizvodimo svoje realitete i da vidimo stvari kakve stvarno jesu?


Mislim da se denziteti mogu preklapati neovisno o našem stanju svijesti i spoznajama koje nosimo o 4. denzitetu. Netko nema nikakvog pojma o postojanju denziteta pa je potpuno ograničen na shvaćanje samo onog svijeta koji mu je jedini poznat i takvi ljudi ne mogu, a da se ne vrate nazad odakle su došli :D ( hm, ovo stvarno zvuči kao psovka ). Mislim da osoba koja je potpuno oslobođena materijalnog i ograničenog poimanja bivanja može biti svjesna raznih razina svijesti. Ukoliko je osoba "oslobođena", prelazak u 4. denzitet dogodit će se kao prirodni tijek događaja. Takva osoba neće proizvoditi svoje realitete. To je moje TRENUTNO skromno mišljenje

:mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 16, 2006 8:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri maj 24, 2006 11:23 am
Postovi: 1573
Ma preklapaju se oni,al da bi ih videli,ne smemo da pravimo sami sebi iluzije,mislim moras da vidis vrata da bi izasao iz sobe,a ne da gadjas glavom po zidovima pa ako nabodes.

I naravno da ako vec dotle dodjes,neces praviti vise svoje male svetove,sve je nekako u krug.


A jel to sad neki trend da se tekst farba :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 16, 2006 9:30 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 02, 2006 4:10 pm
Postovi: 220
Lokacija: Croatia
Arbitrium Liberum je napisao/la:

A jel to sad neki trend da se tekst farba :mrgreen:


hehe, nije trend! meni se samo sluša glazba ( znaš ono što sam pričala o sinesteziji, ono da čujem glazbu u bojama )

:mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 16, 2006 10:04 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
A jel to sad neki trend da se tekst farba


Hehe... "United colors of Kemoboja"!

:mrgreen: :toothy2:

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri aug 16, 2006 11:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 28, 2006 11:40 pm
Postovi: 30
Lokacija: 10 000 HIGHINHEAVEN
jack gdje bi bila tema gdje bih mogao procitati o tome kako se netko za vrijeme zivota "seli" u vise razine svijesti (prije smrti) ?? [-X
imam dojam da se ceka "nesto" da pre smrti ubaci u 4 denzitet.. (ili ce to nesto na lijep nacin ugasiti ovo postojanje u 3.den)
mozda je bas tvoja dusa obitavala nebrojeno mnogo puta (u proslim zivotima) u tom 4.denzitetu, a isto tako vrijedi i za ostale razine svijesti


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 17, 2006 12:01 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
jack gdje bi bila tema gdje bih mogao procitati o tome kako se netko za vrijeme zivota "seli" u vise razine svijesti (prije smrti) ??


Pa nešto takvo je jedino moguće na 2 načina ( barem koliko zasad znamo u svim ovim istraživanjima ):

1. način za "dizanje" na 4. nivo svijesti je da se nauče sve lekcije iz 3., da se ostavi fizičko tijelo ( umre ), prijeđe u 5. denzitet i od tamo ponovo reinkarnira u 4.

2. način ( svakih 309000 godina u 3D, veliki ciklus ) je taj da na kraju tog velikog ciklusa iskusimo val, reset ili kako god to nazvali ( lift ), koji stapa realitete 3 i 4 D u jednoj točki vremena/prostora i tako omogućuje jedinstveni prelazak ( ako su nam vibracijske frekvencije za to podešene ) u realitet 4. denziteta, a da zadržimo trenutno fizičko tijelo.

Možda u temi o Valu ( Talas ). http://www.galaksija.com/forum/viewtopic.php?t=11

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 17, 2006 1:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 28, 2006 11:40 pm
Postovi: 30
Lokacija: 10 000 HIGHINHEAVEN
a kakve se to lekcije trebaju nauciti na 3.nivou? mozda netko ovo shvati zdravo za gotovo, pomisli da zna nesto o 3.nivou i ubije se u nadi da ce na 4.nivo?? :idea:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 17, 2006 6:49 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 02, 2006 4:10 pm
Postovi: 220
Lokacija: Croatia
Mene isto zanima kako netko može znati da je naučio sve lekcije? Btw. mislim da si osoba koja bi za sebe mislila ili bila sigurna da je naučila sve lekcije, ne bi oduzela život jer mislim da i to spada u određenu vrstu nasilja, a osoba koja je još uvijek nasilna nije naučila sve lekcije i možda nije spremna za idući nivo.... :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: čet aug 17, 2006 9:39 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri jun 28, 2006 11:40 pm
Postovi: 30
Lokacija: 10 000 HIGHINHEAVEN
nikad neznas kakvi programi sve postoje. ili znas? :twisted:

a cuj mozda nije spremna za 4 nivo, nego visi a mozda i nizi :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned aug 20, 2006 1:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jul 02, 2006 4:10 pm
Postovi: 220
Lokacija: Croatia
Što reći osim: ljudsko tijelo umire, duša je vječna :mrgreen:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 08, 2006 11:58 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Denziteti, nivoi svijesti... svijest...

Koliko smo, kao ljudi, saznali o tome kako "izmjeriti" svijest?

Našao sam nešto o tome: http://nujournal.net/choice.html

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned okt 29, 2006 11:13 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 06, 2006 9:45 pm
Postovi: 51
Lokacija: Barrayar
Uh, proučavam ovo danima....sad mi se čini da još manje razumijem nego u početku, zapravo počinjem shvaćati koliko je poimanje svjesnosti kompleksno i teško. Što više učim čini mi se da sve manje znam i da sam sve dalje od...znanja!
Čak je i moj potpis u ovom trenutku valjda najistinitiji potpis na iternetu...cvillllllll :oops: :(

_________________
Znam da ništa ne znam


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 30, 2006 12:14 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ne brini. Naučit ćeš. Samo polako.

Što se dešava kad želiš odjednom, kroz usko grlo boce, naliti veću količinu neke tekućine? Veći protok nego što može proći kroz grlo?

:mrgreen: :wink:

Vremenom, povećavamo "moć" upijanja znanja, odnosno imamo sve veću i veću podlogu, odnosno temelj, na kojem gradimo sve veće i šire znanje. U početku je "brzina" učenja manja... ali tokom "vremena" je sve veća i veća... učimo sve brže i brže... na početku se čini kao linearni porast - a kasnije je eksponencijalni !!! ( eksponencijalni rast na početku je vrlo sličan linearnom... vidi grafove u matematici )

Dakle, polako, sve će "sjest" na svoje mjesto. Sigurno nisi naučila hodati za jedan sat, zar ne!? Koliko puta padnemo i što sve naučimo za vrijeme učenja hodanja? Stajanje uspravno, balans, pokreti ruku i nogu, motorika tijela... tvrdi stolovi i stolice oko nas... pa pod... uh, uh... padneš, pa ponovo...

... i gle!!! Pa mi sad znamo hodati !!! Jupiiiii !!!

=D>

:mrgreen: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon okt 30, 2006 2:10 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri sep 06, 2006 9:45 pm
Postovi: 51
Lokacija: Barrayar
Hvala Jack

_________________
Znam da ništa ne znam


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub nov 11, 2006 11:46 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: pet nov 10, 2006 6:43 pm
Postovi: 8
Lokacija: BiH,Siroki Brijeg 4.denzitet
Jack svaka cast..izgleda da si se duhovno,intelektualno dosta razvio
Svaka cast prika...Po meni jedan si od najmudrijih ovde ^^
KEEP UP!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 779 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 39  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz