Sada je: pet mar 29, 2024 3:50 pm.

Prijava

Korisničko ime:   Šifra:   Automatsko prijavljivanje  

Vremenska zona: UTC + 01:00




Započni novu temu Odgovori  [ 779 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 39  Sljedeća
Autor/ica Poruka
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: uto sep 11, 2012 4:15 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Valjda? je napisao/la:
Citat:
DO RE MI FA SOL LA SI - DO - RE MI FA SOL LA SI - DO - RE MI FA SOL LA SI DO - ...
DO u sebi sadrzi : do re mi fa sol la si - do - re mi fa sol la si - do - re mi.....
RE takodje i svaka ostala takodje.


To je to, zakon broja 7 :) :thumbup: Mi se ovde patimo sa "dodatnim šokom" između "MI" i FA. tako da nije priča baš toliko besmislena kao na prvi pogled.


Upravo tako :thumbup:

A dodatni sok-ovi bi bio/la :

-HAARP
-kemtrejsi
-``teorije`` zavere
-GMO
-cipovanje
-vakcinacije
-fluor
-farmakomafija
.
.
.
itd

Pa ko se sokira od toga ,tj.kad ukapira da nije sve bajno i sjajno kako nam se predstavlja on se onda ukenja u gace od straha pa ili ubedi sebe da je ruzno sanjao i zaspi opet ili padne sa kreveta,pa odluci da vise nezaspi i tako predje na FA.

OLEEEE!!! :occasion5:

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: uto sep 11, 2012 7:25 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: pon sep 17, 2007 9:05 am
Postovi: 242
Ovo je nekad bila ozbiljna tema al ocito dolaze nova vremena i novi momci u susjedstvo :)
Zivjeli vi meni svi!

_________________
Well this world is so rough it could steal all of our love,
But it could never steal our soul.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: uto sep 11, 2012 9:14 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Ovo će biti komplikovana tema za razumevanje bićima sa treće dimenzije. Postaviću video na kojem objašnjavam kako videti četvrtu dimenziju na Youtube. Isto ime kao i ovde ... uskoro, ok? Ovo me je naučila svesnost koja je iznad treće dimenzije. Bez toga, nikada ne bih bio sposoban da ovo razumem. Bukvalno mi POKAZUJU... a onda dam sve od sebe da to i objasnim.

Većina vas može potražiti današnja objašnjenja tetraprostora i čuti nešto o terasetu. Ako ste kao većina - to sve deluje interesantno, ali u stvari vi samo slušate i pretpostavljate da ta osoba govori tačno. Zašto? Zato što to ne vidite. Ne želim ovde ponavljati stvari koje možete pročitati na drugim mestima. Ako nemate predznanja - počnite odavde i vratite se na čitanje kad odgledate ovaj video, okay?: (videa nema na youtube)

Sada, ako ste razumeli primer "jabuke", onda razumete i da ukoliko bi ste, recimo, snop svetla iz baterijske lampe uperili na dvodimenzionalnu površinu - dvodimenzionalno biće bi videlo svetlost, ali ne bi videlo izvor svetla. Imamo holograme u našem svetu ... Ali, četvorodimenzionalna bića ih imaju takođe. Kada projektujete film na platno, vidite dvodimenzionalnu sliku. Senke i svetlost su STVARNA druga dimenzija. Ako nacrtate sliku na papiru - to je i dalje treća dimenzija, jer je ipak veoma malo podignuta van papira. Ali senke i odsjaj JESU druga dimenzija. Možda gledate film i vaš mozak ga interpretira kao trodimenzionalnu scenu - mozak vidi dubinu iako dubina nepostoji - usled vašeg "iskustva". Ako usmerite trodimezionalno svetlo na trodimenzionalnu površinu, ali na 2d planu (ima samo dve dimenzije) - dobijate dvodimenzionalni odsjaj. Ako isto to svetlo usmerimo na 3D objekat, recimo - drvo, dobićemo isti taj 2d odsjaj, ali na 3d objektu, tako da varijacije u dubini objekta čine da mi vidimo drugačiji odraze. Vaš mozak sve to "zalepi" zajedno da bi video "trodimenzionalnu" interpretaciju. ALI - ako usmerite 4D svetlo na 3D plan koji je ravan - dobijate 3d odraz. Kada vidite ono što zovete "duhovima" - to je zapravo senka 4D bića. Njegova senka je 3d ZA VAS. Ako bi 4D biće želelo projektovati "film" na treću dimenziju - vi biste videli 3D scenu. Ono što ne shvatate je da postoji PROSTOR tamo gde vi ne možete percipirati prostor. Na primer: 9/11 ... mislite da je hologram A) stvoren iz treće dimenzije - ne. Isto mislite i da je tamo bio samo prazan prostor i da nije bilo NIŠTA na šta bi se on projektovao ...ne.

Ono što ste videli 9/11tog NIJE bilo ni malo različito od onoga pto vidite u bioskopu. Bez razlike. Jedino - bio je to "film" stvoren i projektovan iz 4te dimenzije NA treću dimenziju. Tako da ste videli trodimenzionalnu scenu koja se reflektuje sa površine koju vi NE vidite kao trodimenzionalnu. U stvari, možete - ali to ne radite. Video sam odraze 4te dimenzije. Kada utrenirate svoj mozak, možete iskriviti ovu realnost. Zapravo - ona je već iskrivljena - i presavijena. Četvrta dimenzija KORISTI treću dimenziju da bi postojala, isto kao što treća dimenzija koristi drugu i tako dalje.

Brkate "3D" holograme sa 4D hologramima. Ovde su oni "hologrami" - ali odande su samo projekcije. Na primer ... ako ste dvodimenzionalno biće koje postoji na površini bioskopskog platna - iskusili bi ste slike i "pomerali se oko njih" ali ne bi ste videli projektoro ili ODAKLE se slika stvara. Ono je projektovano IZVAN vaše dimenzije postojanja. Isto ovde. Mnogo, mnogo holograma se koriste na vama svakodnevno, ali oni NISU 3d generisani hologrami. Laseri su nastali kao proizvod razumevanja četvrte dimenzije. Ako pogledate lasersku tačku na zidu, videćete DUBINU u toj tački. U suštini ... 4d na 2D stvara 3D.


Ima li vam ovo do sad smisla? Prvo, morali bi "iskusiti" odraze i projekcije četvrte dimenzije da bi zaista razumeli o čemu govorim. Ako bi se raspravljali sa mnom, to je samo zato što za raspravu koristite informacije nastale UNUTAR 3d kutije. Prestanite gledati na ovakve holograme iz perspektive 3D fizike! Oni su samo osakaćena kopija 4d projekcija ... razumete li?
Kod 3d holograma, projektujemo svetlo na nešto. Sećate se primera "drveta"? To su SVE dvodimenzionalne površine, ali na različitim dubinama. Vaš mozak sklapa SVE POJEDINAČNE odraze (lišće, grančice, itd.) sa njihovim različitim dubinama (daljinama) od vas zajedno.Trodimenzionalni hologrami samo imitiraju ovo, stvarajući talase koji PREVARE vaš mozak da vidi dubinu ... presek tekstura (?). (interference patterns). Ali, 4D projekcije su različite. Ako usmerite snop svetla baterijske lampe na zid, videćete "krug". 2D odraz, zar ne? Ali, ako sinete 4D svetlo na treću dimenziju - to neće biti krug. Šta će se dobiti? Dap ... SFERA. Ovo bi objasnilo viđanje "orbova" i tako toga. Orbovi nisu drugačiji od baterijske lampe na zidu. Stvar je u tome što vi ne vidite realitet koji reflektuje to svetlo jer vi POSTOJITE unutar tog realiteta. Vidite svetlost ... ali ne vidite izvor. Kada ovo vidite sopstvenim očima - počećete shvatati. Nikakvo 3d "kritičko razmišljanje" neće ovo ni dodirnuti. Ni jedna knjiga "fizike" vam ovo neće pokazati. Možda će opisati, ali vam ne može POKAZATI. Zato što su projekcije trodimenzionalne, one izgledaju potpuno stvarno. Stvarno, da, moguće je "projektovati" "film" "tela" "osobe". u ovaj realitet a vi će te samo videti ODRAZ ... ili "telo". Delovaće potpuno stvarno pošto dolazi iz 4D. Viđate "lažne ljude" non stop, pogotovo na tvu NON STOP. Kad naučite "promeniti" sopstvenu percepciju možete doslovno videti KROZ hologram i videti šta on u stvari skriva. Dap. NEljude. Stvore magnetno polje oko njihovog tela i projektuju film ljudskog bića na svoje telo i naravno da će ga pokriti iz svakog ugla. Vaš um je prevaren i hipnotisan da vidi ljude. Zapravo, njihova tela su 3d "filmsko platno". Vi gledate "film", a ne njih. Pokušajte gledati srebro ogledala jednom. Zašto mislite da je srebrno? Videćete ... probajte gledati NJEGA a ne odraz. Samo tada ćete razumeti o čemu govorim. Morate naučiti da gledate kroz 4D projekotvan film, i VIDETI BIĆE. Kada uspete ... lol, šiznućete. Oni su UPRAVO TU. Pod vašim nosom. Ne samo da mogu projektovati "film" nego sve energetske paterne koji simulariju "teksturu" i "opipljivo" postojanje ... toploptu, teksturu - čitavu kopiju ljudskog tela. Ljudi, ovo su SAMO interferencije. (interference patterns) To je elektromagnetsko ...vaš nervni sistem je takođe elektromagnetski. Šta mislite, zašto EEG, EKG, ili miogram funkcionišu? Kada god se neuron depolarizuje nastaje elektromagnetna radijacija. U ovom slučaju...struktura I talasi su jedno te isto. Pšet, ovo je nešto što morate videti da bi zaista znali. Kada uspete, pokušajte ostati smireni. Ovo je način na koji kontrolišu svest. Takođe su i "vidoviti" i znaju kada ih vidite. Verujte mi ... "družio" sam se sa jednim od njih.


Da bi ste znali istinu, morate biti sposobni izaći na kraj sa "deflacijom ega". Ako želite da nastavite verovati kako ste pametni - lepo, samo napred. Ali, ako ste zaista zainteresovani za ovu temu, morate biti sposobni za proširenje izvan sistema verovanja stvorenog od strane klasične nauke. Ta "nauka" je prevara - i oni to znaju. Dovoljno je dobra da pokrije 3D ... ali NE stvarnost kao celinu, što je i bila svrha - preokupirati 3D um.

Razlika između 3D holograma i onoga što ste videli 9/11 je upravo to. Nije bio 3D hologram. To uopšte nije bio hologram! Vi to možete videti kao "hologram". holoGRAM. Hologrami su imitacija 4D projekcija. Ono što ste videli 9/11 je PRAVA 4D projekcija. Shvatate? Veoma realistična, zar ne? Pa, i trebala bi biti.

Vaše sopstveno telo je PROJEKCIJA u ovu stvarnost. Izgledate tako kao što verujete da izgledate OVDE zato što je to priroda OVOG realiteta. Ali, to niste vi. Strah ovde igra ogromnu ulogu. Većina uopšte ne želi da ovo vidi. Radije će raspravljati i voditi debatu oko toga...izbegavajući taj korak. To je u ljudskoj prirodi, većina ljudi diskutuje o ozbiljnim stvarima o kojima nikad ne bi muda imali da zauzmu pravi stav. Isto ovde. Ne kažem VI ljudi, nego "društvo" uopšte. Postoje i oni koji bi želeli da vide, iako ih to prestravljuje. Mogu vam reći da je strašno samo u početku. Bića koja mi pokazuju ove korake. Kao što vi možete saviti parče papira - oni mogu saviti ovu STVARNOST. Potpuno ludo, ljudi, jednostavno to morate videti svojim očima. Ja gledam moju ruku - a oni je saviju. Ili mi pokažu skrivenu "dubinu", ili "prostor" U mojoj ruki koji nisam pre video. Kao kada bi ušli u orman i onda promenuli percepciju tako da rukujemo sa džinovskim svetom unutar tog ormana.

Prekrijte desno oko i držite levu ruku pred levim okom. Sada je "rotirajte" ... tako da vidite dlan, zatim zadnji kraj ruke. Kao dvodimenzionalna bića... iako bi morali malo disciplinovati um pre toga, vaš mozak je "spojen" tako da pretpostavi treću dimenziju - ne bi razumeo šta je video. Tako i beba ima 2D perspektivu, zato "peek-a-boo" radi. Beba NE razume gde je vaše lice nestalo kada ga sakrijete - ne može shvatiti dubinu. Razumete li me? Tako, iz te perspektive, ako počnete rotirati šaku ispred vašeg lica, jedini način na koji bi ste to mogli videti je shapeshifting. Zašto? Zato što ne vidite dubinu, iliti dodatnu dimenziju koja se nalazi pod pravim uglom u odnosu na pravac u kojem gledate na to. Sada vidite palac i kažiprst. Zamislite da ste dvodimenzionalno biće. To bi bilo celo telo tada. Sada ...ako odjednom spustitet jedan prst, videli bi ste drugi, novi prst, iliti - promenu oblika (shapeshifting). Pravo biće koje se nalazi ispred vas - šaka - je sve to odjednom. Ali, iz vaše perspektive kao dvodimenzionalnog bića, vidite samo iz vašeg ugla, a ne vidite dubinu. Prikazivanje drugog prsta odjednom bi vas isprepadalo! Odjednom bi ste se našli u debati oko kršenja zakona termodinamike, lol. Ne, stvar je samo u tome da niste mogli videti nikakvo mesto, ili prostor, u kojem bi se drugi prsti mogli sakriti.

Isti slučaj je i sa ovim. Reptilijanci NISU samo "ljudska forma". Ali, u OVOJ dimenziji, vi nemožete videti nikakav prostor u kojem bi se njihov ostatak mogao sakriti. Kada se "pomeraju" kroz ovu dimenziju, odjednom vam se čini kako oni menjaju formu. Ne ... to je kao spuštanje jednog prsta pred dvodimenzionalnim bićem.

Reptili i demoni su isto. Kako god želite da ih zovete. Oni su stvarni. Kada naučite da ih vidite, to ćete znati. Nije tačno da nisu ovde, stvar je u tome da vi ne gledate. Oni jesu tu. Oni koji ih ne vide su im kao riba u buretu. Imaju direktan pristup bilo kojoj 3D koordinati. Na primer - na xy grafikonu, kao 3d biće vi možete jednostavno možete posegnuti nadole i markirati određenu koordinatu, zar ne? Ne morate pratiti 2D stazu. Isto tako, jedan od onih lavirinata na papiru - da bi ste igrali, simulirate sebe kao dvodimenzionalno biće. Ako bi ste igrali kao 3d biće nema šta da se igra, jednostavno pružite ruku i markirate X tamo gde piše "izlaz". Shvatate me? Kao 3d biće, imate dodatnu opciju "putovanja". Kao što automobili idu samo napred, nazad, levo i desno ...

Na primer, ja promenim svoju percepciju i oni će ISKRIVITI moju ruku. To tako ne izgleda na 3d nivou, ali iz 4D perspektive se baš to dešava. Zatim mi prikažu dodatni pravac, "prostor" ..."mesto za skrivanje" unutar nečega kao moja sopstvena ruka. Ne mogu to objasniti...hiper3D? Ono se proširi, i vidim "prostor između". Interesantno, čitao sam dosta Dave Matthews'ovih tekstova, neke od njih pokazuju da je video neke od ovih stvari. Znam da "Satanisti" to mogu, ali oni to NIKAD neće priznati. To je razlika. "Illuminati" ovo znaju. Oni mogu putovati sa "dodatnim pogodnostima".
Druga bića, koja ne možete "videti" zato što nisu na VAŠEM nivou slamaju tu kontrolu. Oni su ovde, ali vi ih ne vidite. Ni oni ih ne mogu videti, isto! Ta grupa bića me štiti. Kako "demoni" pokušaju da me zaustave - viša bića zaustave njih na način na koji demoni ne mogu razumeti. Oni ne pokušavaju da "povrede demone"...samo isprave malignu energiju koja ih tera da nas iskoriste. Jednostavno, ljudi su jednako nasilni prema životinjama ovde.. ta bića to posmatraju. U njihovim očima, nije poenta u tome koja grupa je "u pravu/ispravna"... nego u tome ŠTA je ispravno. Ako izabarete da uvidite sopstvenu bolest ...oni će vam pomoći. Oni razumeju da je veliki deo zla u ljudima indukovan od strane demona na dimenziji koju mi nemožemo videti, i oni žele da zaustave UZROK PROBLEMA koji navodi i demone i ljude - i bilo koju debalansiranu životnu formu da čini to. Suštinski, to je rak, na većoj skali. OVO je razlog zbog kojeg će iluzija pasti. To je svrha "povlačenja" ljudi u višu dimenziju. Ali oni to neće učiniti ako imate malignu energiju u sebi. Zašto? Zato što ćete uvideti koliko je lako učiniti niža bića sopstvenim plenom, i da vam se ne može verovati. Možete li se odupreti samom sebi? Ako možete, dobićete pomoć da se izlečite u tolikoj meri da neće biti potrebe da se "odupirete" bilo čemu. U glavnom, ono čemu se opirete je uticaj demona. Ako možete da im se oduprete ovde, bićete sasvim podobni za više dimenzije bez njihovih uticaja. Razumete li? Tada ćete biti sklonjeni.

Nadam se da je ovo od pomoći.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: uto sep 11, 2012 9:25 pm 
Offline
Moderator

Pridružen/a: pon jan 12, 2009 12:46 pm
Postovi: 1148
Lokacija: ni vrit ni mimo,Zagreb
Valjda?
Hvala na prijevodu :thumbup:

I svaka čast na postovima i lucidnosti u posljednje vrijeme :thumbup:

Poz


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: uto sep 11, 2012 9:27 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
Hvala tebi, Vjetre :) Drago mi je da se razumemo bolje nego što mislim. :thumbup:

:love3: :occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: uto sep 11, 2012 11:10 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: sri aug 29, 2012 1:35 am
Postovi: 71
Lokacija: Zemlja
Valjda, mislim da će mi trebati još nekoliko puta da pročitam ovo da shvatim kako treba.Uglavnom suština je da sve postoji u isto vreme samo je pitanje percepcije stvari.Mi sa ovakvim umom i sposobnostima ne možemo da percipiramo one iz viših dimenzija niti tačno da shvatimo kako sve funkcioniše?



edit>sad sam ukapirala da je ovo prevod teksta sa prethodne strane, hvala na prevodu !

_________________
‚‚We have come so far and gone nowhere
We have lived so long and hardly at all..."


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sri sep 12, 2012 6:32 am 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Hvala! :thumbup:

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sri sep 12, 2012 6:49 am 
Offline
Moderator
Avatar

Pridružen/a: sri okt 10, 2007 7:18 pm
Postovi: 4118
nogard je napisao/la:
Ovo je nekad bila ozbiljna tema al ocito dolaze nova vremena i novi momci u susjedstvo :)
Zivjeli vi meni svi!

Sto te tocno smeta kao neozbiljno? Neki oblik spama ili noviji stavovi?


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sri sep 12, 2012 9:38 am 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
trag u beskraju je napisao/la:
Valjda, mislim da će mi trebati još nekoliko puta da pročitam ovo da shvatim kako treba.Uglavnom suština je da sve postoji u isto vreme samo je pitanje percepcije stvari.Mi sa ovakvim umom i sposobnostima ne možemo da percipiramo one iz viših dimenzija niti tačno da shvatimo kako sve funkcioniše?



edit>sad sam ukapirala da je ovo prevod teksta sa prethodne strane, hvala na prevodu !


Da, nije moj tekst već adampants2007 sa ATS foruma. Nema na čemu :)


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sri sep 12, 2012 11:45 am 
Offline
Moderator

Pridružen/a: sub apr 11, 2009 9:25 pm
Postovi: 969
Hvala Valjda?.
Ovaj text mi je objasnio što se to u stvari dešava oko mene. Ako nađeš još takvih tekstova za prevesti a recimo budu obimni mogu ti pomoći u prevodjenju.

Pozdrav

:occasion5:


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: čet sep 13, 2012 4:35 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet aug 19, 2010 5:15 pm
Postovi: 247
Valjda =D> za prevod,

Ima li kakvog uputstva za dalje ?

_________________
Kad sam prestao da se plasim smrti,prestao sam da se plasim i zivota


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: sub sep 29, 2012 3:19 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: čet mar 12, 2009 7:33 pm
Postovi: 1124
http://eusebeia.dyndns.org/4d/vis/vis

Možda ovo pomogne, čisto za dobijanje predstave o pomeranju 4D objekata sa 3D aspekta.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pon okt 15, 2012 2:16 am 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon okt 15, 2012 1:25 am
Postovi: 12
Lokacija: Earth
Jack987 na početku ove teme si naveo "Detalje pročitaj na forumu. Ko, koga, gdje i zašto...", i ja uopšte ne mogu da nađem tu temu... ako može help???

Isto tako zanimaju me svi postovi gde su jasne definicije, o dimenzijama, denzitetima, predatorima i svemu tome... SVE GDE JE "JASNO" DEFINISANO...

Ako je problem da se ovde postavi, da nebi bio kao neki spam, onda mi pošalji u privatnoj poruci, mada korisno bi to bilo za mnoge ovde... Da im se malo F5 memorija...

Unapred Hvala...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pon okt 15, 2012 12:09 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Ninja je napisao/la:
Isto tako zanimaju me svi postovi gde su jasne definicije, o dimenzijama, denzitetima, predatorima i svemu tome... SVE GDE JE "JASNO" DEFINISANO...


O 'denzitetima' imaš ovdje: http://www.galaksija.com/metafizika/denziteti.htm

O dimenzijama prostora...zar ti je za ovo uopće potrebno negdje pročitati? jednostavno je. Pogledaj film 'flatland' npr. (http://www.youtube.com/watch?v=Mfglluny8Z0) i također, par stranica unazad smo ja i valjda to pobliže objasnili.

.."Predatorima i svemu tome" - rado bih ti objasnio samo da bih znao na šta točno misliš.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pon okt 15, 2012 5:50 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon okt 15, 2012 1:25 am
Postovi: 12
Lokacija: Earth
"Sirius91" Hvala na odgovoru...

Sada cu ti reci šta i kako mi treba...

Pravim jedan da kažem dokument, u kome će sve lepo biti definicije, kratke i jasne... Naravno to bi i okačio ovde svakako...

Ali su mi potrebne sve definicije tipa kao na početku ovog posta što je Jack987 napisao...

Bog... Pa to i to...

Fizika... Pa to i to...

Vanzemaljci pa to i to...

I zato mi je potrebno što više definicaja, kako bi mogao da napravim jedan takav dokument... Koji će ljudima olakšati, da brže shvate pojmove... Da kompresujem sve ono najbitnije u jedan dokument...

Eto sad ti je jasno šta mi treba, pa ako izlaziš u susret... HVALA...

_________________
IF YOU AMPLIFY THE FREQUENCY, THE STRUCTURE OF THE MATTER WILL CHANGE...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pon okt 15, 2012 5:58 pm 
Offline
Član foruma
Avatar

Pridružen/a: ned okt 04, 2009 11:42 am
Postovi: 1312
Ninja - nema definicije za to što imaš potrebe lijepo, kratko i jasno objasniti. Ali ako baš hoćeš, najbolji je put da sebi to sve razjasniš (proučiš) pa sam napišeš "definiciju". Iako i tada - upitno je hoće li ona biti definicija samo tebi ili će je i netko drugi tako pročitati i shvatiti! :love3:

Alf :blob:

_________________
www.udruga-trag.hr


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pon okt 15, 2012 6:04 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon okt 15, 2012 1:25 am
Postovi: 12
Lokacija: Earth
Da u potpunosti si u pravu Alf, svako ima svoju percepciju... Zato sam i mislio da sakupim ovde sa foruma, pa makar za nas forumase da to bude neki podsetnik, ako nista drugo...
Jer čovek čita nešto 10x i ne vidi i ne konta, i onda mu 11-i put klikne :)
Da sam pišem definicije, to ću samo ja razumeti, al ovako kad već svi čitaju, onda će ljudima biti lakše da shvataju...
Recimo u štajnerovim knjigama je fantastično objašnjeno... Pojam duše, duha, i ostale ekipe tela...

_________________
IF YOU AMPLIFY THE FREQUENCY, THE STRUCTURE OF THE MATTER WILL CHANGE...


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pon okt 15, 2012 6:12 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: sri aug 15, 2012 8:19 pm
Postovi: 131
Ninja je napisao/la:
"Sirius91" Hvala na odgovoru...

Sada cu ti reci šta i kako mi treba...

Pravim jedan da kažem dokument, u kome će sve lepo biti definicije, kratke i jasne... Naravno to bi i okačio ovde svakako...

Ali su mi potrebne sve definicije tipa kao na početku ovog posta što je Jack987 napisao...

Bog... Pa to i to...

Fizika... Pa to i to...

Vanzemaljci pa to i to...

I zato mi je potrebno što više definicaja, kako bi mogao da napravim jedan takav dokument... Koji će ljudima olakšati, da brže shvate pojmove... Da kompresujem sve ono najbitnije u jedan dokument...

Eto sad ti je jasno šta mi treba, pa ako izlaziš u susret... HVALA...


Ako ikada uspes da pronadjes i napises definiciju Boga, u tom trenutku budi siguran da silno gresis.

:love3:

_________________
Sve što postoji,
samo je ono što ja mogu primjetiti.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pon okt 15, 2012 6:24 pm 
Offline
Član foruma

Pridružen/a: pon jun 27, 2011 9:10 pm
Postovi: 309
Ninja je napisao/la:
"Sirius91" Hvala na odgovoru...

Sada cu ti reci šta i kako mi treba...

Pravim jedan da kažem dokument, u kome će sve lepo biti definicije, kratke i jasne... Naravno to bi i okačio ovde svakako...

Ali su mi potrebne sve definicije tipa kao na početku ovog posta što je Jack987 napisao...

Bog... Pa to i to...

Fizika... Pa to i to...

Vanzemaljci pa to i to...

I zato mi je potrebno što više definicaja, kako bi mogao da napravim jedan takav dokument... Koji će ljudima olakšati, da brže shvate pojmove... Da kompresujem sve ono najbitnije u jedan dokument...

Eto sad ti je jasno šta mi treba, pa ako izlaziš u susret... HVALA...


http://www.val-znanje.com/index.php/tek ... metafizike
http://www.val-znanje.com/index.php/tek ... umijevanje

Misliš na ovo? makar je dobar dio toga čak i kriv rekao bih, čemu bi sada ljudima bile potrebne informacije? šta? njima je potrebno znanje, spoznaja. Ona prava svjesnost koja je i potrebna za bilo kakvu promjenu. A to se ne radi visenjem na internetu i čitanjem/memoriranjem svega i svačega. To je ništa drugo nego samo još jedan u nizu od Illuminatskih zamki. Makar neka određena informacija može biti okidač za daljni razvoj...al ono.

Jedino za boga mogu reći da bi najkraća definicija bila beskonačni duh/svijest koja prožima i anemira stvarnost. Eh sad..

i edit: http://www.val-znanje.com/index.php/tek ... anzemaljci

Mislim da si ove stvari tražio.


Vrh
 Profil  
 
 Naslov: Re: Denziteti i sve o njima
PostPostano: pon okt 15, 2012 7:09 pm 
Offline
Početnik
Avatar

Pridružen/a: pon okt 15, 2012 1:25 am
Postovi: 12
Lokacija: Earth
"Sportista" ta definicaija je veoma laka...
Bog Je Ništa, A Iz Ništa Nastaje Sve... Tako Da Je Bog Sve Što Jeste I Nije... :)
Nije meni problem za mene... Inače lepo je dato na početnoj strani dovoljna definicija o Bogu, od strane Jack987 koji je to napisao...
Ja sam to samo naveo kao primer...
Inače i ti si Bog, i ja sam Bog, i svi smo Bogovi... Samo smo "malo" ovde "UBOGALJENI" :)

"Sirius91" Hvala na pomoci u svakom slučaju RESPECT+
NARAVNO, POTPUNO SI U PRAVU... Samo lična iskustva ovde rade posao, ali opet kad pročita čovek, možda mu dođe do nekog "klika", možda je nešto iskusio misaono i ostalo, ali nije znao šta je...

A svako ko je iole malo više dogurao, znaće to tako jer neće rečima moći da se iskazuje... Osećaji tih vrsta se teško pretakaju u reči, a kamoli definicije....

_________________
IF YOU AMPLIFY THE FREQUENCY, THE STRUCTURE OF THE MATTER WILL CHANGE...


Zadnja izmjena: Ninja; pon okt 15, 2012 8:26 pm; ukupno mijenjano 1 put/a.

Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove “stare”:  Redanje  
Započni novu temu Odgovori  [ 779 post(ov)a ]  Stranica Prethodna  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 39  Sljedeća

Vremenska zona: UTC + 01:00


Online

Trenutno korisnika/ca: / i 18 gostiju.


cron
Powered by phpBB © 2010 phpBB Group
BH (BIH) by Šehić Nijaz