Sada je: pet mar 29, 2024 10:14 am.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 779 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 39  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov:
PostPostano: ned dec 25, 2005 9:53 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Samo vas :shock:

Hehe!

Dakle, vratimo se denzitetima. Hoćemo li odgovoriti sada koja su sve ograničenja ovog našeg 3. denziteta?

Vrijeme, prostor, materija...?

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 25, 2005 10:53 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet jul 08, 2005 4:52 pm
Postovi: 744
fingolfin je napisao/la:

Želio bih još da čestitam božić svima koji danas slave ("moj" je 7. januara :D )


E vidiš, treba i to slavit', nije se za zajebavat sa Hrkljušima :D...
Treba sve zadovoljit, nikad se ne zna gdje jezero vatre čeka baš zbog toga hehe

_________________
The whole problem with the world is that fools and fanatics are always so certain of themselves, but wiser people so full of doubts. - Bertrand Russell


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 25, 2005 11:02 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Da, sve to ali po meni najvažnije je ograničenje naše svijesti. Kakva je, npr. materija u 4D mi možda možemo pretpostaviti ali nije toliko ni bitno. Dakle, najvažnije ograničenje je sama naša svijest, odnosno postojeći stepen njenog razvoja. Naravno, nije slučajno što smo svi mi npr. u 3D, jer je naša svijest toliko razvijena da joj trenutno samo i odgovara ovo trodimenzionalno okruženje.

Meni, recimo, pada na pamet da su granice denziteta kao neke zavjese. Nama, bićima iz 3D pogled ne prodire kroz tu zavjesu, ali kao što neko pomenu da i unutar denziteta postoje određene "kategorizacije" tako i neko može malo "nazrijeti" kroz nju, odnosno ko je malo više izgradio svoju svijest. Ali dok god smo prisutni u nižem denzitetu ne možemo tvrditi da smo u išta potpuno sigurni a što je vezano za viši denzitet. I to je po meni potpuno prirodno.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned dec 25, 2005 11:10 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pet dec 02, 2005 11:54 pm
Postovi: 742
Citat:
E vidiš, treba i to slavit', nije se za zajebavat sa Hrkljušima Very Happy...
Treba sve zadovoljit, nikad se ne zna gdje jezero vatre čeka baš zbog toga hehe


Imaš i hanuku ovih dana pa da svi zajedno =D> :-({|= \:D/ , pa onda na kraju ](*,) hehe.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Dezinteti
PostPostano: pet jan 20, 2006 2:37 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 15, 2005 7:40 pm
Postovi: 147
Mislim da bi terbali malo o ovome vise raspravljati kako bi prosirili svoje znanje. Nije dovoljno samo čitati treba sa ostalima djeliti i razrađivati sve sto se čini dobro za raspravu, a u korist znanja.

Pa ovako, Covjek kao ljudsko biće je najvjerovatnije nastanjen na zemlju ili napravljen od neke vanzemaljske, tehnoloski mnogo jače civilizacije koja je na većem stupnju razvoja s time i u većem dezintetu 4D. (za napomenu mi smo 3D). Kako god to nama jadno zvucalo al covjek je ovdje samo kao hrana nekima u 4D. Bas kao sto mi cuvamo, brinemo se, jedemo 2D (zivotine i biljke) tako i oni nas koriste za hranu, cuvaju nas i brinu se.
Meni sada pada napamet dobro a što je nama činiti ? Dali mi zapravo težimo da predjemo u 4D? Dali nam zato treba znanje?
Kažu Kasiopejci da znanje štiti od nekih opakih stvorenja. Ali sto ce mo mi postati ako predjemo u 4D. (dobri ili zlocesti) malo me to buni. Mislim pa bolje je odmah otici u 6D cemu sve to sa 4D.
Hm, dajte malo :-D

_________________
Jedino je Bog svemoguć


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 20, 2006 6:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Samo ću ti reć da te znanje neće prenjeti u viši denzitet nego svijest, prvo moraš pojačati svoju svijest pa onda znanje a ne obrnuto.
Druga stvar, kreirani smo o naprednih bića ali fizičkih dakle 3 denzitet.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 20, 2006 7:38 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet sep 03, 2004 10:07 pm
Postovi: 907
Citat:
Hm, dajte malo


Moze malo vise? :D

Galaksija i Jack su sigurno mnogo vise upoznati sa izjavama Kasiopejaca ali kolko sam ja shvatio ovako je stanje stvari:

Da bi presli u 4D nije potrebno da cinimo nista posebno posto je to sasvim prirodna stvar.Jednostavno zivis svoj zivot,odradjujes karmu kakvu god da imas,sacekas da dodje talas i eto te u 4D.Pored ovoga postoji i grupna karma koja takodje utice na sve pojedince.Kod Ra se pominje da moras da budes odredjen procenat OPS ili OPD,pa ukoliko ne zadovoljavas nijedan kriterijum moras da ponovis 3D.
Sva bica teze da predju na novi nivo tako da i mi tezimo 4D.
Kasiopejci potvrdjuju biblijskih 1000 godina mira koji ce nam sluziti da se se naviknemo na 4D i odlucimo da li ce mo biti dobri ili zlocesti.

Da mogu da biram ipak bi prvo prosao kroz 4D pa posle u 6D.Bice ti i 4D previse ako je tacno to sto pominju Kasiopejci.Ne znam da li je Jack preveo taj deo,veoma je zanimljiv.

E sad cuveno znanje.Iako mnogi ovde pominju nekakva apsolutna znanja o Trancendetalnom ili cemu vec,to ti mozes da okacis macku o rep (ne Jacku :D).Kao prvo potrebno je da imas bar nekakvo znanje o tome sta ce se dogoditi da bi se lakse prilagodio novonastaloj situaciji kad udjemo u 4D.Drugo,Reptili pokusavaju da se umesaju u prirodni proces tako da ti je znanje neophodno da bi se odupreo njihovim uticajima.Oni najvise uticu na svesnost ljudi tako da je svest sigurno mnogo bitna.

Bitno je da se ne brines da neces imati dovoljno znanja kad dodje vreme tranzicije jer ces se tada spojiti sa ko zna koliko desetina,stotina ili hiljada "drugih ja" od kojih ce svako poneti sa sobom neko svoje znanje.Znaci polako,citaj ono sto ti se svidi,nista na silu.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: pet jan 20, 2006 11:28 pm 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned dec 04, 2005 4:59 pm
Postovi: 20
<<
Bitno je da se ne brines da neces imati dovoljno znanja kad dodje vreme tranzicije jer ces se tada spojiti sa ko zna koliko desetina,stotina ili hiljada "drugih ja" od kojih ce svako poneti sa sobom neko svoje znanje
<<
Esperito daj ovo malo pojasni.

Nisam shvatio na koje "ja" mislis ?
ostali koji prelaze, tj. druge osobe, moje bice sa cjelokupnim iskustvom prikupljenim kroz reinkarnacije ili ostali prostorno vremenski ja koji existira a nisam ga svijestan ?

ps. nisam egomanijak JAJAJAJAJAJAJAJA vec njeznam kak drukcije opisat


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 21, 2006 12:00 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Ovo prenosim iz istoimene teme koja je otvorena na drugom mjestu, pa ćemo ovdje nastaviti.

Citat:
Zoky

Mislim da bi terbali malo o ovome vise raspravljati kako bi prosirili svoje znanje. Nije dovoljno samo čitati treba sa ostalima djeliti i razrađivati sve sto se čini dobro za raspravu, a u korist znanja.

Pa ovako, Covjek kao ljudsko biće je najvjerovatnije nastanjen na zemlju ili napravljen od neke vanzemaljske, tehnoloski mnogo jače civilizacije koja je na većem stupnju razvoja s time i u većem dezintetu 4D. (za napomenu mi smo 3D). Kako god to nama jadno zvucalo al covjek je ovdje samo kao hrana nekima u 4D. Bas kao sto mi cuvamo, brinemo se, jedemo 2D (zivotine i biljke) tako i oni nas koriste za hranu, cuvaju nas i brinu se.
Meni sada pada napamet dobro a što je nama činiti ? Dali mi zapravo težimo da predjemo u 4D? Dali nam zato treba znanje?
Kažu Kasiopejci da znanje štiti od nekih opakih stvorenja. Ali sto ce mo mi postati ako predjemo u 4D. (dobri ili zlocesti) malo me to buni. Mislim pa bolje je odmah otici u 6D cemu sve to sa 4D.
Hm, dajte malo


Citat:
GameDeveloper
Samo ću ti reć da te znanje neće prenjeti u viši denzitet nego svijest, prvo moraš pojačati svoju svijest pa onda znanje a ne obrnuto.
Druga stvar, kreirani smo o naprednih bića ali fizičkih dakle 3 denzitet.


Citat:
Esperio Max
Citat:
Hm, dajte malo


Moze malo vise? Very Happy

Galaksija i Jack su sigurno mnogo vise upoznati sa izjavama Kasiopejaca ali kolko sam ja shvatio ovako je stanje stvari:

Da bi presli u 4D nije potrebno da cinimo nista posebno posto je to sasvim prirodna stvar.Jednostavno zivis svoj zivot,odradjujes karmu kakvu god da imas,sacekas da dodje talas i eto te u 4D.Pored ovoga postoji i grupna karma koja takodje utice na sve pojedince.Kod Ra se pominje da moras da budes odredjen procenat OPS ili OPD,pa ukoliko ne zadovoljavas nijedan kriterijum moras da ponovis 3D.
Sva bica teze da predju na novi nivo tako da i mi tezimo 4D.
Kasiopejci potvrdjuju biblijskih 1000 godina mira koji ce nam sluziti da se se naviknemo na 4D i odlucimo da li ce mo biti dobri ili zlocesti.

Da mogu da biram ipak bi prvo prosao kroz 4D pa posle u 6D.Bice ti i 4D previse ako je tacno to sto pominju Kasiopejci.Ne znam da li je Jack preveo taj deo,veoma je zanimljiv.

E sad cuveno znanje.Iako mnogi ovde pominju nekakva apsolutna znanja o Trancendetalnom ili cemu vec,to ti mozes da okacis macku o rep (ne Jacku Very Happy).Kao prvo potrebno je da imas bar nekakvo znanje o tome sta ce se dogoditi da bi se lakse prilagodio novonastaloj situaciji kad udjemo u 4D.Drugo,Reptili pokusavaju da se umesaju u prirodni proces tako da ti je znanje neophodno da bi se odupreo njihovim uticajima.Oni najvise uticu na svesnost ljudi tako da je svest sigurno mnogo bitna.

Bitno je da se ne brines da neces imati dovoljno znanja kad dodje vreme tranzicije jer ces se tada spojiti sa ko zna koliko desetina,stotina ili hiljada "drugih ja" od kojih ce svako poneti sa sobom neko svoje znanje.Znaci polako,citaj ono sto ti se svidi,nista na silu.


Citat:
Kalki
Citat:
Da bi presli u 4D nije potrebno da cinimo nista posebno posto je to sasvim prirodna stvar.


Dezinformacija!

Denziteti su podjele materijalnog univerzuma.

Citat:
Sva bica teze da predju na novi nivo tako da i mi tezimo 4D.


Dezinformacija!

Citat:
Da mogu da biram ipak bi prvo prosao kroz 4D pa posle u 6D.


I što bi radio na 7D, ako uzmemo u obzir da je to najviši nivo, premda nije vjerodostojna informacija?!

Citat:
Iako mnogi ovde pominju nekakva apsolutna znanja o Trancendetalnom ili cemu vec,to ti mozes da okacis macku o rep


Naprosto mi je žao što neki ljudi razmišljaju na ovaj način, jednostavno nisu svjesni što pričaju... na ovakve izjave se najslađe nasmijem... ajme meni kako to netko uopće može izjaviti...

Najbolje je da se ovakve stvari zaborave uključujući moj post


Citat:
Got
<<
Bitno je da se ne brines da neces imati dovoljno znanja kad dodje vreme tranzicije jer ces se tada spojiti sa ko zna koliko desetina,stotina ili hiljada "drugih ja" od kojih ce svako poneti sa sobom neko svoje znanje
<<
Esperito daj ovo malo pojasni.

Nisam shvatio na koje "ja" mislis ?
ostali koji prelaze, tj. druge osobe, moje bice sa cjelokupnim iskustvom prikupljenim kroz reinkarnacije ili ostali prostorno vremenski ja koji existira a nisam ga svijestan ?

ps. nisam egomanijak JAJAJAJAJAJAJAJA vec njeznam kak drukcije opisat


Eto, sad idemo dalje ovdje.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Ajmo onda ovde dalje !!!
PostPostano: sub jan 21, 2006 12:24 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 15, 2005 7:40 pm
Postovi: 147
Nego sve je to ok dakle mi smo stvoreni od ovih onih. A tko je stvorio ta sva bica druga ????? I dali se njima netko isto hrani ???? mislim da to postaje zacaran krug !!

_________________
Jedino je Bog svemoguć


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 21, 2006 12:39 am 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Da! Hrane se i njima! 5 D OPS se "hrani" Reptilskom energijom... neki ih imaju kao i kućne ljubimce...

SVE izgleda da ide u krug... u nekom širem smislu...

Kreator kreiranih koji su kreirali kreatore onih kreatora "ispod" sebe... koji se hrane ljudima, koji su kreatori mnogih kreiranih i uzgojenih bića 2. denziteta koje oni jedu, a ta ista bića jedu i piju one iz 1. denziteta...

Obratite pažnju na broj i nivoe po denzitetima svih spomenutih kreatora. Svih 7 nivoa je unutra!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 21, 2006 12:46 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto okt 25, 2005 4:53 pm
Postovi: 477
Citat:
Kreator kreiranih koji su kreirali kreatore onih kreatora "ispod" sebe... koji se hrane ljudima, koji su kreatori mnogih kreiranih i uzgojenih bića 2. denziteta koje oni jedu, a ta ista bića jedu i piju one iz 1. denziteta...


Jack,

da, ali samo ako misliš da se svi hrane sa svim...tj s onim što im po denzitetnoj postojanosti odgovara... sad to sve razlučiš i shvatiš da smo svi mi hrana... ali ne ona koja nas održava već ona koju mi mislimo da nam treba da se održimo... razumiješ li ti to bolan...=???

Ne, nije to bit procesa... joj kako je to teško objasnit...

Ne objašnjavaj bit materijalnog postojanja materijalnim stvaranjima... pitanje je odgovor... Nema ...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 21, 2006 1:14 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Kad god sam obilazio tu veselu bratiju nijesam nailazio na te denzitete. Ali uvijek sam nailazio na čuvare. Samo je jedan bio "ljudski" a ostali su bili vrlo snažni i djelovali su strano, tako da sam morao iskoristiti svo strpljenje da bih prošao dalje. Da bila su još dva stražara koja nijesu dozvoljavala da se ide u dalju budućnost. Naravno i njih sam prošao, ali je bilo vrlo teško. Neki zajebani momci. Jedan će biti iz Slavonije a drugi iz Bosne. Izgleda da će se stvarno nešto desiti za koju godinu.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 21, 2006 1:44 am 
Offline
Početnik

Pridružen/a: ned dec 04, 2005 4:59 pm
Postovi: 20
Zoky 2-3-4 ops-da/opd-ne imaju potrebu hraniti se ostali ne
5 je cekaona, 6 odrzava ravnotezu pa i tamo ima onih koji su gladni, 7 je najveci grebator on se hrani iskustvima svih bica ;)

-
Mali dodatak


Bog je jedan (prvotni, vjecni, stavratelj svega sto jest (sada, bilo je/bit ce))
Sve religije i njihivi sistemi vjerovanja, su samo razlicite interpretacije istog-a.

oko ovoga se ljudi ne slazu, svatko ima svog boga svatko ima svoju istinu i svtko vodi svoj sveti rat sa nadom da ce ga on dovesti do tog njihovog boga.
Mijesanjem, ubacivanjem i izbacivanjem dijelova svetih spisa odstranjena je (barem djelomicno) istina, u jednoj se daju pronaci odovori koje pripadnik jedne religije ne moze naci u svojoj, drugim rijecima NADOPUNJUJU SE.

Stvaranje svemira/svijesti, kako ga opisuje Bhagavad Gita ja sam prihvatio.
Utijecaj visih sila kao vodstvo "Avatare" takodjer sam prihvatio.
Razvoj licnosti/bica kroz Taoizam i zahvaljujuci ovom sajtu Gnozu, takodjer prihvacam.

Na mnoga pitanja i Pladejci daju odgovor.


Ovo pisem jer nisam pratio temu prije, sad sam nasao vremena i vidim da i dalje postoje tenzije oko Boga.
Sistem jednog vjerovanja/religije, moze i nudi prosirenje svijesti i ne mora se prihvatiti, a i moze ako pojedinac osijeti da je to istina.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: sub jan 21, 2006 7:47 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
da, ali samo ako misliš da se svi hrane sa svim...tj s onim što im po denzitetnoj postojanosti odgovara... sad to sve razlučiš i shvatiš da smo svi mi hrana... ali ne ona koja nas održava već ona koju mi mislimo da nam treba da se održimo... razumiješ li ti to bolan...=???


Ma ne "hrane" se svi tako. Stvar je više u prijenosu energije.

Da, mi u stvari mislimo da živimo od hrane koju pojedemo. Ne. To je samo za fizičko materijalno tijelo. Energetsko tijelo hranimo sveprisutnom energijom, orgonom, pranom, chi, zero-point, ili kako god nazvali tu univerzalnu energiju.

Naše misli su za nekog "hrana", a za nekog nisu.

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 22, 2006 12:43 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jan 16, 2006 12:26 am
Postovi: 804
Lokacija: MNE PG
Got je napisao/la:
Zoky 2-3-4 ops-da/opd-ne imaju potrebu hraniti se ostali ne
5 je cekaona, 6 odrzava ravnotezu pa i tamo ima onih koji su gladni, 7 je najveci grebator on se hrani iskustvima svih bica ;)

-
Mali dodatak


Bog je jedan (prvotni, vjecni, stavratelj svega sto jest (sada, bilo je/bit ce))
Sve religije i njihivi sistemi vjerovanja, su samo razlicite interpretacije istog-a.

oko ovoga se ljudi ne slazu, svatko ima svog boga svatko ima svoju istinu i svtko vodi svoj sveti rat sa nadom da ce ga on dovesti do tog njihovog boga.
Mijesanjem, ubacivanjem i izbacivanjem dijelova svetih spisa odstranjena je (barem djelomicno) istina, u jednoj se daju pronaci odovori koje pripadnik jedne religije ne moze naci u svojoj, drugim rijecima NADOPUNJUJU SE.

Stvaranje svemira/svijesti, kako ga opisuje Bhagavad Gita ja sam prihvatio.
Utijecaj visih sila kao vodstvo "Avatare" takodjer sam prihvatio.
Razvoj licnosti/bica kroz Taoizam i zahvaljujuci ovom sajtu Gnozu, takodjer prihvacam.

Na mnoga pitanja i Pladejci daju odgovor.


Ovo pisem jer nisam pratio temu prije, sad sam nasao vremena i vidim da i dalje postoje tenzije oko Boga.
Sistem jednog vjerovanja/religije, moze i nudi prosirenje svijesti i ne mora se prihvatiti, a i moze ako pojedinac osijeti da je to istina.


Zapravo sve religije približno jednako objašnjavaju Boga. Ili je ispravnije reći pokušavaju ojasniti. Razlike nastaju kada "božiji izaslanici" koji su uzurpirali pravo da nas vode pravim putem počnu da se brinu o svojoj pastvi kao izvoru prihoda. Mogu ti reći izvan ove vasione postoji popriličan broj onih koji se mogu poravnati sa onim što mi sebi predstavljamo pojmom Bog. Iako sam tamo bio kratko učinjelo mi se da iznad njih ima nešto još divnije. Ili smo nešto pobrkali budući da pojma nemamo o čemu pričamo.

_________________
zašto je što je


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 22, 2006 8:48 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet dec 15, 2005 7:40 pm
Postovi: 147
Citat:
Imenuj?

Jack, DA, jako si blizu, ima toga još, što ja mogu kad ljudi neće da pokušaju


Kalki tvoji su odgovori vrlo zanimljivi ali mislim da ih ti dijelis sa samim sobom, nešto kao političari.

Citat:
Zoky 2-3-4 ops-da/opd-ne imaju potrebu hraniti se ostali ne
5 je cekaona, 6 odrzava ravnotezu pa i tamo ima onih koji su gladni, 7 je najveci grebator on se hrani iskustvima svih bica


A to sam i mislio da je tako, pa mi je onda na kraju bilo tesko shavtiti, jer ako pogledas cinjenice onda je zapravo cjeli svemir OPS.

_________________
Jedino je Bog svemoguć


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 22, 2006 3:59 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6376
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
Citat:
jer ako pogledas cinjenice onda je zapravo cjeli svemir OPS.


Da je cijeli svemir OPS, nebi postojao. Uvijek nečemu treba balans. Dakle, ako imaš silu, onda postoji uvijek protusila koja pokušava stabilizirati i balansirati stvar. Na mnogo nivoa ( neću sad ulaziti u detalje ).

Možda misliš da je dio svemira OPS. Ne cijeli. S tim bi se mogao složiti. Ali, nažalost, većina ljudi gleda na samo 3 D svemir koji ih okružuje. Ali - to nije sve!!!

:wink:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 22, 2006 8:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: uto aug 23, 2005 1:25 pm
Postovi: 183
Lokacija: Varazdin
Vjerovali ili ne, neki ga gledaju i 2D :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov:
PostPostano: ned jan 22, 2006 11:25 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned dec 19, 2004 10:54 pm
Postovi: 399
Lokacija: Split
Ako ćemo gledati iz perspektive Kreatora ili ultimativne svijesti, on sam i cijeli svemir i jest OPS jer on i svi rade radi svojeg vlastitog iskustva i zbog tog iskustva dolaze u fizički i ostale univerzume.......think about it.

_________________
The battle has begun.
I'm ready, and you?


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 779 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 39  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 20 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz