Sada je: uto apr 16, 2024 10:01 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 779 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned maj 01, 2005 2:10 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Dakle mome, znači, te letjelice su letjelice savršene tehnologije.....kojima upravljaju ljudi......mogu ti navesti milijun razloga zašto nisi u pravu, ali evo par osnovnih.

1. Ljudi nisu toliko tehnološki napredni da izgrade te letjelice.....i ako ih grade grade ih uz pomoć .....aliena.
2. Ajd, reka bi da je moguće da u 2005 godini imamo takve letjelice, no u 1930 g???, pa čovječe auta nam nisu mogla preko 40 kmh a po tebi smo imali letjelice koje su mogle brže od svjetlosti....aha....malo sutra....., oćemo li još malo u prošlost, a recimo 47000 g prije krista??, kada su i nacrtani u špiljama prvi susreti čovjeka i aliena....te njihove letjelice.....i zamisli izgledaju isto kao i danas.
3. Pokušaj mi objasnit piramide......no prije nego šta bukneš da je i to čovjekovo djelo.....malo prošetaj googleom, ima milijun dokaza da te razuvjeri u tome.
4. Znači, nas ljudi otimaju.....i vrše torture nad nama, ok.....to i jeste djelomično točno, ali kako to......da nitko nije vidio čovjeka, svi vide vanzemaljce....ali nikada nisu vidjeli da ih otima čovjek???

5. Možda sam ti zaboravija reć, ja sam ti bija često u vidovnjaka.....eto igrom prilike, i shvatio sam da jedna žene vidi isto što ja, jack i ostali, ona je meni doslovno rekla da vidi veliki broj letjelica oko mjeseca, da osjeća da su ovdje, ali da nije sigurna što planiraju......pa sam joj ja reka šta planiraju......al dala mi je dobar savjet......da negovorim svakome šta vidim.....moga bi završit u ludaru......a mene nije briga šta ću ja u ludaru, ja neću čekat prekriženih ruku da oni dođu ovdje i pokoru ovaj planet.

Dokaza suprotno tvojim tvrdnjama ima nevjerojatno, zapravo sam izgubija volju za čitanjem kada sam vidio kolika je to količina dokumentacije, neman volje da ti objašnjavam zašto je šta, ima knjiga......pa ako te zanima pozabaviš se time, ka šta sam reka, čita sam bibliju, kuran, krišnu, a i ta vidovnjakinja isto ima kuran....i čak ga drži vjerodostojnijim od biblije, ...i u to vjerujem, ali mi je ipak rekla da ni kuran nije blizu pravoj istini.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 01, 2005 1:34 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sub jul 03, 2004 12:52 am
Postovi: 154
Gle Mome netko kaze kakav je to Bog koji dopusta ubijanje, muke itd na ovom planetu. To nije dobar argument u nepostojanja Boga kakvog ti, krscanstvo opisuje. Jer se taj argument moze lako pobit ako kazes da je Bog svima dao slobodnu volju. Pa i onom covjeku koji ce silovat nevino dijete i ubit ga. To nije uredu, ali slobodna volja je.

Sad govorim samo o krscanstvu.
Kad ti taj Bog kaze da ti moras u 70 godina izabrat izmedu njega i vjecnosti u paklu. Nema povratka kad jednom odlucis. Pakao(vjecno)<--------70god-------->Raj(vjecno)

Sta bi ja trebao mislit? U 70 godina izabrat nesto sto uopce neznas da postoji? Sto nikad nisi vidio? I sve pod izlikom to je vjera, a ne znanost. I sve upravljano strahom. Ti to nemozes izabrat tako da odes u raj pa u pakao, pa se odlucis za Boga za Raj. Ne, nego moras "vjerovat", moras tako zivit, inace ides u PAKAO. Milijarda faktorijela godina je beskrajno malo prema vjecnosti a ne 70 godina. Sad ces ti rec nesto pa ja sam vidio Boga, osjetio ga blablablabla, i trabunjat dalje. Ajde pitaj se sta si to osjetio.
Vjera ljudima da snagu, iako je izvor lazan i iluzija.

Sve vjere se temelje na nekakvom strahu, koji ti nabiju u glavu roditelji jos dok si bio mali. Neki pobjaegnu iz te rupe, a neki ostanu. Misleci kako su slobodni, kako ih netko cuva odozgor. A nevide da ih strah i navika kontrolira. Do tolike mjere da kad i vide neki dokaz protiv tog Boga, da se malo uvrijede i prijedu preko toga. Boje se izac iz te rupe. Najlakse je rec na svaki argument da je to vjera ne znanost. Najlakse je rec to je volja bozija. Bog ce mi pomoc. Cudni su putevi boziji i blablablablablablabla.
Niste u stanju objektivno sagledat vjeru, jer da jeste vidjeli bi kolike su to gluposti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 01, 2005 3:55 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Citat:
Što je GRANICA? I gdje je?


Stvarno ne primjecujes kako se ponasas ??


Pa možda se i ponašam odvažno prema nekim stvarima, ali to je moja slobodna volja. Bio sam u ratu. Fizičkom. Ubijanja i razna sranja. Hrabrost i odvažnost glavne su odlike ratnika. Mudar ratnik i razmišlja svojom glavom. Sad su ta iskustva prošla - hvala ( Alahu, Isusu i Budi... hehehehe ) i sad imamo drugu vrstu borbe - duhovnu. Tu je to isto važno. Prešli smo na viši nivo borbe. Drugi saveznici i drugi neprijatelji. Ali isto vrijede pravila odlučnosti i ponekad i hrabrosti.
Pa mi sad ti reci kako bi se trebao onda ponašati. Ti se ponašaj kako ti hoćeš, to je tvoja slobodna volja, meni prepusti moje ponašanje koje je moja slobodna volja.

Citat:
Citat:
Ma shvatit ćeš već...


Ti izgleda nikad neces shvatiti...


Izgleda da sam već shvatio: pa ti si Alahov izaslanik, odnosno pismonoša. Sljedbenik. Vjernik. Možda si i on??? Ma ne, nisi. Samo piskaralo koje prenosi Hrkljuševe zakone... prijatelju... dobrodošao na "streljanu" interdimenzionalnih federacijskih snaga svjetlosti... i one mogu biti jako "ubojite" iako im to nije cilj. Žele pomoći svima da napreduju u pozitivnom polaritetu, a ako im mutiš planove, zaobilaze te. Ne mješaju se u tvoju slobodnu volju, pa ako ti je volja služiti negativnim stranama, ne daju ti pomoć. Tvoja odluka tebi donosi mogućnost za dalje ili ne.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 01, 2005 5:56 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2005 10:12 pm
Postovi: 121
Ajde redom.

Citat:
Dakle mome, znači, te letjelice su letjelice savršene tehnologije.....kojima upravljaju ljudi......mogu ti navesti milijun razloga zašto nisi u pravu, ali evo par osnovnih.

1. Ljudi nisu toliko tehnološki napredni da izgrade te letjelice.....i ako ih grade grade ih uz pomoć .....aliena.


1. Reko si da si se nacitao,a ocito nisi ni ovaj forum,na kojem zelis da komentiras,dobro izlistao.

Citat:
2. Ajd, reka bi da je moguće da u 2005 godini imamo takve letjelice, no u 1930 g???, pa čovječe auta nam nisu mogla preko 40 kmh a po tebi smo imali letjelice koje su mogle brže od svjetlosti....aha....malo sutra....., oćemo li još malo u prošlost, a recimo 47000 g prije krista??, kada su i nacrtani u špiljama prvi susreti čovjeka i aliena....te njihove letjelice.....i zamisli izgledaju isto kao i danas.


2. Svi su poslanici opominjali pojave Dedzala (antihrista) da ce se pojaviti prije smaka svijeta,kao naj vece iskusenije za covjeka.
Na vise teme se o njemu pisalo al si propustio.
Na krako opet... Dedzal,rodjen je (ako se ne varam) 300 godina prije Musa a.s (Mojsije) Rodjen je defektnim ociju,tj.,jedno oko mu je defektno.
Dedzal je osnivac "novog svetskog poretka" nwo njegov pecat se nalazi na novcanicu od jednog dolara.Ako se rodio 300 god.,prije Musaa.a.s i ako je i dan danas ziv (Allahovom voljom) onda je zivio 3.000 god. (od prilike) Zivio je sa svakakav narod,svakakve civilizacije,zivio je za vrijeme carobnjaka,za vrijeme faraona... Tehnologijom je 300 god.,prije nas.Sto znaci,ako se kod nas pojavio danas komp,on je,prije 300 god. hackao... I on je jedan od onima kojima je dat rok.Njegova cilj je da zavede narod,da skrene sa pravog puta.Sa njegovu pojavu,prestavljat cese kao bog,imat ce dosta sljedbenike,naj vise zidove.Doduse,on je i njihov dugo ocekivani kralj. On je vlasnik "letecih tanjira"
Za vise info... googlaj i ti malo. A i citaj druge teme.Kapljica je sve to fino objasnila.


Citat:
3. Pokušaj mi objasnit piramide......no prije nego šta bukneš da je i to čovjekovo djelo.....malo prošetaj googleom, ima milijun dokaza da te razuvjeri u tome.


Ovdje ste i vi kontradiktorni.Na istu temu mi je neko reko da je covjek,tehnologijom,nista u proslost nije uradio,ali su ostavili gradjevine,da ih po tome pamtimo,pritome na piramide je mislio,a i piramide sad nisu ljudske... sto se i slazem !
Vjerujem i u ta bica,sto ih ti nazivas "alieni" ili "vanzemaljci" mi ih zovemo dzini.
Gle,pitao sam,posto kazete da covjek gradi svoju svijest uz reinkarnacije.
Ja sam pitao,gdje je do sad bio,od kad covjek postoji,zar je prije manje od 100 godina covjek poceo da gradi svjest ??? Ili neko vrsi pripremu ???
Ja,vidis da citam i vase i nase informacije... a kako se moze primjetiti,ti,nisi pipnuo islamsku literaturu :( Procitaj,nacices da su dzini sposobni da grade i da su sposobniji daleko od nas. Dalje,znaci,ne mogu ni ja,ko sto kazes,sve da objasnjavam,procitaj i ti nesto drugo. Pa ces vidjeti,jesam li ja agent,ili je ovdje neko drugi.

Citat:
4. Znači, nas ljudi otimaju.....i vrše torture nad nama, ok.....to i jeste djelomično točno, ali kako to......da nitko nije vidio čovjeka, svi vide vanzemaljce....ali nikada nisu vidjeli da ih otima čovjek???


Pa u pomocu te torture,prijatelju GD.
Na istom forumu sam prilicno dosta primjere,izjave otetih ljude od strane "aliena". Ako nisu brisane mozda ih nadjes,ako nenadjes,ja cu eto odvojiti vrjeme i ja cu ti opet sve napisati.

O bajacku (vidovnjake): Pogledaj primjer,eto,licno iskustvo od Kapljice sa carobnjakom.

Streamer.... Boga nisam vidio,ali imam cvrste dokaze za Njegovo postojanje,ne pobitne fakti. sta kazes na mnogi naucnjaci,istrazivaci,rodjeni krscani ili ateisti pa presli na islam ? Ja manje imam islamsku literaturu nego ostalih.
Niko me nije prisilio da citam ovo ili ono.
"U vjeri nema prisilbe,prava istina jasno se razlikuje od zablude"

Jack... ti si zbilja,sto kazes,u banani.Neznam vise dali da te citam.
Nisi mi reko da ti je ponasanje.... radi to sto si bio u ratu.Ja mislim da se trebas malo bolje,bas radi toga sto imas takvo iskustvo.Ali potpuno se slazem sa to,tvoj izbor.
Ko sto nisi uspeo u fizicku borbu da shvatis zasto je bilo sve to i kako se poslije toga covjek treba ponasati,neces uspjeti ni u te duhovne borbe. Ali,u svakom slucaju,zelim ti naj bolje.
Ja nisam nista vise od jedan Allahov rob.Ti si zaista,Jack,hrkljusev rob,svjesno ili nesvjesno.

pozdrav !


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 01, 2005 9:02 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Ja nisam nista vise od jedan Allahov rob.Ti si zaista,Jack,hrkljusev rob,svjesno ili nesvjesno.


Hahaha! Izgleda da Allah=Hrkljuš i da smo obojica u "banani". Hahaha! Mi smo robovi sam smo malo različiti. A da se ujedinimo, pa zajedno da opalimo prema "našim gospodarima"??? Oćemo? A? Tebe strah? Mene nije. Hajde, pobunimo se malo... pa to ti je super, malo avanture... Ja tebi pomognem, ti meni, to ti je pravilo zajedničke borbe... Nemoj biti strašljivko... idemo ?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned maj 01, 2005 9:20 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2005 10:12 pm
Postovi: 121
Jack987 je napisao/la:
Citat:
Ja nisam nista vise od jedan Allahov rob.Ti si zaista,Jack,hrkljusev rob,svjesno ili nesvjesno.


Hahaha! Izgleda da Allah=Hrkljuš i da smo obojica u "banani". Hahaha! Mi smo robovi sam smo malo različiti. A da se ujedinimo, pa zajedno da opalimo prema "našim gospodarima"??? Oćemo? A? Tebe strah? Mene nije. Hajde, pobunimo se malo... pa to ti je super, malo avanture... Ja tebi pomognem, ti meni, to ti je pravilo zajedničke borbe... Nemoj biti strašljivko... idemo ?

:wink:


Allah,nije = Hrkljus. Hrkljus=Dedzal.
Allah je stvoritelj svih svjetova,Milostivi,Samilosan. On,Allah,nagradit ce svakoga,ko se bude borio proti Hrkljusa (dedzala). Allah je njega stvorio,kao naj vece iskusenije za covjeka. Pa de,da se proti njega borimo a proti Allaha,nemozes nikako.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 02, 2005 1:47 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
Allah,nije = Hrkljus. Hrkljus=Dedzal.
Allah je stvoritelj svih svjetova,Milostivi,Samilosan. On,Allah,nagradit ce svakoga,ko se bude borio proti Hrkljusa (dedzala). Allah je njega stvorio,kao naj vece iskusenije za covjeka. Pa de,da se proti njega borimo a proti Allaha,nemozes nikako.


Pa super! Idemo se onda borit protiv Hrkljuša! To smo rješili. Zajedno ili ćeš ti na svoj način?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 06, 2005 10:23 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Evo preveo sam iz Matrix IV - Val Valerian jedan zanimljiv dio o prelasku u viši denzitet - kako to izgleda otprilike...
---------------------------------------------------------------
Prelazak iz sadašnjeg 3. denziteta u 4. denzitet - TRANSFORMACIJA

Unutrašnji i vanjski Merkabah



Vanjština kreacije koja je stvorena od strane oba Merkabaha* ( i vanjskim i unutrašnjim ) izgleda isto, ali eksperimentalni aspekt osobe koja ga je stvorila iz Cvijeta Života je da ona zna da je jedan svijet stvoren kroz jedan duhovni razvoj, a drugi kreira svijet koji to nema – osoba sve vidi polarizirano – dobro i zlo, gore i dolje, lijevo i desno. Ona ne može naći jedinstvo i sklad kroz sve što postoji. ( Polarno razmišljanje ! )



Individualna kreacija



Ono što često ne primjećujemo je to što svatko od nas kreira sve – to je stvarno odnos između nas i Kreatora. Svaki put kad izađemo iz Velikog Ništavila, mi kreiramo čitav novi svijet. Mogućnosti tog Velikog Ništavila su jako velike. Tu su i drugi pokreti izvan Velikog Ništavila koji kreiraju drugačije stvari. Ovaj jedan kreira samo valnu formu svemira. Mi kreiramo sve kada izađemo iz sebe. Mi težimo razmišljanju da je sve drugo oko nas već kreirano i da kada smo se rodili, da smo rođeni u svemu tome, jer to tako izgleda. Iz drugog gledišta, kreacija je između nas i Kreatora od samog početka. To su filozofska pitanja koja su teško dokaziva i koje možemo teško shvatiti i utemeljiti.



Zamaranje s vanjskim pitanjima



Sada nije potrebno zamarati se previše sa pitanjima „Zašto je to tako“, „Što je to“ i „Što tu nije u redu“. To je većinom unutrašnji „posao“ koji bi sami trebali odraditi i koji je potreban za prelaz. Nema „mjesta“ gdje bi mogli otići, ili „izgraditi“ nešto gdje bi se mogli sklonili ili napraviti neki stroj kojim možemo promjeniti taj prijelaz. To je unutrašnji proces koji nas treba oplemeniti i promjeniti. Nema razloga nekom „strahu“ od njega i od „onoga što se dešava“. To je prirodni proces.



Što se obično događa kada planeta prolazi kroz taj proces



Ono što se obično dešava kod takvog prijelaza je sljedeće: kada se planeta približava toj točki na kojoj se dešava prijelaz i sve se mijenja, sve se počinje „raspadati“ – sve socijalne strukture ( ekonomija, društvo, tehnologija, odnosi među raznim društvenim strukturama... itd. ) se počinju „rastapati“ i rušiti. Ključ toga je magnetsko polje planete ( u našem slučaju Zemlje ). Ono što današnji znanstvenici uviđaju može također biti ključ koji to omogućava je promjena osi, na početku kroz magnetsku hidrodinamiku, gdje magnetsko polje omogućava vezu između tekućih dijelova Zemlje koja postaju čvrsta. Kada se izgubi magnetsko polje, neki čvrsti dijelovi postaju tekući i nestabilni. To su demonstrirali već u laboratorijima. Magnetsko polje, kao i elektromagnetsko su glavni uzroci. Magnetsko polje je ono što koristimo kad objašnjavamo tko smo i što mislimo da jesmo, i također kada pohranjujemo naše podatke u našu „memoriju“, odnosno pamtimo. Trebamo vanjsko magnetsko polje da bi zadržali memoriju. Ne možemo živjeti bez nekog oblika vanjskog magnetskog polja. Ako pogledate na najveće gradove svijeta, uočit ćete da se dan prije, za vrijeme i dan poslije „punog“ mjeseca – dešava najviše silovanja i ubojstava. Razlog tome je što za vrijeme punog mjeseca imamo najviše odstupanja u jačini magnetskog polja Zemlje, i takva mala promjena je dovoljna da uzrokuje reakcije ljudi koji su na „rubu“ emocionalnih problema da „puknu“ i da učine svakojake stvari. Magnetsko polje utiče na emocionalno tijelo.



Kolaps magnetskog polja



Zamislite planetu Zemlju gdje ste na točki u kojoj se stvari počinju izbacivati iz balansa. Odjednom magnetsko polje Zemlje u vrlo kratkom vremenskom periodu ( obično tri do šest mjeseci ) počinje kolebati i smanjivati. Što se dešava – ljudi se počinju „gubiti“. Polude. To je što lomi sve društvene strukture na planeti. Bez njihovog balansa, sve se raspada. Magnetsko polje potpuno nestaje barem na tri i pol dana. Obično vidite stvaranje sveopćeg kaosa.



Morfološke interakcije s graničnom mrežom



Svaki put kad se neka osoba uključi u graničnu mrežu svjesnosti, ona poveća signal s te mreže. Doći će do točke gdje će ljudi to početi osjećati i prilagoditi se tome. Djeca će imati najmanje problema, dok stariji mogu očekivati malo težu promjenu. Što ste stariji, to je teže prilagoditi se.



Finalni dan promjene osi i preklapanje denziteta



Nadamo se da neće biti toliko poludjelih – ali ako se to ostvari, tu dolazi do ideje o Armagedonu. Ako pogledate unatrag kroz povjesne spise, vidjet ćete da kad se promjenila os 1400.g. p.n.e, u Južnoj Americi su svi počeli sa borbama i ratovali su međusobno jer su njihove emocije bile jako pojačane. Nadamo se da se to sad neće dogoditi.

Oko pet - šest sati prije denzitetskog/dimenzionalnog pomaka u svijesti, proces ( koji je uobičajeno vezan uz promjenu osi ) počinje. Pomak osi i pomak u nivou svijesti su obično međusobno povezani. U ovom slučaju, pomak u svjesnosti može početi i prije i poslije pomaka u osi. Obično su simultani ( dešavaju se istovremeno ), i u tih 5-6 sati prije pomaka među denzitetima se dešavaju vizualni fenomeni. To će se zasigurno desiti kad se počinju ispreplitati dimenzije 3. i 4. denziteta, odnosno 3. i 4. denzitet. Tada se naša svijest počinje premještati u 4. denzitet, a svijest 3. denziteta se počinje gubiti. Kad se to dogodi, sintetičke stvari koji se sastoje od umjetno stvorenih materijala odnosno koje ne možemo naći u prirodi, će početi nestajati na mnogim područjima postepeno, ovisno o materijala od kojeg su napravljene. Neće nestati sve odjednom. Kad se granična mreža svijesti 3. denziteta počinje lomiti zbog kolapsa magnetskog polja, ti sintetički objekti počinju nestajati u tih 5-6 sati. Budući da se os/svijest/granična mreža mijenjaju i to se neprestano dešava već milionima godina, ostaci nekoliko građevina iz prijašnjih civilizacija ( neke su čak bile puno naprednije od naše ) govore o tome.

Činjenica da objekti koji počinju nestajati mnoge ljude ozbiljno počinje izluđivati i oni polude jer ne znaju i ne razumiju što se dešava. Zato je vrlo važno da ovo zapamtite. To je prirodni proces i kad vam se počne dešavati, najbolje je otići na neko neutralno mjesto, a ne u neku umjetno izgrađenu građevinu. Poželjno je biti vani, na zemlji ( površini ). To je razlog zašto su napredne civilizacije gradile strukture građevina od prirodnih materijala, npr. kamena. Oni su prolazili kroz promjene ostajući u njima.

Zato je u Taos Pueblu koji je star 1400 godina, zabranjeno lokalnim zakonom nositi umjetnu ( sintetsku ) odjeću u njihovim građevinama. Oni znaju da kad dođe „Dan čišćenja“, da će ući unutra i ostati sjedinjeni.

Tu je još jedan fenomen koji će se vjerojatno dogoditi. Kad se dogodi preklapanje denziteta/dimenzija, objekti 4. denziteta će se pojavljivati u ( našem ) 3. denzitetskom svijetu. To će biti objekti koji neće „pasati“ u naš svijet i bit će raznih boja koje će zgražavati vaš um. Ti objekti će udarati vaš um na načine koje ne možete sad ni zamisliti i koje ne možete razumijeti. Budući da je postepen pomak u napretku poželjan ( prijelaz u viši denzitet ), ne dirajte bilo koji od tih predmeta ( ako koji od njih dodirnete, to će vas odmah odvući potpuno u 4. denzitet ), a i ne gledajte u njih jer su hipnotizirajući i gledanje u njih samo ubrzava proces „uvlačenja“ u 4. denzitet.

Ako ste pribrani i koncentrirani, bit ćete u mogućnosti gledati sve to neko vrijeme, ali ne dugo. Kad se potpuno izgubi magnetsko polje Zemlje, vaše vidno polje i vid će polako nestajati i naći ćete se u crnom „mraku“, odnosno praznini. 3-D Zemlja će biti izgubljena za vas cjelokupno u svim pogledima i svrhama. Ono što se desi većini ljudi u tom vremenskom razdoblju je da zaspu i počinju sanjati. San obično traje 3 – 4 dana. Ako poželite, možete samo sjesti i opustiti se, ali ne zaboravite da sve što pomislite da će se desiti – desi se !!! Shvatite da ste doslovno prošli kroz jednu vrstu procesa „rađanja“ u 4. denzitet i da vas to ne zabrinjava puno. Proces je potpuno prirodan i „savršen“, ali strah je veliki problem za ljude u 3. denzitetu ( sadašnjem nivou ). To izgleda novim procesom, ali je on vrlo star. To ste već činili prije. U jednom trenutku za vrijeme procesa, možda ćete se sjetiti da ste to već činili i prije.



Druga strana



Kad nastupi svijet 4. denziteta, svjetlo se vraća. Naći ćete se u svijetu koji još niste vidjeli ( iako već jeste, ali se nećete sjećati toga jer je vaše sjećanje – memorija izbrisana i nekoliko puta prije ovoga ). Izgledat će kao potpuno novo mjesto. Sve boje i oblici i osjećaj svega će biti nov. Percepcijski, bit ćete isti kao i kad ste došli u svijest 3. denziteta, ali sada ste istih dimenzija kao i dosad. Tu su mnogo stvari koje su vrlo slične od svijeta do svijeta – jedna od njih je i ideja svetog trojstva ( majka-otac-dijete ). Kad uđete u taj novi svijet, iako ništa nećete razumjeti, vidjet ćete dva bića koja stoje tamo – majka i otac. Bit će vrlo visoki s obzirom na vas, otprilike 3 – 5 m. Jedno će biti muško, a drugo žensko. Ta bića imaju vezu s vama i vodit će vas i zaštititi za vrijeme vašeg ranog formirajućeg perioda u tom svijetu. Ta bića nemaju klasičnu vezu roditelja koju sad možda imamo u našem 3. denzitetu. Na samom početku oni znaju da ste dio Kreatora i prepoznaju vas i vašu spiritualnu prirodu. Pojavit ćete se isto baš kako i sad izgledate, iako vrlo vjerojatno goli, budući da sintetska odjeća neće „proći“ kroz proces.

Izaći ćete na drugoj strani i biti ćete u toj nevjerojatnoj realnosti sa tim dvjema bićima koja će nekako osjećati tu ljubav prema vama, iako vi nećete znati zašto. Iako će vaš fizički oblik biti potpuno isti, promjenit će vam se atomska struktura drastično. Mnogo prijašnje gustog i čvrstog tkiva će se promjeniti u energiju, i atomska struktura će biti više razdvojena nego prije. Najveći dio vašeg tijela će biti pretvoren ( konvertiran ) u energiju, ali vi to nećete znati.



Mnogi su pozvani a samo pojedini izabrani – scenarij



U Bibliji, Isus je rekao „dvoje od vas biće u krevetu, a jedno ću uzeti“. To govori o scenariju „mnogi su pozvani a samo pojedini izabrani“, što se često dešava, ali vi samo možete učiniti da pomognete nekome. Proći ćete kroz taj proces sami. Odredit će ga vaš karakter i tko u stvari jeste.

Ono što se obično dešava je da neki ljudi prođu kroz proces, a neki ne – a postoji i treća mogućnost – neki uđu u proces a ne izađu. Sami se izbace. Kad dostignete svijest 4. denziteta, mnogi ljudi neznaju da kreiraju cijeli svijet svake sekunde i da on nastaje njihovim mislima i osjećajima – odnosno svim njihovim djelovanjima! U 3. denzitetu je to isto istina, ali to se ne realizira jer imamo sva ta ograničenja nad nama samima da ništa ne možemo učiniti. Tamo je sve sadržano i trenutno. Ako ste tamo i niste u stvari pripremljeni za to, i počnete razmišljati negativno i osjećati strah, kreirat ćete scenarij koji će rezultirati da će vaše biće biti vraćeno u niži denzitet.

Istovremeno, oni koji prođu i sjede tamo i misle o ljubavi, istini, ljepoti, miru i harmoniji, to im se i dešava. Počinjete to sve manifestirati. Postajete stabilni u novom realitetu jer ono što osjećate i mislite – to je vaš karakter i ono što jeste. Oni koji su tamo i pokušavaju zaštititi druge, odnosno ne razmišljaju ubiti ili bilo što takvoga negativnog, nego samo razmišljaju pozitivno – to je i ono što im se manifestira, tj. događa, imaju zagarantiran uspjeh.

Poslije prelaska u viši denzitet, oni koji su „ostali“, odnosno rezoniraju ( slažu se ) s okolinom, jedna od prvih stvari koje im se počinju dešavati je to da saznaju: „Hej, sve što pomislim – dogodi mi se!!!“. Obično ljudi gledaju svoja tijelka pod tim svjetlom i počinju mijenjati svoj izgled da bi ga prilagodili svojem idealnom izgledu koji im je na pameti – to je tamo samo djetinjasta vježbica. Ako pogledate mnoge vanzemaljske rase, sve su visoke, lijepe i zdrave. Samo-modelarstvo tijela je neutralna pojava u naprednijem 4. denzitetu jer je ono izraz kreativnosti. Poslije toga, druge stvari postaju mnogo zanimljivije, kao i aktivnosti.

Na Zemlji u 3. denzitetu, treba otprilike 18-21 godina da se od djeteta razvije osoba koja se može sama brinuti o sebi. U 4. denzitetu, to otprilike traje 2 godine – da se razvijete od sadašnje vaše veličine i stanja ( kad stignete ) pa do „odraslog“ bića. U tom razdoblju opet počinjete rasti. Raste vam tijelo, a glava se produžuje sa zadnje strane, i završavate izgledom kao Ahknaton. To je ono što je egipatsko jaje metamorfoze predstavljalo.

Sve to objašnjava zašto je vrlo važno ostati miran prvih par sati kada se pojavite u višem denzitetu/dimenziji i stupnju svijesti. Ponavljam, radite na vašem karakteru. Onog trenutka kad postignete Merkabah za vrijeme tranzicije, uspjeli ste. Pomaganje drugima je vrlo važno. Ako razumijete više od drugih o čemu se u stvari radi, trebali bi imati moralnu odgovornost da pomognete drugima AKO ONI TO ZAMOLE.



Vaš svemirski napredak



Za vrijeme ovog pomaka, imate polaritet sa vašim „Višim ja“ koje se sjedinjuje sa vašim trenutnim stanjem svijesti na točki kada ćete se sjediniti u jedno.

Vrlo visok nivo dimenzionalne svjesnosti ima njeno „tijelo“, planeta Zemlja. Vi na visokom nivou svjesnosti imate i tijelo koje koristite sada trenutno. Literarno govoreći, jednom ćete postati sunca i zvijezde na nebu – to je dio procesa cjelokupnog života u svemiru.



Vaši novi „roditelji“



Ta bića koje ćete susresti, vaši novi „roditelji“, relativno su već povezani sa vama. Oni će vas voditi, učiti i zaštititi za vrijeme prve dvije godine sve dok ne stanete na „svoje noge“. Oni znaju vašu duhovnu vrijednost kao dijelo kreacije, za razliku od sadašnjih roditelja koji većina imaju viziju djeteta kao njihove „svojine“ kojima se kontrolira i upravlja po svojoj volji. Ako će vam vaši novi roditelji nešto željeti reći, vi ćete to jednostavno iskusiti. Ako vam npr. žele reći nešto o sobi, vi ćete jednostavno biti u njoj. To je kao proširenje na višim nivoima svjesnosti i sanjanja sa 42+2 nivoa svijesti. Realitet 4. denziteta je sličan našem 3. u nekim stvarima. Još uvijek je to svijet u kojem je fizičko postojanje jedan njegov dio.



( Prevedeno iz knjige: Valdmar Valerian – Matrix book IV )





* Merkabah: Promišljena i svjesna manipulacija dimenzionalno-kružne-suprotne geometrijske forme koja dozvoljava kreaciju vibracijskog pretvaranja ( procesa ) nad energetskom strukturom dane organske mase, omogućavajući dimenzionalni orto-rotacijski proces da zaštiti i konvertira vibracijsko stanje te mase na viši dimenzionalni nivo egzistencije. ( Transdimenzionalna atomska remolekularizacija ? )

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet maj 06, 2005 10:58 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jan 21, 2005 10:12 pm
Postovi: 121
Jack je napisao:

Citat:
.

Imam jedan prijedlog: da se nebi svi vrtili u krug sa ovim ili onim citatima ovog ili onog, predlažem da SVATKO napiše SVOJE misli i unutrašnja razmišljanja, pa ćemo jedino tako svi zajedno napredovati. Dakle, uzmite jednu svoju misao, napišite ju i obrazložite, pa da vidimo tko ima, a tko nema mozga ( mislim tko je povodljiv, a tko ima svoje "JA" ) !!!

Ovime prethodnim navedenim iznosim svoju prvu misao i obrazloženje. Znači mislim da osobnost iznosi napredak za tu određenu osobu ( ne da slijedi nečije pisanje citat ovog ili onog ).

Ajde da vas sada vidim... hajde stvorite svoje misli i percepcije nečega... i obrazložite - kreirajte, stvarajte... izazov je tu... da vas sad vidim !!! Da vidimo tko je koliko sposoban... hehe !



Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 07, 2005 12:09 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: sub jan 24, 2004 11:24 am
Postovi: 4208
Jack,

Intersantan post. Čini se da se da postoji i jedan «ciklus» redovne zamjene polova na našoj planeti (100 hiljada godina?) koji nema veze sa «talasom». I tada, navodno, planeta se zaustavi u rotaciji nekih 3 dana a onda počne da se obrće u suprotnom smijeru. Tu može doći i do promene u nagibu zemljine ose. Šta li se u tim momentima dešava sa ljudskom psihom?
U nekim spisima kaže: «Sunce je izašlo na zapadu». Čini mi se da negdje pročitah da se na suncu polovi mijenjaju svakih 11 godina.
Sada se postavlja pitanje, da li će se iduća izmjena polova dogoditi zajedno sa nailaskom talasa ili prije njega. Ukoliko se dogodi prije njega, moglo bi doći do konfuzije?!

Ako ništa, biće interesantno.

Pozdrav!


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 07, 2005 6:04 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
pa, ja mislim da bi zaustavljanje zemlje nas moglo pobiti sve.....jer neće biti sile gravitacije....valjda.
Čitao sam negdi u bibliji da je bog zaustavio sunce da bi neki mogli pobjediti u nekom ratu......znači zaustavljanje zemlje, ali opet mi nije jasno, zaustavljanjem zemlje nestaje gravitacija...?

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 07, 2005 10:04 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ovaj put se sve to desava skoro istovremeno. Promjena polova - val ( prilika za prelaz u viši denzitet u istom tijelu ) - i "skupina" kometa, ne planet Nibiru - i djelovanje našeg "twin" sunca koje je jako blizu i stvara dodatne pojave u našem sunčevom sistemu ( inače za one koji neznaju: postoji drugo "smeđe" sunce u našem sustavu i ono je nevidljivo zasad jer ne emitira svjetlost, ali stvara gravitacijsko polje i djeluje na sve objekte u nasem sunčevom sustavu. Moći će se uskoro i vidjeti jer kad će prolaziti blizu naših udaljenijih planeta, bit će osvjetljeno našim već znanim suncem. )

Inače zaustavljenje Zemlje neće u stvari biti zaustavljanje jer će se ona i dalje gibati po putanji oko Sunca jedino će se rotacija oko same sebe. Gravitacijsko polje nikad ne nestaje, tako da nećemo ostati bez sile gravitacije i odletjeti u svemir, već trenutno bez magnetskog polja koje je uzrokovano zagrijavanjem i hlađenjem kristaliziranog amonijaka NH3 koji se nalazi u Zemljinoj jezgri i koji se grije i hladi svakih 50-tak minuta i tako stvara magnetsko polje. Grijanjem i hlađenjem postiže interval od supervodljivosti do nevodljivosti uopće. Hladi se do 55 stupnjeva ISPOD apsolutne nule - e sad - prolazi kroz vremensko-prostorni portal i tamo ne vrijedi naša 3D fizika, već nova pravila. Tako da to ne gledate ograničeno samo sa našeg stajališta. Grijanjem se u tekućem željezu koje se isto nalazi u jezgri stvara struja i magnetizam koji cjelokupnim zbrojem djeluje kao magnetsko polje Zemlje.
Kod prielaza vala on uzrokuje kolebanje i trenutni gubitak magnetskog djelovanja, pa zato se sve to dešava. Jedino gravitacija djeluje jednobrazno istovremeno kroz SVE denzitete, čineći jednu matricu ( mrežu ) koja prožima čitav svemir. Djeluje trenutno na svim nivoima. Gravitacija je svijest 7. denziteta.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 09, 2005 10:39 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet apr 15, 2005 1:34 pm
Postovi: 45
Lokacija: Sad i ovdje
Ljudi ovdje govorimo o istoj stvari samo sto su neki procitali Snjeguljicu a neki Trnoružicu , Hvala Bogu ( Alahu , Budi , Entitetu , 7 nivou ...) sto smo razliciti .

Polemizirate o istoj stvari imate potpuno iste izjave , slazete se u potpunosti a opet ste pristrani .

Dozvoljavam da ste svi u pravu ne zelim razuvjeravati nikoga . Imate slobodnu volju iznesite "cinjenice" na vidjelo te slobodno prosudite onako kako vam vise odgovara.Biti cete svakako u pravu .


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pon maj 09, 2005 10:08 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Tako je! Dobro si to primjetio. Idemo sad svi složno, a ne međusobna prepucavanja. Dakle, složno prema novim saznanjima... kad se ujedine barem 7 umova, svjest SVIH 7-morice raste EKSPLOZIVNO!!! A tu nas ima malo više...pa hajdemo svi jako brzo proširiti svoja saznanja, kad već imamo priliku!

I pustimo neka kaže svatko što hoće i neka vidi istu stvar iz svojeg kuta gledanja. Pa i zato smo različiti i to je odlično !!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: O prelasku
PostPostano: sri maj 25, 2005 12:45 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 24, 2005 11:35 pm
Postovi: 122
Lokacija: Makedonija
Nov sam na sajtu pa bi prvo pozdravio sve clanove. Unapred se izvinjavam zbog eventualnih gresaka u pisanju jer mi srpski(srpskohrvatski) nije maternji. Citao sam neke od clanaka na sajtu i moje pitanje se odnosi na eventualni prelazak covecanstva u 4-ti denzitet.
Pitanje je: Radi se o duhovnom skoku svesti ili je to stvar prirodne evolucije?
Jer ako se radi o duhovnom skoku onda bi covecanstvo trebalo itekako biti spremno za takvu promenu. Onda je tu drugi problem, a to su stanovnici tog denziteta megju kojima su i ne bas prijateljski raspolozeni navodni Reptoidi koji bi nas verovatno odmah napali svim raspolozivim sredstvima ako ikada dospemo u njihov "zavicaj". I verovatno bi nas popili (ne pojeli jer smo pri prolasku postali manje gusti :D )
Treca nelogicnost ove teze je kako su reptoidi dospeli u 4-ti denzitet jer se meni cini da prema tesktovima oni nisu bas duhovno napredni jer nanose patnju drugim bicima da bi zadovoljili sebe. Jel cemo i mi kad jednom krocimo u 4-ti denzitet postati predatori treceg, kao sto smo sada predatori drugog. Jer prema mom shvatanju bice koje nanosi bol drugima da bi zadovoljilo svoje nagone ponasa se zivotinjski i nema visi nivo svesnosti. Prema tome ova teza nekako gubi tezinu.
Ako je to stvar evolucije onda bi to trebalo po nekoj logici da se odvija postupno, a ne preko noci. Zamislite da stavite pileci mozak u telo coveka. Na sta bi to licilo?? Covek jedva kontrolise svoje nagone, nemoze potpuno kontrolisati svoje astralno telo. Nas um u ovom stadiumu Homo sapiensa tesko bi mogao kontrolisati nesto poput polu-etericnog i etericnog tela cija se struktura odrzava na osnovi visoke mentalne kontrole(um iznad materije).
Dosta znam o ovim temama i mozda sam malo previse skeptican i pazljiv u odnosu na neke tvrdnje, ali ipak bi hteo da saznam vise


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 25, 2005 2:55 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Ja ću ti samo reći kako su reptoidu dospjeli u 4 denzitet, a neka ti onda jack987 ili galaksija objasni ostalo, jer će ti oni to bolje od mene objasnit.
Evo kako su dospjeli......oni su stvoreni u 4 denzitetu......stoga nema razloga da nebudu u njemu......jer su stvoreni za njega......

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sri maj 25, 2005 4:56 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Pozdrav Ziggy, samo pitaj što god treba.

Citat:
Pitanje je: Radi se o duhovnom skoku svesti ili je to stvar prirodne evolucije?


Prelazak u 4. denzitet nažalost očekuje samo dio čovječanstva. Ostali će ili ostati u 3. u svojim dosadašnjim tijelima, ili će prestati postojati u njima ( umrijet će ). Za prelazak u viši denzitet potrebno je naučiti sve lekcije iz 3., što znači da nakon svih iskustava koje smo stekli kroz nekoliko tijela i neko "vrijeme" boraveći ovdje, smo naučili ono što je bilo potrebno. Tu se ne radi samo o duhovnom napretku, već i o vibracijskim frekvencijama kojima "zračimo" u prostor oko nas. Približavanjem vala koji odvaja te denzitete, osjećamo se nekako "drugačije", obično rezoniramo nešto višim frekvencijama i to je baš potrebno za usklađivanje sa vibracijama višeg denziteta. Sad pazi: da bi uspješno prošao prijelaz, trebao bi biti preko 96% OPS ( opredjeljen prema sebi ) ili preko 50% OPD ( opredjeljen prema drugima ). Pošto smo skoro svi dosad živjeli u OPS opredjeljenju, teško se prebaciti u OPD bez duhovnog i intelektualnog napretka. Uostalom, možeš biti duša koja je jako sebična i preći u 4., a to se mnogima čini negativnim. Ne, to je samo tvoj izbor i ti si tada protuuteg ( balans ) onima pozitivnima koji su OPD bića isto sa dušom. Da bi se duhovno razvio, ne znači nužno da to mora biti u pozitivnom smjeru, iako je za krajnji domet ipak potrebno biti OPD. 4. denzitet je najviši u kojima možeš biti OPS u TIJELU. Kao negativni entitet možeš biti u eteričnom obliku recimo i u 5. denzitetu, ali moraš imati i neku refleksiju u nekom drugom realitetu kao OPD ( to možeš shvatiti kao svoj lik u zrcalu koji je isti kao i ti, samo suprotno polariziran ).

Nadalje, vrlo je važno za shvatiti sljedeće:

Ako imamo A i B, npr. A je drugačije od B, i A je laž. Onda NE ZNAČI da je B istina!!! Polarno razmišljanje često dovodi u grešku, predrasudu i krivi zaključak jer se bazira obično na iluziji, što je osnovna karakteristika našeg 3. denziteta.

Ovdje se radi i o DUHOVNOM razvoju i o EVOLUCIJSKOM skoku! Jedno i drugo se isprepliće uvijek.

Za informaciju: Reptili UVIJEK mogu "napasti". I sad, i kad stignemo u 4. denzitet. Ali da malo pojasnimo: 4. denzitet je i OVDJE. Možda baš trenutno si na istom mjestu kao i neki stanovnik 4. denziteta, npr. baš Reptil. Možda je trenutno pola u zidu kraj tebe, a pola se podudara sa tvojim tijelom s kojim si npr. oslonjen na zid. Ludo, ha? On samo vibrira drugim frekvencijama i nalazi se u nekom drugom realitetu, ali gledajući iz našeg 3D pogleda - dijelimo isto mjesto. Oni mogu "doći" u naš 3 D i postati i vidljivi i materijalni, ali im je to dosta teško jer moraju napraviti dosta prilagođavanja. Zato tehnologijom rade prolaze u niže denzitete i šalju svoje "ljubimce" sive ( Greys ). Inače njima i nije u nekom intersu "napasti" nas jer to ti je isto kao i kad napadeš kokoši u kokošinjcu - nije ti u intersu dok ne odrastu. A oni crpe našu negativnu energiju pomoću tehnologije, a mogu i direktno - telepatski. Zato se ne moramo bojati da kad dođemo u 4. denzitet odmah napada, jer si možemo "napraviti" realitet u kojima nema Reptila. Tamo možeš kreirati svoju realnost. Kako ćeš je kreirati - ovisi isključivo o tebi. Moći ćeš se i braniti njihovim trikovima i tehnologijom. Naravno, to treba malo za početak i proučiti.
Kad dođeš u 4. denzitet, ne moraš biti predator 3. ako si OPD varijanta. Jedino OPS ugrožavaju niže od sebe. Ako si OPD, ne moraš se hraniti enrgijama nižih bića.

Nemojte razmišljati 3 D logikom o stvarima u 4 D. Tamo vrijede drugi zakoni.


Citat:
Dosta znam o ovim temama i mozda sam malo previse skeptican i pazljiv u odnosu na neke tvrdnje, ali ipak bi hteo da saznam vise


Treba biti skeptičan do određene mjere. Treba istraživati, saznati što više informacija, mogućnosti i usporediti ih tek kasnije kad imamo alat - um - za analiziranje koji nije samo ograničen na dosadašnje događaje, znanost, logiku, informacije... Dakle, učimo učiti !!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub maj 28, 2005 12:57 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto maj 24, 2005 11:35 pm
Postovi: 122
Lokacija: Makedonija
Hvala na odgovoru
Prelazak se nekako podudara sa jovanovom apokalipsom iz Biblije. Tu se srece pojam "raptura". Naime tokom armagedona 100 000 ljudi (pomazanici) ce biti odvedeno u carstvo bozje, a ostatak covecanstva ce docekati smak sveta na zemlji. Cini se da se arhaicna mitologija adaptirala na tehnolosko doba, pa tako su demoni, andjeli i vilenjaci postali vanzemaljci. To je u covekovoj prirodi. Podem nauke je trazio i prouzrokovao pad zastarele vere, ali vera nije nestala vec promenila svoj oblik. Svedoci smo jedne rastuce mitologije naseg doba koja se pocela brzo razvijati u vreme hladnog rata. Interesantno je da ona posebno kulminira u SAD. Vecina slucajeva obdukcije(o kojih znamo), vidjenja NLO-a i slicne stvari desava se u Americi, Kanadi, Engleskoj i tako dalje. Bilo kako bilo mitologija nije srz zivotne filozofije. Ona je samo ilustracija koja sluzi da religiju i njenu filozofiju priblizi vecini.
Primetio sam da vecina vas ovde stavlja na pitanje "autenticnost" svetih knjiga poput Biblije, Kurana i sl. Biblija je navodno pisana bozjim nadahnucem, a Kuran je navodno izdiktirao angjeo Gjibril. Ako je tako onda morati staviti na pitanje i channeling sa navodnim Kasiopejcima jer se radi o istoj metodi dobijanja "informacija". Te informacije su iste tezine jer su adaptirani na danasnje doba. Mogu navesti i primer; Knjiga o Urantiji pisana je dvadesetih proslog veka. Ona sadrzi "inforamcije" o galakticnom ustrojstvu, vaznemaljskih civilizacija i u svemu tome postoji "naucna potpora" koja je vazila u to vreme, ali kad danas citate tu knjigu mozete da uocite bezbroj naucnih gluposti koji su trebale da ubede coveka da je sve to istina.
Moja poenta je da ne tvrdim ili negiram da vanzemaljci, reptoidi ili grejsi postoje. Mozda nas napadaju, mozda ih ne briga za nas, mozda su Kasiopejci reptoidi i tako dalje. Stvar je u tome sto se sve to odigrava na mundanom nivou u materijalnom svetu. Biti obduciran na svemirskom brodu i biti napadnut od razbojnika ili manijaka je za coveka semanticki isto. Napali su me psi, opljckali su me narkosi, jednom u toku sna su me neki entiteti vukli za noge, davili i sl. U svim situacijama sam se osecao isto, strah, uzas i tako dalje, ali to nije bitno uticalo na moj duhovni zivot.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 31, 2005 12:15 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon jan 03, 2005 2:12 pm
Postovi: 216
Lokacija: levo
Jack,totalno si u pravu.Ali znas vec,ima onih koji u tome pokusavaju da nas sprece pa moramo biti mnogo uporniiji.

P.S. Sada su nesto cesto poceli da mi se "ponavljaju dani" pa sam poceo da belezim(sta se desilo i kada...).Zbog cega mi se ponavljaju dani???


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: uto maj 31, 2005 4:21 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Možda je razlog što se "vrijeme" ubrzava. Možda zato jer rezovniramo višim frekvencijama, pa imamo sitnije "vremenske" djeliće koje percipiramo, pa nam se sve čini "isto", već viđeno - DEJAVU!!! Tu je vjerojatno i početak raspadanja matrice ( ovog denziteta, jer dolazi val )...a tko zna što bi još moglo biti.

Saznat ćemo.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 779 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5 ... 39  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 4 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz