Sada je: sub apr 27, 2024 4:06 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 779 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 39  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pet aug 24, 2012 5:14 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Sumerski mudraci i sveštenici su svojim najboljim učenicima namještali atlas radi otvaranja trećeg oka.
E sad je pitanje nama kao staroj marvi, ali fakat ne može škodit.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pet aug 24, 2012 7:49 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 17, 2007 9:05 am
Postovi: 242
ghost je napisao/la:
Sumerski mudraci i sveštenici su svojim najboljim učenicima namještali atlas radi otvaranja trećeg oka.
E sad je pitanje nama kao staroj marvi, ali fakat ne može škodit.


stvarno ne znam jel sam ja previše negativan ili je u nečemu drugome problem, al eto opet moram malo progunđati - netko tko ima namješten atlas koji kako kažeš pomaže pri otvaranju trećeg oka naplaćuju tih desetak kvrckanja po vratu punih 1300kn. i onda nek mi netko kaže da nije sastavljena cijela priča oko tog atlasa da bi ljude nagovorili na nešto što niti ne znaju da li je naposljetku namješteno.

proučavao sam to prije ali se nisam uspio uvjeriti u istinitost toga pošto su priče o mudracima, ozdravljenjima i inim "poboljšanjima" bila plasirana upravo od "doktora" koji prakticiraju tu metodu.

zahvat je toliko jednostavan da bi ga svatko mogao kod kuće izvesti ali nitko točno ne želi reći kuda lupnuti i koliko jako. očito da se može i bez onog njihovog preciznog aparata pošto tvrde da su to i sumerski sveštenici radili bez toga.

priča ima smisla ali ovi lovatori-doktori mi odmah stvore nepovjerenje...

jel možda znaš nešto više o tome, da li si ga ti namještao?

:love12:

_________________
Well this world is so rough it could steal all of our love,
But it could never steal our soul.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pet aug 24, 2012 8:00 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Ne, nikako odvojit vremena za to. A tvoje razmišljanje pije vodu. Previše smo se puta opekli na laži i prevare.
Mislim da sam način daje to što obećava samo je pitanje stručnosti i cijene. I taj uređaj--ljudi valjda više vjeruju stručnjacima sa aparatima. To sam se imao prilike uvjerit kod satelitskih antena koje sam namještao iz ruke, a hvalili su mi majstora sa uređajima koji je bio dan prije i nije je namjestio. Ali puna usta stručnjaka sa aparatom.
Ima topic o atlasu, nisam odavno bio.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pet aug 24, 2012 8:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pet aug 31, 2007 4:51 pm
Postovi: 1135
Lokacija: Međimurje
Slažem se nograde

_________________
Ono sto vi radite, ne mora reflektirati ono što vi osjećate.
http://www.youtube.com/user/vrkolos
http://www.box.net/shared/mis7x4u60n


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pet aug 24, 2012 8:32 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
A tko su ti sumerski mudraci?

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pet aug 24, 2012 8:46 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
alf je napisao/la:
A tko su ti sumerski mudraci?

Alf :blob:


Poimence? Ili?

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pet aug 24, 2012 10:43 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri apr 28, 2010 12:45 pm
Postovi: 574
Lokacija: Eter
Pogledajte ovaj video iako mozda ne razumijete njemacki.
Pjotr Elkunoviz . duhovno ispravljanje kraljeznice, desava se u 1 sekundi. Automatski se ispravlja atlas, kicma, iskrivljene lopatice, kukovi, diferencija u duzini nogu, cjeli zivot itd. Nema nikakvog bolnog mrcvarenja vratne kraljeznice.



http://www.youtube.com/results?search_query=pjotr+elkunoviz&oq=pjotr+e&gs_l=youtube.1.0.0.3794.11905.0.13933.42.21.0.0.0.11.102.1288.19j1.21.0...0.0...1ac.Cf48a6KU52E


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sub aug 25, 2012 7:05 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon dec 10, 2007 5:32 pm
Postovi: 321
Rudrah je napisao/la:
Dakle,
Od 80-tih na ovamo čuo sam toliko promjena slenga, terminologija i toliko hibridnih složenaca da se do dans stvorila jedna hrpa pojmova koju u raznim new-age pokretima razni pojedinci koriste u sve moguće i nemoguće svrhe kada god im to zatreba.
Jedan od tih pojmova je upravo Denzitet. Ja sam počeo sa prilično temeljitom i opsežnom literaturom koja se bavila stvarima od strane ljudi koji su posvetili čitave živote proučavanju nekoliko fenomena ili nekoj konkretnoj doktrini pa bi se onda eventualno odvažili i napisali knjigu i čekali vrlo oštru i jaku kritiku tadašnje ezoterične scene da bi na kraju ili uspjeli biti svrstani pod ezoteričnom litarerom ili jednostavno sa bačeni nazad pod stol sa drugom "žutom" new-age ezoterijom.
Mislim da se gomila polu-priučenih pojedinaca koja se vremenom samo-uvjerila da nešto zna o nekoj od ovih tema počela služiti ovom terminologijom najviše zato što zvuči cool ili zato što je pojam kao pojam dovoljno apstraktan pa ga možeš upotrijebiti u više svrha a da ne zvuči neuko ili plitko u gotovo bilo kom kontextu.
Mi koji pripadamo ili ljudi koji su ikada pripadali ili se ozbiljno bavili nekom Okultnom ili Teurškom Tradicijom nikada nismo, niti hoćemo, upotrebljavati takav termin ukoliko bi htjeli bilo što konkretno ili ozbiljno objasniti nekom Inicijatu ili kolegi Adpetu iz neke druge Duhovne tradicije.
Molim vas da se nitko od ovdje prisutnih ne nadje prozvanim u vezi ovoga ako je za neki članak ili text koji je napisao koristio ove termine i ukoliko se pritom smatrate ljudima koje jednostavno zanima Spiritualni razvoj ili evolucija čovjeka pa se u tom kontextu i iz perspektive laika poslužište ovim terminom kao zgodnim ili prikladnim.
Ovo pišem iz razloga što se mi koji se bavimo ovim (a kada kažem bavimo mislim na svakodnevno bavljenje nečim preko 6 sati dnevno i tu podrazumjevam Praksu kao osnov i to praksu na temeljima potpuno apsolvirane taorije kroz prve godine rada na sebi).
Ja se nikada nisam bavio niti Autima, niti sportom u smislu nogometa ili košarke niti cvijećem primjerice pa tako ni na jednu od navedenih ili stotine drugih tema o kojima znam vrlo malo ili ništa ne bih ulazio i objašnjavao. Pogotovo ako bi se na takvim temama nalazili ljudi koji su proveli 20 i više godina fokusirani na njih.
Priča o 3d, 4d, 5d, o prelascima iz ovog u onaj i iz onog u ovaj ako uspiješ ono je slično kao da ja koji ne znam ništa o autima izmislim novi naziv za karburator kojeg recimo nazovem "Karbi" i otvorim temu koja se ozbiljno bavi Karbijem bez obzira što postoji i više nego dovoljno, jako preciznih i jako razvijenih i vrlo dubokih znanja, informacija i iskustava sa i o Karburatoru.
Ovo je vrsta fnomena koji se javlja u Oprah-društvima i društvima preplavljenim morem polu-znanja, rekla kazala informacija i raznih pokušaja prodavanja nečeg "novog" pod imenom koji zvuči zanimljivo, duboko i intrigantno.
Svi "new-age" Gurui, sve new-age tehnike (kada kažem "sve" mislim na doslovno sve bez ostatka), sva znanja i svi pokreti koji su nastali pod "new-age" vremenski prostorno odredjenim krovom, najčešće su samo dijelići nekih od Drevnih znanja ili starih razvijenih doktrina ili Mističnih-tradicija koji su vremenom prepisani, najčešće jako osakaćeni, objašnjeni nemuštom retorikom od strane polu-pismenih srednjovječnih tetkica ili drugih "prosvijeljenih majstora".
Sve tehnike od Reiki-a do Thete preko Transsurfinga do yoge u svak. životu nalaze izvor u jednom banalno malenom i prilično netočno prenesenom segmentu drevne Mistične Tantre i većina onih koji su prvi počeli sa ovim stvarima na Zapadu možda su i imali neka znanja (npr. Maharishi, Yogananda i kompanija) ali do danasšnjih dana cijela se stvar do te mjere isprostituirala da imate 5 aktualnih učitelja od svake od ovih pokreta od kojih svaki priča različite verzije "originalnog Učenja" i od kojih se svatko razlikuje u temeljnim postavkama teorije i prakse.
Ovim ne želim pljuvati po ovim tehnikama nego vam otvoreno reći činjenice o njima, a to je da nisu vrijedne niti pogleda prema njima a nekmoli bavljenja nečim u čemu postajete ovaj ili onaj stupanj sa ovoliko ili onoliko stitina eura i sa ovoliko ili onoliko mjeseci ili godina rada.
Ovih nekoliko zadnjih rečenica osvrt je "Klime" iz koje najviše dolazi riječ Denzitet i u kojoj grupi ljudi je najčešće korišten. Ja sam osobno želio doznati više o tom terminu prvi put kakda sam ga čuo i to najviše iz razloga što pomislih da sam u svom Teurškom i Magijhskom školovanju bio uskraćen za jednu od magijkih korespodencija koje su nevjerovatno bitne za razumjevanje drugih ozbiljnih Duhovnih ili mističnih tradicija.
Razvijeni Adpet u svako doba dana i noći morao bi znati sve magisjke korepsodencija i sve termine svih škola za sve Stupnjeve svijesti, svu kozmičku hijerarhiju u svim aktualnim religijama kao i primjerice nazive za sva Astralna ili Kauzalna Bića itd.
Denzitet je daleko od bilo kakvog ozbiljnog razumijevanja Svijesti, razumijevanja frekvencija i razumijevanja Dimenzija koje nisu postojana na istom mjestu u isto vrijeme kako neki navode ovdje ..
.. one su jednostavno dio Bljeska vječne Mjene recimo to tako.. potpuno je ovisno od promatrača/Svjedoka koji je u tom ili takvom obliku Svijesti sjeća li se on da smo on i ja jedno u zadnjoj konzekvenci postojanja ili samo želi vidjeti zgodne curice na you-tube-u koje u njegvovoj realnosti imaju 4 sise ili 3 pičke i jednostavno nije se pretjerano zamarao u kojem "denzitetu" živi.
Ne postoji moguićnost prelaska iz bilo kojeg denziteta u bilo koji drugi kada ti (vi) već jeste tamo.. Svijest.. ili što bi Gurdijeff-ci rekli Sav-Svja-jest ne doživljava specijalne efekte kada se sjetiu tko je, ona nigdje NE ide, nema gdje ići, prostor-vrijeme je tu ireleventno.. ne može netko "Otići u 4d" niti se nešto može "spustiti" iz 5d.. sve je već svugdje, samo ovisi od mogućnosti perscepcije promatrača .. a nivo na kojem se sve istovremeno mjenja i doživljava sebe kao razvučenu prostor-vremensku trakavicu u spiralnom kontinuumu samo-dopunjavanja radi vraćanja konačnom sebi naziva se the Silent Observer ... kaže se da bez njega ne postoji ni jedna od onih stvarnosti kojih je on svijestan, a opet sa druge strane postoji jer ih ima ili nula ili beskonačno mnogo... sve ovisi tko i kada promatra ... ahahah
Samo željeh reći da su sve priče o mjeni denziteta potpuno trivijalne i iluzorne dok čovjek ne počne ozbiljno baviti se Misterijem.
Po meni, sve današnje tehnike i svi ovi new-age pokreti sveli su sve na "sve je kako mora biti", preći će oni koji se mjenjaju..... ...osjećate li i vi kako se sve ubrzava i DNA se polako mjenja a ja sam osjetio i da ...BLAH i blah a nitko se na bavi ni ozbiljnom praksom ni Sobom.
Svelo se sve na vrijeme 'brze prehrane i spore probave', većina ljudi se odjednom kao "bave" ovim ili onim a ne znaju ni temelje teorije dok praksu nisu ni probali... pretvorili smo ono lucidno i iskreno Ne-znanje i onu Svetu Nesigurnost u potpuno depoetiziran Univerzuum u kojem svaki teenajdžer misli da je napredan i da zna sve o čemu se radi, a svaka druga tetka sa 5 kata majstor je ovoga ili onoga zato jer ju je Milica sa 2 kata Inicirala jer im je to bili suđeno i "Znala je to od kada ju je prvi put vidjela" ... sranje ljudi, plitko i površno.. sranje..
Prvi korak k samospoznaji ili počecima i suštini ... Razumijevanju . je prizanti da ne znaš tko si . I to prozanti iskustveno, ne intelektualno, priznati do trenutka dok ti se ne izmakne tlo pod nogama pa se nemaš više za kaovu ili koju identifikaciju uhvatiti, nema maski, nema identificiranja.. tada počinje Put, TO je prvo pravo duhovno iskustvo...
a ne tko će kada u koji "denzitet" .. wtf ?


=D> =D> =D>

Posebno ovaj deo :
Citat:
prizanti da ne znaš tko si . I to prozanti iskustveno, ne intelektualno, priznati do trenutka dok ti se ne izmakne tlo pod nogama pa se nemaš više za kaovu ili koju identifikaciju uhvatiti, nema maski, nema identificiranja..


:thumbup: :thumbup: :thumbup:

_________________
- Fortes fortuna adiuvat. - Sreća prati hrabre.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sub aug 25, 2012 2:42 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
ghost je napisao/la:
alf je napisao/la:
A tko su ti sumerski mudraci?

Alf :blob:


Poimence? Ili?


Može - najbolje da navedeš tog koji je "najboljim učenicima" (jel Odabranima???) namještao Atlas radi otvaranja trećeg oka! Inače, Sumer je poznat po provjerenim mudracima! I još jedno pitanje, kako znaš da ne može škoditi "namještanje atlasa"? To su isto rekli mudraci?

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sub aug 25, 2012 3:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
@Alfica -Ja i ti očito nemamo zajedničku frekvenciju. Ako si čitala onda ti je poznato. Ako pak nisi ja ti neću guglat.Ili mi govoriš da lažem i izmišljam.
Ne znam koja je svrha provokacije bez veze i povoda.

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sub aug 25, 2012 4:47 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
ghost je napisao/la:
@Alfica -Ja i ti očito nemamo zajedničku frekvenciju. Ako si čitala onda ti je poznato. Ako pak nisi ja ti neću guglat.Ili mi govoriš da lažem i izmišljam.
Ne znam koja je svrha provokacije bez veze i povoda.


Ghost nema ovo veze s frekvencijom. dakle rekao si da su to radili (namještali atlas) sumerski mudraci i to najboljim učenicima i još na koncu konstatirao kako to ne može štetiti.

Pitala sam te lijepo koji mudraci? Pitao si me da li da ih navdeš poimence...i u čemu je problem? Mene je interesiralo ime mudraca na kojeg se netko poziva provodeći nešto što svi (koji si daju namještati atlas) zdravo za gotovo uzimaju (pa i ti) kao nešto što ne može štetiti.
i
Do ove tvoje izjave nisam znala niti čitala da su to radili sumerski mudraci, a niti kome i zato sam te i pitala! Nema ovo veze s frekvencijom, niti sam pomislila da izmišljaš, a niti lažeš!!! Otkud ti to? Dakle, ozbiljno pitam koji mudraci? I kako znaš da ne može štetiti...

Ako nećeš odgovoriti, ok - nemoj guglati! Zaboravi da sam išta pitala...

Iako moglo bi se sada razmišljati koliko je "namještenih" osjetilo pomake u percepciji recimo denziteta! Ili bilo kakve ovog tipa - osim eventualnih fizičkih poboljšanja uklanjanja bolova, ali to nije tema...i ispričavam se na :offtopic: !....ako ej skrenuo u to....

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sub aug 25, 2012 5:07 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned apr 22, 2012 7:19 pm
Postovi: 635
Iskreno nisam pomislio da neko ovdje ne zna za to. Pogotovo ti. Zato mi je ličilo na provokaciju. Stvarno se ne sjećam koji su mudraci čak sam siguran da nisu ni navedena imena jer je to praksa kroz milenijume.I čitao sam o tome dosta davno i ne znam gdje. Ako, kažem ako naletim postaću.
A da li može štetiti- pa krivom tehnikom namještanja sigurno može.Jer zahvat pri porođaju je osmišljen da se atlas izbaci iz položaja, mada opet neki tvrde da je genetski dislociran-što ne vjerujem.Htio sam sebi namjestiti ali mi je najbliži vrač na 200 km. Htio bih povesti i sina jer je on rođen dupetom naprijed što bi onda značilo da mu je atlas ok.
Eto to su neke moje nebuloze.Jednostavno se neke puzzle slažu ali nemam konačnu sliku.

a postao sam tad i ovo;
Citat:
Atlas je u ovom normalnom--a ustvari nenormalnom, dislociranom položaju -- kočnica duhovnom razvoju. Namještanje nije turbo stanje, nego se vraća energetski tok na normalu. Default.

A dalje je na tebi.



Nešto sam iščačkao http://www.atlasprofilax.hr/stjepan.html

_________________
Aurora is a living creature,
and when we blow a whistle,
they will come near to us out of curiosity


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sub aug 25, 2012 10:17 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: ned jun 19, 2011 9:48 am
Postovi: 544
Moderatori bi ovaj post trebali prebaciti na atlas topic.
alf je napisao/la:
I još jedno pitanje, kako znaš da ne može škoditi "namještanje atlasa"? To su isto rekli mudraci?

Alf :blob:

Prije 2-3 godine sam išla na namještanje atlasa. Bio je jako pomaknut, bolilo je k'o sam vrag dok je radio. Nakon toga je još odradio malo kiropraktike i masaže električnim masažerima. Pustio da energija protrči kroz tijelo.
Moja iskstva su da mi je odmah energija prošla kroz cijelo tijelo, doslovce do nožnog prsta. Nakon tretmana rjeđe mi se pojavljuju glavobolje nego prije i osjećam bolji protok energije kroz tijelo. Kakve ima veze s trećim okom pojma nemam, ali sigurno da veća količina energije u tijelu pomaže i duhu ostvariti veće domete.

Mislim da je važno odabrati iskusnog terapeuta jer ako ne odradi namještanje kako treba, s vremenom bi ukočeni/zategnuti mišići mogli povući atlas natrag izvan svog ležišta. Premda terapeuti tvrde da je jednom namješteno doživotno riješeno. Kako nikome i ničemu ne vjerujem ove jeseni ću za svaki slučaj ići ponovo kod terapeuta da provjeri da nije ponovo došlo do distorzije. Pogotovo kad mi je u susjedstvu. :glasses7:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sub aug 25, 2012 10:20 pm 
Offline
Administrator
Avatar

Pridružen/a: pet dec 03, 2004 6:40 pm
Postovi: 6377
Lokacija: 3rd density Earth, Zagreb
:offtopic:

Imamo već temu o atlasu...

viewtopic.php?f=6&t=2006

ovdje ćemo dalje o denzitetima.

:ontopic:


:mrgreen: :wink:

_________________
http://www.val-znanje.com/


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: ned sep 09, 2012 6:50 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Odavde:

This is going to be a difficult subject for a being confined to the 3rd dimension to understand. I am going to add a video to explain how to view the 4th dimension on youtube...same name as here....very soon, okay? I am being taught by a consciousness higher than the 3rd dimension. Otherwise, I would never be able to grasp this. They are literally SHOWING me....then I do my best to explain it. Most of you can look up the current explainations of tetraspace and hear about a terraset. Well, if you are like MOST people, it seems interesting, but you really just sit there and assume the person talking is correct. Why? You can't see it. I don't want to repeat what you can read somewhere else in this post. If you have no knowledge...start here and then come back after this video, okay? :

Now, if you understand the "apple" example, then you understand that if you were to shine, say, a flashlight onto the 2nd dimensional surface...the 2nd dimensional being would see the light, but could NOT see the SOURCE of it. We have holograms in our world yes....but 4th dimensional beings do as well. If you project a movie onto a movie screen, you see a 2nd dimensional image. Shadows and light reflection are the REAL 2nd dimension. If you draw an image on "paper" that is still 3rd dimension...even if it is a very thin raise off of the paper. But shadows and light reflection ARE 2nd dimension. You may see a "movie" and your "brain" may interpret it as a 3rd dimensional scene....assuming depth even though you see no depth...because of your "ecperience". If you shine 3rd dimensional light onto a 3rd dimentional surface...but a 2nd dimensional plane...you get a 2nd dimensional reflection. If you shine that same light onto a 3rd dimensional object....like a tree....it is individual 2nd dimensional reflections....but on a 3rd dimensional object....so the variance in depth of the object makes you see the variance in reflection. Your brain puts them ALL together to make a 3rd dimension "interpretation". HOWEVER....if you shine a 4th dimensional light onto a 3rd dimensional plane that is flat (2nd dimensional).....you get a 3rd dimensional reflection. If you see what you think is a "ghost"....it is a shadow of a 4th dimensional being. It's shadow is 3D to YOU. If a 4D being wanted to shine a 4D "movie" onto the 3rd dimension.....you would see a 3D scene. What you don't understand is that there is SPACE where you can't perceive space. For example....9/11....you think the hologram was A) generated from the 3rd dimension...nope....and you think it was empty space and that there was NOTHING to shine it ON....nope. What you saw on 9/11 was NO different than what you see in a movie theatre...no difference. ONLY...it was movie generated and projected from the 4th dimension ONTO the 3rd dimension. So, you saw a 3rd dimensional scene reflecting off of a plane you can NOT perceive as a 3rd dimensional being. Well, you can, but are not. I have SEEN the reflections of the 4th dimension. When you train your brain, you can BEND this reality. Truth..it is ALREADY bent...and folded. The 4th dimension USES the 3rd dimension to make itself up, much like the 3rd dimension uses the 2nd dimension for itself...and so on.

You are confusing "3rd dimensional" holograms with 4th dimensional holograms. Here they are "holograms"....from there...they are just projections. For example...if you were a 2nd dimensional being and existed in the plane of the "movie screen"...you would experience the images and "move around them"...but could NOT SEE the projector or WHERE it is coming from. It is being projected from OUTSIDE your plane of existence. Same thing here. MANY and I mean MANY holograms are used on you DAILY...but they are NOT 3rd dimensionally generated holograms. LASERS COME from the understanding OF the 4th dimension. If you look at a laser dot on a wall, you can perceive DEPTH in that dot. Basically.....4D onto 2D gives you 3D..

Make sense so far? First of all, you just have to "experience" the reflections and projections of the 4th dimension to understand what I am talking about. If you argue with me, that is only because you are arguing with information from INSIDE the 3 dimensional BOX. Stop looking at holograms like this from a 3D physics perspective. Those holograms are just like the poor man's copy of 4D projections....you see?

With 3D holograms, you project light onto something. Remember the "tree" example? They are ALL 2 dimensional planes...but at different depths....your brain puts ALL of there INDIVIDUAL reflections (they being leaves, branches, etc.) at their different depths from you TOGETHER. Well.....3D holograms just mimic this by creating WAVEFORMS that TRICK your brain into perceiving DEPTH..interference patterns. However, 4D projections are different. If you shine a flashlight onto a wall, you see the "circle"...the 2D reflection, right? You shine 3D light onto the wall and get a 2D reflection. However, if you shine a 4D light onto the 3rd dimension, you do not get a circle. What do you get? Yup....a SPHERE. This would explain people seeing "orbs" and such. "Orbs" are no different than a flashlight on a wall. It is just that you can not perceive the plane REFLECTING that light BECAUSE you exist INSIDE that very plane. However, you see the light...you can't see the source. When you SEE this with your OWN eyes....you will start to understand. No 3rd dimensional "critical thinking" will touch it...and it is quite humerous. No "physics" book can show you. It can possibly describe it, like I am here, but it can't SHOW you. Because the projections are 3D, they look quite real. In fact, yes, you can project a "movie" of a "body" or "person" in this reality and you will ONLY see the reflection...or "the body". It will seem quite real if coming from the 4th dimension. You are seeing FAKE people, especially on "tv" ALL OF THE TIME. When you can learn to "change" your perception, you can LITERALLY see THROUGH the hologram and SEE what it is covering up......yup.......NON humans. They create a magnetic field AROUND their body and shine a MOVIE of a human ONTO the surface of their body and OF COURSE it will cover from EVERY angle. Your mind is being TRICKED and Hypnotized into seeing humans. In truth, their "body" is a 3D "movie screen". You are looking at the "movie" and NOT the "screen".....THEM. Try looking at the silver of a "mirror" once. Why do you think it is silver? You'll see...try LOOKING at IT and NOT the reflection. When you can discipline your mind to do THAT, THEN and ONLY then, will you know what I am talking about. You must learn to look THROUGH the 4th dimensionally projected MOVIE onto these beings' bodies and SEE the BEING. When you do.....lol, you are gonna flip out. They are RIGHT THERE....right in FRONT of your FACE. Not ONLY can they project a "movie", but they can project "other energy" patterns to simulate "texture" and "tactile" existence....heat, texture....a "copy" of a human body. People, it is JUST interference patterns. It is ELECTROMAGNETIC....your nervous system IS electromagnetic. Why do you think an eeg, ecg, or myogram WORKS? Everytime a neuron depolarizes that is an electromagnetic emmittence. In this case.....structure AND waveform are one in the same. Again, this is something you have to SEE to know. When you do, try to remain calm. THIS is how they have been controlling the world. They are ALSO psychic and KNOW if you see them, lol. Trust me. I "dated" one of them.

To know the truth, you must be able to handle the "ego deflation". If you want to continue to "believe" you are "smart", fine, go ahead. No one is stopping you. But, if you are TRULY concerned about THIS topic, then you must be able to expand outside of "science created" belief systems. Your "science" is a FRAUD and they KNOW IT. It works well enought to cover 3D...but NOT reality as a whole...which was the POINT...to preoccupy the 3D mind

The difference between "3D" created "holograms" and what you saw on 9/11 is just that. It was NOT a "3D" hologram. It was NOT a hologram AT ALL. You PERCEIVE it as a "hologram". HoloGRAM. Holograms are mimics of 4D projections. What you saw on 9/11 was a REAL 4D projection. You see? Very REAL looking isn't it. Well, it should be.


Your very BODY is a PROJECTION into this reality. You look the way you think you look HERE because that is the nature of THIS plane. However, it is NOT you. Fear will play a huge role here. Most will NOT want to see for themselves. They would rather "argue" and "debate" about it...without having to take that step. This is human nature. Most people 'argue' and 'debate' about serious issues that they would never have the balls to take a REAL stance on....same thing here. I am not saying YOU people. I am talking about "society". There are those that would WANT to see, even if it frightens them. I can tell you that it is only scary at first. The beings showing me take steps. Much like you can fold a piece of paper, they can FOLD this REALITY. Crazy stuff man, you just have to see it for yourself. I will look at my hand and they will fold it. Or SHOW me the HIDDEN "depth" or "space" IN my hand that I could not SEE before. Kind of like walking into a closet and then changing your perception to interact with a GIANT world WITHIN that closet.

Cover your right eye and hold your left hand in front of your left eye. Now "rotate" it...so you see your palm, then the back of your hand. As a 2nd dimensional being....though you have to be able to discipline your mind here....your brain is "wired" to "assume" 3D....would NOT understand what it saw. Much like a baby has 2nd dimensional perspective....this is why PEEK-A-BOO works. It can NOT comprehend where your face went when you covered it....or, can't comprehend DEPTH. Get it? Well, from THAT perspective, if you start rotating your hand in front of your face....the only way you could perceive that would be as "SHAPESHIFTING". Why? You can't perceive thet "Depth"...or addtional "dimension" for it to rotate. Similaraly, aline your hand so that it is at a perpendicular angel to the direction you are looking...at IT. Now you see your thumb and forefinger. Okay. Imagine being a 2nd dimensional being. THAT would be the body. Now...if you suddenly LOWERED one finger, you would see a NEW finger......or "shapeshifting". The true being in front of you...the "hand" is ALL of that. However, from YOUR perspective as a 2nd dimensional being, you only see THAT angel...no DEPTH. To suddenly show you a different finger would freak you out! You would suddenly "debate" about how that violates "thermodynamics" lol. Nope, it is just that you couldn't perceive any ROOM or SPACE for the other fingers to hide.

Well, same thing here. The "Reptilians" are NOT just the "human" form. But, in THIS plane, you can't perceive anywhere for the REST of them to "hide". When they "move" through this dimension, they can suddenly appear to "shapeshift". Nope.....just like lowering a finger to a 2nd dimensional being.

Reptilians and Demons are the SAME thing. Whatever you want to call them. They are REAL. When you learn to see them, you will know. It isn't that they aren't there, it is that you are not LOOKING. They ARE there. To those who can not see it, you are like fish in a barrel. They direct ACCESS to any 3D coordinate. For example, on an X and Y plot graph....as a 3D being you can just find the coordinate and reach down and plot that coordinate, right? You do not have to follow a 2D path. Similarly, look at one of those "maze" puzzles on paper. To play, you are simulating yourself as a 2nd dimensional being. If you play as a 3rd dimensional being there is nothing to play....just reach down and mark an X where it says "finish". Get it? As a 3rd dimensional being, you have an additional option of "Travel". Much like a car can only move forwards, backwards, left, and right.......

For example...I will change my perception and they will BEND my hand. It really isn't bending on the 3D plane, but from a 4D perspective..it IS. Then, they show me the additional "depth"...the "space"....."room to hide" within something like my own hand. I can't explain it.......hyper3D? It expands and I see the "space between". Funny, I read a lot of dave matthews lyrics.....some of the stuff he says really shows he has seen some of this. I know that "Satanists" do...but they will NEVER tell. That is the difference. The "Illuminati" KNOWS this stuff. They can travel with "additional options".

The other beings here, which you can't "see" because they are not on YOUR plane are breaking down the control. They are here, but you can't perceive them. The Demons have trouble because THEY can't perceive them either. It is THIS group of beings protecting me. As the "demons" try to stop me....the higher beings stop them in ways that the DEMONS can't understand. They are not trying to "hurt" demons...just correct the cancerous energy to make them WANT to take advantage of us. Because, humans are just as insanely violent to other animals here...these beings observe this. In there eyes, it is not about which "group" is right...it is about WHAT is right. If you choose to see your own insanity...they will help you. They understand that a lot of evil human nature is induced by demons on a different plane we can't see, so they are going to stop the PROBLEM that makes both the demons and humans and any other out of balance life form do this. Basically, this is cancer on a larger scale. THIS is why the illusion is going to be shown. This is what they mean by pulling you up to a higher dimension. But they will NOT do that, if you have a cancerous energy yourself. Why? You will see how EASY it would be to prey on lower dimensional beings and could not be trusted. It will be what is in your heart that will be assessed. Can you resist YOURSELF. Then, if you can, you will be helped to heal to a point that will get rid of the need to "resist" anything. Mostly what you are resisting is the influence of demons. If you can resist them here, you should be quite viable at a higher dimension without their influence. Get it? Then you will be removed.

I hope this helps.

Prevod je u toku ... ;)

:love3: :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pon sep 10, 2012 7:49 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon sep 10, 2012 2:45 pm
Postovi: 2
To se cijeni, a udarac na ego je zanemariv :D


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pon sep 10, 2012 8:16 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Bitna je poruka, srž, smisao. A ne sam čovjek..ne bitno. Osim toga, ego je sasvim prirodna stvar u kreaciji, problem u ovom svijetu je taj što postoje razni utjecaji koji djeluju na ego te sa javi 'rak'. Još plus, za onoga koji posjeduje istinsko znanje koje nema svoj originalni izvor u svijetu uma nekome kome nema pojma o pojmu može biti jako, užasno teško i frustrirajuće takvima bilo šta objašnjavati..tako da, pogotovo ako druga strana konstantno shvača krivo i odbija si dopustiti razmisliti iz drugačije perspektive.. prema tome molim razumijevanje za oba dva forumaša sa tog foruma. Ali da, trebao je valjda i taj dio staviti..sve je to komplet.

Kako god.. objašnjenje dimenzija, odnosno odnosa treče dimenzije i četvrte dimenzije, te same percepcije istog sa drugih strana mu je odličan.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pon sep 10, 2012 8:20 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
A što je to istinsko znanje i da li je ono nešto konačno?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pon sep 10, 2012 8:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Ah, pa možeš to nazvati i kao 'intuitivno znanje' premda je sad teško definirati. Imali li kraja beskonačnosti? za nas osobno.. tijela nam trenutno nemaju taj kapacitet da sve to spreme, odnosno.. mozak je taj koji je ograničen.. Ali ima za ono osnovno.

No, nemojmo sada i ovdje ulazit u off-topic zaboga, sama tema 'karma' je bila previše..


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pon sep 10, 2012 8:30 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: čet okt 15, 2009 5:24 pm
Postovi: 1282
Pa i to ima veze s dentenzitima, ovisno "odakle" dolazi to je bliže svom istinskom, suštinskom obliku.

Što misliš, ima li to znanje veze sa interpretacijom, tj. sa kutom gledanja i sveobuhvatnošću tvog spoznajnog sustava? Meni se čini da ovisno o tome koliko si ti "sazrio" na svim razinama, toliko je znanje bliže svom "istinskom" obliku.

Naime ono što ciljam je, ne mislim te kritizirati, ali kad kažeš istinsko znanje to zvuči jako isključivo u fazonu, samo je jedno i konačno i to je tako i nikako drugačije, ako me razumiješ. A mnogima koji nemaju takav pogled i takvo iskustvo onda izgleda kao da propovijedaš i mašeš egom, jer ne prepoznaju i ne razumiju.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 779 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 39  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 102 gostiju.


Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz